שיטת השקשוקה - מצונזר

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

שיטת השקשוקה - מצונזר

הודעה שלא נקראהעל ידי חיים שיש בהם » 19 יולי 2013, 10:33

חברים יקרים, איש בשורה אנוכי היום. אני מעלה לפורומינו הנכבד את הסרט "שיטת השקשוקה" - סרט חובה בנושא הון-שלטון, שצונזר על ידי בס"ד לכל אורכו מתמונות נשים וכו'.
יש כמה סצנות שנחתכו לגמרי בגלל הבעייתיות שלהן, כמו סצנה בסוף הסרט כאשר מיקי מתעמת עם סמי בכבודו ובעצמו בחברת אשתו או עימות של מיקי עם יו"ר האגודה למלחמה בסרטן (אישה) על הוקרה שנתנה ל"חברה לישראל" וסצנה של כינוס מועצת המוזיאונים, ויש כאלה שנחתכו באמצע בכמה קטעים בעייתיים, כמו הרצאה של מר ירון זליכה, או פנאל על שוק האנרגיה בהשתתפות עידן עופר. יש לעקוב אחר הכיתוביות ולא רק אחר פס הקול.
מה שעמד בראש מעייני הוא לשמר את המסרים של הסרט ככל שניתן כמובן לא על חשבון טהרת העיניים. עם כל השתדלותי אני מודיע שאינני לוקח אחריות של מאת אחוזים על הסרט וההורדה על אחריות המורידים בלבד. 3128000, לתשומת ליבך.
הסרט הוא בפורמט FLV, לצפיה יש להוריד את הנגן VLC מ- http://vlc-media-player.he.softonic.com/
חברים, הפעם אני מבקש שתגיבו, כי לפי התגובות אראה את הביקוש ואת התועלת ובל"נ בע"ה אעשה זאת שוב. המאמץ הזה לקח לי שעות ארוכות, ואני רוצה לראות אם זה השתלם.
תודה ענקית לחברנו היקר אברומי ש. שטרח לשלוח לי תוכנה לעריכה, וגם הדריך אותי פעם אחר פעם בסבלנות איך משתמשים בה.
תהנו!!!

הלינק המתוקן -

http://www.jumbomail.co.il/Downloads.as ... 347139343D
חברים יקרים, עזרו לעמיתיי מנהלי הפורום היקרים לשמור על אופי הפורום מכל משמר!
בכבוד רב ובתקווה להבנה: חש"ב - מנהל פורום 'לדעת' לשעבר
סמל אישי של המשתמש
חיים שיש בהם

{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: שיטת השקשוקה - מצונזר

הודעה שלא נקראהעל ידי מחנך » 19 יולי 2013, 10:53

חיים שיש בהם כתב:חברים יקרים, איש בשורה אנוכי היום. אני מעלה לפורומינו הנכבד את הסרט "שיטת השקשוקה" - סרט חובה בנושא הון-שלטון, שצונזר על ידי בס"ד לכל אורכו מתמונות נשים וכו'.
יש כמה סצנות שנחתכו לגמרי בגלל הבעייתיות שלהן, כמו סצנה בסוף הסרט כאשר מיקי מתעמת עם סמי בכבודו ובעצמו בחברת אשתו או עימות של מיקי עם יו"ר האגודה למלחמה בסרטן (אישה) על הוקרה שנתנה ל"חברה לישראל" וסצנה של כינוס מועצת המוזיאונים, ויש כאלה שנחתכו באמצע בכמה קטעים בעייתיים, כמו הרצאה של מר ירון זליכה, או פנאל על שוק האנרגיה בהשתתפות עידן עופר. יש לעקוב אחר הכיתוביות ולא רק אחר פס הקול.
מה שעמד בראש מעייני הוא לשמר את המסרים של הסרט ככל שניתן כמובן לא על חשבון טהרת העיניים. עם כל השתדלותי אני מודיע שאינני לוקח אחריות של מאת אחוזים על הסרט וההורדה על אחריות המורידים בלבד. 3128000, לתשומת ליבך.
הסרט הוא בפורמט FLV.
חברים, הפעם אני מבקש שתגיבו, כי לפי התגובות אראה את הביקוש ואת התועלת ובל"נ בע"ה אעשה זאת שוב. המאמץ הזה לקח לי שעות ארוכות, ואני רוצה לראות אם זה השתלם.
תודה ענקית לחברנו היקר אברומי ש. שטרח לשלוח לי תוכנה לעריכה, וגם הדריך אותי פעם אחר פעם בסבלנות איך משתמשים בה.
תהנו!!!

אשריך וטוב לך בעולם הזה ובעולם הבא,
עכשיו יש אתגר-מצא את ההבדלים!!
מחנך

הודעה שלא נקראהעל ידי יעקב כהן » 19 יולי 2013, 11:17

ר' חש"ב תודה רבה.
(האמת שאותי באופן אישי לא כ"כ מעניין סרט זה מה שמשמח אותי מאוד זה שטורחים כ"כ למען החברים והעיקר שיהיה חלק)
מחנך כתב:עכשיו יש אתגר-מצא את ההבדלים!!

ח"ו
נערך לאחרונה על ידי יעקב כהן בתאריך 19 יולי 2013, 11:31, נערך פעם אחת בסך הכל.
יעקב כהן

הודעה שלא נקראהעל ידי מחנך » 19 יולי 2013, 11:20

יעקב כהן כתב:ר' חש"ב תודה רבה. (האמת שאותי לא כ"כ מעניין הסרט מה שמשמח אותי מאוד זה שטורחים כ"כ למען החברים והעיקר שיהיה חלק)
מחנך כתב:עכשיו יש אתגר-מצא את ההבדלים!!

