חקירות ראש הממשלה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

Re: חקירות ראש הממשלה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 21 פברואר 2018, 01:45

פרסום ראשון - תיק 4000: נחתם הסכם עד מדינה עם מנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר, מקורבו של נתניהו
סמל אישי של המשתמש
אני פה

{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הודעה שלא נקראהעל ידי אבן הפינה » 21 פברואר 2018, 12:04

אני פה כתב:פרסום ראשון - תיק 4000: נחתם הסכם עד מדינה עם מנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר, מקורבו של נתניהו

צ"ל מקורבו לשעבר
הייתה לראש פינה
סמל אישי של המשתמש
אבן הפינה

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 21 פברואר 2018, 17:21

מה זה תיק 6,000??
שמעתי שיש ואני לא מוצא את התוכן
בנוגע לבחירות כל אחד יעשה כמצוות רבותיו
זה לא סלוגן, זו דרך חיים.

(מי שמתלבט מי רבותיו יכול לפנות אלי לצורך שיכנוע)

התגובות בנושא בפורום, הם רק הסבר להוראת רבותיו או שאלות להבהרת דעתם, ולא חלילה להפריך או לשכנע מישהו בניגוד לרבותיו.
סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 21 פברואר 2018, 17:24

נתניהו עשה אפצ'י וחושדים שזה שהביא לו טישו לנגב שיחד אותו תמורת שמעק טביק שנתניהו הביא לו לפני ארבעים שנה יש כבר 2 עידי מדינה.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי טוב ומטיב » 21 פברואר 2018, 17:40

האם נראה לכם שהוא יוכל להמשיך לתפקיד ככה ,
כל יום שעובר נפתח תיק חדש שזה אומר עד סוף הקדנציה כל מדינת ישראל ידע כבר חשבון תיק אלף תיק אלפיים תיק שלשת אלפים וכו'
טוב ומטיב

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 21 פברואר 2018, 18:26

שיהיה עד תיק טריליון, שלא יתייחס, זה סתם דיבורים שטויות והבלים.

התגובות בנושא בפורום, הם רק הסבר להוראת רבותיו או שאלות להבהרת דעתם, ולא חלילה להפריך או לשכנע מישהו בניגוד לרבותיו.
סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 21 פברואר 2018, 18:48

רגב: "תיק 7000 נפתח - הגננת שושנה נתנה עוגייה לנתניהו"
ynet ידיעות אחרונות לפני 1 שע'

סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 21 פברואר 2018, 18:59

תרשמו לפניכם: ההר יוליד עכברון.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 21 פברואר 2018, 20:12

קודם כל יש פה הרבה הרים,

אז או שיהיה "ריב ההרים"

או שיהיה "גן ילדים מלא עכברים"

סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 21 פברואר 2018, 21:52

הילד הקטן: אמא אני רוצה להתחפש לראש הממשלה!
אמא: אתה קטן מכדי לסחוב כל כך הרבה תיקים!
הילד הקטן: אני ייקח את אמסלם שיעזור לי.
אמא: אין לי מספיק מקום בבית
קבצים מצורפים
באייקיאה מוכרים תיקי ביבי.jpg
באייקיאה מוכרים תיקי ביבי.jpg (28.56 KiB) נצפה 11437 פעמים
מתפרת ישראל.jpg
מתפרת ישראל.jpg (35.29 KiB) נצפה 11437 פעמים
המשטרה חוקרת.jpg
המשטרה חוקרת.jpg (72.89 KiB) נצפה 11437 פעמים
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי בחייכון וביומיכון » 21 פברואר 2018, 23:02

הבעיה היא שאם הפכו אדם מקורב כ"כ לעד מדינה אז זה יותר בעייתי, כי הוא באמת אחד מבפנים מבפנים, ואם הוא כבר 'מזמר' מרצונו אז הוא כנראה באמת יכול להוליד עוד כמה עשרות תיקים...

השאלה שלי, מה יקרה אם נתניהו ירד מהבמה ויפוטר וכדו', אחרי הכל מנהיגים גדולים בעולם אוהבים אותו ספציפית ולאו דוקא את מדינת ישראל כמדינה, קחו לדוגמא את פוטין הרוסי ואת מודי ההודי, עם אחד יש תיאומי בטחון טובים, ואצל השני המדינה אמורה להרויח מליונים, אחרי הכל היו לו לביבי השגים עצומים שאין הרבה שיכולים להחליפו ולהמשיך באותו כיוון, אז מה יקרה, הכל יתמוטט?
לכאו' אם מסתכלים על טובת המדינה נטו, הרי שאין לך החרבת מדינה גדולה יותר ממה שהמשטרה והפרקליטות עושה, כן מתנות או לא מתנות לא מזיקים להנהגת המדינה, שישימו הכל בצד בשקט ואחרי שיסיים את הקדנציה יתחילו לטפל בו, מה זה השגעון להחריב מדינה באמצע שהוא עדיין מנהיגה על דברים שוליים - שוליים לגבי הנהגת המדינה - זה לא הוא מושחת שהורס את המדינה בהשחתה שלו, אלא רק בפן הפרטי שלו.

מה השמאלנים ושאר ראשי הכלבסה חושבים לעצמם? למישהו יש הסבר?
סמל אישי של המשתמש
בחייכון וביומיכון

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 21 פברואר 2018, 23:22

על השמאלנים אין שאלות כי הם באמת חושבים שהוא מחריב את המדינה ורק הם בונים אותה בדמיונותיהם,
השאלה היא שהרי הם לא יעלו לשלטון בלאו הכי, ומי שיעלה זה אולי כחלון ואולי לפיד ואולי ליכודניק ממלא מקום, מה חושבים כחלון ולפיד, הרי הם פחות מדומיינים.
והתשובה היא שמי שמפיל זה רק המשטרה והפרקליטות והתקשורת ששייכים למיעוט השמאלני. מדומיינים כבר אמרתי.

סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי בחייכון וביומיכון » 21 פברואר 2018, 23:30

ואיפה הדמוקרטיה בתמונה? למה אין חוק - חוק שמובן לכל בר דעת - שיאסרו חקירת ראש ממשלה או הגשת אישום נגדו אם זה לא משהו שמזיק באופן ישיר לניהול המדינה? למה אין חוק כזה שיאפשר לרש ממשלה להיות עסוק במה שהוא אמור להיות עסוק ולא בשטויות?
סמל אישי של המשתמש
בחייכון וביומיכון

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 22 פברואר 2018, 02:22

בחייכון וביומיכון כתב:הבעיה היא שאם הפכו אדם מקורב כ"כ לעד מדינה אז זה יותר בעייתי, כי הוא באמת אחד מבפנים מבפנים, ואם הוא כבר 'מזמר' מרצונו אז הוא כנראה באמת יכול להוליד עוד כמה עשרות תיקים...

השאלה שלי, מה יקרה אם נתניהו ירד מהבמה ויפוטר וכדו', אחרי הכל מנהיגים גדולים בעולם אוהבים אותו ספציפית ולאו דוקא את מדינת ישראל כמדינה, קחו לדוגמא את פוטין הרוסי ואת מודי ההודי, עם אחד יש תיאומי בטחון טובים, ואצל השני המדינה אמורה להרויח מליונים, אחרי הכל היו לו לביבי השגים עצומים שאין הרבה שיכולים להחליפו ולהמשיך באותו כיוון, אז מה יקרה, הכל יתמוטט?
לכאו' אם מסתכלים על טובת המדינה נטו, הרי שאין לך החרבת מדינה גדולה יותר ממה שהמשטרה והפרקליטות עושה, כן מתנות או לא מתנות לא מזיקים להנהגת המדינה, שישימו הכל בצד בשקט ואחרי שיסיים את הקדנציה יתחילו לטפל בו, מה זה השגעון להחריב מדינה באמצע שהוא עדיין מנהיגה על דברים שוליים - שוליים לגבי הנהגת המדינה - זה לא הוא מושחת שהורס את המדינה בהשחתה שלו, אלא רק בפן הפרטי שלו.

מה השמאלנים ושאר ראשי הכלבסה חושבים לעצמם? למישהו יש הסבר?

הרי זה ברור, פשוט וידוע לכל שזה רק פיקציה להפיל אותו
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 22 פברואר 2018, 09:08

כולם משוחתים, ומושחת הכי גדול זה מי שמחליט את מי לשים בכלא. אם היו משקיעים 100 מיליון שקל נגד כולם אז לא היה נשאר כנסת ובית משפט וכו'.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 22 פברואר 2018, 09:24

בחייכון וביומיכון כתב:ואיפה הדמוקרטיה בתמונה? למה אין חוק - חוק שמובן לכל בר דעת - שיאסרו חקירת ראש ממשלה או הגשת אישום נגדו אם זה לא משהו שמזיק באופן ישיר לניהול המדינה? למה אין חוק כזה שיאפשר לרש ממשלה להיות עסוק במה שהוא אמור להיות עסוק ולא בשטויות?

ההיפך הגמור מהדמוקרטיה היא לאסור על חקירה של ראש ממשלה.
זה יהפוך את כל המדינה לאי של שחיתות יותר גדול בידעו שאסור לחקור אותו.
ואל תחשוב שהפרשיות של ראש הממשלה עכשיו לא מסוכנים למדינה [בהנחה שהחשדות מבססים], זה מה זה מסוכן אם יחליטו לחוקק פה חוקים עפ"י צרכים אישיים של אישים כאלו ואחרים, זה התאמה של החוק לרצונותיו וגחמותיו של אחד שרוצה לקבל בתמורה סיגרים ושל אשתו הפ-ס-י-כ-ו-ל-ו-ג-י-ת שרוצה שמפניה.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 22 פברואר 2018, 09:32

אז למה לא חוקרים את כל ה43 חברה שתמכו בחוק ישראל היום בהוראותו הישירה של מוזס. אין ספור חוקים בכנסת עוברים אחרי שיש לחץ עצום של לוביסטים של כל מיני חברות שלוחצות על חברי הכנסת שיתחילו לעקוב אחרי כל אחד אולי הוא מקבל שירות טוב יותר אחרי שתמך בחוק.

המשטרה עצמה שילמה 2 מיליון שקל על חשבון משלם המיסים לדובר חיצוני כדי שאלשיך וכו' יצאו טוב בתקשורת זה לא שחיתות. כך זה בכל המערכות שמור לי ואשמור לך, להבדיל גם בעולם התורה זהובכל מקום.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסי כהן » 22 פברואר 2018, 10:36

נראה שנתניהו גמור.
ידוע לי על מישהו שפגש את נתניהו אישית לאחר ההפסד שלו לברק ושאלו אותו " למה לא הצלחת ?"
נתניהו ענה "בתקשורת לא הצלחתי לשלוט".
לכן כנראה האובססיה שלו לנסות לשלוט בה.
וזה מה שהפיל אותו.
לציבור החרדי זהו יום עצוב היות וכעת ראש הממשלה הבא הוא יאיר לפיד.
אבל צריך להכיר במציאות.
וכן, יש לנו גם חשבון עם נתניהו, שהכניס את החרדים לעוני גדול במטרה לגרום להם להשתנות.
יוסי כהן

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 22 פברואר 2018, 10:40

אם לא נתניהו לפי "כל" הסקרים ראש הממשלה הבא הוא גדעון סהר.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 22 פברואר 2018, 10:46

את האמת אפ' אם לא יהיה כתב אישום הם מצליחים להמאיס את הבן אדם (ואשתו) על כולם. לא נראה שהוא יחזור להיות ראש ממשלה בקדנציה הבאה, יש אפשרות מאוד סבירה שעוד שנה כשהיועץ יגיד את דברו (אחרי שימוע) הוא יגיע להסכם פרישה מרצון מהחיים הפוליטים בתמורה לסגירת התיקים.

עוד לקח שנלמד: אף אדם רציני לא ירצה להתמודד על ראשות הממשלה, את כולם יכולים להכניס לכלא אם יחקרו את כל המקרובים ויוציאו מהם משהו. שימו לב שאפ' יאיר לפיד נזהר בימים האחרונים לא לתקוף יותר מדאי, כבר התחילו לגלות עליו גם שהוא לא הכי צדיק בנוגע למילצ'ן וכו'.

סך הכל הוא עשה שינויים די גדולים בתקשורת ישראל היום, ערוץ 20 וגם שינויים בקול ישראל וגלי צה"ל. וכן שינויים גדולים בבג"ץ.

נראה שלי שהוא גם הטריל את פורום לדעת...
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 22 פברואר 2018, 11:03

מי ששמע את הפרשנים הגדולים בתחילת השבוע כולם הבטיחו שעד סוף השבוע "הממשלה מתפרקת". בינתיים אף אחד לא רוצה בחירות.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 22 פברואר 2018, 12:12

מגילת נתניהו
בימים ההם חברו יודעי דת ודין, פרתמים ופרשנים, שופטים ושוטרים, עגולי משקפיים ויבקשו לשלוח יד במלך ולהפילו לקרשים.

מנחם רהט.

1. ויהי בימי נתניהו, הוא ביבי הראשון, המולך מהודו של נַרֶנְדְרַה דַמוֹדַרדַס מוֹדי, ועד כוש: אוגנדה, קניה, רואנדה, אתיופיה, מאלי, ליבריה, טוגו, קייפ וֶרדה, חוף השנהב וגיניאה, שבהן ביקר באחרונה, ורצוי לרוב אחיו, דורש טוב לעמו ודובר שלום לכל זרעו; וחביב ומקובל גם על נשיאי הבית הלבן והקרמלין, שבע ועשרים ומאה מדינה – חָבְרה קואליציית השמאל להגלותו לספסל הנאשמים, באמצעות אכיפה בררנית, שלא הופעלה כלפי מאותרגי עבר, שחמדנותם אומנותם: פרס, שרון, אהוד ברק, פואד בן אליעזר, רות דוד ומקורבים רבים אחרים.

בימים ההם חברו יודעי דת ודין, פרתמים ופרשנים, שופטים ושוטרים, יודעי העיתים ושעזגזים עגולי משקפיים, ושאר שונאי עמם ועצמם, תוצרי דתותיהם השונות של הקומוניזם, הסוציאליזם והאנארכיזם - ויבקשו לשלוח יד במלך ולהפילו לקרשים.

