שהחיינו וקיימנו והגיענו, המסית במעצר!

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, המפצח, yehuda

Re: שהחיינו וקיימנו והגיענו, המסית במעצר!

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 20 אפריל 2017, 17:11

מעצרם של נתי גרוסמן ושמוליק אלישיב הוארך בחמישה ימים נוספים
סמל אישי של המשתמש
חויזר

{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הודעה שלא נקראהעל ידי מרן ראש הישיבה » 20 אפריל 2017, 19:25

אף הוא ראה גולגולת אחת שצפה על פני המים אמר לה על דאטפת אטפוך וסוף מטיפייך יטופון
(הלל, מסכת אבות, פרק ב, משנה ו)
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!
סמל אישי של המשתמש
מרן ראש הישיבה

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 20 אפריל 2017, 20:58

גאליציינער כתב:
פך שמן כתב:
גאליציינער כתב:משולש, אולי אתה יכול לגלות לנו מהו המטרה הסופית שלכם [אתה ופך שמן ונאמן,] עם כל ההשתוללות שלכם פה בפורום ??
ללפיד והיטלר ימ"ש הגעתם כבר, לחוליית דאע"ש הגעתם גם, היכן הוא השיעור והגבול ??
אתם מדברים יותר גרוע מכל פורום אחר, משמיצים יהודים חרדיים [size=150]שכל עוונם הוא שהם לא רוצים ליישר קו עם דעתכם
ברמה הנמוכה והרדודה ביותר, ועוד עם כזאת צדקות וגלגול עיניים מתחסד תוך כדי ציטוט פסוקים ומקורות...[/size]

תתביישו לכם !!! אתם מוצאים שם רע על כל כלל ישראל [ובפרט עליכם, הפלג הבני ברקי] !!! חילול ה' איום ונורא שאתה גורם ע"י שפת הביבים שאתה מדבר פה.

תראה לאיזה מורה הוראה את הלשונות שכתבתי ותשאל אותו אם היה מותר לכבוד ככה, אני מחכה לתשובתו...

גאליציענר,
אתה לא מתבייש??????????
זה כל עוונם??????????
זה המצוות שלהם!!!!!!!!!!!!

כן !!!
כשאתה וחבריך כותבים עליהם שהם כמו...
זה מגיע רק כי אתה שונא אותם !! רק משנאה טהורה זה מגיע !!
ולמה אתה שונא אותם ?? כי הם לא אוחזים כמוך !!
להגיד על יהודים שהם משהו בין לפיד ולהבדיל היטלר ימ"ש, לא מגיע ממניעים טהורים !!
ועל זה אני מתקומם ולא מתבייש לצעוק את זה בקול רעש גדול !! שומו שמים להיכן התדרדרו יהודים אחים.

אני שונא אותם כדי לשמור על האידשקייט שלי, שח"ו לא אדבק בי שום שמץ מהם ומהמונם.
אני שונא אותם כי הם עשו לאלפי אנשים נזקים כלכליים בזמן ובממון ומרגישים שעשו מצווה מדאורייתא,
אני שונא אותם כי הם חצופים מהקטן שבהם ועד הבוגר שבהם
אני שונא אותם כי הם צבועים וצבועים, וכמאמר המשנה התרחק מן הצבועין
אני שונא אותם כי הם טרוריסטים, חמאסניקים , דאעש"ם, וכל מה שתרצה כיון שאכזריות ורצח אינו רק במעשים הוא גם במילים,
אני שונא אותם כי הם מחללים שם שמים ברבים ומוציאים את דיבתנו רעה..
אני שונא אותם כי........לא חסר על מה.......
ועל כולם...סלח להם.. מחל להם..... כפר להם.... שישובו בתשובה שלימה
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסי200 » 20 אפריל 2017, 23:25

ואתה ... שונא אותם ומרגיש שאתה מקיים בזה מצוה דאורייתא ...
אתה בטוח שאתה מתעלה רוחנית בזה ושהקב"ה אוהב אותך לפי כמות השנאה ..
אני צודק ?
יוסי200

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 20 אפריל 2017, 23:38

אמר רבי זירא אמר רבי ירמיה בר אבא דור שבן דוד בא קטיגוריא בתלמידי חכמים (סוף כתובות)
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 20 אפריל 2017, 23:45

יוסי200 כתב:ואתה ... שונא אותם ומרגיש שאתה מקיים בזה מצוה דאורייתא ...
אתה בטוח שאתה מתעלה רוחנית בזה ושהקב"ה אוהב אותך לפי כמות השנאה ..
אני צודק ?

איני מפרגן להם להיות המכשירי מצווה שלי
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 20 אפריל 2017, 23:50

בית משפט השלום בראשל"צ האריך את מעצרם של עצורי הפלג הירושלמי ובהם אנשי הפלס, כשבראשם עורך העיתון נתי גרוסמן. את השבת יבלה במעצר. כמוהו גם מעצרו של שמוליק אלישיב הוארך בחמישה ימים.
האם הארכת מעצרם מלמדת משהו על החומר שבידי המשטרה? שופט בית משפט השלום בראשל"צ האריך בצהרים את מעצרם של נתי גרוסמן ושל שמוליק אלישיב בחמישה ימים. אלישיב, מנכ"ל עיתון הפלס, וגרוסמן העורך הראשי נעצרו לפני שלושה ימים, ובית המשפט האריך לאחר מספר שעות את מעצרם עד להיום, ואולם המשטרה ביקשה להאריך את מעצרם, והשופט נענה עד לאמצע השבוע הבא.

בנוסף הוארך גם מעצרו של שבתאי פיין שחשוד כי היה קשור לקו ההטרדות. מעצרו הוארך ביממה כך שהוא ישוחרר מחר ולאחר מכן צפוייה המשטרה להשית עליו תנאים מגבילים.

שניים נוספים שוחררו כבר היום למעצר בית תחת תנאים מגבילים, ומדובר באליהו צבי פודרבינק ואלי סמדג'ה ששוחררו לביתם תחת מעצר בית עד ליום רביעי.

בקשת המשטרה להאריך את המעצר היא בשל חומר חקירתי המצוי ברשותם ושלטענתה נותרו עדיין לא מעט פעולות חקירה הנדרשים תוך כדי ימי מעצר. נציג המשטרה אמר בבית המשפט כי עורך הפלס שנחקר תחת אזהרה, שב ושותק בחקירותיו, וכי אם ישוחררו הוא יכול לשבש את החקירה.

