ועידה המודיע

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

ועידה המודיע

הודעה שלא נקראהעל ידי שפיץ » 20 נובמבר 2016, 23:03

מי מביא קליפים סרטונים מדברי ראש הממשלה ועוד????
סמל אישי של המשתמש
שפיץ

{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: ועידה המודיע

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 20 נובמבר 2016, 23:05

כאן:
viewtopic.php?f=1&t=11487&p=320956#p320956
הובאו הרבה מאד עדכונים!
גדולי ישראל מנהיגים ולא מונהגים !
(הגרב''מ אזרחי חשוון תשע''ט)

והציבור אף הוכיח,שאכן הוא נשמע לדעת תורה של מנהיגיו!
סמל אישי של המשתמש
חויזר

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 20 נובמבר 2016, 23:06

מה שלי לא ברור
מה האינטרס של המודיע להשקיע כל כך הרבה כסף בועידה זו
אין ספק שכל החסויות לא כיסו אפילו לא חצי מההשקעה!

סמל אישי של המשתמש
חויזר

הודעה שלא נקראהעל ידי שפיץ » 20 נובמבר 2016, 23:09

חויזר כתב:כאן:
viewtopic.php?f=1&t=11487&p=320956#p320956
הובאו הרבה מאד עדכונים!

סליחה חויזר, לא פרגנתי לך שם מספיק למרות שאני נהנה מאוד ממה שאתה כותב, אך לענייננו, אולי כמה קליפים, תמלילים???
סמל אישי של המשתמש
שפיץ

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 20 נובמבר 2016, 23:11

דברי השר דרעי בועידה:

ב"כנס המנהלים" של עיתון "המודיע" גילה שר הפנים כי בימים אלו נבחנות האפשרויות להקים 2 ערים חדשות בדרום עבור הציבור החרדי • "אני תקווה שתוצאות הבחירות בארה"ב יגרמו להרחבת הקיים" והוסיף, "להערכתי הממשלה תחזיק מעמד עד לתאריך הסופי החוקי"
שר הפנים אריה דרעי שנשא הערב דברים בוועידה הכלכלית של עיתון "המודיע" התייחס בין היתר למשבר הדיור במגזר החרדי ואמר כי "הציבור החרדי יש לו את המצוקה הגדולה ביותר בנושא הדיור".

שר הפנים התייחס למגוון הפתרונות שעלו עד כה בניסיון לפתור את המצוקה, וסקר בהרחבה את מגוון האופציות שנדונו בפורומים השונים.

דרעי הבהיר, כי לדעתו הפיתרון האידיאלי שיביא באופן כנה ואמיתי לפתרון מצוקת הדיוק בקרב המגזר, זה עיבוי ערים חרדיות – אני נגד כסיף! הבהיר השר. 'אני נגד ערים חדשות, אני חושב שיש די שטח ופוטנציאל באלו הקיימות'. מדובר בפתרונות יקרים ואנחנו מחפשים בדירות שהעלות שלהם הנה מחצית המחיר של בית שמש. צריך משהו ב509- 600 אלף ש"ח ובעיר שיש בה את כל התשתיות. ולא כמו הר יונה מקום בלי תשתיות", דרעי גילה כי הנושא כבר נמצא במגעים מול קבינט הדיור בראשות אביגדור יצחקי.

דרעי גילה כי כרגע נידונים 2 אופציות ריאליות, "כבר בחודשים הקרובים יש לנו שתי מקומות חדשים בדרום להקים שם אלפי דירות לציבור החרדי"!.

דרכי רמז כי תוצאות הבחירות הארה"ב יכולות להוות עוד נדבך משמעותי בדרך לפתרון מצוקת הדיור. "בעקבות הבחירות הארצות הברית אני מעשי יותר, בואו נרחיב את הקיים. יש מקומות ויש ערים שנוכל לחולל שינוי ולהביא בשורה".

"מקווה שתוצאות הבחירות בארה"ב יגרמו להרחבת הקיים. אנו נלחץ הרבה מאוד שיפשירו את התוכניות. בבית שמש ישנה כמות בלתי מוגבלת של אלפי יחידות דיור, אך אנחנו מחפשים פתרון דיור בחצי מהשווי של דירות בית שמש. בשנים הקרובות אני מקווה שנוכל לבשר על פתרון להקמת שתי מקומות גדולים חדשים בדרום שאפשר להקים שם ריכוז גדול לאוכלוסיה החרדית ולא בדיעבד".

