חדשות - האשכול המרכזי

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 06 ינואר 2019, 23:11

החל מחצות: מוקד הכוננים של מגן דוד אדום יפסיק לפעול ולהזניק כוננים

בעקבות הוראת משרד הבריאות החל מחצות יופסקו ההזנקה של כוננים בארץ משני הארגונים מדא ואיחוד הצלה.
חמשת הכוננים הקרובים יוזנקו באמצעות אפליקציה ייעודית שתזהה את מיקומם של הכוננים
סמל אישי של המשתמש
אני פה

{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 07 ינואר 2019, 13:42

ערוץ 20: בשל ההסלמה בעזה: ישראל מקפיאה את העברת מזוודות הכסף הקטארי לחמאס ברצועה
בהוראת ראש הממשלה, מזוודות הכסף שהיו אמורות לעבור, במסגרת הפעימה השלישית, לארגון הטרור ברצועת עזה נותרו בקטאר. זאת לאחר הירי לעבר אשקלון לפנות בוקר
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסף בן יוסף » 07 ינואר 2019, 16:43

שיך כתב:ערוץ 20: בשל ההסלמה בעזה: ישראל מקפיאה את העברת מזוודות הכסף הקטארי לחמאס ברצועה
בהוראת ראש הממשלה, מזוודות הכסף שהיו אמורות לעבור, במסגרת הפעימה השלישית, לארגון הטרור ברצועת עזה נותרו בקטאר. זאת לאחר הירי לעבר אשקלון לפנות בוקר

נס שיש בחירות מדי פעם...
יוסף בן יוסף

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 07 ינואר 2019, 17:02

דובר חמאס, עבד אל-לטיף א-קאנוע, הגיב על דחיית העברת הכסף הקטארי לרצועת עזה: "ישראל לא עושה טובה שהיא מספקת את זכויותנו הגזולות, נמשיך בצעדות השיבה עד שנשבור את המצור". עוד הוסיף כי על המתווכים לחייב את ישראל לקיים את ההסכמים. "ישראל תשא בתוצאות של הפרת ההבטחה"
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 07 ינואר 2019, 20:35

ליברמן תוקף את מדיניות הממשלה: "אין יוזמה. עושה נו נו נו".

שר הביטחון לשעבר תוקף בחריפות את מדיניות הממשלה לנוכח האירועים האחרונים בדרום. "אין מדיניות עקבית, אין ראייה לעתיד ואין נכונות לגדוע את הטרור החמאסי. אין יוזמה, בקושי מגיבים. גם אוכלים את הדגים המסריחים וגם מגורשים מהעיר".

JDN
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 07 ינואר 2019, 20:37

בחסדי שמים: סוכל פיגוע בצומת תפוח; המחבלת נוטרלה

המתיחות ביו"ש נמשכת: בשעות הצהרים הבחינו לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל המוצבים בצומת תפוח בחשודה שהתקרבה לעברם. למרות שהלוחמים קראו לעברה היא המשיכה להתקרב לכיוונם. הם ירו בה ופצעו אותה

JDN
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 07 ינואר 2019, 21:00

המחבלת "באה למות, על רקע משפחתי".
כל הזמן
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי RUSHL » 08 ינואר 2019, 12:27

לא הספיק להביא את הרובה מהארון: כך נעצר המחבל מגבעת אסף
כחודש לאחר שביצע את הפיגוע בטרמפיאדה בו נרצחו שני חיילי צה"ל יוסף כהן ויובל מוריוסף, כוחות הימ"מ הצליחו במבצע משותף עם צה"ל ושב"כ לאתר את עאסם ברגותי, שהסתתר בכפר בבנימין. הוא נעצר מבלי שנורה כדור אחד. אמו של מוריוסף: "להטיל עונש מוות על המחבל"
בטחוני8.1.2019 | 10:49

יותר מחודש חלף מאז המחבל עאסם ברגותי נמלט מזירת הפיגוע שביצע בגבעת אסף, במהלכו נרצחו שני חיילי צה"ל יוסף כהן ויובל מור יוסף. כוחות הביטחון שלכדו אותו הלילה (שלישי) במבצע מיוחד, איתרו אותו בכפר אבו שחידם שבבנימין, ועצרו אותו לפני שהספיק לפתוח באש.

במהלך המבצע המשותף לצה"ל, שב"כ וכוחות ימ"מ של משטרת ישראל, הלוחמים הפתיעו את ברגותי, שהסתתר בביתו של סייען. הלוחמים הצליחו להתגנב למקום בחשאיות מבלי שברגותי הצליח להבחין בכך.

במהלך מעצרו של ברגותי לא התבצע ירי, זאת מאחר שהוא לא הצליח להגיע אל כלי הנשק שהחביא בארון בבית שבו הסתתר. מלבד אותו כלי נשק, רובה מסוג קלצ'ניקוב, נמצאו גם מחסניות. הלוחמים כיוונו אליו את נשקיהם ואילו הוא נכנע במהירות. הוא נכפת בידיו, הוצא מהמבנה ולאחר מכן הועבר לחקירה על ידי כוחות הביטחון.

פעילות הכוחות במהלך מעצרו של ברגותי (צילום: דוברות משטרת ישראל)

"לא היה לנו ספק שאנו נגיע אל עאסם ברגותי ונביא למעצרו", אמר מפקד הימ"מ, ניצב-משנה נ'. "שיתוף הפעולה של הימ"מ עם גורמי הביטחון השונים לרבות שירות הביטחון הכללי הוא זה שמביא פעם אחר פעם להצלחות מבצעיות מרשימות והוא זה שימשיך להבטיח שאף מרצח שפל לא יחמוק מהזרוע הארוכה של הימ"מ".

בשב"כ ציינו כי אנשי הארגון וצה"ל הפעילו יכולות מודיעיניות, מבצעיות וטכנולוגיות שונות כדי לאתר את ברגותי. בין השאר, בוצע מעצר של עשרות פעילים וסייענים מקרב תשתיות חמאס בגזרת בנימין.

במהלך הפיגוע, התקרב ברגותי לטרמפיאדה בכניסה לגבעת אסף ופתח באש לעבר השוהים בה. שני החיילים, יובל מור יוסף ויוסף כהן, נרצחו ובנוסף אליהם נפצעו חייל נוסף ואזרחית. מאז, איתרו לוחמי צה"ל וכוחות שב"כ נשק מסוג קלצ'ניקוב ומחסניות שבאמצעותם ביצע ברגותי את הפיגוע, אך רק הלילה הוא נתפס. בשב"כ ציינו כי במהלך ימי המצוד, ברגותי עסק בתכנון ובהוצאה לפועל של פיגועים נוספים.

הכוחות עוזבים את המבנה בו נעצר ברגותי (צילום מסך)

המחבל עאסם ברגותי הוא אחיו של סלאח ברגותי, שביצע את הפיגוע בעפרה כמה ימים מוקדם יותר ובמהלכו מת תינוק שיולד בלידת חירום אחרי שאמו נפצעה. סלאח ברגותי נהרג בלילה שלפני הפיגוע בגבעת אסף במהלך ניסיון מעצרו.

הבוקר, עם תום המצוד, ראש הממשלה בנימין נתניהו בירך את כוחות הביטחון על לכידת המחבל בתום המצוד הממושך. "אני מברך את שב"כ, צה"ל והימ"מ על לכידת המחבל השפל שביצע את הפיגוע בגבעת אסף והיה שותף לפיגוע בעפרה", אמר נתניהו. "ידה הארוכה של ישראל תגיע לכל מי שפוגעים באזרחינו ומדינת ישראל תמצה עמם את הדין".

גם השר לביטחון פנים גלעד ארדן, הודה לכוחות שלקחו חלק במבצע. "אני גאה בלוחמי היחידה המיוחדת ללוחמה בטרור של משטרת ישראל שפעלו במקצועיות ונחישות ולכדו את המחבל המתועב", אמר. "כוחות משטרת ישראל ומג"ב ימשיכו לרדוף במקצועיות ונחישות אחרי המחבלים בכל מקום בו יימצאו, ויבואו איתם חשבון בשם מדינת ישראל".

האחים סאלח ועאסם ברגותי (צילום: צילום מסך)

"להטיל עונש מוות על המחבל"

עם היוודע דבר מעצרו של ברגותי, אילנית מוריוסף, אמו של החייל יובל מוריוסף שנרצח בפיגוע, אמרה כי היא אינה מסתפקת בתפיסתו. "לצערי הבשורה לא כל כך מנחמת במדינה כמו שלנו, מאחר שבעוד כמה שנים הוא יכול להשתחרר", הסבירה. "הוא הרי כבר היה בכלא והשתחרר, אז מה הטעם? מי מבטיח לי שהוא יינמק בכלא? מי מבטיח לי שבכלא רע לו? התנאים בכלא כל כך טובים שכנראה הוא היה מוכן להיתפס חי. התוצאה היא שהוא חי ואנחנו מתים".

היא קראה לראש הממשלה נתניהו להרוס במהירות את ביתו של ברגותי, וכן את בתיהם של הסייענים. "שיידע כל אחד שרק חושב על טרור, עוסק בטרור, שביתו לא יעמוד עוד", אמרה. "הוא הרי מגיע ממשפחה של מחבלים; ידעו מי הוא; למה עד עכשיו לא הרסו לו את הבית? שבוע קודם רצח אחיו בעפרה את התינוק עמיעד ישראל. הוא לא היה צריך להיתפס חי. הוא לקח חיים אין לו שום זכות להישאר בחיים".

היא ציינה כי הצבא עדכן את בני המשפחה במהלך החיפושים, בעוד שהפוליטיקאים לא היו בקשר עמם. "הילד שלי נלחם בטרור, אנחנו נילחם את המלחמה שלו", הצהירה. "למרות כל הכאב והקושי שלנו אנחנו לא נשתוק. צריך להרוס בתים של מחבלים וסייענים, צריך לתת עונש מוות למחבלים וצריך לגרש מכאן את משפחות המחבלים. כל זאת כדי לשמור על חיינו שלנו".
אם אתה לא מנסה להבין בן אדם מקרוב אל תשפוט אותו מרחוק
סמל אישי של המשתמש
RUSHL

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 08 ינואר 2019, 23:52

תוצאות הבחירות - קרית יערים תשע"ט (מתעדכן)

עד עכשיו ידוע על למעלה משישים אחוזי הצבעה.
ככל הנראה רביץ מוביל בפער של 20 אחוז
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 09 ינואר 2019, 01:10

איש תקשורת חרדי נפצע בינוני-קשה בתאונה
איש תקשורת כבן 25 נפצע באורח בינוני-קשה כתוצאה מפגיעת רכב ברמת גן • הוא קיבל עזרה ראשונה ופונה בניידת של טיפול נמרץ להמשך טיפול רפואי • נא להתפלל לרפואת אשר בן פאינה
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 09 ינואר 2019, 02:14

אני פה כתב:איש תקשורת חרדי נפצע בינוני-קשה בתאונה
איש תקשורת כבן 25 נפצע באורח בינוני-קשה כתוצאה מפגיעת רכב ברמת גן • הוא קיבל עזרה ראשונה ופונה בניידת של טיפול נמרץ להמשך טיפול רפואי • נא להתפלל לרפואת אשר בן פאינה

אשר גרייבר?
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 09 ינואר 2019, 02:14

כן.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 09 ינואר 2019, 02:17

אני פה כתב:כן.