השופט שדן בבקשת המשטרה התייחס לעובד כי מדובר בשני אנשים בכירים בעיתון, ואמר כי מעמדם לא נעלם מעיניו, אולם לנוכח הממצאים וההתקדמות בחקירה שיש בה כדי לבסס חשדות, הוא מעדיך את טובת החקירה.
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 20 אפריל 2017, 23:55

אגב
זוית מעניינת לסיפור
כידוע לכל תינוק בן יומו אנשי הפלג הם צמאי פרסום וחולי תקשורת כפי שניתן לראות שהם מחפשים בנרות סיקור תקשורתי
והנה נוכחתי לראות שתי גופי תקשורת חזקים ומובילים במגזר הלא הם רדיו קול חי ועיתון משפחה שלא הזכירו ולו במילה אחת את דבר המעצרים הנ''ל(למעט עיתון משפחה שפירסם זאת בדבר העורך)
מדובר במכה לאנשי הפלס בכך שהפעם בשונה מהפעמים הקודמות בהם הם קיבלו סיקור תקשורתי חסר תקדים במקרה דנן
הסיקור בכלי התקשורת החרדיים( במגזר הכללי ניתנה חשיפה משמעותית לפרשה) נמוך בהרבה!
סמל אישי של המשתמש
חויזר

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 21 אפריל 2017, 00:54

שתק בחקירה אך לא בבית משפט: גילויים חדשים מדיון נתי גרוסמן
פרטים חדשים התגלו במהלך הדיון להארכת מעצר נתי גרוסמן עורך 'הפלס' שניסה לטעון: 'למה ל'יתד' מותר' • החוצפה: עורך הדין ניסה להשוות בין מכתב גדולי ישראל שאסרו פרסום ב'הפלס' להטרדות. השופט דחה הטיעון "המעשים חמורים יותר" • בלעדי ל'בחדרי חרדים'
אלי שלזינגר יום חמישי כ"ד ניסן תשע"ז 21:31 20/04/2017
הדפסתגיות: פרשת ההטרדות, מעצר נתי גרוסמן, הטרדות הפלס, , , אקטואליה
נתי גרוסמן בבית משפט. צילום: אלי שלזינגר נתי גרוסמן בבית משפט. צילום: אלי שלזינגר
בדיון שני בעניין עורך עיתון 'הפלס' נתי גרוסמן, שמעצרו הוארך היום בחמישה ימים נוספים - התגלו מספר פרטים מעניינים. גרוסמן ששותק בחקירה, לא שתק בבית המשפט. מתוך דבריו ודברי עורך דינו, אין הכחשה למעשה לכך שפעולות ההטרדה התקיימו. עיקר הטענות הן נגד - יתד נאמן.

בטרם נכנס השופט עמית מיכלס לאולם בית משפט השלום בראשון לציון, ישבו העצורים עורך עיתון הפלס נתי גרוסמן והמנכ"ל שמוליק אלישיב ומולם החוקר ממפלג ההונאה בירושלים דוד קוריאט. בניגוד למקובל בדרך כלל, גרוסמן פנה לחוקר קוריאט ושאל אותו מדוע כשמדובר בתלונות שהוגשו במשטרה על ידי אנשי עיתון הפלס - נגד אנשי יתד נאמן, המשטרה לא ביצעה מעצרים דומים.

פרקליט הצמרת של גרוסמן, עו"ד יאיר גולן, המליץ לו שלא לדבר עם החוקר, בעיקר היות ועד כה גרוסמן שתק בחקירה, וכל דבר שיאמר לחוקר יירשם כמזכר. אולם זה לא שעה לדבריו והמשיך להתדיין עם החוקר. קוריאט העמיד הדברים על דיוקם והזכיר כי כאשר תקפו פיזית את גרוסמן - המשטרה ביצעה את המקסימום שביכולתה. בוצעו מספר מעצרים, יצאו הודעות לתקשורת, (כולל של חפים מפשע. א.ש.) ואף הוגש כתב אישום.

לשיחה הצטרף אף שמוליק אלישיב שתמך בגירסת עמיתו העורך, שהמשטרה לא עושה די על מנת לטפל במטרידים לכאורה של אנשי יתד נאמן נגד אנשי הפלס. במהלך השיחה שנמשכה דקות ארוכות, עו"ד גולן הפציר שוב ושוב במרשו להפסיק. החוקר קוריאט אמר "נכון שבהטרדות אולי נדחקתם לפינה, עשיתם את מה שהם עשו לכאורה - אך אתם חציתם את הגבול ועברתם לבצע סחיטה באיומים". יצויין כי במהלך הדיון בעניינו של אלישיב נחשף כי ישנם חילוקי דעות בתוך מערכת העיתון, כיצד והאם לפעול בשיטת ההטרדות.

בהמשך, בתגובה לדברי עו"ד ישראל קליין שטען כי מדובר ברדיפה פוליטית שנועדה לסגור את העיתון, ולא באמת בחקירה פלילית, וכראייה ציטט את דברי סגן שר הביטחון אלי בן דהן - שמדבריו ברדיו למדו אנשי 'הפלס' וכך דיווחו הבוקר, שהמעצרים של ראשי עיתון הפלס נועדו לשרת מטרה פוליטית - ובגלל עמדתם בנושא הגיוס הוחלט להשתיק אותם ולחסל את העיתון, על כך הגיב החוקר קוריאט כי גם אתמול וגם היום יצא עיתון, "אני רואה שהמערכת ממשיכה לתפקד, לא רואה שסגרנו את העיתון".

בהתייחס לציטוטים נוספים מדברי בן דהן, על הפגישה במשרד המשפטים בעניין הפלס, אמר קוריאט שאינו יודע על כך, "אני לא השתתפתי בישיבה עם היועץ המשפטי לממשלה ולא עם הגורמים האחרים שהזכרת. נפתחה חקירה, מחומר החקירה עולים עבירות קשות מאוד של סחיטה אלימה באמצעות מנגנון משומן של מספר אנשים, שלכל גורם יש תפקיד מסויים במערך שנועד לסחוט. המתלונן מכנה את המערך שמופעל כנגדו כפרוטקשן. אין לזה שום קשר לגיוס. אנו לא קיבלנו הוראה לפתוח בנושא חקירה בגלל גיוס".

