הפגנות - את מי הן משרתות ובמי הן פוגעות?

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

Re: הפגנות - את מי הן משרתות ובמי הן פוגעות?

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 29 אוקטובר 2017, 14:16

חזן כתב:
משולש כתב:את מי הן משרתות ובמי הן פוגעות??

כתגובה להפגנות הפלג, יאיר לפיד עלה בסקרים עליה תלולה (וש"ס בצניחה חופשית).
אנשי הפלג הם רודפים של כלל ישראל, כשרוממות א-ל בגרונם.

כשיאיר לפיד עלה לפני כמה שנים, מי היה אשם?...

מה פשר השאלה הזו?
מי היה אשם בהעלאת האינפלציה לפני חמש מאות שנה, והאם זה אומר משהו לגבי האשם באינפלציה היום?
סמל אישי של המשתמש
משולש

{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 29 אוקטובר 2017, 16:39

(מזל"ט לאשכול על 1000 הודעות...)
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי שר המודיעין » 29 אוקטובר 2017, 17:44

יאיר כתב:(מזל"ט לאשכול על 1000 הודעות...)

דייקת טוב בדבריך מזל"ט לאשכול כי לנו לציבור ולשם שמים זה מזל רע מאד !
שר המודיעין

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 30 אוקטובר 2017, 14:56

האם שימוש המשטרה ב'בואש' הוא הסיבה להפסקת הפגנות הפלג ?
מאז מעצרם של שני בחורי הפלג שנמצאו כמשתמטים לאחר שלא התייצבו להסדיר את מעמדם כשאר בחורי הישיבות, קיים הפלג הפגנות כמעט מדי יום. אולם, מאז יום שלישי האחרון, פסקו ההפגנות במפתיע • האם הסיבה להפסקת ההפגנות היא השימוש התקדימי בנשק הבואש • אנשים שנחשפו לחומר: "ריח נוראי, קשה מאד להתפטר ממנו"
אלי שלזינגר- בחדרי חרדים
מאז נעצרו לפני כשבועיים, שני בחורי הפלג שנמצאו כמשתמטים, קיימו אנשי הפלג הפגנות כמעט מדי יום. אולם, מאז יום שלישי האחרון, פסקו ההפגנות במפתיע, זאת למרות שמפגינים שנעצרו במהלך ההפגנות והתגלו כמשתמטים - הועברו למשטרה הצבאית ונכלאו בכלא צבאי.
ביום שלישי שעבר, במהלך הפגנת הפלג בכניסה לירושלים, המשטרה השתמשה לראשונה בהפגנות חרדים עם אחד הנשקים היעילים ביותר להפגנות מסוג זה - מי בואש. מאז יום שלישי כאמור - פסקו ההפגנות.
האם הסיבה בגינה פסקו ההפגנות היא השימוש של המשטרה לראשונה בנשק הבואש? ליום חמישי האחרון תוכננה צעדה מריכוזי הערים החרדיות, ירושלים, בני ברק, מודיעין עילית ואשדוד - לעבר צומת בית דגן ומשם באוטובוסים אל כלא 4 שבצריפין. בלילה לפני, לקראת חצות, התקבלה הודעה על ביטול הצעדה. למה? לא ברור. במשטרה אומרים ל'בחדרי' כי הוגשה בקשה וזו לא אושרה, אך בפלג אומרים כי הסיבה היא היענות נמוכה להשתתפות, דבר שהביא לביטולו.
מהו בואש? הבואש קרוי על שם בעל חי המפורסם בתכונתו להפצת ריח רע. נשק הבואש - הוא נוזל בעל תמיסה מיימית של שמרים וסודה לשתיה היוצרת חומצות אמינו בעלות ריח כבד. הבואש נכנס לשימוש לראשונה בשנת 2008 במהלך הפגנות של פעילי שמאל ופלסטינים כנגד גדר ההפרדה. בשנת 2009 נכנס הבואש לשימוש גם בכוחות צה"ל הפועלים בשטחי יהודה ושומרון. החומר אינו גורם נזק גופני ממשי, אולם יתכנו תופעות לוואי של גרוי בעור ואדמומיות וכאב בעיניים לאחר חשיפה וכאב בטן בעקבות בליעה.
"מי שנחשף לחומר פעם אחת - לא חוזר יותר להפגנות" אמר אחד ממפעילי המכתזית לאחר הפגנת הפלג. ואכן, עדויות קשות הגיעו ל'בחדרי' מאנשים שנכחו בהפגנה בה נעשה שימוש בחומר. צלם ששהה באזור הפגנה והחומר לא פגע בו אך דרך בנעליו על החומר שזרם מתחתיו, סיפר ל'בחדרי' כי הנעליים בו השתמש במההלך ההפגנה, הלכו לפח. "מיד כשהגעתי הביתה זרקתי אותם", סיפר. "קודם ניסיתי לשטוף אותם אך מהר מאוד הבנתי שלא ניתן להסיר כך את הריח בקלות וזרקתי אותם לפח". עיתונאי נוסף דיווח שכיבס את בגדיו מספר פעמים, סיפר כי הריח עדיין הנורא לא מש מהם.
בנוסף, גם הגיעו עדויות ממכבסה שקיבלה כמות בגדים מתלמידי ישיבה שהשתתפו בהפגנה, אך לצערם היו חייבים להשבית את המכונת כביסה למספר ימים עד שהריח יעזוב את המכונה. לדיווח זה, לא התקבל אישור מבעלי המכבסה.
גורם בפלג סיפר ל'בחדרי חרדים' כי לאחר ההפגנה חזרו המפגינים לבתיהם ונתקלו בתגובות אודות הריח. "מספר בחורים שחזרו לאשדוד, עלו על אוטובוס אולם בתחילת הנסיעה הנהג והנוסעים ביקשו מהם לרדת מהאוטובוס מאחר ולא יכלו לסבול את הריח. המפגינים ירדו מיד וחוזר חלילה גם באוטובוס הבא אליו עלו. רק באוטובוס השלישי הסכימו לסבול את הריח".
בנוסף, בחורים שחזרו למודיעין עילית באמצעות אוטובוס הופתעו. "בבידוק במחסום מכבים, האוטובוס עצר ופתח את הדלת - חייל שהחל לעלות על מנת לערוך בידוק - ירד מיד בעקבות הריח והורה לנהג להמשיך בנסיעה". גם בבית החולים שערי צדק סבלו מהריח; מספר מפגינים שהחליקו ופונה לבית החולים, טופלו על ידי הצוות הרפואי כשהם עם מסיכה על פניהם על מנת להיחשף כמה שפחות לריח.
ביום שלישי שעבר, לאחר הפגנת הפלג בבירה בו נעשה שימוש במי בואש, נערכה בר מצווה לבנו של אחד הפעילים בפלג. אחד המשתתפים הופתע עם כניסתו כאשר ראה שאין מלצרים המגישים מנות לאורחים. לשאלתו, הסבירו לו כי המלצרים לא סבלו את הריח ויצאו החוצה. זה לא האמין, ויצא החוצה שם אכן פגש בעשרה מלצרים.
כאמור, לא ברור מה גרם להפסקת הפגנות הפלג לפחות עד היום, אולם מאז משטרת ירושלים עשתה שימוש במי בואש - פסקו ההפגנות. ליום חמישי האחרון תוכננה צעדה מריכוזי הערים החרדיות, ירושלים, בני ברק, מודיעין עילית ואשדוד - לעבר צומת בית דגן ומשם באוטובוסים אל כלא 4 שבצריפין. בלילה לפני, לקראת חצות, התקבלה הודעה על ביטול הצעדה. למה? לא ברור. במשטרה אומרים ל'בחדרי' כי הוגשה בקשה וזו לא אושרה, אך בפלג אומרים כי הסיבה היא היענות נמוכה להשתתפות, דבר שהביא לביטולו.
האם השימוש בבואש הביא להפסקת ההפגנות בבירה? לטענת הפלג, אנשיהם לא מתייחסים לזה וימשיכו בדרכם. "הציבור לקח את זה בצורה משעשעת, זה לא ישבור אותם. בין נשות המפגינים היה שיח איך ניתן להסיר את הריח, זה החלק שהן תורמות במאבק". עוד הוסיף הגורם לגבי העתיד. "אני מבין שיש תכנון להפגנה נוספת בימים הקרובים, הכל על פי החלטת ראש הישיבה".
גורם במשטרה אומר ל'בחדרי חרדים' כי "ישנה הערכה כי השימוש המושכל באמצעים לפיזור הפגנות, בין השאר באמצעות הבואש - גרמו להפסקת ההפגנות. האם זה נותן לנו גושפנקא שלא יהיו הערב הפגנות? לא". עוד הוסיף הגורם, "הבואש הוא חלק מסל האמצעים שיש למשטרת ישראל לטפל בהפרות סדר והשימוש בו נעשה על פי שיקול המפקדים בשטח ובהתאם להערכות מצב".
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי עטרת תפארת » 30 אוקטובר 2017, 15:33

לולא הייתי בדיוק באותו יום בביקור בארץ. וחיכיתי לאוטובוס לאשדוד כשעתיים.... וסבלתי מהריחות, לא הייתי מאמין!
אין עוד מלבדו!
סמל אישי של המשתמש
עטרת תפארת

הודעה שלא נקראהעל ידי סולידי » 30 אוקטובר 2017, 16:20

אז בהפגנה הבאה נראה אותם עם מעילים?
סמל אישי של המשתמש
סולידי

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 30 אוקטובר 2017, 16:40

סולידי כתב:אז בהפגנה הבאה נראה אותם עם מעילים?

הם יגיעו להסדר עם המשטרה שלא יביאו בואש. מה אתה רוצה, גם למסירות נפש יש גבול.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי חזן » 30 אוקטובר 2017, 17:00

לפחות, המפגין שקיבל שפריץ ממי בואש, הוא בטוח שהמשטרה לא יקח אותו לכלא,
כיון שהמשטרה לא יכול לסבול הריח ואינו רוצה ללכלך האוטו שלו...
סמל אישי של המשתמש
חזן

הודעה שלא נקראהעל ידי חזן » 30 אוקטובר 2017, 17:00

משולש כתב:גם הגיעו עדויות ממכבסה שקיבלה כמות בגדים מתלמידי ישיבה שהשתתפו בהפגנה, אך לצערם היו חייבים להשבית את המכונת כביסה למספר ימים עד שהריח יעזוב את המכונה. לדיווח זה לא התקבל אישור מבעלי המכבסה.

יש עדויות - אבל אין אישור... ;)
סגנון השקר של 'בחדרי'.
סמל אישי של המשתמש
חזן

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 30 אוקטובר 2017, 18:15

חזן כתב:
משולש כתב:גם הגיעו עדויות ממכבסה שקיבלה כמות בגדים מתלמידי ישיבה שהשתתפו בהפגנה, אך לצערם היו חייבים להשבית את המכונת כביסה למספר ימים עד שהריח יעזוב את המכונה. לדיווח זה לא התקבל אישור מבעלי המכבסה.

יש עדויות - אבל אין אישור... ;)
סגנון השקר של 'בחדרי'.

איני נציג של בחדרי, אבל הקושיא מעיקרא ליתא. העדיות מאנשים מהרחוב שראו את זה, אבל אין אישור רשמי מבעלי המכבסה.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי חזן » 30 אוקטובר 2017, 18:58

משולש כתב:איני נציג של בחדרי, אבל הקושיא מעיקרא ליתא. העדיות מאנשים מהרחוב שראו את זה, אבל אין אישור רשמי מבעלי המכבסה.

