סקרי בחירות

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

סקרי בחירות

הודעה שלא נקראהעל ידי משתמש אנונימי » 27 אפריל 2018, 16:12

בלב הסערה הפוליטית בה נמצאת המערכת הפוליטית כולה, כלל השותפות הקואליציוניות מתחבטות בשאלה האם יהיו בחירות או לא.

בזמן שמפלגות השמאל מחכות בכיליון עיניים להפלת הממשלה ולהליכה לבחירות, משל לבטח לאחר מכן הם ירכיבו את הממשלה נראה כי לא בטוח בכלל שלחלקם נכון כעת בחירות וריאלי להחליף את בנימין נתניהו בבחירות קרובות. על פי סקר שהתפרסם היום, לו היו מתקיימות היום בחירות, התוצאות היו:

הליכוד – 30 מנדטים

יש עתיד – 24 מנדטים

המחנה הציוני – 11 מנדטים

עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותישארו מעודכנים
הבית היהודי – 11 מנדטים

יהדות התורה – 8 מנדטים

ישראל ביתנו – 7 מנדטים

ש"ס – 4 מנדטים

את הסקר ערכו ב"וואלה" וההתלכדות המרשימה ממשיכה להירשם מאחורי רה"מ בנימין נתניהו. ככל הנראה וכפי המשתקף, הציבור הימני איתן ולא זונח את נתניהו, מי שמקבל את נפילת הגובה הגדולה ביותר, הוא אבי גבאי שמרסק את המחנה הציוני ל-11 מנדטים. מפלגת ש"ס נמצאת עם ארבעה מנדטים – מספר המנדטים המינימלי.

שאלה חשובה שעלתה בסקר, נוגעת לאמון הציבור ביכולתו של רה"מ בנימין נתניהו לנהל את המדינה. על השאלה: האם רה"מ נתניהו יכול למלא את תפקידו כראש הממשלה?

52% – כן

42% – לא

6% – לא ידעו לענות

על השאלה: מי הכי מתאים להיות ראש ממשלה?

39% – בנימין נתניהו

16% – יאיר לפיד

11% – אבי גבאי

הסקר הנוכחי מצטרף לשורת הסקרים האחרונה שהוצגה בתקשורת בו נראה כי בנימין נתניהו הוא הקלף החזק בציבור הישראלי והמועמד הכמעט יחידי לראשות הממשלה עדיין, ללא מתחרה חזק בסביבתו, עם אמון גדול מהציבור למרות כל החקירות.
משתמש אנונימי

{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: סקרי בחירות

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 27 אפריל 2018, 16:16

מה שהבאת זה סקר מהיום? נראה לא ריאלי כי לא מתייחס למפלגה של לוי.

סקר פנימי של הליכוד: מובילה עם 34; אורלי לוי עם 7

אחרי הסקר של חברת החדשות מתחילת השבוע שהראה כי מפלגתה החדשה של אורלי לוי זוכה לשמונה מנדטים, מגיע כעת סקר חדש המצביע על מגמה דומה.
בסקר שערך מכון גיאוקרטוגרפיה בהנהלת פרופ' אבי דגני עבור הליכוד מתברר כי אם הבחירות היו נערכות היום הייתה לוי מקבלת 7 מנדטים. הליכוד רושם ירידה קלה והוא עומד על 34 מנדטים. בניגוד למגמת ההתחזקות של המחנה הציוני בראשות אבי גבאי בסקר של חברת החדשות בו קיבל 14 מנדטים, בסקר זה לראשונה יורדת המחנה הציוני לנתון חד ספרתי של 9 מנדטים. עוד עולה כי הבית היהודי מקבל 9 מנדטים, יש עתיד 20, ישראל ביתנו 4, כולנו 6, יהדות התורה 9, מרצ 7, ש"ס 4 והרשימה המשותפת 11. מפלגה בראשות משה יעלון לא עוברת את אחוז החסימה וכמוה גם מפלגה בראשות אלי ישי.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי משתמש אנונימי » 27 אפריל 2018, 16:33

אני פה כתב:מה שהבאת זה סקר מהיום? נראה לא ריאלי כי לא מתייחס למפלגה של לוי.

