***אשכול מרכזי - הבחירות לכנסת***

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד

Re: ***אשכול מרכזי - הבחירות לכנסת***

הודעה שלא נקראהעל ידי זלמן1 » 17 נובמבר 2018, 23:18

עכשיו אגודה מוכנה לבחירות. מתחילים להתבכיין עשקו אותנו רמסו אותנו, חייבים להחזיר את הכבוד.
זלמן1

{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 17 נובמבר 2018, 23:38

זלמן1 כתב:עכשיו אגודה מוכנה לבחירות. מתחילים להתבכיין עשקו אותנו רמסו אותנו, חייבים להחזיר את הכבוד.

רק בתנאי שיבוא מנהיג רציני שידע לנגן על הכשלון הזה כמו שצריך ולהחזיר את האימון. אחרת ישאר חוסר אמון.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי זלמן1 » 17 נובמבר 2018, 23:41

משולש כתב:
זלמן1 כתב:עכשיו אגודה מוכנה לבחירות. מתחילים להתבכיין עשקו אותנו רמסו אותנו, חייבים להחזיר את הכבוד.

רק בתנאי שיבוא מנהיג רציני שידע לנגן על הכשלון הזה כמו שצריך ולהחזיר את האימון. אחרת ישאר חוסר אמון.

התכוונת בטח ליועץ אסטרטגי.
זלמן1

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 17 נובמבר 2018, 23:43

גם טוב.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 18 נובמבר 2018, 00:07

אריה ארליך בטוויטר: שבוע טוב לשר החינוך בנט. שים לב: ככל שיעלה בסקרים מספרם של האזרחים שרוצים לראות אותך בתפקיד שר הביטחון - כך יפחתו הסיכויים שזה יקרה.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי משיב. » 18 נובמבר 2018, 00:53

ליהדות התורה זה העיתוי הכי גרוע.

הסקרים מראים 5-6 והם לא טועים.
הרבה יישארו בבית או יחפשו מפלגה אחרת, אולי יחד יכנסו בזכות זה.

רק התמודדות עצמאית של אגו"י, תציל את המצב.
משיב.

הודעה שלא נקראהעל ידי זלמן1 » 18 נובמבר 2018, 00:57

הסקרים לוקחים בחשבון עצרות בהשתתפות ר' חיים?
זלמן1

הודעה שלא נקראהעל ידי משיב. » 18 נובמבר 2018, 01:38

זלמן1 כתב:הסקרים לוקחים בחשבון עצרות בהשתתפות ר' חיים?
מי שמצביע בגלל הגר"ח, עונה גם בסקר.
משיב.

הודעה שלא נקראהעל ידי משיב. » 18 נובמבר 2018, 02:34

אני פה כתב:איך אומר ח"כ אייכלר עם כל הכבוד ליהדות התורה אנחנו מיעוט שבמיעוט 6 מדנטים, ואם לא נדע להתאחד האויבים שלנו מבחוץ יבלעו אותנו, כולם יצטרכו להוריד את האף ולהתאחד.
יש קולות ל 8 מנדטים, זה לא בא לידי ביטוי כי יש חרדים שבוחרים למפלגות אחרות.
זה יבוא לידי ביטוי אם ירוצו בנפרד.
אחרי הבחירות לעיריות ריצה משותפת תבריח עוד מצביעים, לא יעלו מ 6 אולי ירדו ל5.
משיב.

הודעה שלא נקראהעל ידי א יודעלע » 18 נובמבר 2018, 02:35

משיב. כתב:
אני פה כתב:איך אומר ח"כ אייכלר עם כל הכבוד ליהדות התורה אנחנו מיעוט שבמיעוט 6 מדנטים, ואם לא נדע להתאחד האויבים שלנו מבחוץ יבלעו אותנו, כולם יצטרכו להוריד את האף ולהתאחד.
יש קולות ל 8 מנדטים, זה לא בא לידי ביטוי כי יש חרדים שבוחרים למפלגות אחרות.
זה יבוא לידי ביטוי אם ירוצו בנפרד.
אחרי הבחירות לעיריות ריצה משותפת תבריח עוד מצביעים, לא יעלו מ 6 אולי ירדו ל5.

