יתד נאמן-תתנצל

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

יתד נאמן-תתנצל

הודעה שלא נקראהעל ידי צביקי כהן » 24 אוקטובר 2013, 21:41

בושה וחרפה מי שקרא היום את יתד נאמן רואה התקפה חסרת תקדים נגד מפגלת "בני תורה" ללא עוול בכפם. שמעתי מאנשים שנגעו בדבר שהמשפחה נלחמה בכל תוקפה שיפרסמו את המכתב שלהם, ויתד לא הסכימו בשום פנים ואופן לפרסם.
האיך עושים ציבור שלם רשעים ורוצחים כשאין קשר אליהם כלל לסיפור זה מה גם שמדובר בבנ"א לא שפוי בדעתו.
שמעתי שהיו כבר 80 ביטולים במהלך היום. כולם מבטלים, להראות להם ולהוכיח שהציבור מעונין באחדות ורוצה חזרה בשקט במחוזתינו, ודוחה את אלו שבכח מנסים להבעיר את אש המחלוקת.
צביקי כהן

{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: יתד נאמן-תתנצל

הודעה שלא נקראהעל ידי צלם אלוקים » 24 אוקטובר 2013, 21:51

המשפחה והגר"א פילץ שהוא דוד אבי החולה, התחננו אתמול למערכת שלא יעשו מזה טרררם. מסכנה המשפחה מהנזקים שזה עושה לה.
פשוט עלילת דם והוצאת תסכול.

(אגב, ראיתי היום תמונה מהאירוע במוצ"ש בתמיר שרואים שם את אביו של התוקף).
'חביב האדם שנברא בצלם' (אבות פ"ג מי"ד)
צלם אלוקים

הודעה שלא נקראהעל ידי ברוך » 25 אוקטובר 2013, 01:30

ללא ספק מה שלא יהיה הדברים הבוטים המוקלטים שהוא צעק שם הם תוצאה של הסתה נוראה. האם לא נאמר בעיתונו של נתי (מנהיג הדור)
על מרן שליט"א 'מדריך מצונן' ועוד כהנה וכנה עפ"ל, לידיעתכם הוא לומד בכולל של ידידו של איש ההשקפה וויין, שם הוא ספג הרבה.
ידוע לי שאדרבה תיסכולו היה על כך שמנהיג הדור גורם לקילקול ולמחלוקת נוראה כזו (עפ"ל).
ברוך

הודעה שלא נקראהעל ידי צביקי כהן » 25 אוקטובר 2013, 01:59

איך צעק הגר"מ קסלר אתמול "כולנו השתגענו-כולנו" בואו נחזור לשפיות נתאחד כולנו בדיבוק חברים ולא ניתן לשטן0המחלוקת להמשיך להשתולל.

אני מתכוון שעדין זה לא סיבה לקחת סיפור של אחד קיצוני שעבד לטובת ג' ולוקה בנפשו ולהאשים אם זה באיזה שהוא צורה ציבור שלם של אברכים בני תורה כאילו הם קשורים לסיפור זה,
צביקי כהן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי לדעתי » 25 אוקטובר 2013, 02:12

עד מתי תזלזלו באינטלגנציה של הציבור? הצביע ג', חולה נפש, מכתבים וסיפורים אינטרסנטיים כאלה ואחרים.

הרי כל הציבור רואה, שומע ויודע מהי ההסתה שלכם, מיהו גדול הדור ששמתם לכם ללעג וקלס בתואנות ועלילות דם כאלה ואחרות, היתרתם את דמו יחד עם בני בריתכם והפילנטרופים הסיקריקים מעל דפי עיתון ההסתה שלכם, וכעת אתם נעלמים ומנסים להשתמט מהאחריות של מעשיכם הנילוזים, רשעים אפילו על פתחו של גהינם אינם חוזרים.
לדעתי

הודעה שלא נקראהעל ידי mmw » 25 אוקטובר 2013, 02:16

מסכנה המשפחה אבל זה ודאי תוצאה של אנשי עץ השהידים
כל הכבוד ליתד על המחאה ובבקשה כולם לסתום את הפה כי אם זה היה הפוך אז הפלס כמה שנים היה כותב ע"ז להבדיל נתי גרוסמן שמלא שבועות היה כתוב על כאילו הרצח שלו
שנשמע ונתבשר בשורות טובות
סמל אישי של המשתמש
mmw