השר התייחס לשיתוף הפעולה בין הסיעות החרדיות ש"ס ויהדו"ת ואמר כי "שיתוף הפעולה של הנציגות החרדית בכנסת ובמרבית הרשויות המקומיות יוצאת מן הכלל. להערכתי הממשלה תחזיק מעמד עד לתאריך הסופי החוקי. לא תהיה ממשלה יותר טובה. יש מאמץ גדול לקיים את ההסכמים שחתמו איתנו".

סמל אישי של המשתמש
חויזר

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 20 נובמבר 2016, 23:12

דברי השר לשעבר סער

בדרכו חזרה לפוליטיקה, הגיע השר לשעבר גדעון סער לוועידת המנהלים החרדים, דיבר על חשיבות החינוך החרדי, החמיא לנציגי הציבור החרדים וחשף: אני קורא ותיק של עיתון המודיע • צפו בנאום המלא
גדעון סער, אשר על פי כל ההערכות עושה את דרכו חזרה למערכת הפוליטית בישראל, הגיע הבוקר לנאום בפתח המושב הראשון של ועידת הכלכלה והעסקים של עיתון המודיע, החמיא לנציגי הציבור החרדים, בניסיון להבטיח את תמיכתם בו אם יתאפשר לו בעתיד להתמודד על ראשות הממשלה.

לדברי שר החינוך לשעבר, "החינוך החרדי הוא חינוך שיוצאים ממנו עם כיבוד הורים אמיתי, בלי אלימות. יש לו יתרונות שצריך ללמוד אותם. לצערי, הציבור החרדי מושא להתקפות על רקע אורח חייו ועל רקע אמונותיו".

סער דיבר על הצורך באחדות ואמר כי "אחדות אינה מחייבת לבטל את השוני שיש בין זרמים שונים. השוני הוא לא חסרון והוא לא דבר שצריך לתקן. לכל מגזר בחברה הישראלית יש ייחודיות ויש מעלות", אמר סער.

כאמור, סער דיבר בשבחם של נציגי הציבור החרדי, הזכיר רבים מהם, הן החברים בממשלה ובכנסת והן מהרשויות המקומיות. בהתייחסות לשר הבריאות יעקב ליצמן אמר סער כי הוא "מקווה להצלחה של שר הבריאות יעקב ליצמן במאבק שהוא מנהל בנושא של ביטוח סיעודי – דבר שנוגע לכל אחד מאתנו באופן אישי".

"הנציגים של יהדות התורה יודעים שאני קורא ותיק של עיתון 'המודיע'. כשאני מסתכל היום על המנהיגות הפוליטית החרדית אני רואה שהיא פועלת מגישה 'כלל ישראלית' וכלל מגזרית ולא רק עם גישה מגזרית", אמר סער.

סמל אישי של המשתמש
חויזר

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 20 נובמבר 2016, 23:15

חויזר כתב:דברי השר לשעבר סער

בדרכו חזרה לפוליטיקה, הגיע השר לשעבר גדעון סער לוועידת המנהלים החרדים, דיבר על חשיבות החינוך החרדי, החמיא לנציגי הציבור החרדים וחשף: אני קורא ותיק של עיתון המודיע • צפו בנאום המלא
גדעון סער, אשר על פי כל ההערכות עושה את דרכו חזרה למערכת הפוליטית בישראל, הגיע הבוקר לנאום בפתח המושב הראשון של ועידת הכלכלה והעסקים של עיתון המודיע, החמיא לנציגי הציבור החרדים, בניסיון להבטיח את תמיכתם בו אם יתאפשר לו בעתיד להתמודד על ראשות הממשלה.

לדברי שר החינוך לשעבר, "החינוך החרדי הוא חינוך שיוצאים ממנו עם כיבוד הורים אמיתי, בלי אלימות. יש לו יתרונות שצריך ללמוד אותם. לצערי, הציבור החרדי מושא להתקפות על רקע אורח חייו ועל רקע אמונותיו".

סער דיבר על הצורך באחדות ואמר כי "אחדות אינה מחייבת לבטל את השוני שיש בין זרמים שונים. השוני הוא לא חסרון והוא לא דבר שצריך לתקן. לכל מגזר בחברה הישראלית יש ייחודיות ויש מעלות", אמר סער.

כאמור, סער דיבר בשבחם של נציגי הציבור החרדי, הזכיר רבים מהם, הן החברים בממשלה ובכנסת והן מהרשויות המקומיות. בהתייחסות לשר הבריאות יעקב ליצמן אמר סער כי הוא "מקווה להצלחה של שר הבריאות יעקב ליצמן במאבק שהוא מנהל בנושא של ביטוח סיעודי – דבר שנוגע לכל אחד מאתנו באופן אישי".

