חדשות - האשכול המרכזי

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי טוב ומטיב » 31 דצמבר 2017, 18:48

ועדת השרים לחקיקה אישרה היום (ראשון) את החוק שסולל את חזרתו של ח"כ יעקב ליצמן (יהדות התורה) למשרד הבריאות. החוק מאפשר להאציל סמכויות סטטוטריות הנתונות לשר, לידי סגן שר שמונה במשרד שראש הממשלה מכהן בו כשר. מדובר בשינוי חוק יסוד שיאפשר לליצמן לכהן כסגן שר במעמד שר.

משרד המשפטים ניסח את תזכיר החוק מיד עם ההתפטרות של ליצמן מתפקיד שר הבריאות בעקבות עבודות רכבת ישראל שבוצעו בשבת. היות ומדובר בשינוי חוק יסוד הוא דורש רוב של 61 חברי כנסת והוא יעלה קודם להצבעה בממשלה כדי שהכנסת תוכל לאשר אותו בקריאה ראשונה ביום שני הקרוב.

בדברי ההסבר לתזכיר החוק נכתב כי "הממשלה מבקשת כעת לאפשר במשרד שראש הממשלה מכהן בו כשר, הפעלת סמכויות סטטוטוריות הנתונות לשר בידי סגן שר שמונה באותו משרד. לפיכך, מוצע לתקן את סעיף 33 לחוק היסוד, על דרך של הוספת סעיף כך שייקבע כי כאשר ראש הממשלה מכהן כשר הממונה על משרד, יהיה רשאי הוא לאצול את סמכותו, בהתאם להוראות סעיפים קטנים גם לסגן שר באותו משרד". כך יווצר מצב שבו ליצמן יקבל את ההחלטות במשרד, אך ראש הממשלה יישא באחריות.

החוק נולד בעקבות הוראת בג"ץ לראש הממשלה בנימין נתניהו להעביר מידיו את תיק הבריאות לשר במשרה מלאה והורה לכנסת לתקן את החקיקה. לאחר שהחוק יאושר בשלוש קריאות במליאת הכנסת, יתאפשר ליעקב ליצמן, שהתפטר מתפקיד שר הבריאות בשל משבר השבת, לשוב לתפקידו כסגן שר.


ליצמן הצהיר מיד לאחר התפטרותו כשר כי לא יסכים "לדון בשום חוק בנושא סגן שר, כל עוד לא יאושרו חוקי השבת: המרכולים ושעות עבודה ומנוחה, כפי דרישת ראשי הסיעות החרדיות". חוק המרכולים צפוי לעבור סופית ביום שני הקרוב, ולאחר אישורו יובא לאישור חוק סגן שר. חוק שעות עבודה ומנוחה המכונה "מסורת ישראל" אושר ביום שני שעבר בכנסת.

ח"כ יאיר לפיד צייץ בתגובה: "בריאות הציבור זה עניין של חיים ומוות. לא עניין למשחקים פוליטים. מערכת הבריאות שלנו זקוקה לשר במשרה מלאה. ההחלטה להחזיר את ליצמן לתפקיד סגן שר היא עוד דוגמא לכך שכל מה שמעניין את הממשלה הזו והעומד בראשה זה הישרדותם האישית על חשבון טובת הציבור".

עם התפטרותו בחודש שעבר אמר ליצמן כי "עבודות השבת – בניגוד להלכה, בניגוד לסטטוס קוו". הוא ציין כי הגיש את התפטרותו "בעקבות עבודות חילולי שבת ברכבת ישראל, אתמול וגם בתקופה האחרונה. בכל הדורות ידענו שהשבת שומרת עלינו, ידענו שזה יסוד הברית בין עם ישראל והקב"ה. לצערי רכבת ישראל עשתה לאחרונה את יום השבת יום השיפוץ הלאומי. כל השיפוצים שלהם ברכבות הם עושים בשבת, שלא לצורך".

בפנותו לאזרחי ישראל מסר אז ליצמן: "לאורך כל הדורות ידע עם ישראל לשמור על יום השבת כערך עליון, למסור נפשו עליו. שבת קודש היא יום מנוחה לאומי ואנו חונכנו לשמור למניעת חילול השבת. לצערי ונוכח הכאב הגדול, בעקבות עבודות ממשלתיות שבוצעו בשבתות בפרהסיה בידי רכבת ישראל מזה תקופה ארוכה, החלטתי להתפטר מתפקידי כשר הבריאות. כשר בישראל, איני יכול לשאת באחריות מיניסטריאלית, שנעשו בפרהסיה וחילול שבת ממלכתיים, בניגוד לערכים המקודשים לעם היהודי, לסטטוס קוו ולהסכם הקואליציוני.

"אני שמח על הזכות שנפלה בחלקי לקדם וליעל את מערכת הבריאות בישראל. פעלתי בכל דרך לטובת ציבור החולים, ללא הבדל בין כלל האוכלוסיות והמגזרים. הגענו להישגים רבים, ברוך השם זכיתי לעשות הצלת חיים עם סיוע רבבות אנשים בתחומי הבריאות. אני מתפטר מתפקידי בראש מורם, בתחושת שליחות ערכית ויהודית. אמשיך לעשות ככל יכולתי למען עם ישראל בכל מקום ובכל דרך. תודה".
טוב ומטיב
 
הודעות: 128
הצטרף: 25 יולי 2017, 23:17
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי טוב ומטיב » 31 דצמבר 2017, 18:51

בשל הקושי לגייס רוב, ייתכן שתיאלץ הקואליציה לדחות את ההצבעה על החוק שאמור היה לעלות להצבעה בקריאה שניה ושלישית כבר השבוע. בקואליציה נותרו עם 58 קולות בלבד, ודודי אמסלם ביקש מראשי הסיעות החרדיות להתגמש. "לא מקובל, יהיה זעזוע"
כשבועיים לאחר שעבר בקריאה ראשונה בכנסת, מסתמן כעת כי הקואליציה תתקשה להעביר את "חוק המרכולים" גם בקריאה שניה ושלישית. הסיבה: קושי לגייס רוב להצבעה בעד החוק. בשל הקושי והרצון לרכך את ההתנגדויות לחוק, ביקש יו"ר הקואליציה דוד אמסלם להחריג מהחוק את הפיצוציות אך נתקל בסירוב מצד הח"כים החרדים.

במהלך ישיבת ראשי מפלגות הקואליציה, פנה ח"כ אמסלם מהליכוד לראשי הסיעות החרדיות ואמר להם כי יש בעיות בגיוס הקולות במליאת הכנסת, ולכן ביקש שיסכימו להחריג מהחוק פיצוציות. משמעות המהלך היא כי שר הפנים, אריה דרעי, לא יוכל לסגור פיצוציות בשבת, אלא רק מרכולים גדולים יותר. "אם נחריג את פיצוציות, אדע לגייס את הרוב במליאה", הודיע אמסלם לחרדים.

בש"ס ויהדות התורה הודיעו כי הם מתנגדים לכל שינוי. "נמאס לנו", הבהירו נציגי הציבור החרדים. "נלך לרבנים שיכריעו". בתגובה אמר ראש הממשלה, בנימין נתניהו, בפגישה: "חייבים ללמוד לעבוד יחד". מלבד ההתנגדות בישראל ביתנו, ישנם גורמים נוספים בממשלה שמתנגדים לחוק ועלולים להוות מכשול בהעברתו. חברת הכנסת שירן השכל מהליכוד הביעה את התנגדותה, כמו גם חברת הכנסת טלי פלוסקוב מכולנו. נוסף עליהם גם ח"כ דוד אזולאי שלא צפוי להגיע בשל מצבו הבריאותי.


בקריאה הראשונה עבר החוק ברוב של 59 ח"כים בלבד מול 54 מתנגדים, לאחר שאילן גילאון (מרצ) הסכים להתקזז עם שר הדתות דוד אזולאי (ש"ס). אך כעת מסתמן כי אף ח"כ מהאופוזיציה לא יסכים להתקזז עם אזולאי, ועל כן לקואליציה רק 58 קולות בעד, זאת בשל התנגדותם של חברי מפלגת ישראל ביתנו שיצביעו נגד החוק, ויעניקו לאופוזיציה גם כן 58 קולות.

