חקירות ראש הממשלה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

Re: חקירות ראש הממשלה

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 11 מרץ 2018, 14:46

תיק בזק: במשטרה מתכוונים לעמת בין שאול אלוביץ לניר חפץ, שביום שלישי מסתיים מעצר הבית שלו. רה"מ צפוי להיחקר באזהרה בימים הקרובים. גם נתן אשל על הכוונת

גורם במערכת האכיפה סיפר. "זה התיק הבעייתי ביותר עבור ראש הממשלה. עדותו של עד המדינה שלמה פילבר, ולאחר מכן עדותו של עד המדינה השני ניר חפץ, שוזרים ראיות אחת בשנייה ומגבשים תשתית ראייתית חמורה נגד ראש הממשלה. יש פה חשד לכאורה לעבירת שוחד על כל המשתמע ממנה".
שיך

{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 11 מרץ 2018, 16:40

תעשיית עדי המדינה
חובת צפיה

https://drive.google.com/open?id=1wo0Cx ... CGHjWndVGx
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד

הודעה שלא נקראהעל ידי טוב ומטיב » 11 מרץ 2018, 16:44

ברוכים הבאים לחברינו החשוב והדגול מורינו הרב אחיד ויחד שחזר לפורום ביתר שאת להציל נפשות ישראל ע"י הארגון הצלה
טוב ומטיב

הודעה שלא נקראהעל ידי שימי התימני » 11 מרץ 2018, 17:19

אחד ויחיד כתב:תעשיית עדי המדינה
חובת צפיה

זה מגיע מהידברות
היה שם עוד סרטון מ'כאן' ולפתע זה נעלם אולי אתה הורדת לפני זה?
נ נח נחמ נחמן מאומן
סבא הוא המלך
סמל אישי של המשתמש
שימי התימני

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 14 מרץ 2018, 21:40

נתניהו: מתפרסמת הדלפה מהחקירות כדי לוודא שהנושא לא ירד מהכותרות

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב לדיווח בחדשות 2 ולפיו המשטרה מבקשת לזמנו לחקירה בתיק 4,000 עוד לפני חג הפסח.

מטעמו של נתניהו נמסר "איזו הפתעה! פחות מיממה אחרי שראש הממשלה נתניהו פתר בהצלחה את המשבר הקואליציוני, מתפרסמת בתקשורת עוד הדלפה מהחקירות, כדי לוודא שהנושא לא ירד מהכותרות אפילו יממה אחת".
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 18 מרץ 2018, 11:24

איילה חסון בערוץ 10: עוה"ד יעקב וינרוט טען למקורביו כי הסכם עד המדינה עם ניר חפץ נחתם עוד לפני שזה נעצר. האיש שימש כדובב משטרתי כדי לנסות בכח לחלץ משהו מנתניהו.
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 22 מרץ 2018, 14:50

אלשייך למקור ראשון: ''כל עדי המדינה סיפקו את הסחורה''.

בריאיון מקיף על חקירת פרשות ראש הממשלה ועל התנהלות המשטרה במהלך החקירות, מביע המפכ"ל ביטחון באיכות הראיות שנאספו, אך מבהיר: "מאוד לגיטימי שהיועץ המשפטי יחליט שלמרות הראיות הוא לא מגיש על דבר כזה כתב אישום מהסיבות של אינטרס ציבורי"
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 22 מרץ 2018, 15:23

שימי התימני כתב:
אחד ויחיד כתב:תעשיית עדי המדינה
חובת צפיה

זה מגיע מהידברות
היה שם עוד סרטון מ'כאן' ולפתע זה נעלם אולי אתה הורדת לפני זה?

קיבלתי את זה במייל
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 28 מרץ 2018, 16:37

דרמה במערכת אכיפת החוק אחד מחוקרי להב 433 רומז כי לא יהסס לצאת נגד המפכ"ל והחוקרים של ראש הממשלה. הניסיון להדביק עבירה פלילית לראש הממשלה היא לא נכונה. לא נעשתה כל עבירה פלילית במעשיו של ראש הממשלה אין כאן לא קבלת שוחד ולא מתן שוחד. יש כאן ניסיון לבצע הפיכה משטרתית מסוכנת בשלטון.
החוקר הוא מצוות החקירה של ראש הממשלה ואשר בגלל דעותיו מנסים להרחיק אותו מצוות החקירה
העיתונאית רות קרייתי: חוקר להב טוען: נעשית כאן הפיכה שלטונית – אין שום עבירות פליליות
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 16 אפריל 2018, 20:03

הפרקליטות נוטה להמליץ ליועמש להעמיד לדין את נתניהו בתיק 1000 בסעיף מרמה והפרת אמונים ולא בשוחד.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 15 מאי 2018, 22:12

"החומרים שהגישה המשטרה בתיקי 1,000 ו-2,000 חלולים": כך אומר בכיר בפרקליטות המדינה בראיון לערוץ 20. לדבריו, "יש פערים גדולים בין אמירות לבין ראיות. חלק מהחומר הוא לא יותר מרכילות שלא תוכל לבוא בפני בית המשפט. אין ספק שחלק מהדברים מצריכים השלמת חקירה וגם אז, אני לא בטוח שיהיה במה להיאחז מבחינה משפטית".

