עמוד 1 מתוך 1

בלגן בעיריית בבית שמש

הודעה שלא נקראהפורסם: 13 ספטמבר 2017, 14:17
על ידי זאבי
המשטרה פשטה על בניין העירייה ועצרה מספר חברי מועצה ופקידים בכירים ביניהם נציגים של הציבור החרדי!
מישהו יודע מה בדיוק קרה?

Re: בלגן בעיריית בבית שמש

הודעה שלא נקראהפורסם: 13 ספטמבר 2017, 14:25
על ידי ירושלים של מעלה
באיזה מחלקה?

Re: בלגן בעיריית בבית שמש

הודעה שלא נקראהפורסם: 17 ספטמבר 2017, 01:54
על ידי פך שמן
גור מגבה את הנציג שנעצר: "אשריך שנתפסת.


לא נעבור לסדר היום"מספר ימים לאחר הפשיטה על משרדו ומעצרו המהדהד, מתפרסם הבוקר בריכוזי החסידות בבית שמש, מכתב תמיכה בנציגם בעירייה: "עלילה שפלה ומכוונת. בטוחים אנו בצדקת דרכך" • ומבהירים: "קהילת חסידי גור תבוא חשבון עם אלו המתנכלים לה"

בחדרי חרדים

בצל מעצרו של מחזיק תיק החינוך וחבר מועצת העיר, ישעיהו ארנרייך יו"ר 'מי שמש', שפורסם לראשונה ב'בחדרי חרדים', יוצאים בקהילות גור בבית שמש בתמיכה ומחאה. לטענתם, ארנרייך נעצר על לא עוול בכפו.

תחת הכותרת "תמיכה ומחאה" כותבים בגור: "הננו לפה לכל בני קהילתנו, הכואבים על עלילה שפלה המכוונת נגד נציגנו היקר בעיריית בית שמש, הפועל ימים ולילות עבור ציבור אנ"ש וקשוב בכל עת לצרכי כלל ולפרט, נקי כפים ובר לבב, הרב ישעיהו ארנרייך שליט"א, אשר הוביל בעקביות ובנחישות מאבק במחלקת החינוך נגד שחיתות של שנים רבות בהסעות החינוך המיוחד, ועתה מנסים הפושעים האמיתיים להעליל עליו בשקרים את מה שעשו הם. ר׳ ישעיה חזק ואמץ, אל תירא ואל תחת".

"בטוחים אנו בצדקת דרכך, לא ננוח ולא נשקוט עד אשר יצא הצדק לאור. אשריך שנתפסת על הובלת מאבק צודק ביותר לטובת ילדי החינוך המיוחד בעירנו. אנו המומים מהתנהלות גורמים אינטרסטיים, שאינם בוחלים בשום דרך, למען כסות על פשעיהם שלהם, דעו, לא נעבור לסדר היום על מעשיכם, נדע להוקיע כל אשר נמנה על חורשי רעתנו. קהילת חסידי גור תבוא חשבון עם אלו המתנכלים לה".

על החתומים ועד חסידי גור, בשם כלל קהילת גור בית שמש.

כזכור וכפי שדווח ב'בחדרי חרדים', בית משפט השלום בירושלים האריך ביממה את מעצרו כך גם את מעצר חברו תושב העיר. הוא נעצר לאחר שלפני כשנה הוצאו מכרזים עירוניים להסעת ילדים, במסגרת כך נשכר יועץ חיצוני תושב העיר ועל פי החשד חבר המועצה יחד עם היועץ החיצוני פעלו להטות את תנאי המכרז כך שיותאם לחברה מסויימת למרות שזו לא עמדה בתנאים הנדרשים.

כפי שפורסם לראשונה ב'בחדרי חרדים', ביום שלישי בשעות הבוקר המאוחרות פשטו חוקרי מחלק ההונאה של משטרת ירושלים על בית חבר המועצה ועל משרדו, החרימו מסמכים ומחשבים באמצעות צו.