בחור מאד נחמד
שיהיה לו רפואה שלימה.
הוא לא גר בקריית ספר?
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 09 ינואר 2019, 02:18

כן.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי ביטחון » 09 ינואר 2019, 11:23

שמתם לב? 2 אנשי תקשורת קרה להם משהו בשבוע האחרון...

אין לי כמובן מושג מה זה אומר, כל אחד שיחשוב לעצמו.

וב"ה, גרייבר כבר התראיין הבוקר לתקשורת ומספר על חסדי ה'
וגם גרנות כבר מתקשר קצת עם הסביבה

ישלח ה' רפואה שלימה לכל חולי ישראל ובכלל אנשי ההתקשרות
סמל אישי של המשתמש
ביטחון

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 09 ינואר 2019, 12:37

לקראת הסלמה נוספת: חמאס חזר לתקצב את יחידות עפיפוני התבערה
מקורות בעזה אומרים כי ארגון הטרור נערך לחידוש השימוש בטרור הבלונים, כפי שעשה בשבועות שקדמו להסכם עם ישראל על הכנסת הכסף הקטארי. בפגישה בין נציגי חמאס לראשי יחידות העפיפונים והצמיגים קיבלו האחרונים תקציב חדש כדי להיערך לסבב הבא של הסלמה

משלחת ביטחונית מצרית צפויה להגיע בימים הקרובים לרצועת עזה בניסיון למנוע הידרדרות ביטחונית כבר ביום שישי הקרוב. אתמול (שלישי) פורסמה בשם הגוף שאחראי לכאורה להפגנות, קריאה לציבור הפלסטיני להשתתפות נרחבת בתהלוכות בקרבת הגדר ביום שישי הקרוב. את הקריאה פרסמה "הרשות הלאומית העליונה לתהלוכות השיבה ושבירת המצור", ובו נקראים תושבי הרצועה להשתתף בהמוניהם ב"יום השישי שבדבקותנו ישבור את המצור".

בשבועיים האחרונים ניכרה עלייה מחודשת במספר המפגינים ליד הגדר, וביום שישי נרשמה כבר עלייה ברף האלימות של ההפגנות הללו. בכמה מקומות ניסו פלסטינים לפרוץ את הגדר, יממה לאחר מכן שוגר טיסן נפץ מחובר לבלונים ובהמשך שוגרה רקטה לעבר ישראל. המהלך הזה מתפרש בישראל כניסיון לחמם מחדש את הגזרה מצד חמאס, לנוכח הכישלון המתמשך שלו בשינוי המציאות ברצועת עזה ובשל הישגיו המוגבלים.

מתברר כי למרות הכנסת כ-15 מיליון דולר שמקורם מקטאר דרך ישראל, בחודשיים האחרונים (סך הכל 30 מיליון דולר), הצעד מתפרש ככזה שנועד להקל על אנשי חמאס בלבד ולא על הציבור כולו. מכאן שהביקורת הציבורית נגד הארגון רק הלכה והחריפה. בנוסף, הרחבת אספקת החשמל ברצועה הצטמצמה שוב ומגיעה לכחמש שעות חשמל ולאחר מכן הפסקה של כ-12 שעות.

בתוך כך, מקורות בעזה מדווחים כי חמאס נערך לחדש את שיגור בלוני התבערה וכן להשתמש בטכניקות שבהן נהג להשתמש בשבועות שקדמו להסכם עם ישראל על הכנסת הכסף הקטארי. לפני כשבוע נפגשו נציגים של חמאס עם ראשי "יחידת העפיפונים", וכן עם אותם אלה המכנים עצמם "יחידת הצמיגים", ו"יחידת ההונאה הלילית", שנוהגת לבצע פעולות שונות בקרבת הגבול בשעות הלילה, כמו הפגנות וניסיונות לפגוע בגבול.

באותה פגישה קיבלו נציגי היחידות הללו תקציב חדש שנועד להיערך לקראת הסבב הבא של ההסלמה. כבר ביום שישי האחרון נרשם שימוש מוגבר בצמיגים בוערים בעיקר באזור רפיח. שלשום היו אמורים נציגי היחידות הללו לקיים מסיבת עיתונאים בעזה שבה היה צפוי כי יבשרו על הנעה מחדש של פעולותיהם, אולם האירוע בוטל מסיבות לא ברורות.
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 09 ינואר 2019, 19:24

שוד אכזרי התרחש הבוקר בביתו של איש החסד חיים יצחק כהן. שני שודדים ערבים שהתחזו לטכנאים הגיעו לביתו, וכשנכנסו כפתו את רעייתו ושדדו 20 אלף דולר וכן תכשיטים שהיו בבית ונמלטו.

השוד אירע ברחוב אהלי יוסף שבסמוך לשכונת סנהדריה. מהמשטרה נמסר כי לפני זמן קצר הוזעקו שוטרים לכתובת בשכונת סנהדריה בעקבות דיווח אודות 2 חשודים שככל הנראה נכנסו לביתה של קשישה, שדדו אותה ונמלטו מהמקום.

כוחות משטרת ישראל הגיעו למקום, גובים את עדותה ובמקביל נערכות סריקות נרחבות לאיתור החשודים.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 10 ינואר 2019, 00:34

דיווח לא מאומת: איראן החליטה לפרוש מהסכם הגרעין

כלי תקשורת באיראן מצטטים "מקור במועצה העליונה לביטחון לאומי", שאמר כי המועצה החליטה, בהסכמתו של המנהיג העליון חמינאי, לפרוש מהסכם הגרעין שנחתם ב-2015.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי הפועלים » 13 ינואר 2019, 15:05

לפיד-01.jpg
לפיד-01.jpg (19.26 KiB) נצפה 5128 פעמים
סמל אישי של המשתמש
הפועלים

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 13 ינואר 2019, 15:12

:lol::
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 13 ינואר 2019, 19:20

הותר לפרסום: אח בבית חולים תכנן להתנקש בחייו של אורן חזן
בחודש שעבר נעצר ערבי מנצרת, המשמש אח בבית חולים, אשר תכנן להתנקש בחייו של ח"כ אורן חזן וכן לבצע פיגועים נגד אישי ציבור שונים.
החקירה נפתחה בעקבות מידע שמסרה אמו של החשוד באיומים, לאחר שזו הבחינה במסמכים בהם מתאר בנה את כוונותיו המסוכנות.

בחדרי חרדים
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 13 ינואר 2019, 21:33

חשד לפיגוע רצחני בירושלים: הערב (ראשון) נמצאו בני זוג (חרדים) בשנות השבעים כשהם ללא רוח חיים בדירתם שבשכונת ארמון הנציב בירושלים. על גופם אותרו סימני אלימות. מי שהזעיקו את המשטרה לדירה אלו קרובי משפחתם שהחלו לדאוג לשלומם לאחר שלא הצליחו ליצור עמם קשר במשך מספר ימים.

צוות כיבוי אש – שהגיע יחד עם השוטרים – פרץ לדירה, ושם התגלו השניים כשהם, כאמור, ללא רוח חיים.

במשטרה בודקים מספר כיווני חקירה, ביניהם רצח על רקע לאומני שבוצע בידי מחבל שנמלט מהזירה. יצוין כי ביום רביעי האחרון נדקרה באותו אזור נערה ונפצעה באורח קל ובמשטרה מעריכים שמדובר במחבל שביצע את המעשה והצליח להימלט מהזירה.

רס"ל דני ראדה, מפקד צוותי כיבוי והצלה שנכנס ראשון לדירה, סיפר:"דווח לנו ע"י משטרת ישראל, על זוג אשר לא עונה בביתו ברחוב אלקחי בארמון הנציב, ויש חשש לחייהם. הגענו תוך זמן קצר למקום, ודרך מרפסת השכנים השתלשלנו אל תוך הבית. לעינינו התגלה מחזה קשה של בני זוג עם סימני אלימות קשים, פתחנו מיד את הדירה לכוחות הרפואה והמשטרה, אך לצערנו תוך זמן קצר אנשי הרפואה קבעו את מותם של הדיירים"

חובש רפואת חירום יואב פרנקל והפרמדיקית בר עזר סיפרו: "כשהגענו לדירה ראינו את הגבר והאישה שוכבים מחוסרי הכרה, ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בדיקות רפואיות, הם היו ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותם".

מהמשטרה נמסר: "חקירת המשטרה העלתה עד כה חשד כי בני הזוג נרצחו. משטרת ישראל מפעילה את כלל הכלים והאמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותה על מנת להגיע לחקר האמת ולחשוד ברצח. בשלב זה, כלל כיווני החקירה נבדקים".
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי מתלמידיו של אהרון » 14 ינואר 2019, 04:30

הדס תפוחי ז"ל, אשה צעירה (בת 30) אם לארבעה, מהישוב עטרת שבמטה בנימין - נהרגה בהתנגשות עם משאית.
התושבים טוענים (כנראה בצדק) שזו לא היתה סתם תאונה, אלא שהדס ז"ל נקלעה למהומה על הכביש - ערבים מקומים זרקו אבנים על מכוניות חולפות, וכשהיא ניסתה להימלט היא סטתה מהנתיב. (זה דבר שקורה לפעמים במקומות האלה. השם יקום דמה)
כשעה לפני כן נהרגה עוד אשה צעירה: רבקה קופשוק ז"ל, בת 25 מהישוב עלי שהתחתנה לפני שבועיים. גם זה קרה בבנימין, גם בתאונת משאית חזיתית. בעלה פצוע קשה.
מתלמידיו של אהרון

הודעה שלא נקראהעל ידי מתלמידיו של אהרון » 14 ינואר 2019, 04:43

בישוב, ובציבור הדתי בכלל - שורר כעס וכאב גדול - על כך שיש חשד קל על שני ילדונים - השב"כ מענה אותם וחוקר ישיבות שלמות וכו' וכו', כשמנגד כל יום אלפי נערים ערבים משליכים לעיני כל אבנים ובקבוקי תבערה על מכוניות נוסעות ואף אחד לא עושה כלום. ביינתים הגירסא הרשמית של המשטרה מציגה את המקרה כתאונה ללא סיבה ברורה.
זו לא הפעם הראשונה שזה קורה בעטרת. לפני כמה שנים נהרגה כביכול בתאונה תהילה מלאכי ז"ל, מורה בישוב בת 32 בהריון מתקדם. רכב ערבי ניסה להוריד אותה מהכביש וזה נגמר בתאונה קטלנית.
מתלמידיו של אהרון

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 16 ינואר 2019, 14:43

דיווח לא מאומת:
צוות סיור צבאי אמריקני הותקפה
לפחות 4 הרוגים
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 16 ינואר 2019, 14:48

פיגוע תופת ליד מסעדה ששהו שם חיילים אמריקנים ולוחמים כורדים
כ10 הרוגים
2 חיילים אמריקנים ולוחם כורדי
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי ביטחון » 16 ינואר 2019, 14:53

איפה? ברוסיה?
סמל אישי של המשתמש
ביטחון

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 16 ינואר 2019, 15:12

ביטחון כתב:איפה? ברוסיה?

