הפגנות - את מי הן משרתות ובמי הן פוגעות?

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, המפצח, yehuda

Re: הפגנות - את מי הן משרתות ובמי הן פוגעות?

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 10 פברואר 2017, 17:32

הכתב והמכתב כתב:הוא טוען דבר אחד. שמה שנעשה בפועל אינו "להפרד ולהתרחק". תקרא לזה בשם אחר. המשמעות של מילים אלו רחוקה מאוד מההתיחסות שלכם אליהם.

הסברתי בהודעה הקודמת:
יש הפרדה, ויש הסברה. ושניהם נצרכים. ללא הסברה לא תהיה הפרדה.
סמל אישי של המשתמש
משולש

{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הודעה שלא נקראהעל ידי משה פיניירו » 10 פברואר 2017, 20:44

מעולם לא דברתי על החרמת עדה קדושה. הם עושים מה שעושים בעינים פתוחות.

הצרה היא מה שעושים לעצמם. מגדלים דור של מחרחי ריב תחת מסוה של מחלוקת והפרדות עם מחרחי ריב. מצאו היתר למדות מושחתות, היתר לשנאת אחים, היתר לצעקות. בדיוק כמו שהצד השני מצאו היתר לבלות ברחוב, לרקוד כמו ננחניקים ולכייף בנעימות. הצרה היא שדברים נוראים נהיו היתר.
לצאת מישיבה שמלמדת פוליטיקה, בהכרח מובן. להוציא אברכים שעושים מכולל מטה בחירות, בהחלט מובן. אבל לחיות חיי שנאה, חיי רדיפות, אך ורק בגלל שנמצאים בצד הנכון, היא צרת המפלגתיות. כל הבקי בהיסטוריא יהודית יודע לאן זה מוביל. אל תקנה העיתון הזה או אחרת, אבל זה לא קשור לפרסום סיפורים וכעס.
משה פיניירו

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 11 פברואר 2017, 20:00

משה פיניירו כתב:מעולם לא דברתי על החרמת עדה קדושה. הם עושים מה שעושים בעינים פתוחות.

הצרה היא מה שעושים לעצמם. מגדלים דור של מחרחי ריב תחת מסוה של מחלוקת והפרדות עם מחרחי ריב. מצאו היתר למדות מושחתות, היתר לשנאת אחים, היתר לצעקות. בדיוק כמו שהצד השני מצאו היתר לבלות ברחוב, לרקוד כמו ננחניקים ולכייף בנעימות. הצרה היא שדברים נוראים נהיו היתר.
לצאת מישיבה שמלמדת פוליטיקה, בהכרח מובן. להוציא אברכים שעושים מכולל מטה בחירות, בהחלט מובן. אבל לחיות חיי שנאה, חיי רדיפות, אך ורק בגלל שנמצאים בצד הנכון, היא צרת המפלגתיות. כל הבקי בהיסטוריא יהודית יודע לאן זה מוביל. אל תקנה העיתון הזה או אחרת, אבל זה לא קשור לפרסום סיפורים וכעס.

שבת???
סמל אישי של המשתמש
חויזר

הודעה שלא נקראהעל ידי משה פיניירו » 12 פברואר 2017, 03:07

בא ננסה להבין התשובה לשאלה הקשה שלך. לא כ"כ קשה, לא צריכים הרבה ידיעות לתרץ
משה פיניירו

הודעה שלא נקראהעל ידי משה פיניירו » 12 פברואר 2017, 03:52

שלחו לי כתבה באיזשהו מקום, והגם שאני לא מזדהה עם כל דבריו, יש הרבה מה לחשוב בדבריו.
אני לא יודע אם זה אמת, שיש בחורים שעומדים בצד ומורים לשוטרם להכניס להם כמה שאפשר, אבל א"כ אינם יותר טובים מנטורי קרתא. ללכת לחילונים להרביץ לאחינו, רק בגלל הערך על והמצוה כי יקרה של ׳כבוד גדולים׳ הוא הדרך לג......
באופן כללי הייתי אומר, כשאתה רואה מישהו צועק שהוא עובד עבור הרבש"ע, רצוי לברוח כל עוד אתה עדיין יכול, עם יד כבד על הארנק.