לא כוונתי אליך כלל אלא על 'בחדרי'.
ולא הקשיתי קושיא, אלא אמרתי מה שיש לו לומר על 'בחדרי', (וכנראה שלא הבנת כוונתי), והיה שלום.
סמל אישי של המשתמש
חזן

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 30 אוקטובר 2017, 19:01

חזן כתב:
משולש כתב:איני נציג של בחדרי, אבל הקושיא מעיקרא ליתא. העדיות מאנשים מהרחוב שראו את זה, אבל אין אישור רשמי מבעלי המכבסה.

לא כוונתי אליך כלל אלא על 'בחדרי'.
ולא הקשיתי קושיא, אלא אמרתי מה שיש לו לומר על 'בחדרי', (וכנראה שלא הבנת כוונתי), והיה שלום.

תודה.
הבנתי מראש את כוונתך. ובכל זאת רציתי לפלפל בדבריך להגדיל תורה ולהאדירה...
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי חזן » 30 אוקטובר 2017, 19:04

משולש כתב:הבנתי מראש את כוונתך. ובכל זאת רציתי לפלפל בדבריך להגדיל תורה ולהאדירה...

לא הייתי מאחל לבני שיפלפל ויגדול בתורות כאלו...
סמל אישי של המשתמש
חזן

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 02 נובמבר 2017, 11:49

ההפגנות גורמות לבחורים להתגייס לצה"ל

מההפגנות - לצה"ל • נוער בפלג מאשים: הקיצוניות וההפגנות - גורמות לנשירה וגיוס לצה"ל"
היינו שם, למדנו בישיבות הפלג, השתתפנו בהפגנות הסוערות והתחברנו לרעיונות הקיצוניים, עד שאלו גרמו לנו להפנות עורף לדת ואף להתגייס לצה"ל" • הקיצוניות, תאוות האקשן, הזלזול בגדולי ישראל - האמנם כל אלו מגבירים את הנשירה של בני ישיבות? | מסמך מטלטל •
איציק מן- בחדרי חרדים
במהלך הפגנות הפלג בשבועות האחרונים, פירסם מ.ל. מאמר ברשת הפסולה, בו הוא כתב: "כאחד שגם היה שם עד לפני שנתיים נגד צהל ונגד התייצבות בלשכות הגיוס", כתב מ.ל. "כשאני רואה את ההתנהגות, הקללות והחוסר כבוד לבני אדם בהפגנות הללו - זה רק מחזק אותי בדרך שעשיתי והבחירה הנכונה והנבונה שלי".
"מחמיא לעצמי היום וגאה בעצמי שאני כרגע בבסיס שומר על עם ישראל והם מפגינים ברחובות נגד התגייסות לצבא שמגין גם עליהם...", כתב.
מתחת הפוסט, שיתף מ. פוסט אנונימי של חיילת שאף היא במצב דומה לשלו, היא מספרת הייתה מפזרת פאשקעווילים של הפלג בחוצות, עד שלמרבה הכאב, היא נטשה ר"ל את הדת והתגייסה אף היא לצה"ל. וכך היא כותבת:
"כל הכבישים חסומים, סרטונים לא מפסיקים לזרום, אני מול לבושי השחורים: מקפצים ויורקים זורקים ובועטים, ואז הסכין חודרת עמוק, כי אני מזהה בתוך ההמון את אבי, אחיי וגיסיי.
והכאב חד מתמיד".
"אני זוכרת את אותם הימים שהייתי מפזרת ברחובות פתקים של חייל דמוי חזיר, ומרוצה מקידוש השם שעשיתי. אהבו אותי, שיבחו אותי על זה, לא חשבתי הרבה, ככה חונכתי".
וכאן, בשורה שתכאיב לכל שומר תורה ומצוות, היא מספרת שנטשה את הדת. "ואז גדלתי.... והבנתי. כמה הבנתי? החלטתי לבנות לי דרך אחרת, חדשה" היא כותבת.
הפוסט המפתיע הביא אותנו לפנות אל מ.. בשיחה שניהלנו איתו ושמובאת כאן בטשטוש פרטיו האישיים - הוא אימת את הפרטים והרחיב איתנו על סיפורו.
השיחה עם מ.ל. מספקת הצצה אל התופעה העגומה של נשירת בני ישיבות של 'הפלג' מהדת רח"ל.
מתברר כי בניגוד לדעת הוריו, חבר מ.ל. לפלג ולדרך ה"אי התייצבות" וההפגנות. הוא לא רצה להתייצב, אם כי התייצב לדרישת אביו בצו ראשון. הוא אף עבר ללמוד בישיבת "מעלות התורה" של הרב אויערבך וכן בישיבת פוניבז' של הרב מרקוביץ'.
יצויין כי מדובר ככל הנראה בתופעה מוכרת בפלג במסגרתה צעירים שאינם משתייכים למשפחות הפלג, חוברים אליו. הרב אויערבך עצמו בירך על התופעה בראיון אותו העניק לעיתון "מאמענט" היוצא לאור בשפת האידיש בארה"ב, והביע תקווה שההורים יצטרפו לבניהם: "זה לא יאומן כי יסופר, למרות כל המניעות, ישנם בני תורה צעירים שמבינים יותר טוב מהמבוגרים, הבחורים האלו, בני התורה האלו הם חמים, הם מוכנים ללכת ל'תפיסה' עבור כבוד שמים. שיהיה והשיב לב בנים על אבותם, שההורים יבינו מה שהבני תורה הצעירים מבינים", אמר הרב אויערבך בראיון.
בשיחה עמנו מספר מ. על תופעת הנשירה בפלג בעקבות הקיצוניות וההפגנות, מתוכם הוא עומד בקשר עם קבוצה של עשרה בחורי ישיבה לשעבר, בוגרי הפגנות הפלג ואי ההתייצבות, וכן בנות למשפחות מהפלג שהוא עומד עימם בקשר וכיום אינם שומרי מצוות רח"ל, ונמצאים בצבא או בדרך לשם. לדבריו החבירה אל דרך הפלג, היא זו שגורמת את הנשירה.
מ. אומר כי בני הנוער מתחברים להפגנות בגלל האקשן, אולם אחרי זמן מתחילים לפקפק בדרך הקיצונית עד כדי עזיבת הדת רח"ל. האחד בגלל שנחשף לרשת בשל הרצון לראות את הסרטונים בהם הוא "מככב" בהפגנות ובמחאות, רעהו מתחיל לפקפק גם ברבנים של הפלג, והאחר מואס בהקצנה של הפלג שאנשיו עברו עם הזמן לקיצוניות אלימה ומציקה יותר לציבור ולכל מי שלא חושב כמוהם.
כאמור, את החיבור של בני הנוער לקיצוניות הוא תולה בתאוות האקשן והפרסום. בשיחה איתנו הוא אומר, "כמו אלה שהולכים ללהבה ולגופשטיין, כולם שם חרדים. אתה מחפש אקשן והם מספקים את זה. כל אלה בגשר המיתרים שנהיים כוכבי רשת, מה אתה חושב, הם לא רואים את זה אחר כך ביוטיוב? הם רואים ואוהבים את זה. הנה אני בתור פלג, לפני שנתיים היו לי שני ראיונות בגלי צה"ל, עליתי בערוץ 10 בפריים טיים. אתה יודע אחר כך אתה כאילו... חזרנו אחר כך... כולם מתקבצים ורואים את זה...
מראיין: "במעלות התורה?"
מ.: "כן, באיזה חדרון למטה, יש מחשב נייד... (נ.ב. עם אינטרנט פרוץ. מ'). נהיית סלב...
מ. מספר על התהליכים שמתרחשים לדבריו בעקבות ההקצנה . "באיזשהו שלב אתה חושב 'מה יצא לי מזה?'. לחזור לאיפה שאתה היית - אתה לא יכול".
אחד הדברים שהרתיעו את מ. היה השלב בו החלו בפלג לדבריו להשפיל ולרמוס את כל מי שלא חושב כמותם. "הייתה תקופה, הוא מספר. "אחרי שכבר ראיתי את המכות ואת כל מה שהם עושים ורבים עם כל אחד שמולם, רבים איתו ומשפילים אותו, אני לא הייתי מסוגל לקרא הפלס תקופה. לא חשבתי שזה ילך למקום הזה, כשפתחו את הפלס דיברו על השקפה ואידיאולוגיה בלי לרמוס את האחר, בלי לצאת נגד האחר, ככה דיברו בהתחלה, אחרי שזה התחיל ללכת לכיוונים אחרים עזבתי כי הבנתי שזה לא המקום שלי.."
מ' מספר גם על אחד מחבריו מהפלג שעזב את הדת ונתפס ע"י הצבא כעריק, ובפלג ביקשו לצאת עבורו בהפגנות, עד שהוא העמיד אותם על העובדות.
מ. ממשיך ומספר על בנים ובנות נוספים מהפלג – בהם בתו של אחד מראשי הפלג שהייתה פעילה במערך ההסברה של הפלג וכיום עזבה את הדת ומשרתת בצה"ל, כמו גם חבר נוסף מהפלג שמשרת כיום בגלי צה"ל וחברים נוספים.
"תבין", אומר לנו מ. " בחורי הפלג גם נחשפים לרשת הרבה יותר מבחור חרדי קלאסי. וכשנחשפים לרשת קורה מה שקורה. אי אפשר להתווכח עם זה. אבל מה שההנהגה הזו לא יודעת שהיא פשוט מקטינה את הציבור הזה. ככל שיגדל הזמן, גם בנים וגם בנות – אני מכיר גם בנות לוחמות מהמשפחות שלהם, שיתפתי פוסט של חברה בהלל, ועכשיו אני נזכר בעוד אחת שאני מכיר שגם אבא שלה הוא אחד מהראשים שלהם. השם שלה מוכר. ומה שהם בעצם גורמים, זה שהרבה בחורים נוטשים אותם".
סיפורם של מ. וחבריו מהווים עוד מקרים בסטטיסטיקה העצובה של בחורי הפלג שעזבו רח"ל את הדת, מהם אף מי שכונו על ידם "אסירי עולם התורה", שעזבו ר"ל את הדת כליל. בתקופה האחרונה פורסם גם סיפורו של י.י.פ. – מ"אסירי עולם התורה" הראשונים ששהה בכלא צבאי לאחר שלא התייצב ולאחמ"כ נטש את הדת רח"ל.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי גדי » 02 נובמבר 2017, 13:20

שמעתי שיש מלא שמתקלקלים בכלא 6 רח'ל
גדי

הודעה שלא נקראהעל ידי eliyahu » 02 נובמבר 2017, 14:15

סליחה.
הוא הביא ציטוט שאם אינני טועה המרואיין פרש לארגון הלל.
אז יתכן ויש שם פרצות - אבל לקחו לראיון אדם מאוד קיצוני...
אם תפנה לארגון הלל תקבל מידע "מטלטל" על כל היהדות החרדית הנאמנה
eliyahu

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 02 נובמבר 2017, 14:17

eliyahu כתב:סליחה.
הוא הביא ציטוט שאם אינני טועה המרואיין פרש לארגון הלל.
אז יתכן ויש שם פרצות - אבל לקחו לראיון אדם מאוד קיצוני...
אם תפנה לארגון הלל תקבל מידע "מטלטל" על כל היהדות החרדית הנאמנה

אין חולק שיש הרבה חורים בספינה של היהדות החרדית,
אבל כנראה יש כאלו שזה לא מספיק להם והם מוכרחים לקדוח עוד חור ענק.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 02 נובמבר 2017, 15:33

הציע לי נדיב עשר אלף דאלער

אם אני ישיג ויציג לו תיעד סרטון או תמונה
שאחד מרבני הפלג או הפוליטרוקים (מהשורה הראשונה)

ששולחים ומעודדים את הנערים להתגולל בכבישים לחבוק שקוצ'ס ה"י
לנהוג באלימות לשמוע מנהגים ונהגות(חילונים) זועמים
דברי זוהמה וכפירה רח"ל

שמשתתף בגפו בהפגונעס הפראיות !