סוריה
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 21 ינואר 2019, 19:27

בן 14 נפצע באורח קשה לאחר שאבן נפלה על רגלו וקטעה אותה במתחם קבר שמואל, מערבית לירושלים. הנער פונה בניידת טיפול נמרץ של איחוד הצלה לביה"ח הדסה עין כרם.

מדוברות איחוד הצלה נמסר כי "הנער טיפס על חומה במתחם קבר שמואל. אבן שהתנתקה מהחומה גרמה לו ליפול, צנחה על רגלו וקטעה אותה".

עוד נמסר כי "צוות ניידת טיפול נמרץ של איחוד הצלה הגיע למקום במהירות, טיפל בנער ופינה אותו במצב קשה לביה"ח הדסה עין כרם".

מבית החולים הדסה עין כרם נמסר ל'בחדרי חרדים' כי ליחידת הטראומה פונה נער כבן 14 במצב קשה, עם פגיעת גפיים תחתונות קשה מאוד - ככל הנראה לאחר שנחבל מאבן/סלע. הנער הוכנס מיד לחדר הניתוח.

מפרטים שהגיעו לידי 'בחדרי חרדים' עולה כי מדובר בבחור חרדי תושב ארצות הברית שבא לבקר בישראל. נאחל לו רפואה שלמה ומהירה בתוך שאר חולי עמו ישראל.

בחדרי חרדים
---
השם לתפילה מנחם מענדל בן רבקה בתושח"י

נער חרדי נפצע בקבר שמואל הנביא 1.jpg
נער חרדי נפצע בקבר שמואל הנביא 1.jpg (135.6 KiB) נצפה 4355 פעמים

נער חרדי נפצע בקבר שמואל הנביא 2.jpg
נער חרדי נפצע בקבר שמואל הנביא 2.jpg (126.49 KiB) נצפה 4355 פעמים

נער חרדי נפצע בקבר שמואל הנביא 3.jpg
נער חרדי נפצע בקבר שמואל הנביא 3.jpg (94.85 KiB) נצפה 4355 פעמים
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 21 ינואר 2019, 22:47

להודות, להתפלל ולקוות
מחבל הסתער על חייל עם סכין - ונורה למוות
נס בשומרון: פלסטיני הסתער עם סכין לעבר חייל צה"ל, בניסיון לדקור אותו, אך ברגע האחרון נכשל - שכפ"ץ החייל הגן עליו, ובינתיים חיילים ביצעו לעבר המחבל ירי מדויק.

כיכר השבת
הסכין המשוננת.jpeg
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 22 ינואר 2019, 21:46

מדינת ישראל מפתיעה בענק במדד היוקרתי

לפני ארה"ב, שבדיה וצרפת: מדינת ישראל נכנסת לראשונה לחמישייה הפותחת של המדד היוקרתי לחדשנות מבית 'בלומברג' • המדד בחן כ-200 מדינות שונות ע"פ עשרות קריטריונים

מהמדד עולה כי ישראל קפצה 5 מקומות בדירוג לעומת שנה שעברה והתמקמה במקום ה-5, תוך שהיא עוקפת את ארצות הברית.
במקום הראשון נמצאת דרום קוריאה - ששומרת על מקומה כבר 6 שנים ברצף; אחריה נמצאות המדינות גרמניה, פינלנד ושוויץ, ולאחריהן נמצאת מדינת ישראל.
אחרי מדינת ישראל נמצאות המדינות הבאות (לפי הסדר): סינגפור, שבדיה, ארה"ב, יפן וצרפת שסוגרת את העשירייה.

בחדרי חרדים
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 22 ינואר 2019, 21:46

להודות, להתפלל ולקוות!
נער תכנן פיגוע ונתפס חמוש בקברי האבות
לפני מספר ימים התקבלה התראה מודיעינית למערכת הביטחון על כך שחשוד בן 16 תושב יטא דרומית לחברון, מתכנן ככל הנראה לבצע פיגוע. היום, הוא נעצר כשהוא חמוש בסכין - במערת המכפלה.

סיכול פיגוע במערת המכפלה 22.1.19.jpg
סיכול פיגוע במערת המכפלה 22.1.19.jpg (52.18 KiB) נצפה 4218 פעמים

בחדרי חרדים
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 22 ינואר 2019, 21:48

באמצע הלוויה: ערבים תקפו את החברה קדישא
אנשי החברה קדישא שהתבקשו לטפל בקבורת אישה בהר הזיתים, הותקפו על ידי ערבים, באבנים וברזלים בעת שעברו בכיכר ראס אל עמוד. נזק רב נגרם לרכבים.

כיכר השבת
---
כמדומני שזה שנתיים לא היו אירועי טרור בהר הזיתים.
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 23 ינואר 2019, 20:12

אני פה כתב:שוד אכזרי התרחש הבוקר בביתו של איש החסד חיים יצחק כהן. שני שודדים ערבים שהתחזו לטכנאים הגיעו לביתו, וכשנכנסו כפתו את רעייתו ושדדו 20 אלף דולר וכן תכשיטים שהיו בבית ונמלטו.
כוחות משטרת ישראל הגיעו למקום, גובים את עדותה ובמקביל נערכות סריקות נרחבות לאיתור החשודים.

נעצרו ערבים ששדדו באלימות את אשת העסקן
משטרת ירושלים עצרה ארבעה ערבים החשודים שביצעו את השוד האכזרי של אשת העסקן החרדי ברחוב אהלי יוסף בירושלים בחודש שעבר • נכנסו בטענה שהגיעו לתקן מכונת כביסה.

כיכר השבת
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 23 ינואר 2019, 23:24

דואגים לערבים ולא ליהודים.jpg
דואגים לערבים ולא ליהודים.jpg (32.59 KiB) נצפה 4114 פעמים
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 24 ינואר 2019, 12:36

דיווחים ראשוניים ולא מאומתים מסוריה: כוחות כורדיים תפסו את מנהיג דאעש אבו בכר אל-בגדאדי
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 24 ינואר 2019, 14:12

שיך כתב:דיווחים ראשוניים ולא מאומתים מסוריה: כוחות כורדיים תפסו את מנהיג דאעש אבו בכר אל-בגדאדי

הוא לא חוסל בעבר ע"י טורקיה / רוסיה / סוריה / ארה"ב / מדינות ערביות או מישהו אחר ???
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסף בן יוסף » 24 ינואר 2019, 16:17

הפיכה דמוקרטית בונצואלה.
יוסף בן יוסף

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 24 ינואר 2019, 16:36

יוסף בן יוסף כתב:הפיכה דמוקרטית בונצואלה.

שעדיין לא השיגה את מטרתה...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסף בן יוסף » 24 ינואר 2019, 16:39

גאליציאנער כתב:

אכן, בשעות הקרובות יוודע אם ההפיכה תצלח או לא.
יוסף בן יוסף

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 24 ינואר 2019, 17:22

פריסת כיפת ברזל בגוש דן
בנוגע לבחירות כל אחד יעשה כמצוות רבותיו
זה לא סלוגן, זו דרך חיים.

(מי שמתלבט מי רבותיו יכול לפנות אלי לצורך שיכנוע)

התגובות בנושא בפורום, הם רק הסבר להוראת רבותיו או שאלות להבהרת דעתם, ולא חלילה להפריך או לשכנע מישהו בניגוד לרבותיו.
סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 24 ינואר 2019, 23:42

רעידת אדמה 3.6 באיזור עפולה
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 27 ינואר 2019, 14:47

עימותים פרצו בין כוחות צה"ל לפלסטינים לאחר קבורת גופת המחבל ,חאמד אל נוסאן, שנורה ונהרג אתמול סמוך ליישוב עדי עד
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 27 ינואר 2019, 20:09

יוסף בן יוסף כתב:
גאליציאנער כתב:

ישראל הכירה במנהיגות החדשה בונצאולה
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 28 ינואר 2019, 14:18

מי זה כתב:
יוסף בן יוסף כתב:
גאליציאנער כתב:

ישראל הכירה במנהיגות החדשה בונצאולה

מצד שני, עדיין לא התקדמה ההפיכה במילימטר.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 29 ינואר 2019, 11:59

פגרום התרחש הלילה בבית הכנסת בקרית יובל בי-ם פרצו את ארון הקודש, שפכו חומצה והשליכו את ספרי התורה על הרצפה
דוברות המשטרה(ירושלים)
במהלך הלילה, התקבל דווח על פריצה וגרימת נזק לבית כנסת באזור קריית יובל, מיד עם קבלת הדיווח הגיעו למקום כוחות משטרה, טכנאי זיהוי ונפתחה חקירה
(אני יחסוך ממכם את התמונות המזעזעות )
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 29 ינואר 2019, 14:09

דיווח ראשוני - סוכל ניסיון להבריח חפץ החשוד כמטען דרך מעבר גלבוע. לפני זמן קצר הגיע צעיר פלסטיני כבן 17 למעבר הולכי הרגל במעבר גלבוע, של רשות המעברים.
כאשר התבקש הפלסטיני להעביר את תיקו בדיקה ביטחונית, זיהה הבודק הביטחוני חפץ החשוד כמטען.
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 29 ינואר 2019, 17:17

זוועה במנצ'סטר: נערה חרדית נרצחה באכזריות
שרה בת ה-16 יצאה לבית הספר אולם לא הגיעה , שעות ספורות לאחר מכן נמצאה ללא רוח חיים בבניין נטוש , חשוד ברצח נעצר
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 29 ינואר 2019, 18:24

בתום מאבק בן שלוש וחצי שנים הוחלט להכיר בבני משפחת קפרא שאביהם נרצח על ידי פלסטינים כנפגעי טרור,
דוד בר קפרא הי"ד נרצח ב-24.6.15 בכרמו שבמושב פדיה.
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 30 ינואר 2019, 12:36

*ניסיון פיגוע דקירה - עדכון*

לפני זמן קצר ניסתה מחבלת שהגיע למחסום א זעיים לדקור את אחד מאנשי כוחות הבטחון הנמצאים במקום, תגובה מהירה של כוחות הבטחון הנוספים הביא לניטרולה ללא נפגעים מקרב אנשי הבטחון.

מפקד מחוז ירושלים, ניצב יורם הלוי נמצא ומקיים הערכת מצב.
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 30 ינואר 2019, 18:12

הטיח בלוק מגובה 4 מטרים על הקורבן, ולא הואשם בניסיון רצח

בית המשפט גזר השבוע 54 חודשי מאסר על מחמד ראזם שהורשע בחבלה בכוונה מחמירה. עיון בתיק מעלה סימני שאלה כבדים על התנהלות הפרקליטות בתיק. על פי עובדות כתב האישום, לפני כשנה הלך תייר יהודי צעיר ברחובות העיר העתיקה בירושלים בדרכו לביתו.