במקביל באופוזיציה מנסים לנצל את החולשה ולהשיג רוב למתנגדי החוק, גם בקרב הקואליציה. יו"ר סיעת "המחנה הציוני" יואל חסון אמר היום כי שם מתכוננים לפעול בדומה לאופן שבו פעלו כנגד חוק ההמלצות, בשבוע שעבר. "אנו מתכוונים לפעול גם הפעם ביד קשה, נעכב ונכשיל את החוק המיותר ע"י תיאום מוחלט עם כל סיעות האופוזיציה לגביי סדרי הדיון וההסתייגויות שיוגשו", אמר היום.

עוד הוסיף: "לשמחתנו, יש ח"כים נוספים מהקואליציה, מעבר לח"כים של ישראל ביתנו, שאנו במגעים איתם. חברי כנסת שלא מעוניינים להצביע בעד חוק המרכולים ואף מעוניינים להצביע נגדו. ח"כים אלו, מתכננים לתמוך בחלק מההסתייגויות שהוגשו ע"י האופוזיציה ובכך יסייעו לנו במאבק לשנות את פניי החוק המוצע ואף להסירו כלל".

אם חוק המרכולים אכן יעבור, השר דרעי יוכל להתנגד לחוקי עזר של עיריות ומועצות שנוגעים לפתיחת עסקים בשבת. "הסכמת שר הפנים לפתיחת וסגירת עסקים בימי מנוחה תינתן רק אם פתיחת העסקים כמוצע בחוק העזר נדרשת כדי לספק צרכים שהם, לדעת שר הפנים, צרכים חיוניים", נכתב בהצעה.

על פי הצעת החוק, המונח "עסקים" יחול על חנויות אך לא על מסעדות, בתי קפה, בתי תה, בתי משקה ו"כל מקום אחר שבו מכינים או מגישים מאכלים או משקאות לצריכה במקום". גם מקומות של "עינוג ציבורי" לא ייכללו בחוק, כדי לשמר את הסטטוס קוו. היועץ המשפטי של משרד הפנים קבע כי אין מניעה משפטית להעלאת הצעת החוק, וכך גם היועץ המשפטי לממשלה.

"אנחנו רוצים למנוע את הפיכת השבת ליום המסחר הלאומי", אמר השר דרעי בעבר בהתייחס לחוק, והוסיף שלמרות שהשבת קדושה, אי אפשר לסגור את המרכולים בתל אביב. "אנחנו רק רוצים שמה שהיה הוא שיהיה, ושבעקבות פסיקת בג"ץ בעניין המרכולים בתל אביב, לא ייפתחו כעת מרכולים בשבת ברחבי הארץ ויתקיים מסחר כמו בפריז, ניו יורק או לונדון".
טוב ומטיב
 
הודעות: 128
הצטרף: 25 יולי 2017, 23:17
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 01 ינואר 2018, 04:04

מנהיג צפון קוריאה: כפתור גרעיני הותקן בשולחן העבודה שלי; כל ארה''ב בטווח הגרעין

מנהיג צפון קוריאה, קים ג'ון און, טוען שבשולחן העבודה שלו הותקן כפתור להפעלת טילי הגרעין שלו. לטענתו, כל החלק היבשתי של ארה"ב בטווח כוח האש הגרעיני הצפון קוריאני.
סמל אישי של המשתמש
אני פה
 
הודעות: 1376
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 21:46
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי טוב ומטיב » 01 ינואר 2018, 15:16

"ישראל וארצות הברית סיכמו ביניהן על חיסולו של מפקד משמרות המהפכה של איראן, הגנרל קאסם סולימאני": כך מדווח הבוקר עיתון היוצא לאור בכווית. ע"פ הדיווח, במשך 3 שנים היו חילוקי דעות בין ישראל לארה"ב בסוגיה זו, אך כעת הגיעו הצדדים להסכמה.
מקור ישראלי בכיר אמר לעיתון כי ישראל הייתה קרובה לחיסולו של סולימאני לפני שלוש שנים, אך כאשר נודע לארה"ב על התכנית היא הזהירה את האיראנים ובכך הצילה אותו.
בנוסף דווח כי ישראל היתה קרובה לחיסולו במספר הזדמנויות נוספות.
טוב ומטיב
 
הודעות: 128
הצטרף: 25 יולי 2017, 23:17
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 01 ינואר 2018, 15:25

הפגנות בזכרון משה בירושלים לאחר שבחור חרדי נמצא ללא רוח חיים. המשטרה דורשת לנתח את הגופה כדי לברר את סיבת הפטירה.
סמל אישי של המשתמש
אני פה
 
הודעות: 1376
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 21:46
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי טוב ומטיב » 01 ינואר 2018, 18:06

בפעילות של שב"כ וצה"ל נעצרו חמישה חשודים בהשתייכות לחוליית טרור שפעלה בהוראת פעיל חמאס מרצועת עזה. גורם בשב"כ: "בתקופה האחרונה ניכרת מוטיבציה גוברת של מפקדת החמאס ברצועה לקדם פיגועים באמצעות פעילי הארגון באיו"ש"
הותר לפרסום: שירות הביטחון הכללי וצה"ל עצרו חמישה חברי חוליית טרור ביהודה ושומרון שפעלו לקידום פיגועים, בהנחיית פעיל חמאס מרצועת עזה.

בחקירה בשב"כ נחשף כי הגורם העומד מאחורי פעילות החוליה הינו עבדאללה עראר, פעיל חמאס אשר היה מעורב בעבר בחטיפתו של ששון נוריאל ז"ל, גורש לרצועת עזה במסגרת "עסקת שליט" ומאז שב לעסוק בפעילות טרור.

על פי החשד, הנחה עראר את עלאא סלים, תושב ג'בע שבבנימין להקים חוליה ולרכוש רובה M16 לטובת ביצוע פיגוע בהקדם, והעביר לו כספים לצורך כך.


בהמשך לכך, פנה עלאא סלים לריאן תואם אף הוא תושב ג'בע, בבקשה כי יסייע לו לרכוש רובה M16 ולשם כך העביר לו אלפי ש"ח. בנוסף פנה עלאא לשחדה תואם, וביקש כי יסייע לו לגייס פעילים לחולייתו. בהמשך, פנה שחאדה תואם למחמוד אבו ערקוב, פעיל חמאס צעיר, תושב א-ראם, וגייסו לחוליה.

החקירה מנוהלת בתיאום עם התביעה הצבאית, הבוחנת את חומרי החקירה בטרם הגשת כתבי אישום כנגד החשודים.

"בתקופה האחרונה ניכרת מוטיבציה גוברת של מפקדת החמאס ברצועת עזה לקדם פיגועים באמצעות פעילי הארגון באיו"ש", מסר גורם בשב"כ. "כוחות הביטחון ימשיכו לפעול בנחישות לסיכול מאמצי חמאס להוצאת פיגועים בישראל ומבהירים כי חמאס ברצועת עזה ימצא אחראי לכל פיגוע שיצא בהכוונתם".
טוב ומטיב
 
הודעות: 128
הצטרף: 25 יולי 2017, 23:17
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסף בן יוסף » 01 ינואר 2018, 22:00

טוב ומטיב כתב:"ישראל וארצות הברית סיכמו ביניהן על חיסולו של מפקד משמרות המהפכה של איראן, הגנרל קאסם סולימאני": כך מדווח הבוקר עיתון היוצא לאור בכווית. ע"פ הדיווח, במשך 3 שנים היו חילוקי דעות בין ישראל לארה"ב בסוגיה זו, אך כעת הגיעו הצדדים להסכמה.
מקור ישראלי בכיר אמר לעיתון כי ישראל הייתה קרובה לחיסולו של סולימאני לפני שלוש שנים, אך כאשר נודע לארה"ב על התכנית היא הזהירה את האיראנים ובכך הצילה אותו.
בנוסף דווח כי ישראל היתה קרובה לחיסולו במספר הזדמנויות נוספות.