בימים האחרונים פנו אלי כמה אנשים שאת חלקם אני מעריך מאד, עם שאלה נהדרת: אתה? אתה מגן עליהם? הרי לו רק הייתה להם את ההזדמנות, אתה ובניך ובני בניך, הייתם מוקעים לעמוד הקלון החברתי. הרי הם כבר כינו אותך ושכמותך בכל גינוי גנאי אפשרי, אז אתה עכשיו מסנגר עליהם? אתה לא מבין שהכל תרגיל שלהם לחזור לשליטה ולהעיף אותך ואת משפחתך מהחברה החרדית?
שאלה מצוינת.

תרשו לי רגע להניח בצד את הפוליטקלי-קורקט. לא רוצה להביע שוב זעזוע מהמפגינים ולהתחלחל מהחילול ה' שיש ברחובות. אלו דברים מובנים מאליהם. אין אף יהודי שפוי שמתנהל על פי שולחן ערוך שיכול לתמוך בהשתוללות המאורגנת שמתחוללת בימים האלה ברחובות. בואו נעזוב רגע אותם, ונדבר רגע עלינו.

שנים הבטחתם לנו שרק נתי גרוסמן/ הפלג הירושלמי/ הפלג האשדודי / פוניבז' / ה'מחבלים' יעזבו את הגאי השליטה בחברה החרדית ונחזור למצב של אדם הראשון לפני החטא. גן עדן פלוס פלוס. לא תהיה שנאה, לא יהיו מחלוקות, איש לא ישליט את דעתו באכזריות על דעתו של האחר.
האמת, אולי היינו קצת תמימים, אבל האמנו. חשבנו שהשיח האלים, השונא, שהופנה כלפי כל מי שלא היה במיינסטרים החרדי, הוא בעיה של יחידים שהצליחו להתקמבן לעמדות השליטה. רק נקבל את ההזדמנות להוליך אותם הביתה – ונהיה אור לגויים.

אבל במקום זה קיבלנו את אותה גברת במהדורה משופרת בהרבה.

השיח האכזרי, החרמות והגידופים, ובעיקר השנאה שלא יודעת גבולות ממשיכה לשלוט במוקדי הכח. אז נכון, עכשיו זה לא מופנה נגדי ונגד כשכמותי אלא נגד ציבורים אחרים. את נפשי הצלתי. אבל, באמת, לזה חיכינו? כל המאבק היה אינטרסנטי? לא הבטחתם לנו שינוי? לא אמרתם שתתנהגו אחרת? שתדברו אחרת? האם רצינו את הנשק בשביל להשתמש בו בדיוק כמו האנשים שסיפרתם לנו שהם הביאו את תרבות הרוע לחברה החרדית? זה הכל? היינו סטטיסטים במאבק שליטה בין שתי כנופיות?
אמת, עיתון 'יתד נאמן' שבעבר הוביל את הקו הארסי נגד כל מי שלא חשב כמותו, עבר שינוי דרמטי. אבל כל מי שמסתובב היום ברחוב החרדי עד לשיח אלים של שנאה שלא יודעת מעצורים.
את השורות האלה אני כותב בעקבות סרטון – אחד מני מאות – שמסתובב בימים האחרונים של בחורי ישיבות שטופי שנאה שמאחלים לאחיהם איחולים שלא היינו מאחלים לגרועים שבאויבינו.
קשה לזעזע אותי. באמת. ראיתי 2-3 דברים בחיים. אבל את כמות הרוע והשנאה שנחשפתי אליהם בימים האחרונים, לא ראיתי מעולם. אנשים שמאחלים להרג אחיהם, סרטונים בהם רואים המון מוסת של בחורי ישיבות שצועק לשוטרים: "כנסו בהם, בלי רחמים". על מי? על אחים שלהם. מהישיבה ליד. איך זה קרה לנו? האמינו לי, המחלוקת המיותרת הזו תיפתר בסוף. תרבות השנאה תישאר בעצמות של הדור הצעיר לעד.
אז מה? אתה תומך במפגינים?, אתה שואל. ממש לא. להם יש רבנים והורים שצריכים להתמודד עם העיוות המחשבתי והשפל המוסרי שהילדים האלה גדלים בהם.
אבל אנחנו? אנחנו שהבטחנו שנהיה אחרת, שנדבר אחרת, שנתנהג אחרת. מה יהיה עלינו? מה יהיה עם הילדים שלנו?

