חדשות - האשכול המרכזי

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 06 ינואר 2019, 23:11

החל מחצות: מוקד הכוננים של מגן דוד אדום יפסיק לפעול ולהזניק כוננים

בעקבות הוראת משרד הבריאות החל מחצות יופסקו ההזנקה של כוננים בארץ משני הארגונים מדא ואיחוד הצלה.
חמשת הכוננים הקרובים יוזנקו באמצעות אפליקציה ייעודית שתזהה את מיקומם של הכוננים
סמל אישי של המשתמש
אני פה

{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 07 ינואר 2019, 13:42

ערוץ 20: בשל ההסלמה בעזה: ישראל מקפיאה את העברת מזוודות הכסף הקטארי לחמאס ברצועה
בהוראת ראש הממשלה, מזוודות הכסף שהיו אמורות לעבור, במסגרת הפעימה השלישית, לארגון הטרור ברצועת עזה נותרו בקטאר. זאת לאחר הירי לעבר אשקלון לפנות בוקר
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסף בן יוסף » 07 ינואר 2019, 16:43

שיך כתב:ערוץ 20: בשל ההסלמה בעזה: ישראל מקפיאה את העברת מזוודות הכסף הקטארי לחמאס ברצועה
בהוראת ראש הממשלה, מזוודות הכסף שהיו אמורות לעבור, במסגרת הפעימה השלישית, לארגון הטרור ברצועת עזה נותרו בקטאר. זאת לאחר הירי לעבר אשקלון לפנות בוקר

נס שיש בחירות מדי פעם...
יוסף בן יוסף

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 07 ינואר 2019, 17:02

דובר חמאס, עבד אל-לטיף א-קאנוע, הגיב על דחיית העברת הכסף הקטארי לרצועת עזה: "ישראל לא עושה טובה שהיא מספקת את זכויותנו הגזולות, נמשיך בצעדות השיבה עד שנשבור את המצור". עוד הוסיף כי על המתווכים לחייב את ישראל לקיים את ההסכמים. "ישראל תשא בתוצאות של הפרת ההבטחה"
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 07 ינואר 2019, 20:35

ליברמן תוקף את מדיניות הממשלה: "אין יוזמה. עושה נו נו נו".

שר הביטחון לשעבר תוקף בחריפות את מדיניות הממשלה לנוכח האירועים האחרונים בדרום. "אין מדיניות עקבית, אין ראייה לעתיד ואין נכונות לגדוע את הטרור החמאסי. אין יוזמה, בקושי מגיבים. גם אוכלים את הדגים המסריחים וגם מגורשים מהעיר".

JDN
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 07 ינואר 2019, 20:37

בחסדי שמים: סוכל פיגוע בצומת תפוח; המחבלת נוטרלה

המתיחות ביו"ש נמשכת: בשעות הצהרים הבחינו לוחמי משמר הגבול של משטרת ישראל המוצבים בצומת תפוח בחשודה שהתקרבה לעברם. למרות שהלוחמים קראו לעברה היא המשיכה להתקרב לכיוונם. הם ירו בה ופצעו אותה

JDN
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 07 ינואר 2019, 21:00

המחבלת "באה למות, על רקע משפחתי".
כל הזמן
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי RUSHL » 08 ינואר 2019, 12:27

לא הספיק להביא את הרובה מהארון: כך נעצר המחבל מגבעת אסף
כחודש לאחר שביצע את הפיגוע בטרמפיאדה בו נרצחו שני חיילי צה"ל יוסף כהן ויובל מוריוסף, כוחות הימ"מ הצליחו במבצע משותף עם צה"ל ושב"כ לאתר את עאסם ברגותי, שהסתתר בכפר בבנימין. הוא נעצר מבלי שנורה כדור אחד. אמו של מוריוסף: "להטיל עונש מוות על המחבל"
בטחוני8.1.2019 | 10:49

יותר מחודש חלף מאז המחבל עאסם ברגותי נמלט מזירת הפיגוע שביצע בגבעת אסף, במהלכו נרצחו שני חיילי צה"ל יוסף כהן ויובל מור יוסף. כוחות הביטחון שלכדו אותו הלילה (שלישי) במבצע מיוחד, איתרו אותו בכפר אבו שחידם שבבנימין, ועצרו אותו לפני שהספיק לפתוח באש.

במהלך המבצע המשותף לצה"ל, שב"כ וכוחות ימ"מ של משטרת ישראל, הלוחמים הפתיעו את ברגותי, שהסתתר בביתו של סייען. הלוחמים הצליחו להתגנב למקום בחשאיות מבלי שברגותי הצליח להבחין בכך.