ברור כשמש! אובמה עזר לאיראן, טראמפ עוזר לישראל!!
יוסף בן יוסף
 
הודעות: 37
הצטרף: 10 אוגוסט 2017, 10:51
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסף בן יוסף » 01 ינואר 2018, 22:01

טוב ומטיב כתב:"ישראל וארצות הברית סיכמו ביניהן על חיסולו של מפקד משמרות המהפכה של איראן, הגנרל קאסם סולימאני": כך מדווח הבוקר עיתון היוצא לאור בכווית. ע"פ הדיווח, במשך 3 שנים היו חילוקי דעות בין ישראל לארה"ב בסוגיה זו, אך כעת הגיעו הצדדים להסכמה.
מקור ישראלי בכיר אמר לעיתון כי ישראל הייתה קרובה לחיסולו של סולימאני לפני שלוש שנים, אך כאשר נודע לארה"ב על התכנית היא הזהירה את האיראנים ובכך הצילה אותו.
בנוסף דווח כי ישראל היתה קרובה לחיסולו במספר הזדמנויות נוספות.
יוסף בן יוסף
 
הודעות: 37
הצטרף: 10 אוגוסט 2017, 10:51
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי טוב ומטיב » 03 ינואר 2018, 15:07

הותר לפרסום: כי שירות הביטחון הכללי, בסיוע צה"ל, חשף וסיכל תשתית שפעלה מטעם המודיעין האיראני בשטחי יהודה ושומרון. לדברי החוקרים, התשתית גויסה ומומנה על ידי פעיל במודיעין האיראני המתגורר בדרום אפריקה.

הפעיל המרכזי שנעצר הוא מחמד מחארמה, בן 29, תושב חברון, סטודנט להנדסת מחשבים.

מחקירת השב"כ עולה כי מחמד מחארמה גוייס לפעילות במסגרת המודיעין האיראני על ידי קרוב משפחתו בכר מחארמה, במוצאו מאזור חברון, אשר מתגורר בשנים האחרונות בדרום אפריקה.

במסגרת החקירה בשב"כ התברר כי המודיעין האיראני השתמש בדרום אפריקה כזירה משמעותית לטובת איתור, גיוס והפעלה של סוכנים מול ישראל ואיו"ש.

בחקירה התברר כי בכר מחארמה פעל מטעם גורמים במודיעין האיראני, והשקיע מאמצים רבים בגיוס פעילים משטחי איו"ש וישראל לשם ביצוע משימות ריגול וטרור עבור האיראנים.

במסגרת זו, ניצל בכר מחארמה את נסיעתו של מחמד מחארמה לדרום אפריקה, בשנת 2015, וגייס אותו לפעילות מטעם האיראנים.

בכר אף הפגיש את מחמד, מספר פעמים, עם גורמים איראנים, שחלקם הגיעו מטהראן על מנת לפגוש בו.

על מחמד מחארמה הוטלו מגוון משימות לצורך קידום טרור נגד יעדים ישראלים: גיוס מחבל מתאבד, ובהמשך גיוס חולייה לטובת פיגועי ירי. הצעה לעבור קורס הדרכה בחומרי נפץ ואמצעי לחימה. פתיחת חנות מחשבים באזור חברון, צילום החנות והעברת התמונות לבכר ולאיראנים - קיימת אפשרות כי מטרתם של האיראנים בפעילות זו היתה להקים בסיס איסוף מודיעין בחברון. גיוס אזרח ערבי ישראלי אשר יוכל לצלם בתוך שטח ישראל. העברת כרטיסי סים וכסף ישראלים לאיראניים.

עוד עולה מחקירת השב"כ, כי בהמשך למשימות שקיבל, גייס מחמד מחארמה 2 פעילים מחברון, לטובת הקמת חוליית טרור. הפעילים הם נור מחארמה, בן 22, תושב חברון ודיאא' סראחנה, בן 22, תושב חברון.

מחקירת השניים בשב"כ עלה כי הסכימו, יחד עם מחמד מחארמה, לפעול בחוליית טרור תחת הכוונה איראנית. מוחמד קיבל תמורת פעילותו עבור האיראנים, בתיווך בכר, סכום של 8,000 דולר.

בנוסף לכלל המידע שעלה בחקירה, התברר כי מחארמה התבקש לפעול לגיוסם של תושבי ישראל לרבות עיתונאים, וזאת נוכח נגישותם של האחרונים למקומות שונים בישראל, בדגש על מקומות רשמיים.

בימים האחרונים הוגש לבית המשפט הצבאי ביהודה כתב אישום כנגד מחמד מחראמה המייחס לו עבירות של מגע עם ארגון עוין מחוץ לאיזור, קבלת כספי אויב וניסיון לחברות בהתאחדות בלתי מותרת. כן הוגש כתב אישום כנגד נור מחראמה המייחס לו עבירה של קשירת קשר לחברות בהתאחדות בלתי מותרת וכנגד דיאא סראחנה המייחס לו עבירה של ניסיון לחברות בהתאחדות בלתי מותרת.

בשב"כ מדגישים: "הפעילות שנחשפה ממחישה את המעורבות האיראנית בהנעת טרור נגד ישראל וכן חושפת את הזרועות הנשלחות ע"י איראן למדינות שונות בעולם, לצורך קידום פעילות עוינת כנגד ישראל".
טוב ומטיב
 
הודעות: 128
הצטרף: 25 יולי 2017, 23:17
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 03 ינואר 2018, 15:24

ראשוני
אותר נפילה בשטח פתוח בחבל אשכול אין נפגעים ולא נזק
שיך
 
הודעות: 667
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 03 ינואר 2018, 18:44

שלושה שיגורים היום בלי נפגעים.
סמל אישי של המשתמש
אני פה
 
הודעות: 1376
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 21:46
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אריה ענק משער האריות » 07 ינואר 2018, 11:56

הערב אור ליום ב' פ' וארא תתקיים שמחת החתונה לבן זקוניו של כ"ק אדמו"ר מזוועהיל שליט"א עב"ג בת כ"ק אדמו"ר מטאלנא-אשדוד חתן כ"ק אדמו"ר מביאלה-פשיסחא שליט"א, החתונה תתקיים באולי היכלי הפאר בבני ברק
סמל אישי של המשתמש
אריה ענק משער האריות
 
הודעות: 1927
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 01:19
מיקום: ארץ הקודש
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אריה ענק משער האריות » 07 ינואר 2018, 11:56

זוכה יחיד ב-450 מיליון דולר בארה"ב * הסיכוי שזוכה יחיד יזכה בהגרלה, שמכונה "מגה מיליונס", הוא אחד ל-302.5 מיליון. הזוכה, שקנה את הכרטיס בפלורידה, טרם הגיע לאסוף את כספי הזכייה שלו (הארץ)
סמל אישי של המשתמש
אריה ענק משער האריות
 
הודעות: 1927
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 01:19
מיקום: ארץ הקודש
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי חזן » 07 ינואר 2018, 15:04

אריה ענק משער האריות כתב:זוכה יחיד ב-450 מיליון דולר בארה"ב * הסיכוי שזוכה יחיד יזכה בהגרלה, שמכונה "מגה מיליונס", הוא אחד ל-302.5 מיליון. הזוכה, שקנה את הכרטיס בפלורידה, טרם הגיע לאסוף את כספי הזכייה שלו (הארץ)


הגיע ומחכה להכסף...

חתול במפעל הפיס.jpg
חתול במפעל הפיס.jpg (15.46 KiB) נצפה 2204 פעמים
סמל אישי של המשתמש
חזן
 
הודעות: 738
הצטרף: 17 ספטמבר 2014, 12:07
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי עטרת תפארת » 07 ינואר 2018, 16:49

טובבב....האם כך כותבים? להכסף.
אין עוד מלבדו!
סמל אישי של המשתמש
עטרת תפארת
 
הודעות: 807
הצטרף: 02 מאי 2016, 21:00
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי חזן » 07 ינואר 2018, 17:12

עטרת תפארת כתב:האם כך כותבים? להכסף.