בל"נ מי שישיג ויביא יקבל עמלה מכובדת
יש"כ
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 02 נובמבר 2017, 17:38

שמעתי שרוזנברגר מהעדה, דיבר אתמול ליד כלא שש דברים חמורים נגד ראשי הישיבות שחתמו על מכתב המחאה על הפגיעה בגאון הגדול רבי יגאל רוזן.
יהדות התורה, והשבת וליצמן.
סמל אישי של המשתמש
1010

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי אבן הפינה » 02 נובמבר 2017, 18:08

גרויסער חידוש....
הרוזנבערגר הזה כבר מזמן שהוא פוער את פיו נגד כל היקר והקדוש לנו, אז שלא ידבר נגד חותמי בעד הגר"י רוזן ?
הייתה לראש פינה
סמל אישי של המשתמש
אבן הפינה

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 02 נובמבר 2017, 19:40

הוא אמר פעם בדרשה בלשכת הגיוס, ששמע שיש שישים אלף בחורים ואברכים היושבים בכלא הצבאי בעוון ההשטתמטות....
אפשר למכור לו את כל הלוקשים שבעולם, ואין לו בעיה לטוחן אותם.
סמל אישי של המשתמש
1010

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי חזן » 02 נובמבר 2017, 19:52

1010 כתב:הוא אמר פעם בדרשה בלשכת הגיוס, ששמע שיש שישים אלף בחורים ואברכים היושבים בכלא הצבאי בעוון ההשטתמטות....

אם אתה מאמין שהוא אמר זאת - אפשר למכור לך הלוקשן.
סמל אישי של המשתמש
חזן

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 02 נובמבר 2017, 19:59

חזן כתב:
1010 כתב:הוא אמר פעם בדרשה בלשכת הגיוס, ששמע שיש שישים אלף בחורים ואברכים היושבים בכלא הצבאי בעוון ההשטתמטות....

אם אתה מאמין שהוא אמר זאת - אפשר למכור לך הלוקשן.

אני לא צריך להאמין, אני יודע שהוא אמר זאת, שמעתי ממישהו שמתגורר ליד לשכת הגיוס ושמעו מחלון ביתו בהפגנה שהיתה שם.
אם היית מכיר אותו היית יודע שמגדובר באחד שאפשר למכור לו א תהלוקש הכי מופרך בעולם, ויקנה זאת.

[נ. ב. בסך הכל, אני רואה שקשה לך להאמין שהוא קונה לוקשים, לך תברר על ה'רוזנברגר' הזה עוד קצת ותווכח....]
סמל אישי של המשתמש
1010

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 02 נובמבר 2017, 21:28

מחאה!
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 03 נובמבר 2017, 16:45

אני פה כתב:מחאה!

על מה?
על יהושע רוזנברגר הפושע!!!!!!!!!!!!!
אדם שפער פיו בחוצפה נגד מרן האבי עזרי זי"ע וכנגד מרן בעל האילת השחר שליט"א,
דינו נידוי! אין להתקרב לד' אמותיו וכו' רק לדונו בצואה רותחת ובשאר דברים המבוארים בשו"ע,
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 04 נובמבר 2017, 18:52

פך שמן כתב:

על מה?
על יהושע רוזנברגר הפושע!!!!!!!!!!!!!
אדם שפער פיו בחוצפה נגד מרן האבי עזרי זי"ע וכנגד מרן בעל האילת השחר שליט"א,
דינו נידוי! אין להתקרב לד' אמותיו וכו' רק לדונו בצואה רותחת ובשאר דברים המבוארים בשו"ע,

הוא לא רק פוער פיו בחוצפה, כולם יודעים שהוא גם אחד שאפשר לשכנעו בכל דמיון וכדו'
סמל אישי של המשתמש
1010

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 04 נובמבר 2017, 19:19

סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי מתלמידיו של אהרון » 04 נובמבר 2017, 22:18

קצת צביעות מאדון 1010 ועוד אנשים פה.
כשזה סתם דיבורים על פוליטיקה אין לכם בעיה להיכנס במי שלא אוחז איתכם בהשקפה או מהרבנים שלכם. אין בעיה לכתוב בחריפות רבה וכולם מעודדים.
אבל כשמנסים להזהיר מסכנה אמיתית וחמורה, ועושים את זה לפי כל כללי ההלכה וע"פ דעת תורה של גדולי ישראל, ומתוך דאגה אמיתית וכנה - פתאום אסור לדבר, וצריך לקרוא להנהלה, וכו'.
מתלמידיו של אהרון

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 04 נובמבר 2017, 22:36

מתלמידיו של אהרון כתב:קצת צביעות מאדון 1010 ועוד אנשים פה.
כשזה סתם דיבורים על פוליטיקה אין לכם בעיה להיכנס במי שלא אוחז איתכם בהשקפה או מהרבנים שלכם. אין בעיה לכתוב בחריפות רבה וכולם מעודדים.
אבל כשמנסים להזהיר מסכנה אמיתית וחמורה, ועושים את זה לפי כל כללי ההלכה וע"פ דעת תורה של גדולי ישראל, ומתוך דאגה אמיתית וכנה - פתאום אסור לדבר, וצריך לקרוא להנהלה, וכו'.

1. תודה עלך ההכתרה בכינוי הנכבד אדון.
2. לא כתבנו על רבנים שלא אוחזים בשיטה שלנו, יש המון רבנים כאלו, דיברנו על אנשים שלא מתביישים לנבל פיהם על גדולי ומאורי הדור, מחרפים ומגדפים את גדולי הדור, אזור לשתוק על כך.
3. אף אחד לא מנסה להזהיר מסכנה אמיתית וכו', אתה מדבר על ברלנד, אך אין שום צורך להזהיר...
תראה לי חצי איש שנהפך בשנים האחרונות להיות ממאמיניו,,, אין אף אחד כזה, וממילא כל הנושא שאתה מנסה לנגח אותו כאן ולהשמיץ אותו בעוד אתר אינטרנט, בכך אין העיה כ"כ גדולה אלא ... [עבור לסעיף הבא]
4. הדיבורים נגדו ובעדו אסורים בפורום חרדי מסיבה אחרת לחלוטין, כי זה גובל בניבול פה, ניבל מקלדת, ניבו עכבר וכדו'.
אין שום ענין לבוסס בביבין כאלו, וכאן זה לא המקום לדברים מעין אלו.
5. מה עוד שהניק הנכבד והנעלה מתלמידיו של אהרן [אולי בלשון סגי נהור???] הוא ניק שנועד רק לנושא הזה, ו95% מתגובותיך בפורום הנכבד עוסקים בזבל הזה. וממילא המסקנא ברורה.
סמל אישי של המשתמש
1010

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי מתלמידיו של אהרון » 04 נובמבר 2017, 22:59

2. אסור לכתוב על רב שמדבר נגד הרב שלך. זה נקרא מחלוקת בין גדולים, ושותקים.
3.אתה בור ולא מודע למציאות. מדובר במאות ואלפים כל יום מצטרפים עוד ועוד. בפרט ליטאים וספרדים.
4.לא ניבלתי פה. ס"ה הבאתי הקלטות מדרשות שמוכיחות שהוא כופר ומין. את ההקלטות האחרות לא העליתי.
5. שקרן, רשע, ואיני מוחל לך על ההשמצה הזאת.
אני אאל"ט יותר ותיק ממך כאן, כמה שנים, ועוד לפני התקרבותי לרבינו. רבים פה יכולים להעיד שדנו איתי בנושאים רבים ומגוונים. הודעותי בנושא אינן אפילו 5%.
אני פועל לפי כללי ההלכה, וע"פ דעת תורה. נכון בשבזמן האחרון אני מגיב יותר בנושאים קרובים לליבי, כמו עניין הנסיעה לאומן וכדו', אך שם הניק במקור "מתלמידיו של אהרן" - בא לומר שאני מתלמידי ר' אהרן לייב.
מתלמידיו של אהרון

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 04 נובמבר 2017, 23:09

מתלמידיו של אהרון כתב:2. אסור לכתוב על רב שמדבר נגד הרב שלך. זה נקרא מחלוקת בין גדולים, ושותקים.
3.אתה בור ולא מודע למציאות. מדובר במאות ואלפים כל יום מצטרפים עוד ועוד. בפרט ליטאים וספרדים.
4.לא ניבלתי פה. ס"ה הבאתי הקלטות מדרשות שמוכיחות שהוא כופר ומין. את ההקלטות האחרות לא העליתי.
5. שקרן, רשע, ואיני מוחל לך על ההשמצה הזאת.
אני אאל"ט יותר ותיק ממך כאן, כמה שנים, ועוד לפני התקרבותי לרבינו. רבים פה יכולים להעיד שדנו איתי בנושאים רבים ומגוונים. הודעותי בנושא אינן אפילו 5%.
אני פועל לפי כללי ההלכה, וע"פ דעת תורה. נכון בשבזמן האחרון אני מגיב יותר בנושאים קרובים לליבי, כמו עניין הנסיעה לאומן וכדו', אך שם הניק במקור "מתלמידיו של אהרן" - בא לומר שאני מתלמידי ר' אהרן לייב.

2. הוא לא דיבר נגד הרב שלי, אני לא ליטאי ולא תלמיד של הרב שטיינמן, זה לא נקרא מחלוקת בין גדולים, כי יש כאן גדולי הדור בצד אחד, ומהצד השני, מחרף ומגדף שפוער פיו נגד גדולי התורה והיראה, זה לא רב ולא מחלוקת בין רבנים. עוד מעט תגיד לי שאסור לכתוב כאן נגד שלמה גורן...
3. אתה חי בכוכב מאדים אולי? מי מצטרף לכת ההזוי הזה? ועוד איזה מאות ואלפים, הבסיס המקורי היה פחות מכך, אז איך מצטרפים אליו כל יום מאות ואלפים???
4. אתה אכן לא מנבל פה, ואולי לא הסברתי את עצמי נכון, כתבתי שעצם העלאת הנשוא גוררת אחריה ניבול פה וכדו' ולכן מוטב להפסיק שלב 1 יותר מוקדם.
5. כשאבקש מחילה ממך, תגיד אם אתה מוחל על זה שאני מכנה אותך שקרן....
ולכל מי שיש ספק בכך הנה: search.php?author_id=350&sr=posts
עכשיו תבדוק שוב ותראה ש95% מתגובותיך הן בענין הזה, ולמה אתה משקר במילתא דעבידא לגלויי, אתה כותב שאפי' לא 5%???
6. מציע לך להבא לכתוב שלון יותר עדינה ומנסחת, ולמנהלים להעביר את ההודעות האלו לאשכולות אחרים, ושלא יתממשש חזונו של הניק הזה, להעביר כל אשכול בפורום הזה לנושא ש"קרוב לליבו"....
סמל אישי של המשתמש
1010

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי מתלמידיו של אהרון » 04 נובמבר 2017, 23:16

נכנסתי לקישור, נו מה יש שם? דבורים על אומן, על ברלנד כשאני בצד שמגן עליו (טעיתי בו גם), על חרדקים מלפני כמה שנים, על הרב קוק... ואשכול אחד עם הרבה תגובות בנושא הזה. זה הכל. אני לא שקרן. ואין לך מחילה.
נערך לאחרונה על ידי מתלמידיו של אהרון בתאריך 04 נובמבר 2017, 23:25, נערך פעם אחת בסך הכל.
מתלמידיו של אהרון

הודעה שלא נקראהעל ידי מתלמידיו של אהרון » 04 נובמבר 2017, 23:21

1010 כתב:
מתלמידיו של אהרון כתב:3. אתה חי בכוכב מאדים אולי? מי מצטרף לכת ההזוי הזה? ועוד איזה מאות ואלפים, הבסיס המקורי היה פחות מכך, אז איך מצטרפים אליו כל יום מאות ואלפים???