סקר פנימי של הליכוד: מובילה עם 34; אורלי לוי עם 7

אחרי הסקר של חברת החדשות מתחילת השבוע שהראה כי מפלגתה החדשה של אורלי לוי זוכה לשמונה מנדטים, מגיע כעת סקר חדש המצביע על מגמה דומה.
בסקר שערך מכון גיאוקרטוגרפיה בהנהלת פרופ' אבי דגני עבור הליכוד מתברר כי אם הבחירות היו נערכות היום הייתה לוי מקבלת 7 מנדטים. הליכוד רושם ירידה קלה והוא עומד על 34 מנדטים. בניגוד למגמת ההתחזקות של המחנה הציוני בראשות אבי גבאי בסקר של חברת החדשות בו קיבל 14 מנדטים, בסקר זה לראשונה יורדת המחנה הציוני לנתון חד ספרתי של 9 מנדטים. עוד עולה כי הבית היהודי מקבל 9 מנדטים, יש עתיד 20, ישראל ביתנו 4, כולנו 6, יהדות התורה 9, מרצ 7, ש"ס 4 והרשימה המשותפת 11. מפלגה בראשות משה יעלון לא עוברת את אחוז החסימה וכמוה גם מפלגה בראשות אלי ישי.

אתה צודק זה סקר קצת ישן אבל העיקר זה היה להתחיל לפתוח את האשכול.....
משתמש אנונימי

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 27 אפריל 2018, 16:42

סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי משתמש אנונימי » 27 אפריל 2018, 16:57

אני פה כתב:יש כבר אשכול בנושא

viewtopic.php?f=1&t=11770&hilit=%D7%A1%D7%A7%D7%A8%D7%99%D7%9D

זה אשכול לכל סוגי הסקרים והמחקרים פה זה רק סקרי בחירות לראשות הממשלה לשרים לחברי כנסת ולראשי ערים.
משתמש אנונימי

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 27 אפריל 2018, 17:06

כבר נרשמת כבר אתה עושה בלאגן...
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 29 אפריל 2018, 14:10

הרמטכ"ל לשעבר בני גנץ הולך ומסתמן כאחת הסחורות הלוהטות במערכת הפוליטית לקראת הבחירות הבאות, וסקר וואלה! NEWS מגלה כי לו היה עומד בראש המחנה הציוני, היה זוכה ב-24 מנדטים, פי 2 ממה שהמפלגה מקבלת בראשות אבי גבאי.
מהסקר עולה כי לו הבחירות היו נערכות היום, כשגנץ מוביל את המחנה הציוני, הליכוד עדיין הייתה המפלגה הגדולה עם 28 מנדטים, אך המחנה הציוני קופצת לעמדת המפלגה השנייה ועוקפת את יש עתיד, שזוכה ל-15 מנדטים.

גנץ, שתקופת הצינון שלו צפויה להסתיים בפברואר 2019, קיים בחודשים האחרונים מגעים עם גבאי ועם יאיר לפיד, אך אף אחד מהם אינו מציע לו עמדת הובלה או הנהגה. בסוף השבוע פרסם העיתונאי בן כספית במעריב כי גם ראש הממשלה בנימין נתניהו לוחץ על גנץ להצטרף לליכוד ולהיות מועמד המפלגה לתפקיד שר ביטחון.

מהסקר, שנערך על ידי מכון המחקר פאנלס פוליטיקס בראשות מנחם לזר ובו השתתפו 532 חברים בפאנל משיבים אינטרנטי, עולה כי הצבתו של גנץ בראשות המחנה הציוני עשויה להוביל למעבר קולות מיש עתיד, כולנו, וכן ממפלגתה החדשה של אורלי לוי אבקסיס, שבתרחיש זה אינה עוברת את אחוז החסימה.

יצוין כי בשלב זה, על אף חוסר שביעות הרצון במחנה הציוני ממצבה של המפלגה בסקרים, אין מהלך משמעותי או ריאלי להחלפתו של גבאי בראשית המפלגה.

הסקר, שנערך בסוף השבוע שעבר, בחן שני תרחישים: מצב המפלגות הקיים, ומצב בו גנץ עומד בראש המחנה הציוני. בסקר הרגיל, שבחן את מצב המפלגות הקיים, הליכוד מוביל ונותר המפלגה הגדולה ביותר עם 29 מנדטים, כשאחריו יש עתיד עם 19 מנדטים. הבית היהודי והרשימה המשותפת עם 12 מנדטים, והמחנה הציוני בראשות גבאי עם 11 מנדטים. בהמשך, יהדות התורה עם 8 מנדטים, מרץ וכולנו עם 7, ישראל ביתנו וש"ס עם חמישה.

