אין שינוי?

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

Re: אין שינוי?

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 13 מאי 2018, 19:33

בואו נפתח דף חדש..או עמ' חדש...

viewtopic.php?p=435070#p435070
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הודעה שלא נקראהעל ידי עברי אנוכי » 13 מאי 2018, 20:14

דברי לא הובנו כהלכה, וכנראה לא נזהרתי מספיק, כוונתי הייתה שכך הוא חושב תמיד, רק שעכשיו ובפורום ההוא הוא יכול לומר זאת. ואף אחד לא יבוא בטענות כי זה כבר מתחיל להיות השפה וכולם יודעים שלצורך בחירות מותר. כולם יודעים מה דעתו באופן כללי בנושאים אלו, הוא לא מסתיר מהקרובים, והוא גם לא מסתיר מהם שהוא נזהר מלהתבטא כך בציבור הרחב, מסיבות שוודאי לדעתו הגדולה הם מוצדקות. וודאי שבענין המפלגתי הוא שייך לדגה"ת, אבל כאמור זה לא הנושא המהותי ויכולים להיות לכך סיבות רבות. בנושאים המהותיים הוא כלל אינו מסכים עם משולש, ובוודאי לדעתו צריך להלחם על הדברים הללו ולא לטאטא אותם תחת השולחן בתירוצים שונים וסודיים.
איזו צביעות מדהימה, אנשים מעבירים כאן ביקורת על כבוד תלמידי חכמים על דבר שאולי יכול להשתמע במרומז, והאנשים אלו עצמם בפורום הזה עצמו מבזים ומזלזלים באופן תדיר ומפורש באנשים שהגר"ד כהן מבטל עצמו שנים ע"ג שנים בפני גדלות תורתם (קדימה משולש... רוץ עכשיו לערוך את הודעתיך (ניתן?) בעניני מועצת גדולי עולם התורה למשל, ובעניני הוראות ומכתבים בעניני התיצבות והפגנות, נכונה לך עבודה גדולה)
הרבנים שלך עלה זית כמובן אף פעם לא מפחדים מאנשים מפחידים ששולטים עכשיו על המערכות כולם, ויש בידם האמצעים להזיק ומשתמשים בכך באופן קבוע ובריש גלי. והרבנים של השני כמובן מנווטים לגמרי על יד העורך ההוא שיש בידו רק עיתון אחד כו' וכו'. אינך מתבייש?
והנה שוב מתעקשים אתם לחזור להתנגחויות מפלגתיות ואני נאלץ להשיב (דרך אגב, מה לגבי ה30 שנה, עדיין לא מצאתם תירוץ?).
העיקר אצלם לטשטש את הזעקה של ראש ישיבה מכובד אף על פי שמשתייך לפלג שלכם,
"נוצר מצב רחמנא ליצלן! המצב רחמנא ליצלן!"
עברי אנוכי

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 13 מאי 2018, 20:56

שאלת השלושים שנה אינה שאלה.
העיתון אכן קיים שלושים שנה, ולא הבנתי מה הבעיה. בגלל שפעם מישהו כתב בו שטויות זה לא היה נחשב "יתד נאמן"? (והיום זה לא הפך להיות קודש קודשים).

אשמח אם תראה לי איזה הודעה שלי לערוך. יעיד יאיר שביקשתי ממנו כמה וכמה פעמים לערוך הודעות שבמחשבה שניה היו נראות לי לא ראויות.

אני (וגם עלה זית עד כמה שידוע לי) לא אמרתי שהרבנים שלכם מנווטים ע"י גרוסמן. (למרות שהוא עושה מאמצים). אבל אנחנו אומרים שגרוסמן בכלל לא צריך רבנים, הרי העט בידים שלו והוא מחליט מה לכתוב. (וכדברי הגרח"ק: הוא תולה את הנהגתו כל פעם בגדול אחר לפי האינטרס).
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי עלה זית » 13 מאי 2018, 21:34

לא ממש הבנתי איך העברי גורר אותי לדברים שכלל לא אמרתי על רבני הפלג, ואדרבה תראה לי ואתנצל ברבים. מ"מ, אני טוען שרבניכם, גדולים ככל שהם, ואכן הם גדולים, אבל מהיכן הם שואבים את המידעים? מאיפה ר' אהרן דב זלזניק או ר' זבולון שוב מתעדכנים? יש להם סוכני חרש בממ"ח? אולי במחוז החרדי? אלא מאי, קוראים בהפלס. יישר כח...