אתה כ"כ לא צודק, אבל אני לא רוצה להמשיך את הויכוח באשכול הזה על העניין, בגלל הטיית הנושא. אם אתה רוצה אפשר בפרטי.
מתלמידיו של אהרון

הודעה שלא נקראהעל ידי ברוך » 05 נובמבר 2017, 02:13

מי שיכול לשלוח לי את דבריו המלאים של הרב מבית שמש שדיבר נגד זקני ראשי הישיבות.
דומני שזה חשוב כדי שיהיה ברור גם לצד שכנגד מה הם גבולות הגיזרה שלהם.
לי זה לפחות חשוב
באזור שאני מתגורר לא מגיע ביום שישי בחינם העיתון שמתברר שאני מבין שהוא כיום מבייש את עיתון החומה שהופך להיות מתון לידו..
(ואין להיות מופתע מכך שהוא מצטט את אותו רב בכלל ואת הדברים הנ"ל בפרט)
ברוך

הודעה שלא נקראהעל ידי עלה זית » 05 נובמבר 2017, 10:18

גם אני מצטרף. הייתי רוצה לדעת מה הוא אמר. (אפשר גם בפרטי. תודה מראש).
עלה זית

הודעה שלא נקראהעל ידי חזן » 05 נובמבר 2017, 12:48

הוא אמר שיש ששים רבוא.....................................................
סמל אישי של המשתמש
חזן

הודעה שלא נקראהעל ידי אבן הפינה » 05 נובמבר 2017, 13:45

בסקרים:
יש עתיד מכפילה את כוחה!!
את הפרחים הם שולחים לשערי חסד
הייתה לראש פינה
סמל אישי של המשתמש
אבן הפינה

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 05 נובמבר 2017, 17:09

חזן כתב:הוא אמר שיש ששים רבוא.....................................................

לא עכשיו, לפני שנה הוא אמר שיש מעל שישים אלף אברכים ובחורים היושבים במרפי הכלא הצבאי הציוני, שנמשו הישיר מהסטנדר במטרה לחן אותם וכו' וכו' וכו', וגו' וגו' וגו', בלה... בלה... בלה...
סמל אישי של המשתמש
1010

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 07 נובמבר 2017, 22:32

חגיגות בביתו של אסיר עולם המרתון ששוחרר
בליל שבת התקיים בביתו של אסיר עולם המרתון חגיגה לרגל שחרורו, "כיכר השבת" מפרסם כי הרב חיים יצחק קפלן מק"ק ישיבת 'חברון - גבעת מרדכי' השתתף בחגיגה, ונשא נאום ארוך ותקיף על חומרת המצב בענין גזירת הגיוס. הרב קפלן אף שיבח את האסיר ואת העריקים הנוספים על עמידתם האיתנה מול החוק בכך שאינם מתייצבים בלשכות הגיוס.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 07 נובמבר 2017, 22:39

[16:50, 5/11/2017]

מי ששימש יד ימינו ונאמנו של מרן הגראמ"מ שך זצ"ל, בעל ה'אבי עזרי', שהיום מציינים בתפוצות ישראל את יום ההילולא שלו, הינו הרב רפאל וולף, שהיה ממקורביו הבולטים של מרן באותם ימים ונשלח על ידו למשימות ציבוריות שונות.

בשיחה מיוחדת לרגל היארצייט חושף הרב וולף מעט מאותם רגעים נדירים בהם התגלתה מנהיגותו של ראש הישיבה במלוא תוקפה ותוקף את אנשי 'הפלג הירושלמי' שמשתמשים בשמו של הרב שך ומסלפים את מנהיגותו.

איך התחיל הקשר בינך לראש הישיבה?

הרב וולף: "אני הייתי בישיבה הוא עבר ניתוח ואחרי הניתוח שלו הרופאים אמרו שהוא צריך לנוח, הדבר היחיד שהוא הסכים ללכת לבניין של ועד הישיבות בנתניה. הוא נסע לשם לבד, יחזקאל לקח אותו והוא היה שם לבד וחיפשו בחור בישיבה שיסכים להיות איתו, ואני נבחרתי להיות איתו.

"הוא שאל אותי מה אתה עושה כאן? אמרתי לו באתי לנוח, הוא אמר לי אדרבה, טוב מאוד, אז תבוא לישון איתי בחדר. אחר כך הייתי איתו כמה ימים וחזרתי לישיבה, והוא המשיך שמה. נכנסתי אליו הוא שאל אותי 'איך אני יכול לשלם לך?', אמרתי לו שהראש ישיבה יתן לי להיכנס לבית גם כאן בבני ברק, הוא אמר אדרבה והייתי נכנס כל ערב שהיה מקבל אנשים.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים

ברבות שנים יצא כמה פעמים שיצא לי לשוחח איתך אני מניח שיש לך מאות ואלפי דברים מרכזיים שיש לך, מה הדבר שהכי חרוט בזכרונך?

הרב וולף: "קשה להגיד אבל אין ספק שהיום בזמנינו צריך לחזור על זה עוד פעם ועוד פעם שאצלו העיקר היה שבחור ישיבה צריך לשבת ללמוד ולא להתעסק בשום דבר אחר, אני לא יודע אם הוא היה רוצה שיהיו חוגגים לו יארצייט.

הוא לא היה הולך לקברים בכלל גם לא של רבותיו המובהקים...

הרב וולף: "פעם אחת שהבריסקערוב ביקש ממנו שיסע למירון להתפלל עליו אז הוא נסע שאלתי אותו אם הלך גם לצפת הוא אמר לי הוא ביקש רק מירון אז הלכתי רק למירון.

"אין ספק שהיום עוברים על לא תישא את שם הרב שך לשוא, כל דבר אומרים 'הרב שך', זה שקר וכזב, שלרגע לא יחשבו שהוא ארגן הפגנות, ולא חתם על הפגנות, ולא שלח בחורים ללכת להפגנות - כל מה שאנשים אומרים בשמו הם שקרנים.

"הרב שך היה סמל של המשך קדושת הישיבה לא לשנות ממה שהיה כל הדורות בוואלוזין, לא היה חולם לרגע שראש ישיבה ילך עם סטנדרים להגיד שיעור בבית כלא.

"אתה מזכיר לי דבר אחד שאמר שאם חס וחלילה יהיה גזירה של גיוס על בני ישיבות אז יחזרו לגלות אבל הוא לא אמר שיעשו הפגנות, ודאי שלא היה אפילו עצרת תפילה לא. שבתחילת הזמן ישבו על הכבישים - לא היה כזה דבר.

"כשהרב סלומון עשה כל שבת הפגנות פתח תקוה והרב שך היה מאוד נגד זה והוא אמר אם זה יגרום שיגייסו בחור ישיבה אחד לא היה שווה כל ההפגנות למען השבת. הוא אמר שברחוב איפה שר' חיים עוזר היה גר בולינא היה חנויות פתוחות בשבת ור' חיים עוזר לא עשה כלום. ובהזדמנות אחרת הוא סיפר שהוא כן היה עובר ליד החנויות האלה והיה אומר גוט שאבעס.

"גם בשעתו שהיה עצרת גדולה על גיוס בנות ויש הבדל מהותי אם קוראים לבחורים ללכת או לכל הציבור, זה המשך של הרב שך להגיד שיעורים ליד הכלא? בושה וחרפה! שאדם שכביכול תלמיג שלו הפגין ליד הבית של הגר"י רוזן בליל שבת זה הרב שך? שיגידו שהם תלמידים של ר' עמרם בלוי אבל לא הרב שך".

בכל זאת אני רוצה להתייחס לנקודה שרואים חיילים ברחוב ויורקים עליהם וצעקים עליהם. אני זוכר את הזמנים שבישיבת פוניבז' היו באים קצינים...

הרב וולף: "מה השאלה אני זוכר שהרב שך היה מדבר לפניהם. היה פעם באותה תקופה שאגודת ישראל סידרה את הנושא שאפילו בת שמצהירה שהיא דתיה או ההורים שלה דתיים לא הייתה צריכה להתגייס.

"לילה אחד הגיע לדלת של הרב שך, אני פותח והייתה שם חיילת עם מדים. אני לא ידעתי מה לעשות, אם להכניס אותה או לא. שאלתי את הר"י הוא אומר לי: 'כן, שהיא תיכנס'. אם היום היה קורה שאחד מגדו"י היה מכניס חיילת הבייתה היו עושים לו הפגנה מתחת לבית ומדביקים לו את הדלת.

"למעשה החיילת הזאת הגיעה בעשי"ת ואמרה לרב שך שהמפקד לא הסכים לשחרר אותה לימים נוראים. קודם הרב שך הרגיע אותה ואמר לה שגם שם הקב"ה נמצא וסידר לה שעד יו"כ היא השתחררה והתפללה בישיבה.

"פעם היה ארגון אל המקורות והיו מביאים לשבת בבני ברק קבוצות של בנות, ופתאום באים להרב שך, שכל הקבוצה הגיעה עם מדים מה לעשות? הרב שך אמר שיקבלו אותם ושינסו שיהיה כמה שפחות ברחובות הראשיים.

"אני חושב שהאנשים האלו הם הולכים לקבר ביארצייט אי אפשר לספור כמה שעות של ביטול תורה הם גרמו הכל בשם הרב שך. הרב שך דיבר עשרות פעמים בציבור ושלח מאות מכתבים למה הוא אף פעם לא אמר כמוהם ברבים? שילכו לקבר לבקש מחילה. שיגידו שהם נהיו אנשי העדה או סאטמר שלא ישתמשו בשם של הרב שך.

"הם שולחים ילדים בני 16 לצעוק 'נמות ולא נתגייס', הם בכלל לא יודעים מה זה למות.

"הרב שך אמר שרק מי שיושב ולומד יקבל דיחוי. הרב שך כתב מכתב שבחור ישיבה שיעשה רישיון נהיגה יורידו לו את המעמד של בן ישיבה שזה אומר שיגייסו אותו. וזה מכתב שהרב שך חתם על בלנק רשמי של ועד הישיבות.

"זה לא יאומן כמה מחלוקת הם גרמו, כמה השחתה של מידות, כמה בעיות בשלום בית, כמה בעיות בשידוכים, כל פעם בעיה אחרת הם מוצאים. עשרות שנים הרב שך סמך על ועד הישיבות פתאום ממציאים תורה חדשה"
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 08 נובמבר 2017, 07:17

הרב וולף כתב:"אין ספק שהיום עוברים על לא תישא את שם הרב שך לשוא"

:o
ככתוב על יד נביאו שמריהו נתניהו פרק יוד זיין פסוק חמש

:twisted: :lol::
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!
סמל אישי של המשתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 10 נובמבר 2017, 14:57

קיבלתי במייל:

עליתי אתמול בשעה 14:20 לאוטובוס שמסלולו עובר ברחוב יחזקאל-שטראוס י-ם כדי להעביר מסמכים לעו"ד שמשרדו ברחוב בן יהודה .

