אשכול המספרים

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

Re: אשכול המספרים

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 02 ינואר 2019, 00:51

130 מה-210 או בבחירות לעיריה?
סמל אישי של המשתמש
אני פה

{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 02 ינואר 2019, 00:56

עקיב'לה כתב:אני מבין שמה שהליטאי סבור זה הופך אוטומטית למחשבה של בר דעת, אבל לדעתי הענייה אם החסידים ירוצו בנפרד, עם חלוקה נכונה של תיקים ועם קמפיין נכון יעלה אחוז ההצבעה בעשרות האחוזים ואז יהיה הכל ברור.

גם אם תחלק תיקים בצורה נכונה זה לא יוציא חסיד נדבורנה / ברסלב / צאנז/ דושינסקי/ קרלין/ ואפי' ביאלא סלונים באיאן וכו' לעבודה מאסיבית ע"ח לימודו או עבודתו, במקסימום אם יהיה לו זמן יבוא להצביע, כ"ש שלא ידבר ולא ישכנע אחרים, ע"ע קהילות להשפיע.. [רק אני יכול לספר לך שבבחירות האחרונות אברכים ליטאים שעבדו במטות השכונתיות מימנו מוניות מכספם האישי עבור מצביעים שלא היה עבורם הסעה מעיר לעיר או הוצאת רמקולים והדבקת מודעות בשכונות, לך תראה לי חסיד שיוציא שקל מכיסו הפרטי עבור מערכת הבחירות...]
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 02 ינואר 2019, 01:01

אני פה כתב:130 מה-210 או בבחירות לעיריה?

מה-210
בודאי שהפילוחים מבוססים גם על הבחירות לרשויות המקומיות..
בווצאפים הפנימיים של דגל מסתובבת שמועה בשם המזכיר וולצר שאמר שליצמן אמר לו שהוא במקום דגל היה דורש 70-30
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 02 ינואר 2019, 01:05

70-30 בוודאי שלא נכון
גם אם דגל הביאו 130 בבחירות שעברו מדובר ב60-40

ואגב, לליצמן יש אינטרס מובהק להתחבר לדגל.

אין ספק שהחוזק של דגל הוא באחדותם
והחולשה של אגודה הוא בהיפך...
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 02 ינואר 2019, 01:09

א יודעלע כתב:70-30 בוודאי שלא נכון

הסבר, פרט , נמק,
נגד בעלז או נגד פרוש?
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 02 ינואר 2019, 02:09

ברור שהפרסום הערב זה בשביל לקבל יותר במו"מ מוןל אגודה ודגל לא ילכו לבד.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 02 ינואר 2019, 09:31

פך שמן כתב:

מה-210

אגודה הביאו לפחות 83 אלף מתוך 174 אלף בערים הגדולות (החישוב מצורף):
יש לציין שהחישוב הוא ע"פ הבחירות האחרונות,
אע"פ שזה לא מדויק לגמרי,
כי לדוגמא בערד ובקרית גת אגודה גדלו פי שניים ב-3 שנים, ברור לכל שלא מדובר בגידול טבעי מקומי

המספר בימני זה סך הקולות, בשמאלי אגודה. (המספרים מעוגלים מעט לחומרת אגודה)
333.JPG
333.JPG (41.51 KiB) נצפה 3648 פעמים
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 02 ינואר 2019, 09:39

פך שמן כתב:
א יודעלע כתב:70-30 בוודאי שלא נכון

הסבר, פרט , נמק,
נגד בעלז או נגד פרוש?

נגד בעלזא לא שייך
א. לבעלזא אין כ"כ השפעה בפוליטיקה הארצית והם בוודאי לא מאיימים על ליצמן
ב. בעלזא מאז ומתמיד טובים עם דגל

ברור שנגד פורוש.
אף פעם לא היה להם אינטרסים משותפים.
כרגע לליצמן אין שום דבר מה להפסיד מויתורים לדגל
לפורוש יש מה להפסיד והרבה.
כמו"כ בריצה נפרדת פורוש יצא מחוזק הרבה יותר (הא יכול להביא הרבה יותר קהלי יעד חדשים)
עד לפני תקופת מה הברית היתה פורוש -גפני וליצמן נותר בצד לבד
כעת זה הזמן להחזיר לו...
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 02 ינואר 2019, 10:15

אני פה כתב:עוד השיחות בין סיעות דגל התורה לאגודת ישראל מתנהלות על אש נמוכה - בדגל התורה בודקים במקביל אפשרות של ריצה נפרדת.

ל'בחדרי חרדים' נודע כי בסניפים המקומיים בודקים בינתיים את נתוני המצביעים מהבחירות המוניציפליות כדי להביא נתון מדויק של הגרעין הבסיסי של מצביעי 'דגל התורה' ברחבי הארץ.

בדגל התורה מכוונים לכך שאחוז החסימה יעמוד על כ-135,000 קולות, כאשר ההחלטה תתקבל בדרג הרבני רק אם יהיה נתון שדגל עוברים בוודאות את אחוז החסימה עם ריצה של כ - 150-160 אלף קולות.

עוד נודע ל'בחדרי חרדים' כי הנתונים הראשוניים הובאו לשלוחן הנהלת דגל התורה בפגישה שהתקיימה בסוף השבוע החולף בהשתתפות חברי הכנסת גפני, מקלב ואשר יחד עם גזבר התנועה משה שיפמן ומנהל המחלקה המוניציפלית מנחם שפירא.

בפגישה הוצגו אמנם הנתונים, אולם המשתתפים העלו את האפשרות של המחויבות לעולם התורה בכך שאגודת ישראל כנראה לא תעבור את אחוז החסימה והכוח של הציבור החרדי בכנסת ייפגע בעקבות מהלך שכזה.

חלקים בדגל התורה שמובילים את המהלך אומרים כי קיים חשש ממשי שבעקבות הפילוגים במערכת הבחירות המוניציפליות, קהלים במגזר הליטאי לא יתמכו ביהדות התורה בגלל הנציגים החסידיים וקהלים חסידיים יתמכו בנציג הליטאים.

כמו כן, מקורות בדגל התורה אומרים בשיחה ל'בחדרי' כי בגלל הפילוגים - כוחה של יהדות התורה המאוחדת תעמוד על סך של כחמישה מנדטים בלבד בגלל הקרבות במגזר החרדי.

בתוך כך, המגעים בין הסיעות מתנהלים בשני מישורים באש נמוכה, כאשר את העניין הפוליטי מרכז גפני מול ליצמן, ואת הנושא הפרקטי של ההסכמים ודרכי הפעולה - מרכז מקלב מול מזכ"ל אגודת ישראל, חנוך זייברט.

מקווה שהכתבה הזו אמורה לשמש רק כיח"צ לצורכי מו"מ ולא משקפת מציאות
כי אם כן מצבנו עגום...
מילא בעיריה שכל מגזר רוצה להצביע רק לנציג שלו אפשר להבין,
כי מדובר בתקציבים ובהקצאות למגזר האישי שלך
אבל בכנסת אין אפשרות להעביר תקציבים רק למגזר ספציפי
וככל שליהדות התורה יהיו יותר נציגים - יהיה להם יותר כוח פוליטי לצרכי הדת האמיתיים
(ולא ג'ובים וכספים בכיסוי דת)
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 02 ינואר 2019, 14:10

פך שמן כתב:
אני פה כתב:בבחירות שעברו דגל עבדו כמו חמורים בכל ערי השדה ובכל זאת שניהם יחד הביאו 210 אלף קול, הפעם המקסימום גידול טבעי יכול לעמוד על 240 אלף קול. בשביל ששניהם יעברו את אחוז החסימה צריכים מינימום 280 אלף קול ויתכן גם 300 אם יהיה אחוז הצבעה גבוה כמו בבחירות הקודמות, כך שזה הימור מטורף ללכת לבד.

