----פסגת טראמפ-קים----

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

----פסגת טראמפ-קים----

הודעה שלא נקראהעל ידי כוכב » 11 יוני 2018, 15:31

מי מעלה תמונות, חדשות וציטוטים.
נראה שהולך להיות מעניין.
סמל אישי של המשתמש
כוכב

{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: ----פסגת טראמפ-קים----

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 11 יוני 2018, 15:41

הבית הלבן: השיחות עם צפון קוריאה מתקדמות מהר מהצפוי, טראמפ יעזוב מוקדם מהמתוכנן את סינגפור
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אפרים » 11 יוני 2018, 15:46

ראשי » חדשות » מדיני » איילון: "פגישת טראמפ וקים חשובה בעצם קיומה; יש השלכות על ישראל"

איילון: "פגישת טראמפ וקים חשובה בעצם קיומה; יש השלכות על ישראל"
10:41 כ״ח בסיון תשע״ח 11.06.2018 עמית דניאל
סגן שר החוץ לשעבר, דני איילון, סבור שפגישת נשיא ארה"ב ושליט צפון קוריאה חשובה לכשעצמה, גם אם לא תגרור הסכם בין המדינות | יחסם לישראל: "הם לא אנטישמיים" | וגם: התנהלות המערכת הפוליטית והעלאת פולארד לישראל: "זו שעת כושר"

דני איילון דני איילון : מרים אלסטר, פלאש 90
סגן שר החוץ לשעבר, דני איילון, שוחח עם אפרים דוד ב"מהדורת הבוקר" והתייחס לפגישת הפסגה בין נשיא ארה"ב דונלד טראמפ לרודן צפון קוריאה, קים ג'ונג און המתקיימת בסינגפור. בהמשך השיחה התייחס איילון גם להתנהלות המערכת הפוליטית היום ולמרגל הישראלי, יונתן פולארד.

"הפגישה חשובה בעצם קיומה", אומר איילון בפתח דבריו ומשווה זאת לפגישות שערכה ישראל בעת שהיתה במצבים מבודדים מדינית "כשישראל היתה בבידוד מדיני והיו נערכות פגישות עם מדינות שלא היו לנו אתם יחסים, סברו שעצם הפגישה חשובה. במקרה הזה, עצם העובדה שנשיא ארה"ב ומנהיג צפון קוריאה יהיו בחדר אחד, אולי אפילו בארבע עיניים עם מתורגמנים, זה שינוי מהותי והיסטורי".

במענה לשאלה האם ייתכן וקים ג'ונג און בא "לעשות סיבוב" על העולם ולבטל רק את הסנקציות כלפיו, משיב איילון כי לדעתו, התשובה לכך שלילית. "אין לו דעת קהל", מזכיר בשידור איילון, "יש לו מדינת משטרה והוא שולט ביד רמה. הוא צריך להביא אוכל לשולחנות של הצפון קוריאנים ולצורך כך הוא צריך הכרה והקלות כלכליות שכוללות השקעות במדינה".

ומה באשר לישראל, האם יש השלכה של הסכם בין ארה"ב לצפון קוריאה עלינו? איילון סבור שבעתיד הרחוק התשובה חיובית: "אני לא מאמין שהנושא שלנו יעלה כרגע, אבל בהמשך בהחלט כן. אני מקווה שהנושא האיראני יעלה. יש שיתוף פעולה אינטנסיבי בין איראן לצפון קוריאה. יש משלחת איראנית שהיום נמצאת בצפון קוריאה. התוצאות של המפגש שכמובן לא יהיו היום או מחר אלא בסופו של תהליך, ישליכו בוודאות גם על איראן. אם צפון קוריאה תתפרק מנשק גרעיני, כל המבט העולמי יהיה רק על איראן".

עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותישארו מעודכנים
בנוגע ליחסה של צפון קוריאה כלפי ישראל ולגינוי שהוציאו כלפי ש הביטחון ליברמן בעקבות דבריו כלפיהם, אומר איילון: "הוא (ליברמן. ע.ד.) לפעמים עם הפה הגדול שלו מכניס אותנו לסכסוכים לא לנו. אין בצפון קוריאה אנטישמיות. להיפך, לנו עם אחיהם בדרום קוריאה יש ברית אטסטרטגית חשובה. אפשר להשיג את זה גם עם הצפון קוריאנים. העמדה שלהם כיום נגזרה מעצם היותם במחנה האנטי מערבי, שכולל את איראן ומדינות דומות".

האם בסופו של דבר יהיה הסכם? "אני מעריך שזה לא יהיה בפגישה הראשונה אבל תלוי בדינמיקה שתיווצר. אם יהיה לזה המשך, יש סיכוי להסכם. אם לא, נחזור לנקודת ההתחלה. האמריקאים באים בגישה ריאלית" הוא אומר.