אם הבכיר מבסס את דבריו על מידע מוצק, הרי שמדובר במכה לא פשוטה למשטרה ובהישג ממשי לצוות ההגנה של רה"מ שטען גם לאחר הגשת המלצות המשטרה נגדו, לפני 4 חודשים: "לא יהיה כלום כי אין כלום".

עוד מדברי הבכיר בראיון לערוץ 20: "יש בחומרים חלק שלא נחשף לציבור ופרטים שלא פורסמו עד היום, אך גם בהם אין לטעמי ראייה שיכולה להביא להרשעה…"אסור לזלזל בעבודת המשטרה. המשטרה בהחלט הקיפה את התיקים ובנתה מארז שלם ומורכב, אך בסופו של דבר תפקיד היועץ המשפטי לממשלה הוא לבדוק את פנים האריזה וככל שנוברים פנימה, מתגלה קושי משפטי. יש צורך בבדיקות נוספות, בהשלמות. בכל מקרה, הסיפור הזה יימשך עוד חודשים".

"אתפלא מאוד אם היועץ המשפטי לממשלה יחליט להגיש כתב אישום בתיקי 1,000 ו-2,000", כך הבכיר.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 21 יוני 2018, 14:11

הודעה לעתונות: כתב אישום בפרשת מעונות רה"מ
פרקליטות מחוז ירושלים (פלילי) הגישה לפני זמן קצר כתב אישום נגד רעיית ראש הממשלה, הגב' שרה נתניהו, ונגד סמנכ"ל מבצעים ונכסים במשרד ראש הממשלה, מר עזרא סיידוף, בגין עבירות של קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות ומרמה והפרת אמונים, ולגבי מר סיידוף גם עבירות זיוף בידי עובד ציבור, שנעשו בקשר למימון הוצאות פרטיות במעונות ראש הממשלה.
הודעה על ההחלטה והעתק מכתב האישום נמסרו לבאי כוחם.

לאחר בחינת מכלול חומר הראיות ושקילת כל נסיבות העניין, החליט היועץ המשפטי לממשלה לאמץ את המלצת פרקליטות מחוז ירושלים (פלילי) ואת המלצת פרקליט המדינה לדחות את טענות באי כוחה של הגב' נתניהו שעלו בשימוע, ולהעמידה לדין בגין המעשים והעבירות המיוחסים לה. במקביל, החליט פרקליט מחוז ירושלים (פלילי), על דעת פרקליט המדינה, לדחות את טענות בא כוחו של מר סיידוף בשימוע, ולהעמידו לדין.

לפי המפורט באישום הראשון בכתב האישום, פעלה גב' נתניהו, בצוותא חדא עם מר סיידוף, להשיג במרמה את מימון המשרד להזמנת מאות ארוחות ממסעדות, בשווי כולל של למעלה מ-350,000 ₪, תוך עקיפה מכוונת של הנהלים שאסרו להזמין ארוחות מוכנות במקביל להעסקת מבשלת במעון. זאת עשו באמצעות הצגת מצג שווא כלפי המשרד כאילו במעון לא מועסקת מבשלת, למרות שבפועל לאורך כל התקופה הועסקו במעון מבשלות.

למר עזרא סיידוף מיוחסים בכתב האישום מעשים ואישומים נוספים.
כך, מיוחסות למר סיידוף עבירות קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, מרמה והפרת אמונים וזיוף בידי עובד ציבור, בקשר להעסקת שפים לאירוחים פרטיים, והעסקת מלצרים במעון הרשמי של רוה"מ, במסגרתן פעל לכך שיזויפו דוחות נוכחות וחשבוניות על מנת שיאושרו לתשלום על ידי משרד רוה"מ.
כמו כן, בקשר לפרשת החשמלאי, מיוחסות למר סיידוף עבירות קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות וזיוף בידי עובד ציבור, שבוצעו על ידו על מנת לעקוף את החלטת הגורמים המוסמכים במשרד ראש הממשלה, שאסרה להיקשר עם חשמלאי מסוים לביצוע תיקונים במעון הפרטי של רה"מ. לפי כתב האישום, במסגרת פרשה זו, היטה סיידוף את הליכי המכרז וכן פעל במרמה לאישור תשלום על סמך פירוט כוזב של תאריכים ועבודות אותן ביצע כביכול החשמלאי.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 21 יוני 2018, 16:03

פרסום ראשון: מכות וקללות במשרד העו״ד שמייצג את המתלוננים נגד שרה נתניהו
עובדת במשרד עורכי הדין של נעמי לנדאו, המייצגת את כל המתלוננים המרכזיים על התעמרות בבית ראש הממשלה מאשימה את לנדאו ובנה בהתעמרות בעבודה.