(מלבי"ם שמות פרק ל') שלא התנדבו כסף נדבה כי היו צריכים להכסף להוצאותם.

מזל טוב להודעה ה-800
סמל אישי של המשתמש
חזן
 
הודעות: 738
הצטרף: 17 ספטמבר 2014, 12:07
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אריה ענק משער האריות » 07 ינואר 2018, 18:52

למי יש עצה איזה רחוב בבני ברק אפשר להפוך את שמו להרב שטיינמן.
חשבו על שלמה המלך [מקום השיבה] אבל הגרח"ק דחה את ההצעה כדי שלא לפגוע בכבוד המלך שלמה.
הציעו את סוקולוב ונתקלו בקשיים מול משרד הפנים כיון שסוקולוב היה אחד מגדולי האומה שהחוק אוסר להסיר את שמותם מהרחובות [איך הרצל נמחק?]
סמל אישי של המשתמש
אריה ענק משער האריות
 
הודעות: 1927
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 01:19
מיקום: ארץ הקודש
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אריה ענק משער האריות » 07 ינואר 2018, 19:03

ושוב...

כרטיס בודד בהגרלת ה"פאוורבול" בניו המפשייר, שניחש את כל ששת המספרים, זיכה את בעליו ב-570 מיליון דולר, זאת יום אחד בלבד לאחר שכרטיס בהגרלת "מגה מיליונס", בפלורידה, זיכה את בעליו ב-450 מיליון דולר.

עד כה טרם ידוע מי הזוכים המאושרים בסכומי הכסף הגדולים הללו מאחר והזוכים טרם ניגשו להצהיר כי בידם הכרטיסים.

יצוין כי הסכום בהגרלת הפאוורבול - 570 מיליון דולר, הוא השביעי בגודלו בהיסטוריה של ארה"ב.

מהגרלת הלוטו בפלורידה נמסר כי הכרטיס הזוכה בהגרלת "מגה מיליונס" נקנה בחנות 7-Eleven בעיר פורט ריצ'י. הרשת תזכה לבונוס קטן בעקבות מכירה הכרטיס הזוכה - 100 אלף דולר.

לזוכים ישנה אפשרות לפרוס את קבלת הזכייה על פני 29 שנים. במידה ויבקשו לקלב את הסכום במזומן, הרי שהזוכה ב-570 מיליון דולר בהגרלת ה"פאוורבול" - יקבל "רק" 358.5 מיליון דולר ואילו הזוכה ב-450 מיליון דולר בהגרלת "מגה מיליונס" - יקבל "רק" 281 מיליון דולר.

לפי החוק בפולרידה, לזוכה ב'מגה מיליונס' אין אפשרות להישאר אנונימי, כך ששמו ועיר מגוריו יפורסמו בעוד כתובת הבית שלו ומספר הטלפון שלו יישארו חסויים. כמו כן יש לו 180 ימים מהזכייה לדרוש את הפרס אך אם ירצה לקבל את הזכייה במזומן יש לו 60 ימים בלבד.
סמל אישי של המשתמש
אריה ענק משער האריות
 
הודעות: 1927
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 01:19
מיקום: ארץ הקודש
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אריה ענק משער האריות » 07 ינואר 2018, 19:11

אדם ספרדי [כנראה המרוקאי] בחיפה גירש את אשתו וסך כתובתה עמד על 5,555,555 ש"ח עם התחייבות בשבועה חמורה בתקיעת כף עם קנין גמור.
[למי שלא מבין מדובר במספר נגד עין הרע, בכתובה שלי למשל המספר הוא 55,555 בדולרים]

הדיינים דנו ארוכות במידת הסבירות והמחויבות של חתן מתחת לחופה כפי שהיא נדונה בספרות ההלכתית החל מהשולחן ערוך וכלה בדיינים בני דורנו שהאחרון שבהם הוא הראשון לציון ונשיא בית הדין הגדול רבי יצחק יוסף, שהתייחס לנושא בספרו והתבסס על אביו מרן פוסק הדור רבינו עובדיה יוסף זצ"ל. בסופו של דבר החליטו הדיינים לאמץ שלושה פסקי דין של דיינים בני זמננו ולשלב ביניהם.

חבר בית הדין הגדול הגאון רבי שלמה דיכובסקי, מי שהיה מנהל בתי הדין הרבניים, כתב כי "במקרה של כתובה בלתי סבירה על הדיינים להעריך את סכום הכתובה בהתאם לפרנסה של כעשרת אלפים שקלים לחודש במשך שנה – דהיינו כ-120 אלף שקל".

הדיין הגאון רבי חיים שלמה שאנן כתב לעומת זאת במקרה דומה כי לדעתו "ניתן להשית את דמי הכתובה בסכום שאדם יכול לצבור כל ימי חייו - דהיינו בסכום הרבה יותר גבוה מזה של הרב דיכובסקי".

הגאון רבי יקותיאל כהן, לשעבר אב בית הדין הרבני באשדוד, שנדרש לדון במקרה דומה כתב כי דעתו של הרב דיכובסקי, היינו 120 אלף שקלים: "נמוכה מדי ולעומת זאת פסיקתו של הרב שאנן גבוהה מדי ולכן הוא מציע לפסוק סכום ביניים על פי שיקול דעתו של בית הדין".

אשר על כן החליטו הדיינים הרבנים שלוש, חזן וגלב לאמץ את שיטתו של הרב יקותיאל כהן ולפסוק בממוצע על פי שיקול דעת בית הדין.

בהחלטתם קבעו הדיינים כי "לאור האמור מחליט בית הדין כדלהלן: בית הדין מחייב את המשיב בסך 240 אלף שקלים כדמי כתובה".
סמל אישי של המשתמש
אריה ענק משער האריות
 
הודעות: 1927
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 01:19
מיקום: ארץ הקודש
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי יעבץ » 07 ינואר 2018, 19:30

אריה ענק משער האריות כתב: [איך הרצל נמחק?]

הרצל לא נמחק. המשך הרחוב (לאחר ז'בוטינסקי) נשאר בשמו המקורי.
סמל אישי של המשתמש
יעבץ
 
הודעות: 244
הצטרף: 26 אפריל 2017, 16:37
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 07 ינואר 2018, 21:15

אז שימחקו גם חצי ז'בוטינסקי...
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי
 
הודעות: 12511
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 07 ינואר 2018, 21:21

הקבינט ערך בימים האחרונים דיונים אינטנסיביים בעניין חזית הצפון


בימים האחרונים הקבינט המדיני-ביטחוני מקיים דיונים אינטנסיביים בעניין המצב בחזית הצפונית. הדיונים, שהאחרון בהם היה היום, עסקו בין השאר בפעילות איראן וחיזבאללה בסוריה ובלבנון ובהיערכות ליום שאחרי מלחמת האזרחים בסוריה לאור השתלטותו מחדש של צבא אסד על רוב שטחי המדינה.
הדיונים היו מאוד משמעותיים ואי אפשר למסור את כל המידע בשל מגבלות הצנזורה הצבאית.
סמל אישי של המשתמש
אני פה
 
הודעות: 1376
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 21:46
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי עטרת תפארת » 08 ינואר 2018, 02:20

חזן כתב:
עטרת תפארת כתב:האם כך כותבים? להכסף.

(מלבי"ם שמות פרק ל') שלא התנדבו כסף נדבה כי היו צריכים להכסף להוצאותם.

