הפרובוקציות של המשטרה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי normal » 03 יוני 2017, 22:27

אינני עצניק כלל וכ"ש לא חסיד תו"א, אך יש לי הרגשה שלאף א' לא אכפת מההתנהגות המחפירה של המשטרה הארורה במאה שערים, אני אישית ממש מזועזע מכל הענין. אשמח לתגובות ענייניות. [אני רק מבקש מאנשי ג' הקיצונים [פך וכו'] ששמחים שפוגעים בכל מי שלא חושב כמוהם בדיוק שלא יגיבו תגובות לא ענייניות].
שמעתי ממישהו שבאתרי התועבה [כיכר וחדרי שר"י] ציבור הגולשים מאוד שמח מהתנהגות המשטרה, אבל מכיון שאלו הגולשים שם לא נקראים חרדים בלשון המעטה, אין דעתם מעניינת.
normal
 
הודעות: 125
הצטרף: 15 דצמבר 2015, 00:02
{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 03 יוני 2017, 22:29

בהחלט!
לו יצוייר שהיו מכניסים שוטרים מתחזים עם דגלי ישראל תוך ששירת התקווה על שפתיהם לאום אל פאחם
זה לא היה קורה!
בדגל התורה נלך , נקדש שם שמים !
סמל אישי של המשתמש
חויזר
 
הודעות: 3631
הצטרף: 15 פברואר 2016, 20:43
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי ישיביש » 03 יוני 2017, 22:32

16 החשודים שנעצרו ביום שישי בצהרים בשכונת מאה שערים בחשד שיידוי אבנים, תקפו לובשי מדים והפריעו באלימות לפעילות השוטרים שביצעו מעצרים – שוחררו לביתם ממש לפני כניסת השבת.

במהלך הדיון בהארכת מעצרם, הורה בית משפט השלום לשחררם, ועורר – לפי דווח בחדשות 2 – זעם במשטרה.

בית משפט השלום בעיר הורה לשחרר את העצורים, כשאחד הנימוקים היה שהעצורים הובאו אל אולם הדיונים כשעתיים לפני כניסת השבת, בניגוד להנחיות להביא חשודים לדיון עד שעתיים וחצי לפני כניסת השבת.

המשטרה מיהרה לערער על החלטת השופט – בבית המשפט המחוזי, שם התקבלה החלטה שמאשרת את השחרור, אך נקבע דיון נוסף ליום ראשון.

לפי דיווח בחדשות 2, גורמים בכירים במטה הארצי טוענים כי החלטות בית המשפט יגרמו לכך שהפעילות המשטרתית בשכונה החרדית תיפסק.

לדברי הגורמים נכון לעכשיו, המשטרה היא הגורם היחיד הפועל בחזית המאבק נגד תוקפי החיילים החרדים. התוצאה של החלטת בית המשפט תהיה, על פי בכירים במשטרה, ששכונות כמו מאה שערים יהפכו ל"אקס-טריטוריה", בדומה לשכונות וכפרים במזרח ירושלים.

בפעילות יזומה בשכונת מאה שערים בירושלים ביום שישי נעצרו 16 חשודים – בהם צלמים.

המעצרים בוצעו כאשר כוח של שוטרים ולוחמי מג"ב שהמתין בסמוך לשכונת מאה שערים פרץ אל השכונה, כאשר בלש בתחפושת חייל חרדי הותקף.


בעת ביצוע המעצרים – שהיו אלימים במיוחד – פרצו מהומות בשכונה, ומפגינים חרדים קראו קריאות גנאי ויידו אבנים לעבר השוטרים.

הפעילות של המשטרה הייתה המשך לפעולות דומות של המשטרה במאה שערים ובית שמש.

בערב חג השבועות נעצרו במאה שערים, בפעילות דומה – 7 חשודים בתקיפת לובשי מדים. גם אז שיחרר בית המשפט את העצורים והטיח ביקורת במשטרה על שקיימה את הפעילות בערב חג.

http://www.ch10.co.il/news/370599/#.WTMOj-srLIU
סמל אישי של המשתמש
ישיביש
 
הודעות: 1793
הצטרף: 27 מאי 2013, 19:21
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי ישיביש » 03 יוני 2017, 22:36

שני סרטונים המתעדים אלימות משטרתית הביאו לתגובות חריפות: באחד נראה ילד מוכה ומדמם. בשני תועד צלם הנעצר ללא סיבה נראית לעין. צפו

שני סרטונים שצולמו היום (שישי) במהלך המהומות במאה שערים עוררו סערה רבתי, בשל האלימות המשטרתית הברוטלית שמתועדת בהם.