הנושא של הלוגו המפואר שבראש העיתון הוא קצת, אעפס, קטנוני. הלא כן?!...

במחילה מכבוד תורתך, הרב העברי, האמירה שר' דוד כהן מנפיק אמירות לצורך בחירות, כלומר (אם אני מבין נכון) לסחוף קהל, היא ביזוי מדהים של כבוד התורה. הצד השני של המטבע, הטענה שהוא אוגר דבריו קיץ וחורף מפני הפחד מגורמים עלומים - לא מחזיקה מים. אדרבה, תראה לי ממי יש לפחד?? ממי?? מגפני? דוד שפירא? הרב ישעיהו ליברמן? זליג? זה אתם שיצרתם איזו מצגת אימה של השתקה וציד מכשפות ו'רדיפעס' ומאפיות וכו' וכו'. איפה זה בשטח? איפה?? אף אחד לא מכיר, אף אחד לא יודע.
והתינח ר' דוד, אולי עוד אפשר לומר בדוחק שהוא שותק מרוב אימה, אבל הרי ישנם עוד רבנים, מקצתם כאלו ש'לא רואים ממטר', ומעורבים היטב בעסקי הציבור, דוגמת ר' ברוך סולובייצ'יק או ר' מאיר קסלר, אז אל נא תספר בובקעס על שתיקות ופחדים.

ושוב פעם: לדעתינו אכן יש בעיות, ויש לטפל בהם כמו שטיפלו בכל העניינים בשבעים שנה האחרונות.

אסיים בהשלמות על עניינים שעלו פה (ולא כ"כ עקבתי עד עתה, ברבות השנים קצת יצא החשק לריב עם עציצים הזויים): המויסדס לוקחים כסף מהמדינה. מידיעה. וכמובן, יש פיקוח. והמנהלים 'מוסרי הנפש' מתקשרים ומדריכים את המפקחים לבוא בשעות הערב כדי שההורים לא ידעו. מידיעה (מאברך יקר שאחת ממשפחתו עובדת במחוז..)

הרב העברי, פסגת ההזיות ששרבטת כאן היא העובדה המדהימה שבכיתה של הבן שלך לומד ילד שמחזיק כלב בביתו והנושא המדובר בכיתה הוא קבוצות הספורט למיניהם. כמובן, התימה העצומה עליך שעדיין לא העברת את צפיעיך לחוף מבטחים (אפילו בצפת וטבריה כבר פתחו וכ"ש בשאר מקומות) אבל דומה שיצא פרט מדהים זה כדי ללמד על הכלל של כל דבריך - שקרים, הזיות,בולשיט. אדרבה, מי שיכול להעיד שככה זה גם אצלו -שיקום. אף אחד לא קם.(ועיין בחוברת הנפלאה 'התבוננות' שם האריך הכותב לבאר את שורש ההשחתה של השימוש התכוף בשקרים במשנת דוברי הפלג, מאין נובע מעין נרפש זה).
עלה זית

