ליצמן= המודיע

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

ליצמן= המודיע

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 16 פברואר 2017, 02:20

חדי העין מבין קוראי העיתון 'המודיע' יכולים להבחין כי מינון הידיעות על השר ליצמן ירד בצורה ניכרת מאז פיצוץ הפרשה בערוץ 2, אלא שהיום קרה משהו דרמטי יותר, שעה שתואר 'הרב' לא נצמד לח"כ ליצמן.
רבות דובר על המשולש: המודיע-ליצמן-גור. אחת הפעמים שהנושא סוקר בצורה השלילית, הייתה בכתבה של חדשות ערוץ 2 לפני מספר שבועות.

חדי העין מבין קוראי המודיע יכלו להבחין בעובדה כי מאז אותה כתבה שלילית, שמו של ליצמן כמעט ולא אוזכר בעיתון, בטח לא בתדירות ששמו וסיקור פועלו הוזכרו קודם לאותה כתבה.

אלא שכל זה קטן לעומת מה שקרה היום, עת הוסר התואר 'הרב' שנוהגים במערכת להצמיד לליצמן מאז הפעם הראשונה ששמו נכתב בעיתון, תואר שניתן גם לח"כים אחרים, ובכללם לאריה דרעי.

הידיעה שעסקה בנושא הביטוח הסיעודי של ליצמן, היא מהפעמים הבודדות ששמו של שר הבריאות מוזכר בעיתון לאחר אותה כתבה בערוץ 2. ובכל זאת היה מצופה שהתואר 'הרב' ימשיך להיות צמוד לשמו של הח"כ העומד בראש המפלגה.

אלא שבמקרה הנוכחי נראה כי ניתן להרגיע ולומר כי לא מדובר במשהו במכוון, בטח לא הוראה מגבוה, אלא בטעות. אז איך מתרחשת טעות שכזו? בסביבתו של ליצמן אמרו כי מדובר בסוג של העתקה מכתבה בעיתון הכלכלי 'דה מרקר', שם תואר הרב אינו קיים, ומשם כך נפלה הטעות בעיתון המודיע. על פניו ניכרים דברי אמת, השאלה שבכל זאת צריכה להישאל, לאן נעלם המבקר וכיצד לא שם לב ולא העיר את תשומת ליבם של העורכים.
פך שמן
 
הודעות: 850
הצטרף: 25 נובמבר 2013, 22:21
{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: ליצמן= המודיע

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 16 פברואר 2017, 16:20

מחר תהיה שוב אותה כתבה אחרי הגהות ויחזירו את המילה שנשמטה בטעות.הרי הקוראים היום בכלל לא הבינו מה שכתוב, כי היה חסר את השם הראשון של ליצמן...
פאר מיר, לשון הרע רעדט זיך נישט!
(מצוואתי). בקנין דמתנת בריא ומעכשיו. ולא אחזור בי עד לאחר מיתה
סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון
 
הודעות: 2976
הצטרף: 28 ינואר 2014, 03:36
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב


חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־85 אורחים