את הרשימה סוגרת המפלגה החדשה של ח"כ לוי אבקסיס, עם 4 מנדטים בלבד, תוצאה נמוכה משמעותית מהתוצאה שנחזתה בסקר חברת החדשות בשבוע שעבר, שהגדיר את לוי אבקסיס כהפתעה האפשרית של הבחירות הבאות והעניק לה 8 מנדטים, ואף הציב אותה כלשון המאזניים בהרכבת קואליציה. מהסקר עולה כי לו הבחירות היו נערכות היום, הקואליציה הנוכחית הייתה מגדילה את כוחה מ-65 מנדטים ל67.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי משתמש אנונימי » 29 אפריל 2018, 20:15

מדבר סקר
שלמה רייכמן
א' אייר תשע"ח 15:23
סקר חדש: הליכוד מוביל בפער ניכר, הימין מתחזק
סקר מכון 'פאנלס פוליטיקס' עבור ערוץ הכנסת: הליכוד מוביל עם 29 מנדטים, לפיד נחלש ל-20 מנדטים, אבי גבאי מתרסק ל-10 מנדטים בלבד. יהדות התורה 7 מנדטים, ש"ס חמישה. כל התוצאות - בפנים.

הימין מתחזק - גבאי מתרסק: סקר פאנלס פוליטיקס שפורסם היום בערוץ הכנסת מצביע על מגמת התחזקות משמעותית של הימין, כנראה על רקע השיח הביטחוני של השבוע האחרון, עם עליית מפלס המתיחות בגבולות המדינה בצפון ובדרום.

על פי הסקר, אילו הבחירות היו נערכות היום בנימין נתניהו היה מנצח בפער ניכר, כאשר הליכוד זוכה ב-29 מנדטים, בעוד יש עתיד של יאיר לפיד זוכה לעשרים מנדטים בלבד. מדובר בירידה משמעותית עבור לפיד לעומת סקרים קודמים.

מי שמפתיע ומתחזק הוא נפתלי בנט, שמפלגתו הבית היהודי זוכה ל-12 מנדטים, למרות עליית הליכוד. הרשימה המשותפת מקבלת 11 מנדטים והמחנה הציוני של אבי גבאי ממשיכה להתרסק עם עשרה מנדטים בלבד, לעומת 24 מנדטים שהביא למפלגה יצחק הרצוג בבחירות האחרונות.

כולנו של שר האוצר משה כחלון מקבלת בסקר תשעה מנדטים, התחזקות לעומת סקרים קודמים, ייתכן שזה נובע מהנתונים על ירידת מחירי הדירות בתקופה האחרונה. מרצ מקבלת שבעה מנדטים, ישראל ביתנו חמישה וכך גם מפלגתה של הפורשת אורלי לוי, הזוכה בעקביות לחמישה מנדטים בסקרים.

בגזרת המפלגות החרדיות אין בשורות מעודדות במיוחד. יהדות התורה אמנם מתחזקת מעט לשבעה מנדטים, אולם ש"ס של אריה דרעי זוכה לחמישה מנדטים, מנדט אחד בלבד מעל אחוז החסימה, העומד על כארבעה מנדטים.
משתמש אנונימי

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 29 אפריל 2018, 20:16

נכון לעכשיו, מתי אמורות להיות בחירות?
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 29 אפריל 2018, 21:56

חשוון תש"פ
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 01 מאי 2018, 20:14

סקר מנדטים ערוץ 20: הליכוד - 32, יש עתיד - 19

הליכוד - 32
יש עתיד - 19
המחנה הציוני - 12
הרשימה המשותפת - 12
הבית היהודי - 10
כולנו - 7
יהדות התורה - 7
מרצ - 7
ישראל ביתנו - 6
שס - 4
אורלי לוי - 4
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי משתמש אנונימי » 09 מאי 2018, 21:17

סקר מנדטים לו הבחירות נערכו היום, מעלה תוצאה מדהימה לפיה נתניהו מקבל 35 מנדטים בראשות הליכוד. שס על סף אחוז החסימה, והשמאל או המרכז לא מצליחים להרכיב כל קואליציה של 61 גם אם מצרפים את אורלי לוי ומקבלים את תמיכת הערבים.

מספר סקרים שנערכו בימים האחרונים נותנים לנתניהו סיבה טובה מאוד לחייך, כאשר הסקר האחרון הוא זה המתפרסם הערב בערוץ 2 ולפיו נתניהו מקבל 35 מנדטים.

המדובר בסקר שערך מכון 'מדגם' של מינה צמח ומנו גבע, ולפיו אילו היום נערכו בחירות נתניהו בראשות הליכוד מקבלים 35 מנדטים, יש עתיד עם 18, מפלגת העבודה 14, הרשימה המשותפת 12 מנדטים, הבית היהודי עם 8 מנדטים, יהדות התורה 7 מנדטים, כולנו 6 מנדטים, ישראל ביתנו 6 מנדטים, אורלי לוי ומפלגתה החדשה 5 מנדטים, מרצ עם 5 מנדטים, ושס שממשיכה לעמוד על סף אחוז החסימה עם 4 מנדטים בלבד.