בסרטון אחד נראה בלש משטרתי מכה ילד חרדי בחוזקה פוצע אותו בראשו וגם לאחר בראשו של הילד שתת דם - הבלש המשטרתי המשיך להכות אותו ולחנוק את צווארו.

לאחר מכן הוא מופל ארצה ומורם ממנו כשהוא מדמם בשפתותיו.

בסרטון השני שצולם ברחוב שבטי ישראל ליד ניידת משטרה, נראה צלם חרדי המצלם מעצר של אחד הקיצונים, מאחוריו מגיח שוטר ועוצר אותו ללא סיבה נראית לעין.ח"כ בצלאל סמוטריץ מהבית היהודי הגיב כי "‏האלימות המשטרתית היא בלתי מתקבלת על הדעת ולא משנה מול מי היא מופעלת! למה ילד צריך לדמם כך מאלימות שוטרים? משטרה אלימה היא משטרה חלשה".

סיעת בני תורה של 'הפלג הירושלמי' בעיריית ירושלים גינתה בחריפות את "האלימות הברוטאלית והברברית של משטרת ירושלים", כלשונה, סגן ראש העיר חיים אפשטיין קרא בדחיפות להעמיד לדין פלילי את השר לביטחון הפנים גלעד ארדן ומפכ"ל המשטרה רוני אלשיך "על פגיעה אנושה בחפים מפשע ובהתעללות בלתי נסבלת בעוללים ובישישים שלא חטאו ולא פשעו".


כפי שנודע ל'בחדרי חרדים', מח"ש בוחנת את הסרטונים, כדי לבחון אם השוטרים פעלו כחוק.
סמל אישי של המשתמש
ישיביש
 
הודעות: 1793
הצטרף: 27 מאי 2013, 19:21
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי normal » 03 יוני 2017, 22:38

למה הח"כים החרדים שותקים, כי הם לא מצביעים?
normal
 
{ AUTHOR_TOPIC }
הודעות: 125
הצטרף: 15 דצמבר 2015, 00:02
{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי חמו » 03 יוני 2017, 23:45

למי יש את הסרטונים ?
חמו
 
הודעות: 449
הצטרף: 01 יולי 2015, 14:36
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 04 יוני 2017, 00:17

בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי
 
הודעות: 14488
הצטרף: 18 אפריל 2013, 23:43
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי ישיביש » 04 יוני 2017, 00:45

למה מבצע 'חרדקים יזומים' לא יפתור הבעיה
המשטרה החליטה להתחיל לפעול נגד תופעת הפגיעה בחיילים חרדים, בדרך הקלה. אבל זו לא הדרך. עכשיו רק המפכ"ל יוכל להרגיע את הרוחותמני גירא שורץ, עורך 'בחדרי חרדים'

זה לא סוד שכאן ב'בחדרי חרדים' אנו מנהלים קמפיין מזה שנים, עוד טרם ההידרדרות האחרונה - נגד תוקפי, מעליבי ומביישי חיילים חרדים.

כל זמן שאין בנמצא פוסק הלכה שמתיר באופן חד וברור לשפוך דם של יהודי אחר ברחובה של עיר, על 'חטאו' בלבישת מדי צה"ל והליכתו בהם ברחובות החרדים, ברור לכל כי מדובר ברעה חולה ואסורה על פי ההלכה.

מנגד, איננו יוצרים ובטח לא מוכנים לשמש במה ואקלים נוח לגיוס חרדים לצבא. פסלנו לא אחת פרסומים אשר פנו לבחורים חרדים לבוא ולהתגייס, אם אין בהם את האמירה כי הפנייה מיועדת לאלו שאינם לומדי תורה.

לכן, אין לנו בעיה לומר היום למשטרה - בעקבות מה שהתחולל הצהריים במאה שערים, והתמונות והסרטונים המחרידים שזורמים משם מלמדים דבר ושניים על ההתנהלות המשטרתית - אתם טועים, טעיתם בדרך הפעלת מבצע 'חרדקים יזומים', והמחיר שכולנו נשלם על הרצון הטוב שלכם לפעול בניסיון לעצור את התופעה, רק יגבר. כשבמקביל התופעה לא תיעצר.