מזל טוב להודעה ה-800

תודה כפולה. על התשובה. ועל האיחול..
אין עוד מלבדו!
סמל אישי של המשתמש
עטרת תפארת
 
הודעות: 807
הצטרף: 02 מאי 2016, 21:00
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אריה זקן » 09 ינואר 2018, 08:38

חוק המרכולים עבר כעת במליאה בקריאה שניה ושלישית:
בעד 58
נגד 57
הצעת החוק עברה כנדרש

"ניצחון לחרדים"
סמל אישי של המשתמש
אריה זקן
 
הודעות: 146
הצטרף: 13 דצמבר 2016, 19:16
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי עטרת תפארת » 09 ינואר 2018, 10:28

אריה זקן כתב:חוק המרכולים עבר כעת במליאה בקריאה שניה ושלישית:
בעד 58
נגד 57
הצעת החוק עברה כנדרש

"ניצחון לחרדים"

מה התועלת של החוק?
אין עוד מלבדו!
סמל אישי של המשתמש
עטרת תפארת
 
הודעות: 807
הצטרף: 02 מאי 2016, 21:00
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 09 ינואר 2018, 13:25

דיווחים סותרים מעזה:
עימאד אל-עלמי בכיר בהנהגת חמאס
מת/במצב קשה בטיפול נמרץ
מחלה/ירי בראשו

היה מסוכסך עם פתחי חמאד שאנשיו שברו רגלו(?)
אל-עלמי בא לעזה לפני כמה שנים מסוריה ובעת האחרונה התנהל הרחק מהתקשורת.
בעבר היה איש הקשר של חמאס לאיראנים ואחראי על הזרוע הצבאית בחוץ לארץ
שיך
 
הודעות: 667
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 09 ינואר 2018, 13:30

צבא סוריה מאשר: ישראל ביצעה בלילה 3 תקיפות
בהודעה של צבא אסד הוא טוען שהגיב באש נ"מ לעבר שלוש תקיפות הלילה של ישראל באזור דמשק, שתיים מהאוויר ואחת מהקרקע. שוב מזהיר את ישראל מההשלכות המסוכנות של תקיפותיה ומטיל עליה את האחריות המלאה לתוצאות. בנוסף מדגיש כי הוא ערוך לבלום תקיפות נוספות
שיך
 
הודעות: 667
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 09 ינואר 2018, 13:37

שיך כתב:דיווחים סותרים מעזה:
עימאד אל-עלמי בכיר בהנהגת חמאס
מת/במצב קשה בטיפול נמרץ
מחלה/ירי בראשו

היה מסוכסך עם פתחי חמאד שאנשיו שברו רגלו(?)
אל-עלמי בא לעזה לפני כמה שנים מסוריה ובעת האחרונה התנהל הרחק מהתקשורת.
בעבר היה איש הקשר של חמאס לאיראנים ואחראי על הזרוע הצבאית בחוץ לארץ

ערוץ הטלוויזיה הרשמי של חמאס, אלאקצה:
עימאד אל-עלמי מבכירי הארגון נורה בראשו והובהל לבית החולים
שיך
 
הודעות: 667
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 09 ינואר 2018, 13:46

בחמאס אומרים אל עלמי נהרג בעת שבדק את נישקו....
שיך
 
הודעות: 667
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אריה ענק משער האריות » 09 ינואר 2018, 23:54

הרב רזיאל שבח הי"ד מהישוב "חוות גלעד" בשומרון הסמוך לשכם
נרצח הערב בפיגוע ירי באמצע נסיעה מרכב חולף.
הרב רזיאל שבח.jpg
הרב רזיאל שבח.jpg (7.1 KiB) נצפה 1676 פעמים
סמל אישי של המשתמש
אריה ענק משער האריות
 
הודעות: 1927
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 01:19
מיקום: ארץ הקודש
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 10 ינואר 2018, 01:33

אפשר והותקפה שיירה של החיזבאללה שעשתה את דרכה לזבדני על גבול סוריה-לבנון.

על פי דיווחים לפני כ-3 שעות תקפו כלי טייס ישראלים שיירה של החיזבאללה שנעה לכיוון זבדאנישעל גבול סוריה-לבנון. השיירה הושמדה ועד כה נספרו 16 הרוגים מקרב נוסעי השיירה.
סמל אישי של המשתמש
אני פה
 
הודעות: 1376
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 21:46
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 10 ינואר 2018, 13:33

המרכז הסורי לזכויות אדם מדווח על פיצוץ עז שהתרחש במחסן נשק של צבא סוריה בעיירה סלנפה שבפרברי לטקייה.
לפי הדיווח ישנם הרוגים ופצועים במקום. נסיבות הפיצוץ טרם ידועות.
שיך
 
הודעות: 667
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 10 ינואר 2018, 13:37

עיתון שוויצרי: סעודיה מעוניינת בכיפת ברזל
סעודיה הראתה עניין ברכישת מערכת כיפת ברזל נגד טילים, כך טוען העיתון השוויצרי Basler Zeitung. שתי המדינות פועלת לנרמול היחסים ביניהן וליצירת איחוד נגד איראן.
לפי הדיווח, סעודיה ביקשה לרכוש את המערכת בניסיון לבלום את התקפות הטילים מצד תנועת אנסאר אללה של החות’ים בתימן.
העיתון מציין כי "סוחר נשק אירופי בריאד בירת סעודיה" אמר שהסעודים בוחנים רכישת אמל"ח ישראלי, כולל מערכת ההגנה האקטיבית מעיל רוח שפותחה על ידי רפאל ואלתא של התעשיה האווירית. המערכת המותקנת על רכב מסוגלת ליירט ולהשמיד טילים ורקטות, לפי defenseworld.net.
עוד נאמר בדיווח כי ריאד ביקשה מישראל לבחון את האפשרות של רכישת מערכות הגנה עגד טנקים ומערכת כיפת ברזל נגד טילים, באמצעות צד שלישי.
מומחים צבאיים סעודיים אף בחנו את המערכת נגד טילים הישראלית באבו דאבי, בירת איחוד האמירויות, לפי הדיווח.
בנובמבר 2017, הביע הרמטכ"ל רא"ל גדי אייזנקוט את נכונותה של ישראל "להחליף עם מדינות ערביות מתונות ניסיון ומודיעין על מנת להתמודד עם איראן".
סעודיה מעוניינת לתגבר את ארסנל המערכות נגד טילים שברשותה ובשנה שעברה גם התחייבה לרכוש את מערכת הירוט האמריקאית THAAD כהגנה מפני התקפות טילים בליסטיים ומערכות הטילים הרוסיות קרקע-אוויר S-400.
ריאד ובנות בריתה מפציצות את החות’ים בתימן הנתמכים על ידי איראן מאז שהמורדים השתלטו על מרבית שטחה הצפוני של המדינה ב-2015.
שיך
 
הודעות: 667
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 10 ינואר 2018, 13:44

גורמי ביטחון פלס' חושפים זהות הממונה החדש על מערך הפיגועים של חמאס ביו"ש: מאהר עוביד
תחתיו - 3 חילקו ביניהם את הגזרות:
עבד א-רחמאן רנימאת - אחראי מעזה על דרום הגדה
עבדאללה עראר - אחראי מרכז הגדה וי-ם
פורסאן חליפה - אחראי צפון הגדה
שיך
 
הודעות: 667
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אריה ענק משער האריות » 13 ינואר 2018, 22:10

אריה ענק משער האריות כתב:זוכה יחיד ב-450 מיליון דולר בארה"ב * הסיכוי שזוכה יחיד יזכה בהגרלה, שמכונה "מגה מיליונס", הוא אחד ל-302.5 מיליון. הזוכה, שקנה את הכרטיס בפלורידה, טרם הגיע לאסוף את כספי הזכייה שלו (הארץ)

הזוכה ב-450 מיליון דולר בהגרלת הלוטו "מגה מיליונס" הפרס הרביעי בגודלו בהיסטוריה של אחד ממפעלי הלוטו בארה"ב, הוא צעיר בן 20 מפלורידה.

מיסלר הסכים לקבל את הפרס בתשלום אחד של 218.2 מיליון דולר, במקום את כל הפרס בתשלומים.

"אני רק בן 20 אבל מקווה להגשים מגוון של תשוקות, לעזור למשפחה שלי ולעשות טוב לאונושות", אמר מיסלר אחרי הזכייה בפרס.

