להזהיר את הילדים

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, yehuda, המפצח

להזהיר את הילדים

הודעה שלא נקראהעל ידי מחשבה טובה » 26 יולי 2017, 20:59

קיבלתי במייל

אתמול יום שלישי ב' באב בשעה 18:00 אחרי גמר הלימודים בת"ת ... במודיעין עילית חיכו שני תלמידים בתחנה מול הת"ת, נעצר לידם אוטובוס קו 6 מחברת קוים כשהוא ריק מנוסעים, והנהג הערבי צעק ודחק בתלמידים חיים, ויצחק, (שמות בדויים) יעלא יעלא מהר תעלו, התלמיד "חיים" נבהל ולא עלה ורק התלמיד "יצחק" עלה לבדו על האוטובוס, הנהג עצר את האוטובוס בסיבוב ליד ... וסגר את הדלת תפס את הילד חנק אותו בגרון וצעק עליו אני יקח אותך להר הבית ואהרוג אותך, הדליק את הרדיו בערבית על ווליום גבוה והתקשר לעוד חברים כשמסביבו טנדרים מלא ערבים, התלמיד נתקף חרדה, לבסוף פתח את הדלת ובעט את הילד החוצה,
מחשבה טובה

{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: להזהיר את הילדים

הודעה שלא נקראהעל ידי לעבדך באמת » 26 יולי 2017, 21:07

כנראה צריך להזהיר את הילדים פעמיים....
קרוב ה' לכל קוראיו לכל אשר יקראוהו באמת - אבל באמת - באמת!!!
סמל אישי של המשתמש
לעבדך באמת

הודעה שלא נקראהעל ידי קלף טאקי חדש » 26 יולי 2017, 21:08

:idea:
לעבדך באמת כתב:כנראה צריך להזהיר את הילדים פעמיים....
סמל אישי של המשתמש
קלף טאקי חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי לעבדך באמת » 26 יולי 2017, 21:16

אני עכשיו חושב שאפילו יותר מפעמיים...
קרוב ה' לכל קוראיו לכל אשר יקראוהו באמת - אבל באמת - באמת!!!
סמל אישי של המשתמש
לעבדך באמת

הודעה שלא נקראהעל ידי המשוטט » 26 יולי 2017, 21:30

הנפצה גרמה לבהלה: הנהג איים וחנק את הילד
כמה צריך להיזהר בלדייק בפרטים, ולא להעביר דיווחים שאינם נכונים - ניתן ללמוד מהסיפור הבא, כשלעצמו חמור - נהג האוטובוס נעצר בחשד לאיום על ילד, אבל פחות חמור מההנפצה שגרמה לבהלה בעיר
אלי שלזינגר יום רביעי ג' אב תשע"ז 20:31 26/07/2017
הדפסתגיות: מודיעין עילית, נהג אוטובוס, איים על ילד, , , אקטואליה

נהג אוטובוס ערבי צעק על ילד במהלך נסיעה במודיעין עילית ואיים כי יכה אותו. הילד נכנס לבהלה, כשבמקביל בתוך דבריו בטלפון בשפה הערבית, הזכיר הנהג את "אל קודס" ו"יהוד". בעקבות תלונה שהוגשה למשטרה, הנהג נעצר ונחקר בשעה זו.

היום (רביעי) בשעות אחר הצהרים, הופצה הודעה שגויה ברשתות החברתיות ובה תיאור - שגרם לבהלה בעיר בקרב הורים, על אשר אירע אתמול לילד תושב מודיעין עילית, "הנהג תפס את הילד, חנק אותו בגרון וצעק עליו אני אקח אותך להר הבית ואהרוג אותך" נכתב בהנפצה. "אם לא די בכך, הנהג הדליק את הרדיו בערבית על ווליום גבוה והתקשר לעוד חברים כשמסביבו טנדרים מלא ערבי.ם התלמיד נתקף חרדה, לבסוף פתח את הדלת ובעט את הילד החוצה". הודעה זו שהופצה, גרמה כאמור לתושבים רבים להכנס לחרדה, נוכח אירועי הימים האחרונים.