העומדים מאחורי קמפיין החרד"קים מסתתרים. אפילו ב'פלג הירושלמי' בורחים מנטילת אחריות ומתחמקים בכל פעם שמנסים לקשור אותם לקריאות לפגוע בחיילים חרדים. גם בחוגי סאטמר ו'העדה' אין מי שמתייצב בגאון ואומר כן זה אני.

גם אם עקרונית הם מסכימים לרעיון, הם מבינים את הבושה, את ההתנגשות של פעולות כאלה מול עיקרי היהדות והבסיס של החינוך היהודי לעבודה על תיקון המידות. אתמול, כשהפשקוויל הקיצוני-פרובקטיבי האחרון חצה את הקו האדום גם בעיניהם וקרא לרצח חיילות והתאבדות מתגייס, הם התנערו מכך ללא כחל, לראשונה.

אך הקמפיין ממשיך, בכל פעם עם טריגר אחר, כשהוא בעיקר מופנה לצעירי הצאן. לילדים. קומיקס, כרטיסים להחלפה, ואפילו סיפורי דמיון על פרסים לילדים. אם כן, מדובר בבעיה חינוכית יסודית ושורשית - שאותה, בעולם תקין, צריכים לפתור מחנכים, רבנים ומורי דרך לקהילות חרדיות, קיצוניות ככל שיהיו.

אך הנפח התקשורתי של עוד ועוד תקריות עם חיילים חרדים, חלקם באירועים ישירים של 'הפלג' כמו בהפגנה בבני-ברק עם החייל הפרובוקטור שהתיז גז, או כמו בעצרת בירושלים, שם, שוב, ילדים הם אלו שבעטו בחייל שעבר - הביא לכך שהלחץ הציבורי- תקשורתי -פוליטי, הופנה אל המשטרה. היא זו שצריכה לפתור את הבעיה הקשה הזו, היא זו שצריכה לקחת על עצמה את תפקיד המחנך.

כאן מתחילה הבעיה: אני בהחלט מבין את חוסר האונים, את הידיעה שכלל הציבור בישראל מצפה שתופעת השפלת חיילים תיפסק. אבל איך עושים את זה? כאן צריך להפעיל שכל, אסטרטגיה, חוכמה ומחשבה. היום ניתן לומר חד וברור, בטח לא באמצעות פרובוקציה יזומה.

זה היה נחמד בפעם הראשונה, אולי גם השניה. אבל כעת, כשאנו עומדים אחר 6 אולי 7 תקריות של מבצע 'חרדקים יזומים', כולן במאה שערים או ברמב"ש ב - מעוזי הקנאים, וברובן המעצרים מתחילים בהשתלטות על ילד, הגיע הזמן לחשיבה מחודשת על הדרך. צריך לומר למשטרה - אתם טועים. כך זה לא ייפתר. זאת מבלי להכנס לנקודה של שורש העניין, האם 'הפלג' מבית-וגן אשדוד או קרית ספר, אחראי למצב הנוכחי של הסתה נגד חיילים חרדים המובילה לתקיפה, או אנשי מאה שערים ובית שמש של סאטמר והעדה.

שני הסברים לרעיון העומד מאחורי המבצע. הראשון, הרתעה: רצון להעביר את המסר כי המשטרה נחושה לטפל ביד קשה בתוקפי חיילים, ובכל לייצר חשש ופחד בקרב החושבים לעשות זאת. השני: הרצון להוריד מהמשטרה את הביקורת על המשך התרחשות התופעה ואי ההצלחה במניעתה.

כשבתקשורת מוצגת תמונת מצב, לפיה המשטרה לא רק שעוצרת תוקפים אלא אפילו מייצרת פעילות יזומה שכזו, ואז, גם היא מותקפת וחוטפת אבנים מ"החרדים האלה", היא זו שנמצאת בצד של הטובים. היא בסדר. גם אם הפעולה הזו לא תביא לפתרון אמיתי.

מעצר הילד לא יעבור בשתיקה
כבר היום, ערב שבת אחר הצהריים, אני שומע קולות מ'תולדות אהרן' שלא שמעתי עשר שנים. מאז פרשת 'האם המרעיבה'. מה שהתחולל במאה שערים היום היה חריג בכל קנה מידה. בלש מתאכזר לילד, חונק, מכה ומתמקד בו דווקא בין ההמון. צלם שתעד אלימות משטרתית חווה בעצמו אלימות קשה ובלתי מידתית.