כשהאוטובוס הגיע לרחוב צפניה הוא נחסם ע'י מפגינים ..

וזו התרשמותי מההפגנה .

מספר מועט של גברים ("נטורי קרטא"??) נראים ולבושים (ומריחים)כקבצנים , עומדים . אחד זועק דברים לא ברורים ועל כל משפט זועקים הקבצנים גיוואלד .

נער אומלל, צעיר עוד ללא זקן, בדרך כלל בן למשפחה ספרדית הרוסה או מכת השאלים ל"ע יושב על הריצפה מול האוטבוס ,

וזה כל ההפגנה ..

הבעיה היא בצ'אלמערס עם כובעי סופר שמצטרפים ומפריעים ליהודים טובים לפנות את קבוצת המטורללים ולאפשר לאוטובוסים ליסוע .

מדובר באברכים ירושלמים ככל הנראה חסידי דושינסקי וסאטמר ושאר חסידויות שיש להם אדמורים שנהנים בשתיקה מההתפרעויות ...

אנשים אלו מקבלים גיבוי להתפרעויות מגאבד העדה החרדית הרב טוביה וויס

בשונה מהראבד הרב שטרנבוך שמתנגד חריפות להתפרעויות .

אני בכל אופן ירדתי מהאוטבוס ניסיתי לדחוף את החוסמים למדרכה והגיע איזה צאלמער ..היכה אותי בחזה ובתמורה שברתי לו את משקפיו

אני מביע כאן את מחאתי נגד האדמורים חברי אגו"י שלא מוחים במתפרעים.

דעו שבסוף זה יגיע אליכם
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 19 נובמבר 2017, 21:00

הערב מחאות ענק בעד אסירי הפייסבוק.
צפויות חסימות בירושלים ובבני ברק וכן במקומות אחרים בהם מרוכזים חוליגנים
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 20 נובמבר 2017, 16:22

הפלג חזר הערב להתפרע ברחובות
אנשי ה'פלג' חזרו להתפרע הערב ברחובות כמחאה נגד גזרי הדין הקשים שהושתו על ה'עצורים הפרקליטותיים'. הכניסה לירושלים נחסמה והרכבת הקלה הושבתה למשך שעה ארוכה. הפגנות גם בבני ברק. המשטרה עצרה עד כה לפחות 38 מפגינים
זעזוע ושאט נפש בבני ברק מכך ששוב לאחר סיום ההתפרעות הגיעו כמה עשרות מהפורעים לביתו של הגאון רבי יגאל רוזן וצעקו דברי חוצפה. כח משטרה פיזר אותם מהמקום.
יש לציין כי הערב ההפגנה בבני ברק היתה סוערת מתמיד , הסיבה לכך היא שמרבית מאנשי הפלג בירושלים ירדו להפגין בבני ברק בגלל החשש ממכתזי"ת הבואש,
בעקבות ההפגנה בירושלים, הודיעה חברת סיטיפס כי בשל חסימת מסילות הרכבת הקלה, אין שירות רכבות בין התחנה המרכזית לתחנת שער שכם. עם פינוי המסילות וקבלת אישור המשטרה, תשוב הרכבת הקלה לפעול כסדרה.
כך גם בבני ברק התקהלו הפורעים ברחוב רבי עקיבא פינת ז'בוטינסקי בבני ברק. למקום הגיעו מאות מפגינים. במהלך ההפגנה ניסו לחסום צירים מרכזיים תוך סיכון חייהם והפרעה לנהגים הנוסעים לאורך צירי התנועה. כוחות משטרה במקום שומרים על הסדר הציבורי. בהמשך הגיעה מכתזי"ת וגם פרשים לפנות את הפורעים בכח.
גם בצומת כפר רות ליד מודיעין עילית הפגינו כמה עשרות מפורעי הפלג, וטופלו ע"י המשטרה.
מוקדם יותר היום דווח כי 90 ימי מאסר נגזרו על כל אחד מהעצורים - תנחום אלישיב, יעקב אשכנזי וישראל ארנטרוי. על שלמה זלמן כהן נגזרו 80 ימי מאסר. על דוד שיינין - 65. על דוד וייסנשטרן וישראל מאיר אלישיב - 60. יצחק שמואלי - 55. יחזקאל מילצקי, יוסף חיים נחמני אליהו חיים בלוי - 45 ימים.
וידאו מההתפרעות בבני ברק- בוידאו רואים זיקוקים שהושלכו ע"י המפגינים לעבר השוטרים-
https://drive.google.com/file/d/1yNq3P1 ... sp=sharing
וידאו מההתפרעות בירושלים- בוידאו נראה חסימת אוטובוס מלא בחרדים שרוצים להגיע לטלז סטון-
https://drive.google.com/file/d/1pUIxxl ... sp=sharing
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 20 נובמבר 2017, 16:25

עצורי הפלג: ביהמ"ש הצבאי גזר את דינם של המשתמטים הפרקליטותיים
כמעט חודש מאז הסתיימו הפגנות 'הפלג' בהן נעצרו מאות: המשתמטים שהסתבכו בצורה הקשה ביותר, לאור תקופת הזמן הארוכה בה השתמטו - כפי שדווח ב'בחדרי'- הובאו היום לדין • גזר דין ראשון משאיר חלק מהעצורים חודשיים נוספים במאסר. עבור המשפחות והחברים - מדובר בעונש כבד מנשוא, חודשיים נוספים של בדידות, ניתוק מהבית, הישיבה או הכולל
אלי שלזינגר- בחדרי חרדים
כחודש לאחר גל המעצרים של המשטרה במהלך הפגנות הפלג והעברת 46 מהם למשטרה הצבאית, בית הדין הצבאי גזר לפני זמן קצר (ראשון) את דינם של 12 המשתמטים הפרקליטותיים, כך נודע ל'בחדרי חרדים'.
90 ימי מאסר נגזרו על כל אחד מהעצורים - תנחום אלישיב, יעקב אשכנזי וישראל ארנטרוי. על שלמה זלמן כהן נגזרו 80 ימי מאסר. על דוד שיינין - 65. על דוד וייסנשטרן וישראל מאיר אלישיב - 60. יצחק שמואלי - 55. יחזקאל מילצקי, יוסף חיים נחמני אליהו חיים בלוי - 45 ימים. נקש שוחרר מאחר ועונשו פחות מימי המעצר שריצה.
ביום שני שעבר דווח ב'בחדרי חרדים' כי מצבם המשפטי של ארבעה עשר חרדים המוגדרים 'משתמטים פרקליטותיים' השוהים בבתי הכלא הצבאיים, סבוך והם עלולים לרצות עונשי מאסר שבין 90 ל-270 יום. שלושה עד תשעה חודשים.
כחודש חלף מאז הסתיים גל ההפגנות של הפלג, שהחל עם מעצרם של שני תלמידי ישיבה בדרכם חזור מטיול בים המלח. אלו, נשפטו ל-20 ימי מחבוש. במהלך ההפגנות, נעצרו כ-200 מפגינים, מהם 46 התגלו כמשתמטים משירות צבאי והם הועברו לצה"ל.
מתוך המפגינים שהועברו למשטרה הצבאית, 34 הוגדרו: משתמטי 'דמ"ש' (דין משמעתי) והוטלו עליהם בידי קצין, שישה עד 20 ימי מחבוש. אלו המשתמטים שבימים האחרונים שוחררו - כל אחד בתום תקופתו. אלו הם הבחורים והאברכים שחבריהם מקיימים חגיגות בימים האחרונים עם שחרורם ממאסר.
אולם 12 הנותרים, הינם משתמטים 'פרקליטותיים' הדרושים לצה"ל למעלה משנה וחצי. כלומר תקופת השתמטותם מסידור מעמדם מול הצבא, עולה על 18 חודשים. מעצרם של אלה הוארך עד תום ההליכים - הם עדיין שוהים בבתי הכלא הצבאיים.
מעבר למפגיני הפלג שהועברו למשטרה הצבאית, נעצרו שני אברכים נוספים המשתייכים לנטורי קרתא. אלו נעצרו במהלך ההפגנות והועברו למשטרה הצבאית - שם גם להם הוארך המעצר עד תום ההליכים. פרקליטם עו"ד נדב גדליהו אומר כי בסוף החודש הלועזי הנוכחי, בעוד כשבועיים, הם צפויים לעלות לוועדת מצפון, ולטעון כי הם מסרבים לשרת בצה"ל מטעמי מצפון - פציפיזם, ולא מטעמי דת.
כאמור, היום (שני) נגזר דינו של אחד מהם, תנחום אלישיב, ובית הדין הצבאי גזר עליו עונש מאסר של 90 ימים, כאשר הפרקליטות הצבאית דרשה עונש חמור בהרבה.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 20 נובמבר 2017, 16:29

בני עליה עם תיאבון מוגבר...
(אנשים עומדים למות באמבולנסים והם זוללים פיצות עם קטשופ. ידיכם קטשופ מלאו...)
קבצים מצורפים
פיצה בהפגנת הפלג בירושלים.jpg
פיצה בהפגנת הפלג בירושלים.jpg (66.66 KiB) נצפה 5103 פעמים
הפגנת הפלג 2(1).jpg
הפגנת הפלג 2(1).jpg (47.25 KiB) נצפה 5103 פעמים
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 20 נובמבר 2017, 17:37

אני רואה שהפיצה בהכשר בעלז...
סמל אישי של המשתמש
1010

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי אבן הפינה » 20 נובמבר 2017, 17:52

משולש כתב:הערב מחאות ענק בעד אסירי הפייסבוק.

מצו"ב צילום מסך של חשבון פייסבוק אסיר עולם התורה
קבצים מצורפים
חים שלום מריאן - אסיר עולם התורה.jpg
חים שלום מריאן - אסיר עולם התורה.jpg (41.47 KiB) נצפה 5073 פעמים
הייתה לראש פינה
סמל אישי של המשתמש
אבן הפינה

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 20 נובמבר 2017, 19:44

הפגנת 'הפלג הירושלמי' בבני ברק, שהחלה בשעות הצהריים (שני) וגרמה לפקקי ענק באזור המרכז בשל חסימת ציר ז'בוטינסקי, לוותה באלימות קשה.

בין היתר תועדו שוטרים מכים נהג רכב תמים שיצא מרכבו, בעת שעמד בעומס התנועה ולקינוח חוטף אגרוף בבטן משוטר.

מהמשטרה נמסר כי הופנתה אלימות קשה נגד שוטרים ובעקבות התפרעות אלימה של המפגינים נעצרו 15 מהם.