יש הרבה מאוד חסידים שלא מצביעים
יש לזה הוכחות מכל הכיוונים
א יודעלע

הודעה שלא נקראהעל ידי ירושלים של מעלה » 18 נובמבר 2018, 17:24

חויזר כתב:
אני פה כתב:אגודה תרוץ עם הליכוד דגל עם העבודה, ובא לציון גואל.

אליבא דאבישי בן חיים בעוד זמן לא רב זה מה שעלול לקרות..

את הסימנים כבר ראינו היום בבוקר ברשבם
(ואני מדבר נטו על העסקנים ח"ו לא הל גוד"י )
סמל אישי של המשתמש
ירושלים של מעלה

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 18 נובמבר 2018, 17:34

עמית סגל בטוויטר:
לא ברורה הלהיטות של כחלון ובנט ללכת לבחירות ולסכן את שלטון הימין. מילא אם היה מדובר בסיבה מהותית כמו זהות מגישת החדשות בערוץ הטלויזיה הרביעי בגודלו בישראל
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסים » 18 נובמבר 2018, 18:24

רביזון כתב:
משולש כתב:
משולש כתב:
רביזון כתב:עצוב מאוד.
מצידי שכולם ילכו הביתה.
ממש כואב לראות איך אנחנו נראים.
ותסלחו לי, טבעי ביותר שיהיו מריבות, אבל אם כן, למה לא יכולים גדולי ישראל לשבת ביניהם ולסכם עניינים ולהגמיש דעתם האחד עם השני?
הרי אם תורה היא זו, הרי דרכיה דרכי נועם, הצעקה צריכה להגיע מכל שכבות הציבור!
דיי נמאסתם (כוונתי לפוליטקאים בלבד!) תנו לגדולי ישראל כולם אבל כולם משתי המועצות לשבת יחד מבלי להתערב, מבלי שום נכד, ומבלי שום עסקן, ולסגור את העניינים לבד, ולאחר שעתיים לפתוח את החדר ולהורות את מה שהם חושבים להורות פה אחד, ואת המחלוקות להשאיר בחדר!
מה, לסדום נהיינו ולעמורא דמינו?
מה אנחנו מבקשים? הרי לא באנו ח"ו שלא לשמוע בכל גדו"י, להיפך! שיסתדרו ביניהם!

זה בסדר, תמיד היו מחלוקות בין גדולי ישראל.

אגב, תגובה יפה שראיתי בפורום אוצר:

הדבר הכי חשוב שארצה לייעץ, באופן כללי, הוא שהטפות צדקניות אינן תחליף לצדקות, ואולי להיפך, שהרי אחרי שכולם כאלו מושחתים, אז גם אני הצדיק שבד"כ לא כזה (כי אני הרי כל הזמן מטיף ליושר בחיים הציבוריים), מותר לי פעם אחת לעמוד על שלי במלחמה מול השכן שבונה, מול המעסיק שפיטר, או מול האח שהשתלט על ירושה וכו'. בקיצור הצדיק האמיתי בד"כ דורש מעצמו, ומגלה סלחנות והבנה כלפי אחרים, ולא להיפך.

מאבקים ציבוריים על משאבים הם דבר בלתי נמנע, שכמעט ואי אפשר להאשים בזה אף אחד. אדרבה, ימליץ הרב ... כיצד ניתן לחלק אותם באופן אחר. בינתיים לא ידוע לנו. כל זמן שזה נעשה באופן לגיטימי. אם לפעמים בלהט המאבק קורים דברים לא טובים, זה מאוד לא בסדר. אבל אותם אנשים הם לא בסדר אף פעם. יתכן שמאבק זה או אחר היה ניתן למניעה, או נוהל באופן לא הוגן, אבל הרי המטיפים נגעלים מעצם העובדה שציבורים דורשים לעצמם משהו, ולדידם הרבה כסף ושליטה בכלל לא אמורים להיות מלווים באופן טבעי במאבקים, או שאולי המשאבים הללו מיותרים (גם כן תפיסה בלתי מציאותית), בכל מקרה הבעות הגועל המוגזמות וכו' נראות ילדותיות מעט.