ובשיא, פריצה למעוז תולדות אהרן ומעצר חפים מפשע, אנשים מוכרים ומכובדים שבמקסימום אולי צעקו על השוטרים על מעצר הילד. אף אחד ממכובדי הקהילה לא עבר ברחוב ראה חייל וקרא לעברו קריאות גנאי ובשל כך נעצר, אני מוכן לחתום על כך, בהיכרותי עם הנפשות. ילדים וצעירים כן, ראשי הקהילה לא.

למי שלא יודע, וכנראה שבמשטרה לא באמת יודעים, חסידות 'תולדות אהרן' אמנם נושאת בגאון את דגל הקנאות והקיצוניות, הם גאים בזה. אך כשיורדים לפרטים מגלים, כי הם מתנגדים בכל תוקף להפגנות אלימות. עצרות מחאה כן, מכות ואלימות, לא.

הפעם האחרונה בה החסידים יצאו למאבק אמיתי, נחוש, שכלל התפרעות אלימה וחסימות כבישים היתה כשטענו כנגד אשה מבנות הקהילה טענה שהם כמכיריה קבעו שהיא הזויה, ובעקבות מעצרה והרצון להרחיק ממנה את ילדיה, הם ראו בכך מאבק קדוש על שלמות הבית היהודי. "האם המרעיבה" קראו בישראל לדברי הימים ההם.

את תוצאות ההפגנות של אותם ימים, אני מאמין שזוכרים היטב במסדרונות משטרת ירושלים. אין ירושלמי או עיתונאי שסיקר אותן ולא נחרטו בזכרונו כאחת מנקודות השיא במאבק בין חרדים לשוטרים בירושלים.

את הקולות האלה אני שומע היום, שוב, מכיוון תולדות אהרן. "בפעם הבאה שזה יקרה, מי שיצטרך להרגיע את הרוחות יהיה המפכ"ל בעצמו בשיחה עם הרבי", אומרים פרחי החסידות, ומבטאים בכך את הזעם העצום שלהם.

זאת צריך לומר, תולדות אינם סיקריקים, קמפיין החרדקים לא מגיע משם, ואין שום תמיכה קהילתית או ציבורית ברדיפת חיילים. יתכן וישנם יחידים מבני החסידות שבעקבות עמדותיהם הקנאיות, לא יתנגדו לקמפיין החרדקים. אבל לא הם יוצרי הבעיה.

הם לא אומרים את הדברים כאיום, אלא כתיסכול והצמדתם אל הקיר, בכפייה. כשהמשטרה מייצרת 'פעילות יזומה' צמוד למרכז החסידות דווקא, ולא בשוק מאה-שערים, מקום משכן הקיצוניים האמיתיים, היא בעצם עושה לעצמה חיים קלים. באקלים שנוצר, כפי שציינתי לעיל, אחר קמפיינים שבעיקר פנו לילדים, אין מצב שלובש מדים לא ייתקל בהערות או קריאות מפי ילדים במאה שערים.

אין מצב שמעצר ילד חרדי במאה שערים על ידי שוטרים, יעבור בשקט ובשלווה. אני באופו אישי חושב שכל מעצר של ילד מייצר תגובה מצד הסובבים, בכל מקום, גם בתל אביב, אבל זו לא הנקודה כעת. סדר הפעולות: כניסת חייל מחופש לשכונה, קריאת גנאי מצד ילד (שהוסת בקמפיינים) - היא תוצאה שגם ארבעים וחמישים מעצרים יזומים לא יעצרו. המשטרה תצליח בכל כניסה שלה עם 'חרדק יזום' לשכונה לגרום לילדים לצעוק לעברו.

מעצר ילד, וחמור מכך פציעתו, זהו מצב שלא יעבור אף פעם בשתיקה מצד מבוגרים חרדים בני קהילתו. האינסטינקט לגונן עליו טבוע בכל אב לילדים.

כך שמתכונת זו למבצע, דינה לחזור על עצמה שוב ושוב, ובלי פתרון אמיתי לבעיה: עצירת הקמפיינים המבזים ומסיתי הילדים. אם יש למשטרה ולפרקליטות דרך לעשות את זה, ניתן יהיה לחתור לפתרון.