ויתלהמו הסריסים שומרי הסף: אוי לנו, שמאז הומלך ב-1996, לפני 22 שנה, נישא כיסא מלכותו (עם הפסקות זמניות) מעל כל השרים והפחות והאחשדרפנים בסביבה. ואבוי לנו, שמאז התנחל מחדש לפני 9 שנים על כיסא מלכותו אשר בירושלים הבירה, מתרבים תומכיו כחול אשר על שפת הים, ואין הצר שווה בנזק הממלכה.

2. ויתחלחלו נוכח פתגם המלך, דברי תוקפו וגבורתו: אני הוא היחיד, שמסוגל בכל רגע נתון לטלפן לטראמפ ו/או לפוטין ולהפוך ליבם לטובה על הממלכה, ואני שהפכתי אותה למעצמה כלכלית וטכנולוגית עולמית, גן עדן עלי אדמות, מושא לקנאת שאר ממלכות תבל: להיות כל איש שורר בביתו ומדבר כלשון עמו, וחייו יקר תפארת וגדולה: רכבים חדשים, כבישים המהירים, טיולים סביב הגלובוס, שקל חזק, תעסוקה מלאה, אבטלה זעומה, טכנולוגיה עילית מתקדמת הייטק עולמי היושב ראשונה בחזית ההייטק בתבל, יישובים פורחים (פרט למחוזות ההקפאה הארורה בשירות השמאל), ייצוא מתגבר כמעיין, לרבות גז טבעי מן הים שמזרים מיליארדים לקופה הציבורית, וגם הביטחון מניח את הדעת, ואפילו מסתמנת תחילת עידן הרחקת המסתננים פורעי החוק משכונות הדרום. דברי שלום ואמת.

ויקצפו יריביו מאד וחמתם בערה בהם: הן העם שבשדות נבער מדעת, צ'חצ'חים שמסתנוורים מחיי משתה ושמחה ויום טוב. הבה נטמטם מוחו ונשבור רוחו - בבכי ובמיספד, ושק ואפר יוצע לרבים.

אך תקוותם לא צלחה ותוחלתם נכזבה: הסקרים חשפו את צפונות לב העם, שנחוש יותר מתמיד לתמוך בשלטונו עד בוא משיח צידקנו, או עד מלאות למלך מאה ועשרים, מה שיבוא קודם; ובכל מדינה ומדינה ובכל עיר ועיר מקום אשר דבר המלך ודתו מגיע, שמחה וששון ליהודים, משתה ויום טוב, ורבים מעמי הארץ מתייהדים, כי נפל פחד היהודים עליהם – ואנו, הבגתן והתֶרֶש, הווייזתות והזֶרֶש, היניב'ים והנפתלי'ים, אנה נוליך חרפתנו?

3. אחר הדברים האלה גדל תיסכולם של האחשדרפנים ויוסיפו ברברת איש עם אחיו: אם החרש נחריש בעת הזאת, לא יעמדו לנו רווח והצלה מן הקרן החדשה, וממקלדותיהם של כתלבי החצר האחורית, וממערכות המשטרה ותעשיית המשפט. הבה נתחכמה.

ויאמרו איש אל רעהו: הן נכזבה תוחלתנו מיום ליום ומחודש לחודש, לחולל הפיכה דמוקרטית דרך הקלפי. הבה נתחכמה בכלים אחרים. ויצווּ להביא את ספרי הזיכרונות, דברי הימים אשר לגוגול, ויגוגלו גגול ושוב, וימצאו כתובות כל הפרשיות שעימן ביקשו לשלוח יד במלך, אך לא הבשילו לכתב אישום: בראון-חברון, אבנר עמדי וההובלות, כרטיסי ביבי טורס, והעסקתם של מרי נפש למיניהם: טניה שאו, ליליאן פרץ, מני נפתלי, ש.ר. החרדית ואחרים, וגם את הבקבוקים והגלידות והפיסטוקים והחמגשיות העלו באוב, אבל אף אחת ממעשיות אלה לא בשלה לידי חיסול ממוקד. ויימלא ליבם חימה, והמה אבלים וחפויי ראש.

4. עודם מתוסכלים בשערי הפתשגנים המודפסים והמשודרים, ויתנדב לחבור אליהם ראש הרמכים, מתנחל-לשעבר, שהפך עורו והיה מאוהב לאוייב, כדי לזכות בליטופי התקשורת. וישאל את אחשדרפני השמאל, מה שאלתכם ותינתן לכם, ומה בקשתכם על חצי המלכות ותעש. ויענו ויאמרו, שאלתנו ובקשתנו, לחתור תחת כס המלך, לזעזעו ולהפילו ארצה, כי נפל פחד המלך עליהם.

וייטב הדבר בעיניו, ויבא עימו למערכה את כל אוהביו ואת מיטב הפחות ועושי המלאכה אשר לשמאל: הלפיד צר ואוייב המלך וידידו הטוב של איש העסקים חרבונא, ועימו הדוברת אשת לפידות ולפיד, שמומחיותה בכתיבת פוסטים חתרניים, ולצידה חוקרת עלומת שם שהסיתה באייפון המשטרתי: "חברים, בואו בהמוניכם להפגנת הענק בגלל השחיתות הנוראית", ומפקדה של המסיתה, מטרידן סידרתי, שאשתו, קצינה ביחידה לשעבר, ניהלה קמפיין פרטי משלה נגד המלך: "מעולם לא היה מי ששיסע ופורר כך את הציבור", ועוד אחשתרנים ובני הרמכים רוכבי הסוסים. וכדי ביזיון וקצף.

5. עד שנתגלה הסוס המנצח: תיקי אלף, ואלפיים, ו-3,000. וכשהבחינו שמרדכי היהודי לא יכרע ולא ישתחווה, וגם לא יתרגש מהמימצאים הבלתי אפויים ושאינם מחזיקים מים, המציאו גם את תיק 4,000, שאולי הוא יושיעם מעץ התליה הציבורי וממדבר האופוזיציה שמשתרע לנגד עיניהם עד קצה האופק. ואם ירצה השם, יימצאו גם תיקי 5,000 ו-6,000, גלויים לכל העמים להיות עתידים.

ובתוך מירוצם לא שתו ליבם להתנהלותם הבררנית: את המלך החשידו בעיסקה אפלה בענין פתשגני התקשורת, אך נמנעו מלחקור את יוזמי ותומכי החוק לסתימת פיות התקשורת, שדווקא זכו לתמורה בדמות ליטופים חמים, מחמאות וצילומים, בגין תרומתם לסתימת הפיות. את המלך החשידו ברקימת עיסקה אפלה עם חרבונא, שהכסף נתון לו, אבל התעלמו מהעובדה שהעד המרכזי שקוששו, בכלל התפרנס מידיו של חרבונא. והעיר שושן נבוכה.

6. ותהי חגיגה תקשורתית גדולה. בית המלוכה, אחת דתו: אין כלום כי לא היה כלום; ויריביו לוטשי עיניהם אל שרביט הזהב ואל החצר הפנימית, אחת דתם: שוד ושבר.

וליהודים תהיה אורה ושמחה וששון ויקר.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 22 פברואר 2018, 17:12

מסתמנת עיסקת טיעון:

נתניהו יודה בתיקים 1000 ו2000 (מילצ'ן והצוללות) בעד גניזת תיק וואלה. ויפרוש מהחיים הציבוריים ללא מאסר בבית הסוהר שתחת רבנותו של מצגר.

סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 22 פברואר 2018, 18:01

בראיון מיוחד ל"תיק תקשורת", לרגל 70 שנה ל"מעריב", התייחס העורך הראשי לפרשות נתניהו ולמעורבות של כלי התקשורת ואמר: "אם נתניהו מושחת, ובוא נגיד שהוא מושחת, צריך לראות את התמונה המלאה: הוא החזיר בשחיתות על שחיתות"

בראיון מיוחד לרגל 70 שנה ל"מעריב" אמר העורך הראשי, דורון כהן, כי "העיתונות היא מושחתת". כהן דיבר ב"תיק תקשורת" של החינוכית והתייחס לפרשות נתניהו. בין היתר אמר כי הוא מסתייג מהאובססיה של התקשורת סביב רה"מ: "אני בעד ביקורת, אני חושב שתפקידה של העיתונות זה לבקר אותו גם בצורה נוקבת, רואים את זה גם בעיתונות שלנו ב'מעריב', אבל יש כאן אובססיה יש כאן עליהום, זה דברים שמאוד מטרידים אותי אישית. אני לא אוהב להצטרף למקהלות של עליהום ולתופעות של אובססיה".

מה הטענות שלך כלפי העיתונות?

אני חושב שהעיתונאים עושים לעצמם חיים מאוד מאוד קלים. העיתונות, אני עובד בה כבר 30 שנה, גם אתה מכיר את העניינים, העיתונות היא מושחתת. צריך להגיד את הדברים האלה. העיתונות היא מושחתת, אולי היום קצת פחות. אני מדבר איתך במבט של שנים. אם נתניהו מושחת, ובוא נגיד שהוא מושחת, צריך לראות את התמונה המלאה: הוא החזיר בשחיתות על שחיתות".

מה זו שחיתות של עיתונים?

"אני לא אומר שחיתות של עיתונאים, מעדיף להגיד שחיתות של עיתונות. יש כמה סוגים של שחיתות. למשל, עברנו את זה ב'מעריב' הישן, כשמו"לים מכתיבים את סדר היום, יש דברים שאתה לא יכול לכתוב, יש אג'נדה שעיתון מסויים שאני לא רוצה להזכיר את שמו הוא החליט שהוא רוצה להפיל רה"מ, עיתון מאוד מאוד נפוץ, וכל האמצעים כשרים. יש גם שחיתות מוסרית, שאתה יכול היום לעשות מה שאתה רוצה, אבל ברגע שאתה כותב מאמר נגד נתניהו יש עלייך תעודת הכשר. אתה הופך מיד לקדוש - אני רואה בזה שחיתות מוסרית".
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 23 פברואר 2018, 00:17

תיק 4000: אלוביץ' טען בחקירתו כי מעולם לא היה הסכם בינו לבין נתניהו, ומעולם הוא לא נתן שוחד. בעל השליטה בבזק שמר על גרסתו גם אחרי שהושמעו לו הקלטות והוצגו לו מסרונים שלו עם אילן ישועה
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי טירון פלוס » 23 פברואר 2018, 00:29

אם הציבור מאמין לנתניהו, למה לא יוצאים מיליון איש להפגנה בעדו?
טירון פלוס

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 23 פברואר 2018, 00:32

תתחיל לארגן.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 25 פברואר 2018, 03:42

מוקדי הכוח האנטי-דמוקרטיים סימנו את המטרה ומשתמשים במשטרה כאגרוף שמטרתו לרסק את ראש הממשלה הנבחר | מידה | ארז תדמור

הפיכה שקטה. שלמה פילבר בהארכת מעצרו | פלאש90

כצפוי, ככל שמתגלים פרטים נוספים מתיק 4000, מתברר שכמו בתיקי 1000 ו-2000 גם כאן ישנו פער עצום בין ההכרזות הבומבסטיות והדיווחים התקשורתיים על “חשדות חמורים וחסרי תקדים” שנועדו למסגר את הסיפור בעיני הציבור, לבין העובדות שהולכות ונחשפות כדלות וחיוורות מבחינה משפטית. שימו לב למשפט הבא, מתוך עדותו של שלמה פילבר: “אפשר להתווכח עם העדות שמסרתי ברשות לניירות ערך אם מדובר במהלך מקצועי טוב או לא, אבל כאן זה כבר סיפור אחר”.

אפילו בגרסתו של פילבר – שנגבתה תחת לחץ נפשי עמוק, לאחר שנגרר מביתו מושפל כשהוא אזוק לעיני אשתו, ילדיו ושכניו כאילו היה פבלו אסקובר – אפילו בעדות שמטרתה להחמיר ככל הניתן במשמעות המעשים, נקבע כי המהלכים של פילבר היו סבירים ולכל היותר נתונים במחלוקת בין גורמי מקצוע שונים.

ב-Ynet נכתב כי “במשטרה אמרו כי במקרה של פילבר לא מדובר באדם שביצע עבירה ביודעין אלא באדם טוב מיסודו שנקלע לסיטואציה בעייתית ונאלץ לבצע עבירות. זאת גם הסיבה שבמשטרה הסכימו לחתום עימו על אותו הסכם עד מדינה, שמבטיח כי לא יישלח לכלא”.

המשמעות: בזמן אמת שלמה פילבר חשב שמעשיו חוקיים. עכשיו, כשהוא נתון במעצר ומאוים במאסר של שנים, הדברים שבזמן אמת חשב שהינם חוקיים, הופכים לעבירה פלילית חמורה.

כל מי שקרא קצת על משטר הטרור הסטליניסטי יודע שככה פחות או יותר נראו חקירות והודאות שנגבו על ידי הצ’קה, הגפא”ו והנקוו”ד.

הסיפור האמיתי כאן הוא לא המהלכים הרגולטוריים שביצע משרד התקשורת מול בזק, וגם לא יחסי התן וקח של ניר חפץ עם אנשי ‘וואלה’ – המקבילים להתנהלות היומיומית של כל הפוליטיקאים ודובריהם מול כלי התקשורת. אלו הם כלי העבודה המקובלים של כל פוליטיקאי.

הסיפור האמיתי כאן הוא שמול עינינו הופכת ישראל למדינת משטרה. למדינה שחוצים בה את כל הקווים האדומים. למדינה שבה מוקדי כוח אנטי-דמוקרטיים מסמנים מטרה והופכים את המשטרה לאגרוף ברזל שמטרתו לשבור, לרסק ולרמוס את ראש הממשלה הנבחר. למדינה שבה היעד – הפלת נתניהו – מצדיק רמיסה של כל הכללים, העקרונות והחוקים המתחייבים במדינת חוק.