אסביר לך את ההבדל בין האכפתיות (אולי לרגע) שאפפה אותי לבין הילדותיות שהוא כותב עליה.
אם נסכים יחד שכל הסיפור כאן הוא פוליטי, על כסף ושררה, אני מצטרף להבנה שכל התככים והמריבות הם לגיטימיות.
אבל אם מערבים לי 'ערכים' בדמות אמירות שנונות מגדולי ישראל, זה נשמע אחרת, וזה לא מתקבל.
מצידי אפשר מחר לקום ולהתווכח פוליטית מי בראש, כך גם עושים בליכוד ובעבודה, אבל להכניס לזה כיסוי כאילו מדובר בקידוש השם וכדומה, כשבעצם אתה קולט שעובדים עליך ומסבנים אותך בסיפורי אלף לילה ולילה, זה גועל נפש אמיתי.

גם אני חושב שאם הבחירות לעיריה למשל היו מתנהלים בלי ערבוב קדושה וגדולי ישראל, היה מוטב לכל הצדדים. כי אז זה לא ענין אידיאולוגי כביכול אלא ענין פרסונלי בלבד, דבר המובן לכל ואינו מעורר אימוציות עקרוניות. זה שהדבר הופך ל"מאבק" בין ה'גדולים' זה מסיט את הנושא לאבר שהנשמה תלויה בו. זה דבר שמצליח לגעת בכל אדם בדברים הכי חשובים לו וזה כמובן גם פוגע בהערכה לגדולים משני הצדדים. הדבר הזה מיותר ומזיק לנו ולילדנו. ככל הידוע לי בכמה וכמה מקומות הסיפור האמיתי מסתתר במחוזות רחוקים מאד מיידישקייט או מקדושת השבת וכדו'. הסיפור נמצא לפעמים בכלל אצל כרישי נדל"ן למינהם... או השפעת בעלי ממון אינטרסנטים. חבל חבל! שמגייסים את כל הקדוש והיקר למלחמות אגו וכח.
יוסים

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסים » 18 נובמבר 2018, 18:33

ירושלים של מעלה כתב:
חויזר כתב:
אני פה כתב:אגודה תרוץ עם הליכוד דגל עם העבודה, ובא לציון גואל.

אליבא דאבישי בן חיים בעוד זמן לא רב זה מה שעלול לקרות..

את הסימנים כבר ראינו היום בבוקר ברשבם
(ואני מדבר נטו על העסקנים ח"ו לא הל גוד"י )

נכון הדבר שהדגלונים מאוחדים והאגודניקים מפולגים. כל אדמו"ר עושה שבת לעצמו. אבל אם אגודה ילכו לבד, אז כל אדמו"ר ידע שאם הוא לא משתתף חזק, פשוט לא יהיו לו נציגים והוא יעמוד בתור ללשכת מקלב למשל. או אז כשכל האדמורי"ם יפעלו במרץ, יופתעו הדגלונים והם עשויים לגלות כנראה את האמת שאם, כל, אבל כל, החסידים, מצביעים בהרכב מלא, הם הרבה יותר מדגל. לדעתי ולצערי שווה פעם אחת ולתמיד לעשות את הדבר הזה ולהביא שקט לציבור כולו לפחות לעוד 30 שנה. תהיינה התוצאות אשר תהיינה.
יוסים

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 18 נובמבר 2018, 19:13

אני מסכים אתך בנקודה אחת: צריך להפריד את דגל מגור. כל השאר יכולים באמת ללכת ביחד במסגרת "יהדות התורה" או כל שם אחר שיבחרו.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי רביזון » 18 נובמבר 2018, 19:53

משולש כתב:אני מסכים אתך בנקודה אחת: צריך להפריד את דגל מגור. כל השאר יכולים באמת ללכת ביחד במסגרת "יהדות התורה" או כל שם אחר שיבחרו.

ברור, משום שאתם מעדיפים כאלו שיתנהגו כמו עיזים.
רביזון

הודעה שלא נקראהעל ידי RUSHL » 18 נובמבר 2018, 20:00

.
קבצים מצורפים
ויהי למחרת.pdf
(310.53 KiB) הורד 78 פעמים
אם אתה לא מנסה להבין בן אדם מקרוב אל תשפוט אותו מרחוק
סמל אישי של המשתמש
RUSHL

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 18 נובמבר 2018, 20:34

רביזון כתב:
משולש כתב:אני מסכים אתך בנקודה אחת: צריך להפריד את דגל מגור. כל השאר יכולים באמת ללכת ביחד במסגרת "יהדות התורה" או כל שם אחר שיבחרו.