יצרנו קשר עם אב הילד, אשר גולל באופן ברור את התרחשות המקרה, על פי תיאור בנו, וזאת על מנת לדייק בפרטי המקרה ולהוריד את מפלס החרדה. "הבן שלי, בן ה-12" הוא מספר ל'בחדרי', עמד בתחנה ליד התלמוד תורה ועלה לאוטובוס שהגיע" סיפר האב ל'בחדרי חרדים'. לדברי בנו, הוא היה ללא כרטיס רב קו ולשאלת הנהג השיב כי הוא משלם במזומן ופנה להוציא מטבעות מהתיק, אולם הנהג התעקש שישלם באמצעות כרטיס.

"הבן שלי הסתובב לעבר חברו, שעמד מחוץ לאוטובוס, וביקש ממנו את הכרטיס שלו על מנת לשלם, אולם לפתע ללא התראה מוקדמת הנהג סגר את הדלת והחל בנסיעה מהירה תוך כדי שהוא צועק על בני" מתאר האב ל'בחדרי'. לדבריו, הנהג שוחח בטלפון בערבית, ותוך כדי הנסיעה, צעק על הילד "אם לא תשלם לי, אתן לך אגרוף". הוא היה נורא עצבני סיפר לי הבן".

תוך כדי שהוא נוהג במהירות לכאורה, כפי שתיאר הילד, הנהג שוחח בטלפון בערבית. "הבן שלי עוד מעט חוגג בר מצווה, הוא סיפר שבתוך דברי הנהג שמע את המילים 'אל קודס' ו'יהוד'. כמובן שזה הפחיד אותו, בפרט שהנהג היה מאוד עצבני. מדובר על נסיעה לא ארוכה בכלל, אך בעיניו של בני זה היה ארוך מאוד. לאחר דקות בודדות, הנהג עצר את האוטובוס בכביש בין שכונת ברכפלד לקריית ספר, לא ליד תחנה, וצעק על בני שיעוף".

הילד שב לביתו וסיפר על כך בקצרה להוריו, שלא ייחסו לכך יותר מידי תשומת לב. הבוקר, הילד הגיע לתלמוד התורה, שם חבריו שראו את תחילת הנסיעה הפרועה שמעו מהילד את החלק הנוסף, והשמועה עשתה לה כנפיים בתוספות עסיסיות כדרכן של שמועות. לאחר שהורי הילד שמעו על כך שוב, בצורה מפורטת, הם הגישו תלונה למשטרת מחוז ש"י, אלה עצרו את הנהג תוך כדי המשמרת שלו על קו האוטובוס בעיר והוא הובל לחקירה.

לדברי הנהג, וויכוח בינו לבין הילד היה, אך הוא הכחיש איומים כלפי הילד ונסיעה פרועה. בשעה זו הנהג נחקר במשטרה. אב הילד, ביקש להדגיש כי התראיין אחר שהתייעץ עם רב, על מנת להרגיע את ההורים המודאגים תושבי העיר שלאוזניהם הגיעה השמועה המוגזמת.
סמל אישי של המשתמש
המשוטט

הודעה שלא נקראהעל ידי מענהלשון » 27 יולי 2017, 09:35

המשוטט כתב:
הילד שב לביתו וסיפר על כך בקצרה להוריו, שלא ייחסו לכך יותר מידי תשומת לב.
אומלל הילד שיש לו הורים כאלה.
מענהלשון

הודעה שלא נקראהעל ידי שים שלום » 27 יולי 2017, 09:44

מענהלשון כתב:
המשוטט כתב:
הילד שב לביתו וסיפר על כך בקצרה להוריו, שלא ייחסו לכך יותר מידי תשומת לב.
אומלל הילד שיש לו הורים כאלה.

סליחה? אומלל האדם המחלק ציונים לפי כתבה,
תכיר אותם ותדבר ובנתיים קצת שמירה על הלשון
(אגב הם דיי צודקים, הם בטח הרגיעו אותו וזהו)
שים שלום

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 27 יולי 2017, 10:43

אם הן הרגיעו אותו אז הם כן יחסו לזה תשומת לב
בכל אופן הוא צודק כי גם הורה שחושב שהילד שלו סתם מפחד צריך לתת לילד הרגשה
שהוא צודק עם הפחד שלו כי אם יגיד לו אתה סתם מפחד הילד כשהוא יהיה באמת בפחד הוא לא יספר וזה יכול לגרום ל...
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי עדיף » 30 יולי 2017, 22:12