במהלך מעצרו של ברגותי לא התבצע ירי, זאת מאחר שהוא לא הצליח להגיע אל כלי הנשק שהחביא בארון בבית שבו הסתתר. מלבד אותו כלי נשק, רובה מסוג קלצ'ניקוב, נמצאו גם מחסניות. הלוחמים כיוונו אליו את נשקיהם ואילו הוא נכנע במהירות. הוא נכפת בידיו, הוצא מהמבנה ולאחר מכן הועבר לחקירה על ידי כוחות הביטחון.

פעילות הכוחות במהלך מעצרו של ברגותי (צילום: דוברות משטרת ישראל)

"לא היה לנו ספק שאנו נגיע אל עאסם ברגותי ונביא למעצרו", אמר מפקד הימ"מ, ניצב-משנה נ'. "שיתוף הפעולה של הימ"מ עם גורמי הביטחון השונים לרבות שירות הביטחון הכללי הוא זה שמביא פעם אחר פעם להצלחות מבצעיות מרשימות והוא זה שימשיך להבטיח שאף מרצח שפל לא יחמוק מהזרוע הארוכה של הימ"מ".

בשב"כ ציינו כי אנשי הארגון וצה"ל הפעילו יכולות מודיעיניות, מבצעיות וטכנולוגיות שונות כדי לאתר את ברגותי. בין השאר, בוצע מעצר של עשרות פעילים וסייענים מקרב תשתיות חמאס בגזרת בנימין.

במהלך הפיגוע, התקרב ברגותי לטרמפיאדה בכניסה לגבעת אסף ופתח באש לעבר השוהים בה. שני החיילים, יובל מור יוסף ויוסף כהן, נרצחו ובנוסף אליהם נפצעו חייל נוסף ואזרחית. מאז, איתרו לוחמי צה"ל וכוחות שב"כ נשק מסוג קלצ'ניקוב ומחסניות שבאמצעותם ביצע ברגותי את הפיגוע, אך רק הלילה הוא נתפס. בשב"כ ציינו כי במהלך ימי המצוד, ברגותי עסק בתכנון ובהוצאה לפועל של פיגועים נוספים.

הכוחות עוזבים את המבנה בו נעצר ברגותי (צילום מסך)

המחבל עאסם ברגותי הוא אחיו של סלאח ברגותי, שביצע את הפיגוע בעפרה כמה ימים מוקדם יותר ובמהלכו מת תינוק שיולד בלידת חירום אחרי שאמו נפצעה. סלאח ברגותי נהרג בלילה שלפני הפיגוע בגבעת אסף במהלך ניסיון מעצרו.

הבוקר, עם תום המצוד, ראש הממשלה בנימין נתניהו בירך את כוחות הביטחון על לכידת המחבל בתום המצוד הממושך. "אני מברך את שב"כ, צה"ל והימ"מ על לכידת המחבל השפל שביצע את הפיגוע בגבעת אסף והיה שותף לפיגוע בעפרה", אמר נתניהו. "ידה הארוכה של ישראל תגיע לכל מי שפוגעים באזרחינו ומדינת ישראל תמצה עמם את הדין".

גם השר לביטחון פנים גלעד ארדן, הודה לכוחות שלקחו חלק במבצע. "אני גאה בלוחמי היחידה המיוחדת ללוחמה בטרור של משטרת ישראל שפעלו במקצועיות ונחישות ולכדו את המחבל המתועב", אמר. "כוחות משטרת ישראל ומג"ב ימשיכו לרדוף במקצועיות ונחישות אחרי המחבלים בכל מקום בו יימצאו, ויבואו איתם חשבון בשם מדינת ישראל".

האחים סאלח ועאסם ברגותי (צילום: צילום מסך)

"להטיל עונש מוות על המחבל"

עם היוודע דבר מעצרו של ברגותי, אילנית מוריוסף, אמו של החייל יובל מוריוסף שנרצח בפיגוע, אמרה כי היא אינה מסתפקת בתפיסתו. "לצערי הבשורה לא כל כך מנחמת במדינה כמו שלנו, מאחר שבעוד כמה שנים הוא יכול להשתחרר", הסבירה. "הוא הרי כבר היה בכלא והשתחרר, אז מה הטעם? מי מבטיח לי שהוא יינמק בכלא? מי מבטיח לי שבכלא רע לו? התנאים בכלא כל כך טובים שכנראה הוא היה מוכן להיתפס חי. התוצאה היא שהוא חי ואנחנו מתים".