"הטענה שאתה מעלה פה סותרת את הטענה שלך בדיון הקודם שאני אישית בגלל הכיפה שעל ראשי שהיא סרוגה, פותח חקירות נגד אותם אנשים. לא אני פותח, אלא המשטרה והיועץ המשפטי לממשלה" אמר. החוקר עו"ד קליין מיהר להבהיר עצמו "מי שחשב בטעות משהו שקשור אליך בטעות יסודו. אתה פה שופר שעושה את תפקידו. אתה יודע שאני מתייחס אליך תמיד בכבוד. לעצם העניין יש החלטה פוליטית, ולא מרוקנים עיתון".

בנוסף, במהלך הדיון טענו עורכי הדין כי לעיתון אין כלל הכנסות ממפרסמים בעקבות הפעלת לחץ של אנשי יתד נאמן, "המסוכנות שאתה מדבר עליה, אנחנו יודעים כבר 5 שנים שפרסום אין" אמר עו"ד קלין. החוקר קוריאט תיקון אותו "עיריית ירושלים ולשכת הפרסום הממשלתית מפרסמים בעיתון הפלס, מודעות בתשלום".

בסופו של הדיון אמר השופט מיכלס "לא נעלם מעיני מעמדם של החשודים בעיתון. הטענה לסכסוך הקיים ברקע חקירה זו, בין הפלגים השונים בעולם החרדי ובין העיתונים, וכפועל יוצא מכך הפגיעה היחסית הנגרמת לעיתון כתוצאה ממעשיהם של החשודים, שהינם העורך והמנכ"ל של העיתון".

עם זאת הוסיף, כי "נוכח ההתקדמות המשמעותית שחלה בחקירה, שגם אם אינה מבססת חשד ל"פרשיה שונה" הרי שיש בה כדי לבסס חשד לביצוע מעשים נוספים על אלו שהיו ידועים בתחילת החקירה, מצאתי שנקודת האיזון עדיין לא השתנתה לטובת שחרורם של החשודים ויש להעדיף את טובת החקירה ואת האינטרס הציבורי של קידומה ללא יכולת לשבשה".

עוד הוסיף בשולי הדברים, שגם אם הייתה קריאה בעיתון יתד נאמן להחרים חברות ולפגוע בהם כלכלית, "אני סבור שאין הנדון דומה לראיה, שכן המעשים המיוחסים לחשודים, על פי החשד, חורגים מסוג זה של מעשים" והאריך את מעצרם של גרוסמן ואלישיב בחמישה ימים.

עוד נודע במהלך הדיון כי חוקרי המשטרה ממשיכים בגביית עדויות מנציגי חברות אותם ניסו לסחוט.

שפל חדש במהלך הדיון הגיע, כשאחד מעורכי הדין ניסה לטעון כי מכתב מרנן הגראי"ל שטיינמן והגר"ח קנייבסקי בעניין איסור הפרסום ב'הפלס' הוא גם סחיטה באיומים. כך התנהל הדין ודברים בעניין, ככתבו וכלשונו:
ש. אני מחזיק פה צילום מעיתון יתד נאמן ששם יש מכתב מהרב שטינמן.
ת. שמעתי עליו
ש. מצטט מהעיתון... זה מבחינתך רעיון של הסחיטה באיומים שהרב של העיתון המתחרה קורא למפרסמים להחרים.
ת. זה מבחינתי מחלוקת בציבור החרדים ואני מודע לה באופן כללי שזה הרקע, מפה ועד ביצוע סחיטה באיומים. לא מדובר על סחיטה.
ש. זה סחיטה הפוכה שקוראים לכל המפרסמים ולכל האנשים להחרים כל פרסומת.
ת. לא אתן פרשנות אבל אני אומר שלטעמי המרחק בין האמירה הזאת של אותו רב, לבין המעשים שביצעו בפועל שני החשודים - אין מה להשוות אותם בכלל. אני מבין שיש מחלוקת בציבור החרדי בין שני העיתונים השאלה מי חוצה את הגבול הפלילי.http://www.bhol.co.il/118110/%D7%A9%D7% ... D7%9F.html

--
------------------------
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 21 אפריל 2017, 00:55

המשטרה תבקש להאריך מעצר נתי גרוסמן ושמוליק אלישיב בשבעה ימים

פרשת ההטרדות: בשעה הקרובה יובאו לבית משפט השלום בראשון לציון, נתי גרוסמן וארבעה נוספים מעצורי 'הפלג הירושלמי' ואנשי 'הפלס' - לדיון בבקשה להארכת מעצרם.

ממידע שהגיע ל'בחדרי', המשטרה תדרוש להאריך בשבעה ימים את מעצרו של מנכל העיתון שמוליק אלישיב וכן במספר ימים זה, גם את מעצרו של עורך העיתון והדמות הדומיננטית ב'פלג' - נתי גרוסמן.

לגבי חשוד נוסף, שבתאי פיין, יבקשו במשטרה להאריך את המעצר בחמישה ימים. שני עצורים נוספים, אליהו צבי פודרבינוק ואלי סמדג'ה - יבקשו לשחרר בהגבלות למעצר בית.

שלשום הובאו 11 חשודים לבקשת הארכת מעצרם. שלושה שוחררו בהגבלות. לשמונה האריך השופט את המעצר. מתוך השמונה, לחמישה חשודים הוארך המעצר בשלושה ימים - אלו החמישה המובאים לדיון היום.

יצויין כי מחשבי עיתון 'הפלס' אשר נלקחו בפשיטה על מערכת העיתון הוחזרו על ידי המשטרה - אך ברובם ללא הכוננים הקשיחים, כלומר מחשב ללא תועלת.

ביממה האחרונה אספו החוקרים חומרים וראיות נוספות, ובהסתמך על כך, יציגו לשופט דו"ח חסוי שיסביר מהן הפעולות שעליהם עדיין לחקור ומדוע הם דורשים להאריך את מעצר השלושה שוב.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי TPMH » 21 אפריל 2017, 01:49

[size=50]
משולש כתב:שתק בחקירה אך לא בבית משפט: גילויים חדשים מדיון נתי גרוסמן
פרטים חדשים התגלו במהלך הדיון להארכת מעצר נתי גרוסמן עורך 'הפלס' שניסה לטעון: 'למה ל'יתד' מותר' • החוצפה: עורך הדין ניסה להשוות בין מכתב גדולי ישראל שאסרו פרסום ב'הפלס' להטרדות. השופט דחה הטיעון "המעשים חמורים יותר" • בלעדי ל'בחדרי חרדים'
נתי גרוסמן בבית משפט. צילום: אלי שלזינגר נתי גרוסמן בבית משפט. צילום: אלי שלזינגר
בדיון שני בעניין עורך עיתון 'הפלס' נתי גרוסמן, שמעצרו הוארך היום בחמישה ימים נוספים - התגלו מספר פרטים מעניינים. גרוסמן ששותק בחקירה, לא שתק בבית המשפט. מתוך דבריו ודברי עורך דינו, אין הכחשה למעשה לכך שפעולות ההטרדה התקיימו. עיקר הטענות הן נגד - יתד נאמן.