מה שקורה כעת אינו אלא ביזיון, שרק יחמיר ויחריף את המצב.
סמל אישי של המשתמש
ישיביש
 
הודעות: 1793
הצטרף: 27 מאי 2013, 19:21
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי אריה זקן » 04 יוני 2017, 10:49


זה חסום, מישהו יכול לעלות לדרייב או לג'מבו מייל?
סמל אישי של המשתמש
אריה זקן
 
הודעות: 156
הצטרף: 13 דצמבר 2016, 19:16
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי נחמן » 04 יוני 2017, 13:18

התוקף פותח את הראש של הנער

N-01.jpg
N-01.jpg (14.13 KiB) נצפה 6711 פעמים
התוקף עם הציצית... ליד הנער עם ראש פתוח

N-02.jpg
N-02.jpg (7.8 KiB) נצפה 6711 פעמים

התוקף עקר את שיניו ופיו מלא דם

N-03.jpg
N-03.jpg (12.35 KiB) נצפה 6711 פעמים
והנה נער בוכה

N-04.jpg
N-04.jpg (10.32 KiB) נצפה 6711 פעמים
התוקף מוביל את הפצוע לכלא - במקום בית החולים

N-05.jpg
N-05.jpg (20.72 KiB) נצפה 6711 פעמים
נחמן
 
הודעות: 1260
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 12:42
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי נחמן » 04 יוני 2017, 13:21

N-06.jpg
N-06.jpg (22.35 KiB) נצפה 6703 פעמיםN-07.jpg
N-07.jpg (16.78 KiB) נצפה 6703 פעמים
נחמן
 
הודעות: 1260
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 12:42
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי זעיר שם » 04 יוני 2017, 13:49

הבריסקר רב כבר אמר להם שזה מסוכן להתחיל עם הציונים, עכשיו הם אמורים להבין.
סמל אישי של המשתמש
זעיר שם
 
הודעות: 278
הצטרף: 09 ינואר 2017, 11:32
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי נחמן » 04 יוני 2017, 14:31

N-08.jpg
N-08.jpg (153.33 KiB) נצפה 6648 פעמים
נחמן
 
הודעות: 1260
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 12:42
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי נחמן » 04 יוני 2017, 15:40

אדם מבוגר שוכב על הרצפה חסר אונים - ושוטר מכבד אותו עם מכות אכזריות

N-09.jpg
N-09.jpg (51.79 KiB) נצפה 6599 פעמים
נחמן
 
הודעות: 1260
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 12:42
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי א פשוטער יוד » 04 יוני 2017, 15:47

אני בדרך כלל משתדל לברוח מהפגנות מכיוון שידוע שהשוטרים הם חסרי מעצורים,
הם עושים ככל העולה על רוחם ולרוב לא מענישים על זה כלל,
יכול להיות מכות חשמל גז פלפל וכדומה,
ע"כ תמיד כדאי לדעת להישמר מהם כמטחווי קשת
אל תחשוב מה אתה יכול לקבל!
אלא מה אתה יכול לתת!!!
סמל אישי של המשתמש
א פשוטער יוד
 
הודעות: 658
הצטרף: 10 מאי 2017, 16:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 04 יוני 2017, 20:12

כעת בתשקורת:

ח"כ של מרץ! תוקפת את ההתנהלות הברוטאלית של המשטרה במא"ש!

באמת שעברו כל גבול.
עם כאלו מבצעים יהיה רק יותר גרוע לחרדקים
ולא הסיקריקים אשמים אלא המשטרה.
בנוגע לבחירות כל אחד יעשה כמצוות רבותיו
זה לא סלוגן, זו דרך חיים.


(מי שמתלבט מי רבותיו יכול לפנות אלי לצורך שיכנוע)

התגובות בנושא בפורום, הם רק הסבר להוראת רבותיו או שאלות להבהרת דעתם, ולא חלילה להפריך או לשכנע מישהו בניגוד לרבותיו.
סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון
 
הודעות: 3501
הצטרף: 28 ינואר 2014, 03:36
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 06 יוני 2017, 17:45

אין מילה אחרת מי מזעזע !
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי חבצלת השרון » 07 יוני 2017, 01:01

מתי כבר ייגמרו הבעיות שם כבר?
מנצחים הם לא אנשים שלעולם לא נכשלים, אלא אנשים שלעולם לא נכנעים.
סמל אישי של המשתמש
חבצלת השרון
 
הודעות: 3460
הצטרף: 16 נובמבר 2016, 16:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי נו באמת » 07 יוני 2017, 01:14

בביאת המשיח, במהרה בימינו אמן.
נו באמת
 
הודעות: 72
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 15:47
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי חבצלת השרון » 07 יוני 2017, 01:19

נו באמת כתב:בביאת המשיח, במהרה בימינו אמן.