"משטרת ישראל שבה ומדגישה כי תגלה אפס סובלנות כלפי מתפרעים ומפרי חוק וכל אחד שינקוט באלימות נגד שוטרים ויפר את הסדר הציבורי-ייעצר!", נמסר מהמשטרה.
סמל אישי של המשתמש
1010

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 20 נובמבר 2017, 19:51

בהפגנת 'הפלג הירושלמי' בב"ב, קיבל מקלחת של מי בואש שחקן הכדורגל כריסטיאנו רונאלדו, כוכבה הפורטוגזי של קבוצת הפאר הספרדית ריאל מדריד.
סמל אישי של המשתמש
1010

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 20 נובמבר 2017, 19:53

לאחר שהכריזו על "ויחזור לתלמודו", נהג האוטובוס (עם היד על האף), לא מוכן לסבול את הריח עד לאשדוד...
קבצים מצורפים
עם היד על האף.jpg
עם היד על האף.jpg (74.1 KiB) נצפה 5046 פעמים
סמל אישי של המשתמש
1010

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 20 נובמבר 2017, 21:52

מפגיני הפלג הירושלמי שיצאו הערב להפגנות סוערות בבני ברק מכוונים את מחאתם לא רק כלפי רשויות החוק והשוטרים אלא גם נגד רבנים וראשי ישיבות.

הערב הגיעו מאות אברכים ובחורים אל מול ביתו של הגאון רבי יגאל רוזן ראש ישיבת אור ישראל כשהם צועקים את שמו הפרטי בצירוף נאצות וקללות כגון "צא טמא" ו"עוכר ישראל".

המפגינים עומדים ברח׳ סמטת הדקלים ומסרבים להתפנות זאת למרות מחאות התושבים המקומיים המוחים על הזלזול בכבוד התורה.
סמל אישי של המשתמש
1010

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסי200 » 21 נובמבר 2017, 01:40

אבן הפינה כתב:
משולש כתב:הערב מחאות ענק בעד אסירי הפייסבוק.

מצו"ב צילום מסך של חשבון פייסבוק אסיר עולם התורה

לא הבנתי, מי זה ?
יוסי200

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 21 נובמבר 2017, 01:43

ההוא מאילת שחזר בשאלה.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי עלה זית » 21 נובמבר 2017, 02:09

אני פה כתב:ההוא מאילת שחזר בשאלה.

כתבת כאן מידע שקרי מתוך מניעים פסולים.
(כנראה שכדי להציל את האומה מותר גם לכזב).
לההוא מאילת קראו חדד, ולההוא שהתחלן קראו פז, וזה "מקדש שם שמים" חדש, השבח לא-ל.
עלה זית

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 21 נובמבר 2017, 11:04

1010 כתב:מפגיני הפלג הירושלמי שיצאו הערב להפגנות סוערות בבני ברק מכוונים את מחאתם לא רק כלפי רשויות החוק והשוטרים אלא גם נגד רבנים וראשי ישיבות.

הערב הגיעו מאות אברכים ובחורים אל מול ביתו של הגאון רבי יגאל רוזן ראש ישיבת אור ישראל כשהם צועקים את שמו הפרטי בצירוף נאצות וקללות כגון "צא טמא" ו"עוכר ישראל".

המפגינים עומדים ברח׳ סמטת הדקלים ומסרבים להתפנות זאת למרות מחאות התושבים המקומיים המוחים על הזלזול בכבוד התורה.

מחריד מחריד!
הודעת מערכת- ההתלבטות הייתה רבה האם להעלות את הוידאו המחריד הזה, בו נראים מאות מחוצפים מאנשי 'הפלג' מפגינים מול ביתו של הגאון הגדול ר"י רוזן שליט"א, תוך כדי קריאות גנאי חוצפניות ונוראיות, אשר לב יהודי לא יוכל לסובלם.
אולם לאחר העיון, הוחלט שאין מנוס, והואיל והציבור מוכרח לדעת עם מי יש לו עסק, ומול מה הוא מתמודד, יועלה הסרטון. ואוי כי ראינו זאת.
אנו מודיעים מראש. הוידאו הינו קשה לצפיה-
דרייב- https://drive.google.com/file/d/1VP5QBs ... sp=sharing
ג'מבו מייל- https://jumbomail.me/j/RXpwGT-82EeLa4A
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 21 נובמבר 2017, 11:05

הפלג התפרע הערב בבני ברק - מחריד-
הערב שוב אנשי הפלג מבזים את כבוד התורה ומתדרדרים מדחי לדחי ואף מקיימים הפגנה מול ביתו של הגאון הגדול רבי יגאל רוזן מגדולי מרביצי התורה בדורינו.
זעזוע ושאט נפש מבריוני הפלג, עזי הפנים שהחציפו הערב שוב, וביזו את כבוד התורה וערכו הפגנה ליד ביתו של הגאון הגדול רבי יגאל רוזן, מגדולי ראשי הישיבות, ופערו את פיהם בצורה מחוצפת ביותר.
את ההפגנה המבוזה הזו ערכו אנשי הפלג, לאחר שגמרו את ההפגנה וחסימת הכבישים ברחוב זבוטינסקי, ומשם צעדו למעלה ממאה בחורים ואברכים צעירים משולהבים לעבר ביתו של ראש הישיבה.
יצויין כי בדרכם, נראו רבים מתושבי העיר בני ברק מביעים רחמנות על אותם צעירים המדרדרים מדחי לדחי.
תוך כדי שנאלצים לסתום את האף מריח הבואש הנודף מהם למרחוק. ואכן ממש רחמנות לראות בחורים צעירים משולהבים שעוזבים את הגמרא לטובת ההפגנות וביזוי גדולי ישראל, ועוד יותר כואב שרבים מהם יצאו בשאלה השם ירחם.
המפגינים הגיעו לרחוב סמטת הדקלים, אל מול ביתו של ראש הישיבה הגאון הגדול רבי יגאל רוזן, וזעקו במשך שעה ארוכה קריאות גנאי וחוצפה מחרידים תוך ביזוי אחד מגדולי ראשי הישיבות ומרביצי התורה בדורינו.
כזכור, המתקפה על הגאון הגדול רבי יגאל רוזן החלה כבר לפני מספר חודשים כאשר אלמונים ריססו על קירות ביתו בצבע שחור וגרמו נזק לדלת הבית.
בהמשך אף הפריעו אברכים לשיעוריו התורניים במודיעין עילית ובבני ברק, הפרעות שהתפתחו לעימותים כאשר אותם מפריעים הושלכו מבתי המדרש בהם נערך השיעור.
בעקבות הפגיעות בגאון רבי יגאל רוזן פרסם מרן שר התורה רבי חיים קנייבסקי מחאה חסרת תקדים על אלו אותם הגדיר כ"הולכים כצאן ללא רועה".
מרן ראש הישיבה הגאון רבי גרשון אדלשטיין כתב מכתב מחאה על כבוד התורה תוך קריאה לעולם התורה להתפלל עליהם ברחמים שיחזרו בתשובה כשאליו הצטרפו כל גדולי ראשי הישיבות וחברי מועצת גדולי התורה.
בנוסף, הגיעו עשרות ראשי ישיבות ומרביצי תורה אל היכל ישיבת אור ישראל בפתח תקווה על מנת להביע את מחאתם על הפגיעה בכבוד התורה ולחזק ולעודד את ראש הישיבה.
יצויין כי דרכם של אנשי הפלג לפגוע ולבזות את גדולי ישראל וראשי הישיבות אינה חדשה, כאשר רבים מראשי הישיבות חטפו צעקות וקריאות גנאי וחלקם ספגו הטרדות טלפוניות לביתם מאותם אנשי הפלג המדרדרים מיום ליום ללא מעצורים.
וידאו מהפרעות בבני ברק
1- https://drive.google.com/file/d/1aQTLl_ ... sp=sharing
2.- https://drive.google.com/file/d/18VyNC8 ... sp=sharing
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 21 נובמבר 2017, 11:06

[b]22 עצורים ו-12 פצועים: פרעות הפלג- בני ברק[/b]
לאחר הפגנה סוערת בבני ברק - בה השתמשה המשטרה לראשונה בעיר במכתז"ית שהתיזה מי בואש - הודיע הפלג על פיזור ההפגנה • 22 מהמפגינים נעצרו, בהם איש העסקים מנחם כרמל מבעלי רשת 'ברכל' ו-12 נפצעו • בהפגנה נפצעו גם 2 שוטרים
אלי שלזינגר- בחדרי חרדים
בעקבות גזר הדין למשתמטים הפרקליטותיים של הפלג, ולאחר קריאת עסקני הפלג, מאות פורעים התכנסו ברחוב החלוצים בבני ברק שנסגר לתנועת כלי רכב, בשני הכיוונים ובהמשך יצאו לרחוב ז'בוטנסקי.
20:00 • מאז שעות הצהרים נערכה הפגנה של הפלג ברחוב ז'בוטינסקי בבני ברק ובצומת גהה. במהלך ההפגנה, נעצרו 22 חשודים בהפרת הסדר הציבורי. לפחות 12 אזרחים נפגעו ונזקקו לטיפול רפואי ואחד מהם אף פונה לבית החולים. שני שוטרים נפגעו אף הם ואחד מהם פונה גם כן לבית החולים.
18:48 • מאות מפגיני הפלג שהתפזרו מההפגנה צעדו בקבוצה גדולה לעבר בית רה"י הג"ר יגאל רוזן ראש ישיבת אור ישראל, כאשר באיזור מורגש היטב הריח של מי הבואש שהמכת"זית התיזה עליהם.

18:30 • נהג אוטובוס קו 350 לאשדוד, תועד כשהוא מסרב לעלות נוסעים שנפגעו ממי הבואש ואף סותם את אפו.

18:29 • בפלג הודיעו לפני זמן קצר על קבלת עול מלכות שמים ברוב עם - ופיזור ההפגנה.

17:56 • בעקבות אלימות במהלך הפגנת הפלג בבני ברק, המשטרה עצרה עד כה 15 מפגינים. במהלך ההפגנה נפצעו מספר שוטרים ובהם שוטר שסובל משבר ברגלו. בנוסף, 12 מפגינים נפצעו ואחד מהם אף פונה לקבלת טיפול רפואי בבית החולים איכילוב. במשטרת ישראל שבה ומדגישה כי "תגלה אפס סובלנות כלפי מתפרעים ומפרי חוק וכל אחד שינקוט באלימות נגד שוטרים ויפר את הסדר הציבורי-ייעצר".

17:15 • רחוב ז'בוטינסקי בבני ברק לכיוון פתח תקווה, חסום מרחוב סוקולוב ועד לצומת גהה. רחוב המכבים פקוק מרחוב אברבנאל עד הרמזור באם המושבות. רחוב אבוחצירא פקוק עד רחוב סוקולוב.
17:02 • פינת הרח' ז'בוטינסקי-אבוחצירא בבני ברק לכיוון מזרח חסום לתנועה. צומת גהה לכיוון פתח תקווה חסום בשני הכיוונים. התחבורה, כולל זו הציבורית, מופנית לרח' השומר ומשם לכביש 4.
16:58 • צומת ז'בוטינסקי - גהה נחסם לתנועה באופן חלקי בעקבות ירידת מפגינים לכביש. המשטרה מפנה אותם.

16:30 • במהלך הפגנת הפלג בבני ברק נעצרו עד כה שלושה חשודים בגין הכשלת שוטרים והתנהגות פרועה. השלושה יובאו לתחנת המשטרה לחקירה.
16:17 • מכת"זית המשטרה החלה להתיז מי בואש לעבר המפגינים. לדבי נוכחים במקום, הריח הוא בעוצמה חלשה יותר מהריח בירושלים.