"כאשר התקרב המתלונן לביתו, הבחין בו הנאשם אשר שהה במקום בחברת אחרים. הנאשם טיפס על אחד מגגות הבתים ברחוב, נטל אבן גדולה אשר הייתה במקום, וזרק אותה לעבר המתלונן ממרחק קצר ומגובה של ארבעה מטרים".
כתב האישום מסביר מדוע האירוע הסתיים בפגיעה קלה יחסית. "הבלוק פגע בראשו של המתלונן אשר נחבל ונפל ארצה. המתלונן חבש לראשו קסדה המוסתרת תחת כובע מצחייה באופן שאינו גלוי לעין, דבר אשר הפחית את חומרת פגיעותיו של המתלונן".

המשטרה, שחקרה את התיק והצליחה לשים את ידה על העבריין, טענה כי מדובר בניסיון רצח ממניע לאומני. ראזם הכחיש כל מעורבות במעשה, אולם בידי המשטרה היו סרטונים וגם חברו הפליל אותו וטען כי ראה אותו מטיח את הבלוק שהתנפץ על ראשו של הצעיר היהודי. נוסף על כך, בתרגיל דיבוב הודה ראזם שהוא אכן זרק את האבן בלי לפרט את סיבת המעשה, אולם בפני חוקרי המשטרה חזר והכחיש את מעורבותו וטען כי הודה רק בעקבות לחצו של המדובב.

חרף העובדה כי מדובר בזריקת בלוק מגובה רב היישר על ראשו של הצעיר, ללא כל התגרות או היכרות ביניהם, הפרקליטות החליטה להעמידו לדין באשמת חבלה בכוונה מחמירה בלבד. גם הסעיף הגזעני והלאומני הוצא מכתב האישום, ומבחינת הפרקליטות המניע למעשה איננו ידוע. בשלב מתקדם של המשפט לאחר שכבר העיד באריכות המדובב, החליט ראזם להגיע להסדר טיעון עם הפרקליטות. הוא הודה בכתב האישום שתוקן ונכתב בפירוש כי פציעתו של המתלונן היתה קלה בלבד והוא נזקק לתפרים בלבד.

מומחים למשפט פלילי אומרים ל"מעריב און-ליין" כי מדובר בהחלטה תמוהה מאוד, כאשר חזקת הכוונה יחד עם המיקום, זהות התוקף והקורבן יחד מוכיחים כי מדובר בניסיון רצח על רקע לאומני. גם התובע עצמו אמר בטיעונים לעונש כי "מבחינת הנסיבות מדובר בפוטנציאל נזק גבוה ביותר, לולא המזל שהאיר את פניו למתלונן, ניתן להניח שהאירוע היה מסתיים בצורה טרגית הרבה יותר", הפרקליט אף הוסיף ואמר כי "מדובר באירוע חמור שרק בנס לא נגרמו תוצאות טרגיות". הפרקליט לא היה יכול להיות יותר נחרץ ולציין כי מדובר בתיק של ניסיון רצח ואמר בהמשך כי "רק בשל עילת המזל והכובע שחבש, התיק הזה בתיק הרכב והדברים ברורים".

למרבה ההפתעה, גם הסנגור של ראזם הסכים בנקודה זו עם התובע ואמר בדיון על הטיעונים לעונש כי "הנזק לא התממש, לא בזכות הנאשם אלא על פי חוכמתו של המתלונן". התובע הוסיף וציין כי מיקום ביצוע העבירה, העיר העתיקה בירושלים, מוסיף למעשה חומרה יתירה. השבוע, כאמור, גזר השופט אברהם רובין את עונשו של ראזם והעמיד אותו על 54 חודשי מאסר בלבד.
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 30 ינואר 2019, 18:13

לוחם צה"ל במילואים נהרג הבוקר (ד') בתאונת דרכים
דובר צה"ל מוסר כי הבוקר (ד'), נפטר מפצעיו לוחם צה"ל במילואים לאחר שנפצע באורח אנוש, בתאונת דרכים בין משאית לכלי רכב אזרחי במרחב החטיבה המרחבית "יהודה".
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 30 ינואר 2019, 18:28

דיווח בהודו: ראש הממשלה בנימין נתניהו יגיע לביקור בתת היבשת ב-11 בפברואר.
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד שאכפת לו » 03 פברואר 2019, 20:52

ליטא סירבה לבקשת ממשלת ישראל להעביר את שרידיו של הגאון מוילנה, שמכונה הגר"א, לישראל. בפגישה בין ראש ממשלת ליטא לראש הממשלה בנימין נתניהו, הודיע הראשון כי עצמותיו של הרב המפורסם יישארו במדינה, זאת מכיוון ש"הגאון מווילנה הוא חלק בלתי נפרד מהקהילה היהודית של ליטא ותולדות המדינה", כך על פי דיווח בסוכנות הידיעות AFP.

סוכנות הידיעות הצרפתית דיווחה כי נושא העברת שרידיו של הרב לישראל עלתה באוגוסט האחרון, אז ביקר נתניהו בווילנה, בין היתר בקברו של הרב המפורסם. יצויין כי שרידיו של הרב כבר הועברו בעבר. בשנות ה-50 התירו הסובייטים להעביר את שרידיו ממקום מנוחתו, רגע לפני שאצטדיון ואולם קונצרטים נבנו במקום.

בשבוע שעבר התקיימה פגישה בין שני ראשי הממשלה, ובמסגרתה הודיע רה"מ הליטאי כי בקשת ישראל להעברת השרידים נחתה. פאינה קוקליאנסקי, ממנהיגי הקהילה היהודית-ליטאית, נכחה גם היא בפגישה. בשיחה עם AFP אמרה כי "העברת השרידים לא באה בחשבון", זאת בשל החשיבות של הרב לקהילה היהודית בליטא.

מקור: ישראל היום
אחד שאכפת לו

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד שאכפת לו » 03 פברואר 2019, 20:55

דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו בפתח ישיבת הממשלה:

עזה:
״בסוף השבוע התחלנו בהקמת המכשול העילי בגבול עזה. המכשול ימנע חדירת טרוריסטים מעזה לשטחנו מעל לפני הקרקע.
לצד זה, אני מבקש להבהיר - *אם בעזה לא ישמרו על השקט, נדע לקבל החלטות גם בתקופת בחירות ולא נהסס לפעול*.״

איראן:
״באיראן מציינים היום 40 שנה למהפכה האסלאמית ומנסים להתהדר בטיל חדש. איראן מצהירה בגלוי על כוונתה להשמיד את מדינת ישראל.
*יש לי מסר ברור לרודנים בטהרן - אנחנו יודעים מה אתם עושים ואנחנו יודעים איפה אתם עושים זאת*. נמשיך לפעול נגד איראן בכל הכלים העומדים לרשותנו כדי להבטיח את ביטחון ישראל ולהבטיח את עתיד ישראל.״

אישרור דירוג האשראי של ישראל:
״בוודאי שמתם לב על עוד הישג לכלכלה הישראלית. חברת S&P אישררה את דירוג האשראי הגבוה של ישראל. הדירוג הקודם היה זמני, ועכשיו החברה הפכה אותו לקבוע. זו הבעת אמון חזקה מאוד במדיניות הכלכלית שאנחנו מובילים בשנים האחרונות שהובילה לצמיחה חסרת תקדים של המשק הישראלי.״

שיגור החללית הישראלית הראשונה לירח:
״השבוע אנחנו מציינים את שבוע החלל הבינלאומי. ראיתי עכשיו למטה את דגם החללית ״בראשית״ שתשוגר לירח ואני מקווה שגם ננחית אותה בירח - זו תהיה כמובן גאווה ישראלית גדולה מאד.
הפרויקט שם את ישראל בשורה אחת עם מעצמות העולם. אזרחי ישראל וכולנו יכולים להיות גאים. אנחנו הופכים את ישראל לכח עולמי עולה, תרתי משמע.״
אחד שאכפת לו

הודעה שלא נקראהעל ידי הפועלים » 04 פברואר 2019, 16:31

הנערה אורה מחפוד-קורייש ע"ה בת 16 וחצי, נפטרה לפני כחודש בבית החולים שערי צדק לאחר שסבלה ממחלה קשה.

ביום שישי האחרון הייתה הקמת המצבה בכפר זיתים שבגליל התחתון, שם מתגוררים ההורים.
על המצבה, כתבו הוריה טקסט חריג ביותר, ופרסום התמונה ברשתות החברתיות עורר הדים רבים.
"נירצחה כ"ז טבת תשע"ח, בת שש עשרה וחצי, על ידי הרופאים בבית החולים שערי צדק בירושלים, בהוראת החוק של כנסת המינים והערב רב ימח שמם וזכרם, ה' יקום דמך".

המנוחה, אושפזה בבית החולים שערי צדק, שם לאחר מספר בדיקות נקבע לה מוות מוחי נשימתי. האב אלעזר מחפוד, אמר עוד בטרם פטירת בתו, כי בניגוד לבדיקת וקביעת בית החולים, ישנה פעילות חשמלית, תיעדנו במצלמה איך אני מדבר עם הילדה, היא מזיזה ידיים ורגלים. כן, למרות שקבעו לה מוות מוחי. - לעומת זאת, בבית החולים שערי צדק הבהירו ואמרו כי הטענות משוללות כל יסוד, שכן מוות מוחי נשימתי נקבע בהתאם לחוק מוות מוחי נשימתי והנחיות המעוגנות בחוזר מנכ"ל משרד הבריאות, המפוקח באמצעות ועדה מיוחדת.

מצבת הנערה.jpg
מצבת הנערה.jpg (36.6 KiB) נצפה 2539 פעמים
סמל אישי של המשתמש
הפועלים

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד שאכפת לו » 04 פברואר 2019, 21:29

צו הריסה לבית המחבל שביצע את פיגועי הירי בעפרה ובגבעת אסף .
*
הערב (יום ב'), בסיוע הסוכנות היהודית, יגיעו לישראל 82 מהגרים מאתיופיה, כחלק מהחלטת הממשלה באוקטובר 2018 להבאתם של 1,000 קרובי משפחתם של בני קהילות הפלאשמורה שעתידים להגיע בשנה הקרובה במסגרת חוק הכניסה מטעמי איחוד משפחות.
מדובר באנשים המתגוררים כיום בגונדר ואדיס אבבה שהם "הורים שילדיהם נכנסו לישראל מכוח החלטות ממשלה קודמות, אשר ייכנסו יחד עם בני או בנות זוגם וילדיהם הנוספים".
*
BDS דרום אפריקה: ''תחלואי הסרטן בעזה הגבוהים באשמת ישראל''
*
בג''צ קבע: המס על טבק לגלגול יושווה למס על סיגריות.
*
שר הפנים, אריה דרעי, חתם היום (יום ה׳) על צו איסור יציאה מהארץ לפעיל החמאס הבכיר, אוויס אבראהים מוסא חמאדה.
*
נערכים לקראת שובו של טרור השריפות בעוטף עזה: רט''ג מחפשים כבאים לתקופת הקיץ.
*
צרפת, ספרד ושבדיה: מכירים במנהיג האופוזיציה בוונצואלה כנשיא הזמני.
אחד שאכפת לו

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 04 פברואר 2019, 22:07

מזכיר ועדת פרס נובל לשלום: הענקת הפרס לנשיא אובמה הייתה טעות

המזכיר לשעבר של ועדת פרס נובל לשלום -גייר לונדשטאט הודה כי החלטת הועדה להעניק פרס נובל לשלום לנשיא האמריקאי-אובמה בשנת 2009 היתה טעות.

