מנכ"ל אפל: מדיה חברתית - לא לילדים.

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד

מנכ"ל אפל: מדיה חברתית - לא לילדים.

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 23 ינואר 2018, 23:37

תרגום כרום:

מנכ"ל אפל אומר שהוא לא ירשה לילדים להשתמש מדיה חברתית
22 בינואר 2018 09:451
שתף בפייסבוק ציוץ בטוויטר
מנכ"ל אפל, טים קוק, הזהיר מפני "שימוש יתר" בטכנולוגיה, ואמר שהוא לא רוצה שחברים צעירים במשפחה שלו ישתמשו בתקשורת חברתית.

ההערות של קוק, שדווחו על ידי The Guardian, היו במכללת הארלו באנגליה כחלק מסיור באירופה כדי לתמוך בתוכנית הלימודים "כולם יכולים קוד" של אפל.


"אני לא אדם שאומר שהצלנו הצלחה אם אתה משתמש בטכנולוגיה כל הזמן", אמר קוק.

לטבח אין ילדים. אבל, הוא אמר, "יש לי אחייני שאני שם עליו כמה גבולות. יש כמה דברים שאני לא מרשה; אני לא רוצה אותם ברשת חברתית ".

הערות של קוק מהדהד חששות גוברים לגבי ההשפעות של רשתות חברתיות, וטכנולוגיה באופן כללי יותר, על ילדים ובני נוער. מספר מחקרים בשנת 2017 הראו רמות גבוהות יותר של דיכאון וחרדה בקרב בני נוער המיוחסים לצמיחה של הרשתות החברתיות.

מגזין פורצ 'ן מציין הערות של קוק באים ממקום של נוחות יחסית. למרות השימוש בסמארטפונים, הלב של העסק של אפל, מעורבים גם מה שנקרא "כלכלת תשומת הלב", אפל אין שום נכסי מדיה חברתית לדבר.

למעשה, לחברה לא היה אפילו חשבון טוויטר רשמי עד 2016, ועדיין לא השתמשה בחשבון לציוץ. אפילו לא פעם אחת.

( YWN המטה העולמי - NYC )

מתוך אתר "ישיבה וורלד"

להלן המקור:

Apple CEO Says He Would Not Allow Children To Use Social Media
January 22, 2018 9:45 pm1
Share on Facebook Tweet on Twitter
tweetApple CEO Tim Cook warned against “overuse” of technology, and said he didn’t want young members of his own family to use social media.

Cook’s comments, reported by The Guardian, were at Harlow college in England as part of a tour of Europe to support Apple’s ‘Everyone Can Code’ training curriculum.


“I’m not a person that says we’ve achieved success if you’re using [technology] all the time,” Cook said in part.

Cook doesn’t have children. But, he said, “I have a nephew that I put some boundaries on. There are some things that I won’t allow; I don’t want them on a social network.”

Cook’s comments echo growing concerns about the impacts of social networks, and technology more generally, on children and teenagers. A number of studies in 2017 showed increased levels of depression and anxiety among teens attributable to the growth of social networking.

Fortune Magazine notes Cook’s comments come from a place of relative ease. Though use of smartphones, the heart of Apple’s business, are also implicated in the so-called ‘attention economy,’ Apple doesn’t have any social media assets to speak of.

In fact, the company didn’t even have an official Twitter account until 2016, and still hasn’t used that account to tweet. Not even once.

(YWN World Headquarters – NYC)
סמל אישי של המשתמש
משולש
 
הודעות: 13747
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 22:24
{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אני פה, דודגדול, חרדים לשלום, מתלמידיו של אהרון, עקיב'לה ו־111 אורחים