בטרם נכנס השופט עמית מיכלס לאולם בית משפט השלום בראשון לציון, ישבו העצורים עורך עיתון הפלס נתי גרוסמן והמנכ"ל שמוליק אלישיב ומולם החוקר ממפלג ההונאה בירושלים דוד קוריאט. בניגוד למקובל בדרך כלל, גרוסמן פנה לחוקר קוריאט ושאל אותו מדוע כשמדובר בתלונות שהוגשו במשטרה על ידי אנשי עיתון הפלס - נגד אנשי יתד נאמן, המשטרה לא ביצעה מעצרים דומים.

פרקליט הצמרת של גרוסמן, עו"ד יאיר גולן, המליץ לו שלא לדבר עם החוקר, בעיקר היות ועד כה גרוסמן שתק בחקירה, וכל דבר שיאמר לחוקר יירשם כמזכר. אולם זה לא שעה לדבריו והמשיך להתדיין עם החוקר. קוריאט העמיד הדברים על דיוקם והזכיר כי כאשר תקפו פיזית את גרוסמן - המשטרה ביצעה את המקסימום שביכולתה. בוצעו מספר מעצרים, יצאו הודעות לתקשורת, (כולל של חפים מפשע. א.ש.) ואף הוגש כתב אישום.

לשיחה הצטרף אף שמוליק אלישיב שתמך בגירסת עמיתו העורך, שהמשטרה לא עושה די על מנת לטפל במטרידים לכאורה של אנשי יתד נאמן נגד אנשי הפלס. במהלך השיחה שנמשכה דקות ארוכות, עו"ד גולן הפציר שוב ושוב במרשו להפסיק. החוקר קוריאט אמר "נכון שבהטרדות אולי נדחקתם לפינה, עשיתם את מה שהם עשו לכאורה - אך אתם חציתם את הגבול ועברתם לבצע סחיטה באיומים". יצויין כי במהלך הדיון בעניינו של אלישיב נחשף כי ישנם חילוקי דעות בתוך מערכת העיתון, כיצד והאם לפעול בשיטת ההטרדות.

בהמשך, בתגובה לדברי עו"ד ישראל קליין שטען כי מדובר ברדיפה פוליטית שנועדה לסגור את העיתון, ולא באמת בחקירה פלילית, וכראייה ציטט את דברי סגן שר הביטחון אלי בן דהן - שמדבריו ברדיו למדו אנשי 'הפלס' וכך דיווחו הבוקר, שהמעצרים של ראשי עיתון הפלס נועדו לשרת מטרה פוליטית - ובגלל עמדתם בנושא הגיוס הוחלט להשתיק אותם ולחסל את העיתון, על כך הגיב החוקר קוריאט כי גם אתמול וגם היום יצא עיתון, "אני רואה שהמערכת ממשיכה לתפקד, לא רואה שסגרנו את העיתון".

בהתייחס לציטוטים נוספים מדברי בן דהן, על הפגישה במשרד המשפטים בעניין הפלס, אמר קוריאט שאינו יודע על כך, "אני לא השתתפתי בישיבה עם היועץ המשפטי לממשלה ולא עם הגורמים האחרים שהזכרת. נפתחה חקירה, מחומר החקירה עולים עבירות קשות מאוד של סחיטה אלימה באמצעות מנגנון משומן של מספר אנשים, שלכל גורם יש תפקיד מסויים במערך שנועד לסחוט. המתלונן מכנה את המערך שמופעל כנגדו כפרוטקשן. אין לזה שום קשר לגיוס. אנו לא קיבלנו הוראה לפתוח בנושא חקירה בגלל גיוס".

"הטענה שאתה מעלה פה סותרת את הטענה שלך בדיון הקודם שאני אישית בגלל הכיפה שעל ראשי שהיא סרוגה, פותח חקירות נגד אותם אנשים. לא אני פותח, אלא המשטרה והיועץ המשפטי לממשלה" אמר. החוקר עו"ד קליין מיהר להבהיר עצמו "מי שחשב בטעות משהו שקשור אליך בטעות יסודו. אתה פה שופר שעושה את תפקידו. אתה יודע שאני מתייחס אליך תמיד בכבוד. לעצם העניין יש החלטה פוליטית, ולא מרוקנים עיתון".

בנוסף, במהלך הדיון טענו עורכי הדין כי לעיתון אין כלל הכנסות ממפרסמים בעקבות הפעלת לחץ של אנשי יתד נאמן, "המסוכנות שאתה מדבר עליה, אנחנו יודעים כבר 5 שנים שפרסום אין" אמר עו"ד קלין. החוקר קוריאט תיקון אותו "עיריית ירושלים ולשכת הפרסום הממשלתית מפרסמים בעיתון הפלס, מודעות בתשלום".

בסופו של הדיון אמר השופט מיכלס "לא נעלם מעיני מעמדם של החשודים בעיתון. הטענה לסכסוך הקיים ברקע חקירה זו, בין הפלגים השונים בעולם החרדי ובין העיתונים, וכפועל יוצא מכך הפגיעה היחסית הנגרמת לעיתון כתוצאה ממעשיהם של החשודים, שהינם העורך והמנכ"ל של העיתון".

עם זאת הוסיף, כי "נוכח ההתקדמות המשמעותית שחלה בחקירה, שגם אם אינה מבססת חשד ל"פרשיה שונה" הרי שיש בה כדי לבסס חשד לביצוע מעשים נוספים על אלו שהיו ידועים בתחילת החקירה, מצאתי שנקודת האיזון עדיין לא השתנתה לטובת שחרורם של החשודים ויש להעדיף את טובת החקירה ואת האינטרס הציבורי של קידומה ללא יכולת לשבשה".

עוד הוסיף בשולי הדברים, שגם אם הייתה קריאה בעיתון יתד נאמן להחרים חברות ולפגוע בהם כלכלית, "אני סבור שאין הנדון דומה לראיה, שכן המעשים המיוחסים לחשודים, על פי החשד, חורגים מסוג זה של מעשים" והאריך את מעצרם של גרוסמן ואלישיב בחמישה ימים.