ועוד מילה אחת לחבורת הצדקנים שמגדפת את 'מחללי ה'' מהכבישים. למען ה', תהיו אמיצים והגונים.

הבחור שהולך להפגין לא אכזרי ולא מרושע. הוא עושה מה שהרבנים שלו אומרים לו שהקב"ה רוצה. הוא בעיניו נלחם על חייו. אתם חושבים שזה טעות? לכו לרבנים שלו. תתקפו אותם.
כולנו עושים דברים שלאחרים נראים כאכזריות בגלל דברים שאנחנו מאמינים בהם. אנחנו לוקחים ילד בן שמונה ימים ופוצעים אותו. למה? כי אנחנו מאמינים שזה מה שהקב"ה רוצה. אנחנו נותנים לילד בן 13 לצום יממה שלמה, רק כי אנחנו מאמינים שזה מה שהקב"ה ציווה עלינו. אנחנו נהרוג תינוק בלונדיני חמוד שלא עשה דבר, אם יתברר לנו שהוא מזרע עמלק. למה? כי זה מה שהקב"ה ציווה.

היהדות היא לא תוכנית כבקשתך, אלא מסגרת חיים קשוחה שיש בה גם דברים שמחייבים אותנו לעשות דברים שמצטיירים בעיני אנשים אחרים כאכזריות.

כל אחד מאיתנו היה עושה כמעט אותו דבר אם הרב שלו היה מצווה עליו לעשות את זה.

אז נכון, יש קבוצה של אנשים שאנחנו לא מבינים אותם. אבל זה לא
משה פיניירו

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 12 פברואר 2017, 11:05

הותר לפרסום: המשטרה חשפה פעילות מאורגנת ושיטתית לקבלת מסמכים רפואיים שבאמצעותם נמנע גיוס לצה"ל של מועמדים לגיוס חרדים.

ראשיתה של החקירה במעצר של מפגין חרדי לפני כחודש ברחוב רש"י בירושלים מול לשכת הגיוס לצה"ל,

במהלך חקירתו במשטרה ובחיפוש שבוצע נתפסו ברשותו מסמכים רפואיים החתומים על ידי רופאים פסיכיאטריים שיועדו, עפ"י החשד, להציגם בפני גורמי הצבא ובאמצעותם לקבל פטור משירות צבאי.

עם התקדמות חקירת החשוד, תושב ירושלים כבן 25, הגיעו החוקרים לחשוד נוסף, תושב ירושלים כבן 57, המוכר כאחד העסקנים המובילים בנושא, שבחיפוש שבוצע בביתו נתפס כסף מזומן בסכום כולל של מעל 100,000 שקלים שהוחבא בארונות הבית ובמקומות שונים והיה מסודר בחבילות ועל כל חבילה שם ופרטי אדם אחר.
ממצאי החקירה עולה כי החשודים, יחד עם נוספים שנחקרו במשטרה, יצרו תשתית לפיה מועמד לגיוס לצה"ל שרצה לקבל פטור שילם להם כסף באמצעותו היו, על-פי החשד, מתאמים עבורו פגישה עם פסיכיאטר. טרם הגעתו לפסיכיאטר קיבל תדרוך והנחיות כיצד לנהוג.

בסיומה קיבלו מסמך המעיד על סוגיות נפשיות שונות בהן כביכול הוא לוקה, אותו היה מגיש במהלך הליך גיוסו לצבא.

במסגרת החקירה חוקרי המשטרה גבו עדות ממספר פסיכיאטריים.

מעצרם של שני החשודים הוארך מספר פעמים ובסיום החקירה שוחררו בתנאים ע"י בית המשפט. החקירה שלוותה ע"י הפרקליטות מראשיתה נמשכת.