איילון התבקש לחוות דעת על התנהלות המערכת הפוליטית כיום. איילון שכיהן בכנסת ובממשלה כסגן שר החוץ לפני כעשור, סבור שהשיח השתנה בעיקר בגלל המסר הישיר שעובר דרך הרשתות החברתיות. "הנושאים מקבלים טונים אחרים כי הם מוקצנים בין היתר על ידי זה שדברים עוברים בצורה ישירה דרך הרשתות החברתיות". באשר לפסקת ההתגברות והטענות כלפי בג"ץ מצד חברי כנסת מכהנים, אומר איילון: "בחברה בריאה, טוב שיהיה מתח בין הרשות השופטת למחוקקת, אבל אסור לרדת לפסים לא ראויים שמפלגים את החברה – זה כבר קו אדום. המאחד בין חלקי העם גדול מהמפריד".

לסיום, נשאל איילון, בתור מי שביקר רשמית בפעם הראשונה בתא המאסר של יונתן פולארד, האם בעת הזו, יש היתכנות רבה יותר להעברתו של פולארד לישראל. "אם יש סיכוי להחזיר את פולארד לארץ, זה רק על ידי טראמפ", קובע איילון. "מדובר הנשיא שלא רק הוא אוהד ישראל, אלא הוא מוקף באוהדי ישראל כמו ג'ון בולטון, השגריר דייויד פרידמן וג'ייסון גרינבלט. זו שעת כושר שאני מקווה שינצלו אותה" אמר.

האזינו:

Audio Player
00:00Use Left/Right Arrow keys to advance one second, Up/Down arrows to advance ten seconds.00:00Use Up/Down Arrow keys to increase or decrease volume.

FacebookTwitterGoogle+Share
תגיות: דני איילון, יונתן פולארד, פגישת טראמפ קים
יש למישהו רעיון בשבילי לחתימה? שישלח בפרטי.
אפרים

הודעה שלא נקראהעל ידי אפרים » 11 יוני 2018, 15:46

ראשי » חדשות » מדיני » שר החוץ של צפון קוריאה: "נתניהו פושע ושקרן"

שר החוץ של צפון קוריאה: "נתניהו פושע ושקרן"
11:15 כ״ח בסיון תשע״ח 11.06.2018 שלמה ריזל
שר החוץ הצפון קוריאני אומר היום כי ראש ממשלת ישראל "מחרחר מלחמה, פושע ושקרן" • עוד טען: "נתניהו ניסה לחבל בפגישת הפסגה בין טראמפ לקים ג'ונג און"

שר החוץ הצפון קוריאני שר החוץ הצפון קוריאני : טוויטר
על רקע פגישת נשיא ארה"ב דונלד טראמפ ושליט צפון קוריאה ק'ים ג'ונג און, שר החוץ של המדינה הדיקטטורית יוצא נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו ואומר: "נתניהו מחרחר מלחמה".

רי יונג הו כתב: "אנו מכינים את פסגת טראמפ -קים, אבל אני לא יכול שלא לשים לב שנתניהו מחרחר המלחמה נמצא עוד פעם באירופה ורוצה לבודד את איראן".

עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותישארו מעודכנים
לדבריו: "ישראל פועלת כדי להכשיל את הפסגה. הוא שונא את קוריאה הצפונית. הוא פושע ושקרן. הוא לא נותן מים לעזה והורג אותם במקום".

יצוין כי בין צפון קוריאה לאיראן ישנה ברית אסטרטגית רבת שנים. שתי המדינות הדיקטטוריות חולקות סודות גרעיניים ומקיימות שיתופי פעולה רבים.

FacebookTwitterGoogle+Share
תגיות: בנימין נתניהו, סינגפור, ראש הממשלה, שר החוץ של צפון קוריאה
יש למישהו רעיון בשבילי לחתימה? שישלח בפרטי.
אפרים

הודעה שלא נקראהעל ידי מקווה איד » 11 יוני 2018, 16:53

מישהו יודע איך אני מעלה לפה תמונות בלי קישור.??????
סמל אישי של המשתמש
מקווה איד

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 11 יוני 2018, 20:05

איך עוד לא פתחו סקר להצביע/להמר אם הפגישה תצליח או תתפוצץ??
פאר מיר, לשון הרע רעדט זיך נישט!
(מצוואתי). בקנין דמתנת בריא ומעכשיו. ולא אחזור בי עד לאחר מיתה
סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 12 יוני 2018, 02:06

מקווה איד כתב:מישהו יודע איך אני מעלה לפה תמונות בלי קישור.??????

תצוגה מקדימה ולמטה 'צירוף קובץ'
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: שמעון ווייס ו־105 אורחים