א-מ-ן.
עד אז אולי כדאי להוריד קצת את רמת האלימות וההתגרות.
מנצחים הם לא אנשים שלעולם לא נכשלים, אלא אנשים שלעולם לא נכנעים.
סמל אישי של המשתמש
חבצלת השרון
 
הודעות: 3460
הצטרף: 16 נובמבר 2016, 16:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי קלף טאקי חדש » 07 יוני 2017, 11:34

השאלה הנשאלת היא:
איפה האדמו"ר מתולדות אהרון? מישהו שמע אותו מגנה את המשטרה/ מפכ"ל/ ארדן? משהו?
הוא אמר לחסידים משהו לפעם הבאה?
היתה לי הרגשה שהוא ידרוש שהמפכ"ל יפגש איתו או משהו כזה לפחות... מה הוא עושה כדי למנוע את הפעם הבאה?
סמל אישי של המשתמש
קלף טאקי חדש
 
הודעות: 501
הצטרף: 25 אפריל 2017, 17:55
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי לוי » 07 יוני 2017, 14:51

לא שמן כתב:השאלה הנשאלת היא:
איפה האדמו"ר מתולדות אהרון? מישהו שמע אותו מגנה את המשטרה/ מפכ"ל/ ארדן? משהו?
הוא אמר לחסידים משהו לפעם הבאה?
היתה לי הרגשה שהוא ידרוש שהמפכ"ל יפגש איתו או משהו כזה לפחות... מה הוא עושה כדי למנוע את הפעם הבאה?

הוא מתפלל ג' פעמים ביום "ומלכות הרשעה מהרה תעקר ותשבר ותמגר ותכלם ותשפילם ותכניעם במהרה בימינו".
לוי
 
הודעות: 293
הצטרף: 07 נובמבר 2016, 12:27
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 07 יוני 2017, 14:52

כמוני כמוך וכמוהו...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער
 
הודעות: 6254
הצטרף: 21 מרץ 2016, 14:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי לוי » 07 יוני 2017, 14:59

גאליציינער כתב:כמוני כמוך וכמוהו...

אכן, אמנם ההבדל הוא שהוא מתפלל זאת בכוונת הלב יותר מאתנו...
לוי
 
הודעות: 293
הצטרף: 07 נובמבר 2016, 12:27
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 07 יוני 2017, 19:16

גאליציינער כתב:כמוני כמו כולם ;)
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 08 יוני 2017, 00:23

לדעתי העדה החרדית צריכים לדרוש מהשר לב' פנים ומהמפכ"ל להחליף/לפטר את הניצב של ירושלים
וללכת על הראש שלו עד הסוף
שיבוא מישהו חדש וילמד מלקחי קודמו
בנוגע לבחירות כל אחד יעשה כמצוות רבותיו
זה לא סלוגן, זו דרך חיים.


(מי שמתלבט מי רבותיו יכול לפנות אלי לצורך שיכנוע)

התגובות בנושא בפורום, הם רק הסבר להוראת רבותיו או שאלות להבהרת דעתם, ולא חלילה להפריך או לשכנע מישהו בניגוד לרבותיו.
סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון
 
הודעות: 3501
הצטרף: 28 ינואר 2014, 03:36
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 08 יוני 2017, 15:04

הם כבר הגישו בקשה, זה נמצא אצל המזכירה...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער
 
הודעות: 6254
הצטרף: 21 מרץ 2016, 14:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי נחמן » 08 יוני 2017, 23:10

N-14.jpg
N-14.jpg (21.16 KiB) נצפה 5894 פעמים
נחמן
 
הודעות: 1260
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 12:42
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: הפרובוקציות של המשטרה

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 11 יוני 2017, 12:23

קראתי שזה היה הוראה מגבוה לעשות את המשחק הזה של להתחפש לחרדקי"ם והמשטרה התעצבנה על בית המשפט שהם מיד שחררו את העצורים והם איימו שהם יפסיקו לצאת לפעולות אם בית המשפט לא ישתף פעולה
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב


חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: [G] ו־94 אורחים