ברור, משום שאתם מעדיפים כאלו שיתנהגו כמו עיזים.

זה ההגדרה שלך לכל החסידויות חוץ מגור?
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 18 נובמבר 2018, 20:38

המשבר הקואליציוני מחריף והתפטרות ליברמן שהחלה את כדור השלג הפוליטי הזה, נראה רחוק עם הסערות המתחדשות בכל רגע. ראש הממשלה בנימין נתניהו, מונה לתפקיד שר הביטחון והוא בדרכו לקריה בתל אביב, שם ייפגש עם הרמטכ"ל גדי איזנקוט, ראש השב"כ נדב ארגמן ובכירי מערכת הביטחון.

לאחר התפטרותו של ליברמן, תפקידו של אלי בן דהאן כסגן שר הביטחון, פקע מאליו. בעוד שבמנפלגת "הבית היהודי" דורשים למנותו שוב, ראש הממשלה נתניהו מתעלם מהבקשה ודוחה אותה.

כזכור, בבית היהודי שבים וחוזרים על דרישתם למנות את שר החינוך נפתלי בנט לשר הביטחון ומשלא, כך מבטיחים בסיעה, המפלגה על שמונת חבריה, תפרוש מהקואליציה ובכך תביא לקיצה של כהונת הממשלה הנוכחית.

עשו לייק לעמוד הפייסבוק שלנו ותישארו מעודכנים
כעת לאחר החלטת ראש הממשלה נתניהו שלא למנות את אלי בן דהאן לסגן שר הביטחון, דבר המעוגן בהסכמים קואליציוניים, מאיימים בבית היהודי כי לא יצביעו עם הקואליציה. "בשעות האחרונות פעלנו באינטנסיביות למול אנשי לשכת ראש הממשלה על מנת למנוע את ההחלטה הלא הוגנת של פיטורי סגן שר הביטחון, הרב אלי בן דהן, שהתקבלה ללא כל סיבה מוצדקת. לצערנו, ראש הממשלה ואנשי נוהגים בכוחניות כלפי הבית היהודי, כפי שלא היו עושים מול אף מפלגה אחרת. נוצר מצב א-סימטרי, שבו סגן שר הביטחון נאלץ לשלם את המחיר על התפטרותו המבישה של שר הביטחון אשר ברח מאחריות".

לדברי "הבית היהודי": "אין כל סיבה לפטר צוות שלם של סגן שר ויועציו, ולשלוח מספר משפחות לאבטלה מיידית, בשל גחמה בלתי מוסברת. לצערנו, למרות בקשות חוזרות ונשנות, אנשי לשכת ראש הממשלה נותרו בשלהם. אנו לא נאפשר את האבסורד הזה. לכן, סיעת הבית היהודי לא תצביע עם הקואליציה באף הצבעה עד אשר יחזור בו ראה"מ מהחלטתו".

בתוך כך, בלשכת ראש הממשלה נתניהו הודיעו כי בשעות הערב תתקיים הצהרה על ידי ראש הממשלה בנימין נתניהו. בהצהרה זו להערכת הפרשנים, יכריז ראש הממשלה על הקדמת הבחירות ופיזור הממשלה והכנסת.

קול חי
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסים » 19 נובמבר 2018, 00:39

דרך אגב בחו"ל הולכים עם המפלגות הגדולות ומשיגים הישגים נכבדים. אם החרדים ישתבצו במפלגות הגדולות יהיה נהדר. למשל אגודה עם כולנו דגל עם ליברמן וחסל סדר שנאה. אחרי שיוכח הכח של כל אחד כמה נציגים הוא הכניס נוכל ללכת יחד בבלוק טכני. פירוש: יספרו כמה היה לכל מפלגה בקלפיות באיזורים החרדים ונדע את האמת ובא לציון גואל.
יוסים

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 19 נובמבר 2018, 01:26

ממחר בבוקר החסידים צוהלים 4-2
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 19 נובמבר 2018, 10:00