לדבריו, ההחלטה להעניק לאובמה את הפרס התבססה יותר על הפופולריות שלו במדיה העולמית יותר מאשר דברים מעשיים שעשה.
הענקת הפרס מעיד על כישלון בשיקולי הוועדה שהיתה פעם דוגמה למצוינות.

המזכיר לשעבר אמר לסוכנות הידיעות AP כי "הוועדה קיוותה שהפרס יחזק את מר אובמה".
"ולחשוב אחרי כעשור שחיזוק הנשיא אובמה לא הייתה בדיוק התפקיד של הוועדה " – הוסיף גייר.

"אף פרס נובל לשלום לא זכה מעולם לתשומת לב רבה יותר מאשר בפרס 2009 לברק אובמה", כותב לונדסטאד בזיכרונותיו.
"אפילו רבים מתומכי אובמה האמינו שהפרס הוא טעות", הוא מוסיף. "במובן הזה, הוועדה לא השיגה את מה שהיא קיוותה".
בפועל אובמה הרחיב את האזורים בהם היו מלחמות והמשיך מלחמות אחרות .
הוועדה באותה עת כתבה, "רק לעתים רחוקות מאוד יש אדם באותה מידה כמו אובמה כבשו את תשומת הלב של העולם ונתן לעמו תקווה לעתיד טוב יותר", אך
בתקופתו של אובמה עלו פי 4 מספר הקורבנות מטרור כשהשיא היה בשנת 2014. אמריקה, הייתה במלחמה תחת אובמה "יותר מאשר תחת ג'ורג 'בוש – או כל נשיא אחר בארה"ב, לצורך העניין", וכי מעל 2,500 אמריקאים מתו באפגניסטן ובעיראק עד מאי 2016.

נציב
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד שאכפת לו » 04 פברואר 2019, 22:58

דיווח ראשוני על ירי לעבר כוח צהל במחסום ג'למה
הצלה ללא גבולות יו"ש: 2 מחבלים הגיעו באופנוע ויידו מטענים ( לא ירי כפי שדווח תחילה) לעבר מעבר ג'אלמה ללא נפגעים כוח זיהה את המחבלים השיב בירי מחבל 1 נהרג (נפגע בראשו) המחבל השני פונה ע"י הסהר האדום לבית חולים בג'נין.
"אכפת לי כל כך מהכל, עד שלא אכפת לי מכלום" (ויליאם סארויאן)
אחד שאכפת לו

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 06 פברואר 2019, 20:47

פיגוע אבנים סמוך למעלה לבונה פצוע קל במקום
פיגוע אבנים סמוך למעלה לבונה.jpg
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי הפועלים » 07 פברואר 2019, 19:20

יו"ר ש"ס באלעד צורי קריספל על הניסיון להוביל ל'מפץ חרדי':
"אותי לימדו בישיבות, כשמציעים לך בחורה אשכנזייה תבדוק: או שהיא לוקחת כדורים או שהיא נכה, אני לא רואה שום חיבור אמיתי"
עד כאן דבריו, ודפח"ח.

אני לא רוצה להגיד, אם חס ושלום איזה אשכנזי היה אומר זה על הצפרדים, איך זה נגמר?......
סמל אישי של המשתמש
הפועלים

הודעה שלא נקראהעל ידי שימי התימני » 07 פברואר 2019, 19:25

הפועלים כתב:יו"ר ש"ס באלעד צורי קריספל על הניסיון להוביל ל'מפץ חרדי':
"אותי לימדו בישיבות, כשמציעים לך בחורה אשכנזייה תבדוק: או שהיא לוקחת כדורים או שהיא נכה, אני לא רואה שום חיבור אמיתי"
עד כאן דבריו, ודפח"ח.

אני לא רוצה להגיד, אם חס ושלום איזה אשכנזי היה אומר זה על הצפרדים, איך זה נגמר?......

אני חשב שאתה טועה, הוא לא ניסה לצחוק מהאשכנזים, זה רק שאם מציעים אשכנזית לספרדי שזה לא דבר רגיל אז צריך לבדוק מה הבעי'
נ נח נחמ נחמן מאומן
סבא הוא המלך
סמל אישי של המשתמש
שימי התימני

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 07 פברואר 2019, 19:32

הוא בעצם אומר שאשכנזי עדיף מספרדי כי בעצם הכוונה היא שאף אשכנזי נורמלי לא יתחתן עם ספרדיה (דבר שאינו נכון לגמרי..)
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 07 פברואר 2019, 20:17

ביהמ''ש המחוזי בת''א:
הרב יקותיאל אבוחצירא וילדיו ישלמו שומה בסך של למעלה מ-7 מיליון ש''ח

הרב יקותיאל אבוחצירא וילדיו ישלמו מס לרשות המיסים בגין הכנסות מפעילות החצר שבראשה עומד הרב, כך קבע בית המשפט המחוזי בתל אביב.
סכום ההכנסות בגינן ישולם המס הוא 7,760,211 ש"ח, הכוללים מתנות, תרומות ותקבולים שונים שקיבלו הרב אבוחצירא וילדיו בעקבות פעילותו התורנית של הרב וחצרו.

בכך קיבל השופט מגן אלטוביה את קביעתו העקרונית של פקיד השומה לפיה יש למסות רבנים הנותנים שירותי דת (מתן ברכות, עצות, הילולות וכו') ומקבלים בגינם תקבולים להם ולמשפחותיהם.
עם זאת, בית המשפט הפחית בקרוב למחצית את הסכום בגינו ישולם המס, לאחר שרשות המיסים דרשה מהרב אבוחצירא לשלם מס בגין הכנסות בסך 13,844,806 ש"ח.

השופט אלטוביה קבע כי מסכום ההכנסות שחישבה רשות המיסים יש להפחית כספים שקיבל הרב לצורך העברתם כתמיכות לנזקקים ומוסדות תורה ואכן הועברו ליעדם, וכן יש להפחית מהם מתנות חתונה, מתנות שנתנו מחותניו לילדיהם לצרכי רכישות דירה וכדומה, וכן כספים שהוכח כי הם כספי ירושה.
השופט קבע כאמור, כי מתנות שמקבל הרב כחלק מפעילות החצר אינן נחשבות למתנה ללא תמורה אלא לפעילות עסקית, "עצם קיומו של מוסד הרב, של החצר, היא התמורה. נוכחותו של הרב עצם קיומו, מיהותו היא התמורה העקיפה להעברות הכספיות או שוות הכסף לידי הצדיק. קל וחומר שעה שהרב מקבל את מאמיניו לשם מתן ברכות ועצות, שעה שהרב וחצרו עורכים הילולות ומשמרים בכך מסורת רבת שנים של קשר בין הקהל והמנהיג הרוחני, שעה שהרב מקפיד להיות נוכח באירועי שמחה משפחתיים כחתונות של מאמיניו ועצם נוכחותו מהווה ברכה כבוד וזכות. אילו הם השירותים שהרב נותן לקהילתו ובתמורה הקהילה דואגת לפרנסתו, מי יותר ומי פחות... כאמור יש שהצדיק מוכר בקהל מאמיניו מכוח מעלותיו הרוחניות ויש שהוא מוכר בקהל מאמיניו מכוח ייחוסו המשפחתי.

כך או כך תפקידו ומעמדו , עצם קיומו, הם אבן שואבת למתנות, תרומות וכיוצא באילו. זאת בנוסף לשירותים העקיפים הניתנים על ידו ועל ידי חצרו.... נכון הוא כי המתנות והתרומות ניתנות ככל אשר ידבנו לבו של נותן או נותנת התרומה , אולם קיים ציווי פנימי עמוק למתן מתת זה, קיימת אמונה וקיים צורך. על כן אין זו מתנה שכולה נדיבות וללא תמורה... אמנם המערער אינו דורש תשלום בגובה כזה או אחר מקהלו אולם קיימת מצידו ציפיה כי המתנות והתרומות יהוו מקור פרנסתו ופרנסת משפחתו, כמו גם מקור להענקת תרומות ונדבות מצד הרב ומשפחתו לנזקקים ולמוסדות שהחצר והמערער קשורים בהם".

מקור: ערוץ 7
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד שאכפת לו » 07 פברואר 2019, 20:20

הצלה ללא גבולות יו"ש: פצוע קל בראשו מיידוי אבנים בין אל מועייר לכוכב השחר.

יידוי אבנים ליד כוכב השחר.jpg
יידוי אבנים ליד כוכב השחר.jpg (125.75 KiB) נצפה 1889 פעמים
אחד שאכפת לו

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד שאכפת לו » 07 פברואר 2019, 21:09

נציג ש''ס בקרית אונו העלה לפייסבוק תמונות שלו בפיקניק משפחתי בשבת.

מבוכה בש"ס: חבר מועצת קריית אונו ומס' 2 ברשימת ש"ס בעירייה, משה דאלי, העלה לאחרונה לפייסבוק תמונות שלו ושל משפחתו חוגגים בשבת, מסביב לפיקניק ביער קולה, עם ארוחת בשרים – והסעיר בכך את תושבי קרית אונו, דווקא החילונים. כך מפרסם אתר "אונו ניוז".
אחד מתושבי בקעת אונו, חילוני דווקא, אמר לאתר: "ככה נראית צביעות במיטבה. נציג הציבור החרדי בעיר, שנבחר במסגרת מפלגת דתית חרדית בקריית אונו, נוסע בשבת ועושה מנגל. נשמח שיקדם עבור תושבי קריית אונו גם תחבורה ציבורית בשבת".

משה דאלי, כאמור הנציג במקום השני במפלגת ש"ס בקריית אונו, ניסה להסביר בראיון לאתר אונו ניוז: "תגיד למי ששלח את המידע הזה שהבחירות כבר נגמרו, ואם הוא חובש כיפה – שיחזור בתשובה מהר. אם זה לא אדם עם כיפה – אז בגלל אנשים כמוהו חרב בית המקדש, ובגלל אנשים כמוהו המדינה נמצאת במצב הזה. מעולם לא עשיתי על האש ולא נגעתי בגפרור בשבת".