16:13 • קצין משטרה כרז למפגינים, כי באם לא יפזרו את ההפגנה הבלתי חוקית, השוטרים יחלו לבצע מעצרים.
16:04 • מכת"זית המשטרה נכנסה שוב לפעולה על מנת מפגינים מהכביש.
15:49 • המשטרה ממשיכה לפנות מפגינים החוסמים את ציר התנועה ברחוב ז'בוטינסקי בבני ברק, גם תוך הפעלת אלימות על מנת לאפשר מעבר לכלי הרכב.
פינוי מפגינים מהכביש. צילום: מחאות החרדים הקיצוניים
15:39 • עשרות ממפגיני הפלג ירדו לכביש ברחוב ז'בוטיסקי וחסמו אותו לתנועה. סוסים ושוטרים פינו את חלקם ומכת"זית נכנסה לפעולה והחלה להתיז לעבר המפגינים מים.

15:19 • מאות שוטרים נמצאים באיזור ההפגנה בבני ברק, על מנת למנוע הפרה של החוק וגילויי אלימות מכל סוג. "אנו ערוכים עם כוחות משטרה גדולים הכוללים מאות שוטרים, סוסים ופרשים, מכת"זית ואמצעים נוספים" אומרים גורמים במשטרה ל'בחדרי': "כל אלימות והפרה של החוק יגררו אכיפת החוק באופן נחוש וברור".
15:01 • לפני זמן קצר הגיעו מפגינים לפינת הרחובות רבי עקיבא-ז'בוטינסקי בבני ברק. בשלב זה הכביש פתוח לתנועה.

אתמול (ראשון נערכו הפגנות בירושלים, בני ברק, בית שמש, מודיעין עילית ואלעד, במהלכם נעצרו כ-45 בני אדם מהפלג החשודים בהפרת הסדר הציבורי, כפי שדווח הבוקר ב'בחדרי', כולם שוחררו לבתיהם, כאשר העצורים מירושלים ובית שמש נקנסו בסכום של 1,000 ש"ח.
כבר תקופה ארוכה, כחודש, בהם 46 תלמידי הפלג נשלחו לריצוי של עד 30 ימי מחבוש בבתי כלא צבאיים ואחרים למעצר עד תום ההליכים, ובאופן מפתיע - מאז ההפגנה הידועה בירושלים בה השתמשה המשטרה והתיזה מי בואש עם ריח נוראי - לא נערכו הפגנות מטעמם.
אתמול לאחר גזר הדין שהותיר 11 מאנשיהם לתקופות מאסר נוספות, החליטו בפלג שלא לשתוק יותר ויצאו להפגנות. בירושלים ההפגנה הייתה קצרה יחסית והמשטרה שוב עשתה שימוש במי בואש. בבני ברק לעומת זאת ההפגנה נמשכה שעות ארוכות.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 21 נובמבר 2017, 11:07

צאו מסריחים!!
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי אבן הפינה » 21 נובמבר 2017, 13:03

ראו מה בין בני לבן חמי
קבצים מצורפים
IMG-20171119-WA0068.jpg
IMG-20171119-WA0068.jpg (47.17 KiB) נצפה 4776 פעמים
הייתה לראש פינה
סמל אישי של המשתמש
אבן הפינה

הודעה שלא נקראהעל ידי אבן הפינה » 21 נובמבר 2017, 13:12

אינני נכנס לשום ויכוח מי צדק ומי לא
רק דבר אחד
שנים זועקים על מורשת שעליו נסובה ויכוח מר (של צד אחד יש לציין)
והנה עברו כמעט שלשה עשורים והנה המורשת של שתי הצדדים
הללו מושכי זנבות ושער שקוצ'ס והללו מצטלמים שוב ב770 אודות לפעילותם הענפה מקצה העולם ועד קצהו....
כפי שציינת- חב"ד איננה הקהילה המושלמת מבין החסידויות ואף פחות מכך.. אבל אלו שרצו להוציא את חב"ד מכלל ישראל (לא ייאמן - הדור הצעיר לא זוכר ולא יודע כלום כלום) שוכבים ברחובות כאחרוני הפרחחים ורבים עם שקוצ'ס במגע ישיר. והעיקר "ויחזור לתלמודו" ויחזור ל.. מה????? איזה תלמודו ואיזה נעליים
חבורת פושעים המדברים בשם השם, ואנשי סדום רעים וחטאים "להשם מאוד" הם גם אמרו כל דבר בשם השם הסדומ'ניקים....
מבחיל
הייתה לראש פינה
סמל אישי של המשתמש
אבן הפינה

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסי כהן » 21 נובמבר 2017, 16:30

אבן הפינה כתב:אינני נכנס לשום ויכוח מי צדק ומי לא
רק דבר אחד
שנים זועקים על מורשת שעליו נסובה ויכוח מר (של צד אחד יש לציין)
והנה עברו כמעט שלשה עשורים והנה המורשת של שתי הצדדים
הללו מושכי זנבות ושער שקוצ'ס והללו מצטלמים שוב ב770 אודות לפעילותם הענפה מקצה העולם ועד קצהו....
כפי שציינת- חב"ד איננה הקהילה המושלמת מבין החסידויות ואף פחות מכך.. אבל אלו שרצו להוציא את חב"ד מכלל ישראל (לא ייאמן - הדור הצעיר לא זוכר ולא יודע כלום כלום) שוכבים ברחובות כאחרוני הפרחחים ורבים עם שקוצ'ס במגע ישיר. והעיקר "ויחזור לתלמודו" ויחזור ל.. מה????? איזה תלמודו ואיזה נעליים
חבורת פושעים המדברים בשם השם, ואנשי סדום רעים וחטאים "להשם מאוד" הם גם אמרו כל דבר בשם השם הסדומ'ניקים....
מבחיל

גם הגראי"ל והגר"ח קנייבסקי שליט"א בנושא זה של חב"ד תמכו אז לגמרי ברב שך.
כל הציבור הליטאי בזמנו נלחם אז לפני שלשה עשורים נגד חב"ד.
היתה כאן טעות פוליטית של הרב שך: אם הוא לא היה יוצא נגד חב"ד, החסידים בעצמם היו יוצאים נגדו...
יוסי כהן

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 21 נובמבר 2017, 16:52

בא לא נתווכח על חבד, כי זה לא נושא האשכול. (אגב, גם הרב עובדיה תמך בגלוי במאבק הרב שך)
אבל בחצי מילה נציין שגם לחב"ד יש חבורת משתטים הרבה יותר גדולה מהפלג הירושלמי של הליטאים.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי אבן הפינה » 21 נובמבר 2017, 17:09

משולש כתב:בא לא נתווכח על חבד, כי זה לא נושא האשכול. (אגב, גם הרב עובדיה תמך בגלוי במאבק הרב שך)
אבל בחצי מילה נציין שגם לחב"ד יש חבורת משתטים הרבה יותר גדולה מהפלג הירושלמי של הליטאים.

1. אני מודה לך שזה לא הנושא אבל להמחיש את גודל חילול ד' הבאתי את המאמר הקודם

2. כל זמן שהם עושים את השטוית שלהם אצלם ולא מחללים שם שמים בצורה נוראה שלא היה כמוהם ולא מפריעים לחיים התקינים של כל העולם אז מבחינתי זה בסדר
הייתה לראש פינה
סמל אישי של המשתמש
אבן הפינה

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 21 נובמבר 2017, 21:36

חילול השם לא פחות שיהודים מכריזים "יחי המלך" על אדם מת, ומאמינים שיום אחד הוא יחזור. (ביחד עם יושק'ה, ש"ץ, פרנק, וכל שאר המשיחים שקדמו לו).
חילול השם שהמסיונרים מפרסמים תמונה של הרבי ומתחתיה כתוב "הרעיון נכון, האיש לא נכון".
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 21 נובמבר 2017, 21:39

לא שאני מסכים איתם. הגמ' אומרת שמשיח יכול להיות מן המתים אז אל תשווה בבקשה.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 21 נובמבר 2017, 21:40

אני פה כתב:הגמ' אומרת שמשיח יכול להיות מן המתים אז אל תשווה בבקשה.

ההשוואה במקומה, יש כאן טירוף של אנשים הזויים לחלוטין.
הם לא אומרים שמשיח יגיע מהמתים, אלא שהמשיח עדיין חי....
סמל אישי של המשתמש
1010

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 21 נובמבר 2017, 21:41

חלילה להשוות אותם לנוצרים וכו'.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 21 נובמבר 2017, 23:18

משולש כתב:בא לא נתווכח על חבד, כי זה לא נושא האשכול.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 22 נובמבר 2017, 11:51

ממשיכים למלא את היעדים....

גלגל העצורים: עוד 5 מפגינים הועברו לצה"ל פרסום ראשון: ההפגנות ממשיכות לספק עצורים לכלא הצבאי.
המשטרה העבירה ביממה האחרונה חמישה עצורים, ממפגיני הפלג למשטרה הצבאית, לאחר שהתגלו כמשתמטים משירות צבאי. העצורים צפויים גם הם לעמוד למשפט צבאי
אלי שלזינגר- בחדרי חרדים
המשטרה העבירה ביממה האחרונה חמישה ממפגיני הפלג למשטרה הצבאית, לאחר שהתגלו כמשתמטים משירות צבאי, כך נודע ל'בחדרי חרדים'.
מאז גל ההפגנות לפני כחודש, אז המשטרה העבירה 46 משתמטים לצה"ל, פסקו ההפגנות כמעט לחלוטין. אך עם עונשי המאסר שנגזרו על המשתמטים הפרקליטותיים ביום ראשון השבוע, חזרו ההפגנות ואיתם גם המעצרים כ-74 במספר. בניגוד ליום ראשון אז היו בין העצורים גם משתמטים ששוחררו, כך מהפרטים שהגיעו ל'בחדרי חרדים', חמישה מבין העצורים אמש בבני ברק, הועברו למשטרה הצבאית.
ביום ראשון, נערכו הפגנות בעיקר בבני ברק ובירושלים, אשר חסמו את צירי התנועה הראשיים. בכניסה לעיר ירושלים, ההפגנה נמשכה למשך כשעה, במהלכה מכת"זית התיזה מי בואש לעבר המפגינים. בכיכר השבת ההפגנה נמשכה מספר שעות. גם בבית שנש נערכה הפגנה. במחוז ירושלים נעצרו 13 חשודים בהפרת הסדר, ואלה שוחררו כל אחד עם קנס בסך 1,000 ש"ח. בבני ברק, נערכה הפגנה בצומת רבי עקיבא ז'בוטינסקי במשך שעות ארוכות - 28 חשודים נעצרו ושוחררו בהמשך עם תנאים מגבילים. שישה נוספים שנעצרו בסמוך לאלעד, שוחררו על ידי בית המשפט.
אתמול (שני) שוב נערכה הפגנה בבני ברק, הפעם ברחוב ז'בוטינסקי פינת השומר, ועד לצומת גהה. ההפגנה הייתה סוערת מתמיד (ביחס להפגנות בעיר), במהלכה נעצרו 22 חשודים בהפרת הסדר הציבורי. בנוסף, 12 מפגינים נזקקו לטיפול רפואי ושני שוטרים. בהפגנה שנערה בסמוך ללשכת הגיוס בירושלים, נעצרו שישה נוספים, שניים מהם שוחררו בלילה השלושה הנוספים הובאו לביהמ"ש שם שוחררו בתנאים מגבילים הכוללים הרחקה מלשכת הגיוס והפגנות למשך חצי שנה.
במהלך הלילה והבוקר, שוחררו מרבית העצורים מבני ברק עם קנסות כספיים - אולם חמישה מהם הועברו למשטרה הצבאית לאחר שהתגלה כי הם משתמטים משירות צבאי. מהפרטים שהגיעו ל'בחדרי חרדים' עולה כי ככל הנראה ארבעה מהם הינם משתמטים פרקליטותיים, דבר העלול לגרור מאסר ממושך יותר. הארבעה טרם הובאו בפני קצין. פרקליטם עו"ד מנחם שטאובר סירב להתייחס. עצור חמישי שהועבר אף הוא למשטרה הצבאית, הועמד היום אחה"צ לדין, קיבל מחבוש על תנאי ושוחרר לביתו כחייל.
דובר צה"ל מסר בתגובה ל'בחדרי חרדים' כי "בימים האחרונים, כמו בכל ימות השנה, נעצרים משתמטי גיוס" אך סירב להתייחס למספר העצורים. "עניינם מצוי בטיפול כלל הגורמים האמונים על הנושא בצה"ל".
מאז גל ההפגנות שהחל לפני למעלה מחודש, עשרות רבות של מפגינים נקנסו בסכומים של 1,000 ש"ח. מהפרטים שהגיעו ל'בחדרי' עולה כי מרביתם לא שילמו את הקנסות ובכוונתם להגיש עררים לבית המשפט על מנת לבטלם.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 26 נובמבר 2017, 23:53