בהרכב של המפלגות הקיימות כיום בממשלה עולה כי על אותו בסיס נתניהו יכול להקים קואליציה של 66 מנדטים, כאשר אם הוא מבקש לצרף גם את מפלגתה של אורלי לוי, הוא יכול להגיע ל-71 מנדטים.

מנגד מחנה השמאל והמרכז אינם יכולים להרכיב קואליציה, כאשר גם אם לוקחים את כלל מפלגות המרכז בתוספת מפלגתה של לוי, עדין מגיעים רק ל-48 מנדטים בהרכב הקואליציוני, ואם מבקשים את תמיכת הערבים מבחוץ עדיין אף מועמד לא יכול להרכיב קואליציה של 61.
החיים הם כמו אופניים - שקשה אתה בעליה, שקל אתה בירידה.
משתמש אנונימי - אדם שלא רוצה להזדהות
משתמש אנונימי

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי חרדים לשלום » 10 מאי 2018, 10:01

יש להניח שסקר בעקבות התקיפות בסוריה הלילה מחזק את גוש הימין בעוד 5 מנדטים.
חרדים לשלום

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 10 מאי 2018, 16:49

חרדים לשלום כתב:יש להניח שסקר בעקבות התקיפות בסוריה הלילה מחזק את גוש הימין בעוד 5 מנדטים.

עוד כמה תקיפות ויהיה לביבי 113 מנדטים (7 נשארים לדגל התורה)
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 10 מאי 2018, 17:27

1010 כתב:
חרדים לשלום כתב:יש להניח שסקר בעקבות התקיפות בסוריה הלילה מחזק את גוש הימין בעוד 5 מנדטים.

עוד כמה תקיפות ויהיה לביבי 113 מנדטים (7 נשארים לג)

צריך שכולם יצביעו לביבי לראשות ממשלה ולח"כ להצביע לג'
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 10 מאי 2018, 18:27

אחד ויחיד כתב:
1010 כתב:

ההצבעה לא מחולקת לפי ראושת ממשלה וכנסת.
ואגב צריך שכולם יצביעו נגד ביבי, בינתיים הוא אחתד מראשי הממשלות הגרועות ביותר לחרדים.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 10 מאי 2018, 18:35

1010 כתב:
אחד ויחיד כתב:
1010 כתב:

ההצבעה לא מחולקת לפי ראושת ממשלה וכנסת.
ואגב צריך שכולם יצביעו נגד ביבי, בינתיים הוא אחתד מראשי הממשלות הגרועות ביותר לחרדים.

נכון אני אומר שכך צריך להיות שיצביעו בנפרד לראשות הממשלה ובנפרד לכנסת בדומה לבחירות לראשות העיר
"ביבי טוב ליהודים"
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 10 מאי 2018, 18:57

סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד

הודעה שלא נקראהעל ידי משתמש אנונימי » 10 מאי 2018, 19:12

אחד ויחיד כתב:היש יותר טוב מזה ?
אתה הולך להצביע לו?
https://drive.google.com/file/d/1AdxDuW ... sp=sharing

אני גם אוהב את ביבי
משתמש אנונימי

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 10 מאי 2018, 19:21

משתמש אנונימי כתב:
אתה הולך להצביע לו?

אני גם אוהב את ביבי

כל הכבוד מי מצטרף מי לה' אלי
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד

הודעה שלא נקראהעל ידי משתמש אנונימי » 10 מאי 2018, 19:39

הגזמת זה לא מי לה' אני מצביע לאגו"י אבל אני אוהב את ביבי (אתה מבוחר אז תענה...........)
משתמש אנונימי

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 11 מאי 2018, 08:40

על פי סקר "מעריב", אילו הבחירות לכנסת היו נערכות היום, הייתה הליכוד בראשות נתניהו מזנקת ל־36 מנדטים, לעומת 30 שיש לה בכנסת ה־20, הרבה יותר מאשר ליש עתיד בראשות יאיר לפיד, המשתרכת הרחק מאחור עם 17 מנדטים.