דאלי הסביר: "לפני שלושה שבועות הייתי ביער קולה והעליתי תמונות עם האוכל שאשתי בישלה בבית על פלטת שבת מבעוד מועד, אני בן אדם מסורתי שנוסע בשבת. אמרתי לאנשים בבחירות האחרונות שאני אדם ששומר מסורת, תרצו בי – תבחרו, לא תרצו – לא תבחרו. בבחירות האחרונות הגדלנו כוחנו בש"ס ל-1,700 קולות למועצת העיר. רוב האנשים שמצביעים לנו הם אנשים אתאיסטים ולא דתיים בכלל, גם לא שומרי מסורת".

אתה לא רואה טעם לפגם שאתה נוסע בשבת כנציג ש"ס? נשאל דאלי ע"י העיתונאי גיא גפן.
"אני מייצג את הבוחרים שבחרו בי. אני הולך לבית כנסת ומניח תפילין. עושה הרבה דברים שאנשים עם זקן עד הברכיים ומגבעת לא עושים. כדאי שאנשים יפסיקו להשמיץ".

באחת התגובות לתמונה בעמוד הפייסבוק של דאלי, אחד התושבים כתב: "ברכות" ויישר כח על פתיחת המסעדה בשבת בספורטק. אין ספק שזה ישמש את רוב מצביעי ש"ס. תודות".

נציג ש''ס בקרית אונו.jpg
נציג ש''ס בקרית אונו.jpg (33.19 KiB) נצפה 1874 פעמים
נא הסבו את תשומת לבי באם אין זה מן הראוי להעלות את התמונה
אחד שאכפת לו

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 07 פברואר 2019, 21:24

זה שייך לאשכול הצ'ולנט!

התגובות בנושא בפורום, הם רק הסבר להוראת רבותיו או שאלות להבהרת דעתם, ולא חלילה להפריך או לשכנע מישהו בניגוד לרבותיו.
סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 07 פברואר 2019, 21:26

ולאשכול הצביעות..
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 07 פברואר 2019, 21:30

צביעות זה לא כי הוא אף פעם לא הצהיר על עצמו אחרת.
מצד אחד זה לא רייטינג לשס
אבל מאידך זה מראה שהיא לא לגמרי התנתקה מהעם שבשדות
מעניין כמה נציגים יש להם כאלה
מצביעים זה לא מפסיד להם
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 07 פברואר 2019, 21:39

"אמרתי לאנשים בבחירות האחרונות שאני אדם ששומר מסורת"

שומר מסורת אמיתי לא נוסע בשבת!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 07 פברואר 2019, 21:42

יאיר כתב:"אמרתי לאנשים בבחירות האחרונות שאני אדם ששומר מסורת"

שומר מסורת אמיתי לא נוסע בשבת!

אצלך
לא בקרית אונו
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד שאכפת לו » 09 פברואר 2019, 23:05

הרצח האכזרי של הנערה אורי אנסבכר הי"ד בעין יעל -ירושלים
מקום מציאת גופת אורי אנסבכר הי''ד.png
מקום מציאת גופת אורי אנסבכר הי''ד.png (386.2 KiB) נצפה 1583 פעמים

הותר לפרסום כי כוחות הימ"מ, צה"ל ושב"כ עצרו פלסטיני תושב חברון בחשד שרצח את אורי אנסבכר הי"ד, יומיים לאחר שנמצאה גופתה בעין יעל שבירושלים. החשוד נעצר בעיירה אל-בירה, הסמוכה לרמאללה, בעקבות מידע מודיעיני שהגיע לידי חוקרי שב"כ והעובר לחקירת גורמי הביטחון. מוקדם יותר אתמול בערב התגבר החשד כי הרצח בוצע ממניע לאומני. צו איסור פרסום עדיין חל על כל פרטי החקירה.

עוד נמסר מהשב"כ הערב כי, "מאז מציאת גופתה של אורי אנסבכר ז"ל בעין יעל, פעלו שירות הביטחון הכללי ומשטרת ישראל במגוון אמצעים ושיטות לאיתור הרוצח. ביממה האחרונה, הוביל שב"כ פעילות מודיעינית ומבצעית, ובשת"פ עם משטרת ישראל/הימ"מ, נעצר ערפאת ארפאעיה – בן 29, פלסטיני, תושב העיר חברון".

"מחקירתו בשב"כ עולה כי בבוקר יום חמישי, 07/02/19, יצא ערפאת מביתו בחברון כשברשותו סכין ועשה את דרכו לכיוון הכפר בית ג'אלה. ערפאת צעד לכיוון היער, שם הבחין באורי ז"ל, תקף ורצח אותה. חקירת החשוד נמצאת בעיצומה, ובמסגרתה נחקר גם המניע לרצח. על יתר פרטי החקירה קיים צו איסור פרסום".

איסוף הממצאים מזירת הרצח של אורי אנסבכר הי"ד הובילו את שוטרי ימ"ר ירושלים לפתיחת המצוד אחר החשוד ברצח, שנעצר אמש סמוך למסגד ברמאללה. עם קבלת המידע הוחלט לפתוח בחיפושים על ידי הימ"מ, במבצע שהוביל שב"כ. מהמשטרה נמסר כי בזירת הרצח נמצאו ראיות פורנזיות שקושרות את החשוד באופן חד משמעי לאירוע.

סגן ראש מועצת שומרון, דוידי בן ציון המועמד לכנסת מטעם הבית היהודי, קורא הערב לתלות לאלתר את רוצחה של אורי אנסבכר. "זו לא שליפה מהמותן ולא התלהמות של רגע, השכל מחייב עונש מוות לרוצח השפל. כל הכבוד לכוחות הביטחון שלכדו ברמאללה את הרוצח בן המוות שהתעלל באחותנו אורי אנסבכר ביום חמישי אבל עכשיו מגיע החלק החשוב והוא של מערכת החוק והמשפט. עונש מוות קיים בחוק וזהו בדיוק המקרה המתאים להפעיל אותו לראשונה מאז אייכמן".

עוד הוסיף בן ציון "צריך להבין, אסיר שיושב בכלא הישראלי בגלל עברות לאומיות נהנה מתנאים מפנקים ביותר שכוללים לימודים אקדמיים, קניות בקיוסק הכלא ומשכורת מכובדת מהרשות הפלסטינית – הרתעה אין בזה. לעומת זאת, תליה ממלכתית של רוצח אכזר כזה תעשה עבודה נהדרת ותרתיע את הרוצח הבא. זו חובתנו עבור אורי וזו אחריותנו כלפי הבאים בתור".

JDN

יצויין כי מקורות פלסטינים בחברון שהרוצח ערפאת אל-רפאעיה הוא אדם המזוהה עם חמאס ומגיע ממשפחה חמאסית.

הפגנה בירושלים
ההפגנה בעקבות רצח אורי אנסבכר הי''ד_800x800.jpg
ההפגנה בעקבות רצח אורי אנסבכר הי''ד_800x800.jpg (113.48 KiB) נצפה 1583 פעמים

עוד
הפגנה מול בית המחבל שרצח את אורי אנסבכר הי''ד.jpg
הפגנה מול בית המחבל שרצח את אורי אנסבכר הי''ד.jpg (55.66 KiB) נצפה 1583 פעמים
אחד שאכפת לו

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 09 פברואר 2019, 23:20

לפני ההכרה בירושלים: אוסטרליה העלתה כוננות בשגרירויות.
אוסטרליה הורתה להעלות כוננות בשגרירויותיה לקראת ההכרה במערב ירושלים כבירתה של ישראל. כך עולה מדיווח שפורסם ברשת ABC המקומית.
לפי הדיווח, משרד החוץ האוסטרלי התוודע למהלך של ראש הממשלה סקוט מוריסון רק בערב שלפני כן, וסגן שר החוץ טוני שיהאן שיגר את ההודעה לנציגויות ברחבי העולם רק בשעה 23:00 (שעון מקומי). ברשת ABC ציינו כי המסר של שיהאן הוגדר כ"רגיש ומסווג".

בשל החשש מתקריות ביטחוניות, שיהאן, שעמד בעבר בראש שירותי הביטחון וכיהן כמתאם הפעולות ללוחמה בטרור, ביקש מהדיפלומטים האוסטרלים לוודא שסידורי האבטחה בנציגויות מנוהלים היטב ולבחון את רמת האיומים על אנשיהם. כמו כן, במסגרת ההודעה שנשלחה לשגרירויות צוינו שני אנשי קשר למקרה שהדיפלומטים יזדקקו להתייעצות במקרי חירום מחוץ לשעות העבודה.
עוד דווח כי השגרירים התבקשו לעדכן על כל מקרה שבו תידרש הממשלה האוסטרלית להזהיר את האזרחים מלבקר במדינות שבהם הוצבו. דבר משרד החוץ האוסטרלי הדגיש כי לא פורסמו אזהרות מסע, אך בבוקר ההכרזה משרד החוץ קרא למבקרים באינדונזיה, המדינה המוסלמית הגדולה בעולם, להיות ערניים.
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי הפועלים » 10 פברואר 2019, 10:42

אחד שאכפת לו כתב:הותר לפרסום כי כוחות הימ"מ, צה"ל ושב"כ עצרו פלסטיני תושב חברון בחשד שרצח את אורי אנסבכר הי"ד, יומיים לאחר שנמצאה גופתה בעין יעל שבירושלים. החשוד נעצר בעיירה אל-בירה, הסמוכה לרמאללה, בעקבות מידע מודיעיני שהגיע לידי חוקרי שב"כ והעובר לחקירת גורמי הביטחון. מוקדם יותר אתמול בערב התגבר החשד כי הרצח בוצע ממניע לאומני. צו איסור פרסום עדיין חל על כל פרטי החקירה

אזולאי חיים.jpg
אזולאי חיים.jpg (28.65 KiB) נצפה 1494 פעמים
סמל אישי של המשתמש
הפועלים

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 10 פברואר 2019, 16:31

אני יכול להבין את מטרת הצא''פ, אבל ברור לי שאם מקרי הרצח וידויי האבנים היו קורים במחוזות הצדק המשפטי והתקשורתי היינו רואים תמונה אחרת...
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד שאכפת לו » 10 פברואר 2019, 17:09

בית הקברות וויטפילד במנצ'סטר חולל בשבת.
הפורעים השחיתו את מצבת קברו של ראש ישיבת מנצ'סטר הרב סגל זצ"ל.