הודעה שלא נקראהעל ידי צביקי כהן » 25 אוקטובר 2013, 02:23

אני חוזר שוב אכן צריך להמשיך למחות שהגענו לדור כזה ששיך שיקרה כזה דבר, אבל מ"מ מכאן ועד להשתמשות צינית להאשים ציבור שלם שאינו שייך לכך בצורה ישירה, זה צריך להיות התעוררות לכולנו. בלי התייחסות להאשמה למגזר זה יותר מזה.
צביקי כהן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי mmw » 25 אוקטובר 2013, 02:25

ומה כל היום העיתון שלך (הפלס) עושה אם לא כל היום מאשים
שנשמע ונתבשר בשורות טובות
סמל אישי של המשתמש
mmw

הודעה שלא נקראהעל ידי לדעתי » 25 אוקטובר 2013, 02:42

צביקי כהן כתב:אני חוזר שוב אכן צריך להמשיך למחות שהגענו לדור כזה ששיך שיקרה כזה דבר, אבל מ"מ מכאן ועד להשתמשות צינית להאשים ציבור שלם שאינו שייך לכך בצורה ישירה, זה צריך להיות התעוררות לכולנו. בלי התייחסות להאשמה למגזר זה יותר מזה.

שייך גם שייך, בצורה הכי ישירה שיש!

הוא גם אמר את זה בחקירה, אף אחד לא האשים אותו שהוא היה שליח של הציבור, של נתי גרוסמן או גרוסנס או בטיסט או כל מסית כזה או אחר, שהם לא מתביישים לדבר סרה בגדול הדור, וכן פשוט שופכים את דמו בעלילות שווא והשמצות מהזולות ביותר שהושמעו בעולם התורה.

אתה לא מתבייש להגיד "השתמשות צינית בציבור שלם"? אחרי שהשתמשתם השכם והערב במלוא הציניות במרן גדול הדור הגראי"ל שליט"א לצרכיכם הפוליטיים בכדי לרמוס אותו ולקדם את האינטרסים ואמצעי השליטה שלכם, גרמתם ועודדתם הסתה נוראית מהגרועות שידע הציבור החרדי נגד אדם אחד ישיש וצדיק בן 98, ופתאום התמונה מתהפכת אתם המסכנים שמעלילים עליכם עלילות ומקשרים אתכם עם אנשים ומעשים שכביכול לא קשורים אליכם, לא מיניה ולא מקצתיה.

חלאס, די עם הדמגוגיה הזולה הזו והזלזול באינטלגנציה של הציבור, וחבל שבמקום לעצור ולומר טעינו בדרכינו, אתם מעמיקים ומחמירים את מצבכם.
לדעתי

הודעה שלא נקראהעל ידי ברוך » 25 אוקטובר 2013, 03:13

לדעתי כתב:
צביקי כהן כתב:אני חוזר שוב אכן צריך להמשיך למחות שהגענו לדור כזה ששיך שיקרה כזה דבר, אבל מ"מ מכאן ועד להשתמשות צינית להאשים ציבור שלם שאינו שייך לכך בצורה ישירה, זה צריך להיות התעוררות לכולנו. בלי התייחסות להאשמה למגזר זה יותר מזה.

שייך גם שייך, בצורה הכי ישירה שיש!

הוא גם אמר את זה בחקירה, אף אחד לא האשים אותו שהוא היה שליח של הציבור, של נתי גרוסמן או גרוסנס או בטיסט או כל מסית כזה או אחר, שהם לא מתביישים לדבר סרה בגדול הדור, וכן פשוט שופכים את דמו בעלילות שווא והשמצות מהזולות ביותר שהושמעו בעולם התורה.