ב-40 השנים האחרונות התחוללו בישראל תהליכים שהופכים את הדמוקרטיה הישראלית לסמי-דמוקרטיה חלקית, צולעת ונכה. במידה מסוימת מדומה.

בשלב הראשון הנאיביות והחידלון של ממשלות הימין הראשונות אפשרו לשמאל לבצר את שליטתו במוקדי כוח בלתי נבחרים כמו מערכת המשפט, התקשורת, האקדמיה, מוסדות התרבות והפקידות הגבוהה. בשלב השני פעלו אותם מוקדי כוח להעברה של עוצמה וסמכויות שלטוניות (שבכל מדינה דמוקרטית הינן סמכויות לגיטימיות ומובהקות של הכנסת והממשלה), מידי הרשויות הנבחרות לידי בית המשפט העליון, מערך הייעוץ המשפטי ולמנגנון הפקידותי.

המהפכה האנטי-דמוקרטית הזו הובילה לכך שישראל הפכה למדינה הנשלטת על ידי מערך דו-ראשי המנהל מאבק בלתי פוסק על עוצמה וסמכויות שלטוניות.

מצד אחד הממשלה, שבלא מעט מקרים מצליחה לקדם מדיניות שמוקדי הכוח מתנגדים לה, (ולו באופן חלקי ואטי יותר מכפי שהיתה רוצה). ומצד השני שופטים, יועצים משפטיים ופקידים שמבקשים לנכס לעצמם זכות וטו על כל צעד שלטוני.

ב-40 השנים האחרונות בוצעה ההפיכה השקטה הזו בתחכום, בעורמה, במניפולטיביות ובצעדים מדודים שהיה קשה מאוד להבחין במשמעותם ההרסנית בזמן אמת.

מה שקורה בשנה האחרונה שונה לחלוטין.

למרות 20 שנים של מסע הסתה, הכפשה וביזוי נגדו, פעם אחר פעם הצליח נתניהו לגבור על השמאל ולזכות באמון הציבור. לראשונה מאז המהפך ב-77′, הממשלה הנוכחית באמת ניסתה – בהצלחה מוגבלת מאוד – לשנות את יחסי הכוחות בשדה המשפטי, התקשורתי והפקידותי. הדבר הזה הוביל את השמאל להסיר את אחרוני המעצורים ולצאת למסע ציד אנטי-דמוקרטי לחיסול בנימין נתניהו והדמוקרטיה הישראלית.

כל אדם הגון ומוסרי, אפילו מתנגדי נתניהו, חייב להודות שמה שמתרחש בחודשים ובשבועות האחרונים חמור עשרות מונים מכל מה שמיוחס ומכל מה שמנסים לתפור לנתניהו. מדינת חוק, מדינה דמוקרטית, לא יכולה להתנהל כאשר המשטרה חוקרת ורודפת אדם אחד על זוטות, ומתעלמת מכל פרסום או חשד לדברים דומים או חמורים יותר שמיוחסים ליריביו או למתחריו הפוליטיים.

מדינת חוק לא יכולה להרשות לעצמה שמפכ”ל המשטרה וראש היחידה החוקרת ישמיעו תיאוריות קונספירציה הזויות נגד ראש הממשלה אותו הם חוקרים.

מדינת חוק לא יכולה להרשות לעצמה פעילות של משטרה שאין עליה שום מנגנוני איזונים ובלמים. אפס פיקוח. אפס ביקורת אפקטיבית. העיוותים, הפגמים והאינטרסים הפסולים נחשפים, ועולם כמנהגו נוהג. מקורביו ואנשיו של ראש הממשלה מובלים מושפלים לחדרי החקירות, תיקים מגוחכים ומופרכים פורצים ומתנדפים, מאות חוקרים עובדים סביב השעון, טסים לכל רחבי העולם, חוקרים ומטילים אימה על כל מי שבא במגע עם ראש הממשלה. והכל על מנת לקושש זוטות, פגמים ואי סדרים שינופחו ויוצגו כעבירות חמורות על מנת להדיח ראש ממשלה שאפילו אחרי מסע רדיפה חסר תקדים זוכה לאמון הבוחר.

אם היתה בישראל תקשורת חופשית אמיתית, אם היו בישראל כלבי שמירה אמיתיים הפועלים להגנת הדמוקרטיה, אם היו בישראל מכונים, ארגונים, משפטנים, אקדמאים ואנשי רוח המחויבים לערכים של ליברליזם, הומניזם וזכויות אזרח, הם היו חייבים לצאת כעת כנגד מסע הציד לחיסול בנימין נתניהו והדמוקרטיה הישראלית.

אבל האליטות המזויפות הפנו עורף לכל הדברים הללו. מבחינתם, המטרה מצדיקה את כל האמצעים.

השמאל מותח עכשיו את הקפיץ האנטי-דמוקרטי בצורה חסרת תקדים. הוא מותח ומותח ומותח ובטוח שהכל ישוב לקדמותו. אבל המשחק המסוכן של השמאל מתקרב לשלב שבו הקפיץ יעוף ויתפוצץ לו בפנים.

תגובת הנגד עשויה להיות מערכת פוליטית משותקת ומפוחדת. לכך מקווה השמאל כנראה. אבל היא גם עשויה להיות, וצריכה להיות, צמיחה ופריצה של מנהיגות חזקה וחסרת פחד יותר מכל מה שהיה כאן עד היום. אם מסע הציד יצליח הימין יהיה חייב להתאחד סביב המנהיגות הכי אמיצה, נחושה וחזקה בסביבה. אנחנו נהיה חייבים למצוא את הדונאלד טראמפ שלנו. את האדם שיבוא לשקם את הדמוקרטיה ויתחייב לרסק את מדינת המשטרה ואת האוליגרכיה התקשורתית-משפטית. אם מסע הציד יצליח, אנחנו חייבים לגרום לשמאל להתגעגע לבנימין נתניהו.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי טוב ומטיב » 25 פברואר 2018, 14:42

מקורביו של עד המדינה, שלמה פילבר, בראיון ל'מקור ראשון'. ואילו גורם משפטי העריך שעדותו של פילבר לבדה לא תספיק כדי להוכיח שוחד: "צריך עוד עדות, שלא בטוח שיש בידיהם. פילבר לבדו עשוי או עלול לא להספיק"
תיק 4000: מקורב לעד המדינה, שלמה פילבר, סיפר ל'מקור ראשון': "זו טרגדיה נוראה. אדם עם כיפה הכניס חרב ללב של נתניהו…זה כאב לו וכאב למשפחתו. בעיניי זה אסון בקנה מידה נורא. כל משפט רק מוסיף שמן למדורה. אני בהלם שהוא הסכים להיות עד מדינה, אבל אני לא מכיר את הנתונים ולא עמדתי בסיטואציה שהיא 'או לכלא או שתעיד'".

מכר של פילבר מהעבר אמר לעיתון: "כאשר הוא התמנה לאיש הקרוב של ביבי כמנהל הקמפיין בבחירות הייתה התארגנות גדולה מאוד בימין להעלות את נושא ארץ ישראל למודעות לקראת הבחירות, ופילבר ניסה למנוע את זה. אז ראינו את כוחו המניפולטיבי. מי שמנסה להציג אותו עכשיו כפיון או נעבעך, זה לא זה. הוא בחור דעתן והשיטות שלו ידועות".

ע"פ הדיווח בעיתון, "אין די בעדותו על הנעשה במשרד התקשורת כדי לקשור את ראש הממשלה בנימין נתניהו להטבות בסיקור שהוא קיבל באתר 'וואלה'. נתניהו אמנם ייחקר בקרוב בעקבות ממצאי עדותו של פילבר, אך אם יכחיש את גרסת איש סודו מכול וכול, הדרך להפללתו בפרשה תהיה ארוכה".

גורמים המעורבים בחקירה אמרו לכתבת העיתון, שירית אביטן כהן: "הוא לא קיבל הטבה כזאת כדי להגיד שהוא צדיק גדול. אבל הוא קיבל את ההטבה כי הגיעו למסקנה שהוא לא מושחת ולא קיבל טובת הנאה או פעל מאינטרס עצמי. כמנכ"ל משרד התקשורת הוא האמין שהוא משרת מטרה גדולה יותר, אבל הוא מעולם לא חשב שמה שהוא עושה זה לדאוג לכתבות חיוביות לשרה ויאיר, והוא לא חושב היום שבשביל זה הוא צריך לשלם מחיר".

לדבריהם, "הידיעות של פילבר מתחילות בשר התקשורת ועד לטיפול בענייני 'בזק'. אין לו ידיעה אישית על איך התנהלו הדברים ב'וואלה' או על מה עשו שליחים למערכת 'וואלה' מטעם נתניהו. זה לא היה סוד שנתניהו רוצה סיקור חיובי ב'וואלה', אבל המאמץ הכבד שמתברר מהעדות של אילן ישועה הוא דבר חדש".

על משמעות עדותו של פילבר אמר גורם משפטי שרואיין לצורך הכתבה: "בשביל להוביל לדבר נגד דבר, שזה תנאי לעבירת שוחד, צריך עוד עדות, שלא בטוח שיש בידיהם, או משהו שאדם כמו ניר חפץ יכול לתת, או כל אחד אחר שטיפל בעולם 'וואלה'…פילבר לבדו עשוי או עלול לא להספיק".
טוב ומטיב

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 27 פברואר 2018, 14:50

הבוקר בתכניתנו "הבוקר" עם מנדי ריזל ב-101.5FM, התקיים ראיון עם השר לשעבר שלמה בניזרי, אשר הורשע בפרשת שחיתות ונשלח למאסר ל-4 שנים, בניזרי טען לחפותו בראיון וטען כי הוא חף מפשע, שכן סומן על ילדי המערכת ובוצעה נגדו רדיפה אישית. לדבריו המערכת הדמוקרטית בישראל היא מערכת מקולקלת כיוון שיש שיתוף פעולה בין המשטרה, הפרקליטות והתקשורת.

חלק מדבריו:
"עזרתי לעד המדינה במשך שנים בפן האישי, והייתה חלופת מתנות הדדיות ואפילו לקחתי ממנו הלוואה - אבל החזרתי אותה בשלבים. במשך שנתיים וחצי הוא שתק, אבל בסופו של דבר - והוא הודה על כך בעדויות שלו - מחקו לו 17 מיליון ש"ח חובות, כדי שיאמר 'נתתי שוחד'. למרות זאת, מהכול זוכיתי, למעט דברים קטנים והזויים. אנחנו לא נעבור על זה לסדר היום על דבר כזה, אחרי שהוכפשתי בשמי, ממש שפכו את דמי, את כספי, חיי, משפחתי, ההורים שלי חטפו אירועים ונפטרו בתקופה הזו. אני לא הולך לשתוק, אבל אני לא נאיבי שמדינת ישראל תבוא ותודה, אבל עד המדינה מודה 'הכניסו לי מילים' ואמרו לי מה להגיד. פרקליטת ירושלים נורית ליטמן הייתה מביאה לו כל יום סנדוויצ'ים, ממתקים מיוחדים, כדי לקנות אותו. זו קניית עדות, זו מאפייה. אני זועק את זה לכל אורך הדרך, אני חף מפשע. מילה לא רציתי לדבר איתו מאז ועד עכשיו לא דיברתי איתו והנה פתאום הוא אומר 'שיקרתי, בניזרי חף מפשע'. זה לבקש סליחה ממני אלא מההורים ז"ל, מאשתי, מהילדים, מאלפי תלמידים וקרובי משפחה - מהם צריך לבקש סליחה. אני באופן אישי אדם נינוח ואומר כל לילה לפני השינה 'הריני מוחל וסולח לכל מי שהכעיס והקניט אותי או שחטא כנגדו'. לא נראה לי שאתבע אותו אישית, כי אני לא מגיע לשפלות כזו. אני לא רואה את עצמי תובע אותו. בערב אפגש עם עורכי-הדין שלי ונדון בנושא, נראה איך אנחנו מקדמים את זה. נפנה ליועץ המשפטי"
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי בחייכון וביומיכון » 27 פברואר 2018, 15:14

בJDN הם מביאים הקלטה מרדיו גלי ישראל בו מדבר העד מדינה שהפליל את בנזרי, והעד מדינה עצמו טוען שהוא שיקר בעדותו ובניזרי חף מפשע, כל העדות היתה רק בגלל הלחצים האיומים שהפעילו עליו להפוך לעד מדינה על דברים שלא ארעו מעולם.
עיי"ש
סמל אישי של המשתמש
בחייכון וביומיכון

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 27 פברואר 2018, 15:26

מדינה של גיהנום ק.ג.ב ימח שמם וזכרם לעולם ועד עם המן ועמלק.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי ליטאי » 27 פברואר 2018, 18:47

איך אפשר להחזיר ליהודי חביב כמו הרב בניזרי את השנים שהמנוולים הללו חמסו לו? אולי כדאי להגלות לסיביר את כל המעורבים בדבר.
ליטאי

הודעה שלא נקראהעל ידי טוב ומטיב » 27 פברואר 2018, 18:53

נציב התלונות על השופטים קבע כי אין הצדקה להעמיד לדין פלילי את השופטת רונית פוזננסקי-כץ, כי אם לדין משמעתי בלבד. במקביל, בית המשפט המחוזי בת"א דחה את ערעורם של שאול אלוביץ' וניר חפץ על הארכת מעצרם, שהגישו בעקבות פרשת המסרונים
נציב תלונות הציבור על השופטים, השופט אליעזר ריבלין, קובע כי השופטת רונית פוזננסקי-כץ תועמד לדין משמעתי ולא פלילי. הנציב החל לחקור את הנושא בעקבות פנייה של שרת המשפטים איילת שקד ונשיאת בית המשפט העליון אסתר חיות, ונחשב לבעל דרישות מחמירות משופטים. על פי הערכות, תתבקש השופטת להתפטר, ובמידה ותסרב ייפתחו נגדה הליכי הדחה בוועדה למינוי שופטים.