הודעה שלא נקראהעל ידי עברי אנוכי » 14 מאי 2018, 01:29

הרב משולש, אם תרצה לתקן, עבודה גדולה לפניך, בצעתי עבורך ובמקומך חיפוש קצר בהודעותיך, והנה דוגמאות על קצה המזלג רק מהחודשים האחרונים, תן לחכם ויחכם עוד. על ראש ישיבה חשוב לא פחות, כתבת "מחפף" "מאיים", על אחד שבקי בכל התורה כתבת שמדבר ב"מנפיסט חמאסי" לראש הישיבה הגדולה בעולם העזת להטיף מוסר באופן מחפיר.
עלה זית, בל"נ נשתדל לעזור גם לך בענין בהזדמנות אחרת.
הכותרת של 30 השנה, היא אכן ענין קטן ונחמד, קוריוז המסמל והנותן כיוון להסתכלות נכונה מיד מהשורה הראשונה לכל ה"עובדות" וה"אמיתות" הרוווחות בפלג שלכם.
בענין ההיתממות לגבי האיומים, הרב משולש עצמו הביא ידיעות בענין, הנה דיברנו על חברון, הנ"ל הביא ידיעה על "טיפול" השקפתי במשגיח דשם. באמת שאין טעם להתווכח על עובדות אתם תצעקו "מי שמע" ואני אצעק "מי לא שמע". וכל מי שמכיר אישית ראש ישיבה חשוב כלשהו בארץ, מוזמן לברר האם לא קיבל בתחילת הדרך טלפונים חד משמעיים...
ר' מאיר קסלר שהיה באמת מעורב כבר מזמן בעניני חינוך, ואינו מן החששנים, דיבר ומדבר לא פעם דברים שאינם נוחים לאזני הנכדים, תבררו אצלם.
באמת עלה זית, איך לא חשבנו על כך קודם, הגרב"ש דויטש וחבריו, הידועים בפיקוחותם, ושהיו מעורבים בענינים אלו עשרות שנים, הם מקבלים את כל (!) המידע מהפלס בלבד, אלא מה? והחכמים שבצד השני? מאיפה הם מקבלים? אולי מאותו אברך יקר (מידיעה! אשתו במחוז!) זה שבא אל עלה זית בחלום, ומספר לו סיפורי בדים על מפקחים חמודים שבאים בלילה לפקח על הקירות... עד מתי תעשו צחוק מעצמכם?
בביתר ברכסים בבית שמש בחיפה ברחובות בנצרת ועוד ועוד עדיין לא פתחו חיידר, בקרוב אי"ה. והנה נפלה התימה הגדולה והפירכא הנחרצת שמצאת על "פסגת ההזיות" ומה שאף אחד לא קם, על דא קבכינא, הלא הנחלתם לנו שאסור לצעוק ובכל דבר יטפלו רק הממונים בסודי סודות. הוא אשר כתבתי שלפני כמה שנים על כל דבר כזה היתה קמה צעקה (אגב, למיטב זכרוני לא כתבתי שהספורטאים זה הנושא המדובר אלא שזה נושא מדובר).
ושוב אני מתעקש בסיום ובשורה התחתונה, לנסות לחזור לנושא ולהתייחס לשורה הקצרה שהואלת - עלה זית -לתרום לנו לתועלת הענין, וזה לשונך הקצרה: אכן יש בעיות ויש לטפל בהם כמו שטיפלו בכל הענינים בשבעים שנה האחרונות. עכ"ל. אולי תפרט מעט, איך למשל מטפלים בבעיה שהעלה הגר"ד כהן? האם הוקמה וועדה במשרד הביטחון לשם כך? האם ידוע לך על מחאה ציבורית על כנס הצהרונים בבית שמש? מי מחברי הכנסת מטפל בענין? אשמח להתעדכן. וכאלה יש לנו כל שבוע.
בשבעים שנה האחרונות, לא השתיקו כל מי שקם להאבק על דברים כאלו, לא מיד הוא סומן כמורד במרנן ורבנן, בשבעים שנה האחרונות שלא כפי שאתם מספרים לנו כבר שש שנים (30 שנה) גדולי ישראל התריעו ובדרך כלל עמדו בראש הזועקים על דברים שכאלו. בציבור הרחב לא היתה קיימת התכחשות למציאות כפי שיש היום, לא היתה כזו רפיסות ונחיתות. תפסיקו לרמות את עצמכם ואת כולם.
"המצב רחמנא ליצלן!!!" "המצב רחמנא ליצלן!!!"
עברי אנוכי

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 14 מאי 2018, 09:38

ובכן: "מחפף" פירושו לעשות "קולא", רק שזה סלנג וזה לשון תלמודית. איני חושב שזה נחשב לבזיון לכתוב שרב פלוני מקל בדבר.
לגבי "מאיים" לא מצאתי את זה, אבל מה הבעיה לכתוב שרב פלוני מאיים?
מנפיסט חמאסי?? מה זה? לא מצאתי את זה כלל בחיפוש.
הטפתי מוסר לראש הישיבה הגדולה בעולם?? איפה?

אולי אתה תסביר לי איך קרה שרבנים "ידועים בפקחותם" (אגב, את מי זה בא לאפוקי?? האם יש כאלו ש"ידועים בתמימותם"??) לא ידעו שישי"ק לוקחת תקציבים בערמה דרך גור, ושסמינר בבני ברק מלמד "עוז לתמורה" ושת"ת בירושלים מקבל עליו סמל מוסד מוכש"ר, ושנציג בני תורה בעיריית ירושלים מקדם "גיוס חרדים לצה"ל", ועוד כהנה וכהנה.