במשטרה ציינו כי "מדובר בחקירה מורכבת ונחושה שחשפה תשתית מאורגנת שפעלה לקבלת פטור במרמה והונאה שיטתית של עשרות מועמדים לגיוס לצה"ל. משטרת ישראל תמשיך לפעול בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת למנוע ולסכל עבירות מרמה והונאה מתוחכמות ככל שיהיו ולהעמיד לדין את החשודים המעורבים
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 12 פברואר 2017, 11:07

שיך כתב:הותר לפרסום: המשטרה חשפה פעילות מאורגנת ושיטתית לקבלת מסמכים רפואיים שבאמצעותם נמנע גיוס לצה"ל של מועמדים לגיוס חרדים.

ראשיתה של החקירה במעצר של מפגין חרדי לפני כחודש ברחוב רש"י בירושלים מול לשכת הגיוס לצה"ל,

במהלך חקירתו במשטרה ובחיפוש שבוצע נתפסו ברשותו מסמכים רפואיים החתומים על ידי רופאים פסיכיאטריים שיועדו, עפ"י החשד, להציגם בפני גורמי הצבא ובאמצעותם לקבל פטור משירות צבאי.

עם התקדמות חקירת החשוד, תושב ירושלים כבן 25, הגיעו החוקרים לחשוד נוסף, תושב ירושלים כבן 57, המוכר כאחד העסקנים המובילים בנושא, שבחיפוש שבוצע בביתו נתפס כסף מזומן בסכום כולל של מעל 100,000 שקלים שהוחבא בארונות הבית ובמקומות שונים והיה מסודר בחבילות ועל כל חבילה שם ופרטי אדם אחר.
ממצאי החקירה עולה כי החשודים, יחד עם נוספים שנחקרו במשטרה, יצרו תשתית לפיה מועמד לגיוס לצה"ל שרצה לקבל פטור שילם להם כסף באמצעותו היו, על-פי החשד, מתאמים עבורו פגישה עם פסיכיאטר. טרם הגעתו לפסיכיאטר קיבל תדרוך והנחיות כיצד לנהוג.

בסיומה קיבלו מסמך המעיד על סוגיות נפשיות שונות בהן כביכול הוא לוקה, אותו היה מגיש במהלך הליך גיוסו לצבא.

במסגרת החקירה חוקרי המשטרה גבו עדות ממספר פסיכיאטריים.

מעצרם של שני החשודים הוארך מספר פעמים ובסיום החקירה שוחררו בתנאים ע"י בית המשפט. החקירה שלוותה ע"י הפרקליטות מראשיתה נמשכת.

במשטרה ציינו כי "מדובר בחקירה מורכבת ונחושה שחשפה תשתית מאורגנת שפעלה לקבלת פטור במרמה והונאה שיטתית של עשרות מועמדים לגיוס לצה"ל. משטרת ישראל תמשיך לפעול בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת למנוע ולסכל עבירות מרמה והונאה מתוחכמות ככל שיהיו ולהעמיד לדין את החשודים המעורבים

בין החשודים הרב שישא הרב שפירא
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 12 פברואר 2017, 14:03

הרגע הזה שאתה מעלה טרמפיסט בסוף מתברר לך שהבאת אותו להפגנה שיחסום אותך :oops: :oops:
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 12 פברואר 2017, 14:37

משה פיניירו כתב:שלחו לי כתבה באיזשהו מקום, והגם שאני לא מזדהה עם כל דבריו, יש הרבה מה לחשוב בדבריו.
אני לא יודע אם זה אמת, שיש בחורים שעומדים בצד ומורים לשוטרם להכניס להם כמה שאפשר, אבל א"כ אינם יותר טובים מנטורי קרתא. ללכת לחילונים להרביץ לאחינו, רק בגלל הערך על והמצוה כי יקרה של ׳כבוד גדולים׳ הוא הדרך לג......
באופן כללי הייתי אומר, כשאתה רואה מישהו צועק שהוא עובד עבור הרבש"ע, רצוי לברוח כל עוד אתה עדיין יכול, עם יד כבד על הארנק.