בדגל יש טענה שאולי תחלוק עליה שלפחות 130 זה קולות שלהם. [יש טוענים ליותר ע"פ פילוחים רק מערים מובהקות]

אפילו לשיטתכם, זה גם לא מספיק...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 02 ינואר 2019, 14:13

גאליציאנער כתב:
פך שמן כתב:
אני פה כתב:בבחירות שעברו דגל עבדו כמו חמורים בכל ערי השדה ובכל זאת שניהם יחד הביאו 210 אלף קול, הפעם המקסימום גידול טבעי יכול לעמוד על 240 אלף קול. בשביל ששניהם יעברו את אחוז החסימה צריכים מינימום 280 אלף קול ויתכן גם 300 אם יהיה אחוז הצבעה גבוה כמו בבחירות הקודמות, כך שזה הימור מטורף ללכת לבד.

בדגל יש טענה שאולי תחלוק עליה שלפחות 130 זה קולות שלהם. [יש טוענים ליותר ע"פ פילוחים רק מערים מובהקות]

אם הביאו 130 ב2015
עם גידול של 20% עד היום הם עוברים

אבל כאמור זה לא הגיוני
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 02 ינואר 2019, 14:14

א יודעלע כתב:
גאליציאנער כתב:
פך שמן כתב:

אם הביאו 130 ב2015
עם גידול של 20% עד היום הם עוברים

אבל כאמור זה לא הגיוני

ה-130 מתבסס - לדבריו לפי התוצאות הנוכחיות של הבחירות המקומיות.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 02 ינואר 2019, 15:23

ראשי אגודת ישראל ודגל התורה, סגן השר יעקב ליצמן וח”כ משה גפני כבר הגיעו לסיכום ביניהם כי בסופו של תהליך, אחרי שיעשו הכל על מנת להגיע להבנות משותפות, יתמודדו שוב במסגרת רשימת יהדות התורה לכנסת, אך בינתיים שבו התדרוכים המדברים על אפשרות לפילוג. מה קרה?

מתברר כי לא כולם באגודת ישראל ובדגל התורה מעורים בפרטי המו”מ המתנהל, וישנם רבים החוששים כי מעמדם יתערער בעקבות השלום, זאת במקביל לדרישה העולה מכמה סניפים מקומיים של דגל התורה הטוענים כי תוצאות הבחירות לרשויות המקומיות מלמדות כי הם יכולים לעבור עצמאית את אחוז החסימה.

הטענה, הנשמעת אגב גם מצד גורמים באגודת ישראל וגם מצד גורמים בדגל התורה, מדברת על כך שריצה משותפת לא בהכרח תביא יותר מנדטים לציבור החרדי, גם אם במקרה שבריצה עצמאית, אחת הסיעות לא יעברו את אחוז החסימה.

ההיגיון שלהם פשוט: אם החלוקה תהיה הוגנת, חמישים חמישים בין הסיעות, פלוס המקום הראשון לדגל התורה, יהיו הרבה חסידים שיעדיפו “לנקום” בדגל התורה ולמנוע מהם להכניס עוד נציג לכנסת. מהצד השני, גם קהילות ליטאיות שונות לא ימהרו לקלפיות מסיבו שונות ומגוונות.

ההערכה שלהם מדברת על כך שיהדות התורה המאוחדת תרד במנדט אחד מכוחה כיום ותקבל חמישה מנדטים. מכיון ובתסריט הכי פסימי, דגל התורה לפחות, בהתבסס על נתוני הבחירות המקומיות, הסיכוי שלא תעבור את אחוז החסימה הוא אפסי, הרי שהם יכניסו ארבעה נציגים.

על רקע טענה זו, מובן הרצון של רבים בסיעה הליטאית להתמודד עצמאית, על מנת להכניס כמה שיותר נציגים מטעמם. אך מה גורם לאלו באגודת ישראל, המכירים את תוצאות הבחירות לרשויות המקומיות, שם ספגו מפלה יחסית, מדוע הם מעוניינים בריצה עצמאית?

הסיבה נעוצה בעיקר בשיקול פנימי. לדעתם, רבים מהחסידויות שהאדמו”רים העומדים בראשיהם אינם חברים במועצת גדולי התורה הפכו בשנים האחרונות לבעלות אידאולוגיה “קנאית”, ומרביתם אינם יוצאים להצביע בבחירות. בכך הם מסבירים את הכישלון בירושלים לדוגמה.

כצעד ראשון, בדרך להחזיר אותם הביתה אל אגודת ישראל, הם סבורים כי יש לנקוט בצעד משמעותי וכי רק אם הם יבינו כי אם יישארו בבית, אגודת ישראל לא תעבור את אחוז החסימה ולא יהיה מי שידאג להם, הם, כמו שאר האדישים או אלו שהצביעו בבחירות האחרונות למפלגות כמו יחד של אלי ישי, יכניסו את הפתק ג’ לקלפי.

עם זאת, יש להדגיש כי באופן רשמי השיחות בין הסיעות נמשכות ובכל זאת יש רצון להביא להליכה משותפת בבחירות, ולו רק בשביל למנוע מחלוקת מיותרת כפי שאירע בבחירות תשמ”ט הזכורות לרע. בכל מקרה, אין ספק כי את ההחלטה הסופית יקבלו חברי מועצות גדולי התורה, אשר על פי הנחיותיהם צועדים חברי הכנסת החרדים.

קרא בנושא:
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 02 ינואר 2019, 15:35

מאיפה זה ??
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 02 ינואר 2019, 15:36

עד לאן טפשות ואגו מגיע

במקום להתאחד ולעבוד קשה יחד,
לעשות כינוסים משותפים של גדולי ישראל מכל הצדדים ולהכניס 8 מנדטים,
מעדיפים להתפלג ולהכניס 4 או 0
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 02 ינואר 2019, 15:44

לפי חשבון שעשיתי אם יהיה אחוז הצבעה סביר ולא מטורף כמו פעם שעברה אז יצטרכו כ-140-138 אלף בשביל לעבוד את אחוז החסימה. והמודד למנדט יהיה כ32-33 אלף. זאת אומרת שבשביל להגיע ל4 מנדטים די בערך ב-130 אלף וגם פחות. ואם אגודה ודגל ילכו יחד יש סיכוי להגיע אפי' ל8 מנדטים אם יביאו יחד 245 אלף קול. (לפעמים מספיק פחות ממנדט כדי להשלים למנדט וזאת ככל שיש לך יותר מנדטים, וכן בהסכם עודפים.

אבל אם אחוז ההצבעה יהיה כמו פעם שעברה יצטרכו כ150 אלף לעבור את אחוז החסימה. ומדד למנדט יהיה כ36 אלף. ואז יהדות התורה תקבל מקסימום 7 מנדטים במזל.
נערך לאחרונה על ידי אני פה בתאריך 02 ינואר 2019, 15:46, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 02 ינואר 2019, 15:45

גאליציאנער כתב:מאיפה זה ??

מאיזה אתר אנונימי ששמו "לדעת"....
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 02 ינואר 2019, 16:08

גם לפי החישובים שלי מקסימום המאגר החרדי האשכנזי עומד על 245 אלף.

כאן ברצוני להזכיר שבבחירות הקודמות נזכרו ברגע האחרון שאפשר אולי להביא קולות מבחוץ- קרי חילוניים.
בהדברות החלו להעלות סרטונים שהציגו את הפעילות החברתית של יהדות התורה.
בקדנציה הנוכחית יהדות התורה פעלו הרבה מאוד למען הכלל.
אם ישכילו להתאחד עכשיו ולצאת בקמפיין כבר עכשיו לקהל החילוני,
יכול להיות שזה יצליח לקושש יותר קולות.
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 02 ינואר 2019, 16:13

חילוני לא יצביע לחרדי, רק מוסדות קירוב וכו'. אולי כמה אלפים בודדים.

מתוך "כל הזמן":

בניגוד לאשליה שמנסים לפזר, אנשי ההסברה ומשרדי הפרסום מודים בשקט שהסיכויים להביא קהלים חילוניים – קלוש עד בלתי קיים. "מבחינתי, כל קול חילוני הוא בונוס, אנחנו לא משקיעים שם", אומר איצקוביץ. מסקנותיו מניהול כמה קמפיינים בבחירות המקומיות שהסתיימו לא מכבר ('אגודה' בצפת, 'דגל' בירושלים, שילוב לא מובן מאליו) הם ש"כל מאמץ להביא חילונים למפלגות או דמויות חרדיות – התרסק לסלע המציאות. חילוניים לא מצביעים לחרדי אא"כ מדובר ב'קירוב' שם נעשית עבודת עומק להביא אותם".