הזוכה סיפר לוועדה המארגנת שהוא מאמין בכוחה של חשיבה חיובית, ולכן הוא לא הופתע שזכה. הוא אמר שבאותו הלילה הייתה לו "הרגשה" שהוא עשוי לזכות בפרס הגדול. "אם יש דבר אחד שלמדתי בחיים הקצרים שלי בעולם הזה זה שמי שחושב חיובי – ונשאר נאמן לעצמו – מרוויח", הוא אמר.
סמל אישי של המשתמש
אריה ענק משער האריות
 
הודעות: 1927
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 01:19
מיקום: ארץ הקודש
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 14 ינואר 2018, 11:49

צה"ל השמיד מנהרה באזור כרם שלום
שיך
 
הודעות: 667
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 14 ינואר 2018, 11:50

יוסי יהושע ערוץ 12: ישראל הודיעה לחמאס כמה שעות לפני תקיפת המנהרה
לדברי יוסי יהושע מדובר בצעד חריג. שככל הנראה מטרתו למנוע הסלמה בדרום.
שיך
 
הודעות: 667
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 14 ינואר 2018, 13:38

לבנון: דיווחים על פיצוץ ברכבו של בכיר חמאס בעיר צידון; דיווחים סותרים על מצבו
לפי הדיווחים שמו של הבכיר הוא אבו חמזה חמדאן.
שיך
 
הודעות: 667
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 14 ינואר 2018, 13:42

דיווחים ראשונים על פיצוצים בעוטף עזה
שיך
 
הודעות: 667
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אריה ענק משער האריות » 15 ינואר 2018, 00:11

הותר לפרסום: צה"ל השמידו בלילה מנהרת טרור למצרים, שחדרה לשטח ישראל.
סמל אישי של המשתמש
אריה ענק משער האריות
 
הודעות: 1927
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 01:19
מיקום: ארץ הקודש
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 15 ינואר 2018, 14:09

ושוב לא מאומת
פיצוץ אדיר בעוטף
הפלסטינים מדווחים על כניסת מטוסים למרחב
שיך
 
הודעות: 667
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי טוב ומטיב » 16 ינואר 2018, 18:44

כוחות הביטחון בגרמניה ביצעו חיפושים בבתיהם של לפחות 10 חשודים שפעלו לאסוף מידע על מטרות ישראליות ברחבי המדינה. לפי הדיווחים, מדובר בסוכנים הקשורים לכוח "אל קודס" של משמרות המהפכה‎ • לפני שבוע, זומן השגריר האיראני לשיחת נזיפה
כוחות הביטחון בגרמניה פשטו היום (ג') בכמה ערים במדינה על בתיהם של סוכנים איראנים שחשודים בריגול אחר ישראלים. כך דיווחו היום כלי תקשורת בגרמניה. לפי הדיווחים, הכוחות פשטו בין היתר על בתים בברלין ובמחוז בוואריה. צווי חיפוש של משרד התובע הכללי בגרמניה הוצאו כדי להתיר את החיפוש בבתי הסוכנים האיראנים.

בעיתון "הבילד" הגרמני דיווחו כי 10 הסוכנים הם מסוכנים ביותר ושייכים לכוחות "אל קודס" – הכוחות המיוחדים של משמרות המהפכה של איראן. בעיתון ציינו כי הפעולה של כוחות הביטחון בגרמניה התאפשרה לאחר מעקב ארוך שביצעו ולאחר 'טיפ' מודיעיני שקיבלו. במסיבת עיתונאים שקיימה המשטרה המקומית, אישרו אנשי הביטחון את עצם הפעילות נגד הסוכנים האיראנים. עם זאת, לא אישרו במשטרה המקומית שהסוכנים אכן אספו מידע נגד מטרות ישראליות.

בחודש מרס אשתקד גזר בית משפט גרמניה עונש מאסר של 4 שנים ו-3 חודשים על אזרח פקיסטני, שזוהה בשם סייד מוסטפה והורשע בגין ריגול לטובת איראן. המרגל עקב בשליחות משמרות המהפכה באיראן אחר יו"ר האיגוד הגרמני-ישראלי לשעבר, ריינהולד רובה, המשמש גם כחבר המפלגה הסוציאל-דמוקרטית, ואחר פרופסור ישראלי-צרפתי. הפקיסטני היה סטודנט להנדסה באוניברסיטת ברמן וקיבל יותר מאלפיים אירו עבור פעולות הריגול.

בשבוע שעבר זימנה גרמניה את השגריר האיראני במדינה לשיחת נזיפה בגין ריגול בשטחה נגד גורמים וקבוצות בעלי קשרים לישראל. השיחה התקיימה בעקבות הרשעתו של האזרח הפקיסטני שפעל בשירות איראן.

גרמניה ידועה כזירה מרכזית בפעילות המודיעין האיראני


בבלוג המודיעין אינטלי טיימס, ניתחו את משמעות הפעילות הגרמנית היום נגד הסוכנים האיראניים, וכה הם כותבים:

הפשיטות הבוקר על בתים ברחבי גרמניה נערכות בעקבות "טיפ מודיעיני" ובהקשר למעצרו בחודש מרס אשתקד של סוכן "כוח קודס" ממוצא פקיסטני בשם "סייד מוסטפה ח." הבוקר מגיעה כנראה לשיאה החקירה הסמויה של שירות הביון הגרמני בפשיטה מתוזמנת של היחידה למלחמה בטרור על בתיהם של עשרה סוכנים איראנים שנפרסו בגרמניה ומשתייכים ל"כוח קודס" האיראני ועסקו, על פי החשד, במעקב אחר יעדים ונציגים ישראלים במטרה להוציא אל הפועל מבצעי ריגול וטרור. בשלב זה לא ידוע על מעצרים אולם בפשיטות נתפסו מחשבים וחומרים שאולי שימשו את חברי הרשת.

הפריסה של הרשת בגרמניה מעידה על מגוון האפשרויות שבנה המודיעין האיראני בניצול גרמניה כצומת מרכזית לפעילויות במדינות אירופאיות שכנות ובהן: צ'כיה ופולין במזרח, הולנד ובלגיה במערב וצרפת, אוסטריה ושווייץ בדרום.

גרמניה ידועה כזירה מרכזית בפעילות המודיעין האיראני וזאת במסגרת התשתיות שפרסה במדינה לאורך שנים במטרה שישמשו כיסוי להברחות של טכנולוגיות לפרויקט הגרעין והטילים האיראני וכן כחלק מהמלחמה החשאית של השלטון האיראני בגורמי אופוזיציה מקרב הגולים האיראניים.

על פי דו"ח פנימי של הביון הגרמני, שגרירות איראן בברלין מרכזת את ההפעלה של התשתיות שפרס המודיעין האיראני בגרמניה.

מעצרו של אזרח פקיסטני בשירות המודיעין האיראני אינו חדש. במרץ 2012 הפעיל "כוח קודס" על אדמת הודו, עיתונאי ממוצא פקיסטני-הודי בשם סייד מוחמד קאזמי בן 50 כדי שיסייע בתשתיות האירוח של חוליות הטרור של "כוח קודס" והמודיעין האיראני שניסו להתנקש בנציגי משרד הביטחון בשגרירות ישראל בניו דלהי.
טוב ומטיב
 
הודעות: 128
הצטרף: 25 יולי 2017, 23:17
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 18 ינואר 2018, 00:37

דיווחים: פצועים בפעילות של כוחות מיוחדים בג'נין

*דוברות המשטרה (מג"ב)*
דיווח ראשוני: בפעילות כוחות הביטחון הלילה בג'נין (כנראה יש שם הרוג מהמחבלים של הפיכוע של הרב שבח הי"ד) התפתח קרב יריות אל מול מחבלים. באירוע פצועים.
פרטים נוספים בהמשך.
לציין שיש צנזורה על זהות הפצועים ושאר הפרטים באירוע.
סמל אישי של המשתמש
אני פה
 
הודעות: 1376
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 21:46
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 18 ינואר 2018, 00:41

2 לוחמים פצועים קשה וקל נתפסו רוצחי הרב שבח רזיאל. מחבל הרוג.
סמל אישי של המשתמש
אני פה
 
הודעות: 1376
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 21:46
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 18 ינואר 2018, 11:43

שר הפנים, אריה דרעי, הגיע לחקירה נוספת
שיך
 
הודעות: 667
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 18 ינואר 2018, 11:46

אני פה כתב:2 לוחמים פצועים קשה וקל נתפסו רוצחי הרב שבח רזיאל. מחבל הרוג.