היא קראה לראש הממשלה נתניהו להרוס במהירות את ביתו של ברגותי, וכן את בתיהם של הסייענים. "שיידע כל אחד שרק חושב על טרור, עוסק בטרור, שביתו לא יעמוד עוד", אמרה. "הוא הרי מגיע ממשפחה של מחבלים; ידעו מי הוא; למה עד עכשיו לא הרסו לו את הבית? שבוע קודם רצח אחיו בעפרה את התינוק עמיעד ישראל. הוא לא היה צריך להיתפס חי. הוא לקח חיים אין לו שום זכות להישאר בחיים".

היא ציינה כי הצבא עדכן את בני המשפחה במהלך החיפושים, בעוד שהפוליטיקאים לא היו בקשר עמם. "הילד שלי נלחם בטרור, אנחנו נילחם את המלחמה שלו", הצהירה. "למרות כל הכאב והקושי שלנו אנחנו לא נשתוק. צריך להרוס בתים של מחבלים וסייענים, צריך לתת עונש מוות למחבלים וצריך לגרש מכאן את משפחות המחבלים. כל זאת כדי לשמור על חיינו שלנו".
אם אתה לא מנסה להבין בן אדם מקרוב אל תשפוט אותו מרחוק
סמל אישי של המשתמש
RUSHL

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 08 ינואר 2019, 23:52

תוצאות הבחירות - קרית יערים תשע"ט (מתעדכן)

עד עכשיו ידוע על למעלה משישים אחוזי הצבעה.
ככל הנראה רביץ מוביל בפער של 20 אחוז
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 09 ינואר 2019, 01:10

איש תקשורת חרדי נפצע בינוני-קשה בתאונה
איש תקשורת כבן 25 נפצע באורח בינוני-קשה כתוצאה מפגיעת רכב ברמת גן • הוא קיבל עזרה ראשונה ופונה בניידת של טיפול נמרץ להמשך טיפול רפואי • נא להתפלל לרפואת אשר בן פאינה
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 09 ינואר 2019, 02:14

אני פה כתב:איש תקשורת חרדי נפצע בינוני-קשה בתאונה
איש תקשורת כבן 25 נפצע באורח בינוני-קשה כתוצאה מפגיעת רכב ברמת גן • הוא קיבל עזרה ראשונה ופונה בניידת של טיפול נמרץ להמשך טיפול רפואי • נא להתפלל לרפואת אשר בן פאינה

אשר גרייבר?
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 09 ינואר 2019, 02:14

כן.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 09 ינואר 2019, 02:17

אני פה כתב:כן.

בחור מאד נחמד
שיהיה לו רפואה שלימה.
הוא לא גר בקריית ספר?
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 09 ינואר 2019, 02:18

כן.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי ביטחון » 09 ינואר 2019, 11:23

שמתם לב? 2 אנשי תקשורת קרה להם משהו בשבוע האחרון...

אין לי כמובן מושג מה זה אומר, כל אחד שיחשוב לעצמו.

וב"ה, גרייבר כבר התראיין הבוקר לתקשורת ומספר על חסדי ה'
וגם גרנות כבר מתקשר קצת עם הסביבה

ישלח ה' רפואה שלימה לכל חולי ישראל ובכלל אנשי ההתקשרות
ביטחון

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 09 ינואר 2019, 12:37

לקראת הסלמה נוספת: חמאס חזר לתקצב את יחידות עפיפוני התבערה
מקורות בעזה אומרים כי ארגון הטרור נערך לחידוש השימוש בטרור הבלונים, כפי שעשה בשבועות שקדמו להסכם עם ישראל על הכנסת הכסף הקטארי. בפגישה בין נציגי חמאס לראשי יחידות העפיפונים והצמיגים קיבלו האחרונים תקציב חדש כדי להיערך לסבב הבא של הסלמה

משלחת ביטחונית מצרית צפויה להגיע בימים הקרובים לרצועת עזה בניסיון למנוע הידרדרות ביטחונית כבר ביום שישי הקרוב. אתמול (שלישי) פורסמה בשם הגוף שאחראי לכאורה להפגנות, קריאה לציבור הפלסטיני להשתתפות נרחבת בתהלוכות בקרבת הגדר ביום שישי הקרוב. את הקריאה פרסמה "הרשות הלאומית העליונה לתהלוכות השיבה ושבירת המצור", ובו נקראים תושבי הרצועה להשתתף בהמוניהם ב"יום השישי שבדבקותנו ישבור את המצור".