זה התחיל ע"י ליברמן לא על ידם, אבל בכל זאת אני לא מבין את בנט, על מה הוא מתפטר? למה מגיע לו שר הביטחון? אולי מגיע עכשיו לפרוש להיות שר הכלכלה? על מה, מה קרה עכשיו שמגיע לו להיות שר בכיר?
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 19 נובמבר 2018, 13:23

יש לו את אותם תירוצים כמו של ליברמן...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 19 נובמבר 2018, 13:25

אני פה כתב:השר מאשר: בנט ושקד יתפטרו בשעה 10:30
תזכרו את התאריך הזה. ביום י"א כסליו תשע"ט - הממשלה ה-34 ככל הנראה מתפרקת סופית, באמצעות התפטרותם של שרי 'הבית היהודי' בנט ושקד

רשמתי עם עט איך אני מוחק עכשיו??
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי ירושלמי בנשמה » 19 נובמבר 2018, 13:25

תזכרו את התאריך הזה. ביום י"א כסליו תשע"ט - הממשלה ה-34 ככל הנראה מתפרקת סופית, באמצעות התפטרותם של שרי 'הבית היהודי' בנט ושקד

נו אנחנו זוכרים בינתיים לא יצא מזה כלום!!!
ירושלמי בנשמה

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 19 נובמבר 2018, 13:27

עדיין לא התפטרו ?
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי ירושלמי בנשמה » 19 נובמבר 2018, 13:29

שר החינוך נפתלי בנט הודיע כי למרות האיומים על התפטרות מהקואליציה, הוא החליט שלא לעשות זאת כעת. במסיבת עיתונאים שכינס בנט יחד עם שרת המשפטים איילת שקד, הוא אמר כי אמנם נתניהו אמר שהוא חשוב שבנט ראוי לשר ביטחון, ונכון שאתמול נטל את התפקיד לעצמו, אולם נתניהו החליט לשנות נתיב להוביל למהלך בביטחון ולשנות נתיב של עשר שנים.

"אם ראש הממשלה רציני בכוונותיו ואני רוצה להאמין למילים שלו, אני אז אני אומר כאן לרה"מ אנחנו מסירים ברגע זה את כל דרישותינו הפוליטיות".

בנט המשיך ואמר כי "אני מניח שאשלם מחיר פוליטי בשעות הקרובות, לא נורא נתגבר. עדיף שרה"מ ינצח אותי בקלפי מאשר שהנייה ינצח את מדינת ישראל".

בנט סיפר על טלפון שהיה לו עם זוכה פרס נובל הפרופ' אומן, שהתקשר אליו אתמול כאשר רצו שמועות על כך שהוא עומד להתפטר, והפציר בו שלא לעשות זאת.

בנט הוסיף ואמר: "לא יודע כמה הממשלה הזו תשרוד עם 61 חכים אבל אנחנו מוכנים לנסות באם הממשלה תתחיל סוף סוף להוביל לנתיב הנכון ולפעול כממשלת ימין אמיתית אז כדאי לנסות". "הכדור עובר לראש הממשלה, המהפך הביטחוני המובטח יעמוד למבחן בו נראה האם נשתחרר מהמדיניות הרופסת. המבחן יהיה במעשים ולא במילים הציבור שבע מילים, אנחנו לא נעמוד כצופים ביציע שבוחנים את ראש הממשלה אלא ניתן כתף ונעשה כמיטב יכולתנו לסייע. מכאן אחזור בשמחה להוביל את חינוך ילדי ישראל".

את דבריו פתח בנט בנאום שמזכיר את האסטרטגיה של נתניהו, בו סיפר על עברו הצבאי וכניסתו למערכת הפוליטית כאשר הוא עוזב את המקום הנוח לו. בדומה לנתניהו שהזכיר את אחיו, בנט הזכיר את חברו עמנואל מורנו הי"ד. "בגלל המלחמה הזו עזבתי את ההייטק שכל כך אהבתי ונכנסתי לפוליטיקה". בנט תקף את מדיניות הממשלה ואמר כי דברים שפעם היו ברורים פתאום מוטלים בספק. משהו לא טוב קורה לנו מבפנים". שנים לא מועטות בעשור האחרון בראשות נתניהו שמדינת ישראל הפסיקה לנצח. ראיתי זאת במו עיני במלחמת לבנון השניה כמפקד כוח בגיזרה בלבנון, ריאתי את המבוכה ואת הבלבול ואת חוזר הנחישות ואת היעדר הרוח".