אתה לא מתבייש להגיד "השתמשות צינית בציבור שלם"? אחרי שהשתמשתם השכם והערב במלוא הציניות במרן גדול הדור הגראי"ל שליט"א לצרכיכם הפוליטיים בכדי לרמוס אותו ולקדם את האינטרסים ואמצעי השליטה שלכם, גרמתם ועודדתם הסתה נוראית מהגרועות שידע הציבור החרדי נגד אדם אחד ישיש וצדיק בן 98, ופתאום התמונה מתהפכת אתם המסכנים שמעלילים עליכם עלילות ומקשרים אתכם עם אנשים ומעשים שכביכול לא קשורים אליכם, לא מיניה ולא מקצתיה.

חלאס, די עם הדמגוגיה הזולה הזו והזלזול באינטלגנציה של הציבור, וחבל שבמקום לעצור ולומר טעינו בדרכינו, אתם מעמיקים ומחמירים את מצבכם.

אני מסכים עם כל מילה.
אבי אבות המניפולציות והניפוחים הם לבלרי הפלס, יתד לשעבר.
ברוך

הודעה שלא נקראהעל ידי דבי » 25 אוקטובר 2013, 11:12

עדות הרב שיינין שליט"א, ממשתתפי השיעור הקבוע אצל הרב שטיינמן, ישמרהו ה' ויחזקהו (מתומלל מדבריו):
"לפנות שחר בזמן שמידת הרחמים שולטת בעולם, קם ילוד אשה ונוסע שלושת רבעי השעה, ומישהו לוקח באוטו, במיוחד כדי לבצע את זממו הנורא, בשפיכות דמים.
אין זה שפיכות דמים הוא דזל, אלא דמם של גדולי ישראל נעשה הפקר, ולא רק הפקר, אלא מצוה. אם מישהו בן ברית יכול לפתוח דפים טמאים של עיתון מתועב שכל מרתו לפגוע ולהרוס את קדשי ישראל, וכתוב שם שזה עלילת דם, הרי שמי שמנוי על זה ומי ששותף למפעל הזה, הוא רודף! הוא שופך דמים!
אם יהרג במקדש ד' כהן ונביא, לחזור על מה שהיה זה הרי בל יתואר. זכיתי, וכמה שנים אני זוכה להתאבק בעפר רגליו ללמוד אצל מרן ראש הישיבה שליט"א באשמורת הבוקר, ובאותו בוקר מרן שליט"א למד ופניו צהלו באור התורה. פתאום פורץ אותו בליעל, וביד נתעבת נותן מכה בחזה, וקול המכה נשמע היטב וביד שניה הוא סוחב אותו, מי יכול לתאר! זה לא יאומן כי יסופר!
הוא לא מסתפק בזה, הוא מעיף את ספר התורה הקדוש הזה שכל בית ישראל נשען עליו על המיטה, והיה נס גלוי שמרן שליט"א יש עם כובעו על ראשו, ומעוצמת המכה הכובע התמעך וכך ניצל ממכה בראשו רחמנא ליצלן. מיד ניסיתי להדוף אותו, ואי רואה שהוא לפת את מרן שליט"א כל כך חזק, שכשניסיתי להרים אותו סחבתי יחד עמו את מרן שליט"א.
איני יודע באיזה זכות זכיתי, בזכות אבותי, היה זה שבריר של שנייה לפני הנורא ביותר, רח"ל. מרן שליט"א בעצמו אמר היום לפני תלמידו הנאמן הרה"ג רמי משה יהודה שניידר שליט"א בזה הלשון, 'דער רשע מרושע האט מיר געוועלט הארגענען, וואלט איר נישט געווען דא, וואלט ער מיך געהארגעט!'
רבותי, כל אחד יודע, שמרן שליט"א אינו מוציא מילים סתם מפיו. ובאים בני בליעל ומפיצים שקרים שהוא בא לחבק את ראש הישיבה, או שהוא בא לבקש ברכה על מקשה לילד. וגרוע מכך, מפיצים שקרים על מה שהוא אמר, ואומרים שאמר כך או כך... כל הדיון הזה, זה שותפות לרציחה!
אני מעיד עלי שמים וארץ, שלא היה חסר רגע כמימריה, לפני... לא רק אני אומר זאת, כך גם אמר מפקד המשטרה לאחר מכן בזה הלשון, 'היה לרב שלכם נס שהוא נשאר חי!' ובאים בני בלייעל ופותחים דיון אם הכוונה היתה כך או כך. רבותיי, זה לא שפיכות דמים הוא דזל, זה דמם של גדולי ישראל נעשה מצוה! רחמנא ליצלן, רודפים ממש!!!
והרציחה היותר גדולה, שקמים אנשים ביום שאחרי, ופותחים בכל מיני זכותים, וטוענים שהוא כן התכוון או לא התכוון, זה שותפות לרצח! רבנו של עולם! רחמים! שנהיה נקיים משפיכות דמים.
כל שמועות השקר שהפיצו אלו המעודדים את דרכו על צעקות שצעק אותו שופך דמים כביכול, הם שקר מוחלט וגמור. הדיבורים המהילים שנשמעו מפיו בשעת המעשה ולאחר המעשה, היו אותם דיבורים שכתובים בפרסומיהם ובעיתון הטמא שלהם, שבלתי אפשרי לחזור עליהם"
דבי