"הנציגים של יהדות התורה יודעים שאני קורא ותיק של עיתון 'המודיע'. כשאני מסתכל היום על המנהיגות הפוליטית החרדית אני רואה שהיא פועלת מגישה 'כלל ישראלית' וכלל מגזרית ולא רק עם גישה מגזרית", אמר סער.

https://drive.google.com/file/d/0Bwg0ff ... sp=sharing

סמל אישי של המשתמש
חויזר

הודעה שלא נקראהעל ידי שפיץ » 20 נובמבר 2016, 23:16

כה לחי!
סמל אישי של המשתמש
שפיץ

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי יהודאי » 21 נובמבר 2016, 00:22

רה"מ נתניהו ב'ועידת המודיע': "ליצמן הוא שר הבריאות הטוב ביותר. אזרחי ישראל אומרים זאת. ומוטי בבצ'יק הוא עוזר שר בריאות מצויין. יש לנו שר פנים מצויין - דרעי חבר שקול ורציני בקבינט. סומך על שיקול דעתו".
יהודאי

הודעה שלא נקראהעל ידי חרדי חרדי » 21 נובמבר 2016, 13:53

http://www.jdn.co.il/video/766266

"עולם העבודה משתנה ואני מברך על כך שרבים רבים בציבור החרדי נכנסים לעולם העסקים, להיי-טק, לנדל"ן, לקמעונאות, לראיית חשבון, לעריכת דין, חריפי שכל ועושים עבודה יוצאת מן הכלל, יוצאת מן הכלל. אבל שוב, כל זה לא בכפייה, לא בתגרנות, לא בהתרסה, בהידברות, מתוך רצון טוב, מתוך רצון של מי שרוצה. אנחנו מכבדים את זה ואני רוצה שתדעו גם, יש שינויים משמעותיים, שוב, בלי כפייה, בלי כלום. נשים חרדיות היום עובדות בשיעור ההשתתפות של האוכלוסייה הכללית ואגב, האוכלוסייה בישראל משתתפת בעבודה יותר מהממוצע של המדינות המתפתחות בעולם. קרי, הנשים החרדיות עובדות יותר מהממוצע של הנשים במדינות המפותחות בעולם. מישהו יודע את זה? כדאי להגיד את זה בציבור, הנה אני אומר לכם. זה דבר שלא יודעים, לא יודעים על ההשתתפות הזאת. גברים חרדים עוד לא שם", אמר נתניהו.

הוא הוסיף: "אבל אני מאמין בשילוב הזה, אני יודע עד כמה כישרוניים האנשים שיוצאים מהישיבות. אני יודע עד כמה מעריכים את התרומה שלהם ושל הנשים החרדיות. אני יודע כי אני מדבר עם אנשי עסקים, אבל התרומה הגדולה ביותר זה לראות את היזמות מהציבור החרדי עצמו. אני רואה יזמים שמדברים איתי, אני רואה את השכל בעיניים ואני מכבד את השילוב של תורה ועבודה. בלי כפייה, בהבנה, בהידברות, זו הדרך שלנו בממשלה. אנחנו עובדים יחד כשותפים אמיתיים. לא כמי שכפו עלינו שותפות, אנחנו לא אחים לצרה, אנחנו אחים מבחירה וזו אחווה אמתית".

בשולי האירוע התרחשה אנקדוטה משעשעת כאשר נתניהו סרב לקבל חנוכיה בשווי כמה אלפי שקלים מהמארגנים. "יש מספיק בעיות בגלל התקשורת, לא צריך להכנס גם לפינה הזאת", הוא הסביר.
יש אתרים שמסקרים את הציבור החרדי.. ויש אתר של הציבור החרדי www.jdn.co.il
סמל אישי של המשתמש
חרדי חרדי

הודעה שלא נקראהעל ידי חרדי חרדי » 21 נובמבר 2016, 13:56

http://www.jdn.co.il/video/765969

יש אתרים שמסקרים את הציבור החרדי.. ויש אתר של הציבור החרדי www.jdn.co.il
סמל אישי של המשתמש
חרדי חרדי

הודעה שלא נקראהעל ידי ישיביש » 21 נובמבר 2016, 17:16

שלשום הגיע אברך לראיון עבודה במשרדי מכון 'עוז והדר',
המזכיר רצה למיין אותו בעבודה כערכו, ולכן שאל:
"אתה מכיר את תכנות אופיס?"
"לא, אין לי מחשב." הייתה התשובה
אתה יודע איך מתעסקים עם מיילים?
מה פתאום, חלילה..
"אז תשמע ידידי, אולי תבוא מחר שוב, המנהל יהיה ונראה לסדר לך משהו.."
ובלי להתבלבל משיב האברך:
"הי, מחר לא, אני לא יכול, יש כנס מנהלים של המודיע...."
סמל אישי של המשתמש
ישיביש

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 21 נובמבר 2016, 17:39

חויזר כתב:מה שלי לא ברור
מה האינטרס של המודיע להשקיע כל כך הרבה כסף בועידה זו
אין ספק שכל החסויות לא כיסו אפילו לא חצי מההשקעה!