"מה שראש הממשלה מכנה 'אחריות' מתפרש על ידי אוייבנו כ'הססנות'. והקו ביניהם הוא דק. הספינה של ביטחון מדינת ישראל שטה בעשור האחרון לכיוון לא טוב", אמר בנט.

לאחר דבריו של השר בנט אמרה שרת המשפטים כי ראש הממשלה הפר את הסיכום עוד מ-2015 שבנט יהיה שר ביטחון. בהתייחסה לאירועים האחרונים אמרה כי "רבים הפצירו בנו להתפטר במהלך הימים האחרונים. לאחר שליברמן קם ועשה זאת היו מי שכעסו עלינו כיצד פספסנו את המומנטום. צר לי לאכזב את אותם קולות. אנחנו שליחי ציבור עם אחריות על הכתפיים. לעולם לא נברח מאחריות. לעולם לא נצא למהלך פוליטי משיקולים תדמיתיים, תוך סיכון הביטחון הלאומי של מדינת ישראל".

השרה שקד הדגישה כי נפתלי בנט הוא האיש המתאים לכהן כשר הביטחון של מדינת ישראל. להפיח רוח חדשה במערכת. להביא לכך שישראל תחזור לנצח. שאויבנו יחזרו לפחד מאיתנו". "אנחנו שליחי ציבור. אנחנו לא נברח מאחריות. אנחנו לא נבחר בחרפה. אנחנו לא נעצים את ההישג התדמיתי שהעניק ליברמן לארגוני הטרור ברצועה. הם צופים בצעדנו, ולא רק הם. המזרח התיכון כולו מביט לעברנו". "יתכן שההחלטה שקיבלנו תיפגע בנו ברמה האישית. בחרנו לנהוג באחריות לאומית. אין לנו את הלוקסוס לשקול שיקולים אישיים. היד שלנו חשובה מכדי להורידה מההגה".

שקד סיימה את דבריה: "מפלגת הבית היהודי תמשיך להיות המצפן הלאומי של הממשלה הזאת. לראשונה מאז הימין עלה לשלטון הוא התחיל למשול. עשינו עבודה מדהימה בחינוך ובמשפטים, ועוד היד נטויה. אני מקווה שקרב היום, שנעשה זאת גם בביטחון הלאומי של מדינת ישראל".
ירושלמי בנשמה

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 19 נובמבר 2018, 13:43

שירית אביטן:(כתבת פוליטית מקור ראשון)
ההצעה של נתניהו לבנט עכשיו: להקים "מטבחון" ביטחוני מצומצם שבו יהיה חבר רה"מ, בנט ושר בכיר מהליכוד.
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 19 נובמבר 2018, 13:47

כנראה שטייניץ, לאיזון מול בנט...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 19 נובמבר 2018, 13:48

שיך כתב:שירית אביטן:(כתבת פוליטית מקור ראשון)
ההצעה של נתניהו לבנט עכשיו: להקים "מטבחון" ביטחוני מצומצם שבו יהיה חבר רה"מ, בנט ושר בכיר מהליכוד.

פה: viewtopic.php?p=469313#p469313 עודכן כבר על רביעיה...

:D :D
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 19 נובמבר 2018, 13:50

אתה לא היחיד שחשב כך..
ח"כ נורית קורן בטוויטר:
אדוני ראש הממשלה @netanyahu, אני דורשת את תיק המשפטים, במידה והשרה שקד מתפטרת. חברתי השרה @Ayelet__Shaked, ביום שישי מתכנסת הועדה לבחירת שופטים, יש אנשים ראויים שממתינים למינוי הרבה מאוד זמן, וצריך לעשות הכל כדי שהוועדה תתכנס במועדה.
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי חרדים לשלום » 19 נובמבר 2018, 15:58

מישהו יודע אלו "אמצעים חשובים ביטחוניים" רצו להטמין היחידה המובחרת שנתקלה בעזה? כך טוענים החמאס, לפי מה שמופיע הבוקר בעיתון.
חרדים לשלום