עוד נודע במהלך הדיון כי חוקרי המשטרה ממשיכים בגביית עדויות מנציגי חברות אותם ניסו לסחוט.

שפל חדש במהלך הדיון הגיע, כשאחד מעורכי הדין ניסה לטעון כי מכתב מרנן הגראי"ל שטיינמן והגר"ח קנייבסקי בעניין איסור הפרסום ב'הפלס' הוא גם סחיטה באיומים. כך התנהל הדין ודברים בעניין, ככתבו וכלשונו:
ת. שמעתי עליו
ש. מצטט מהעיתון... זה מבחינתך רעיון של הסחיטה באיומים שהרב של העיתון המתחרה קורא למפרסמים להחרים.
ת. זה מבחינתי מחלוקת בציבור החרדים ואני מודע לה באופן כללי שזה הרקע, מפה ועד ביצוע סחיטה באיומים. לא מדובר על סחיטה.
ת. לא אתן פרשנות אבל אני אומר שלטעמי המרחק בין האמירה הזאת של אותו רב, לבין המעשים שביצעו בפועל שני החשודים - אין מה להשוות אותם בכלל. אני מבין שיש מחלוקת בציבור החרדי בין שני העיתונים השאלה מי חוצה את הגבול הפלילי.http://www.bhol.co.il/118110/%D7%A9%D7% ... D7%9F.html

--
------------------------

גם מלשינים הם נהיו, הפלג ההזוי הזה?!
וסתם עורך דין חצוף, שמנסה לקחת מכתב של גדול בישראל ולהפוך את זה לדיון זול. בושה.
[/size]
TPMH

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 21 אפריל 2017, 11:33

TPMH כתב:[size=50]
משולש כתב:שתק בחקירה אך לא בבית משפט: גילויים חדשים מדיון נתי גרוסמן

ת. שמעתי עליו

--
------------------------

גם מלשינים הם נהיו, הפלג ההזוי הזה?!
וסתם עורך דין חצוף, שמנסה לקחת מכתב של גדול בישראל ולהפוך את זה לדיון זול. בושה.
[/size]

גם הם נהיו מלשינים ?????????????? מאז ומעולם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אינך זוכר תביעות משפטיות נגד ראשי כוללים,נגד ישיבת ארחות תורה וכו' וכו' יכלה הדף ולא יכלו הסיפורים.
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 21 אפריל 2017, 11:45

ואיך טולדנו הגיע לבית הסוהר??? מי "הלשין" עליו?? גפני-לפיד??

השמועות אומרות שגם בחדרי החקירות הם "מפטפטים" אחד על השני...
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 21 אפריל 2017, 11:56

'ווינט': התפתחות בפרשת המעצרים של עיתון 'הפלס' - בכיר במשרד פרסום חרדי העיד במשטרה וקשר את נתי גרוסמן ישירות לעבירות של סחיטה באיומים. הבכיר טען בחקירה כי נאלץ לפרסם מודעות ב'הפלס' לחברה ענקית ומוכרת.
אם לא תפרסם ב"הפלס" נשרוף את החנות שלך
מנכ"לים, אנשי שיווק וקציני ביטחון קיבלו מאות שיחות טלפון רק כי החברות שלהם לא פרסמו בעיתון "הפלס". "כאן באמת" חושף את התמלילים מחמ"ל ההטרדות

http://www.kan.org.il/Item/?itemId=16888

"הם התקשרו אליי כשסבתא שלי נפטרה. אמרתי להם תפסיקו, אני בהלוויה. הם לא מפסיקים. הם התקשרו לאמא שלי, בת 70, ב-5:30 לפנות בוקר. זאת הגזמה פראית. אין להם מעצור", העיד מנהל השיווק לשעבר של טרה, יניב פיינשניידר, בבית המשפט השלום בתל אביב במסגרת "פרשת עיתון הפלס". "זה גיהינום מטורף. אני מבין שהאנשים האלה מאמינים בצדקתם, אבל הם הגזימו ועברו את הגבול. כל עוד איימו עליי בטלפון והתקשרו והטרידו זה היה מוגזם אבל יכולתי לסבול את זה, אבל כשמגיעים להורים שלי ומאיימים על אמא שלי ועל הילדים שלי זה כבר בלתי נסבל".

המנולוג של פיינשניידר, שנחשף כאן לראשונה, מגולל את מסע ההטרדות הקשה שעבר רק משום שהחברה שבה עבד לא פרסמה בעיתון החרדי "הפלס".

ביום שלישי השבוע החל גל המעצרים השני בפרשת ההטרדות, כשהמשטרה עצרה 28 חשודים. על פי החשד, בכירים בעיתון, בהם מנכ"ל העיתון שמוליק אלישיב והעורך הראשי נתי גרוסמן, סחטו בכירים בחברות גדולות במשק בניסיון לשדל אותם לפרסם בעיתון.

לפני שנתיים נעצרו 22 חשודים בפרשה והוגשו כתבי אישום כנגד 17 מהם. העדויות שמתפרסמות כאן לראשונה נשמעו בחודשים האחרונים במשפטים המתנהלים כנגד נאשמים אלה.

"תלך לגיהינום"
"אני אדם דתי ויש אדם שקבוע היה מתקשר אליי תוך כדי התפילה בעשרים לשבע בבוקר", העיד בן ציון פדר, מנהל השיווק של מחלבות טרה. "זה טלפונים לאורך כל היום עד שעות הלילה המאוחרות שכוללות גם סמסים כמו 'תלך לגיהינום' ו'יש דין ויש דיין'. זה לא רק אליי, גם הילדים שלי נפגעים. אתמול אחרי הצהריים הבת שלי בת 14 קיבלה למעלה מ-50 טלפונים מאותה קבוצה. היא רק ילדה והיא כבר יודעת להגיד להם 'תפסיקו להתקשר. אתם מטרידים אותי'. האנשים האלה שרואים שהם מתקשרים לילדה לא מפסיקים והם אומרים לה 'תגידי לאבא שלך שהוא פוגע בקדושי ישראל'. הבת שלי לומדת במוסדות חרדיים ושומעת את זה. אתם יכולים לתאר לעצמכם מה המשמעות".