חילול מצבת קבר הגרי''ז סגל.jpg
חילול מצבת קבר הגרי''ז סגל.jpg (20.05 KiB) נצפה 1407 פעמים

לינק לתרומות לשיפוץ בית העלמין (הנזק נאמד בכ-30,000 £)
https://www.gofundme.com/f/repair-whitefield-cemetery
אחד שאכפת לו

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 10 פברואר 2019, 17:33

דברי ראש הממשלה בנימין נתניהו בפתח ישיבת הממשלה:

בנושא רצח אורי אנסבכר ז״ל:
״ביום חמישי נרצחה באכזריות נוראה אורי אנסבכר ז״ל. אני מבקש לשבח את כוחות הביטחון שפעלו במהירות מופתית. תוך שעות ספורות הם איתרו ולכדו את הרוצח. במוקדם או במאוחר, במקרה זה במוקדם, ידה הארוכה של ישראל מגיעה לכל מי שפוגע בנו ואנחנו באים עמם חשבון.
בשמי, בשם חברי הממשלה ובשם עם ישראל כולו, אני מבקש להביע את תנחומינו הכנים, היוצאים מעומק הלב, למשפחת אנסבכר ביגונם הכבד.״

בנושא החוק לקיזוז משכורות מחבלים:
״עד סוף השבוע תושלם עבודת המטה שדרושה למימוש חוק קיזוז משכורות מחבלים. ביום ראשון הבא אני אכנס את הקבינט ואנחנו נעביר את ההחלטה הדרושה לקיזוז הכספים. הכספים יקוזזו, שאיש לא יטיל בכך ספק, ובתחילת השבוע הבא.״

בנושא טיסת רה״מ לוועידה בוורשה:
״השבוע אני אצא לוועידת השלום והביטחון שמתקיימת בורשה. אני אפגש שם עם סגן נשיא ארה״ב מייק פנס, עם מזכיר המדינה האמריקני, מייק פומפאו ועם מנהיגים נוספים.
הנושא הראשון שעומד על הפרק הוא איראן - כיצד להמשיך למנוע את הניסיונות שלה להתבסס בסוריה, כיצד למנוע את התוקפנות שלה באיזור ומעל הכל - כיצד למנוע מאיראן להשיג נשק גרעיני.״

בנושא תאונת האוטובוס בכביש 443:
״עודכנתי לפני זמן קצר על התאונה הקשה שהתקיימה בכביש 443. אני מחזק את כוחות הביטחון, החילוץ וההצלה שעוסקים כעת בחילוץ ובטיפול בנפגעים. כולנו מתפללים לשלום הנפגעים.״
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד שאכפת לו » 10 פברואר 2019, 18:16

טיול תלמידים איטלקים בעיר התיירותית ג'נובה, הסתיים באקורד צורם. בבית קפה שבו עצרו התלמידים הוגש לאחד מהם קפוצ'ינו ועליו קצף בצורת צלב קרס. התלמיד צילם את כוס הקפה ופנה למורה המלווה שהתלונן במשטרה.

מחקירת המשטרה התברר שהבריסטה, בן 55, הינו בעל עבר עשיר. בחודש יולי האחרון צייר האיש באמצעות קמח, צלב קרס גדול בפיאצה באנקי שבעיר. בעלי חנויות באיזור שאינם איטלקים זכו לציורי צלב קרס והתנכלויות. דף הפייסבוק של האיש גם הוא מלא בגידופים גזעניים ואנטישמיים.
סגן התובע המקומי, פדריקו מנוטי, הגיש נגד הבריסטה כתב אישום על הסתה לשנאה גזענית, ועבירה על החוק הידוע כ"חוק מנצ'ינו", שנחקק באיטליה נגד תופעות גזעניות בשנת 1993.

קפוצ'ינו עם צלב קרס.jpg
אחד שאכפת לו

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 10 פברואר 2019, 18:35

דיווח בבריטניה: ''המוסד הבריח מדען גרעין מאיראן''.

מדען גרעין הוברח מאיראן בסיוע המוסד: כך לפחות דיווח היום (א') העיתון הבריטי "סאנדיי אקספרס", שתיאר מבצע דרמטי, שבסיומו אנשי המודיעין הבריטי ניצלו את משבר המהגרים והבריחו אותו בסירה למקום מבטחים.
לפי הדיווח, מדען הגרעין בן ה-47 הסתתר בין מהגרים איראנים בסירה מתנפחת שחצתה את תעלת למאנש. המהנדס הגיע לקנט שבבריטניה בערב השנה החדשה, ביחד עם 12 מהגרים נוספים, בפעולה שבה היו מעורב לצד המוסד ושירות המודיעין הבריטי MI6 גם ה-CIA האמריקני.

בעיתון הבריטי נטען כי אותו מהנדס שהוברח למערב סייע בחיסול מדען הגרעין האיראני מוסטפה אחמד רושן, שנהרג בפיצוץ רכב בטהרן ב-2012. לפי הטענות, המוסד הצליח להבריח את המדען מאיראן לטורקיה, משם החל את המסע לבריטניה.

"זה לא היה משולל אתגרים", אמר גורם ל"סאנדיי אקספרס". "תוך זמן קצר הבחינו באיראן בהיעדרותו ויחידה מיוחדת של משמרות המהפכה הופעלה. גם לאחר הגעתו לצרפת נשארה השאלה כיצד יובא לבריטניה. לא היינו יכולים פשוט להטיסו".
בסופו של דבר, אמר הגורם, הוחלט להחדיר אותו לתוך קבוצה של מהגרים נוספים שתכננה לחצות את התעלה בסירה - וכך הוא הגיע לבריטניה. ה-MI6 חקר את מדען הגרעין על תוכניות הגרעין של איראן, לפני שהטיס אותו לארצות הברית.

ynet
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד שאכפת לו » 10 פברואר 2019, 21:56

חקירת המחבל ערפאת רפאעיה ב2017 1.jpg
חקירת המחבל ערפאת רפאעיה ב2017 1.jpg (93.02 KiB) נצפה 1308 פעמים
חקירת המחבל ערפאת רפאעיה ב2017 2.jpg
חקירת המחבל ערפאת רפאעיה ב2017 2.jpg (97.95 KiB) נצפה 1308 פעמים
חקירת המחבל ערפאת רפאעיה ב2017 3.jpg
חקירת המחבל ערפאת רפאעיה ב2017 3.jpg (99.38 KiB) נצפה 1308 פעמים
אחד שאכפת לו

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 11 פברואר 2019, 11:20

זה ישמעאל. והוא יהיה פרא אדם ידו בכל. אין חינוך לטבע הזה. זה הערבי הכי נורמלי.

סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 11 פברואר 2019, 18:15

דוברות המשטרה (מג"ב):
לפני זמן קצר הבחינו לוחמי מג"ב בשני חשודים שנעו בסמוך לאחת מעמדות הבידוק שבמערת המכפלה. השניים שכבר בהתנהגותם החשידו את הלוחמים, נראו כשהם מנסים להיכנס למתחם המערה שלא דרך עמדות הבידוק. הלוחמים שקראו לעברם ביצעו עליהם חיפוש במהלכו נמצאה על גופו של אחד מהם סכין שהוסלקה מכוסה בדפי נייר.

החשודים, אחים תושבי יטא בגיל 18-19 נעצרו לחקירת גורמי הביטחון והמניעים שלהם נבדקים.
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד שאכפת לו » 11 פברואר 2019, 19:51

דיווח: יהודי איראן השתתפו בתהלוכות לרגל 40 שנה למהפכה האסלאמית
סוכנויות ידיעות איראניות מפרסמות כי גם יהודי איראן נטלו חלק בתהלוכות הניצחון והצטרפו לצועדים. לדברי המקור היהודים התקבצו תחילה ליד בית הכנסת אברשמי ברחוב פלסטין בטהרן ואז הצטרפו לחוגגים.

אבו עלי אקספרס

שימו לב: "בית הכנסת ברחוב פלסטין"...
אחד שאכפת לו

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד שאכפת לו » 12 פברואר 2019, 18:17

תנועת רגבים מחריפה את המאבק בתופעת מגרטות הרכב הפיראטיות בצפון הארץ.

מגרטות הרכב הפיראטיות.jpg
מגרטות הרכב הפיראטיות.jpg (108.59 KiB) נצפה 999 פעמים

מאות דונמים שהיו פעם מטעים וכרמים הפכו להיות משחטות רכב ואתרי סחר בחלקי חילוף. בצידי הכבישים ניתן לראות עשרות אלפי שלדי רכב הרוסים ואכולי חלודה ההורסים את הנוף ומהווים מפגע בטיחותי וסביבתי כמו זיהום הקרקע ומי התהום ומכירת חלפים בלתי תקינים.

אחת מהמגרטות הגדולות בצפון פועלת סמוך לכפר ראמה, ובה מאות כלי רכב מושבתים, גרוטאות ועוד מיני מזהמים אחרים. מספר פניות ששלחה תנועת רגבים לועדה המקומית לתכנון ובניה ולרשות המקומית לא נענו.

לאחר כשנתיים דרשה תנועת רגבים לקיים אכיפה במקום, ולאחר שלא נעשתה שום פעולת אכיפה כנגד המגרטה, עתרה התנועה לבית המשפט המחוזי בחיפה נגד המועצה המקומית ראמה. בעתירה מבקשת רגבים מבית המשפט להוציא צו לסגירת המגרטה שפועלת ללא היתר בניה, ללא רישיון עסק וללא שאר ההיתרים הנדרשים להפעלת עסק מסוג זה.

בניגוד לתקנים המחמירים שדורש המשרד להגנת הסביבה מהעסקים החוקיים לגריטת כלי רכב, הרי שבמגרטות הפיראטיות אין זכר לכל הדרישות הסביבתיות המחמירות, ואין מי שיפקח כי עסקים אלו שומרים על החוק ואינם פוגעים בסביבה.

"ההפקרות בצפון חוגגת ואין מי שיאכוף את החוק", אומר חזי אייל רכז אזור צפון ברגבים. "מאות דונמים ירוקים הפכו לבתי קברות לעשרות אלפי רכבים, וכל אדם המעוניין להקים עסק מקים את העסק איפה שהוא רוצה ובאיזו דרך שנראית לו. בלי אישורים, בלי עמידה בתקנים ובטח בלי פיקוח בסיסי. אנחנו בעד הקמת עסקים כשרים שיפתחו את הצפון ויעסיקו עוד עובדים אך אי אפשר לקבל את המצב הנוכחי בו הם עובדים בניגוד לחוק תוך פגיעה סביבתית אדירה".

ערוץ 7
אחד שאכפת לו

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד שאכפת לו » 12 פברואר 2019, 18:35

חווה סמוך לבית יתיר בהר חברון
יהודי בעל החווה הוכה בראשו ע''י ערבים באמצעות אלה 2 פצועים קל במקום

פצוע נוסף קל מיידוי אבנים.
אחד שאכפת לו

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד שאכפת לו » 12 פברואר 2019, 19:06

השרים ישראל כ''ץ וגלעד ארדן ימלאו את מקומו של ראש הממשלה שייצא הלילה לוועידת ורשה בפולין.

ערוץ 7
אחד שאכפת לו

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד שאכפת לו » 12 פברואר 2019, 19:41

בולען בעבודות הרכת הקלה בפ''ת_640x480.jpg
בולען בעבודות הרכת הקלה בפ''ת_640x480.jpg (104.37 KiB) נצפה 964 פעמים

נהגים ברחוב ז'בוטינסקי נדהמו אחר הצהריים (שלישי) כשמול עיניהם נפער בולען באמצע הכביש, סמוך למחלף גהה. ההערכה היא שהאדמה קרסה בשל עבודות כריית הרכבת הקלה מתחת המתבצעות מקום. נתנאל אנגל, חובש בכיר של מד"א שעבר במקום רגעים לפני שהכביש קרס, סיפר: "בנס איש לא נפגע".