אין ספק שכל הההשקעה לא הגיעו אפילו לא לחמישית מהרווחים.

רווחים ישירים, וחוץ מזה, הוועידה הזאת שמה את המודיע חזק על המפה של העיתונות החרדית, ובעקיפין זה מוסיף לה עוד יותר רווח.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי המשוטט » 21 נובמבר 2016, 18:00

מפי יודעי דבר
המודיע נמצא בקשיים כלכליים קשים ביותר
ובועידה זו תלו תקוות רבות ביותר
להעלות שוב את המודיע על המפה
וגם להכניס כסף לקופה
אפילו שכל מי שרצה קיבל כרטיס בחינם
אבל הרבה חברות ובעיקר קופ"ח שפכו שם ים כסף על פרסום
סמל אישי של המשתמש
המשוטט

הודעה שלא נקראהעל ידי כוכב » 21 נובמבר 2016, 22:51

המשוטט כתב:מפי יודעי דבר
וגם להכניס כסף לקופה

א. המודיע נמכר לפני מס' חודשים להרב פנחס אבוחצירא, והוא לא בקשיים.
ב. בוועידה זו לא תלו יותר תקוות יותר מבעבר, זו וועידה מס' 10 או 11.
ג. בניגוד לשנים קודמות הפעם לא היה כרטיסים בחינם ובודאי לא לכל מי שרוצה.
--עובדות בלבד--
סמל אישי של המשתמש
כוכב

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 21 נובמבר 2016, 23:01

כוכב כתב:
המשוטט כתב:מפי יודעי דבר
וגם להכניס כסף לקופה

א. המודיע נמכר לפני מס' חודשים להרב פנחס אבוחצירא, והוא לא בקשיים.
ב. בוועידה זו לא תלו יותר תקוות יותר מבעבר, זו וועידה מס' 10 או 11.
ג. בניגוד לשנים קודמות הפעם לא היה כרטיסים בחינם ובודאי לא לכל מי שרוצה.
--עובדות בלבד--

יש הבדל בין פורום מנהלים שמתקיים בבניני האומה
לבין ועידת כלכלה ועסקים שמתקיימת באולמי אווניו

סמל אישי של המשתמש
חויזר

הודעה שלא נקראהעל ידי זרעא דיוסף » 23 נובמבר 2016, 14:33

חוטפים שיריים ב'ועידה היוקרתית' של המודיע • צפו בתיעוד המדהים

באולמי 'אבניו' שבקריית שדה התעופה התקיימה היום 'ועידת המודיע', בהשתתפות ראש הממשלה, שרים, מנהלי חברות בכירים - וסתם מנהלים • אבל אוכל כנראה לא היה שם. אחרת אין לנו הסבר מה ההתנפלות הזו • צפו בעצמכם
https://www.jumbomail.me/he/Downloads.a ... 3838673D3D
יש אנשים שהם כמו יין, לא שהם משתבחים עם השנים... אלא שצריך לנעול אותם במרתף!

אם אתה מרגיש שהקב"ה רחוק ממך תזכור לא הוא זה שזז
זרעא דיוסף

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 23 נובמבר 2016, 17:01

זרעא דיוסף כתב:חוטפים שיריים ב'ועידה היוקרתית' של המודיע • צפו בתיעוד המדהים

באולמי 'אבניו' שבקריית שדה התעופה התקיימה היום 'ועידת המודיע', בהשתתפות ראש הממשלה, שרים, מנהלי חברות בכירים - וסתם מנהלים • אבל אוכל כנראה לא היה שם. אחרת אין לנו הסבר מה ההתנפלות הזו • צפו בעצמכם
https://www.jumbomail.me/he/Downloads.a ... 3838673D3D

לא יודע, לא רואים כ"כ ברור, אבל זה לא ממש 'התנפלות', אולי זה ככה בעיניים חילוניות, לא בעיני...
בפעם הבא תעלה את זה יותר ברור, בבקשה.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא!
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: 1010, moshe chaim, א צענטער, אני פה, גליציא, הכתב התורני, חויזר, חמו, חסיד ליובאוויטש, חסידי, מרן ראש הממשלה שליט''א, משולש, מתלמידיו של אהרון, שומע ומשמיע, שמא תאמר ו־181 אורחים