השרה שקד אמרה היום כי היא "מאוד סומכת על השופט ריבלין. הוא אדם דקדקן, ולא סתם ביקשנו ממנו לברר את הסיפור". לדבריה, "כשפורסמו כל העובדות, התמונה השתנתה קצת. אני רוצה קודם כל ללמוד את העובדות, להכיר את הפרטים ואחר כך הכל פתוח". מקורב לשופטת אמר אתמול כי היא אינה מתכוונת להתפטר מתפקידה, שכן פעולותיה לא פליליות: "אף שהתנהגותי הייתה שגויה, היא לא מגרדת את הרף התחתון של האתיקה", אמרה.

בתוך כך, בית המשפט המחוזי דחה את הערעור שהגישו יועץ התקשורת ניר חפץ ובעל השליטה בבזק שאול אלוביץ על הארכת מעצרם בשבעה ימים אתמול. השופט יוסי טופף ניהל את הדיון לאחר שהשניים פנו לערכאה גבוהה יותר מכיוון שלטענתם יש חשש לזיהום ההליך בעקבות פרשת המסרונים שנחשפה לפני יומיים.

"יש חשש אמיתי שאם החשודים האלה ילכו לביתם, פעולות החקירה החשובות יסוכלו", אמרה עו"ד יהודית תירוש, נציגת הרשות לניירות ערך במהלך הדיון מוקדם יותר. תירוש ציינה בפני בית המשפט שעל השניים להישאר לפחות עוד שבעה ימים במעצר. "גם אם הסמסים היו חמורים, בית המשפט שפט לחומרה והחליט להשאיר את העצורים", אמרה תירוש. "יש פרשה מאד חמורה, יש אינטרס ציבורי לעשות דין".

ז'ק חן עורך דינו של אלוביץ' אמר בדיון המוקדם כי על השניים להשתחרר באופן מיידי. "שאול מצוי במעצר 10 ימים, הוא בן 70. תנאי המעצר קשים והוא לא חש בטוב״, אמר חן לשופט טופף. "ימי המעצר נועדו לשבור את רוחו ולגרום לו לומר משהו שהוא לא אמר. אנחנו מצפים שבית המשפט יעשה ויראה את הצדק. אי אפשר לפתור אירוע כזה בצקצוק, אמירת שפתיים ולהמשיך הלאה כאילו כלום.‎ אנחנו לא מבקשים את עצירת החקירה, אבל שתמשיך כאשר הם משוחררים ממעצר".

חן ציטט את היועץ המשפטי לממשלה שאמר כי "לא היה כזה דבר". "אנו רואים את האירוע, כאירוע חמור. אין לי אלא להצטער בשביל המדינה שאירוע כזה מתרחש", הוסיף עורך הדין וטען שבית המשפט לא נתן משקל לעניין בעת ההחלטה להאריך את המעצר. "הצהרות שאינן באות עם תרופה לא נותנות דבר. לא יכול להיות חולק, כשתובע מתכתב בערוץ נסתר עם שופטת, הצדק נפגע. אי אפשר להתווכח עם הדבר הזה. כאן הפספוס: אנחנו לא חולקים על יסוד סביר ועל קיומה של עילת מעצר. הפגם פוגם בתחושת הצדק וההגינות".‎
טוב ומטיב

הודעה שלא נקראהעל ידי מישהו מיוחד » 27 פברואר 2018, 20:07

צריכים לצאת להפגין נגד השופטים בישראל, לפחות מליון איש צריכים לצאת ולהפגין, זה נורא ואיום מה שקורה עם מערכת המשפט בארץ,
מישהו מיוחד

הודעה שלא נקראהעל ידי שבט מישור » 27 פברואר 2018, 20:14

בחייכון וביומיכון כתב:בJDN הם מביאים הקלטה מרדיו גלי ישראל בו מדבר העד מדינה שהפליל את בנזרי, והעד מדינה עצמו טוען שהוא שיקר בעדותו ובניזרי חף מפשע, כל העדות היתה רק בגלל הלחצים האיומים שהפעילו עליו להפוך לעד מדינה על דברים שלא ארעו מעולם.
עיי"ש

http://www.jdn.co.il/breakingnews/960068
שבט מישור

הודעה שלא נקראהעל ידי טוב ומטיב » 27 פברואר 2018, 20:40

מישהו מיוחד כתב:צריכים לצאת להפגין נגד השופטים בישראל, לפחות מליון איש צריכים לצאת ולהפגין, זה נורא ואיום מה שקורה עם מערכת המשפט בארץ,

איפה נולדת ?
אתה לא יודע מה הדמקרטיה במדינה עושה ?
טוב ומטיב

הודעה שלא נקראהעל ידי בחייכון וביומיכון » 27 פברואר 2018, 21:44

כאילו באמריקה מערכת המשפט טובה יותר...
ראו ערך רובשקין שהחריבו לו את המפעל על שום כלום, טענות של סמים ושאר שטויות שבזמן קצר בית המשפט זיכה אותו מכל וכל, אך בגלל שהרסו לו את המפעל היה צריך לקחת הלואה כדי לשקם, והבנק שלח לו נציג שהראה לו איך להוציא הלואה הכי טובה, כי לבנק היה אינטרס להלוות למפעל בסדר גודל כזה שמרויח עשרות מליונים בשנה, ואז הלכו הרשעים שם בפרקליטות והאשימו את רובשקין שבבקשת ההלואה הוא ציין את שווי נכסיו יותר ממה שהם באמת (לדבריהם), וע"ז השליכו את רובשקים לכלא ל28 שנה!!! ובינתיים התובעים הללו ווידאו באיומים בסתר שאף אחד לא קונה את המפעל, ובלית ברירה היה צריך למכור ברבע ממחירו האמיתי וכו' וכו'
זה לא ק.ג.ב.?
סמל אישי של המשתמש
בחייכון וביומיכון

הודעה שלא נקראהעל ידי עטרת תפארת » 27 פברואר 2018, 21:55

בחייכון וביומיכון כתב:כאילו באמריקה מערכת המשפט טובה יותר...
ראו ערך רובשקין שהחריבו לו את המפעל על שום כלום, טענות של סמים ושאר שטויות שבזמן קצר בית המשפט זיכה אותו מכל וכל, אך בגלל שהרסו לו את המפעל היה צריך לקחת הלואה כדי לשקם, והבנק שלח לו נציג שהראה לו איך להוציא הלואה הכי טובה, כי לבנק היה אינטרס להלוות למפעל בסדר גודל כזה שמרויח עשרות מליונים בשנה, ואז הלכו הרשעים שם בפרקליטות והאשימו את רובשקין שבבקשת ההלואה הוא ציין את שווי נכסיו יותר ממה שהם באמת (לדבריהם), וע"ז השליכו את רובשקים לכלא ל28 שנה!!! ובינתיים התובעים הללו ווידאו באיומים בסתר שאף אחד לא קונה את המפעל, ובלית ברירה היה צריך למכור ברבע ממחירו האמיתי וכו' וכו'
זה לא ק.ג.ב.?

קראת את "זמן" בעיון...
אין עוד מלבדו!
סמל אישי של המשתמש
עטרת תפארת

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 27 פברואר 2018, 22:40

המגילה חזקה ויפה מאוד. והיא רק חלק ממה שהיה אפשר לכתוב בעניין.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי בחייכון וביומיכון » 28 פברואר 2018, 00:53

עטרת תפארת כתב:
בחייכון וביומיכון כתב:כאילו באמריקה מערכת המשפט טובה יותר...
זה לא ק.ג.ב.?

קראת את "זמן" בעיון...

:lol:: אני רואה שאפשר לבחון אותך ממש מבחן סיכה...
סמל אישי של המשתמש
בחייכון וביומיכון

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 04 מרץ 2018, 18:01

העיתונאית קרוליין גליק כותבת ב״מעריב״:
״האפליה הבוטה בחקירות, הפרסום התקשורתי החד־צדדי וההשחתה של מערכות אכיפת החוק והמשפט - חקירות ראש הממשלה חייבות להדליק נורה אדומה אצל כל מי שהמדינה חשובה לו״
==
״עכשיו, אחרי שהיה לנו קצת זמן לתהות על טיבו של תיק 4000, הדברים מתחילים להתבהר. החקירה בתיק זה נסבה על ההאשמה כי לבזק ניתנו הטבות בהיקף של מאות מיליוני שקלים באמצעות ביטול ההפרדה המבנית בין בזק לבין יס, ונכס המס של חברת יס.

אבל בעוד המשטרה והכתבים ממהרים להפליל את ההטבות לכאורה הללו, יש סיבות מהותיות כבדות משקל שמצדיקות אותן, זאת ללא קשר לזהות בעלי בזק. כפי שכתבו פרשנים כלכליים שונים, בהם אלי ציפורי מהעיתון "גלובס", ביטול ההפרדה המבנית היה הכרחי משום שהוא היה מאפשר לצרכן ליהנות מחבילות במחיר נמוך מהמוצע כיום בשוק התקשורת.

רפורמת הפס הרחב האינטרנט, אחד התנאים שבזק נאלצה להסכים להם בתמורה לביטול ההפרדה מ-yes הפכה להצלחה גדולה, כפי שכתב ציפורי, וזאת בתקופת שלמה פילבר כמנכ"ל משרד התקשורת והבוס שלו, שר התקשורת בנימין נתניהו. גם קיזוז ההפסדים של YES, נושא מדובר בהקשר לתיק 4000, הוא מהלך חשבונאי מקובל.

במילים אחרות, אין כאן עבירה. לפחות לא מצד משרד התקשורת, לרבות פילבר ונתניהו. מדובר במדיניות כלכלית הגיונית ומקובלת שמשרתת את האינטרס של הציבור. אז אם זה כך, למה בכלל מתקיימת חקירה?

ובכן, זה מביא אותנו לדמיון בין תיק 4000 לבין תיקי 1000 ו-2000. בכל המקרים מייחסת המשטרה מניע פלילי לשני דברים: למדיניות של נתניהו וליחסים בינו לבין כלי תקשורת. הפללת מדיניותו הכלכלית של נתניהו היא הסוגיה המרכזית אם לא הבלעדית בתיק 1000, והיא מהווה מחצית מתיק 4000. אפשר להגיד שהיא גם מהות ההאשמות נגד נתניהו בתיק 3000, פרשת הצוללות.

בתיק 1000 נתניהו חשוד כי בתמורה לסיגרים הוא פעל לתקן חוק שהיטיב עם תושבים חוזרים ועולים חדשים עשירים. אם עמדת נתניהו הייתה מתקבלת, תקפות הפטור מתשלום מס הכנסה על הכנסות גלובליות ותקופת הפטור על דיווח על הכנסות גלובליות לתושבים חוזרים ועולים חדשים הייתה מתארכת מעשר לעשרים שנה.

ייתכן כי הביקורת על החוק שלפיה היא הופכת את ישראל לציר הלבנת הון, מגובה בראיות. רק לפני מספר חודשים דווח כי משרד האוצר הצרפתי פתח יחידה מיוחדת לחקירת חשדות להלבנת הון על ידי יהודים עולים מצרפת. אולם לצד זאת ברור כי החוק הביא לעלייתם של לא מעט יהודים עשירים ולהשקעות משמעותיות בישראל על ידם. כמו כן ברור כי הצעת התיקון לחוק הייתה מגדילה עוד יותר את שיעורי העלייה וההשקעה.

האם התועלת בהשקעות ובעלייה עולה על הסכנה להלבנת הון? משרד העלייה והקליטה סבר שכן. משרד האוצר סבר שלא. האם זה הופך את משרד העלייה למשרד של פושעים? לא. המחלוקת לגיטימית. אין כאן עבירה. לא של משרד הקליטה ולא של נתניהו. ההנחה שיש כאן פשע איננה אלא ניסיון להפוך עמדות המנוגדות לעמדת מאן דהו למעשה פלילי.

בכל הקשור לפרשת הצוללות, נתניהו כמו גם שר האנרגיה יובל שטייניץ תומכים בפומבי כבר למעלה מ-15 שנה בהגדלת צי הצוללות של חיל הים ולהפיכת החיל לזרוע אסטרטגית של ישראל. נכון, יש החולקים על דעתם אבל אין בדל של עבירה בהחזקת ובקידום עמדות שנויות במחלוקת. אדרבה, בשביל זה יש בחירות.

מה התמורה?

דיווחי התקשורת שהתעלמו כמעט לגמרי מהפן המיטיב עם הציבור בפרשות הצוללות, מעלות שאלות הנוגעות לתקשורת גם בפרשת בזק ובפרשת נתניהו-מוזס. על פניו יש מספר בעיות עם החקירות הללו. ראשית: נתניהו לא קיבל כיסוי תקשורתי טוב, לא מידיעות אחרונות וגם לא מוואלה. השבוע התפרסם תחקיר באתר "מידה", שמפרט את הכיסוי שלו זכה נתניהו מאתר וואלה בתקופה שעל פי החשד ראש הממשלה ושולחיו לחצו על בעלי האתר ועל עורכיו לשפר את היחס כלפיהם.

מתברר שהלחץ לא עזר. במהלך אותה תקופה, כ-75% מהכתבות באתר שהתייחסו לנתניהו היו עוינות כלפיו. זה נכון גם ביחס למאמרי דעה וגם לכתבות חדשותיות. מצד שני, האתר העניק יחס אוהד ליאיר לפיד, ליצחק הרצוג, למני נפתלי ועוד. במילים אחרות, לא היה כלום.

אבל זה מביא אותנו לבעיה חמורה יותר. החקירות בתיק וואלה וידיעות נסובות אודות הסברה כי יש דבר פלילי בשורש היחסים בין עיתונאים לאישי ציבור. על סמך יסוד זה, כל כתבה אוהדת או עוינת של כתב על פוליטיקאי יכולה לשמש עילה למעצרו ביום מן הימים. ניתן יהיה להגיד שהכתבה שפרסמו היוותה סוג של שוחד ואמצעי לגרום לפוליטיקאי להיטיב עמו באופן כזה או אחר. ואם כתב מפרסם כתבה אוהדת על פוליטיקאי ומאוחר יותר מתחיל לעבוד אצלו, אזי המהלך הוא הוכחה כי השוחד השתלם.