להזהיר את הילדים מכל מי שממציא שמועות מופרזות
טוב אין לי יותר כעת מה לכתוב, ולהתראות בתגובה באשכול אחר.
ברי עדיף

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 31 יולי 2017, 10:21

גם אם הסיפור לא נכון המסר שבתוכו זה מה שצריך להעביר לילדים
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 31 יולי 2017, 17:46

מפורום אוצר החכמה:

: זהירות. המסיונרים מנחלאות כעת גם בבני ברק
הודעהעל ידי תוכן » ו' יולי 14, 2017 11:58 am

מחצד חקלא כתב:
תוכן כתב:
קבלתי אימייל ממישהו שמכיר את הסיפור בנחלאות מקרוב, והוא טוען שכן היה התעללות במספר מועט של ילדים, ובהמשך אנשים ניפחו את הסיפור והגזימו והמציאו. אני לא מכחיש גירסא זו.

מודה במקצת....

אם אני מבין טוב, כבוד הרב 'תוכן' אתה לא מכיר את הסיפור בנחלאות מקרוב, ואעפ"כ ע"ס 'תאוריות' כאלה ואחרות טענת בבטחון להד"ם !

מה לעשות שלפעמים המציאות לא מוכנה להתכופף לתיאוריות הגיוניות ככל שיהיו.
המצב בבני ברק קשה כואב ועצוב,
בפרט שבמקרה הזה בניגוד למקרים קודמים, יש קשר של שתיקה,
אנשים מפחדים להתאגד ולפתוח את הפה, מפחד שיזיק לשידוכים של הילדים שלהם.
אנשי החינוך, פוחדים על נפשם. כי הם יהיו הראשונים להחקר / להעצר /להענש.

ועולם כמנהגו נוהג, אף אחד לא איכפת לו שהיום או מחר זה יכול לקרוא ח"ו לעוד קבוצה של ילדים,
איפוא העסקנים העוסקים בצרכי ציבור באמונה ?
כנראה פסו מן הארץ.

אני לא יודע מה נקרא להכיר את הסיפור "מקרוב". אני מכיר אחד התושבים. אני מכיר אחד המורשעים ואת משפחתו מקרוב. אני מכיר טוב את אחד הפסיכולוגים שטיפל בסיפור בסנהדריה. קראתי גם די הרבה חומר בנושא. אם זה נקרא להכיר מקרוב או לא, אני לא יודע. אני לא חושב אבל שאני מדבר מחוסר ידיעה.

בכל מקרה, אין פה שום הודעה במקצת. אני לא מכחיש לרגע שיש פגיעות נקודתיות כאלה ואחרות, בילדים חרדים. ואולי זה גם קרה בנחלאות. מה שאני מכחיש מכל וכל, זו התארגנות מאסיבית של חרדים, גרים, מסיונרים, שרותי הרווחה ומשטרה, לכדי רשת רחבה של מתעללים, שפגעו במאות ילדים, בכמה וכמה שכונות. ולא רק שפגעו, אלא שכל ההורים האלו לא מצליחים להביא ראיה אחת ממשית, מפני שלטענתם יש רשת השתקה מתוחכמת הכוללת איומים ופחדים, פריצה למחשבים, מחיקת סרטונים וכיוצא. זה שקר מכל וכל!! אין כאן אלא היסטריה קבוצתית חסרת כל בסיס, הפוגעת הכי הרבה באותם ילדים שרוצים להגן עליהם.
חזור למעלה
אורי אגסי
Re: זהירות. המסיונרים מנחלאות כעת גם בבני ברק
הודעהעל ידי אורי אגסי » א' יולי 30, 2017 11:02 pm

אני שומע בימים האחרונים מכמה וכמה אנשים רציניים שהנושא מסעיר בתקופה האחרונה רבנים חשובים, מו"צים, מנהלי בית ספר ותלמודי תורה ועוד, והעסק נשמע די רציני, יש גם חשוד אחד עם שם ותמונה, ויש טענות ברורות על סממני נצרות ברורים, עד כמה שזה נשמע הזוי.
חזור למעלה
תוכן
הודעהעל ידי תוכן » ב' יולי 31, 2017 1:01 am