"הבת שלי בת 14 קיבלה למעלה מ-50 טלפונים מאותה קבוצה. היא רק ילדה והיא כבר יודעת להגיד להם תפסיקו להתקשר. אתם מטרידים אותי"
עזות המצח של המטרידים כל כך גדולה שפדר קיבל שיחת הטרדה גם כשעמד על דוכן העדים בבית המשפט וסיפר על ההטרדות. פדר שם את שיחת ההטרדה על רמקול וכך יכול היה בית המשפט להתרשם ב"שידור חי" כיצד נשמעים הדברים. בפרוטוקול הדיון נכתב כי "התקשר פלוני ושאל את פדר למה הוא פוגע בו ולמה הוא לא מפרסם ב'הפלס'".

גם יעקב ביבלה, חסיד גור ובעל עסק לספרי קודש בציבור החרדי, ספג איומים קשים כי לא פרסם את העסק שלו ב"הפלס". "במשך כמה שנים אני, משפחתי ועובדיי עוברים הטרדות קשות לאורך ימים ולילות", סיפר ביבלה. "לפעמים זה אפילו טלפונים באחת או בשתיים בלילה. אחד מהם אמר לי 'אני אשרוף לך את החנויות'. איימו גם על הילדות שלי ועל אשתי

"היה לי כעס גדול על יתד נאמן", סיפר בעדותו בבית המשפט אברהם יונגרייז, אברך בכולל בבני ברק. "ואז שמעתי מחברים שיש דבר כזה שנקרא קו המאבק. מתקשרים לקו הזה ויש שם טלפונים של תנובה, של קוקה קולה וחברות כאלה ואז אני יודע למי להתקשר. אני לא רואה בזה הטרדה. התחושה שלי היתה שיתד נאמן מסית נגד הקבוצה שלי והתקשרתי לחברות כדי שיפסיקו לפרסם בעיתון שמסית כנגדי".

על פי כתב האישום, יונגרייז היה פעיל מאוד בתחום שיחות הטלפון. במהלך שלושה הימים שנבדקו על ידי המשטרה, ביצע יונגרייז לא פחות מ-40 שיחות טלפון לעקיבא כץ, פעיל ב"יהדות התורה" שסומן כאויב של "הפלס". בנוסף, הוא גם התקשר בפחות משעה עשר פעמים לחנה בירנבאום, עובדת לשכת הפרסום הממשלתית. יונגרייז המשיך במסכת ההטרדות גם אחרי הגשת כתב האישום כנגדו. "השבוע התקשרתי לבית החולים שערי צדק כדי לשכנע אותם וזה עובד. עובדה שהם פרסמו בפלס לאחר הטלפון", אמר יונגרייז בביהמ"ש.

עדותו של יונגרייז מצביעה על אוזלת ידה של המשטרה בטיפול בתופעה. ההטרדות נמשכו אחרי המעצרים שנערכו לפני כשנתיים ולפי הקלטה שחשף כתב "כאן באמת" עקיבא ווייס, הן המשיכו גם אחרי גל המעצרים השני השבוע. מההקלטה עולה שביום רביעי השבוע קיבל שעיה איצקוביץ, בעלים של משרד פרסום גדול, שיחת איומים: "אם אתה לא רוצה שאתחיל להטריד גם אותך בבקשה אל תדבר ככה על הפלג הירושלמי בתקשורת. אל תרגיש גיבור, חבל לך".

חברת החשמל תחת מתקפה
חברת החשמל היתה אחת מהחברות שסבלו מהטרדות טלפוניות חוזרות ונשנות, שאף הפריעו לניהול סדר יום רגיל. קצין הביטחון של חברת החשמל גיל מרום העיד על הפגיעה בסדר היום בחברה: "היה מבול של מאות טלפונים ביום, כולל פקסים ומיילים בלתי פוסקים. היה שיבוש מהותי של שגרת העבודה. לשכות שלמות הפסיקו את פעילותן ולא יכלו לענות לטלפונים או להתעסק בשום דבר אחר".
מרום, שהגיש בפברואר 2015 תלונה למשטרה בשל ההטרדות, ספג בעצמו שיחות רבות לטלפון הנייד שלו: "עשרות אם לא מאות טלפונים ביום למשך תקופה ארוכה וממושכת. מהבוקר ועד שעות הלילה המאוחרות בסביבות השעה 23:00". המטרידים הגיעו לדרגים הגבוהים ביותר בחברת החשמל. במסגרת עדותו חשף מרום, כי גם יו"ר חברת החשמל יפתח רון-טל ומנכ"ל החברה עופר בלוך סבלו מהטרדות בטלפונים הניידים שלהם.

כאמור, שיחות הטלפון המרובות לא היו הטכניקה היחידה שבה נקטו המטרידים. כך, לצד שיחות טלפון רבות, מנהלת לשכת הדובר בחברת החשמל, אסתר יעיש לוגסי, קיבלה גם סמסים מאוד לא נעימים לסלולרי הפרטי שלה ובהם איומים מרומזים: "דע מאין אתה בא ולאן אתה הולך ובפני מי אתה עומד לתת את הדין" ו"שבוע רע לרשע רע".

בינתיים, משפטם של הנאשמים מגל המעצרים לפני שנתיים נמשך ובית המשפט יצטרך להכריע אם עברו עבירה פלילית או לא. למשטרה צפויה עוד עבודה רבה בחקירת העצורים החדשים בפרשה ולמפרסמים נותר רק לקוות ששיחות הטלפון המטרידות לאורך כל שעות היום ייפסקו.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 21 אפריל 2017, 12:04

אתומל פורסמה בקו מרכז החדשות הקלטה (ארוכה מאד) מרתקת ומשעשת כאחד של אברימי טריגר מטריד מס' חברות
הבחורצ'יק פשוט בעל חוש הומור מפותח במיוחד..
תאזינו ותיהנו....
סמל אישי של המשתמש
חויזר

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 21 אפריל 2017, 14:01

חויזר כתב:אתומל פורסמה בקו מרכז החדשות הקלטה (ארוכה מאד) מרתקת ומשעשת כאחד של אברימי טריגר מטריד מס' חברות
הבחורצ'יק פשוט בעל חוש הומור מפותח במיוחד..
תאזינו ותיהנו....