וכאן אנו מגיעים לבעיה חמורה נוספת בחקירות: האפליה הבלתי נסבלת. הרי כולם מבינים שההטיה הפלילית לכאורה הולכת רק בכיוון אחד, ואנו יודעים שבזמן שידיעות תקף את נתניהו, הוא ליטף את יש עתיד. ומה התמורה, לכאורה?

שרי יש עתיד במשרדי הרווחה, החינוך והמדע העבירו מיליוני שקלים לפרסום בידיעות מקופת משרדיהם. המפלגה זכתה לכיסוי אוהד ביותר מחברו הוותיק והבוס לשעבר של יו"ר המפלגה. נוני מוזס אף ארגן מסיבה מושקעת עבור לפיד לציון השקת הקריירה הפוליטית שלו. וכמו שלא נחקרו יעקב פרי, מאיר כהן ושי פירון מעולם, גם 43 חברי הכנסת שהצביעו בעד "חוק ישראל היום" לא נחקרו. מלבד איתן כבל, שחקירתו לא עשתה רושם של חקירה רצינית.

החקירה הבררנית מתקיימת ביתר שאת במדיניות הרגולטורית של משרד התקשורת כלפי המתחרה שלyes - HOT. על פי ציפורי, הוט קיבלה הטבות מס בהיקף של מיליארד שקל כאשר לא נדרשה לעמוד בהתחייבותה לפריסת התשתית שלה במדינה. אבל לעומת יס, הוט לא הייתה בבעלות חבר של נתניהו. ציפורי גילה כי ההטבה ניתנה בתקופה שמוזס ובעל השליטה לשעבר בגלובס, אליעזר פישמן היו בין בעלי המניות בהוט. ואיש לא חוקר. ומנכ"ל משרד התקשורת באותה תקופה, אבי ברגר מקבל מהתקשורת יחס של איש עקרונות.

הבעייתיות בחקירות מכרסמת באמון הציבור במערכת אכיפת החוק והמשפט. והשבוע קיבלנו עדות ישירה להשפעה המשחיתה שיש להן על אנשי מערכות הללו, שנדרשים לתת להן גיבוי.

אפשר לקרוא את המסרונים בין השופטת הילה פוזנסקי-כץ לעו"ד ערן שחם-שביט, שבהם מדברים על הנחפזות של חוקרי להב 433 להשאיר את עצורי תיק 4000 במעצר כהלצה חברית. אפשר גם לפרש את טענתו של שחם-שביט שלפיה החוקרים "כמעט הרביצו לי", בכך שחשב שאפשר לשחרר עצורים מהר יותר משסברו החוקרים. ואת תגובת השופטת "נדמה לי שאין דבר מפחיד כמעצר בלהב" כהסכמה כי החוקרים נמצאים באמוק מסוכן שעלול לרמוס כל מי שחולק עליהם. אבל איך שלא מפרשים את דבריהם, קשה להבין את הטענה כי לא בוצעה עבירה פלילית בתיאום פסקי דין. זו בהחלט עבירה ועל כן ההחלטה לא לפתוח נגדם בחקירה פלילית היא החלטה מושחתת.

קל להיסחף בדיווחים צעקניים על אודות הטבות בשווי מיליארד שקל לבזק בתמורה לסיקור אוהד בוואלה. אך כאשר עוצרים רגע ובודקים את החשדות, מבינים כי קורה כאן דבר מסוכן באופן בלתי נתפס. ולא ברור איך נצא מזה בשלום״.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 04 מרץ 2018, 23:23

פרשנות
יצחק שרייבמן
כ"ט שבט תשע"ח 13:37
"יומני, אם נפסיד הפעם, שוב לא תהיה תקומה לשמאל"
"ואז הוא הופיע. צעיר מבריק ואינטליגנטי, שגריר ישראל באו"ם, מפוצץ בכריזמה ועם הופעה של מינימום נשיא ארה"ב, וטרף לנו את כל הקלפים". יומן דמיוני לחלוטין.

יומני היקר שלום,

סוף סוף זה הגיע. הבוקר התעוררתי עם חיוך גדול על הפנים. זה לא קורה לי הרבה בשנים האחרונות, אבל המלצות המשטרה החמורות שהוגשו נגד ראש הממשלה עוזרות לי לחשוב שאולי בכל זאת יש תקווה. שהנה סוף סוף מצליחה כנופיית שלטון החוק לתפור את התיק המושלם לבנימין נתניהו, האיש שאחראי למצב רוחי העגום הדרך כלל.

כן יומני היקר, זה האיש. בנימין נתניהו. הוא השולט על מצב רוחי כבר לא מעט שנים. אני סובל מ'נתניהו פוביה'. יש המכנים אותי ואת חברי מאמינים. חברי כת 'רק לא ביבי', כת תל אביבית נפוצה עם עשרות אלפי חברים. חברי הכת מאמינים שכל הטוב הקיים בעולם זה למרות ביבי, וכל הרע נזקף כמובן ישירות לחובתו של האיש הזה, המכונה בפי ההמון הנבער 'ראש ממשלת ישראל'. אוי לבושה.

אני לא יכול לתאר לך את הסבל שאנו עוברים, יומני היקר. מדובר בסיוט מתמשך. להתעורר כל בוקר מחדש ולגלות שהוא עדיין כאן. שהאיש הנורא הזה, שמגיל אפס לימדו אותי כמה הוא מסוכן ומפחיד, האיש הזה עדיין מנהיג את מדינת ישראל. המדינה שאנחנו הקמנו. שלטנו בה ללא מצרים. מדינה שהייתה אמורה לשרת אותנו ולצעוד בכיוון שהתווינו לה בעת ייסודה.

זה קרה לפני כמעט שלושים שנה. הכול היה בסדר. המדינה הייתה בבעלותנו ולא נראה היה שזה עומד להשתנות. אמנם ברמה הפוליטית כוחנו הלך ונחלש, במיוחד מאז המהפך של מנחם בגין ז"ל. אבל לא דאגנו. השלטון האמיתי נותר בידינו. אפשרנו למערכת הפוליטית לשחק בדמוקרטיה פרלמנטרית, אבל שליטתנו במוקדי הכוח החשובים כמעט לא נפגעה.

ואז הוא הופיע. צעיר מבריק ואינטליגנטי, שגריר ישראל באו"ם, מפוצץ בכריזמה ועם הופעה של מינימום נשיא ארה"ב, וטרף לנו את כל הקלפים. בינינו, ואל תגלה לאף אחד שאמרתי את זה, הוא מנהיג לא רע בכלל, וודאי ביחס לכל הגמדים הטוענים לכתרו. אבל מה לעשות ? הוא נולד בצד הלא נכון של המפה. והכי גרוע, הוא גם בחר להישאר בצד הזה, הלא נכון. להישאר ואף להנהיג את ישראל השנייה לניצחון עלינו, על הצד הנכון. על ישראל הישנה והטובה שלנו.

בהתחלה חשבנו שזה יהיה קל. קטן עלינו. כמה השמצות, מספר הקלטות והאיש ייעלם מהזירה. יתפוגג. אבל איפה ?!?! כל מה שעשינו חזר אלינו כבומרנג. כבר יותר מעשרים שנה אנחנו תקועים איתו. ככל שהמאמצים להדיחו גברו, הוא הלך והתחזק, הלך והשתכלל. והכי חמור, העם פתאום קלט מה קורה כאן, מי נגד מי, ומאז לא מפסיק לתמוך בו.

בסיבוב הראשון שלו בראשות הממשלה, אחרי מספר תרגילי הדחה בסיסיים שלא צלחו, הפעלנו את נוהל "המתפרה". מדובר בנוהל פשוט יחסית, המופעל בהצלחה בשירות משטרים מושחתים משחר ההיסטוריה.

במסגרת הנוהל תופרים תיק פלילי לאישיות המסומנת. אין קל מלתפור תיק לבנאדם. כל בנאדם שתושיב עליו שלושה חוקרים למשך שנה יקבל תיק. אז גם אצלו הלכנו על זה, אבל משום מה זה לא ממש עבד. ניסינו להאשים אותו בלקיחת מתנות, כולל סיכת נוי בשווי שישה שקלים (בבקשה אל תצחק עליי.. אין לנו ברירה אחרת), אבל המהלך לא הושלם. לא עברו שנים רבות והוא שוב חזר.

אבל מה זה חזר. חזר בכל הכוח. האיש ניצח בבחירות לפני כמעט עשור, ומאז לא מפסיק לנצח. מה לא ניסינו יומני היקר. באמת שניסינו הכול. אני מתבייש לספר לך כמה פתטיים היינו במסגרת המאמץ להדיחו, אבל כלום, נאדה. גורנישט. גייסנו כספים כל העולם, רתמנו את כל הכוחות שעדיין נמצאים בשליטתנו, וכשלנו בקרב מולו.

אבל, יומני היקר, לא לעולם חוסן. לפני כשנתיים הצלחנו סוף סוף לפתוח שוב את המתפרה. ברור לי שאף אחד לא מאמין לנו. שכולם יודעים שזו הפיכה פוליטית בלתי חוקית. אבל כבר לא ממש אכפת לנו להיראות טוב. להציג הצגה של צדק, יושר ו'שלטון החוק'.

פשוט נמאס לנו. תחשוב רגע לאן הגענו. נתניהו הוא ראש הממשלה, חברו הטוב דונלד טראמפ הוא נשיא ארה"ב והמתנחל דיויד פרידמן הוא שגריר ארה"ב בישראל ! אתה קולט מה קורה כאן ? זה כבר באמת יותר מדי עבורנו. עד כאן !

אז במסגרת תפירת התיק לנתניהו גייסנו שורה של שברירי מידע, חומר ממוחזר, שמועות של לשעברים מתוסכלים, רכילויות מפוקפקות וסיפורי פיקנטריה שאין בינם לבין עבירה פלילית דבר וחצי דבר, ויצאנו לדרך.

נתנו שמות יפים לכל תיק, מינינו מדליפים מיוחדים שיחלקו לכל עיתונאי את ליטרת הבשר שלו, והנה כרגע נדמה שיש לנו את זה סוף סוף. שמה שלא הלך לנו בקלפי בפעם הראשונה, השנייה, השלישית והרביעית, נצליח לעשות דרך בית המשפט. באמצעות הצגה משפטית - פוליטית בשיטה הסובייטית הישנה והטובה.

יומני היקר, אל תחשוב לרגע שזה קל ופשוט. להזכירך, מדובר בנתניהו. האיש מכיר אותנו יותר מדי טוב. הוא מנהל נגדנו קרב אדירים. בכל החזיתות. באוויר, בים וביבשה. העם היהודי תומך בו כמובן. כי הזיוף, השקר, הריקבון והשחיתות שלנו, כנופיית שלטון החוק, זועקים לשמיים. אבל מלכתחילה יצאנו להפיכה הזאת בגלל שכולם נגדנו. ככה שלא הפסדנו הרבה.

הפעם לא נוותר. נעשה כל מאמץ לסגור קצוות. לתפור תפרים גסים משורה של טלאים, הערכות ובדיות. כל פעולה שעשה נתניהו מתוקף תפקידו ובמסגרת סמכותו, נמצא בה הקשר פלילי. העיקר לתפור איזה תיק. העיקר לסיים אחת ולתמיד את הסיפור איתו. הפעם אסור לנו להפסיד. אם נפסיד הפעם, שוב לא תהיה תקומה לשמאל בישראל.

אז תחזיק לנו אצבעות יומני היקר. אין לנו ברירה אחרת. אין לנו באמת דרך להתמודד מולו בצורה דמוקרטית. אין סיכוי שנצליח לשכנע את העם להחליף אותו באיזה בוז'י, ציפי או ג'לי. נשארה רק דרך אחת. דרך של הפיכה בלתי חוקית במסווה של 'תיק פלילי'. מקווה שנצליח.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 05 מרץ 2018, 12:18

ניר חפץ בדרך לחתום על הסכם עד מדינה נגד ראש הממשלה
הוא יהיה עד המדינה השלישי בפרשות נתניהו
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 05 מרץ 2018, 12:27

ברוך קרא:
בהסדר התגבש בין ניר חפץ למדינה הוא יספק מידע על הפרשות הידועות ופרשות חדשות שאינן ידועות
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 05 מרץ 2018, 13:12

הערוץ 10:
פרסום ראשון: במסגרת ההסדר המתגבש בין חפץ לפרקליטות הוא צפוי למסור חומרים מפלילים גם על רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 05 מרץ 2018, 14:20

לא יאומן מסתכלים על ראש ממשלה כראש ארגון פשע שמי שיודע משהו כנגדו יסגרו לו את התיקים העיקר שיצליחו להיפטר ממנו. איזה אדם ישר יסכים להיות ראש ממשלה במצב הזה.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 05 מרץ 2018, 16:11

מסביבתו של ראש הממשלה נתניהו נמסר:
כשיש משהו לא צריך אפילו עד מדינה אחד. וכשאין, גם אלף עדי מדינה לא יעזרו.
המירוץ הבלתי פוסק אחרי עדי מדינה הוא ההוכחה הטובה ביותר שאין כלום - ולא יהיה כלום.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אבי יואלי » 05 מרץ 2018, 16:28

זה רק מראה על כמה שווה העדות של פילבר
אם פילבר היה מספק למשטרה את הסחורה הם לא היו צריכים עוד עד מדינה
והיו ממצים את הדין גם עם חפץ.
במדינה מתוקנת מליונים היו יוצאים לרחובות נגד שחיתות המשטרה ברדיפה אובססיבית אחר רואה"מ
ואני לא מחסידיו, אבל פשוט גועל נפש.
אבי יואלי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 05 מרץ 2018, 16:37

אפשר להבין אותם הרשעים האלו כבר בזבזו 100 מיליון שקל מחשבון הציבור על נסיעות לכל העולם ובתי מלון וכו' וכו' ומרגישים שלא סיפקו את הסחורה ומתביישים מה יגידו עליהם, לכן הם יהפכו כל אבן בעולם כדי למצוא משהו...
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 05 מרץ 2018, 17:40

אני פה כתב:מסביבתו של ראש הממשלה נתניהו נמסר:
המירוץ הבלתי פוסק אחרי עדי מדינה הוא ההוכחה הטובה ביותר שאין כלום - ולא יהיה כלום.