‎אנגל עצר בצד הדרך עם רכב נוסף וכעבור כ-30 שניות נפער בולען בקוטר של 4 מטרים ובעומק 5 מטרים. "רכב יכול להיכנס בפנים בקלות", ציין אנגל. "חסמתי את הכביש עם האופנוע ועוד רכב, עד שהמשטרה הגיעה".

‎כעבור דקות ספורות הגיעו למקום כוחות משטרה, בליווי עובדי נתיבי ישראל ומהנדסים של חברת "דניה סיבוס", הקבלן המבצע של הפרויקט. "עכשיו הכול מגודר ויש פקקי ענק", סיפר אנגל. "סגרו את כל הנתיבים מלבד אחד. בנס איש לא נפגע. היה רכב שעבר מעל הבור רגע לפני שנפער".

מאקו
אחד שאכפת לו

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד שאכפת לו » 12 פברואר 2019, 20:06

תרמית התחזות לכביש 6: ישראלים רבים קיבלו שיחה ממתחזים שהציגו את עצמם כנציגי "דרך ארץ" וניסו לגבות חוב, כביכול.
חברת דרך ארץ הגישה תלונה במשטרה.
מחברת דרך ארץ, מפעילת כביש 6, נמסר: "החברה קבלה מספר פניות, בעקבותיהן הגשנו תלונה למשטרת ישראל שמטפלת בנושא. לטובת לקוחותינו נחדד כי בדיקתנו העלתה שכפי הנראה השיחות מגיעות ללקוחות שפרסמו את רכבם למכירה ברשת האינטרנט עם תמונה של הרכב כשמספרו גלוי".

רשת ב'
אחד שאכפת לו

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד שאכפת לו » 13 פברואר 2019, 19:42

זה לעומת זה- הסט''א כגנד הפצת היהדות.

תגובה לדוכני חב"ד שמוקמים בימי שישי במרכז העיר רחובות וליד בתי ספר, נולדה בעיר יוזמה חדשה. השבוע יוקם לראשונה דוכן חילוני שיסביר לציבור גם על אבולוציה.
"נקים אותו במקום שיש בו דוכני חב"ד. אם הם עושים את זה ומדברים על הנחת תפילין ושמירת שבת, אנחנו נספר לציבור על אופציה שנייה. נספר על שוויון מגדרי ועל אבולוציה. דבר ראשון ניצור נראות כי הרוב הדומם הוא חילוני. המטרה היא קודם כל להראות נוכחות ולהעלות את השיח החילוני על סדר היום".
"כול להיות שזה יצור איזשהו אנטגוניזם, אבל זה לא נורא. אולי הם יחליטו לא לשים את הדוכן שלהם ליד בית ספר, וזה יהיה מצוין, ואז שנינו נקים ברחוב הרצל. מבחינתי גם האופציה שהם לא יקימו דוכן, ואז גם אנחנו לא נקים, היא טובה".

עד כה חברו ליקיר בהקמת הדוכן החילוני חמישה מתושבי העיר: "אמהות, דתי לשעבר וצעירים. אנחנו מזמינים תושבים נוספים להצטרף אלינו. אנחנו לא מחפשים לריב עם חב"ד. אנחנו רוצים לדבר על זה שאנחנו חילונים, לא מאמינים בדת, ולדבר איתם על לימודי אבולוציה שאין בבית הספר".

מצעירי אגודת חב"ד, הזרוע המרכזית של חב"ד בישראל נמסר בתגובה:
"איננו משתתפים בקרקס התקשורתי הזה. אנו יכולים רק להבטיח, כי כפי שחב"ד עושה כבר למעלה מ – 200 שנה במאה מדינות שונות בעולם אנו נמשיך גם בעתיד לחבר יהודים ליהדותם ולהציע בנועם ואהבה יהדות מכילה ואוהבת. במקביל, זכותם של אותם פעילי ישראל חופשית להציע פרובוקציות ושיח של שנאה, ואנו בטוחים כי הציבור יידע במי לבחור".

מיינט רחובות
אחד שאכפת לו

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד שאכפת לו » 13 פברואר 2019, 20:54

יחל"צ מגילות משטרת ישראל:
התקבל דיווח על אב וחמישה ילדים שנכנסו הבוקר לנחל דרגה ולא יצאו עד עכשיו.
מסוק משטרתי עם סגן מפקד היחידה עולה כרגע לסריקה של הנחל על מנת להכווין את הכוחות המחלצים.
פרטים נוספים בהמשך.
אחד שאכפת לו

הודעה שלא נקראהעל ידי פונביצ'ער » 13 פברואר 2019, 22:05

מדבר יהודה: מסוק זיהה את המשפחה
המשטרה מסרה כי זוהו בני המשפחה שנעדרו בנחל דרגה שבמדבר יהודה על ידי צוות המסוק שהוזעק לסייע באיתורם.

ערוץ 7
לאורו ניסע ונלך- עד כי לבדו ימלוך מלך!!
פונביצ'ער

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 14 פברואר 2019, 14:26

דו"צ:
לפני זמן קצר כוחות צה"ל עצרו חשוד שחצה משטח לבנון לשטח ישראל. על החשוד לא נתפס נשק והוא הועבר לתחקור כוחות הביטחון.
החשוד היה במעקב כוחות צה"ל לאורך כל האירוע.
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 14 פברואר 2019, 15:54

יצהר: 3 מחבלים חדרו ליישוב ונמלטו כרגע מתבצע מרדף אחריהם
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 14 פברואר 2019, 16:01

מזכירות יצהר:
3 ערבים מהכפר עוריף חדרו לפני זמן קצר לאחת משכונות היישוב יצהר בשומרון, תושבת שהבחינה בהם הזעיקה את רבש"צ היישוב ותושבים נוספים. השלושה ברחו לכיוון הכפר, וכעת מתבצע מרדף אחריהם.
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 14 פברואר 2019, 17:12

נא להתפלל תהילה בת יעל

שעות הצהריים נפצעה נערה בשטח הסמינר בו היא לומדת בירושלים, לאחר שמוט ברזל נפל עליה מאתר בנייה סמוך • במטרה חוקרים את האירוע ובודקים אפשרות כי מדובר באירוע על רקע לאומני • אב הנערה: "אני יודע מגורמים בשטח שזה היה פיגוע"
בשעות הצהריים נערה כבת 15 נפגעה בראשה במצב קשה בעקבות מוט ברזל שנפל מאתר בנייה לתוך הסמינר בו היא לומדת וכעת עולה החשד כי מדובר באירוע מכוון על רקע לאומני.

אביה של הנערה אמר לאחר האירוע: "אני יודע מגורמים בשטח שזה היה פיגוע. הברזל פגע בצד של המצח ולא יכול להיות שזה לא מכוון. אנחנו סומכים על המשטרה. צוות הסמינר אמר לנו שיום לפני האירוע ביקשו שיהיה כיסוי בטיחותי על הפיגום כי בני מיעוטים עובדים שם והדבר לא נעשה".

כזכור, לפני מספר שעות הוזעקו כוחות ההצלה לסמינר שברחוב דוד ילין בירושלים, העניקו לנערה טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן היא פונתה להמשך קבלת טיפול ביחידת טראומה בבית החולים הדסה עין כרם, כשהיא מורדמת ומונשמת

מחקירת האירוע עלה כי הנערה נפצעה בסמוך לכניסה לסמינר, לאחר שהמוט נפל מאתר בנייה סמוך לכיוון שטח בית הספר ופגע בראשה.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 14 פברואר 2019, 17:42

אני פה כתב:נא להתפלל תהילה בת יעל

שעות הצהריים נפצעה נערה בשטח הסמינר בו היא לומדת בירושלים, לאחר שמוט ברזל נפל עליה מאתר בנייה סמוך • במטרה חוקרים את האירוע ובודקים אפשרות כי מדובר באירוע על רקע לאומני • אב הנערה: "אני יודע מגורמים בשטח שזה היה פיגוע"
בשעות הצהריים נערה כבת 15 נפגעה בראשה במצב קשה בעקבות מוט ברזל שנפל מאתר בנייה לתוך הסמינר בו היא לומדת וכעת עולה החשד כי מדובר באירוע מכוון על רקע לאומני.

אביה של הנערה אמר לאחר האירוע: "אני יודע מגורמים בשטח שזה היה פיגוע. הברזל פגע בצד של המצח ולא יכול להיות שזה לא מכוון. אנחנו סומכים על המשטרה. צוות הסמינר אמר לנו שיום לפני האירוע ביקשו שיהיה כיסוי בטיחותי על הפיגום כי בני מיעוטים עובדים שם והדבר לא נעשה".

כזכור, לפני מספר שעות הוזעקו כוחות ההצלה לסמינר שברחוב דוד ילין בירושלים, העניקו לנערה טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן היא פונתה להמשך קבלת טיפול ביחידת טראומה בבית החולים הדסה עין כרם, כשהיא מורדמת ומונשמת

מחקירת האירוע עלה כי הנערה נפצעה בסמוך לכניסה לסמינר, לאחר שהמוט נפל מאתר בנייה סמוך לכיוון שטח בית הספר ופגע בראשה.

יש צא"פ הכיוון הפח"עי נבדק חזק
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד שאכפת לו » 14 פברואר 2019, 17:52

מחאת הימין_640x640.jpg
מחאת הימין_640x640.jpg (74.16 KiB) נצפה 685 פעמים
אחד שאכפת לו

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 14 פברואר 2019, 19:02

דוברות המשטרה (אח"מ):
במענה לפניות הרינו למסור כי הבוקר נחקר בלהב 433 ביחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) נבחר ציבור המשמש כסגן שר בחשד לביצוע עברות בתחום טוהר המידות. זאת בהמשך לחקירה סמויה שהחלה לפני מספר חודשים. על פי החשד, נבחר הציבור עשה שימוש בסמכויותיו בניגוד לחוק.
החקירה מתנהלת בליווי של פרקליטות מחוז ירושלים, ובאישורם של פרקליט המדינה והיועץ המשפטי לממשלה.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 14 פברואר 2019, 19:05

במענה לפניות לתקשורת

סגן שר הבריאות ח”כ יעקב ליצמן הוזמן היום למשטרה בגין פרשה הקשורה לפניית ציבור לעזרה. ליצמן מסר את גירסתו המלאה וענה לכל השאלות כנדרש.

סגן השר ליצמן סמוך ובטוח בניקיון כפיו וימשיך לסייע לכל פנייה שמגיע ללשכתו, בכפוף לחוק ולנוהל הקיים.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 14 פברואר 2019, 19:06

סמל אישי של המשתמש
אני פה

הקודםהבא

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אברומי, אני פה, ביטחון, דודגדול, חיימקה, משולש, משיב., עלה זית, עקיב'לה, פך שמן, פעמון זהב ורימון ו־126 אורחים