מי מעלה את זה ?
אנא עבדא דקודשא בריך הוא!
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 21 אפריל 2017, 15:05

הודעת הפלג הירושלמי שהתפרסמה הבוקר בעיתון הפסל:

כינוס חירום
לאור המעצרים הנפשעים של שלוחי דרבנן שליט"א
ובהמשך לרדיפת הדת ונסיונות ההשתקה נתאסף כולנו בני התורה הנאמנים לד' ולתורתו
להביע את קולנו וזעקתינו
קול גדול ולא יסף
במוצאי שבת קודש שמיני בשעה 9:30
בבית הכנסת המרכזי מנחת שלמה רחוב הרב כהנמן בני ברק
ישאו דברים
אחד מגדולי ראשי הישיבות שליט"א
הגאון רבי יוסף פטרוב שליט"א
עוצו עצה ותופר דברו דבר ולא יקום כי עמנו קל
סמל אישי של המשתמש
חויזר

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 21 אפריל 2017, 17:05

חויזר כתב:הגאון רבי יוסף פטרוב שליט"א

באמת גאונות שהוא הצליח לשמור את עצמו נקי כדי שיהיה ממלא מקום לגאון נז"ג בעת הצורך...
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 23 אפריל 2017, 00:04

ר' טוביה וייס ביקר בשע''ח, דמיונם של הדוברים והכתבים עובדים שעות נוספות

לפניכם התמלול שהביא כיכר השבת, התמלול של ויסברג מבח''ח, והתמלול שנשמע בוידאו.
--------

כיכר השבת

הגר''ש אוירבך לגאב''ד: ''זה קרה בגלל הפעילות נגד הגיוס''

על רקע מעצר בכירי ''הפלס'' החשודים בסחיטה, הגיע גאב''ד העדה החרדית הגרי''ט וייס לתמוך במנהיג ''הפלג'' הגר''ש אוירבך - שאמר: ''היום ה''ערב רב'' באים מתוך החרדים''. תיעוד (חרדים)

ישראל כהן|כ''ה בניסן תשעז 00:05 21.04.17

גאב''ד ''העדה החרדית'' הגאון רבי טוביה ווייס הגיע הערב (חמישי) לביקור חיזוק מיוחד במעונו של הגר''ש אוירבך, זאת על רקע מעצר בכירי עיתון ''הפלס'' ביניהם העורך הראשי נתי גרוסמן והמנכ''ל שמוליק אלישיב. ''כיכר השבת'' מגיש תיעוד וידאו מיוחד מהפגישה שעסקה במעצר של בכירי העיתון.

הגאב''ד בכניסתו לבית הגר''ש: ''באתי לחזק את ידיכם שאתם עומדים על המשמר ונעצרו כעת עורכי הפלס''.

הגר״ש: ''המצב היום שאנחנו נלחמים על דברים פשוטים, לא יאומן כי יסופר מה שקורה היום גם בחינוך כשבתלמודי התורה רוצים להכניס לימודים, לכן אנחנו לא לוקחים היום כסף מהמדינה, וזה לא קל, אבל זה כורח המציאות''.

הגאב״ד: ''שיהיה לכם באמת רק סיעתא דשמיא במערכה''.

הגר״ש: ''יש ברוך השם ציבור גדול שמוכן למסור את הנפש מול כל הגזירות האלו''.

עמרם שפירא (מגבאי הגאב״ד) לגאב״ד: ''הם מנסים לסגור את עיתון הפלס בכל דרך רק כדי שלא יוכלו להשמיע דעת תורה, ממש כמו הבולשביקים הרוסים''.

הגאב״ד: ''השם ישמור ויצילנו מהם''.

הגר״ש: ''מספרים להם (לחילונים) שההנהגה השתנתה ושיש ציבור חרדי היום שתומך ברפורמות ושינויים מסוימים בציבור החרדי, ממילא הם עושים את מה שהם עושים, הם חושבים שאפשר לשנות, לכן הם פועלים ככה''.

הגר״ש: ''קשה לומר את זה, אבל זה קורה בגלל אנשים חרדים מתוכינו שמכוונים אותם''.

הגאב״ד: ''אנשים חרדים שמכוונים אותם כי הם יודעים איך הדברים עובדים מבפנים?!''

הגר״ש: ''זו הייתה הבעיה במצרים ובדור המדבר ׳הערב רב׳ מבפנים מתוך היהדות החרדית''.

הגר״ש: ''מה שעומד מאחורי מה שקרה עם המעצרים זה בגלל הפעילות נגד הגיוס''.

לסיום בירכו הרבנים הגאונים אחד את השני, והגר״ש ליווהו עד לפתח היציאה בחמימות ובידידות.

http://www.kikar.co.il/229261.html

-----------

בחדרי - ויסברג

הרב אויערבך לגאב''ד על המעצרים: ''חרדים מתוכנו מכוונים אותם''

על רקע מעצרי בכירי עיתון 'הפלס', הגיע הערב (חמישי) גאב''ד 'העדה החרדית' הגרי''ט וייס למעונו של הגר''ש אויערבך בשכונת שערי חסד בירושלים • 'בחדרי' עם התמליל המלא מהפגישה

משה ויסברג יום שישי כ''ה ניסן תשע''ז 00:27 21/04/2017

על רקע מעצרי בכירי עיתון 'הפלס' של הפלג הירושלמי הגיע הערב (חמישי) גאב''ד 'העדה החרדית' הגאון רבי יצחק טוביה וייס למעונו של הגאון רבי שמואל אויערבך בשכונת שערי חסד בירושלים.

'בחדרי חרדים' עם התמליל המלא של ביקור הגאב''ד אצל הרב אויערבך.

הגאב''ד בכניסתו לבית הגר''ש אמר: באתי לחזק את ידיכם שאתם עומדים על המשמר ונעצרו כעת עורכי הפלס.

הגר''ש: המצב היום שאנחנו נלחמים על דברים פשוטים, לא יאומן כי יסופר מה שקורה היום גם בחינוך כשבתלמודי התורה רוצים להכניס לימודים, לכן אנחנו לא לוקחים היום כסף מהמדינה, וזה לא קל, אבל זה כורח המציאות.

הגאב''ד: שיהיה לכם באמת רק סיעתא דשמיא במערכה.

הגר''ש: יש ברוך השם ציבור גדול שמוכן למסור את הנפש מול כל הגזירות האלו.

הרב עמרם שפירא (גבאי הגאב''ד): הם מנסים לסגור את עיתון הפלס בכל דרך רק כדי שלא יוכלו להשמיע דעת תורה, ממש כמו הבולשביקים הרוסים.

הגאב''ד: השם ישמור ויצילנו מהם.

הגר''ש: מספרים להם (לחילונים) שההנהגה השתנתה ושיש ציבור חרדי היום שתומך ברפורמות ושינויים מסוימים בציבור החרדי, ממילא הם עושים את מה שהם עושים, הם חושבים שאפשר לשנות, לכן הם פועלים ככה.