הרשימה המשותפת מקבלת בסקר 12 מנדטים, יותר מהמחנה הציוני בראשות אבי גבאי, שנופלת ל־10 מנדטים. בהמשך, בסדר יורד, הבית היהודי בראשות נפתלי בנט מקבלת 9 מנדטים, יהדות התורה - 7, כולנו בראשות משה כחלון - 7, ישראל ביתנו בראשות שר הביטחון אביגדור ליברמן מקבלת 6, בדיוק כמו בכנסת הנוכחית, וכך גם מרצ.

על פי הסקר, המצב הביטחוני אינו משפיע לרעה על אורלי לוי־אבקסיס, המסתמנת כהפתעת הבחירות הקרובות. אף על פי שסדר היום שלה הוא בעיקרו חברתי, היא מקבלת בסקר 6 מנדטים, עוד לפני שהציגה בכלל רשימה. בתחתית מפת המנדטים נמצאת ש"ס בראשות אריה דרעי עם 4 מנדטים בלבד.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 11 מאי 2018, 11:53

אחד ויחיד כתב:
משתמש אנונימי כתב:
אתה הולך להצביע לו?

אני גם אוהב את ביבי

כל הכבוד מי מצטרף מי לה' אלי

תמשיך לאהוב אותו ואת שרה, אבל בבקשה בלי להזכיר ליד המטונף הזה את שם ה'.
אגב, אולי תסביר לי במה הוא טוב ליהודים?
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסף בן יוסף » 11 מאי 2018, 13:39

אני פה כתב:על פי סקר "מעריב", אילו הבחירות לכנסת היו נערכות היום, הייתה הליכוד בראשות נתניהו מזנקת ל־36 מנדטים, לעומת 30 שיש לה בכנסת ה־20, הרבה יותר מאשר ליש עתיד בראשות יאיר לפיד, המשתרכת הרחק מאחור עם 17 מנדטים.

הרשימה המשותפת מקבלת בסקר 12 מנדטים, יותר מהמחנה הציוני בראשות אבי גבאי, שנופלת ל־10 מנדטים. בהמשך, בסדר יורד, הבית היהודי בראשות נפתלי בנט מקבלת 9 מנדטים, יהדות התורה - 7, כולנו בראשות משה כחלון - 7, ישראל ביתנו בראשות שר הביטחון אביגדור ליברמן מקבלת 6, בדיוק כמו בכנסת הנוכחית, וכך גם מרצ.

על פי הסקר, המצב הביטחוני אינו משפיע לרעה על אורלי לוי־אבקסיס, המסתמנת כהפתעת הבחירות הקרובות. אף על פי שסדר היום שלה הוא בעיקרו חברתי, היא מקבלת בסקר 6 מנדטים, עוד לפני שהציגה בכלל רשימה. בתחתית מפת המנדטים נמצאת ש"ס בראשות אריה דרעי עם 4 מנדטים בלבד.

בקיצור ממשלת ימין מרכז בת שבעים וחמישה מנדטים!
ובת יכולת להעביר חוק עוקף בג"ץ ללא תמיכת כחלון!
יוסף בן יוסף

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 01 יוני 2018, 12:54

סקר מעריב: הליכוד מוביל עם 34 מנדטים, יש עתיד - 17, הרשימה המשותפת - 12

הליכוד (34)
יש עתיד (17)
הרשימה המשותפת (12)
המחנה הציוני (11)
הבית היהודי (9)
ישראל ביתנו (8)
כולנו (7)
יהדות התורה (6)
מרצ (6)
ש"ס (5)
מפלגה בראשות אורלי לוי-אבקסיס (5)
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אפרים » 01 יוני 2018, 13:06

אני פה כתב:סקר מעריב: הליכוד מוביל עם 34 מנדטים, יש עתיד - 17, הרשימה המשותפת - 12

הליכוד (34)
יש עתיד (17)
הרשימה המשותפת (12)
המחנה הציוני (11)
הבית היהודי (9)
ישראל ביתנו (8)
כולנו (7)
יהדות התורה (6)
מרצ (6)
ש"ס (5)
מפלגה בראשות אורלי לוי-אבקסיס (5)

תודה רבה שאתה מחיה פה את האשכול!
יש למישהו רעיון בשבילי לחתימה? שישלח בפרטי.
אפרים

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 03 יוני 2018, 13:57

הפופולריות של ראש הממשלה בנימין נתניהו ממשיכה להתחזק, במקביל לירידה בכוחו של יו"ר יש עתיד יאיר לפיד - כך עולה מסקר מנדטים של מכון המחקר "פאנלס פוליטיקס" המתפרסם היום (ראשון). אם הבחירות היו נערכות היום, הליכוד בראשות נתניהו היה זוכה ב-34 מנדטים, בפער גדול מאוד מהמפלגה השניה בגודלה, יש עתיד, שהיתה מקבלת 16 מנדטים בלבד.
בהשוואה לסקר מנדטים הקודם שנערך בסוף החודש הקודם, שבו הליכוד זכתה ב-29 מנדטים ואילו יש עתיד ב-16, נראה כי החודש האחרון, בו שלט סדר היום הביטחוני בהובלת נתניהו, נתן את אותותיו שכן הליכוד עלה בחמישה מנדטים ואילו לפיד ירד בשלושה.