שבוע לפני הבחירות האחרונות, נפל דבר ב'יהדות התורה'. לראשונה החלו לצוץ סרטוני תעמולה, דפים רשמיים נפתחו ברשת החברתית, ובחלק מהחומרים שימשו לראשונה דמויות של משפחה שלמה, אמיתית, הכוללת אבא ואמא, ילדים וילדות. ההפקות החדשניות נערכו באולפני 'הידברות'.

"היה כאן ניסיון אמיתי לפתוח ראש, לפנות לציבור רחב, אבל כשאתה בא בשבוע האחרון לקחת קרדיטים, לעשות חינוך שוק, זה לא ממש עובד", אומר הגורם המפלגתי. "אם היינו באופן סדיר מנגישים את העשייה החברתית שלנו להמונים, מתחזקים דפי רשת, אולי זה היה שונה, יש לנו מה למכור לציבור בדרג סוציו-אקונומי נמוך, מי כמונו מפלגה חברתית, אבל בצורה הזאת אין סיכוי, יש מחסום בין האהדה לבין ההנעה לפעולה".
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 02 ינואר 2019, 16:23

ברחובות היו הפעם מעל אלף קולות חילוניים
בחיפה הדיעה הרווחת שגם היו מעל אלף קולות חילונים
באשדוד כנ"ל...
בעבודה נכונה אפשר להביא עוד קהלים, לאו דווקא חילוניים שמצביעים לשמאל.

רק שנזכרים ברגע האחרון...

ואם כבר הבאת את הכתבה הזו,
חבל שלא הבאת את כולה:

“שלא תתבלבל”, אומר אחד האישים היותר בכירים במערך ההסברה, לאחר אינספור אזהרות לטשטוש זהותו. “קשה מאד לעשות עבודה מקצועית כשבחדר אחד יושבים כמות אנשים עם אגו בשמיים ותאוות שליטה. חלק מהתקציב הולך כ’אתנן’ לכל מיני חוגים וחצרות, ההוא משכנע שהעיתון שלו יביא 3 מנדטים, האחר דורש תקציב למטרה שרק הוא יודע איך היא תחולל פלאים בחוג שלו, יש פה הרבה מאד ג’ובים וחלוקת כספים לשימון המערכת הפנים-מפלגתית. מה לעשות, ככה זה היה וככה זה יימשך”.

לו רק היו משתמשים בכסף למטרה לשמה נועדה...
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 02 ינואר 2019, 16:29

א יודעלע כתב:ברחובות היו הפעם מעל אלף קולות חילוניים
בחיפה הדיעה הרווחת שגם היו מעל אלף קולות חילונים
באשדוד כנ"ל...
בעבודה נכונה אפשר להביא עוד קהלים, לאו דווקא חילוניים שמצביעים לשמאל.

רק שנזכרים ברגע האחרון...

ואם כבר הבאת את הכתבה הזו,
חבל שלא הבאת את כולה:

“שלא תתבלבל”, אומר אחד האישים היותר בכירים במערך ההסברה, לאחר אינספור אזהרות לטשטוש זהותו. “קשה מאד לעשות עבודה מקצועית כשבחדר אחד יושבים כמות אנשים עם אגו בשמיים ותאוות שליטה. חלק מהתקציב הולך כ’אתנן’ לכל מיני חוגים וחצרות, ההוא משכנע שהעיתון שלו יביא 3 מנדטים, האחר דורש תקציב למטרה שרק הוא יודע איך היא תחולל פלאים בחוג שלו, יש פה הרבה מאד ג’ובים וחלוקת כספים לשימון המערכת הפנים-מפלגתית. מה לעשות, ככה זה היה וככה זה יימשך”.

לו רק היו משתמשים בכסף למטרה לשמה נועדה...

צריך גם לדעת שלא כל קול מבחוץ הכוונה הוא על חילוני למהדרין...
עיקר ההשקעה צריכה להיות בכאלו שיש להם איזשהו ממשק עם חרדים, בע"ת קרוב משפחה יכול לגייס את כל המשפחה המורחבת שלו.
יש הרבה מסורתיים, יש הרבה שיש להם שכנים חרדיים שמחזיקים איתם קשרים טובים, יש הרבה שעזרו בח"כים ובעסקנים חרדים.

על כל אלו ועל עוד הרבה אפשר עם עבודה נכונה להשקיע ולהביא אותם לקלפי להצביע ג'.
בסה"כ מדובר באלפים רבים, אם לא בעשרות אלפים.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 02 ינואר 2019, 16:41

אגודת ישראל הביאה עכשיו לפחות 105 אלף קול בלי חב"ד. דגל התורה מקסימום 125 אלף. יש עוד ערים חילוניות שבהם יש עוד אלפים בודדים של קולות של קירוב וכו'. דגל לא תיקח סיכון לרוץ לבד.

כ 15 אלף חסידים לא קנאים לא הלכו להצביע בפרט בבני ברק בית שמש ירושלים וביתר, ויש כמה אלפים שהצביעו לדגל.

חוץ מזה צריך להוריד כמה אלפים של גיל 17 ותושבי חו"ל.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי טבי » 02 ינואר 2019, 19:17

הדרישה אחת היא להוריד את אחוז החסימה ל2 אחוז ובדיל ויעבור
טבי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 02 ינואר 2019, 19:19

הכנסת התפזרה. אולי בפעם הבאה...
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי טבי » 02 ינואר 2019, 19:21

עדיין יש את ועדת ההסכמות שיכולה להעביר את הצעה
מה גם שביבי חרד מאוד מהפיצול בימין ורוצה בכל מאודו להעביר את זה
טבי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 02 ינואר 2019, 19:24

אין ספק שהעלייה של דגל זה בעיקר בעקבות רבבות ספרדים שמתחנכים במוסדות הליטאיים ובישיבות של מרביצי תורה וכו'.

אולי החסידים צריכים לקרב גם הם את אחינו הספרדים.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי טבי » 02 ינואר 2019, 19:59

צריכים לעשות סוף לקבוצות שרוקדות על שתי החתונות שמחד שמקבלות כסף מסאטמר ונמנעות מהצבעה ומאידך כשיש להם בעיות או בקשות הם פונים בדרישות לנציגי אגודת ישראל למשל רחמסטריוקא וחצר הרה''צ ר' צבי מאיר זילברברג (והן לא היחידות ) שמקבלות כסף מחו''ל ומנגידי סאטמר, אמנם הם לא אוסרות להצביע כמו בעדה החרדית אבל אין מודעות להצביע, ומי שמתחשק לו מצביע ומי שלא -לא. בעוד ראשי המוסדות לא נמנעים מלבוא בתביעות להקצאות ותקציבים ליוסי דייטש ומשאר הנציגים. פרוש וליצמן צריכים לבוא אליהם בדרישה ברורה ככה שיבינו, שהמצב הזה לא ימשך יותר, אין יותר להנות מכל העולמות ושיחליטו אם מי הם הולכים, רוצים ללכת עם סאטמר בכיף רק אל תבואו יותר בדרישות ואם עם אגו''י אז בבקשה תצביעו בהמוניכם. ככה בדיוק עשה דרעי כשאלי ישי עזב את ש''ס שבא לכל הרבנים הספרדיים ודרש מהם נאמנות מוחלטת, אתם איתי או עם אלי ישי, וכולם הבינו את המסר והתיישרו למעט בודדים שלא נספרים
טבי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 02 ינואר 2019, 21:18

יש 5 חצרות שבחציים או רובם לא מצביעים: סלאנים, רחמסטריווקא, מונסי, בוהוש, טשרנוביל. זה לבד כ3-4 אלף קול.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 02 ינואר 2019, 21:43