בימים האחרונים פנו אלי כמה אנשים שאת חלקם אני מעריך מאד, עם שאלה נהדרת: אתה? אתה מגן עליהם? הרי לו רק הייתה להם את ההזדמנות, אתה ובניך ובני בניך, הייתם מוקעים לעמוד הקלון החברתי. הרי הם כבר כינו אותך ושכמותך בכל גינוי גנאי אפשרי, אז אתה עכשיו מסנגר עליהם? אתה לא מבין שהכל תרגיל שלהם לחזור לשליטה ולהעיף אותך ואת משפחתך מהחברה החרדית?
שאלה מצוינת.

תרשו לי רגע להניח בצד את הפוליטקלי-קורקט. לא רוצה להביע שוב זעזוע מהמפגינים ולהתחלחל מהחילול ה' שיש ברחובות. אלו דברים מובנים מאליהם. אין אף יהודי שפוי שמתנהל על פי שולחן ערוך שיכול לתמוך בהשתוללות המאורגנת שמתחוללת בימים האלה ברחובות. בואו נעזוב רגע אותם, ונדבר רגע עלינו.

שנים הבטחתם לנו שרק נתי גרוסמן/ הפלג הירושלמי/ הפלג האשדודי / פוניבז' / ה'מחבלים' יעזבו את הגאי השליטה בחברה החרדית ונחזור למצב של אדם הראשון לפני החטא. גן עדן פלוס פלוס. לא תהיה שנאה, לא יהיו מחלוקות, איש לא ישליט את דעתו באכזריות על דעתו של האחר.
האמת, אולי היינו קצת תמימים, אבל האמנו. חשבנו שהשיח האלים, השונא, שהופנה כלפי כל מי שלא היה במיינסטרים החרדי, הוא בעיה של יחידים שהצליחו להתקמבן לעמדות השליטה. רק נקבל את ההזדמנות להוליך אותם הביתה – ונהיה אור לגויים.

אבל במקום זה קיבלנו את אותה גברת במהדורה משופרת בהרבה.

השיח האכזרי, החרמות והגידופים, ובעיקר השנאה שלא יודעת גבולות ממשיכה לשלוט במוקדי הכח. אז נכון, עכשיו זה לא מופנה נגדי ונגד כשכמותי אלא נגד ציבורים אחרים. את נפשי הצלתי. אבל, באמת, לזה חיכינו? כל המאבק היה אינטרסנטי? לא הבטחתם לנו שינוי? לא אמרתם שתתנהגו אחרת? שתדברו אחרת? האם רצינו את הנשק בשביל להשתמש בו בדיוק כמו האנשים שסיפרתם לנו שהם הביאו את תרבות הרוע לחברה החרדית? זה הכל? היינו סטטיסטים במאבק שליטה בין שתי כנופיות?
אמת, עיתון 'יתד נאמן' שבעבר הוביל את הקו הארסי נגד כל מי שלא חשב כמותו, עבר שינוי דרמטי. אבל כל מי שמסתובב היום ברחוב החרדי עד לשיח אלים של שנאה שלא יודעת מעצורים.
את השורות האלה אני כותב בעקבות סרטון – אחד מני מאות – שמסתובב בימים האחרונים של בחורי ישיבות שטופי שנאה שמאחלים לאחיהם איחולים שלא היינו מאחלים לגרועים שבאויבינו.
קשה לזעזע אותי. באמת. ראיתי 2-3 דברים בחיים. אבל את כמות הרוע והשנאה שנחשפתי אליהם בימים האחרונים, לא ראיתי מעולם. אנשים שמאחלים להרג אחיהם, סרטונים בהם רואים המון מוסת של בחורי ישיבות שצועק לשוטרים: "כנסו בהם, בלי רחמים". על מי? על אחים שלהם. מהישיבה ליד. איך זה קרה לנו? האמינו לי, המחלוקת המיותרת הזו תיפתר בסוף. תרבות השנאה תישאר בעצמות של הדור הצעיר לעד.
אז מה? אתה תומך במפגינים?, אתה שואל. ממש לא. להם יש רבנים והורים שצריכים להתמודד עם העיוות המחשבתי והשפל המוסרי שהילדים האלה גדלים בהם.
אבל אנחנו? אנחנו שהבטחנו שנהיה אחרת, שנדבר אחרת, שנתנהג אחרת. מה יהיה עלינו? מה יהיה עם הילדים שלנו?