גם המחנה הציוני ממשיך במגמת היחלשות, ואם הבחירות היו נערכות היום המפלגה היתה מקבלת 10 מנדטים בלבד, לעומת 24 מושבים בכנסת הנוכחית, ו-11 בסקר שנערך לפני כחודש. מהסקר האינטרנטי, שבו השתתפו 519 נשאלים המהווים מדגם מייצג של האוכלוסייה היהודית והערבית, עולה כי אם הבחירות היו נערכות היום, הרשימה המשותפת היתה מקבלת 12 מנדטים, הבית היהודי 11, יהדות התורה 8 מנדטים, ישראל ביתנו, מרצ וכולנו 6 מנדטים כל אחת, כמו גם מפלגתה החדשה של ח"כ אורלי לוי אבקסיס.

ש"ס סוגרת את רשימת המפלגות עם 5 מנדטים. מהסקר עולה כי הקואליציה הנוכחית מחזקת את כוחה, והיתה גורפת 70 מנדטים בבחירות הבאות, לעומת 66 היום.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 25 יוני 2018, 20:29

סקר החדשות, יוני 2018: אחרי ההיי של מאי הליכוד מאבד 3 מנדטים; גבאי מצמצם את הפער מלפיד ל-3 בלבד; הבית היהודי בשפל של שנים עם 7 בלבד; ש״ס מתאוששת ל-6 , אורלי לוי עדיין חזק עם 5 משותפת 12, כולנו 7, יהדות 7 , ביתנו 6, מרץ 5
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי zeevi » 25 יוני 2018, 23:26

מה עם גנץ?
zeevi

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 25 יוני 2018, 23:31

אם הוא רץ לבד הוא מקבל בסקר 13
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 12 יולי 2018, 23:44

סקר 'מקור ראשון': נתניהו ובנט מתחזקים, ש''ס מגרדת את אחוז החסימה

טרור העפיפונים לא פוגע בכוחו של הליכוד, התמיכה בחוק הגיוס מחזקת את לפיד והישגי בנט בחינוך נותנים את אותותיהם: כיצד הייתה נראית מפת המנדטים אילו הבחירות היו מתקיימות היום? הסקר המלא יפורסם בסוף השבוע במקור ראשון
מאת יוני עוזרי כ״ט בתמוז ה׳תשע״ח (12-07-2018)
על רקע ההתפתחויות הביטחוניות בסוריה, טרור העפיפונים בגבול עזה ובעיצומה של סאגה פוליטית סביב חוקי הגיוס והלאום, ממשיך הליכוד להוביל את מפת המנדטים בישראל – כך עולה מסקר מיוחד שיפורסם מחר (יום ו') במקור ראשון. על פי הסקר שנערך על ידי מכון המחקר 'מאגר מוחות', אם הבחירות היו מתקיימות היום 'יש עתיד' הייתה המפלגה השנייה בגודלה ואילו ש"ס הייתה עוברת בקושי את אחוז החסימה.

הסקר נערך בשיטה של סקר משולב: אינטרנטי (באמצעות פאנל קיים רב-משתמשים) וטלפוני, באמצעות שאלון מובנה בתחילת חודש יולי 2018, בקרב מדגם הסתברותי של 514 משיבים המהווה מדגם מייצג של האוכלוסייה הבוגרת (גילאי 18 ומעלה) בישראל. המדגם מאפשר הסקת מסקנות ברמת ביטחון של 95% עם טעות דגימה של פלוס/מינוס 4.3% (ביחס לאומדנים השונים).

על פי ממצאי הסקר, נראה כי הימשכות ההצתות בדרום והדיווחים על התקרבות משטר אסד לגבול הצפון לא פוגעים במפלגת הליכוד בראשות בנימין נתניהו שהייתה מגדילה את כוחה ל-33 מנדטים. אחריה 'יש עתיד' של יאיר לפיד מתחזקת ביחס לסקרים האחרונים ומתייצבת כמפלגה השנייה בגודלה עם 20 מנדטים. נראה כי תמיכתו של לפיד בחוק הגיוס, לא פגעה בו אלקטורלית. מנגד, שתי המפלגות האחרות של מחנה השמאל – 'המחנה הציוני' והרשימה המשותפת – היו מאבדות מושבים בכנסת ומצטמקות ל-11 מנדטים, ירידה של 13 ו-2 מנדטים בהתאמה. מרצ, למרות הרענון בכיסא יושבת הראש, הייתה נשארת עם חמישה מנדטים.