"לפני כמה שנים על כל דבר כזה היתה קמה צעקה" תביא לי דוגמא מצעקות כאלו? אולי בעיתון הפלס תמצא.

בשבעים שנה האחרונות לא היה מציאות בכלל שהיה קם עסקן ומערער על דרכי הפעולה של גדולי ישראל, ולכן לא היה צורך להשתיק אף אחד. (מלבד הקבוצה החרדית "פא"י" שאכן השתיקו אותם עד שהם נעלמו מבמת ההסטוריה).
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 14 מאי 2018, 09:48

נזכרתי, בוודאי היו כל הזמן כאלו ש"נאבקו על דברים כאלו", זה מה שעשו "החומה" כל השנים, הם נאבקו נגד כל "הפשרות" שהובילו גדולי ישראל.
עכשיו הצטרפתם אליהם. ברוכים הבאים למועדון הקנאים!! (אבל תהיו כמותם. אל תריצו מועמדים לכנסת ולעיריות ואל תקחו תקציבים מהמדינה, בוודאי לא כ"השלמה" על תקציב סאטמר).
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי עלה זית » 14 מאי 2018, 10:05

עברי היקר, נענה לך על ראשון ראשון:

הסלוגן החביב של השלושים שנה הוא סה"כ ניסיון חיוור לתת מענה לבדיחה היומית שבראש עיתון הפלס: ביטאון עולם התורה...

הטיפול שזכה המשגיח דחברון אינו אלא על הבעת תמיכה בהפגנות הרחוב האלימות, בניגוד לדעתם של גדו"י שלאורם הולכת ישיבת חברון, ובאו ואמרו לו, משגיח יקר, זכותך להביע כל עמדה שהיא, אבל כאן יש קו, ואם יש לך קו אחר - התכבד ולך אצל שכמותך. משל למה"ד, למשגיח במחבלים שיביע תמיכה פומבית בהתייצבות. כמה זמן הוא ישרוד שם??

כל עניין הטלפונים מרשב"ם וכדו' התחיל ואף הסתיים בתשע"ד. משם ואילך זה רק בדמיונות שלכם. וגם אז זה נגע לעניין הבחירות, תחתום אל תחתום, וכלל לא לפרצות הדור והשעה.

שוב פעם אתה ו"הנכדים". תפרט, תן שמות ואירועים, תביא הוכחה לקיומו של מנגנון השתקה, אל תסתתר ואל תתחמק!!

ר' מאיר קסלר הוא דוגמא מצויינת. אדרבה, הרי לכו"ע הוא מעורה, אז פשוט תלך אליו ותשאל אותו האם לדעתך המצב מצדיק פתיחת מוסדות שכביכול מתנזרים מתקציב. מה הוא יענה? שלא!! ולמה לא? כי מאיר פורוש הביא הסכם מצוין שכל סעיף ממנו עבר בחינה מדוקדקת ע"י הרב קסלר יחד עם ר' מרדכי שטרן והבן של הסלונימער. מבחינתי זה מספיק. וזו התשובה ללמה אני לא מודאג - כי אני סומך על האחראים, והלב שלי נקי מנגיעות פוליטיות. בדיוק כמו שאתה אינך מודאג ממצב הבלמים באוטובוס שנסעת בו הבוקר. ואם יש לך טענה על אירוע ספציפי בבית שמש או וואטאבר, הנה לך כתובת מתאימה לפנות אליה.

מפקחים לא מפקחים על קירות ולא על תלמידים אלא על חומר לימודי וספרי לימוד. בהחלט אפשר לבוא בלילה. והאברך ההוא מעולם לא נתפס אצלי בשקר, משא"כ כבודו והסיפור המצוץ על הכלב. זה שקר שקר שקר וא"א להכחיש. אין דבר כזה לא ברכסים ולא ברחובות ולא בשום חיידר ליטאי. אולי במעיין החינוך התורני.

בעניין הרבנים, כבר כתבתי לך, תן לי את הדרך שבה הגרב"ש דויטש מתעדכן או ר' זבולון שוב וכו' וכו'. בבקשה ממך, תן לי.