בבוהוש רשמית לא מצביעים חוץ מהזקנים שעוד זוכרים את ה'לחיים' בה' באייר אצל האדמו"ר זצ"ל.
בטשערנאביל רוב הישראליים מצביעים חוץ מהבנש"קים (משפחת האדמו"ר) שרובם נמנעים מלהצביע.
בויז'ניץ מאנסי הירושלמים יותר קנאים מטבע הדברים (צאצאי ה'נידחים') בית שמש ובני ברק רובם ככולם מצביעים.
בראחמיסריווקא חוץ מהאדמו"ר עצמו יש אולי 10 קנאים וכל השאר מצביעים - אפי' בני חו"ל של ראחמיסטיווקא מאוד אנטי-קנאים!.
בסלאנים אני פחות מכיר אבל נדמה לי שהרמ"ח היה יותר נוטה לקנאות ואלה שמרגישים תלמידיו לא מצביעים
אבל בכללי הם לא כ"כ קנאים הישיבה שלהם נתמכת ממשרד החינוך, רק לדיחויים הם לא רשומים מסיבות אידיאולוגיות.
חוץ מבוהוש שבה רובם לא מצביעים, ואף אחד כבר לא מכליל אותה עם אגו"י,
אלא יחד עם סאטמאר דושינסקי תולדות ומשכנות הרועים.
ובענין סלאנים, בזמנו בבחירות שנפסלו בבית שמש 2 מהעצורים על החשדות לזיופים היו חסידי סלאנים.
ראחמיסטריווקא טשערנאביל ווויזניץ מאנסי לא מתקרב ל25% קנאים
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!
סמל אישי של המשתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א

הודעה שלא נקראהעל ידי ועד » 02 ינואר 2019, 22:15

מרן ראש הממשלה שליט''א כתב:בבוהוש רשמית לא מצביעים חוץ מהזקנים שעוד זוכרים את ה'לחיים' בה' באייר אצל האדמו"ר זצ"ל.
בטשערנאביל רוב הישראליים מצביעים חוץ מהבנש"קים (משפחת האדמו"ר) שרובם נמנעים מלהצביע.
בויז'ניץ מאנסי הירושלמים יותר קנאים מטבע הדברים (צאצאי ה'נידחים') בית שמש ובני ברק רובם ככולם מצביעים.
בראחמיסריווקא חוץ מהאדמו"ר עצמו יש אולי 10 קנאים וכל השאר מצביעים - אפי' בני חו"ל של ראחמיסטיווקא מאוד אנטי-קנאים!.
בסלאנים אני פחות מכיר אבל נדמה לי שהרמ"ח היה יותר נוטה לקנאות ואלה שמרגישים תלמידיו לא מצביעים
אבל בכללי הם לא כ"כ קנאים הישיבה שלהם נתמכת ממשרד החינוך, רק לדיחויים הם לא רשומים מסיבות אידיאולוגיות.
ובענין סלאנים, בזמנו בבחירות שנפסלו בבית שמש 2 מהעצורים על החשדות לזיופים היו חסידי סלאנים.

בא נעשה סדר,
נדבורנא אמר לי חסיד נדבורנא ההוראה היא כעקרון לא להצביע, רק אם אתה בכל זאת רוצה להצביע תצביע אגודה.
בבוהוש כלל לא מצביעים.
ראחמטוויסקא בכלל לא מצביעים
סלאנים אני יודע מקרוב מאד כמעט אף אחד לא מצביע, רק מי שיש לו איזה אינטרס אישי מצביע.
יש עוד רשימה ארוכה ומכובדת שלא מצביעים או עושים שב ואל תעשה סתם כך כי אין להם ייצוג במועצת החסידית.
נא לא לטייח את הדברים המציאותיים, פוק חזי, וזה מילתא דעבידא לגלויי.
מוריי ורבותיי אני מבקש ממכם תכבדו אחד את השני ותאהבו את הקב"ה ותעשו לו נחת רוח
ועד

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 02 ינואר 2019, 22:19

נדבורנא (ב"ב) הרוב מצביעים
סלאנים בערך חצי חצי.
רחמסטריווקא אולי 30 אחוז מצביעים.
מונסי חצי חצי.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי ועד » 02 ינואר 2019, 22:30

אני פה כתב:נדבורנא (ב"ב) הרוב מצביעים
סלאנים בערך חצי חצי.
מונסי חצי חצי.

בבקשה תלך לשאול אותם, כנראה המידע שבידך זה מבחירות קודמות
מוריי ורבותיי אני מבקש ממכם תכבדו אחד את השני ותאהבו את הקב"ה ותעשו לו נחת רוח
ועד

הודעה שלא נקראהעל ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 02 ינואר 2019, 22:38

ועד כתב:בא נעשה סדר,
נדבורנא אמר לי חסיד נדבורנא ההוראה היא כעקרון לא להצביע, רק אם אתה בכל זאת רוצה להצביע תצביע אגודה.
בבוהוש כלל לא מצביעים.
ראחמטוויסקא בכלל לא מצביעים
סלאנים אני יודע מקרוב מאד כמעט אף אחד לא מצביע, רק מי שיש לו איזה אינטרס אישי מצביע.
יש עוד רשימה ארוכה ומכובדת שלא מצביעים או עושים שב ואל תעשה סתם כך כי אין להם ייצוג במועצת החסידית.
נא לא לטייח את הדברים המציאותיים, פוק חזי, וזה מילתא דעבידא לגלויי.

כל מה שכתבתי כתבתי מידיעה ברורה והיכרות עם המקום, חוץ מסלאנים כפי שהדגשתי בדבריי.
קודם תדע איך לאיית ראחמיסטריווקא ואח"כ תנסה להתווכח מי מצביע שם ומי לא.
הזכרת לי מודעה שראיתי המצו"ב
הכנסת רבקה.jpg
הכנסת רבקה.jpg (43.65 KiB) נצפה 3403 פעמים

קרא שוב את דבריי ותסביר איפה בדיוק עשית סדר...
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!
סמל אישי של המשתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 02 ינואר 2019, 22:45

פעם ספרדי שאל אותי מה כתוב כאן בבית הכנסת "רחמסטריווקא", עניתי לו רוחמה בת רבקה...
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 03 ינואר 2019, 00:40

טבי כתב:הדרישה אחת היא להוריד את אחוז החסימה ל2 אחוז ובדיל ויעבור

אין שום סיכוי שליצמן יסכים לחשוף את הכח האמיתי של אגודה...
הם מ-פ-ח-ד-י-ם.
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 03 ינואר 2019, 00:44

ברור אגודה שווה לפי דגל כ-60 אלף קול, וגם זה בהגזמה.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 03 ינואר 2019, 00:52

אני פה כתב:ברור אגודה שווה לפי דגל כ-60 אלף קול, וגם זה בהגזמה.

אז למה ליצמן לאורך כל הקדנציה התנגד להורדת אחוז החסימה? ממה הוא פחד?
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 03 ינואר 2019, 00:56

ברור שלליצמן הכי נוח שאגודה תהווה 60% גם בזמן שהיא שווה 50%
מכאן ועד ההקצנה שהיא שווה פחות מ30% רחוקה הדרך. (60 אלף מ210 שלא לדבר מ240)
א יודעלע

Re: אשכול המספריםה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 03 ינואר 2019, 00:57

אין פה הרבה סודות למעט ב4-5 ערים שהלכו יחד. יש נתונים גלויים לכל הציבור ולא צריכים את אנשי המספרים האגדיים. אגודה שווה מינימום 105 אלף ודגל מקסימום 125. וזה לפי חישובים מחמירים ביותר לאגודה למשל בבני ברק נתתי להם פחות מ20 אלף ובברכפלד 4 אלף.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 03 ינואר 2019, 01:01

פך שמן כתב:
אני פה כתב:ברור אגודה שווה לפי דגל כ-60 אלף קול, וגם זה בהגזמה.

אז למה ליצמן לאורך כל הקדנציה התנגד להורדת אחוז החסימה? ממה הוא פחד?

עוד משהו-
דגל מאוחדת, וגפני בתור היו"ר שלה יש לו כח של כל המנדטים תחתיו.
אגודה לא מאוחדת, היא מורכבת מ-2 סיעות עיקריות ומעוד נספחים שאין להם השפעה פוליטית ממשית.

