! ! ! גזירת הגיוס ! ! !

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

Re: ! ! ! גזירת הגיוס ! ! !

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 14 יולי 2017, 11:18

קטןודל כתב:
פך שמן כתב:
קטןודל כתב:האב מאשים: בגלל העסקנים בני בדרך לצבא

https://www.jumbomail.me/he/Downloads.a ... 3838673D3D

https://drive.google.com/open?id=0By7xF ... ZE9GQTdLeE

תתביישו לכם, למה אתם לא יוצאים לחסימת כבישים?????????????????????????????????????????????????

ליצנות אחת דוחה וכו'

הפוך: אם לליצים הוא יליץ.
סמל אישי של המשתמש
משולש

{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הודעה שלא נקראהעל ידי בחייכון וביומיכון » 16 יולי 2017, 01:17

סוף השבוע חסידות מהר"א מסאטמר הוציאו קונטרס שלם, כמדומני בשם 'ימינם ימין שקר' בו הם מסבירים את כל נושא הגיוס, והם מוכיחים כי מהרז"ל עם הפלג הירושלמי הם סיקריקים שדברים אחרית מעניין אותם ולאו דוקא כבוד שמים...
הם מוכיחים שעד לפני כשנה או יותר החוג היחיד בכל העולם שלא השתתף בכל הפעילות וההפגנות נגד הגיוס היו פלג מהרז"ל יחד עם הסיקריקים הירושלמיים (לא הפלג הירשולמי אלא אלו שמכונים תמיד סיקריקים).
גם בעצרת המליון הם לא נטלו חלק, נימוקם: כי המחאות והעסק סביב הגיוס יפריע למחאות נגד 'חילול' הקברים בגולובנציץ...

הבנתי שיש שם מסמכים מזעזעים שהם מגלים שם בתחקיר, מצאו מכתב של הסיקריקים לבית משפט נגד ר' משה שטרנבוך ועוד,
אם יש למישהו דרך להשיג את התחקיר הזה, יתכן והוא פורסם עם העיתון הסאטמערי, לא יודע, שיעלה ת זה כאן בבקשה.
סמל אישי של המשתמש
בחייכון וביומיכון

הודעה שלא נקראהעל ידי שמעון ווייס » 16 יולי 2017, 09:37

הקונטרס
קבצים מצורפים
ימינם ימין שקר.pdf
(795.21 KiB) הורד 192 פעמים
שמעון ווייס

הודעה שלא נקראהעל ידי יענקי » 16 יולי 2017, 14:09

zeevi כתב:
יענקי כתב:מי עושה לי טובה אישית ושולח לי קישור להקלטה המלאה של הכינוס אני צריך אותו. תודה מראש.

viewtopic.php?p=375607#p375607

זה תוכנה מוזרה, מי שולח לי את הקובץ להורדה לא הולך לי שם, תעשו לי טובה.
יענקי

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי עדיף » 16 יולי 2017, 15:01

מי שולט למעשה בעדה החרדית? מהרז"ל או מהר"א?
טוב אין לי יותר כעת מה לכתוב, ולהתראות בתגובה באשכול אחר.
ברי עדיף

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 16 יולי 2017, 15:56

ברי עדיף כתב:מי שולט למעשה בעדה החרדית? מהרז"ל או מהר"א?

נו, מה אתה חושב ??

הצלחת לשחרר עוד הודעה...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא!
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי עדיף » 16 יולי 2017, 16:19

לפי הכינוס והדיווחים זה נראה שהרז"ל שולט בהעדה. אבל רציתי לשמוע אם זה הנכון.
ברי עדיף

הודעה שלא נקראהעל ידי עטרת תפארת » 16 יולי 2017, 16:19

גאליציינער כתב:

נו, מה אתה חושב ??

הצלחת לשחרר עוד הודעה...

גליציינער. תפסיק לרדת על אנשים (כן מאחורי הניקים יש אנשים)!
אין עוד מלבדו!
סמל אישי של המשתמש
עטרת תפארת

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי עדיף » 16 יולי 2017, 16:20

הסתובבתי אחורה ולא ראיתי איש
ברי עדיף

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 16 יולי 2017, 16:55

עטרת תפארת כתב:
גאליציינער כתב:

נו, מה אתה חושב ??

הצלחת לשחרר עוד הודעה...