אם לא היו מקימים מפלגה שכל תכליתה לפצל את הציבור ולהשתלט על ההנהגה אזי לא היו משתיקים את הכביכול מוחים וצווחים. משזו הוקמה, ברור גם למה המוחים מוחים ומהם המניעים מאחורי כל זה. לכן עשו קו ברור ואמרו: אתם לא. אתם מבחוץ. ומי שמבפנים כמו ר' דוד כהן ור' מאיר קסלר יכול לצעוק ולמחות חופשי על כל מה שנראה בעיניו.
עלה זית

הודעה שלא נקראהעל ידי עברי אנוכי » 15 מאי 2018, 01:05

עייפתי מההזיות והשקרים
הציבור כנראה כבר עייף מההזיות והשקרים ומהשאלות ו"הקושיות" הבנויות על ההנחות המפורכות.
מבחינתי אפשר לסיים ולהסכים עם הרב משולש על כל דבריו ההגיוניים כדוגמת מה שכתב שמותר לכתוב על ראש ישיבה שהוא מאיים רק אסור לכתוב שמאיימים עליו, וכל שאר דברי החכמה.
גם עלה זית כדרכו שופע דברי חכמה וגם כאן נתענג רק על גרגיר אחד והוא מה שכתב שמפקחים מפקחים רק על חומר לימודי - (יש איזה עולם, שכולם חוץ מחכם שכמותך חושבים שהוא העולם האמיתי, שבו מפקח בא בעיקר לראות שיש ילדים).
בל"נ אם לא תגזימו, אשתדל שלא להגיב עוד להתגנחויות פוליטיות הזויות המבוססות על מידע אמין המפורסם במקורות מידע הממשיכים כבר שש שנים לייצר לנו בתודעה מציאות אחרת מזו שהכרנו 30 ו50 שנה.
עברי אנוכי

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי עברי אנוכי » 15 מאי 2018, 01:10

שמעתי היום שח"כ יעקב אשר דורש שמנהל המחוז החרדי יהיה חרדי.
כל הכבוד! מתחילים סוף סוף לשמוע דיבורים של פעם, דרישות פשוטות שמשמיעים בלי מורא. נפלא מאד! תהיה נחוש חה"כ אשר. נקווה שתצליח בתביעתך, נקווה שלא יהיה זה חרדי כמו בצלאל כהן, ושבעקבות הצעד הזה יבואו צעדים נוספים בכיוון.
יתכן מאד שדברי הגר"ד כהן, היוו איזו דחיפה לדרישה החשובה, ומי יודע? אולי אולי גם לנו חברי הפורום, וגם לכם משולש ועלה זית ישנו איזה חלק קטן במצווה על ידי פרסום הדברים שצונזרו. בואו נמשיך בדרך זו לטובת עם ישראל. הרי אנחנו לא באמת חושבים שחברי הכנסת יושבים באיזה מגדל שן, ברור שהם מושפעים קצת גם ממה שמדברים בציבור. וכל פעולה ואפילו דיבורים בכיוון חיובי משפיעה משהו בדרך זו או אחרת, אם לא עליהם אז על אחרים, מדיבורים טובים ונכונים בהכרח יוצאים דברים טובים.
עברי אנוכי

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 15 מאי 2018, 19:27

עברי אנוכי כתב:שמעתי היום שח"כ יעקב אשר דורש שמנהל המחוז החרדי יהיה חרדי.
כל הכבוד! מתחילים סוף סוף לשמוע דיבורים של פעם, דרישות פשוטות שמשמיעים בלי מורא. נפלא מאד! תהיה נחוש חה"כ אשר. נקווה שתצליח בתביעתך, נקווה שלא יהיה זה חרדי כמו בצלאל כהן, ושבעקבות הצעד הזה יבואו צעדים נוספים בכיוון.
יתכן מאד שדברי הגר"ד כהן, היוו איזו דחיפה לדרישה החשובה, ומי יודע? אולי אולי גם לנו חברי הפורום, וגם לכם משולש ועלה זית ישנו איזה חלק קטן במצווה על ידי פרסום הדברים שצונזרו. בואו נמשיך בדרך זו לטובת עם ישראל. הרי אנחנו לא באמת חושבים שחברי הכנסת יושבים באיזה מגדל שן, ברור שהם מושפעים קצת גם ממה שמדברים בציבור. וכל פעולה ואפילו דיבורים בכיוון חיובי משפיעה משהו בדרך זו או אחרת, אם לא עליהם אז על אחרים, מדיבורים טובים ונכונים בהכרח יוצאים דברים טובים.
אני לא רוצה "להמשיך" לתת הוראות לחברי הכנסת. ולא לבוא אליהם בדרישות שבנויות על מה ששמעתי בקוי הנייעס ובפשקווילים.
אני שמח שחברי הכנסת פועלים בשליחותם של מרנן גדולי ישראל, ולא מתפעלים מצעקות ומ"מה שמדברים בציבור" (בפרט לא בציבור של המורדים).
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 15 מאי 2018, 19:32