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציאנער » 19 נובמבר 2018, 17:01

מתקני האזנה למפקדה של החמאס.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציאנער

הודעה שלא נקראהעל ידי 1010 » 19 נובמבר 2018, 17:41

שמעתי הגדה נכונה מאחד העיתונאים, שבנט הקריא הבוקר את נאום הפרישה שלו ובסך הכל שינה את השורה המסכמת וסיכם שהוא לא מתפטר, אבל כל הנאום היה אותו הנאום של ההתפטרות.
סמל אישי של המשתמש
1010

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 19 נובמבר 2018, 20:21

אני פה כתב:נתניהו התגלה כקוסם מספר 1 בארץ פעם אחר פעם הוא מהתל על כולם, אין מה לומר הוא חזק.

אני הבטחתי מראש.
אין לי כוח לחפש את הקישור.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי זלמן1 » 24 דצמבר 2018, 15:45

הקפצה
זלמן1

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 24 דצמבר 2018, 15:58

ביבי לפני חודש:
"מניסיוני אני אומר לכם שאנחנו נמצאים באחת התקופות הביטחוניות המורכבות ביותר, ובתקופה כזאת לא מפילים ממשלה. בתקופה כזאת לא הולכים לבחירות, זה חוסר אחריות. יש לנו עוד שנה שלמה עד הבחירות, אנחנו בעיצומה של המערכה, ובאמצע המערכה לא נוטשים. באמצע המערכה לא משחקים בפוליטיקה"
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 24 דצמבר 2018, 16:06

ראשי הקואליציה החליטו לפזר את הכנסת; הבחירות - בערב פסח
על רקע המשבר שנוצר בחקיקת חוק הגיוס החדש, בקואליציה הודיעו כי החליטו פה אחד לפזר את הכנסת וללכת לבחירות חדשות לאחר קדנציה של ארבע שנים מלאות | מועד הבחירות לכנסת: ד' בניסן | בקואליציה הבהירו: "השותפות בכנסת ובממשלה תימשך גם בתקופת הבחירות" חוק הגיוס לא יחוקק בעקבות התנגדות יש עתיד ישראל ביתינו ואגודת ישראל.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 24 דצמבר 2018, 16:10

גורמים משפטיים בכירים העריכו היום כי הדיונים על תיקי ראש הממשלה יימשכו כסדרם. אולם היועץ המשפטי לממשלה לא יפרסם את החלטתו ככל שהיא תתקבל סמוך למועד הבחירות. זאת כדי למנוע מראית עין של השפעת המערכת המשפטית על ההליך הדמוקרטי.
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 24 דצמבר 2018, 16:33

שיך כתב:ביבי לפני חודש:
"מניסיוני אני אומר לכם שאנחנו נמצאים באחת התקופות הביטחוניות המורכבות ביותר, ובתקופה כזאת לא מפילים ממשלה. בתקופה כזאת לא הולכים לבחירות, זה חוסר אחריות. יש לנו עוד שנה שלמה עד הבחירות, אנחנו בעיצומה של המערכה, ובאמצע המערכה לא נוטשים. באמצע המערכה לא משחקים בפוליטיקה"

נתניהו: "אפשר ללכת לבחירות, המבצע לנטרול המנהרות בצפון מאחורינו"

צריך להוריד את הכובע לאברהם משה. הוא צדק בכל מילה.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 24 דצמבר 2018, 16:41

אני פה כתב:

ציטוט מדויק:
רובו ככולו, מאחורינו. היינו צריכים להשלים את זה
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 24 דצמבר 2018, 20:17

נזכיר:

יאיר כתב:כאן ניתן לכתוב בנושא הבחירות לכנסת ובכלל. אין לפתוח אשכולות נוספים. תודה.

לרכז הכל באשכולות הקיימים
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 24 דצמבר 2018, 20:30

שיך כתב:
אני פה כתב:

ציטוט מדויק:
רובו ככולו, מאחורינו. היינו צריכים להשלים את זה

אז אברהם משה צדק, לא? ;)
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הקודם

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אני פה, יהיה טוב ו־73 אורחים