כל זמן שדגל מהווה רק 40%,
הרי שיש לליצמן יותר כח, בתור שליש מהמפלגה המשותפת.
ברגע שדגל מהווה חצי,
מעמדו מתרסק לרבע מהמפלגה אם לא פחות...
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 03 ינואר 2019, 01:02

א יודעלע כתב:ברור שלליצמן הכי נוח שאגודה תהווה 60% גם בזמן שהיא שווה 50%

אניפה כתב שדגל חושבת שאדודה היא 60,000 קול
תשאל אותו מהיכן המידע המוקצן הזה.
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 03 ינואר 2019, 01:03

פך שמן כתב:
א יודעלע כתב:ברור שלליצמן הכי נוח שאגודה תהווה 60% גם בזמן שהיא שווה 50%

אניפה כתב שדגל חושבת שאדודה היא 60,000 קול
תשאל אותו מהיכן המידע המוקצן הזה.

מכתבת המספרים ביתד כשבוע אחרי הבחירות בירושלים
ומכתבת ההעתק-בק שלה במשפחה באותו השבוע.
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 03 ינואר 2019, 01:04

אגב,
גם אתה כתבת כאן בימים האחרונים שלפי הפילוחים שלכם אגודה הביאו ב2015 פחות מ80 אלף קול
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 03 ינואר 2019, 01:04

סליחה לא 60 אלא 70. אברהם ובר אמר שמתוך ה230 אלף קול שהיו בעיריות 160 זה של דגל.

ליתר דיוק 164 אלף, כי צריך להכפיל את ה41 אלף מירושלים ל4 כידוע.
נערך לאחרונה על ידי אני פה בתאריך 03 ינואר 2019, 01:06, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 03 ינואר 2019, 01:05

אני פה כתב:אין פה הרבה סודות למעט ב4-5 ערים שהלכו יחד. יש נתונים גלויים לכל הציבור ולא צריכים את אנשי המספרים האגדיים. אגודה שווה מינימום 105 אלף ודגל מקסימום 125. וזה לפי חישובים מחמירים ביותר לאגודה למשל בבני ברק נתתי להם פחות מ20 אלף ובברכפלד 4 אלף.

ברשימה של א יודלע יש 83.000 לאגודה
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 03 ינואר 2019, 01:06

פך שמן כתב:
אני פה כתב:אין פה הרבה סודות למעט ב4-5 ערים שהלכו יחד. יש נתונים גלויים לכל הציבור ולא צריכים את אנשי המספרים האגדיים. אגודה שווה מינימום 105 אלף ודגל מקסימום 125. וזה לפי חישובים מחמירים ביותר לאגודה למשל בבני ברק נתתי להם פחות מ20 אלף ובברכפלד 4 אלף.

ברשימה של א יודלע יש 83.000 לאגודה

הרשימה שלי היא של הערים המרכזיות ב2015, לא 2018

וה83 הם מתוך 170...

והיא הובאה כהוכחה שאגודה הביאו רק בערים המרכזיות את המספר הזה
בשעה שטענת שהביאו פחות מ-80 בכל הארץ
נערך לאחרונה על ידי א יודעלע בתאריך 03 ינואר 2019, 01:08, נערך 2 פעמים בסך הכל.
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 03 ינואר 2019, 01:07

הרשימה שלו זה מבחירות שעברו ורק מתוך 174 אלף קול, אתה לא ממוקד היום...
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 03 ינואר 2019, 01:12

עזבו לא משנה המספרים אגודה צריכה לפתור את שורש הבעיה איך מחברים חצרות חסידיות גדולות שאין להם נציגות בכנסת לשורות המפלגה שירגישו שמשהו מתייחס אליהם
אולי שהחכי"ם ייכנסו בקביעות לכל האדמור"ים לייעוץ וכו' כנס בחירות עם כל החצרות, למה ליצמן מביא את כל הידוענים והפוליטקאים להדלקת נרות חנוכה בגור אולי שיייקח אותם להדלקה בצאנז , בנדבורנה ,קרעטשניף או באלכסנדר, תן צומי גם לחסידים אחרים לא רק למי שהצליח להכניס ח"כ לכנסת
קח דוגמא את חסידות מכנובקא תן לי סיבה אחת שיילכו להצביע, הם נורא ישמחו שאייכלר יהיה בחוץ והאדמו"ר שלהם לא נספר בעיתונים וכו'...
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 03 ינואר 2019, 01:14

כשפך שמן דואג לחסידים...
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 03 ינואר 2019, 01:14

אני פה כתב:הרשימה שלו זה מבחירות שעברו ורק מתוך 174 אלף קול, אתה לא ממוקד היום...

ה35,00 הנותרים הם של דגל?
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 03 ינואר 2019, 01:14

אני פה כתב:כשפך שמן דואג לחסידים...

ציטטתי חברים חסידים ששולחים לי הודעות.....
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסים » 03 ינואר 2019, 01:34

פך שמן כתב:עזבו לא משנה המספרים אגודה צריכה לפתור את שורש הבעיה איך מחברים חצרות חסידיות גדולות שאין להם נציגות בכנסת לשורות המפלגה שירגישו שמשהו מתייחס אליהם
אולי שהחכי"ם ייכנסו בקביעות לכל האדמור"ים לייעוץ וכו' כנס בחירות עם כל החצרות, למה ליצמן מביא את כל הידוענים והפוליטקאים להדלקת נרות חנוכה בגור אולי שיייקח אותם להדלקה בצאנז , בנדבורנה ,קרעטשניף או באלכסנדר, תן צומי גם לחסידים אחרים לא רק למי שהצליח להכניס ח"כ לכנסת
קח דוגמא את חסידות מכנובקא תן לי סיבה אחת שיילכו להצביע, הם נורא ישמחו שאייכלר יהיה בחוץ והאדמו"ר שלהם לא נספר בעיתונים וכו'...

למיטב ידיעתי ומעקב שלי כל חסידות קטנה כגדולה מקבלת במה בהמודיע וההמבשר ככל אשר תחפוץ על כל אירוע שלה. צא ובדוק[אולי יש חריגים בודדים. לא ידוע לי]
יש כאן גם אמירה ממש לא נעימה, האומרת שהאדמו"רים לא בדיוק חושבים לש"ש ומה רצון הבורא, אלא מונעים מאגו ושיקולי כבוד וכדי בזיון וקצף. אם כך חושבים גם החסידים שלהם המוחים על כבוד רבם המקופח.. זה נעבעך מעיד על אמונת חכמים העגומה שלהם עצמם.
יוסים

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 03 ינואר 2019, 01:36

שטויות והבלים. פשוט צריכים להקים מועצת מציגים מכל החסידיות כמו שהציע אייכלר, הבעיה לא בהדלקות נר חנוכה, זה אפי' לא בדיחה.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסים » 03 ינואר 2019, 01:39

אני פה כתב:שטויות והבלים. פשוט צריכים להקים מועצת מציגים מכל החסידיות כמו שהציע אייכלר, הבעיה לא בהדלקות נר חנוכה, זה אפי' לא בדיחה.

ואצבע של הרה"ק מקוזמיר או מלענטשלא תיספר במועצת כשוות ערך להצבעתם של אדמו"רים של אלפים. נוסחא מדהימה..
יוסים

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 03 ינואר 2019, 01:41

לא דברתיעל המועצת הרגילה אלא על נציגות במוסדות המפלגה כמו להבדיל חברי מרכז ליכוד.

בסוף שבט תתקיים במלון גלי צאנז שני ימי עיון של חברי הנהלת אגודה אולי יצא משם משהו מרענן.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 03 ינואר 2019, 10:14

תקראו את המבשר בJDN הועידה של אגודה תעסוק בחיבור כל הקהלים, יוזמה מבורכת.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 03 ינואר 2019, 10:33

חייבים לאחד את העיתונים המבשר והמודיע ולהוזיל את המחיר כך שכל החסידים יקבלו עיתון אחד משובח עם מסרים מגדולי ישראל מידי פעם. כמו ביתד.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסים » 03 ינואר 2019, 11:35

אני פה כתב:חייבים לאחד את העיתונים המבשר והמודיע ולהוזיל את המחיר כך שכל החסידים יקבלו עיתון אחד משובח עם מסרים מגדולי ישראל מידי פעם. כמו ביתד.