ח"ו

אל תיקח אותי ברצינות,
ברור שח"ו.
אבל כפים לחש"ב על המאמץ, יותר קל לדבר, יותר קשה להראות דוגמא אישית
מחנך

הודעה שלא נקראהעל ידי מלמעלה » 19 יולי 2013, 11:42

תודדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדדהההההההההההההההההההההההההה..........
הכל מלמעלה והכל בשביל מעלה
סמל אישי של המשתמש
מלמעלה

הודעה שלא נקראהעל ידי חיים שיש בהם » 19 יולי 2013, 13:24

אני מתנצל שהסרט הומר לפורמט FLV שהוא פחות איכותי מהפורמטים הרגילים, זאת משום שהמהירות שלי אינה גבוהה, והסרט שוקל 823 מ"ב בפורמט AVI ובפורמט MP4 הוא שוקל 653 מ"ב. אני עובד כעת ע"מ להעלות את הסרט בפורמט האיכותי לקופי.
סמל אישי של המשתמש
חיים שיש בהם

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי חיים שיש בהם » 19 יולי 2013, 13:33

חבריא, אני מתנצל על הבלגן, אבל גיליתי שבטעות נשמטו כמה תיקונים נחוצים מן הסרט. אני עובד על זה ובל"נ אשתדל להעלות שוב.
שוב סליחה.
סמל אישי של המשתמש
חיים שיש בהם

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי אברומי ש. » 19 יולי 2013, 16:16

תאמינו לי שהוא אכן טרח הרבה מאוד!.
תודו לו כהוגן.
סמל אישי של המשתמש
אברומי ש.

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 21 יולי 2013, 10:27

לא הורדתי את הסרט כי יש לו אותו כבר בגירסא ה"לא מצונזרת", אבל אעיר הערה על שיטת העריכה. האם במקומות שחתכתם נמחק גם הקול? אם כן חסר לפעמים מידע חשוב. האם אפשר לסדר שבמקומות שיש צורך בצינזור מראות ולא קולות, יהיה מסך שחור וכדומה אבל הקולות ישמעו?
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי אלףבית » 21 יולי 2013, 12:49

משולש כתב:לא הורדתי את הסרט כי יש לו אותו כבר בגירסא ה"לא מצונזרת", אבל אעיר הערה על שיטת העריכה. האם במקומות שחתכתם נמחק גם הקול? אם כן חסר לפעמים מידע חשוב. האם אפשר לסדר שבמקומות שיש צורך בצינזור מראות ולא קולות, יהיה מסך שחור וכדומה אבל הקולות ישמעו?

אני לא יודע בדיוק איך הוא צינזר, אבל ברור שאפשר להפריד את האודיו מהוידאו, ואז להשים במקום הצינזור תמונה שחורה ולהגדיר כמה זמן יראו אותה, וברקע ישמע הקול.
א גיזונטע וינטער ....................................
אלףבית
לחץ כאן להוראות התקנת "רוקבוקס" בנגני סאנדיסק. לשאלות כנסו לכאן: אשכול מרכזי ל"רוקבוקס"
סמל אישי של המשתמש
אלףבית

הודעה שלא נקראהעל ידי 3128000 » 21 יולי 2013, 13:11

חיים שיש בהם כתב:חברים יקרים, איש בשורה אנוכי היום. אני מעלה לפורומינו הנכבד את הסרט "שיטת השקשוקה" - סרט חובה בנושא הון-שלטון, שצונזר על ידי בס"ד לכל אורכו מתמונות נשים וכו'.
הסרט הוא בפורמט FLV, לצפיה יש להוריד את הנגן VLC מ- http://vlc-media-player.he.softonic.com/
תהנו!!!

הלינק הוסר לתיקון. סליחה

חז"ל כבר אמרו: "ולב טוב עולה על הכל!!!" אלפי תודות ר' חיים על ההשקעה המרובה שנובעת מלבך שעמוס טוב לב.
3128000

הודעה שלא נקראהעל ידי חיים שיש בהם » 21 יולי 2013, 14:36

אלףבית כתב:
משולש כתב:לא הורדתי את הסרט כי יש לו אותו כבר בגירסא ה"לא מצונזרת", אבל אעיר הערה על שיטת העריכה. האם במקומות שחתכתם נמחק גם הקול? אם כן חסר לפעמים מידע חשוב. האם אפשר לסדר שבמקומות שיש צורך בצינזור מראות ולא קולות, יהיה מסך שחור וכדומה אבל הקולות ישמעו?

אני לא יודע בדיוק איך הוא צינזר, אבל ברור שאפשר להפריד את האודיו מהוידאו, ואז להשים במקום הצינזור תמונה שחורה ולהגדיר כמה זמן יראו אותה, וברקע ישמע הקול.

אינני יודע וזה יתכן, אבל כפי שכתבתי יש לעקוב אחרי הכיתוביות ולא רק אחרי פס הקול וברוב המקרים השתדלתי לחתוך במקום שהכיתוביות עדיין נמצאות כך שאפשר להשלים את הידע גם אם אין פס קול.
סמל אישי של המשתמש
חיים שיש בהם

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי חיים שיש בהם » 21 יולי 2013, 19:18

חברים, אני שמח לבשרכם כי תיקנתי את הסרט שוב והעליתי את הלינק המתוקן.
הנה:
http://www.jumbomail.co.il/Downloads.as ... 347139343D
סמל אישי של המשתמש
חיים שיש בהם

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אני פה, גאליציינער, טהרנו, טוב ומטיב, טריסקער, ירושלים של מעלה, משולש, עקיב'לה, רביזון ו־114 אורחים