מפלגת הבית היהודי בראשות נפתלי בנט מציגה גם היא התחזקות ועולה לכמות דו ספרתית של מנדטים – 10. ההישגים שהציג לאחרונה שר החינוך בתחום המתמטיקה והמהלכים של שרת המשפטים איילת שקד במערכת המשפט נותנים את אותותיהם במגרש המנדטים. לעומת זאת, נראה כי הציבור פחות מתלהב מהרפורמות והתוכניות של שר האוצר משה כחלון, שמפלגתו 'כולנו' מאבדת שלושה מנדטים ועומדת על שבעה בלבד.

'ישראל ביתנו' שומרת על כוחה עם 6 מנדטים ואילו מפלגתה של חברת הכנסת אורלי לוי אבקסיס, מתייצבת על כמות מנדטים זהה כמו זו של הבוס שלה לשעבר שר הביטחון אביגדור ליברמן. על פי הסקר, נראה שלוי-אבקסיס שואבת חלק מקולותיה של ש"ס בראשות אריה דרעי, שמגרדת את אחוז החסימה ועומדת על ארבעה מנדטים. לעומת זאת, המפלגה החרדית השנייה יהדות התורה הייתה עולה במנדט אחד (7 לעומת 6 בבחירות האחרונות) והופכת למפלגה החרדית הגדולה ביותר.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי זלמן1 » 14 יולי 2018, 22:36

סקר: הליכוד בראשות שקד יזכה באותה כמות מנדטים כמו בראשות נתניהו
בנימין ברגרא׳ באב תשע״ח09:19
אילת שקדהליכודסקר0 תגובות

לאחר שבשבוע שעבר העריך ח"כ ביטן כי שרת המשפטים יכולה לנצח בפריימריז הפנימיים בליכוד, סקר שמתפרסם הבוקר מגלה כי היא עשויה להכנס בקלות לנעליו של נתניהו. עוד בסקר: הימין מתחזק, לפיד מתאושש וש"ס ממשיכה לקרטע
נתונים מעניינים בסקר של מכון 'פאנלס פוליטיקס' שמתפרסם הבוקר בעיתון 'מעריב'. ע"פ הסקר, לו איילת שקד תעמוד בראשות הליכוד היא תביא למפלגה אותה כמות מנדטים שמביא לה בנימין נתניהו.

עוד נחזור לספקולציה הזאת בהמשך, אבל ראשית לנתונים הנוגעים למערכת הפוליטית כפי שהיא מחולקת כיום. ע"פ הסקר, לו היו הבחירות מתקיימות כיום היתה מפלגת הליכוד זוכה ב-33 מנדטים לעומת 18 של 'יש עתיד. עוד בסקר: המחנ"צ 11, הרשימה המשותפת 11, הבית היהודי 9, כולנו 7, מרצ 7, ישראל ביתנו 6, אורלי לוי 6.

בגיזרת המפלגות החרדיות: יהדות התורה 8, ש"ס 4.

בשבוע שעבר העריך ח"כ דוד ביטן כי "במידה ותגיע לליכוד, איילת שקד תתקבל בברכה. אם היא תתמודד בפריימריז במפלגה, היא תזכה במקום הראשון, תוך שהיא מקדימה את רגב, כץ, ארדן ויתר הבכירים". הסקר בנוכחי בחן את השפעת שקד על הליכוד אם היא אכן תצטרף למפלגה ותוביל אותה בבחירות.

במקרה כזה צפויה המפלגה לזכות ב-33 מנדטים, מספר זהה לזה שמביא בנימין נתניהו. יש עתיד בתרחיש כזה ממשיכה לעמוד על 18 מנדטים. המחנ"צ 11, הרשימה המשותפת 11, הבית היהודי 8, כולנו 7, מרצ 7, ישראל ביתנו 6, אורלי לוי 6.

בגיזרת המפלגות החרדיות: יהדות התורה 8, ש"ס 5.
זלמן1

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 05 ספטמבר 2018, 20:39

סקר פאנלס פוליטיקס עבור "קשת": הליכוד - 36, יש עתיד: 18, המחנצ - 11, המשותפת - 11, הבית היהודי - 11, יהדות התורה - 7, ליברמן - 6, כחלון - 6, מרצ - 5, אורלי לוי 5 וש"ס 4.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי משיב. » 12 אוקטובר 2018, 01:39

מדברים על סבירות לבחירות בתחילת 2019.