כמו ביתד? והפלס..
יוסים

הודעה שלא נקראהעל ידי גליציא » 03 ינואר 2019, 11:54

כל עוד הכסף משחק בראש, זה לא יקרה.
סמל אישי של המשתמש
גליציא

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 03 ינואר 2019, 12:06

פך שמן כתב:

בוואטאפ הפנימי של דגל התורה...

אשרי המאמין..
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 03 ינואר 2019, 12:08

פך שמן כתב:עזבו לא משנה המספרים אגודה צריכה לפתור את שורש הבעיה איך מחברים חצרות חסידיות גדולות שאין להם נציגות בכנסת לשורות המפלגה שירגישו שמשהו מתייחס אליהם

הדוגמא בדרך אגב היא לא נכונה.
הם הולכים כולם להצביע, כפי הוראת כ"ק מרן מהר"א זי"ע מבעלזא.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 03 ינואר 2019, 12:09

אני פה כתב:נדבורנא (ב"ב) הרוב מצביעים
סלאנים בערך חצי חצי.
מונסי חצי חצי.

נדבורנא אכן תלוי בין ב"ב שיותר מצביעים מאשר ירושלים שבהם יש יותר הנוטים לקנאות.
לא יודע בכמה קולות זה מסתכם.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 03 ינואר 2019, 12:13

מרן ראש הממשלה שליט''א כתב:בבוהוש רשמית לא מצביעים חוץ מהזקנים שעוד זוכרים את ה'לחיים' בה' באייר אצל האדמו"ר זצ"ל.

בראחמיסטריווקא יש לחלק בין החסידים השורשיים - אלו שעוד היו אצל האבא כ"ק האדמו"ר רבי ישראל מרדכי זצ"ל לבין אלו שבאו להסתפח בנחלת בנו האדמו"ר הנוכחי שליט"א.
אלו השורשיים מצביעים כולם.
חסידי האדמו"ר הנוכחי - אלו ש"מסתובבים" שם - לא מצביעים כלל, מעצם היותם בטבעם קנאים.

שים לב גם שאבי האדמו"ר הנוכחי חתם על הקול קורא מידי ערב בחירות והאדמו"ר הנוכחי לא חותם.
שמעתי בעבר שיש מאחורי זה איזה סיפור שאירע בבחירות שהיו מיד לאחר עלותו לכהן על כסא אביו, אבל אני לא זוכר כעת פרטים מדוייקים בעניין.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 03 ינואר 2019, 12:44

פך שמן כתב:
אני פה כתב:הרשימה שלו זה מבחירות שעברו ורק מתוך 174 אלף קול, אתה לא ממוקד היום...

ה35,00 הנותרים הם של דגל?

ממש לא,
מתחלקים בערך חצי חצי בכל הארץ
כמה קולות יש לדגל בעמנואל?
בחצור?
בבת ים?
בבית חלקיה והמושבים מסביב?
וכן הלאה וכן הלאה...
לא זוכר כרגע במדויק את הרשימה
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי עקיב'לה » 03 ינואר 2019, 12:59

בשם מי מדבר ר' ליצמן כשמוותר על כבוד החסידים, הלוואי יעופו כבר האינטרסנטים ותתמנה נציגות חדשה מחוברת לעם ורצונותיו. מה מעניין אותי מליצמן וטסלר, מי הוא טסלר בכלל וכמה אנשים הוא מייצג? למה לא למשל יוסי דייטש, כי הוא לא וויזניצער אלא סלונימער.? בכמה וויזניץ כל כך גדולה מסלונים עד ששבעים שנה הם חייבים תמיד נציגות בכנסת ואף אחד אחר לא?
זו, ורק זו הבעיה של אגו"י, האיש הפשוט מפאתי בני ברק וגבעות בית שמש אין לו שום מושג מה הטאבו שיש לר' אייכלר או טסלר או כל מישהו אחר עלינו? מה הכישורים הסגוליים של ר' טסלר הזה, חבר מועצת העיר, עד שכבר יכול להיות פרלמנטר בכיר חבר כנסת ממש? קחו איזה מרצה בכיר, איש עם קסם אישי, מסבירן רהוט ולא חסרים ''חסידים'' כאלו. אנא, תחשבו על טובת הציבור ולא על האגו שלכם.
חבר'ה כבר כתבתי כאן אולי, הציבור החסידי מונה הרבה יותר מגור בעלז וויזניץ ביחד. תבדקו את מספר כיתות א' בכל העריים: בני ברק ירושלים אלעד ביתר מודיעין וכו' וכו' תופתעו מהתוצאות. כן! יותר מגור בלז וויזניץ ביחד. בלי שום ספק. אז צועקים לנו יש לכם את פרוש, וזו הטעות של אגו"י, גור בעלז וויזניץ ביחד הם אולי מנדט וחצי או שלושת רבעי, הציבור החסידי הגדול הם אלו שמכונים ''כלל חסידי'', (לא שלומי אמונים) הם נמצאים בכל מקום ברבבותיהם, והם גם ברסלב וחלקים מחב"ד, ואותם אין לכם לאחרונה כי אתם עסוקים בחלוקת השלל בצורה לא הוגנת.
עקיב'לה

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 03 ינואר 2019, 15:04

גאליציאנער כתב:
פך שמן כתב:

בוואטאפ הפנימי של דגל התורה...

אשרי המאמין..

התכוונתי לחברים החסידים מהפורום הזה.
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 03 ינואר 2019, 15:07

הם שולחים לך הודעות ??
איפה ? איך ??
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי מענהלשון » 04 ינואר 2019, 03:35

א יודעלע כתב:
פך שמן כתב:

מה-210

אע"פ שזה לא מדויק לגמרי,
כי לדוגמא בערד ובקרית גת אגודה גדלו פי שניים ב-3 שנים, ברור לכל שלא מדובר בגידול טבעי מקומי

333.JPG
אין לי כח לוויכחים עקרים על מספרים, המספרים לא מעוגלים מעט לחומרת אגודה, אלא הרבה מאד
אעיר רק על דבר אחד שתפס את עיני. רחובות 600, כך שחור על גבי לבן בלי להתבלבל מתוך 2500 קולות 600 הם חסידים.
אמנם יש שם לקרעשניף כ 450 בתי אב, לויזניץ+דזיקוב כ 200 בתי אב, ויש עוד מחסידויות שונות, אבל לפי חשבון "מעוגל מעט" 750 משפחות = 600 קולות.
מענהלשון

הודעה שלא נקראהעל ידי מענהלשון » 04 ינואר 2019, 04:08

מענהלשון כתב:
א יודעלע כתב:
פך שמן כתב:

מה-210

אע"פ שזה לא מדויק לגמרי,

333.JPG
אין לי כח לוויכחים עקרים על מספרים, המספרים לא מעוגלים מעט לחומרת אגודה, אלא הרבה מאד
אעיר רק על דבר אחד שתפס את עיני. רחובות 600, כך שחור על גבי לבן בלי להתבלבל מתוך 2500 קולות 600 הם חסידים.
אמנם יש שם לקרעשניף כ 450 בתי אב, לויזניץ+דזיקוב כ 200 בתי אב, ויש עוד מחסידויות שונות, אבל לפי חשבון "מעוגל מעט" 750 משפחות = 600 קולות.

אם כבר דברתי אז אדבר על עוד מקומות:
ירושלים: 21,000 למה? הם לא קיבלו 26,000? תטען גידול טבעי? תראה לי זוג צעיר חסידי בי-ם.
מאיפה עוד 3000 באשדוד 2000 בערד 2000 קרית גת ועוד מקומות? מהגידול הטבעי של ירושלים. נו, בס"ה הורדנו 5000 מעוגל מעט......
בית שמש: לעירייה בפעם קודמת היו כמעט 7000, בבית שמש אמור להיות גידול טבעי אז איך 4500? נו טוב, הורדנו 'רק' 2500 זה הרי מעוגל מעט.
מודיעין עילית 4 נציגים מתוך 13 זה כמעט 5000 אבל מה יש להתלונן על 1000 קולות? זה הרי מעוגל מעט.
בני ברק: עץ לא הצביעו, לית מאן דפליג שבלי עץ החסידים בב"ב הם יותר מדגל ולית מאן דפליג שהחסידים בב"ב הם יותר מבי-ם, לפחות היה נותן חצי + כ 24000 גם כאן 4000-6000 קולות פחות, כי זה מעוגל מעט.