עברי אנוכי כתב:מבחינתי אפשר לסיים ולהסכים עם הרב משולש על כל דבריו ההגיוניים כדוגמת מה שכתב שמותר לכתוב על ראש ישיבה שהוא מאיים רק אסור לכתוב שמאיימים עליו, וכל שאר דברי החכמה.

לכתוב שרב יאמר היפך דעת תורה בגלל איומים זה אכן בזיון התורה.
לכתוב שרב מאיים על מישהו, אין בזה שום פסול. גם במשנה סנהדרין הגדולה "היו מאיימים על העדים".
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי עברי אנוכי » 15 מאי 2018, 23:25

לא אמר היפך דעת תורה, אלא אולי שתק.
וכמדומה ששם בסנהדרין גם כתוב שמשום כך מתחילים מן הקטן כדי שלא יפחדו.
וק"ו איומים ממש של אינשי דלא מעלי, וודאי שזו תופעה קיימת, שהרי ע"ז נאמר לסנהדרין "ולא תגורו", ודאי שאם הזהירה התורה יש כאן ניסיון, ואם אינו דיין ואינו נוגע לד"ת, יתכן גם שמותר לשתוק, בוודאי תסכים שיתכן שיהיו דברים כאלו.
עברי אנוכי

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 16 מאי 2018, 11:27

הוא לא שותק, הוא מצטרף כל הזמן לחבורת יראי השם בפה מלא ומגבה את כל מה שהם עושים, והוא גם יושב עם מועצת גדולי התורה שנותנת הוראות לשלוחי דרבנן כיצד לנהוג.
מה שכתוב שמתחילים מן הקטן הכוונה בדיוק הפוך: שלא יכבוש דבריו מפני כבוד התורה של הגדול. וכאן אתה אומר להיפך: שהגדול יכבוש דבריו מפני כבודו של אפס קטן.

ו"בוודאי שזו תופעה קיימת" כי הרי ככה קורח אמר במפורש בסיפורו על האשה האלמנה שמשה ואהרן לקחו ממנה את כל ממונה באיומים.

איפה ראית שגפני מאיים על ר' דוד כהן?

אני שמעתי את לבין בקולו מאיים על הרב שטיינמן זצ"ל שאם הוא יגיד משהו שלא מתאים הם "יגרדו" אותו עפ"ל.
וידוע עוד בזמן הגרי"ש שהעורך דאז שלח לו שיישר קו, כי "אנחנו גידלנו אותו ואנחנו יכולים גם להוריד אותו".

תפסיק להאשים אחרים בכל המומים שלך ושל מנהיגיך.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי עברי אנוכי » 16 מאי 2018, 14:04

אחרי מאה עשרים באים למעלה ואז יראו לך למשל את ההודעה הזו, כן זו האחרונה שכתבת, קרא אותה שוב עכשיו, נכון שאין בה אפילו מילה של אמת?
לגבי לא יכבוש דבריו, מה בדיוק הפוך? זה בדיוק מה שכתבתי, שרואים שיתכן אפילו אחד מהסנהדרין שיחשוש ויכלא דבריו מפני אי נעימות מהגדול, ק"ו מאיומים ופיקוח נפש וק"ו אם אינו דיין.
גפני לא מאיים אף אחד לא טען כך, יש טענו שבתחילת הדרך היה מן המאויימים.. המאיימים מוכרים וידועים

אבל נחזור לעיקר
"המצב רחמנא ליצלן" "המצב רחמנא ליצלן"
דברי חבר מועצת גדולי התורה של דגל התורה
עברי אנוכי

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 16 מאי 2018, 16:31

אולי תקרא אתה את הודעתך שלך ותראה שאין בה מידה של אמת? מה הקשר

הסברתי למה הפוך ואתמצת שוב: הקטן שכובש דבריו מפני דעת הגדול זה דרך העולם, הגדול שכובש דבריו מפחד הקטן זה לא נורמלי. (וגם "הדיוט קופץ בראש" להתריע על פרצות הדור, זה גם נורמלי וגם צפוי).