ועוד מילה אחת לחבורת הצדקנים שמגדפת את 'מחללי ה'' מהכבישים. למען ה', תהיו אמיצים והגונים.

הבחור שהולך להפגין לא אכזרי ולא מרושע. הוא עושה מה שהרבנים שלו אומרים לו שהקב"ה רוצה. הוא בעיניו נלחם על חייו. אתם חושבים שזה טעות? לכו לרבנים שלו. תתקפו אותם.
כולנו עושים דברים שלאחרים נראים כאכזריות בגלל דברים שאנחנו מאמינים בהם. אנחנו לוקחים ילד בן שמונה ימים ופוצעים אותו. למה? כי אנחנו מאמינים שזה מה שהקב"ה רוצה. אנחנו נותנים לילד בן 13 לצום יממה שלמה, רק כי אנחנו מאמינים שזה מה שהקב"ה ציווה עלינו. אנחנו נהרוג תינוק בלונדיני חמוד שלא עשה דבר, אם יתברר לנו שהוא מזרע עמלק. למה? כי זה מה שהקב"ה ציווה.

היהדות היא לא תוכנית כבקשתך, אלא מסגרת חיים קשוחה שיש בה גם דברים שמחייבים אותנו לעשות דברים שמצטיירים בעיני אנשים אחרים כאכזריות.

כל אחד מאיתנו היה עושה כמעט אותו דבר אם הרב שלו היה מצווה עליו לעשות את זה.

אז נכון, יש קבוצה של אנשים שאנחנו לא מבינים אותם. אבל זה לא

המשך:
"...אבל זה לא אשמתם. רוב העולם גם לא מבין אותנו. לכו בהגינות למי שברא אותם. עזבו אותם".

מצויים גם סרטונים ברשת, למשל פה http://www.bhol.co.il/ArticlePrint.aspx?id=115126
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 12 פברואר 2017, 15:56

פרקליטות מחוז ירושלים הגישה היום (ראשון) לבית משפט השלום בעיר כתבי אישום נגד תשעה מפגינים מ'הפלג הירושלמי'. סעיפי האישום: התפרעות, סיכון דרכים והפרעה לשוטרים במילוי תפקידם.

יונה דוד פרל ונתן פפנהיים מבית שמש, מואשמים כי לא נשמעו להנחיות קצין המשטרה לפזר הפגנה בלתי חוקית בבית שמש והתנגדו לשוטרים, תוך שימוש באלימות.

אחד הנאשמים, עמרם מרגלית, מואשם שהשתתף בהתפרעות בירושלים בשבוע שעבר, במהלכה השליך אבן לעבר שוטר. בכתב האישום נגדו מתואר: "הנאשם נכח ברחוב שומרי אמונים יחד עם מתפרעים נוספים, דחף פח זבל בגודל בינוני ודרדר את הפח לעבר מרכז הכביש, ובכך גרם סכנה למשתמשי הדרך וכן לרכב בו נהג השוטר שמואל דהן שהגיע למקום על מנת לסייע בשמירת הסדר הציבורי".

"בהמשך ההתפרעות, נע הנאשם לכיוון רחבת חניון ברחוב שומרי אמונים, שם שהה השוטר-פרש פנחס אלה על סוסו במטרה לסייע בפיזור המתפרעים שהשליכו חפצים לעבר השוטר פנחס ושותפו שהיה אף הוא רכוב על סוס. הוא הרים אבן מרצפת בגודל של כ-15 ס"מ וזרקה לעבר השוטר פנחס. האבן פגעה בשוטר פנחס ולאחר מכן נפלה על סוסו".