ויש עוד הרבה מה להעיר על הפילוח ה'מעוגל מעט'. כ 20,000 קולות נעלמו לאגודה ככה סתם.

שירוצו לבד ויפסיקו להיות שפנים, דגל דורכים עליהם, יורקים עליהם, והם בולעים.
אני יודע שמפחדים להפסיד את בעלזא, אבל מצד שני תהיה התגייסות כללית וחבד יבואו ויביאו, יעברו את אחוז החסימה בקלות. וישאירו את דגל המתרברבים הרחק מאחור.
מענהלשון

הודעה שלא נקראהעל ידי מענהלשון » 04 ינואר 2019, 04:29

מענהלשון כתב:
מענהלשון כתב:
א יודעלע כתב:
פך שמן כתב:

מה-210

אע"פ שזה לא מדויק לגמרי,

333.JPG

אם כבר דברתי אז אדבר על עוד מקומות:
ירושלים: 21,000 למה? הם לא קיבלו 26,000? תטען גידול טבעי? תראה לי זוג צעיר חסידי בי-ם.
מאיפה עוד 3000 באשדוד 2000 בערד 2000 קרית גת ועוד מקומות? מהגידול הטבעי של ירושלים. נו, בס"ה הורדנו 5000 מעוגל מעט......
בית שמש: לעירייה בפעם קודמת היו כמעט 7000, בבית שמש אמור להיות גידול טבעי אז איך 4500? נו טוב, הורדנו 'רק' 2500 זה הרי מעוגל מעט.
מודיעין עילית 4 נציגים מתוך 13 זה כמעט 5000 אבל מה יש להתלונן על 1000 קולות? זה הרי מעוגל מעט.
בני ברק: עץ לא הצביעו, לית מאן דפליג שבלי עץ החסידים בב"ב הם יותר מדגל ולית מאן דפליג שהחסידים בב"ב הם יותר מבי-ם, לפחות היה נותן חצי + כ 24000 גם כאן 4000-6000 קולות פחות, כי זה מעוגל מעט.

ויש עוד הרבה מה להעיר על הפילוח ה'מעוגל מעט'. כ 20,000 קולות נעלמו לאגודה ככה סתם.

שירוצו לבד ויפסיקו להיות שפנים, דגל דורכים עליהם, יורקים עליהם, והם בולעים.
אני יודע שמפחדים להפסיד את בעלזא, אבל מצד שני תהיה התגייסות כללית וחבד יבואו ויביאו, יעברו את אחוז החסימה בקלות. וישאירו את דגל המתרברבים הרחק מאחור.

אין לי דבר נגד ריצה עם דגל, אבל בצורה שהם מתנהגים עכשיו, מורידים את אגודה על הברכיים, אין לאגודה ברירה.
מנסים לצייר את ירושלים -כולל כ 7000 קולות שאין להם זכות בחירה לכנסת- כמודד ארצי, אולי אשדוד היא המודד הארצי ואז דגל שווים 5% ואגודה 95%. ואולי קרית גת, ערד, ועמנואל הם המודד הארצי ואז דגל 0%?

מפחדים לרוץ לבד? אלי ישי הביא 80000 קולות באזורים חרדיים, תנו לו מקומות 3 6 הוא יבוא. הוא רואה את הסקרים שנותנים לו 2, ומחכה למי שיזמין אותו, אם יביא את מה שהביא פעם קודמת יהיו לו 2, יביא פחות יכנס לבד.
מענהלשון

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 05 ינואר 2019, 21:34

מענהלשון כתב:
א יודעלע כתב:
פך שמן כתב:

אתה מגזים בגדול, יש להם (לויזניץ=דזיקוב) ברחובות בקושי 60 משפחות.
"אני אידיאליסט. אני לא יודע לאן אני הולך, אבל אני בדרך" (קארל סנדבורג)
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 06 ינואר 2019, 11:39

אברהם וובר ממשיך בהזיות שלו אבל מפרגן יותר לאגודה כל זמן שזה לא על חשבון דגה"ת...

ב"משפחה" בטורו של ברייטקוף [חושב שהתרגום של השם שלו בעברית מדוברת זה "ראש קטן"...] המשיך וובר עם הדמיונות שלו שלדגל יש 160 אלף קולות "ספורים"...
רק שהפעם הוא 'פירגן' לאגודה ואמר שיש להם 90 אלף קולות - אם הם יגייסו את כל הכוחות שלהם...

איזה מותק...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 06 ינואר 2019, 11:40

אפשר להשיג את הטור של הברייטקוף עם הראש הקטן איפשהו במחשב ??
אני רוצה לקחת את הטור ולפרק את השקר שהוא בונה שמה קטע אחרי קטע..

יש ??
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 06 ינואר 2019, 11:49

בריטטקפף הוא הדובר הרשמי של סגן שר התורה
מקווה שמשלמים לו טוב
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 06 ינואר 2019, 12:07

אני גם חושב להציע למשפחה שידרשו מדגל התורה שהם ישלמו לו את המשכורת.
הוא משרת אותם מצויין ועושה להם תעמולה נהדרת באצטלה של אובייקטיביות.

נא להיזכר איך שהוא 'הדליף' ביום רביעי האחרון על הספין השבועי שלו לעיתונאים בגרוש העובדים בשירות היחצ"נות של דגה"ת אודות הריצה המשותפת של המפלגות החרדיות...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 06 ינואר 2019, 14:50

מי זה כתב:
מענהלשון כתב:
א יודעלע כתב:
פך שמן כתב:

נושא רחובות דובר פה בהרחבה והוכח שאין לכל אגודה יותר מ600 קולות ברחובות
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 06 ינואר 2019, 14:51

גם בביתר וחיפה ועוד מקומות דגל הביאו לא קולות אורגינליות שלהם. השאלה כמה בפועל כל אחד הביא לקלפי.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 06 ינואר 2019, 14:51

גאליציאנער כתב:אני גם חושב להציע למשפחה שידרשו מדגל התורה שהם ישלמו לו את המשכורת.

נא להיזכר איך שהוא 'הדליף' ביום רביעי האחרון על הספין השבועי שלו לעיתונאים בגרוש העובדים בשירות היחצ"נות של דגה"ת אודות הריצה המשותפת של המפלגות החרדיות...

דגל לברייטקוף אגודה לאליטוב, ועיתון משפחה יתחיל למנף רווחים מהשטויות וההזיות שמוכרים לנו.
למען הגילוי הנאות מעטות הפעמים שקראתי את כתבות שני העיתונאים הללו
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 06 ינואר 2019, 14:53

אני פה כתב:גם בביתר וחיפה ועוד מקומות דגל הביאו לא קולות אורגינליות שלהם. השאלה כמה בפועל כל אחד הביא לקלפי.

ההבדל שבביתר זה חרדים וברחובות זה אנשי מפא"י ודת"ל שלא הייתה להם מפלגה רשמית
בחיפה לדעתי זה אנשים שישימו דגל גם בקלפי בארצי כי הם הורי רשת החינוך נתיבות משה
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 06 ינואר 2019, 14:55

פך שמן כתב:
מי זה כתב:
מענהלשון כתב:
א יודעלע כתב:
פך שמן כתב:

ככל הנראה יש כן בסיס רחב יותר ממה שנראה לך
ב2015 היו 2500 קול
אני מניח ש1800 דגל עליהם אתה מדבר הכוונה ל2018
יוצא שב2015 היו 850 אגודה והיום באזור האלף.
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 06 ינואר 2019, 14:58

פך שמן כתב:
גאליציאנער כתב:אני גם חושב להציע למשפחה שידרשו מדגל התורה שהם ישלמו לו את המשכורת.