שני מחבלים נהרגו 2 נעצרו
לפי הערכה יש עוד מבוקש קבור בהריסות
שיך
 
הודעות: 667
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 18 ינואר 2018, 13:14

משפחת ג'ראר: בננו לא נפל ולא נגרם לו שום נזק, הוא וכמה מחבריו נסוגו מן המקום לפני שהגיעו כוחות הצבא הציוני. הידיעות הטוענות כי נפל הופצו בידי הכיבוש כדי שאחמד ייצור קשר עם המשפחה ויודיע להם שלא נפגע, וכך יתפוס אותו הכיבוש. המשפחה מכחישה כי נהרג בנה.
שיך
 
הודעות: 667
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 18 ינואר 2018, 13:44

תיק 2000: חבר כנסת נחקר באזהרה בלהב 433
חבר כנסת נחקר באזהרה במשרדי להב 433 במסגרת תיק 2000 העוסק בשיחות בין ראש הממשלה בנימין נתניהו למו"ל "ידיעות אחרונות" נוני מוזס.
שיך
 
הודעות: 667
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 18 ינואר 2018, 15:59

שיך כתב:תיק 2000: חבר כנסת נחקר באזהרה בלהב 433
חבר כנסת נחקר באזהרה במשרדי להב 433 במסגרת תיק 2000 העוסק בשיחות בין ראש הממשלה בנימין נתניהו למו"ל "ידיעות אחרונות" נוני מוזס.

איתן כבל
שיך
 
הודעות: 667
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 18 ינואר 2018, 16:02

יואב יצחק:
חברים. אני מקווה שאתם מבינים... כשכולם נחקרים, מכל הצדדים, סביר שבסופו של דבר איש לא יועמד לדין בגין תיק 2000. גם לא נתניהו - לאכזבת שוקן מוזס גבאי לפיד ועוד ועוד.
שיך
 
הודעות: 667
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 18 ינואר 2018, 16:03

בשורה טובה מבית חולים: לוחם היממ שנפצע קשה בג׳נין מאושפז בטיפול נמרץ. בהכרה מלאה, נושם בכוחות עצמו.
שיך
 
הודעות: 667
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 18 ינואר 2018, 16:05

גם מו"ל ידיעות אחרונות נוני מוזס נחקר כעת במשטרה
שיך
 
הודעות: 667
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי ליזרזון » 19 ינואר 2018, 12:24

בכביש 6 היתה בבוקר תאונה של רכב עם אברכים שחזרו ממירון, אחד מהם פצוע קשה, הרבו בתפילה עבור נתן בן רחל שנכנס כעת לניתוח ראש קשה
ליזרזון
 
הודעות: 14
הצטרף: 11 מרץ 2014, 15:32
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אריה ענק משער האריות » 21 ינואר 2018, 00:44

שמחה גדולה בישיבת פוניבז': נשיא הישיבה הגאון הרב אליעזר כהנמן (70) התארס הלילה (מוצאי שבת פרשת בא) בזיווג שני בשעה טובה ומוצלחת.

הרב כהנמן התארס עם הגברת חנה שטרנשוס (69) המשמשת כמזכירה בבתי אבות פוניבז' בבני ברק.

כזכור, הגר"א כהנמן התאלמן בחודש אייר תשע"ה מרעייתו הרבנית אלישבע כהנמן ע"ה בתו של הגרמ"ש ברמן זצ"ל ראש ישיבת פוניבז', לאחר שסיימו להשיא את 14 ילדיהם.

הערב נסגר השידוך עם הגברת שטרנשוס, שהתאלמנה לפני שנתיים מבעלה הרה"ח רבי ישראל ז"ל. אביה הרה"ח רבי חיים אלתר ברגר ז"ל היה מדמויות ההוד של בני ברק שהקים קרן לזכר ניצולי השואה והשיא יתומים רבים.

הגברת חנה שתחי' מנהלת את בתי אבות של הישיבה כבר ארבעים שנה ולה 7 ילדים חסידי גור כולם נשואים.

המציע של השידוך היה הרב יהושע גלוסקין. הגר"ח קנייבסקי והאדמו"ר מגור המריצו את השידוך.

שמחת האירוסין הערב (מוצאי שבת) בבית משפחת גלוסקין ברחוב הרב שך בבני ברק.

לנו לא נותר אלא לאחל מזל טוב ובניין עדי עד.
סמל אישי של המשתמש
אריה ענק משער האריות
 
הודעות: 1927
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 01:19
מיקום: ארץ הקודש
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 21 ינואר 2018, 12:06

דיווח: "עשרות שיחות ומסרונים בין כבל למוזס"
בחדשות 2 דווח הערב כי חוקרי המשטרה הציגו לחבר הכנסת כבל במהלך חקירתו, פרטי שיחות בינו לבין נוני מוזס, בשנה שקדמה לחוק החינמון שהוביל בכנסת. עורך העיתון רון ירון מסר עדות במשטרה
בין חבר הכנסת איתן כבל (המחנה הציוני) לבין נוני מוזס התנהלו יותר מ-60 שיחות טלפון ומסרונים בשנה שקדמה לחוק החינמון שהוביל כבל לפני כמה שנים. כמו כן, עורך "ידיעות אחרונות" רון ירון מסר עדות במשטרה. כך דווח הערב (ה') במהדורות החדשות.

לפי הדיווח, יותר מ-50 שיחות ומסרונים התנהלו גם בין כבל לעורך העיתון רון ירון. במשטרה חושדים שנרקמה עסקה בין מוזס לכבל, שעיקרה קידום חוק "ישראל היום" ובתמורה יקבל חבר הכנסת סיקור מוגבר בעיתון. כמו כן, דווח כי כבל הכחיש בתוקף בחקירתו היוםשנרקמה עסקה מכל סוג.

כבל נחקר היום באזהרה במשרדי להב 433 במסגרת תיק 2000, חקירת השיחות בין מוזס לראש הממשלה בנימין נתניהו. מוזס עצמו התייצב לחקירה. כבל כתב בטוויטר לאחר חקירתו: "נחקרתי היום קצרות במסגרת פרשת 'ביבי-מוזס' המוכרת כתיק 2000. השבתי לכל מה שנשאלתי ואני סומך על רשויות החוק. כמו תמיד פעלתי כחוק ואני מציע להתאזר בסבלנות עד השלמת החקירה"
שיך
 
הודעות: 667
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 21 ינואר 2018, 12:11

מקורות בלבנון מוסרים כי חוקרי מערכת הביטחון הלבנונית הצליחו לפענח את אירוע ההתנקשות בפעיל החמאס מחמד חמדאן בשבוע שעבר, באמצעות פיצוץ מטען חבלה שהוטמן ברכבו.
עפ"י הדיווחים בראש החוליה שאחראית להתנקשות עומד מחמד ביתיה - סוחר לבנוני בן 38, יליד טריפולי ובעל עבר נקי, ללא כל תיעוד אצל מנגנוני הביטחון הלבנונים.
ביתיה גוייס, ע"פ המקורות, על ידי המוסד הישראלי במהלך נסיעותיו הרבות על ציר ביירות - אמסטרדם והוא זה שעמד בראש החוליה ופיקד על הביצוע.
ביתיה גייס את יתר חברי החוליה וב 9 לינואר נרשמה בשדה התעופה, כניסה שלו לביירות.
ביתיה שכר דירה, מראש, באמצעות האינטרנט, לתקופה של שבוע, על רצועת החוף של ביירות.
לאחר מכן נסע לבקר את משפחתו בטריפולי ביום הגעתו ללבנון ולאחר מכן שב לדירה ששכר בביירות.
משם, יצא, בראש חוליית ההתנקשות שכללה גם תצפיתנים, לבקר בצידון, שם נמצא יעד ההתנקשות. ע"פ הדיווח ב 11 לחודש ביצעה החוליה תרגיל " על יבש", שנקטע באמצעו, ללא סיבה ברורה.
ב 14 לחודש (יום הפעולה) , שב ביתיה בשנית לצידון ובשלוש לפנות בוקר הטמין אחד מאנשי החוליה את מטען החבלה ברכבו של פעיל החמאס, חמדאן.
לאחר שהוטמן המטען התרחקה החוליה מהאזור ושבה לקראת שבע וחצי בבוקר כדי לעקוב אחר המתרחש.
מייד לאחר הפיצוץ נמלטה החוליה לביירות, שם התפצלו אנשיה. החוקרים הלבנונים הצליחו בדי עבד לאתר סימנים להמצאותו של ראש החוליה בביירות(איכון סלולרי) , אך זה נמלט לאמסטרדם, עוד באותו היום(14 ינואר).