הכל שקר שקר שקר!!! ליבי ליבי על הנאשמים החפים מפשע, שאם ימצאו מישהו, אין לי ספק שהוא יהיה אדם מסכן משכבר הימים, ועל הילדים שהורסים להם את החיים.
חזור למעלה
אורי אגסי
הודעהעל ידי אורי אגסי » ב' יולי 31, 2017 1:05 am

תדבר בבקשה עם הרבנים החשובים, אשלח לך באישי שם של אחד מהם ת"ח גדול מחבר ספרים חשובים רב קהילה המכיר כשישים! מקרים בבני ברק בתקופה האחרונה.
חזור למעלה
הרואה
הודעהעל ידי הרואה » ב' יולי 31, 2017 2:54 am

לפני כמה שנים נשלחתי על ידי רב שכונה לברר על משפחה של בעלי תשובה יצירתיים, האם הם מיסיונרים.
מכיון שהכרתי מעט את אותה משפחה (לכן הרב ההוא פנה אלי), התפלאתי מאד מה הקשר בינם לבין מסיון וכו', והתברר שלאותו רב היו כמה ראיות לכאורה שהם קשורים למסיונרים מנחלאות...
שאלתי רב אחר באותה שכונה האם זה נשמע לו הגיוני, הוא אמר לי שבתחום הזה אנשים מדמיינים דברים מופרכים ממש, וכו'.
בסוף המעשה לפחות גם רב השכונה הבין שכנראה הם לא מסיונרים (וכמובן גם לא סוטים).
חזור למעלה
נשר
הודעהעל ידי נשר » ב' יולי 31, 2017 3:03 am

הרואה כתב:
לפני כמה שנים נשלחתי על ידי רב שכונה לברר על משפחה של בעלי תשובה יצירתיים, האם הם מיסיונרים.
מכיון שהכרתי מעט את אותה משפחה (לכן הרב ההוא פנה אלי), התפלאתי מאד מה הקשר בינם לבין מסיון וכו', והתברר שלאותו רב היו כמה ראיות לכאורה שהם קשורים למסיונרים מנחלאות...
שאלתי רב אחר באותה שכונה האם זה נשמע לו הגיוני, הוא אמר לי שבתחום הזה אנשים מדמיינים דברים מופרכים ממש, וכו'.
בסוף המעשה לפחות גם רב השכונה הבין שכנראה הם לא מסיונרים (וכמובן גם לא סוטים).

אני גם מכיר כזה מקרה ואולי אפילו זה המקרה שעליו אתה מדבר.

בסופו של דבר בשביל להוכיח את חפותו נסע אותו אברך בעל תשובה לחו"ל למשך שבוע, וכצפוי גם באותו שבוע הגיעו תלונות מהילדה של השכנים. מאותו רגע רב השכונה עזב את כל העסק.
חזור למעלה
אורי אגסי
הודעהעל ידי אורי אגסי » ב' יולי 31, 2017 3:15 am

אני לא מכיר את הסיפורים שלכם, עכ"פ גם אני קשה לי מאד להאמין, אבל מה לעשות שזה נשמע הפעם רציני, אדרבה כתבתי ל"תוכן" את שם הרב שידבר איתו ויברר מה יש לו לספר (60 מקרים לפי מה ששמעתי), בתחילה הוא אמר שאין לו בעיה והוא יתקשר אליו וכו', אולם אח"כ כתב לי שמי הוא שסתם יתקשר אליו ומי שלח אותו וכו', ו"אין מה לברר, ברור שהכל זה היסטריה קבוצתית".
אם מי מכם מעוניין או מוכן להתנדב להתקשר לרב הזה (רב קהילה מחבר ספרים חשובים מאד), צרו איתי קשר באישי ואתן לכם את שמו, ואדרבה אם מסקנתכם תשאר אותו דבר תשתפו את הציבור, ואם לאו ג"כ תשתפו אותנו בבקשה.
חזור למעלה
נשר
הודעהעל ידי נשר » ב' יולי 31, 2017 3:23 am

למה הרב לא פונה למשטרה עם כל השישים מקרים
חזור למעלה
אורי אגסי
הודעהעל ידי אורי אגסי » ב' יולי 31, 2017 3:25 am

מי אמר שלא פנה? אין לי מושג, אשלח לך באישי הפרטים שאני כן שמעתי, ותברר בבקשה ותחזור אלינו עם תשובות. (אגב בסיפור נחלאות יש פסקי דין ויש מורשעים, אבל לא ניכנס לויכוח מה היה שם, העיקר לברר מה קורה היום בבני ברק).
חזור למעלה
תוכן
הודעהעל ידי תוכן » ב' יולי 31, 2017 9:38 am