תגובה טפשית במיוחד, הכולל בתוכו משחקי מילים.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 05 מרץ 2018, 17:42

אבי יואלי כתב:זה רק מראה על כמה שווה העדות של פילבר
אם פילבר היה מספק למשטרה את הסחורה הם לא היו צריכים עוד עד מדינה
והיו ממצים את הדין גם עם חפץ.
במדינה מתוקנת מליונים היו יוצאים לרחובות נגד שחיתות המשטרה ברדיפה אובססיבית אחר רואה"מ
ואני לא מחסידיו, אבל פשוט גועל נפש.

העדות של פילבר בתיק 4,000, וניר חפץ גם בתיק 1,000.
ואין זה סותר בכלל.
אל תחשוב שבית משפט לא משתכנע יותר כשיש 2 עדים.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי אבי יואלי » 05 מרץ 2018, 17:46

אם היה להם בשר הם לא היו מוותרים לחפץ כ"כ מהר על הכל, פשוט יוצא נקי,
זה רק מראה כמה הלחץ שלהם גדול להשיג משהו כי אין להם שום דבר שיעמוד בבי"מ
אבל מה שמדהים שהעם הזה מוכן לספוג את הדיקטטורה ולשתוק
אם היו כאן פוליטקאים הוגנים ולא משנה מאיזו מפלגה, היתה צריכה לקום כאן קול זעקה
אבל כל אחד חושב רק על עצמו (ולא שנתניהו טוב יותר) ולכן כל ראש ממשלה ימני שינסה קצת לעשות סדר
בדיקטטורה של משטרה+ בתי משפט+פרקליטות+תקשורת, יורידו אותו בכל דרך, פשוט מזעזע
אבי יואלי

הודעה שלא נקראהעל ידי בחייכון וביומיכון » 05 מרץ 2018, 20:55

שיך כתב:הערוץ 10:
פרסום ראשון: במסגרת ההסדר המתגבש בין חפץ לפרקליטות הוא צפוי למסור חומרים מפלילים גם על רעיית ראש הממשלה שרה נתניהו

כלומר הוא הוא צפוי להמציא... הלא זוהי עבודתו של עד מדינה....
סמל אישי של המשתמש
בחייכון וביומיכון

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 05 מרץ 2018, 21:03

אבי יואלי כתב:אם היה להם בשר הם לא היו מוותרים לחפץ כ"כ מהר על הכל, פשוט יוצא נקי,
זה רק מראה כמה הלחץ שלהם גדול להשיג משהו כי אין להם שום דבר שיעמוד בבי"מ
אבל מה שמדהים שהעם הזה מוכן לספוג את הדיקטטורה ולשתוק
אם היו כאן פוליטקאים הוגנים ולא משנה מאיזו מפלגה, היתה צריכה לקום כאן קול זעקה
אבל כל אחד חושב רק על עצמו (ולא שנתניהו טוב יותר) ולכן כל ראש ממשלה ימני שינסה קצת לעשות סדר
בדיקטטורה של משטרה+ בתי משפט+פרקליטות+תקשורת, יורידו אותו בכל דרך, פשוט מזעזע

אפשר לחשוב גם הפוך, בגלל שניר חפץ אמור להיא הרבה בשר, לכן נותנים לו פטור מלא, וכגודל השירות שעושה כך גודל התשלום שהוא מקבל.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי עדיף » 06 מרץ 2018, 16:13

חפץ העביר הקלטה של הכלבה קאיה מספרת הכל על יאיר ושרה,

היכונו לתיק 4,065
מותה המסתורי של הכלבה קאיה, בדיוק באמצע החקירה, ובזמן שהמשטרה תכננה לחתום איתה הסכם על עדת מדינה!!!!!
כל הכתבות המצוטטות מאתר בח"ח הם זבל של שקרים, לפעמים זדוניים ומרושעים
אל תאמינו למילה שמעתיקים משם
ברי עדיף

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 06 מרץ 2018, 18:48

עברתי היום ליד לשכת ראש הממשלה, והרחיקו אותי משם.
הם טענו שיש חפץ חשוד.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי zeevi » 06 מרץ 2018, 21:18

נתניהו יכול להיות עד מדינה נגד חפץ?
zeevi

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 06 מרץ 2018, 21:23

שמעתי שהיועהמ"ש מנדלבליט כבר זיכה את כל אנשי נתניהו ונשאר לו לטהר רק את נתניהו...
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 06 מרץ 2018, 21:38

לא יהיה כלום!
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 06 מרץ 2018, 21:43

אני פה כתב:לא יהיה כלום!

אפי' נתניהו כבר לא אומר את זה.
אין דבר כזה שיש 3 עדי מדינה ואין כלום, יהיה פה הרשעה בצורה ודאית.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 06 מרץ 2018, 21:46

על כמה אתה מתערב?
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 06 מרץ 2018, 21:52

סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 06 מרץ 2018, 21:54

אני פה כתב:

צודק.
בכל אופן אתה חשוב שזה תגובה ראויה התגובה הזאת?
זה תגובה של מישהו שמבין שהוא כבר אבוד, וזה שאלה כמה זמן ימשוך שנתיים או ארבע,
בסוף הוא יצטרך לפרוש.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 06 מרץ 2018, 21:56

אם הוא יפרוש בסוף הקדנציה זה לא בגלל כתב אישום רציני (אולי משהו קטן שייגמר בהסדר טיעון על קנס וכו') אלא בגלל שיימאס לו מהתקשורת וההשמצות.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 06 מרץ 2018, 22:30

אני פה כתב:אם הוא יפרוש בסוף הקדנציה זה לא בגלל כתב אישום רציני (אולי משהו קטן שייגמר בהסדר טיעון על קנס וכו') אלא בגלל שיימאס לו מהתקשורת וההשמצות.

לא יימאס לו, כי אם הוא היה בכיון הזה הרי שהדבר היה אמור לקרות מזמן.
יהיה לו כתב אישום זה בטוח, השאלה מה וכמה, הנושא בהחלט פתוח, אבל בא נאמר ברורות אחרי כתב אישום הוא לא יכול להישאר ראש ממשלה לזמן ארוך, הוא הופך לברווז צולע [עכשיו הוא כבר חצי] והעסק גמור, הגיע הזמן לפתוח את העיניים ולחשוב מי יבוא אחריו.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי בחייכון וביומיכון » 06 מרץ 2018, 22:44

מבחינה מדינית אם מאבדים אותו מאבדים נכס, קחו לדוגמא שהוא האדם היחיד בעולם שיש לו קשרים אישיים גם עם ארה"ב וגם עם פוטין, מנהיגי מעצמות עולם אוהבים אותו, דבר שלא מוכרח ולא מסתבר שימשיך להיות עם מי שיבוא אחריו בפרט אם יבוא אחד בעל גאוה מגעיל כזה וחסר נסיון כמו יהיר לפיד שר"י, למעשה אלה שמפילים אותו כעת הולכים ראש בקיר ויאכלו אותה בסוף.
סמל אישי של המשתמש
בחייכון וביומיכון

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 06 מרץ 2018, 23:01

לא יהיה שום כתב אישום. כולם מבינים שיש פה רדיפה בולשיביקית שלא היתה כמוה, היום חבר כנסת אמר שאפ' לראש הפשע הכי גדול בארץ לא היה שלושה עידי מדינה. כל מי שמכיר את נתניהו מעיד שהוא מהפוליטקאים הכי זהירים לא לעשות שטויות.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 06 מרץ 2018, 23:02

בחייכון וביומיכון כתב:מבחינה מדינית אם מאבדים אותו מאבדים נכס, קחו לדוגמא שהוא האדם היחיד בעולם שיש לו קשרים אישיים גם עם ארה"ב וגם עם פוטין, מנהיגי מעצמות עולם אוהבים אותו, דבר שלא מוכרח ולא מסתבר שימשיך להיות עם מי שיבוא אחריו בפרט אם יבוא אחד בעל גאוה מגעיל כזה וחסר נסיון כמו יהיר לפיד שר"י, למעשה אלה שמפילים אותו כעת הולכים ראש בקיר ויאכלו אותה בסוף.

א. יאיר לפיד לעולם לא יהיה ראש ממשלה, אפי' אם הוא רוצה, זה פשוט לא מציאותי שירכיב קואליציה.
ב. אל תחשוב שהוא נכס ואם הוא מת השמש עדיין יכול לזרוח, צא ולמד בכל מדינות העולם צריכים קשרי חוץ ומחליפים מנהיגים כל כמה שנים וחיים מצוין עם השכנים, מנהיג מדינה יש לו גם אינטרסים וזה מדינה מול מדינה ולאו דוקא איש מול איש, ומשום כך הרי שהבא אחריו יכול בהחלט לתפוס קליק בקלות.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 06 מרץ 2018, 23:05

אני פה כתב:לא יהיה שום כתב אישום. כולם מבינים שיש פה רדיפה בולשיביקית שלא היתה כמוה, היום חבר כנסת אמר שאפ' לראש הפשע הכי גדול בארץ לא היה שלושה עידי מדינה. כל מי שמכיר את נתניהו מעיד שהוא מהפוליטקאים הכי זהירים לא לעשות שטויות.

בטח שיהיה כתב אישום?
על זמך מה אתה אומר שלא? אתה סומך על היועהמ"ש או על בית המשפט?
נתניהו לא מהפוליטיקאים הכי זהירים, עובדה שיש כאן הרבה פרשיות נגדו, והן לא מצוצות מהאצבע.
אני מסכים איתך שהדרך בו מתנהגים המשטרה ובית המשפט והתקשורת הוא בולשיביקית, אך עדיין זה לא הופך את נתניהו לזכאי.
ואגב, לסדר הנחות מס לידידים זה אחד הפשעים הגדולים [לו זה נכון שאכן רצה לעשות כך].
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 06 מרץ 2018, 23:08

הוא לא סידר שום הנחה הוא רק אמר ליאיר לפיד אחרי שמילצן פנה ללפיד שהוא אחראי על הנושא שלדעתו זה חוק טוב ששוה לבדוק אותו אחרי שמשרד הקליטה המליץ על זה. בפועל מי שפעל זה דווקא יאיר לפיד. אם על כל מילה של פוליטקאי יגישו כתב אישום אנחנו בצרות.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי בחייכון וביומיכון » 06 מרץ 2018, 23:31

כעת התפרסם שניר חפץ בעצם שמר במשך שנים ראיות נגד נתניהו כנשק יום הדין ברגע שקלט שלא הכל חלק וזה יכול לעלות נגדו, הוא שמר הכל מחוץ לבית כך שבחיפוש משטרתי לא ימצאו, וכעת יש בידו הקלטות ומסרונים ומסמכים נגד נתניהו, כך שמשהו וודאי יהיה, השאלה רק מה.
סמל אישי של המשתמש
בחייכון וביומיכון

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 07 מרץ 2018, 00:09

אם זה נכון אז בעיקר מי שבבעיה זה שרה נתניהו.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי עדיף » 07 מרץ 2018, 00:21

אם הוא מתפוטר אז חבל על הנכס הזה. צריך להחזיר את נתניהו לאו"ם, ואת דני דנון להביא חזרה למדינה, מצידי ללשכת ראש הממשלה.
ברי עדיף

הודעה שלא נקראהעל ידי בחייכון וביומיכון » 07 מרץ 2018, 01:17

במקרה והולכים לבחירות יש סיכוי שנתניהו נבחר שוב? בליכוד לא יעדיפו את גדעון סער?
סמל אישי של המשתמש
בחייכון וביומיכון

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי עדיף » 07 מרץ 2018, 01:23

במקרה ו... אזי לא אמור להיות שוב פריימריז בשלב הנוכחי. היו"ר נתניהו דבוק חזק חזק לכסא.
ברי עדיף

הודעה שלא נקראהעל ידי בחייכון וביומיכון » 07 מרץ 2018, 01:25

למה שמישהו עם שכל יבחר בידיים אדם ששקוע בחקירות, כן אשם לא אשם, תכלס האדם טרוד בחקירות וכולנו יודעים איך דברים כאלה משפיעים ל בני אדם, א"א לנהל כך מדינה לאורך זמן.
סמל אישי של המשתמש
בחייכון וביומיכון

הודעה שלא נקראהעל ידי טירון פלוס » 07 מרץ 2018, 01:26

קשה מאוד לראות אדם כמוהו יושב בכלא.
אני חושב שהוא תרם רבות עד למאוד למדינת ישראל, וההישגים שלו הם כאלו שיזכרו לדורות, למרות שכחרדים גם אכלנו ממנו לא מעט...
אבל הקושי הגדול שלי, הוא המחשבה שאנו נשלטים בידי קבוצת שרלטנים שיושבים במשטרה ובבג"ץ, והם עושים מה שבא להם, מבלי שאפשר לצייץ, ואם נאמר שאף אחד אינו מעל החוק, הרי שהם אין להם חוק, והם פועלים בצורה שלא היתה מביישת את ה-ק.ג.ב. בתפארתו.
ולמה זה מפריע לי?!
היות ואנו החרדים, הראשונים לסבול מנחת זרועם של אנשי הדיקטטורה שרוממות הדמוקרטיה בגרונם.
מפחיד!
טירון פלוס

הודעה שלא נקראהעל ידי בחייכון וביומיכון » 07 מרץ 2018, 01:31

טירון פלוס כתב:קשה מאוד לראות אדם כמוהו יושב בכלא.
אני חושב שהוא תרם רבות עד למאוד למדינת ישראל, וההישגים שלו הם כאלו שיזכרו לדורות, למרות שכחרדים גם אכלנו ממנו לא מעט...
אבל הקושי הגדול שלי, הוא המחשבה שאנו נשלטים בידי קבוצת שרלטנים שיושבים במשטרה ובבג"ץ, והם עושים מה שבא להם, מבלי שאפשר לצייץ, ואם נאמר שאף אחד אינו מעל החוק, הרי שהם אין להם חוק, והם פועלים בצורה שלא היתה מביישת את ה-ק.ג.ב. בתפארתו.
ולמה זה מפריע לי?!
היות ואנו החרדים, הראשונים לסבול מנחת זרועם של אנשי הדיקטטורה שרוממות הדמוקרטיה בגרונם.
מפחיד!