משב אוויר מרענן בפורומינו,

למרות הבואש שממלא את ירושלים במשבי צחנה מרוכזה, עד מחניודה בלי הפוגות, ורחוק יותר רק לפי תנועות הרוח.
למרות הפקקים והבלאגן בתחב"צ בכל העיר,

הנושא המדובר ביותר זהו השבת וליצמן.
כל הכבוד!!
פאר מיר, לשון הרע רעדט זיך נישט!
(מצוואתי). בקנין דמתנת בריא ומעכשיו. ולא אחזור בי עד לאחר מיתה
סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 27 נובמבר 2017, 11:37

פעמון זהב ורימון כתב:משב אוויר מרענן בפורומינו,

למרות הבואש שממלא את ירושלים במשבי צחנה מרוכזה, עד מחניודה בלי הפוגות, ורחוק יותר רק לפי תנועות הרוח.
למרות הפקקים והבלאגן בתחב"צ בכל העיר,

הנושא המדובר ביותר זהו השבת וליצמן.
כל הכבוד!!

אין לך מושג איזה הפסד כספי ענק עשיתי להם. הם הוציאו הון עתק בשביל להביא את כולם לירושלים, לשלם כרזות, לשלם לאנשי תקשורת, רוגלך, קנסות, כביסות, וכו' וכו',
ובסוף?
אפס צומי, אפס רייטינג ...
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי eliyahu » 27 נובמבר 2017, 15:21

אני פה כתב:לא שאני מסכים איתם. הגמ' אומרת שמשיח יכול להיות מן המתים אז אל תשווה בבקשה.

סליה על הבורות. איפה זה כתוב?
eliyahu

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 27 נובמבר 2017, 15:29

סנהדרין צח:

אמר רב אי מן חייא הוא כגון רבינו הקדוש, אי מן מתיא הוא כגון דניאל איש חמודות.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי eliyahu » 27 נובמבר 2017, 15:55

אני פה כתב:סנהדרין צח:

אופס... כתבתי לך תגובה ארוכה אבל היא נמחקה לי.
תכל'ס בקצרה: נכון. ומהרמב"ם פ' יא הל' מלכים ומלחמות כותב על בן כוזיבא כיון שנהרג ידעו שאינו משיח. ממילא מובן שלדע' הרמבם המשיח אינו מהמתים (כך אמר לי ראש ישבה אחד מאוד מפורסם. כתבתי מקודם יותר ובארוכה אבל כיוון שנמחק לי אין לי כח לכתוב שוב- סליחה)
eliyahu

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 27 נובמבר 2017, 16:11

לכא' מהרמב"ם אין ראיה הוא לא פסק שמשיח לא יכול לקום לתחיית המתים אלא הוא מספר מה שקרה בפועל שאחרי שבן כוזיבא מת ידעו והבינו שהוא לא משיח. כנראה שלא היו בזמנו של בן כוזיבא משיחיסטים... אבל מי שמאמין שהרבי מחב"ד יקום ויהיה משיח זה לא אפיקורסות זה משאלת לב של חלק מחסידיו.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי חזן » 27 נובמבר 2017, 16:20

אני פה כתב:אבל מי שמאמין שהרבי מחב"ד יקום ויהיה משיח זה לא אפיקורסות זה משאלת לב של חלק מחסידיו.

שמעתי פעם שיעור מהרב רבי אמנון יצחק, ובאמצע השיעור מישהו שאל אותו מה הוא אומר על הרבי מליבאוויטש האם הוא משיח?
ענה לו, כתוב שמשיח יהיה לו בן, וכיון שהרבי אין לו ילדים אז אינו משיח...

האם אתה יודע איזה מקור לזה?
סמל אישי של המשתמש
חזן

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 27 נובמבר 2017, 16:25

כמדומני שכתוב ברמב"ם שמשיח ימות ובנו ימלא מקומו.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי eliyahu » 27 נובמבר 2017, 16:29

אני פה כתב:כמדומני שכתוב ברמב"ם שמשיח ימות ובנו ימלא מקומו.

?
eliyahu

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 27 נובמבר 2017, 16:55

לשון הרמב"ם בפי' המשניות סנהדרין פ"י מ"א:

והמשיח ימות וימלוך בנו ובן בנו וכבר ביאר ה' את מותו אמר לא יכהה ולא ירוץ עד ישים בארץ משפט וכו'.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אבן הפינה » 27 נובמבר 2017, 16:56

משולש כתב:
משולש כתב:בא לא נתווכח על חבד, כי זה לא נושא האשכול.

אני מבקש להקפיד על הנושא
מי שרוצה שיפתח אשכול חדש
הייתה לראש פינה
סמל אישי של המשתמש
אבן הפינה

הודעה שלא נקראהעל ידי ועד » 27 נובמבר 2017, 20:11

אני פה כתב:לשון הרמב"ם בפי' המשניות סנהדרין פ"י מ"א:

והמשיח ימות וימלוך בנו ובן בנו וכבר ביאר ה' את מותו אמר לא יכהה ולא ירוץ עד ישים בארץ משפט וכו'.

כבוד הגאון הגדול "אני פה" שליט"א, כזה חריף ובקי, לא מתאים לו להתעסק בתגובות בפורומים, אלא רק בפורום של דברי תורה, נצל את כישוריך להרבות שטייגען.
ועד

הודעה שלא נקראהעל ידי המוזיקאי » 27 נובמבר 2017, 21:31

אני פה כתב:גועל נפש תתבייש לך. לך לכל הרוחות לפורומים חילוניים ואל תשליך פה רפש.

אני בלי נדר לא חוזר לכתוב בפורום עד שמסלקים את דודגדול מהפורום.

אין בעיה אבל עד שלא יתממשו רצונותיך תשנה את שמך ל"אני לא פה" :D :lol:: :P
המוזיקאי

הודעה שלא נקראהעל ידי דודגדול » 27 נובמבר 2017, 21:35

אני פה כתב:גועל נפש תתבייש לך. לך לכל הרוחות לפורומים חילוניים ואל תשליך פה רפש.

אני בלי נדר לא חוזר לכתוב בפורום עד שמסלקים את דודגדול מהפורום.

אנא מחל. אני פה איננו ואני אנה אני בא
דודגדול

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 01 דצמבר 2017, 00:07

לא הספקתי להתייחס להפגנת ה"פייק ניוז" שהתקיימה ביום שני/שלישי השבוע, אנחנו כבר כמעט בשבת, אבל בכל זאת חשוב לדעת על הסיפור כדי להבין איך עובדים שם העניינים.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משה פיניירו » 01 דצמבר 2017, 05:06

אני פה כתב:סנהדרין צח:

ומשם ראיה ברורה שהאדמו"ר איננו משיח, דאי מן מתיא הוא כגון דניאל איש חמודות, ולא נשיא הדור זצ"ל
משה פיניירו

הודעה שלא נקראהעל ידי אבן הפינה » 01 דצמבר 2017, 12:16

כמה פעמים צריך לבקש ????
נושא חב"ד לאשכול חדש !!!
הייתה לראש פינה
סמל אישי של המשתמש
אבן הפינה

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 03 דצמבר 2017, 18:26

מפי השמועה אמרו שהבואש ממש מקלקל והורס את גזירת הגיוס ועוד מעט לא יזכרו בכלל שהיתה פה גזירה, אם ח"ו יבטלו ההפגנות שעליהם עומד העולם.
על כן מנסים מהר"מים פוטנציאלים להעביר את רוע הגזירה ולבטל את גזירת הבואש שקשה היא אפילו יותר מגזירת הגיוס.
בתחילה ניסו לפזר בואש במקומות שונים וציבוריים כדי להאשים את המשטרה שהיא ממלאת את המדינה סירחון.
משלא הועיל פתחו במתקפה משולבת יחד עם חבריהם בערוצי הטלוויזיה ובעיתונים החילוניים (כמו הארץ למשל, שיצא בכותרת רחמנית שהבואש הוא "לא אנושי" אוי וויי), נגד הבואש.
המטרה ברורה: יש פה שני קבוצות שהבדלי השקפה תהומיים ביניהם, אבל בדבר אחד יש ביניהם הסכמה: על הרצון למרר את החיים של הציבור החרדי. ובשביל זה צריך לסלק את הבואש שבזכותו הציבור החרדי נשם לרווחה.

במשטרה אומרים שאם יכפו עליהם שלא להתשמש בבואש הם יעברו לכדורי גומי וגז מדמיע, כי בכל מקרה הם נחושים להפסיק את האנרכיה הזו בכבישים. ורוצים לתת לתושבי המדינה (גם החרדים) קצת מרחב מחיה.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי בחייכון וביומיכון » 03 דצמבר 2017, 23:14

בימים האחרונים אנשי הפלג שפוקדים את מעונו של הגר"ח קניבסקי שליט"א מקבלים ברכה חדשה.
במקום ברכת בו"ה הידוע
מברכם הגרח"ק בברכת בוהא"ש...
סמל אישי של המשתמש
בחייכון וביומיכון

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 04 דצמבר 2017, 00:47

בואש ראשי תיבות "וישארו שני אנשים במחנה" כיון שאחרי שפריץ אחד כל ההפגנה נעלמת.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 05 דצמבר 2017, 20:58

כל מילה מיותרת
קבצים מצורפים
מפגין רודף כבוד.png
מפגין רודף כבוד.png (421.12 KiB) נצפה 1847 פעמים
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי ברוך » אתמול, 01:46

אני צריך בדחיפות המרה של קישור זה (נדמה לי שזה מתחילת השבוע) בגמבו או דרייב וכד'
http://www.bhol.co.il/127430/%D7%99%D7% ... t=1&scat=1
ברוך

הודעה שלא נקראהעל ידי מתכנת web » אתמול, 10:18

ברוך כתב:אני צריך בדחיפות המרה של קישור זה (נדמה לי שזה מתחילת השבוע) בגמבו או דרייב וכד'
http://www.bhol.co.il/127430/%D7%99%D7% ... t=1&scat=1

http://cdn.bhol-cdnwiz.com/p/103/sp/103 ... name/a.mp4
אם יהודי מבקש סימן שהוא צריך!
בשמחה
סמל אישי של המשתמש
מתכנת web

הקודם

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אריה ענק משער האריות, הכתב התורני, יעבץ, מחשבה טובה, תאני ו־76 אורחים