כתבתי לך בפרטי, שזה יומרה מצד אפס כמוני להתקשר לרב ולהגיד לו דעות. בנוסף, אני בטוח שהרב לא זקוק לטלפון מאדם שהוא לא מכיר. אמרתי, שאם אתה תציג אותי כאחד שטיפה מכיר את הנושא, אז בשמחה אתקשר. אבל להתקשר סתם ככה, זה מתקרב לגבול החוצפה. להתקשר לעסקן אני גם לא רוצה, כי שוב אין טעם שיתייחס לטלפון כזה ברצינות. מה עוד, שאני משתדל להתרחק מעסקנים מכמה וכמה טעמים. אני כן חושב, שכל אחד שיש לו גישה לרבנים שם, או אפילו לעסקנים, ורוצה להציל ילדי ישראל הטהורים והתמימים, שחייב לשים לטירוף הזה סוף. בינתיים אני מצרף כתבה מכיכר השבת, ולאחריה כמה הערות:

===================================================================

http://www.kikar.co.il/240735.html

תעלומה בשכונה החרדית: האם פועלת כת חוטפי ילדים?
סערה בשכונת 'משכנות' בבני ברק בשל דיווחים של הורים על "דברים מוזרים" אצל ילדיהם, חששות לפגיעות ו"חוטפים" שמפתים ילדים • עסקנים ורבנים טרם גילו ממצא ברור לפשר התופעה (חדשות)
ישראל כהן|ז' באב תשעז 16:28 30.07.17

תגיות: בני ברק, משכנות, כת חוטפי ילדים, הורים, השומרים

בחודשיים האחרונים מתחוללת סערה של ממש בשכונת "משכנות" בבני ברק, כאשר הורים רבים מדווחים על דברים מוזרים המתרחשים לילדיהם, כאשר חלקם מספרים על פגיעות כאלו ואחרות על ידי אנשים שאינם מזוהים וחלקם אף הרחיקו לכת לסיפורים על "כת שמנסה לחטוף ילדים".

כך או כך, מזה כחודשיים, עורבו בעניין רבנים ועסקנים אולם עד עתה לא מצאו ממצא חד משמעי שיסביר את פשר התופעה וגל הדיווחים המשונים.

בימים האחרונים החלו הורים נוספים להתלונן וחלקם אף פנו למשטרה שפתחה בחקירה כמו גם לבית דין מוכר וידוע בעיר שיבצע בדיקה מקיפה בנושא.

ההורים העלו את הטענות על הכתב כשמהעדויות שהגיעו לידי "כיכר השבת" עולה כי גם גננות מדווחות על מקרים מוזרים שהתרחשו עם ילדות המספרות על פניות מאנשים מבוגרים ומתנהגות באופן מוזר מאז שאירעו המקרים.

ההורים המתלוננים טוענים במסמך הטענות המפורט על מקרים ועדויות מוכחות שאומתו לחלוטין תוך שהם מציינים כי "החוטפים" מפתים את הילדים עם ממתק או תחפושת לדמות מוכרת ואף משתמשים במשפטים המנסים להעביר על הדת רח"ל.

לדברי ההורים, ראש ישיבת סלבודקא מודע לפרשה כמו גם הרב אריאל בוקוואלד רב בית הכנסת בשכונת קהילות יעקב וכן מטפלות רגשיות הפועלות מול הילדים והילדות שנפגעו.

מנגד יש עסקנים בבני ברק שדוחים את הטענות על כת כזו שפועלת בעיר ואומרים כי "כרגע הכל נראה כשמועות שלא לומר דמיונות של אנשים, עובדה היא שעד כה, ובכל השבועות האחרונים, לא נמצא שום דבר ממשי בכל הטענות והתלונות".

ל"כיכר השבת" נודע כי היום בערב ייערך דיון בבית הדין של הגאב"ד הגאון רבי נסים קרליץ בעדויות שהצטברו.

בשיחה עם בכיר בארגון "השומרים" הוא מספר ל"כיכר השבת" כי אכן הגיעו דיווחים שונים על חטיפות מוזרות ונסיונות פיתוי לילדים אולם עד עתה לא עלה משהו ברור.