בשבועיים האחרונים ניכרה עלייה מחודשת במספר המפגינים ליד הגדר, וביום שישי נרשמה כבר עלייה ברף האלימות של ההפגנות הללו. בכמה מקומות ניסו פלסטינים לפרוץ את הגדר, יממה לאחר מכן שוגר טיסן נפץ מחובר לבלונים ובהמשך שוגרה רקטה לעבר ישראל. המהלך הזה מתפרש בישראל כניסיון לחמם מחדש את הגזרה מצד חמאס, לנוכח הכישלון המתמשך שלו בשינוי המציאות ברצועת עזה ובשל הישגיו המוגבלים.

מתברר כי למרות הכנסת כ-15 מיליון דולר שמקורם מקטאר דרך ישראל, בחודשיים האחרונים (סך הכל 30 מיליון דולר), הצעד מתפרש ככזה שנועד להקל על אנשי חמאס בלבד ולא על הציבור כולו. מכאן שהביקורת הציבורית נגד הארגון רק הלכה והחריפה. בנוסף, הרחבת אספקת החשמל ברצועה הצטמצמה שוב ומגיעה לכחמש שעות חשמל ולאחר מכן הפסקה של כ-12 שעות.

בתוך כך, מקורות בעזה מדווחים כי חמאס נערך לחדש את שיגור בלוני התבערה וכן להשתמש בטכניקות שבהן נהג להשתמש בשבועות שקדמו להסכם עם ישראל על הכנסת הכסף הקטארי. לפני כשבוע נפגשו נציגים של חמאס עם ראשי "יחידת העפיפונים", וכן עם אותם אלה המכנים עצמם "יחידת הצמיגים", ו"יחידת ההונאה הלילית", שנוהגת לבצע פעולות שונות בקרבת הגבול בשעות הלילה, כמו הפגנות וניסיונות לפגוע בגבול.

באותה פגישה קיבלו נציגי היחידות הללו תקציב חדש שנועד להיערך לקראת הסבב הבא של ההסלמה. כבר ביום שישי האחרון נרשם שימוש מוגבר בצמיגים בוערים בעיקר באזור רפיח. שלשום היו אמורים נציגי היחידות הללו לקיים מסיבת עיתונאים בעזה שבה היה צפוי כי יבשרו על הנעה מחדש של פעולותיהם, אולם האירוע בוטל מסיבות לא ברורות.
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 09 ינואר 2019, 19:24

שוד אכזרי התרחש הבוקר בביתו של איש החסד חיים יצחק כהן. שני שודדים ערבים שהתחזו לטכנאים הגיעו לביתו, וכשנכנסו כפתו את רעייתו ושדדו 20 אלף דולר וכן תכשיטים שהיו בבית ונמלטו.

השוד אירע ברחוב אהלי יוסף שבסמוך לשכונת סנהדריה. מהמשטרה נמסר כי לפני זמן קצר הוזעקו שוטרים לכתובת בשכונת סנהדריה בעקבות דיווח אודות 2 חשודים שככל הנראה נכנסו לביתה של קשישה, שדדו אותה ונמלטו מהמקום.

כוחות משטרת ישראל הגיעו למקום, גובים את עדותה ובמקביל נערכות סריקות נרחבות לאיתור החשודים.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 10 ינואר 2019, 00:34

דיווח לא מאומת: איראן החליטה לפרוש מהסכם הגרעין

כלי תקשורת באיראן מצטטים "מקור במועצה העליונה לביטחון לאומי", שאמר כי המועצה החליטה, בהסכמתו של המנהיג העליון חמינאי, לפרוש מהסכם הגרעין שנחתם ב-2015.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי הפועלים » 13 ינואר 2019, 15:05

לפיד-01.jpg
לפיד-01.jpg (19.26 KiB) נצפה 744 פעמים
סמל אישי של המשתמש
הפועלים

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 13 ינואר 2019, 15:12

:lol::
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 13 ינואר 2019, 19:20

הותר לפרסום: אח בבית חולים תכנן להתנקש בחייו של אורן חזן
בחודש שעבר נעצר ערבי מנצרת, המשמש אח בבית חולים, אשר תכנן להתנקש בחייו של ח"כ אורן חזן וכן לבצע פיגועים נגד אישי ציבור שונים.
החקירה נפתחה בעקבות מידע שמסרה אמו של החשוד באיומים, לאחר שזו הבחינה במסמכים בהם מתאר בנה את כוונותיו המסוכנות.