המאיימים מוכרים? אולי למאזיני קויי הנייעס. האם אתה ראית אותם מאיימים או שמעת שהם מאיימים? תוכל להשמיע גם לי?
תודה מראש

המצב רחמנא ליצלן אבל בטיפול. במישור הפרלמנטרי והשלטוני אין לך מה להתערב, כי אתה רק מזיק. (ואולי זה הסיבה שאתה כן מתערב).
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי עברי אנוכי » 16 מאי 2018, 23:46

בוודאי שמעתי איומים גם על עצמי וגם על אחרים גדולים וטובים ממני, ויש כמובן גם הקלטות, אם הייתי מכירך הייתי יכול לשקול אם יש תועלת להשמיע לך, דוגמיות.
אבל אתה אחרי שכבר אמרת דברים ששמעת במו אוזניך (באמת...) וגם כבר אמרת שמות מפורשים, מה מונע ממך להשמיע לנו?

עידכון מבית שמש ב"ה נכשל סיבוב שני של כינוס השתלמויות הצהרונים מדובר בכינוס מחפיר ומזעזע בהתאם לרוח החדשה של נחיתות כלפי משרד החינוך ופקידיו, בעקבות הכינוס הקודם והמחאה בכמה מקומות (וגם כאן) אסרו חלק מרשתות הגנים על השתתפות הגננות, וככל הנראה בכינוס השני הייתה נוכחות דלילה. - אכן לפעמים יש טיפול.

"המצב רחמנא ליצלן" - כלומר שלמרות הטיפול שאתה מאמין שקיים, אין לנו על מי להישען אלא על אבינו שבשמים (ולא כמו שאמר כאן מישהו שאפילו עצרת תפילה אסור לעשות), וכמו יהודים בכל הדורות אנחנו זועקים לאבינו שבשמים וגם בשביל זה צריך קודם כל לא לטמון את הראש בחול, כפי שנעשה בכינוס המדובר ע"י הגר"ד כהן, כן ירבו דיבורים כאלו ואין סיבה לצנזרם.
עברי אנוכי

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי עברי אנוכי » 16 מאי 2018, 23:49

הבהרה, שלא יובן לא נכון: הדיבורים בכינוס הזה היו ההפך מטמינת הראש בחול. כמובן.
עברי אנוכי

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 17 מאי 2018, 12:32

פחחחח אתה כזה חשוב שמישהו התקשר לאיים עליך! (אולי זה היה סתם טעות של מטרידי טריגר בע"מ)
עברי אנוכי כתב:אבל אתה אחרי שכבר אמרת דברים ששמעת במו אוזניך (באמת...) וגם כבר אמרת שמות מפורשים, מה מונע ממך להשמיע לנו?

אני שמעתי במו אזניי ואעלה את זה לכאן.
לגרד עפ''ל לבין.zip
(414.86 KiB) הורד 13 פעמים

עברי אנוכי כתב:"המצב רחמנא ליצלן" - כלומר שלמרות הטיפול שאתה מאמין שקיים, אין לנו על מי להישען אלא על אבינו שבשמים

אם אני הייתי מאמין בגפני ואתה באבינו שבשמים המצב שלך היה טוב. עכשיו אני מאמין בגפני ואתה מאמין בצעקות והפגנות. ועליך ועל חביריך אמר הכתוב: "הֵן לְרִיב וּמַצָּה תָּצוּמוּ וּלְהַכּוֹת בְּאֶגְרֹף רֶשַׁע לֹא תָצוּמוּ כַיּוֹם לְהַשְׁמִיעַ בַּמָּרוֹם קוֹלְכֶם:"
סמל אישי של המשתמש
משולש

הקודם

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: [G] ו־82 אורחים