שלום יעקב פרידמן מואשם כי נטל חלק בהתפרעות ברחוב שבטי ישראל בירושלים, הבעיר עיתון שהיה מונח על הרצפה והשליך אותו כשהוא בוער לתוך פח אשפה.

חמישה נוספים הואשמו בגין התפרעות וחסימת כבישים באזור בית שמש.

הנאשמים שוחררו בתנאים מגבילים, מלבד יונה דוד פרל מבית שמש החשוד בתקיפת שוטר בנסיבות מחמירות והתפרעות. המשטרה מבקשת מבית המשפט להאריך את מעצרו עד תום ההליכים נגדו.
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי לוי » 12 פברואר 2017, 16:07

שיך כתב:אחד הנאשמים, עמרם מרגלית, מואשם שהשתתף בהתפרעות בירושלים בשבוע שעבר, במהלכה השליך אבן לעבר שוטר.........
הוא הרים אבן מרצפת בגודל של כ-15 ס"מ וזרקה לעבר השוטר פנחס. האבן פגעה בשוטר פנחס ולאחר מכן נפלה על סוסו".

הנאשמים שוחררו בתנאים מגבילים,

כנראה השופט אינו מאמין לדברי שקר של השוטר פנחס, אחרת לא היה משחרר אותו גם בתנאי.
א-ל אדון על כל המעשים - הוא תירוץ על כל הקושיות!
סמל אישי של המשתמש
לוי

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 12 פברואר 2017, 16:25

מראות מהמחבלים העצורים...
:lol:: :lol:: :lol:: :lol:: :lol:: :lol:: :lol:: :lol::
המחבלים העצורים.jpg
המחבלים העצורים.jpg (36.37 KiB) נצפה 4057 פעמים
אנא עבדא דקודשא בריך הוא!
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 12 פברואר 2017, 22:01

סיפור:
אני נוסע בשעות הצהרים מבני ברק לכיון ירושלים.
משום מה הוייז מפנה אותי דרך כביש 5 לכיון אלעד, כנראה גם הוייז נרתע מהשתוללות הריקנית והמיותרת בצמתים.

והנה בצומת עעל יד העיר אלעד אני מבחין בבחור צעיר עומד ומנפנף בכל כחו בשתי ידיו כאילו צועקות הן: הצילו, אני צריך סיוע.

אני עוצר מנמיך את הרדיו ככל שבחור הישיבה מתקרב. הוא רוכן על ההחלון הפתוח, בחור ליטאי, פיאות גינגיות עבות מעטרות את לחייו, קנייטש, חליפה קצרה. ומבט ממהר על פניו - 'אתה מגיע לצומת שילת? זה דחוף'

כנראה ממהר הוא לישיבה... אולי הוא יספיק מנחה גדולה במיר ברכפלד..

חוט מחשבותי נקטע, הוא עולה
לרכב מתיישב לידי.

-אתה לומד בברכפלד או בקרית ספר? אני שואל אותו

הוא עונה: לא אני הולך להצטרף למחאה לקדש שם שומיים! זה חובת היום! ביטולה זוהי קיומה! צומת שילת לקדש שם שמים.

אני פוזל לעברו חצי מופתע ושואל אותו: תגיד זה לא גזל זמן וגזל ממון ורשעות לחסום כבישים ולעכב בדרכים אנשים ממהרים שלא עשו לכם כלום?

הוא מחייך ואומר: זה קידוש השם! לפעמים אין ברירה המטרה מקדשת את האמצעיים!
שתבין, לפי ה'אמת והאמונה' צריך לעשות הכל כדי לשנות את ה'חילול השם של הגיוס רק ככה יבינו מה שזה כבוד התיירה.

שתקתי לעצמי, ובשקט בשקט בפניה הבאה נכנסתי ימינה לכיון כביש אחד במקום שמאלה לכיון בן שמן...
הבחור שאינו נהג ולא מכיר את האיזור לא שם לב לתרגיל..

וכך נסענו ונסענו, פניתי פניות רבות עד שהגענו איכשהו לשום מקום במרכז ראשון לציון...

דוממתי מנוע בפתאומיות בצידי הכביש ואמרתי לו הגעתי, סיימנו לנסוע!