"השקענו במעקבים ובחקירות ובנתיים לא העלנו משהו משמעותי", אומר הבכיר ומציין כי "לא ברור האם מדובר בדמיונות ובחשדות שווא של הורים או בסיפור אמיתיים ונכונים".

הבכיר בארגון "השומרים" מציין עוד כי "לאחרונה שמענו שוב עדויות והתחלנו לבדוק את הנושא לעומק לצד עסקנים".

עו"ד רותם אלוני אומרת ל"כיכר השבת" כי "אני מלווה את המשפחות שמתלוננות על הפגיעה כאשר חלקם התלוננו שפגעו בהם".

=====================================================================

לפי הכתבה, שאינה נאמנת כמובן, יש אנשים שמתחפשים לדמויות מוכרות, נגיד, סבא או מלמד, וכך מפתים את הילד. וכאן הבן שואל, זה נשמע ריאלי?

אם יש מטפלות רגשיות שמטפלות, אז זה עוד הוכחה שמדובר על שטויות. נשים נשלטות על ידי הרגש והדמיון, ובפרט מטפלות רגשיות, שכל היום עסוקות ברגש אמיתי או הומצא, ובסיפור כזה הכי קל להן ליפול בפח, ולפנטז אלף פינטוזים.

השקיעו במאמצים, ובינתיים לא מצאו כלום... זאת הוכחה שאין למעלה ממנה שמדובר בהמצאה.
חזור למעלה
חד ברנש
הודעהעל ידי חד ברנש » ב' יולי 31, 2017 10:23 am

אבל אם הכל דמיונות, איך זה שבעלי הדמיונות האלו מקפצים מנחלאות לסנהדריה בירושלים ומסנהדריה לשכונת קהילות יעקב בבני ברק, ובתווך גם נשמעו מקרים בבית שמש? האם באמת סדנא דארעא חד הוא, ומלאך הדמיונות מקפץ מהכא להתם על מנת לשעשע בני אדם?!
חזור למעלה
אורי אגסי
הודעהעל ידי אורי אגסי » ב' יולי 31, 2017 10:27 am

תוכן כתב:
אם יש מטפלות רגשיות שמטפלות, אז זה עוד הוכחה שמדובר על שטויות. נשים נשלטות על ידי הרגש והדמיון, ובפרט מטפלות רגשיות, שכל היום עסוקות ברגש אמיתי או הומצא, ובסיפור כזה הכי קל להן ליפול בפח, ולפנטז אלף פינטוזים.

עכשיו "שכנעת" את כולנו... הוכחת מחץ!...
חזור למעלה
נשר
הודעהעל ידי נשר » ב' יולי 31, 2017 11:58 am

אני חוזר על דברים שכתבתי, כי גם אני בדעה אחת עם הרב תוכן בענין זה, שיש לחוס על נפשות הילדים, יש לי אחיינים שגרים באזור הזה שלא יוצאים מהבית, רועדים מפחד, הם כבר בטראומה. ההורים שלהם כבר בטראומה. אבל "הנושא בבדיקה".

היום כל תאונה כל פיגוע, הכל מתועד במצלמות. למה כאן הכל נתקע.

יש סתירות מיניה וביה בכל הסיפורים, אחד אומר שהילדים בכלל לא יודעים מה עובר עליהם כי הם מקבלים זריקות.
השני אומר שהילדים כבר מצטלבים...

תגיד לילד להיזהר מחוטפים, הוא יספר לך שהוא ראה חוטפים. תגיד לילד להיזהר ממסיונרים הוא יספר שהוא ראה מסיונרים.
אם יש ילדים שנשארו עם פגיעה נפשית בירושלים, אף אחד לא יכול לדעת אם זה ממה שעשו לו מסיונרים, או מחקירה ממושכת של שעות ע"ג שעות ושאלות מלחיצות ואינטימיות, שהילד נשאל על ידי הורים, עסקנים, עוסי"ם, מטפלים, מטפלות, ומה לא.

אני כותב כאן מה שאמרתי לבני משפחתי שגרים באזור הנ"ל, תעשו טובה לעצמכם, ולנפש ילדכם, תגידו לו לא ללכת עם אנשים זרים. יש אנשים רעים ויש אנשים טובים. זהו. כל ההמשך לא יוסיף כלום. רק לחץ מיותר.