אנחנו יים את ה לדאבונינו כבר מאז קום המדינה הזאת, עבורינו אין כאן שום חדש.
סמל אישי של המשתמש
בחייכון וביומיכון

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 07 מרץ 2018, 01:50

תראו מה עשו לבינזרי שהכל היה מכור מראש, וכן אריה דרעי כמה בכירים הודו שזה היה מכור מראש וקבלו הוראה מיוסי בייליין ועוד להוריד אותו בכל מחיר.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 07 מרץ 2018, 02:05

שינית את דעתך?
אני פה כתב:לא יהיה כלום!
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 07 מרץ 2018, 02:06

זה העניין שאפ' שהחליטו לחסל אותו בכל מחיר לא ימצאו כלום.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי שימי התימני » 07 מרץ 2018, 02:09

אני לא יכול להבין איך זה שאין אף אחד במדינה הזאת שלא עושה ויצעקו
בדיוק כמו שהשמאלנים עשו או עושים הפגנות בכל מוצאי שבת גם הימניים צריכים לצאת לרחובות
נ נח נחמ נחמן מאומן
סבא הוא המלך
סמל אישי של המשתמש
שימי התימני

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 07 מרץ 2018, 02:16

כל מי שיארגן הפגנה נגד המשטרה יקבל תיק..

איזה ח"כ סיפר שלמחרת שדיבר בחריפות נגד המשטרה קיבל טלפון מהמשטרה על איזה עניין שכבר סיים לפני שלוש חודשים.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי שימי התימני » 07 מרץ 2018, 02:19

רק במדינות הערביות אפשר לעשות מהפכה
נ נח נחמ נחמן מאומן
סבא הוא המלך
סמל אישי של המשתמש
שימי התימני

הודעה שלא נקראהעל ידי בחייכון וביומיכון » 07 מרץ 2018, 09:17

אבל כאן המדינה מתנהגת כמו המדיניות הערבית....
סמל אישי של המשתמש
בחייכון וביומיכון

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 07 מרץ 2018, 09:39

טירון פלוס כתב:קשה מאוד לראות אדם כמוהו יושב בכלא.
ולמה זה מפריע לי?!
מפחיד!

אני מוכן להתחייב בעבורך להביא על כל דבר טוב שעשה שני דברים רעים.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי טירון פלוס » 07 מרץ 2018, 11:31

זו התחייבות לא רעה.
אלא שעל ראשי ממשלה שהיו כאן בעבר, אני יכול להביא לך על כל דבר טוב שהם עשו 5 דברים רעים.
וההבדל הוא ענק.
טירון פלוס

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 07 מרץ 2018, 13:13

רום ליאור:
המשטרה לא תחקור את טענותיו של ניר חפץ בדבר המעורבות של שרה ויאיר נתניהו בנושאים בטחוניים: ״לא מעלה חשד לפלילים״.
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 07 מרץ 2018, 15:45

אביב בושינסקי שעבד עם רה״מ 7 שנים בהם כיהן כיועץ בכיר התראיין לתוכנית ״לפני כולם״:
‏ "מעולם, אבל מעולם, לא ראיתי את בנימין נתניהו עושה קומבינות, מטיב עם אחרים או עושה עבירות ומעשים בלתי חוקיים. ויותר מזה, הוא מעולם לא ביקש ממני לשקר עבורו, לא שיקרתי מטעמו ומעולם לא נתבקשתי לשקר."
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 07 מרץ 2018, 16:40

אני פה כתב:אביב בושינסקי שעבד עם רה״מ 7 שנים בהם כיהן כיועץ בכיר התראיין לתוכנית ״לפני כולם״:
‏ "מעולם, אבל מעולם, לא ראיתי את בנימין נתניהו עושה קומבינות, מטיב עם אחרים או עושה עבירות ומעשים בלתי חוקיים. ויותר מזה, הוא מעולם לא ביקש ממני לשקר עבורו, לא שיקרתי מטעמו ומעולם לא נתבקשתי לשקר."

אדרבה, שיהיה עד מדינה ויעיד על כך....
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 07 מרץ 2018, 20:50

אל תדאג, אם ימחקו לו כמה סעיפים פליליים הוא יעיד ההיפך.

סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 07 מרץ 2018, 21:20

נתניהו: ''המרדף האובססיבי אחר עדי מדינה מוכיח שאין כלום''

נתניהו מפרסם פוסט בפייסבוק:
אני לא נוהג להגיב על ״הכותרות המרעישות״ כביכול. אבל קראתי משהו באחד העיתונים שגורם לי לחרוג ממנהגי.

קראתי על אדם שנלקח לחקירה, מפעילים עליו מכבש לחצים, אומרים לו: ״שקר, תהיה עד מדינה״ - והוא מסרב. קשה להאמין שבמדינת ישראל, בדמוקרטיה שלנו ב-2018, יש דברים כאלה.

אז אני רוצה להגיד כמה מילים על תעשיית עדי המדינה. לוקחים אנשים שטוענים שהם ביצעו איזה עבירה. מכניסים אותם למעצר, מהלכים עליהם אימים, אומרים להם: ״החיים שלכם הסתיימו, החיים של המשפחה שלכם הסתיימו. אנחנו ניקח מכם כמעט הכל, גם את החירות שלכם. אתם רוצים להיחלץ מזה? יש מוצא אחד - לכלכו על נתניהו. לא חשוב שתגידו שקרים הזויים, העיקר - לכלכו על נתניהו.

אז כשיש משהו אמיתי לא צריך עד מדינה אחד, וכשאין שום דבר גם אלף עדי מדינה לא יעזרו. המרדף האובססיבי הזה אחרי עד מדינה אחד ועוד עד מדינה ועוד עד מדינה זו ההוכחה הטובה ביותר שאין כאן כלום.

אז הם ימשיכו בשלהם ואני אמשיך בשלי, בעשייה ההיסטורית כאן למען מדינת ישראל. וימים יגידו עד כמה הביקור הזה היה חשוב לביטחון ישראל.

בהזדמנות הזאת אני רוצה להודות לרבים רבים מכם שממשיכים לתמוך בי, ברעייתי, במשפחתי. זה מחמם את הלב שלנו תמיד ובייחוד בימים האלה. תודה רבה לכם
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 08 מרץ 2018, 11:42

לא רק נגד נתניהו: יועץ התקשורת, שקיבל חסינות מלאה כעד מדינה, הפתיע את חוקריו כשסיפק חומרים מפלילים לכאורה גם על ארבעה בכירים במפלגת השלטון, בהם שני שרים. ההתנהלות מולם בפרויקטים במשרדי הבריאות והגנת הסביבה מעלה חשד לפלילים

ניר חפץ, יועץ התקשורת לשעבר של ראש הממשלה, מעסיק לא מעט מאז חתימתו על עד מדינה את בנימין נתניהו, אולם נראה כי גם אחרים במפלגת השלטון צריכים לחשוש מהפרטים שהוא מוסר לחוקריו ביחידת להב 433. ל-ynet נודע כי במסגרת ראשי הפרקים שהעביר חפץ לחוקריו צוינו שמות של ארבעה בכירים בליכוד, בהם שני שרים מכהנים, שההתנהלות מולם בפרויקטים במשרדי הבריאות והגנת הסביבה מעלה חשד לפלילים.
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 08 מרץ 2018, 11:47

סקר ישראל היום
קבצים מצורפים
image (2).png
image (2).png (259.39 KiB) נצפה 8970 פעמים
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 08 מרץ 2018, 11:48

המשך הסקר שס לא עוברת את אחוז החסימה
קבצים מצורפים
image (3).png
image (3).png (235.28 KiB) נצפה 8969 פעמים
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 08 מרץ 2018, 12:23

כאשר מסתכלים על אפשרות הרכבת קואליציה נתניהו יכול להרכיב קואליציה דומה לזו שיש כיום אולם ללא שס שכאמור לא עוברת את אחוז החסימה. בהרכבת של הליכוד, הבית היהודי, יהדות התורה, כולנו, וישראל ביתנו הוא מרכיב קואליציה של 67.
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 08 מרץ 2018, 15:02

שיך כתב:לא רק נגד נתניהו: יועץ התקשורת, שקיבל חסינות מלאה כעד מדינה, הפתיע את חוקריו כשסיפק חומרים מפלילים לכאורה גם על ארבעה בכירים במפלגת השלטון, בהם שני שרים. ההתנהלות מולם בפרויקטים במשרדי הבריאות והגנת הסביבה מעלה חשד לפלילים

ניר חפץ, יועץ התקשורת לשעבר של ראש הממשלה, מעסיק לא מעט מאז חתימתו על עד מדינה את בנימין נתניהו, אולם נראה כי גם אחרים במפלגת השלטון צריכים לחשוש מהפרטים שהוא מוסר לחוקריו ביחידת להב 433. ל-ynet נודע כי במסגרת ראשי הפרקים שהעביר חפץ לחוקריו צוינו שמות של ארבעה בכירים בליכוד, בהם שני שרים מכהנים, שההתנהלות מולם בפרויקטים במשרדי הבריאות והגנת הסביבה מעלה חשד לפלילים.

כנראה מדובר בשר זאב אלקין
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 09 מרץ 2018, 01:30

על רקע חקירות נתניהו: משבר האמון שלי עם משטרת ישראל - אלי ציפורי - גלובס

לפני שאסביר את הכותרת, הנה הקדמה קצרה לכל המלעיזים, המפקפקים והמקללים: ראש הממשלה בנימין נתניהו עבר את הגבולות המוסריים והערכיים בתיק 1000, גבולות המצופים ממנהיג של מדינה. הוא לא הראשון וכנראה לא האחרון שחוצה את הגבולות. קדמו לו אהוד ברק, אהוד אולמרט, שמעון פרס ואפילו אריאל שרון. בכל מקרה, לא התקשורת תשפוט אותו או תקבע את אשמתו בחשדות הכבדים נגדו, היא לא תקבע אם הוא אשם או זכאי, מושחת או ישר, והיא לא תחליט אם מדובר ב"תיקים סגורים". רק בתי משפט יעשו זאת.
והערה נוספת: בכירי התקשורת בישראל טוענים שוב ושוב שנתניהו אובססיבי לתקשורת. הם בהחלט צודקים, אבל הם שוכחים את הצד השני של המשוואה - האובססיה של התקשורת, שלהם, כלפי נתניהו.

צריך לשים את זה על השולחן: ברוב כלי התקשורת המרכזיים בישראל בולטת מאוד הביביפוביה. מדובר בשנאה פתולוגית, יוקדת, רושפת, אוטומטית, אידיאולוגית, חסרת איזונים, חסרת אובייקטיביות, חסרת ענייניות וחסרת בלמים לכל מה שמייצג נתניהו.

השנאה הזאת עוברת דרך כל שרשרת הייצור - מהעורכים הבכירים, דרך העיתונאים הבכירים ועד העורכים והעיתונאים הזוטרים. וגרוע מכל: הם מהדהדים זה את זה לדעת, עושים זה לזה נעים בגב, מארחים זה את זה וחוסמים כמעט לחלוטין כל דעה אחרת מלבוא לידי ביטוי. זו בריונות בחסות ליברליזם.

ועכשיו לכותרת: את האמון במשטרת ישראל התחלתי לאבד במהלך השנה האחרונה. אובדן האמון הזה מייצג לא מעט מהאנשים בסקטור העסקי שאיתם אני משוחח, עד כמה שהמדגם הזה קטן ולא מייצג. הנה העובדות שהובילו לחוסר האמון הזה, וכל קורא ייקח את זה לאן שהוא רוצה.

יאיר לפיד וארנון מילצ'ן (1): כך חדרה הפוליטיקה למשטרה
מסמך ההמלצות שפרסמה המשטרה נגד נתניהו בתיק 1000 כלל סעיף על שוחד, שהתבסס בין היתר על העזרה כביכול של נתניהו בהארכת חוק מילצ'ן. לא נכתבה מילה וחצי מילה על יאיר לפיד ועל עדותו. איך התקשורת חשפה את שמו והפכה אותו לעד מפתח? היא דיבררה את המשטרה, ומי שתדרכה את כלי התקשורת בשיחת ועידה שמדובר בלפיד ובמדובר בעד מפתח והפכה אותו למעשה ללוחם דגול בשחיתות, היא לא אחרת מאשר מירב לפידות, תומכת לפיד נלהבת, דוברת האוצר בתקופתו ומי שחושבת שלפיד הוא הסיכוי לשינוי אמיתי ולסיכוי אמיתי לחיים שפויים בישראל. התיאורים והתדרוכים של לפידות לטובת לפיד ונגד נתניהו הם פוליטיזציה מסוכנת של החקירה והתערבות בוטה בה, אבל מי בדיוק יהפוך את זה לדיון ציבורי? כל אלה שאוכלים מכף ידה של המשטרה ושל לפידות במטח של הדלפות?

יאיר לפיד וארנון מילצ'ן (2): העדות המטרידה והחסינות בתקשורת
לפני כשבועיים הפניתי פה סדרת שאלות ליאיר לפיד על עדותו הדי מוזרה. חשבתי אז, ומאז המחשבה הזאת רק התחזקה, שמעל עדותו מתנוסס דגל שחור והיא מציגה אותו במערומיו. מאז הסתבך לפיד בגרסאות שונות על עדותו, בהתפתלויות ובשפע של אי-דיוקים. מעל לכול, בולטת החפיפניקיות של המשטרה בנושאים כלכליים וההסתמכות על עדות לא ממש אמינה. לפיד, כך פורסם, פנה לעזרת אגף התקציבים כדי לקבל חוות דעת על הארכת חוק מילצ'ן, אבל השאלה היא למה הוא לא הפנה את הבקשה לגורם הרלוונטי לעניין הארכת החוק - רשות המסים.