דגל לברייטקוף אגודה לאליטוב, ועיתון משפחה יתחיל למנף רווחים מהשטויות וההזיות שמוכרים לנו.
למען הגילוי הנאות מעטות הפעמים שקראתי את כתבות שני העיתונאים הללו

טוב שהדגשת
כי אליטוב לא מתחיל להיות יחצן מפלגתי
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 06 ינואר 2019, 15:07

פך שמן כתב:
מי זה כתב:
מענהלשון כתב:
א יודעלע כתב:
פך שמן כתב:

אתה דיבררת עם עצמך ולא הקשבת למה שאחרים טענו פה שזה כלל לא נכון...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי טבי » 06 ינואר 2019, 19:14

יש פה נקודה שכולם מפספסים אותה, כשדגל מוכרת שיש לה 160 אלף קולות, אלה לא ממש קולות בטוחים, היא מחשבנת בקולתיה את המאגר של ארגון לב לאחים. כבר בבחירות הקודמות דגל הציבה במקום השמיני את אליעזר סורצקין מנכ''ל לב לאחים (והחינוך העצמאי כיום) ופינטזה שבזכותו יכנס המנדט השמיני (!) בדגל נאמו לאורך כל המערכה שסורצקין וחילותיו מלב לאחים יביאו מאסות של חילונים ליהדות התורה, במוצאי הבחירות גילינו שעם כל הטרררם שדגל עשתה לא רק שהשמיני לא נכנס ירדנו ל -6 , בקיצור לב לאחים לא ממש סיפקו את הסחורה (אגב בדקתי במוצאי הבחירות וגילית שאם הפלג הירושלמי שמעורך בכ-25 אלף קול בארצי היה מצביע ליהדות התורה השביעי היה נכנס )
טבי

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 06 ינואר 2019, 19:44

אני זוכר שבסביבות בחירות תשע"ה היתה לי פגישה בבית "לב לאחים". ראיתי דפי הדרכה ליד עמדות המוקדניות איך לשכנע את הציבור להצביע ליהדות התורה.
אחת ההדרכות היא להגיד להם שהגר"ח קנייבסקי והאדמו"ר ממישקולץ הבטיחו ש...

ולעצם הפעילות של ארגוני הקירוב בתעמולת הבחירות,
לענ"ד אין בכך בעיה אם זה נעשה בדרך אגב,
כמו עדכון על הוראת רבותינו בסיום שיחה.

כמובן שהכל אמור להתנהל בהכוונת הרבנים.

מה דעתכם?
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 06 ינואר 2019, 20:48

מי זה כתב:אני זוכר שבסביבות בחירות תשע"ה היתה לי פגישה בבית "לב לאחים". ראיתי דפי הדרכה ליד עמדות המוקדניות איך לשכנע את הציבור להצביע ליהדות התורה.

מה דעתכם?

זה כנראה היה בעיר פתח תקוה, שם השפעתו של האדמו"ר גדולה.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 06 ינואר 2019, 20:49

מכל ערי השדה נכנסו 4 אלף קול ועוד 4 אלף מערים מרכזיות כמו רעננה וכו'.

בקיצור קהילות להשפיע...
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 06 ינואר 2019, 20:51

גאליציאנער כתב:
מי זה כתב:אני זוכר שבסביבות בחירות תשע"ה היתה לי פגישה בבית "לב לאחים". ראיתי דפי הדרכה ליד עמדות המוקדניות איך לשכנע את הציבור להצביע ליהדות התורה.

מה דעתכם?

אני מדבר על דף הדרכה בבית "לב לאחים" בבני ברק.
להערכתי הם חשבו שזה השם שהכי מוכר בציבור המסורתי,
אני הייתי ממליץ להם על האדמו"ר רבי דוד אבוחצירה.
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 06 ינואר 2019, 20:57

מי זה כתב:
גאליציאנער כתב:

מה דעתכם?

כנראה שלהם היו נתונים אחרים...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי טבי » 06 ינואר 2019, 21:14

מי זה כתב:
גאליציאנער כתב:

מה דעתכם?

רבי דוד אבוחצירא תמך בש''ס בבחירות האחרונות
למרות שלפי מה שאדמו''רי אבוחצירא אוחזים את עצמם כמאמינים בדרכו של הבעש''ט הקדוש והולכים לאורו הם אמורים להשתייך לאגודת ישראל ולא לש''ס, אבל זאת המציאות .
טבי

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 07 ינואר 2019, 12:49

הם אוחזים גם שהם מבני עדות המזרח, והם אכן משם...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי מי זה » 07 ינואר 2019, 17:46

אגב, מבחינה מפלגתית החבר'ה של רבני אבוחצירא נמצאים אצל דרעי או אלי ישי?
האם בגלל שאבוחצירא הם ממרוקו אז החסידים גם, ובמילא הם דרעי, או שזה לא קשור?

חבל שאין כאן כמה שסניקי"ם או טוניסאים שיציפו את הענינים.
מי זה

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 07 ינואר 2019, 22:03

מי זה כתב:אגב, מבחינה מפלגתית החבר'ה של רבני אבוחצירא נמצאים אצל דרעי או אלי ישי?
האם בגלל שאבוחצירא הם ממרוקו אז החסידים גם, ובמילא הם דרעי, או שזה לא קשור?

חבל שאין כאן כמה שסניקי"ם או טוניסאים שיציפו את הענינים.

העניינים מחוורים כל צרכם...
רבני אבוחצירא או שתומכים בש"ס או שלא מתערבים - ללא קשר לאלי ישי.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי טבי » 08 ינואר 2019, 17:00

יעקב ריבלין בראיון לסקופים ; דגל מנפחת את הבחירות בטלז סטון כאילו ומדובר במלחמה אמיתית. היום בערב נשמע על הצלחה מדהימה למרנן ורבנן ולדגל התורה בטלז סטון ואולי גם נקבל ריקודי 6-3 בשעה שמדובר בקשקוש מוחלט והתוצאה מכורה מראש, לפלאי אין שום סיכויי מול רביץ שמקבל תמיכה מכל הרבנים המקומיים וחברי המועצה והכוחות ביניהם כלל לא שווים.
טבי

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 09 ינואר 2019, 00:14

טבי כתב:יעקב ריבלין בראיון לסקופים ; דגל מנפחת את הבחירות בטלז סטון כאילו ומדובר במלחמה אמיתית. היום בערב נשמע על הצלחה מדהימה למרנן ורבנן ולדגל התורה בטלז סטון ואולי גם נקבל ריקודי 6-3 בשעה שמדובר בקשקוש מוחלט והתוצאה מכורה מראש, לפלאי אין שום סיכויי מול רביץ שמקבל תמיכה מכל הרבנים המקומיים וחברי המועצה והכוחות ביניהם כלל לא שווים.

המאבק צמוד ביותר יוכרע בעשרות קולות..
ושוב יעקב ריבלין עם התותים שלו
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 09 ינואר 2019, 00:16

פך שמן כתב:
טבי כתב:יעקב ריבלין בראיון לסקופים ; דגל מנפחת את הבחירות בטלז סטון כאילו ומדובר במלחמה אמיתית. היום בערב נשמע על הצלחה מדהימה למרנן ורבנן ולדגל התורה בטלז סטון ואולי גם נקבל ריקודי 6-3 בשעה שמדובר בקשקוש מוחלט והתוצאה מכורה מראש, לפלאי אין שום סיכויי מול רביץ שמקבל תמיכה מכל הרבנים המקומיים וחברי המועצה והכוחות ביניהם כלל לא שווים.

המאבק צמוד ביותר יוכרע בעשרות קולות..
ושוב יעקב ריבלין עם התותים שלו

כרגע הפער 3% לטובת רביץ
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 09 ינואר 2019, 00:17

זה מרד גלוי בהנהגת דגל.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 09 ינואר 2019, 00:19

אני פה כתב:זה מרד גלוי בהנהגת דגל.

לא יש הרבה חרדקי"ם שרואים בפלאי כמייצגם.
צפירת הרגעה קלפי 4 117 פלאי 427 רביץ
פך שמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 09 ינואר 2019, 00:19

כמה קלפיות לא נספרו?
סמל אישי של המשתמש
אני פה