נ.ב. סתם שאלה בשביל הסקרנות, האם יש למסיונרים ענין דווקא בילדים מהציבור החרדי ליטאי.
חזור למעלה
תוכן
הודעהעל ידי תוכן » ב' יולי 31, 2017 1:08 pm

חד ברנש כתב:
אבל אם הכל דמיונות, איך זה שבעלי הדמיונות האלו מקפצים מנחלאות לסנהדריה בירושלים ומסנהדריה לשכונת קהילות יעקב בבני ברק, ובתווך גם נשמעו מקרים בבית שמש? האם באמת סדנא דארעא חד הוא, ומלאך הדמיונות מקפץ מהכא להתם על מנת לשעשע בני אדם?!

מה אומר ומה אדבר, אכן קושיא נפלאה? אני לא יודע אם ידוע לך, אבל קיים "ספר קושיות" של כל מיני קושיות מעניינות לאחד קדוש מדבר לא נודע שמו, וקיים ויכוח רבה אם זה לאחד מתלמידי המהר"ם מרוטנבורג או מתלמידי ריט"ל מילהויזן. אני חושב שבמהדורה הבאה של הספר, צריך לצרף קושיא עמוקה זו כנספח, עם הערות והשוואות כפי מה שתשיג ידו של המהדיר המוכשר.

אבל מטונך ולטעמיך ולשיטתך, איך זה שהמסיונרים מקפצים ומדלגים מהוטיקן לנחלאות ומנחלאות לסנהדריה, ומסנהדריה למשכנות, וממשכנות לבית שמש? ואולי יש כאן בחינת זה כנגד זה, וכמו דאמרינן עשר גלויות גלתה סנהדרין בסיטרא דקדושה, גם כאן יש לנו עשר גלויות של המסיונרים בסיטרא דטומאה. ואפשר נמי לומר, דרק במיכאל וגבריאל אשכחן שזה מדלג באחת וזה בשתים, אבל מלאך הדמיונות מדדה כסבי דאזלי אתיגרי, ומש"ה אין זה מסתבר שמלאך הדמיונות יגיע גם לירושלים וגם לבית שמש, דדוקא במלאך המות אמרינן מה לי הכא ומה לי התם. משא"כ המסיונרים, כיון שהם ממומנים על ידי המנזרים והוטיקאן, והמשטרה ושירותי הרווחה, הם נוסעים בארבע על ארבע ובקלות מגיעים לכל מקום בארץ, וא"כ יותר יש לתלות באפיפיור ממה שיש לתלות במלאכים.

בכל מקרה, איני אלא בבחינת מראה מקום אני לך, וסומך אני בזה על מעלתו, שמכמה שורות אלו יצליח למלא כמה דפים.
חזור למעלה
אורי אגסי
הודעהעל ידי אורי אגסי » ב' יולי 31, 2017 1:54 pm

אולי מישהו מוכן בכל זאת להרים טלפון להרב בוקוולד למשל? הוא אדם נורמלי מאד ות"ח. אולי נשמע סוף סוף מה היה אתמול בבי"ד של הרב קרליץ?
פאר מיר, לשון הרע רעדט זיך נישט!
(מצוואתי). בקנין דמתנת בריא ומעכשיו. ולא אחזור בי עד לאחר מיתה
סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי עדיף » 10 אוגוסט 2017, 10:51

כבר היה על זה כתבה בכיכר [טפו טפו פיכס] שהיה כינוס בשכונה והרב סילמן דיבר ועוד רבנים והרגיעו שגם אם היו תקיפות ח"ו זה לא חרג מהסיפורים השגרתיים, לא מסיון ולא כת ולא קבוצה ולא התעללות קבוצתית, ולא בטיח. הם ישבו בבית דין לגבות את כל העדויות מכל מי שרק היה קשור לנושא והחליטו את זה חד משמעי, והזימו את השמועות.
טוב אין לי יותר כעת מה לכתוב, ולהתראות בתגובה באשכול אחר.
ברי עדיף

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 10 אוגוסט 2017, 11:12

שחכת לכתוב את הסיומת
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: [G], גאליציינער, זאבי, טראמפ, יעבץ, כבוד הרב, סולידי, שלוימה, שמעון ווייס ו־71 אורחים