אם המשטרה הייתה עושה את עבודתה נאמנה, היא הייתה מבינה שמי שדחף-גישש ברשות המסים לטובת הארכת החוק היה לא אחר מאשר עו"ד פיני רובין, הרוח החיה מאחורי החוק המקורי. האינטרס של רובין ברור, הוא משרת את לקוחותיו, ובמקרה הזה הוא בסך הכול פעל למימוש אופציה להארכת החוק שהייתה מובנית בחוק המקורי. אלא שרשות המסים, והעומד בראשה משה אשר, התנגדו לכך, ואם המשטרה הייתה "חופרת" בעניין היא לא הייתה זקוקה בכלל לעדות המוזרה של לפיד.

מעבר לכך, החסינות (שלא לומר הליטופים) שמקבל לפיד בתקשורת, למרות עדותו המטרידה ושיתוף-הפעולה שהוא זכה לו במשטרה, היא אנטי-דמוקרטית. חדשות ערוץ 2 וערוץ 10 הם למעשה דואופול חזק מאוד (ערוץ 2 הוא הדומיננטי מביניהם), שללפיד יש מאחזים חזקים בו, משדרת העורכים ועד העיתונאים הבכירים. הם נותנים לו הנחות, הם מקיימים איתו קשרים מאוד צפופים ולעתים נראה שהם פשוט הפכו למשרד יחסי הציבור שלו. די אם נזכיר שעופר שלח, חבר כנסת ביש עתיד ומקורבו של לפיד, הגיש עם רביב דרוקר תוכנית בערוץ 10 ולפיד עצמו יצא מאולפני ערוץ 2 היישר לפוליטיקה. אין בכלל ספק: לפיד הוא אתרוג באולפני החדשות בטלוויזיה.

חשד להטבות לבזק (1): מיליארד שקל זה סתם מספר
הן המשטרה והן הפרקליטות, וכמובן התקשורת שניזונה מהן, חוזרות שוב ושוב על החשד שנתניהו העניק הטבות לבזק במיליארד שקל, כאילו זו אמת חקוקה בסלע. האומנם? אני מניח שכל כתבי המשטרה, הפרקליטות וכמובן הפוליטיקה, מעולם לא קראו את דוח המבקר על בזק, את דוחות בזק, למדו לעומק את רפורמת השוק הסיטונאי ובוודאי שלא נברו בעסקת בעלי העניין בין בזק ל-yes. הם פשוט מתווכים לציבור אמירות שיש למשטרה אינטרס לתווך אותן, בלי שום ספק בריא. מיליארד שקל הם אכן, פחות או יותר, היקפה הכולל של עסקת בעלי העניין, אבל כנראה איש לא שאל את עצמו איך היא בדיוק קשורה להטבה שהעניק כביכול נתניהו לבזק.

אכן, נתניהו כשר התקשורת חתם על האישור למיזוג בין בזק ל-yes, אישור שיש בו היגיון עסקי, כמו גם רשויות רגולטוריות אחרות שחתמו על האישור - רשות ההגבלים העסקיים ומועצת הכבלים והלוויין. אכן, לשאול אלוביץ במיוחד (וגם לבזק) היה אינטרס מאוד גדול לקדם את אישור המיזוג הזה בגלל המצוקה המימונית הגדולה של אלוביץ - וייתכן שהרצון הזה הלך רחוק מדי ביחסים עם משרד התקשורת.

אבל, וזה חשוב מאוד מכאן והלאה, עסקת בעלי העניין בין בזק ל-yes והיקפה הכולל לא היו תלויים כלל בנתניהו או בכל פוליטיקאי אחר. זו עסקה שמוגדרת פעולות בין בעלי המניות של בזק ו-yes, במיוחד של אלוביץ, שהיה לו כאמור עניין בה, ומכאן שמה - עסקת בעלי עניין. נתניהו לא היה מעורב בהיקף העסקה, לא בתמורה במזומן שהוסכם בה ולא בהתניות שנקבעו בה. רשות ניירות ערך חקרה את העסקה הזאת וכבר הגישה את המלצותיה לפרקליטות, ובראשן חשד ל"בישול" דוחות yes כדי שאלוביץ יקבל תוספת של 170 מיליון שקל לתמורת העסקה. אז לפחות לפי רשות ניירות ערך לא מדובר במיליארד שקל, אלא ב-170 מיליון שקל, אבל גם הם לא יכולים להיות קשורים בכלל לנתניהו. הרי איש לא חושד, לפחות בינתיים, שנתניהו אחראי ל"בישול" הדוחות של yes כדי להיטיב עם אלוביץ.

חשד להטבות לבזק (2): נתניהו היטיב? הוא גם פגע
במשטרה, בפרקליטות ובתקשורת נוצר הרושם שבתקופת נתניהו כשר התקשורת המשרד היטיב מאוד עם בזק. אני לא מתייחס כרגע לאופן שבו התדיינה בזק עם משרד התקשורת, לחצה עליו וכנראה שני הצדדים עיגלו פינות. אני מתייחס אך ורק לתוצאות הכלכליות של הרגולציה על בזק והשפעתן על הצרכנים. ראשית, בתקופתם של שרי התקשורת הקודמים - גלעד ארדן, משה כחלון, אריאל אטיאס, אברהם הירשזון ודליה איציק -הרגולציה על בזק הייתה הרבה יותר רכה ומי שיכול להעיד על כך הוא לא אחר מאשר אבי גבאי, לשעבר מנכ"ל בזק והיום מי שעומד בראש מפלגת המחנה הציוני. גבאי, במידה רבה, גם דאג שתהיה ותישמר רכה - בשביל זה הוא יצא מבזק עם כ-60 מיליון שקל בעלויות שכר.

משרד התקשורת בתקופת נתניהו-פילבר אכן קידם את ביטול ההפרדה המבנית בבזק ואת אישור המיזוג עם yes, אבל מי אמר שזה רע לתחרות ולצרכנים? במקביל, וכאחד התנאים, קודמה רפורמת השוק הסיטונאי, שליושבי האולפנים לא אומרת הרבה, אבל לצרכנים היא אומרת הרבה מאוד. שוב, בזק עשתה הכול כדי לעכב את הרפורמה, בדיוק כמו שהוט עשתה הכול כדי לעכב את הפריסה האוניברסלית שלה שחסכה לה מיליארד שקל.

אבל בסופו של דבר חייבים להתייחס גם לתוצאות: הרפורמה עובדת מצוין לטובת הצרכנים. הנה העובדות: יותר מחצי מיליון מיליון משקי בית רוכבים על התשתית של בזק באמצעות חברות אחרות ומקבלים אינטרנט זול יותר, תוך פגיעה בבזק; יותר מ-150 אלף מנויים יש לשירות הטלוויזיה של סלקום ויותר מ-50 אלף מנויים יש לשירות הטלוויזיה של פרטנר (השירותים הללו רוכבים על התשתית של בזק) - וכל זה במחירים נמוכים יותר לצרכנים. המיזמים של סלקום ופרטנר ובעקבותיהם המיזמים של yes והוט בעצמה, משקפים היטב את הגברת התחרות בשוק הטלוויזיה וגרמו לנטישה של עשרות אלפי מנויים בחברה, בבעלות בזק, שלכאורה נהנתה מהטבות. אז הנה, היא גם נפגעה ממדיניות נתניהו.

עדי המדינה: בלי מחקרים, בלי חשיפה והעוקץ של מיקי גנור
מה שווים עדי המדינה: בכל פעם שנחתם הסכם עד מדינה מתחיל הפסטיבל המשטרתי, יחד עם הפרקליטות: "רעידת אדמה", "דרמה", "שובר שוויון", "תיק סגור" - כל הביטויים הללו מעטרים את הכותרות, פרי עבודה של תדרוך משטרתי על חשיבות עדי המדינה למדינה ולחשיפת השחיתות בה, גם אם מלבינים את פשעיהם לצורך עדותם. ובכן, השבוע פנה פרופ' אביעד הכהן, נשיא המרכז האקדמי שערי משפט, למשטרה בדרישה, על-פי חוק חופש המידע, לחשוף נתונים על מספר ההסכמים שנחתמו עם עדי מדינה. "בהיעדר נתונים כה בסיסיים", אמר פרופ' הכהן, "לא ייפלא גם שטרם נערך בישראל מחקר מקיף, שיטתי וממצה בדבר היקף התופעה לאורך שנים, והשלכותיה על ההליך הפלילי".

וזה אכן מפליא: זה שהמשטרה והפרקליטות אומרות שהחתימה הסיטונית עם עדי מדינה משרתת את המדינה ואת המלחמה בשחיתות, זה לא אומר שזה נכון. מעולם לא נעשה מחקר מקיף המצדיק את הטענות הללו, כדי שהציבור יבין מה המחיר ומה האפקטיביות שלהם.

עד עתה נראה כי מיקי גנור, ארי הרו, שלמה פילבר וניר חפץ מילטו את עצמם מאימת הדין (בחלקן, בעבירות שאינן קשורות כלל לחשדות נגד נתניהו) אבל ספק אם סיפקו עדויות "דרמטיות". נהפוך הוא: ככל שחולף הזמן נראה כי מיקי גנור ועורכי דינו, אלי זוהר ואילן סופר (מי שהוביל את ניר חפץ להסכם עד מדינה), "עקצו" את המשטרה והפרקליטות, כפי שכתבתי בעבר. מדובר גם בעוקץ כלכלי רחב-היקף.

גנור הסכים לשלם 10 מיליון שקל ולשבת שנה בכלא וכל ההנחות הללו תמורת סט חשדות מאוד כבדים; העביר כספי שוחד בתמורה למינויו כנציג מספנה גרמנית; קיים קשר שוחד במשך שנים עם עובדי מדינה בכירים ועוד. אילה חסון גם חשפה במקביל שגנור שימש במשך תקופה ארוכה כמעין ברוקר-מתווך הלוואות מבנקים אוסטריים, בין היתר לחברות ישראליות, וקיבל על התיווך הזה עמלות שמנות. כלומר, גנור ניהל במשך תקופה ארוכה עסקים גלובליים רחבי היקף וגלגל מאות מיליונים. פעילות כזאת מחייבת אותו, כאזרח שומר חוק, להגיש מדי שנה דוחות למס הכנסה על הכנסותיו ולשלם מס בגינן.

האם העבריין מיקי גנור שילם גם מסים כחוק - הן על הכנסותיו כנציג המספנה הגרמנית והן על הכנסותיו מפעילותו הענפה בחו"ל בתיווך בהלוואות ובעסקי נדל"ן? האם במסגרת עסקת עד המדינה איתו, שנחתמה די במהירות, הספיקה רשות המסים לבדוק את שומות העבר שלו? האם התבקשה בכלל לעשות זאת על-ידי הפרקליטות והאם עסקת עד המדינה עם גנור כוללת בכלל היבטי מס? על פניו נראה שגנור שילם 10 מיליון שקל ושלום על ישראל. דף חלק עם מס הכנסה, יהיו עבירות המס שלו גדולות ככל שיהיו.

משתלם? ודאי שמשתלם. ואחרי זה אנחנו עוד שומעים את עורך דינו, אילן סופר, מדבר (השבוע) גבוהה-גבוהה על טובת המדינה. טובת המדינה היא לבוא חשבון עם עבריין ששיחד עובדי מדינה, שהרוויח מהשוחד הזה די הרבה כסף והוא כנראה עבריין מס. ומה תרם גנור למדינה בעדותו? החשודים העיקריים בתיק הצוללות - אבריאל בר יוסף ואליעזר מרום (צ'ייני) - היו כאלה לפני עדותו ושאר הנחקרים בעקבות עדות גנור היו דגי רקק. אז אחרי פסטיבלי ה"רעידות האדמה" ופסטיבלי ה"דרמות" - זו נראית עקיצה מושלמת, שלמשטרה ולפרקליטות קשה להודות בה.

חשדות מנופחים (1): המקרים של ניר חפץ ושלמה פילבר
ניר חפץ נחשד בקבלת שוחד בפרשת וואלה-בזק, בהצעת שוחד לכאורה לשופטת הילה גרסטל ובשיבוש הליכי חקירה. בעקבות הסכם עד המדינה הוא לא נקנס, לא ייכנס לכלא ולא יינקטו נגדו שום מהלכים משפטיים - חפץ ייצא עם דף חלק לחלוטין. הוא נכנס למכונת הכביסה של עדי המדינה וייצא ממנה זך, לבן וטהור. שלמה פילבר, לשעבר מנכ"ל משרד התקשורת, נחשד בקבלת שוחד, שיבוש הליכי חקירה וכמו כן יוחסו לו חשדות נוספים כמו דבר במרמה בנסיבות מחמירות, מרמה והפרת אמונים ועבירות בניירות ערך. ממכונת הכביסה של עדי המדינה הוא ייצא כמעט נקי.

כל ההליכים נגד פילבר, בעקבות הסכם עד המדינה, יועברו למישור המשמעתי ולא הפלילי. נגד פילבר יוגש כתב אישום לבית הדין המשמעתי של עובדי המדינה (שזה רחוק מאוד מאישום פלילי), הוא יודה בעבירות שיוחסו לו ויורחק מהשירות הציבורי. בתוך שבוע הפכו חשדות כבדים נגד השניים לפעוטים בדרך לחתימתם של הסכמי עד המדינה. יש שתי אפשרויות: או שהמשטרה נוהגת לנפח בלון של חשדות מדי יום או שחפץ ופילבר מסרו עדות כזו "דרמטית" עד שהלבנת החשדות נגדם שווה את זה.

אז ככה: המשטרה אכן נוהגת לנפח חשדות, בין אם לצרכים תקשורתיים ובין אם כדי ללחוץ על החשודים. לגבי המידע ה"דרמטי", עד עכשיו, לפחות לפי הפרסומים, חפץ ופילבר לא הפילו איש מהכיסא בעדותם.

חשדות מנופחים (2): תיק הילה גרסטל, חפץ ואלי קמיר
התיק הזה התחיל בכותרות מפוצצות בחסות המשטרה וייגמר כנראה בלא כלום. צריך בכלל להסביר עד כמה הניפוח של המשטרה בתיק הזה היה מופרך?
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 09 מרץ 2018, 14:09

תמונה
סמל אישי של המשתמש
משולש

הקודםהבא