התרמה לרש"י

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

התרמה לרש"י

הודעה שלא נקראהעל ידי מני » 25 דצמבר 2018, 16:47

נדמה שכמעט אין צורך להציג לציבור את ישיבת רש"י. מי לא שמע על הישיבה שפותחת את השערים לבחורים שנשרו מהמסגרות הישיבתיות, נמצאים ברחוב במצבים רוחניים קשים, ומי שקולטת אותם ומשיבה אותם לדרך הישר זו ישיבת רש"י.

הישיבה שהוקמה לפני כ20 שנה היא החלוצה ומתוות הדרך גם למסגרות אחרות שקמו לאחר מכן לסיוע לבחורים "מתמודדים", והיא בעצמה מונה כיום 7 ישיבות עם למעלה מ300 תלמידים, כאשר מאות בחורים נוספים מתדפקים על דלתותיה והישיבה נאלצת להשיב פניהם ריקם מחוסר מקום.

מי שמכיר את בוגרי ישיבת רש"י לא יכול שלא לצאת מגדרו מהתפעלות מהחינוך הישר ומהעמדת הדרך של אותם יהודים שהגיעו אל באר שחת, ויצאו ממנה וכיום הם בני חיי העולם הבא, אברכים, אנשי עמל, יראי שמים מרבים.

אין מי שלא מתפלל, מייחל, מקוה, ומצפה לראות את ילדיו הולכים בדרכו, דרך ה', אולם בדור תהפוכות זה איש לא יכול להיות בטוח שיזכה לכך. ישיבת רש"י שם בשבילנו ובשליחותינו.

בואו ונעזור לישיבת רש"י להתרחב, לגדול, לקלוט עוד ועוד בחורים ולהנחותם בדרך הישר, ושלא נצטרך.

היום עורכת הישיבה "גיוס המונים" לטובת הרחבת היכולת של הישיבה לקלוט עוד ועוד בחורים ולהציל אותם מרדת שחת כפשוטו. השאיפה היא להגיע לסכום של 5 מליון ש"ח להם זקוקה הישיבה להמשך קיומה ופריחתה. בואו וסייעו לישיבה ותזכו מידה כנגד מידה לילדים יראי השם כברכת התורה וחכמיה.

מצורף קובץ וידאו מיוחד של מאות בני הישיבה בשירת "יברכך השם", שיר שריגש רבבות.
ביוטיוב (פתוח בנטפרי): https://www.youtube.com/watch?v=_sAwz3pYka4
בג'מבו מייל: https://jumbomail.me/j/acEOAATqdU2UBu_

להשתתפות במאמץ וסיוע לישיבת רש"י, לחץ כאן:
http://bit.ly/2R9rTsd

או חייגו: 02-3012030 (מענה ממוחשב או אנושי)


סרטוני הקמפיין שנשלחוו בתפוצה קודמת:
הכירו את ישיבת רש"י
באתי לרש"י כי...
מני
 
הודעות: 186
הצטרף: 10 ינואר 2014, 01:29
{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: 771977, אני פה, חסיד ליובאוויטש, טבי, טהרנו, יוסף בן יוסף, יעבץ, מי זה, מישהי מירושלים, משולש, סודנא, פעמון זהב ורימון, ראש בטטה, שלוימה ו־110 אורחים