סקר חדשות עשר, קמיל פוקס:
הליכוד 31
יש עתיד 15
המשותפת 13
הבית היהודי 12
המחנה הציוני 11
יהדות התורה 8
מרץ 7
לוי-אבקסיס 6
ישראל ביתנו 6
כולנו 6
שס 5
משיב.

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 12 אוקטובר 2018, 01:47

לפיד מתחיל לאבד גובה בכל הסקרים 13-15
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי משיב. » 12 אוקטובר 2018, 03:05

סקר מקור ראשון, מאגר מוחות: (לו בני גנץ יעמוד בראשות מפלגה החדשה),
הליכוד - 31 מנדטים.
יש עתיד – 14.
הבית היהודי – 13.
המשותפת – 11.
המחנה הציוני – 8.
מפלגה בראשות גנץ – 8.
מפלגה בראשות אורלי לוי-אבקסיס – 8.
כולנו – 6.
יהדות התורה – 6.
מרץ – 6.
ישראל ביתנו – 5.
ש"ס – 4.
משיב.

הודעה שלא נקראהעל ידי משיב. » 12 אוקטובר 2018, 03:15

אני פה כתב:לפיד מתחיל לאבד גובה בכל הסקרים 13-15
אכן יש עתיד מאבד גובה, ואין מפלגה אחרת שעולה אלא זה מתפזר בין הרבה. סביר שזה מה שגורם לחשוב שביבי יקדים את הבחירות.
לפי סקרים אחרונים הוא לא יהיה תלוי במפלגה אחת שתוכל לסחוט את התפקידים הבכירים אלא יוכל לתמרן בין כולנו ליברמן ושס, וכך להשאיר את הרוב אצל הליכוד. ולהקים ממשלה יציבה.
לגבי גנץ ולוי-אבקסיס. זה סתם אויר, אנשים רדודים שניזונים מתקשורת ללא חשיבה עצמית מחפשים תמיד משהו חדש, כי על כל הישנים כבר שמעו הרבה בקורת, והחדש נראה נוצץ. כרגע אף אחד לא יודע את דעתם ימין? שמאל? ברגע שידברו וישמיעו דעות, גם הם יהיו תחת בקורת, והזוהר יתפוגג.
משיב.

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 12 אוקטובר 2018, 11:34

בזכות בני גנץ
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי משיב. » 12 אוקטובר 2018, 12:12

1010 כתב:

בזכות בני גנץ
גם, וגם בגלל שמריחים בחירות בשטח!
התקשורת ברובה מריצה את לפיד בגלל היותו אנטי דתי, הסוקרים עושים את רצון הבוס שמממן אותם שזה כלי התקשורת שמזמין את הסקר. לכן לפיד מקבל בסקרים במשך הקדנציה, כשלא מריחים בחירות עדיין, הרבה יותר ממה שיש לו באמת, אולם כאשר הבחירות מתקרבות, צריך להעמיד את הדברים בפרופורציה הנכונה (לא לגמרי, כי תמיד, ממש תמיד, גוש השמאל מקבל בבחירות 2-3 מנדטים פחות מבסקרים האחרונים) שלא יהיה מגוחך.
אגב בכל סקר בנושא אחר שאינו בחירות אין שום משמעות לסקר, כי המטרה של מזמין הסקר היא השפעה על דעת הקהל, לכן אל תתפלאו אם למשל בסקר על חלוקת י-ם 70 % יהיו נגד ורק 30 % בעד, אבל ישנו את התוצאות ובפרסום תראו מצג הפוך 60% בעד ו40% נגד.
וזה חוקי, כי יש סעיף באותיות הקטנות של מכוני הסוקרים שאומר משהו בסגנון הזה: 'במקרה של תוצאה לא הגיונית נתאים את התוצאה להגיון'. זה בהסכם של המכון עם המזמין, הציבור לא רואה ולא יודע על הסעיף הזה.
אולי ניסחתי זאת בצורה חדה, הם משתמשים בלשון מכובסת אבל המשמעות היא אחת, אם אקבל תוצאה שלא תתאים להגיון שלי, ברשותי לעשות בתוצאות כראות עיני.
משיב.

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: [G], moshe chaim, דובבער, חסידי, ליזרזון, עקיב'לה, רביזון, שלום קליין ו־105 אורחים