החקירה נמשכה ובוצעו פשיטות על מספר בתים בביירות , צידון ובבית משפחת ביתיה בטריפולי, שם הוחרמו מסמכים רבים אודותיו ותוחקרה משפחתו.

לאחר האירוע והגילוי פרסמה משפחת ביתיה כרוז רשמי מטעמה בו התנערה ממעשיו "הנפשעים" של מחמד ביתיה וביקשה שלא לקשור בינה ובין "הפושע".

עוד נמסר כי בידי הכוחות הלבנונים עצור בפרשה וכי חשוד נוסף נתפס בטורקיה, וכעת ראש ממשלת לבנון, אלחרירי, פועל מול הטורקים להסגרתו.

עקבותיו של ביתיה נעלמו ולבנון פועלת לאיתורו גם מול ממשלת הולנד.
שיך
 
הודעות: 667
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אריה ענק משער האריות » 21 ינואר 2018, 16:34

משהו מוזר עובר על זמרי התעשייה:
לפני כחודש שבר הזמר בערי וובר את רגלו במהלך סקי שעשה בהרים בארה"ב.
לפני מספר חודשים הזמר גד אלבז שבר את רגלו במהלך תחרות ריצה בה השתתף.
ואמש הזמר פלקוביץ שבר את רגלו באמצע הופעה.
סמל אישי של המשתמש
אריה ענק משער האריות
 
הודעות: 1927
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 01:19
מיקום: ארץ הקודש
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 21 ינואר 2018, 17:44

אריה ענק משער האריות כתב:משהו מוזר עובר על זמרי התעשייה:
לפני כחודש שבר הזמר בערי וובר את רגלו במהלך סקי שעשה בהרים בארה"ב.
לפני מספר חודשים הזמר גד אלבז שבר את רגלו במהלך תחרות ריצה בה השתתף.
ואמש הזמר פלקוביץ שבר את רגלו באמצע הופעה.

פשוט ביותר כל הצריבות של הדיסקים וההעלאות לרשת, גורמים להם לפשיטת רגל!
רובשקין: גם אני עם אלאור עזריה.
סמל אישי של המשתמש
1010
 
הודעות: 2959
הצטרף: 26 אפריל 2015, 18:10
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אריה ענק משער האריות » 21 ינואר 2018, 18:53

מחר (שני) יגיע לכנסת סגן נשיא ארה"ב מייקל פנס יחד עם רעייתו קארן פנס, כאורחיהם של יושב-ראש הכנסת יולי יואל אדלשטיין. יחד עם סגן הנשיא תגיע לכנסת משלחת של עשרות אורחים, מארה"ב.

בעקבות הגעתו של סגן הנשיא צפויים שיבושי תנועה ברחבי מרכז הארץ, בכביש 1 וברחבי העיר ירושלים.

סגן הנשיא ינאם במליאת הכנסת בישיבה מיוחדת שתתחיל בשעה 14:00 בדיוק.

בישיבה זו ינאמו גם יושב-ראש הכנסת יולי יואל אדלשטיין, ראש הממשלה בנימין נתניהו וראש האופוזיציה יצחק הרצוג. לאחר נאומי ראשי המדינה (בעברית), יחל נאומו של סגן נשיא ארה"ב האורח (באנגלית). האירוע יהיה במעמד נשיא המדינה ראובן רובי ריבלין, נשיאת בית המשפט העליון אסתר חיות, שרים בעבר ובהווה, ובכירים רבים נוספים.

בכנסת נשלמות ההכנות לאירוח המשלחת האמריקנית הגדולה וסידורי האבטחה צפויים להיות קפדניים ביותר.

יושב-ראש הכנסת יולי יואל אדלשטיין אמר: "ביקורו של סגן נשיא ארה"ב מייקל פנס בכנסת הוא לא פחות מאירוע היסטורי ובתזמון בעל משמעות עצומה לישראל ולמזרח התיכון. זהו נאום שנאזין לו קשב רב, ואנחנו בכנסת, נעשה הכול על מנת לארח את סגן הנשיא פנס באופן הראוי והמרשים ביותר".

הסדרי התנועה
ההכנות לקראת הביקור ההכנות לקראת הביקור
היום, עם נחיתת סגן נשיא ארה"ב בישראל (בסביבות השעה 19:00) צפוי להיסגר לתנועה בהדרגה ולסירוגין כביש מספר 1 לכיוון מזרח, ממחלף גנות ועד למחלף סחרוב. כמו כן תחסם הגישה לכביש 1 מכביש 6 במחלף בן שמן, והתנועה תופנה לכביש 443.

בירושלים, חסום לתנועה מהשעה 13:00 בצהריים, רחוב המלך דוד לשני הכיוונים. הרחוב צפוי להיפתח מחדש לתנועה עם סיום הביקור ביום שלישי.

מחר, יום שני ייחסמו לתנועה לאורך כל שעות היום הרחובות: פלומר, ז'בוטינסקי, הנשיא, האר"י, עזה, ניות, הרצוג, שניאור זלמן, בורלא, שד' המוזיאונים, צומת המנהלה, וייז, צומת השעון – הכנסת ורחוב בלפור.

ביום שלישי, משעות הבוקר ועד אחר הצהריים ייחסמו לתנועה הרחובות הבאים בירושלים: פלומר, ז׳בוטינסקי, הנשיא, האר"י, עזה, הרצוג, זלמן שניאור, בזק, שמואל בייט, הרצל, ציר הזיכרון, דוד רמז, הכלביה, מעלה השלום, שער האשפות, דרך העופל, דרך חברון, הזז, בן צבי, שז"ר, ויצמן, בן גוריון ורחוב גינות סחרוב.

בצהריים לקראת סיום הביקור ועזיבתו של סגן הנשיא, צפוי להיסגר לתנועה בהדרגה ולסירוגין כביש מספר 1 לכיוון מערב, ממחלף סחרוב ועד למחלף גנות. כמו כן תחסם הגישה לכלי רכב מכביש מספר 1 ומכביש מספר 6 במחלף בן שמן. התנועה תופנה לכביש 443.
סמל אישי של המשתמש
אריה ענק משער האריות
 
הודעות: 1927
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 01:19
מיקום: ארץ הקודש
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי המוזיקאי » 21 ינואר 2018, 20:23

אריה ענק משער האריות כתב:משהו מוזר עובר על זמרי התעשייה:
לפני כחודש שבר הזמר בערי וובר את רגלו במהלך סקי שעשה בהרים בארה"ב.
לפני מספר חודשים הזמר גד אלבז שבר את רגלו במהלך תחרות ריצה בה השתתף.
ואמש הזמר פלקוביץ שבר את רגלו באמצע הופעה.

להשתתף בתחרות ריצה ולשבור רגל זה לא מוזר
לעשות סקי ולשבור את הרגל זה לא מוזר
נשארת עם זמר אחד ששבר רגל בהופעה אך זה כבר לא תופעה
המוזיקאי
 
הודעות: 192
הצטרף: 03 יוני 2015, 11:56
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 21 ינואר 2018, 23:45

כנראה שניסה להראות שהוא יודע גם לרקוד...
סמל אישי של המשתמש
אני פה
 
הודעות: 1376
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 21:46
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הקודם

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אני פה, כתבן, מחנך, מצפה לישועת השם, ניסן גוק ו־65 אורחים