- מה???? שיקרת עלי?!!
פושע רשע! - התחיל לצעוק לעברי..
הסתובבתי אליו ואמרתי בנחת:
זה קידוש השם! לפעמים אין ברירה והמטרה מקדשת את האמצעיים! לפי ה'אמת והאמונה' שלי צריך לעשות כדי לשנות את ה'חילול השם' שלך, שתבין מה כבוד הבריות ומהו ערך של זמן!

נכנסתי לאיזה חנות לקנות שתיה קרה. יצאתי ראיתי אותו מנופף בידיו בצומת ממול.

התחמקתי והותרתי אותו לבדו בשממתה של ראשון לציון...
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי לוי » 13 פברואר 2017, 00:12

משולש כתב:סיפור:
אני נוסע בשעות הצהרים מבני ברק לכיון ירושלים.....................................

משולש כתב:אבל בשבילי זה עבודה קשה. אולי תעזור לי. (אולי תביא לי רכב ורשיון לאיזה שבוע שבועיים כדי שאוכל להבין...)

מזל טוב! כבר קיבלתי רכב ורשיון ? ? ?

או לפעמים אין ברירה ומותר לשקר....
משולש כתב:לפעמים אין ברירה והמטרה מקדשת את האמצעיים! לפי ה'אמת והאמונה' שלי צריך לעשות כדי לשנות את ה'חילול השם' שלך, שתבין מה כבוד הבריות ומהו ערך של זמן!
סמל אישי של המשתמש
לוי

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 13 פברואר 2017, 00:50

אם לא הבנת, הוא ציטט את הסיפור ממישהו אחר.
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי לוי » 13 פברואר 2017, 01:42

יאיר כתב:אם לא הבנת, הוא ציטט את הסיפור ממישהו אחר.

איך אתה בטוח שציטט זאת ממישהו אחר? הוא לא כתב זאת אפילו ברמז, הוא מספר הסיפור כאילו קרה זאת עמו ממש...
.
.
ולאמיתו של דבר אפילו משל לא היה....
.
.
.
.
(הבנתי מיד שזה ציטוט... אעפ"כ הגבתי...)
סמל אישי של המשתמש
לוי

הודעה שלא נקראהעל ידי אנכי הקטן » 13 פברואר 2017, 01:56

הוא צריך להנמיך את הרדיו כדי לשמוע מה הבחור רוצה - כנראה דעת רבותיו שהרדיו בסדר גמור,
אבל לשמוע בקול רבותיהם שהורה להפגין נגד גזירה שכולנו סובלים או עתידים לסבול, זה כבר חילול ה' והשתוללות ריקנית וכו' וכו' ה"י...

אנשים מדברים כאן יותר גרוע מהחילונים שמסקרים את ההפגנות הללו! פשוט מסריח כאן!
סמל אישי של המשתמש
אנכי הקטן

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 13 פברואר 2017, 02:00

אנכי הקטן כתב:הוא צריך להנמיך את הרדיו כדי לשמוע מה הבחור רוצה - כנראה דעת רבותיו שהרדיו בסדר גמור,
אבל לשמוע בקול רבותיהם שהורה להפגין נגד גזירה שכולנו סובלים או עתידים לסבול, זה כבר חילול ה' והשתוללות ריקנית וכו' וכו' ה"י...

אנשים מדברים כאן יותר גרוע מהחילונים שמסקרים את ההפגנות הללו! פשוט מסריח כאן!

ודעת רבותיך שהאינטרנט הוא בסדר גמור?
מה מסריח בבן אדם ששמע שיעור תורה ברדיו חרדי?
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 13 פברואר 2017, 02:04

טיפס על העץ.jpeg
טיפס על העץ.jpeg (41.91 KiB) נצפה 3955 פעמים
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי לוי » 13 פברואר 2017, 02:11

גם הם צוחקים מיהודי בעת צרה...

התעללות.jpg
התעללות.jpg (21.62 KiB) נצפה 3952 פעמים
סמל אישי של המשתמש
לוי

הקודםהבא

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־49 אורחים