הגר''ש: קשה לומר את זה, אבל זה קורה בגלל אנשים חרדים מתוכנו שמכוונים אותם.

הגאב''ד: אנשים חרדים שמכוונים אותם כי הם יודעים איך הדברים עובדים מבפנים?!

הגר''ש: זו הייתה הבעיה במצרים ובדור המדבר 'ערב רב' מבפנים מתוך היהדות החרדית.

הגר''ש: מה שעומד מאחורי מה שקרה עם המעצרים זה בגלל הפעילות נגד הגיוס.

לסיום בירכו הרבנים הגאונים אחד את השני, והרב אויערבך ליווה את הגאב''ד עד לפתח היציאה בחמימות ובידידות.

http://www.bhol.co.il/Article.aspx?id=118125

-----------

התמלול שנשמע בוידאו, קרדיט: (חיים התמים מבח''ח)

בכיכר השבת הביאו וידאו עם המון ניתוקים, ולכן לא הכל ממש ברור, אך התמלול שהביא כאן הכתב וגם הכתב ב'כיכר' הוא שקרי מזוייף ומסורס, הנה הוא לפניכם כפי שהצלחתי לשמוע שם את הדברים.

http://www.kikar.co.il/229261.html

ה''עמרם'' הוא עמרם שפירא, עוזר הגאב''ד. הוא ''המסביר'' לגאב''ד, ו''המסביר'' מה רוצה הגאב''ד וכפי שתחזנה עיני הצופה בוידאו.

במקום שחסר פיענוח או שהמשפט קטוע בשל הניתוק סימנתי במספר נקודות. ומי שיכול להוסיף ולפענח יעשה זאת.

ר''ש אוירבך: שלום עליכם
עמרם: הרב אומר שאנו חייבים לחזק את הרוששיבה
ר''ש אוירבך: לחזק את התורה
עמרם: הרב מאד מעריך את ה...

ר''ש אוירבך: דברים פשוטים, ילד בן 9 שנים הבין, היום נהיה לא יאומן כי יסופר, בת''ת רוצים להכניס....
עמרם מסביר לגאב''ד שרוצים להכניס לימודים פסולים.
ר''ש אוירבך: בתתי''ם משלנו, והכניסו.
עמרם לגאבד: הרוששיבה הקים הרבה מוסדות המנותקים מהמדינה, לגמרי מנותקים, קפצו במסי''נ ועם הרבה כספים.
ר''ש אוירבך: וזה מאד קשה, וזה ממש...
עמרם: אנחנו היינו מוכנים כל השנים ''לא לקחת'' אבל בשביל אלה שלא היו רגילים
עמרם לגאבד: זה אלפי ילדים.
ר''ש אוירבך: אנשים בודדים כאן לוקחים על עצמם עול גדול.
הגאבד: שה' יתן סיעתא דשמיא .... את כל כלל ישראל.

ניתוק

ר''ש אוירבך: לא לספר להורים
עמרם מסביר לגאבד: המורים עושים מעשים עם הילדים ואומרים לא לספר להורים.
ר''ש אוירבך: אבא בא לספר לי... אני לא יודע אם הוא שמע לי, העולם לא רוצה לשמוע את זה ואני לא יודע פשט בזה.
הגאבד: שה' יתן הרבה סיעתא דשמיא, זה נוגע לכל כלל ישראל.
ר''ש אוירבך: אמת אמת אמת.

ניתוק

ר''ש אוירבך: ..... ציבור גדול
עמרם מסביר לגאבד: במסירות נפש, הם רוצים אפילו לסגור את הביטאון, את העיתון שהרוששיבה ה.., שלא יוכלו להתבטא, לסגור בכל מחיר שלא ישמעו דעת תורה, כמו הבולשביקים כמו הקומוניסטים.
הגאבד: ה' שומר ומציל, שה' יתן הרבה סיעתא דשמיא.
ר''ש אוירבך: אמן אמן

ניתוק

ר''ש אוירבך: אני לא יודע אם אני יכול להגיד את זה .... הם יודעים את זה, רק איך שהם מדווחים את זה, ...... היום זה כמעט רשמי, הם אומרים שהיום יש הנהגה אחרת

ניתוק

וממילא אז..., לא התאסף כסף, אולי כן צריך לבקש, אני לא יודע, כן, .
הגאבד: שה' יתן סיעתא דשמיא ושה' יעזור.

ניתוק

ר''ש אוירבך: ... את הכל, זה לא חבוי היום, ו..קשה לדבר, יש בינינו
הגאבד: צריך לדעת דעת תורה.
עמרם מסביר לר''ש אוירבך: צריך לדבר, לא צריך להחביא, צריך להגיד את הדעת תורה.
ר''ש אוירבך: לא צריך בקול.

ניתוק

ר''ש אוירבך: היה הערב רב, פעם לא ידעו פשט בזה, היום רואים בעינים ש''אונזערע אידן'' נמשכים.

ניתוק

ר''ש אוירבך: זה....., נמשכים אחרי הציבור הזה .............................. אני לא כ''כ ראוי
הגאב''ד: שה' יעזור..........

ניתוק

ר''ש אוירבך: ... בהתחלה של הגיוס. שהרב יהיה בריא וחזק.

http://www.bhol.co.il/forums/topic.asp? ... id=771#R_6
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 23 אפריל 2017, 03:01

שוחחתי בשבת עם ידיד שמשתייך לפלג הירושלמי הוא טען טענה נכונה והרי היא היא לשיקול דעתכם
למעשה כל מי שעושה את ההטרדות הם לא המיינסטרים של ציבור מצביעי עץ אלא כל מיני קיצוניים הזויים שגם הם עצמם מרחיקים עצמם מהם
האי תשאל נתי גרוסמן ושמוליק אלישיב הם גופא מיינסטרים.. אשר צ''ל שבאמת מדובר בנפילה שלהם אבל הם למעשה לא משתייכים לטרגירסטים הטרוריסטים
אליבא דאמת,הוא צודק!
וזה גופא הבעיה של העצניקים היות והם לא ציבור כל כך גדול הם צריכים להתאחד ולפעול יחד אבל במקום זה הם בתוך עצמם מסוכסכים זה עם זה
כידוע לכל המריבה המכוערת באשדוד ויש גם דברים פחות ידועים כגון הגישה של ר''ש מרקוביץ לכל עניין ההפגנות ועוד מריבות ממריבות שונות...
סמל אישי של המשתמש
חויזר

הקודםהבא

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־63 אורחים