הודעה שלא נקראהעל ידי פעם חשבתי » 25 אוקטובר 2013, 11:35

אני מאמין לכל דבר שאומר האיש הזה, אני מכיר אותו אישית.
אבל שאלה אחת יש לי ולכאפגשנו אשאל אותו.
על השורה האחרונה, הוא מטיל את האחריות על פרסומיהם והעיתון הטמא שלהם כלשונו, "האתה קראת פעם אחת עיתון שלהם?!"
חושבני שיודה לי שזה יצא לו מהתלהבות בשעת מעשה, ולא, הוא לא קרא את המילים ששמע.

ועם כל הכעס והכאב, מותר להפריז ברגש, אבל לא לשנות את העדות...
חברים יקרים, פרשתי מניהול הפורום,
עזרו למנהלים שיחיו לשמור על אופי הפורום מכל משמר!
אנא בטובכם, לרענן מדי פעם את קריאת כללי הפורום - ולהתבטא בויכוחים בכבוד ובהוגנות...

viewtopic.php?f=1&t=2305
סמל אישי של המשתמש
פעם חשבתי

הודעה שלא נקראהעל ידי האדמו''ר מאינטרנט » 25 אוקטובר 2013, 15:10

צביקי כהן כתב:שמעתי שהיו כבר 80 ביטולים במהלך היום. כולם מבטלים, להראות להם ולהוכיח שהציבור מעונין באחדות ורוצה חזרה בשקט במחוזתינו, ודוחה את אלו שבכח מנסים להבעיר את אש המחלוקת.

צביקי היקר,
אינני יודע מי אתה ומה רמת האינטליגנציה שלך,
אבל לפי כמות הביטולים שאנשים כמוך מדווחים שיש ליתד לאחר כל אירוע כזה,
נראה לי כי יתד היום במינוס מאה אלף לקוחות...

הייתי מציע לך לצאת מהקליפה של הביצה, ולראות את העולם היפה,
את השמש הזורחת בבוקר,
ובצהריים מגיעה למרכז ומחממת בנעימות את העולם.
ובערב שוקעת בצד מערב, נוף מדהים למי שעומד על שפת הים...

יש לנו עולם כל כך יפה,
תפסיק להתעסק במה שהתעסקו בשנות השמונים, כמה מנויים ביטלו ליתד...

כיון שצריך אני עוד להתכונן לשבת קודש,
אקצר ולא אכתוב לך שיעור קצר בהשקפה "הטהורה"
אבל עוד חזון למועד.

ויהי רצון שהקב"ה ישלח דברו וירפא את כל הזקוקים מכל מכל מחנה ומחנה.
ויבוא לציון גואל,
אמן ואמן.

באהבה,
האדמו"ר מאינטרנט.
האדמו''ר מאינטרנט

הודעה שלא נקראהעל ידי שימקע » 28 אוקטובר 2013, 11:45

כשהפלס יהיה שקט שבוע שלם, פשוט לא יהיה ליתד מה להגיב, הם חייבים לענות לפחות משהו על ביזוי התורה בכל יום!
סמל אישי של המשתמש
שימקע

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אלי 1, אני פה, גאליציינער, חרדים לשלום, טהרנו, טוב ומטיב, טריסקער, יוסף בן יוסף, ילד טוב, ירושלמי בנשמה, עלה זית, עקיב'לה, שיך ו־117 אורחים