העובדת פנתה לאחרונה במכתב ללנדאו ובו האשימה כי בנה של לנדאו המשמש כעורך דין תקף אותה מילולית, עלב בה, התייחס אליה במילים בוטות ובמקרה מסוים אף תקף אותה פיזית. לדבריה, היא פנתה לעו״ד לנדאו אך לא נתקלה בתגובה הולמת. במכתב נטען כי נעמי לנדאו אף כינתה אותה ״מפגרת״.

כזכור, לנדאו מייצגת או ייצגה שורת מתלוננים נגד שרה נתניהו על התעמרות, בהם שירה רבן, מני נפתלי ועוד. היא דיברה פעמים רבות נגד היחס האלים וההתעמרות בבית בבלפור. באתר המשרד באינטרנט נכתב אף כי הוא הוקם ״מתוך חזון של הוגנות ביחסי העבודה ושמירה על כבוד העובדים״.

בעקבות פניית החדשות הודיעה לנדאו על השעיית העובד במשרדה. היא סירבה להתייחס לכך שכינתה את העובדת ״מפגרת״.
״כמי שהעלתה לסדר היום את נושא ההתעמרות בעבודה וכמי שנושאת את דגל המאבק בו, פעלתי כפי שאני מצפה מכל מעסיק במדינה.
לפיכך, לאחר שהעובדת פנתה אליי, זומן העובד לברור שבסופו הושעה זמנית מהמשרד.
לצערי, לאחר שובו של העובד הגיעה אלי תלונה נוספת של אותה עובדת שבעטיה התפטרה ובעקבות בירור החלטתי על הפסקת עבודתו של העובד במשרד״.

עמית סגל
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 21 יוני 2018, 16:38

באי כוחה של הגב׳ שרה נתניהו, עוה"ד ד"ר יעקב וינרוט, ד"ר יוסי כהן ועמית חדד מסרו בתגובה:

כתב האישום מופרך והזוי. פעם ראשונה בישראל ובעולם שמעמידים לדין רעיית מנהיג על אוכל בחמגשיות. לא היו פה שום מרמה והפרת אמונים או קבלת דבר במרמה או כל עבירה שהיא. רעיית ראש הממשלה שאינה עובדת ציבור, כלל לא הכירה את הנהלים ויצאה דוברת אמת בבדיקת פוליגרף כשנשאלה בעניין זה. רעיית ראש הממשלה היא לא זו שהזמינה את המזון והחמגשיות, אלא אב הבית לשעבר, עד המדינה מני נפתלי, כפי שהוא הודה בעצמו בבית המשפט בהרצליה.

משפחת נתניהו היא לא זו שצרכה את עיקר המזון והחמגשיות, אלא אנשים רבים אחרים, לרבות עובדי הבית. הסכום כולל גם אירוח אורחים רשמיים מהארץ ומהעולם, לרבות ארוחות דיפלומטיות עם מנהיגים שאמורות להיות ממומנות מתקציב אחר, ושגם אותן "הלבישו" על הגברת נתניהו.

אבל האבסורד הגדול ביותר בכתב האישום נובע מכך שהוא מתבסס על נוהל בלתי חוקי, שגם מי שכתב אותו מודה שהוא בלתי חוקי. נוהל המבשלת נכתב בחטף על ידי שלושה פקידים חסרי סמכות, במיוחד עבור ראש הממשלה נתניהו, חמישה ימים בלבד לפני כניסתו לתפקיד ראש הממשלה במרץ 2009.

הנוהל מעולם לא קיבל את האישור הנדרש על ידי ועדת הכספים של הכנסת שהיא הגורם היחיד המוסמך על פי חוק יסוד הממשלה, לקבוע מה מותר ומה אסור במעון ראש הממשלה. כתב אישום שמתבסס על נוהל לא חוקי, לא יכול להחזיק מים. לעומת זאת וועדת הכספים של הכנסת כן קבעה, בהתבסס על חוק יסוד הממשלה, שכל הוצאות הכלכלה של ראש הממשלה ומשפחתו במעון ראש הממשלה ישולמו על ידי המדינה, כפי שנקבע גם לגבי בית הנשיא.

לא רק שכתב האישום מתבסס על טענות שקריות ועל נתונים שגויים ומסולפים, הוא מתבסס כולו על נוהל פסול ובלתי חוקי שהוחל במיוחד עבור ראש הממשלה נתניהו ועבורו בלבד.

כעת נוצרה הזדמנות להטיל אלומת אור על העובדות לאשורן. אנו בטוחים שבסופו של דבר הצדק, האמת וההיגיון ייצאו לאור".
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הקודם

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: [G], שמעון ווייס ו־105 אורחים