בחדרי חרדים
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 13 ינואר 2019, 21:33

חשד לפיגוע רצחני בירושלים: הערב (ראשון) נמצאו בני זוג (חרדים) בשנות השבעים כשהם ללא רוח חיים בדירתם שבשכונת ארמון הנציב בירושלים. על גופם אותרו סימני אלימות. מי שהזעיקו את המשטרה לדירה אלו קרובי משפחתם שהחלו לדאוג לשלומם לאחר שלא הצליחו ליצור עמם קשר במשך מספר ימים.

צוות כיבוי אש – שהגיע יחד עם השוטרים – פרץ לדירה, ושם התגלו השניים כשהם, כאמור, ללא רוח חיים.

במשטרה בודקים מספר כיווני חקירה, ביניהם רצח על רקע לאומני שבוצע בידי מחבל שנמלט מהזירה. יצוין כי ביום רביעי האחרון נדקרה באותו אזור נערה ונפצעה באורח קל ובמשטרה מעריכים שמדובר במחבל שביצע את המעשה והצליח להימלט מהזירה.

רס"ל דני ראדה, מפקד צוותי כיבוי והצלה שנכנס ראשון לדירה, סיפר:"דווח לנו ע"י משטרת ישראל, על זוג אשר לא עונה בביתו ברחוב אלקחי בארמון הנציב, ויש חשש לחייהם. הגענו תוך זמן קצר למקום, ודרך מרפסת השכנים השתלשלנו אל תוך הבית. לעינינו התגלה מחזה קשה של בני זוג עם סימני אלימות קשים, פתחנו מיד את הדירה לכוחות הרפואה והמשטרה, אך לצערנו תוך זמן קצר אנשי הרפואה קבעו את מותם של הדיירים"

חובש רפואת חירום יואב פרנקל והפרמדיקית בר עזר סיפרו: "כשהגענו לדירה ראינו את הגבר והאישה שוכבים מחוסרי הכרה, ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בדיקות רפואיות, הם היו ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותם".

מהמשטרה נמסר: "חקירת המשטרה העלתה עד כה חשד כי בני הזוג נרצחו. משטרת ישראל מפעילה את כלל הכלים והאמצעים הטכנולוגיים העומדים לרשותה על מנת להגיע לחקר האמת ולחשוד ברצח. בשלב זה, כלל כיווני החקירה נבדקים".
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי מתלמידיו של אהרון » 14 ינואר 2019, 04:30

הדס תפוחי ז"ל, אשה צעירה (בת 30) אם לארבעה, מהישוב עטרת שבמטה בנימין - נהרגה בהתנגשות עם משאית.
התושבים טוענים (כנראה בצדק) שזו לא היתה סתם תאונה, אלא שהדס ז"ל נקלעה למהומה על הכביש - ערבים מקומים זרקו אבנים על מכוניות חולפות, וכשהיא ניסתה להימלט היא סטתה מהנתיב. (זה דבר שקורה לפעמים במקומות האלה. השם יקום דמה)
כשעה לפני כן נהרגה עוד אשה צעירה: רבקה קופשוק ז"ל, בת 25 מהישוב עלי שהתחתנה לפני שבועיים. גם זה קרה בבנימין, גם בתאונת משאית חזיתית. בעלה פצוע קשה.
מתלמידיו של אהרון

הודעה שלא נקראהעל ידי מתלמידיו של אהרון » 14 ינואר 2019, 04:43

בישוב, ובציבור הדתי בכלל - שורר כעס וכאב גדול - על כך שיש חשד קל על שני ילדונים - השב"כ מענה אותם וחוקר ישיבות שלמות וכו' וכו', כשמנגד כל יום אלפי נערים ערבים משליכים לעיני כל אבנים ובקבוקי תבערה על מכוניות נוסעות ואף אחד לא עושה כלום. ביינתים הגירסא הרשמית של המשטרה מציגה את המקרה כתאונה ללא סיבה ברורה.
זו לא הפעם הראשונה שזה קורה בעטרת. לפני כמה שנים נהרגה כביכול בתאונה תהילה מלאכי ז"ל, מורה בישוב בת 32 בהריון מתקדם. רכב ערבי ניסה להוריד אותה מהכביש וזה נגמר בתאונה קטלנית.
מתלמידיו של אהרון

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 16 ינואר 2019, 14:43

דיווח לא מאומת:
צוות סיור צבאי אמריקני הותקפה
לפחות 4 הרוגים
שיך