שאלות כאלו פשוטות מראות על דבר אחד...
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי יענקי » 16 יולי 2017, 21:26

התפרסם היום בכיכר וידיאו של מעל שעה מהכינוס עם תירגום, מה שמענין שזה מוטה לצד אחד באופן נוראי כאילו כולם מסיכמים לגזירה והדברים של האדמור מסאטמר הוצאו,
למישהו יש את ההקלטה המלאה?
יענקי

הודעה שלא נקראהעל ידי zeevi » 16 יולי 2017, 22:20

יענקי כתב:
zeevi כתב:
יענקי כתב:מי עושה לי טובה אישית ושולח לי קישור להקלטה המלאה של הכינוס אני צריך אותו. תודה מראש.

viewtopic.php?p=375607#p375607

זה תוכנה מוזרה, מי שולח לי את הקובץ להורדה לא הולך לי שם, תעשו לי טובה.

הקובץ נמחק מהקישור הנ"ל.

בל"נ מחר אעלה זה.
zeevi

הודעה שלא נקראהעל ידי zeevi » 16 יולי 2017, 22:21

יענקי כתב:התפרסם היום בכיכר וידיאו של מעל שעה מהכינוס עם תירגום, מה שמענין שזה מוטה לצד אחד באופן נוראי כאילו כולם מסיכמים לגזירה והדברים של האדמור מסאטמר הוצאו,
למישהו יש את ההקלטה המלאה?

https://drive.google.com/file/d/0B0ikKH ... sp=sharing

אכן, אנשי מהרי"י הוציאו את זה, והשמיטו את כל הקטעים של מהר"א.
zeevi

הודעה שלא נקראהעל ידי יענקי » 16 יולי 2017, 22:30

יש למישהו את ההקלטה המלאה לשמיעה? לא מבחדרי משם לא יורד לי.
אגב למה החברה של סאטמר לא מוציאים את המלא?
יענקי

הודעה שלא נקראהעל ידי משה חיים » 17 יולי 2017, 01:27

קיבלתי באימייל את הקישור הבא יש פה את ההקלטה של כל האסיפה באורך של למעלה משעתיים
https://drive.google.com/file/d/0B4pgRX ... =drive_web
משה חיים

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי עדיף » 17 יולי 2017, 16:37

גאליציינער כתב:
עטרת תפארת כתב:
גאליציינער כתב:

נו, מה אתה חושב ??

הצלחת לשחרר עוד הודעה...

שאלות כאלו פשוטות מראות על דבר אחד...

לא יודע מה זה מראה לך. באמת לא ידעתי.
ברי עדיף

הודעה שלא נקראהעל ידי zeevi » 17 יולי 2017, 21:55

יענקי כתב:יש למישהו את ההקלטה המלאה לשמיעה? לא מבחדרי משם לא יורד לי.
אגב למה החברה של סאטמר לא מוציאים את המלא?

zeevi

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 18 יולי 2017, 11:54

גם אני רוצה להביא אותו סיפור בשני אשכולות.
והנה הסיפור המדהים:

הגר"ש אויערבך בהוראה מפתיעה ל'אסיר עולם התורה': "תתחייל"
(למי שלא הבין: "תתגייס לצבא").

צבי סלע

הידיעה הדרמטית שאנו חושפים לראשונה מכה כאש בשדה קוצים, בקרב קהילה ליטאית בפריפריה בימים האחרונים.

המידע הגיע ל'בחדרי חרדים' ביום ראשון ורק אחר שנבדק ואומת כדבעי, מובא בפני הגולשים, בדיוק מירבי ובזהירות הנדרשת נוכח רגישות הידיעה.

אחד מעצורי 'הפלג הירושלמי' בחודשים בהם ההפגנות שיבשו את חיי הציבור החרדי, היה בחור ישיבה בשם ישראל מאיר טולדנו. מצבו המשפטי מול הצבא סבוך יותר משל אחרים, כיוון שהוא תלמיד בישיבת 'מאירת שמועה', שהתפצלה בשנה האחרונה מישיבת גרודנא באשדוד. הישיבה, חדשה, ולא עברה את הליכי הרישום המקובלים ועל כן אינה מוכרת מבחינת רשויות הצבא.

לכן, עם מעצרו, הסתבך טולדנו יותר מאחרים, כיוון שנחשב לעריק ולא רק משתמט שאינו מתייצב ללשכת הגיוס. הוא ריצה עונש של 52 יום והשתחרר בסיומם, כשהוא מקבל תאריך להתייצב בלשכה על מנת להתחייל ולהתחיל לשרת בצבא.

זהו מצב קיים וקבוע שנקבע לכל עריק שנעצר, נשפט, נכלא ומשתחרר. עד עתה לא התייצב טולדנו בצבא ועל פי מידע שהגיע ל'בחדרי חרדים', נציגי משטרה צבאית ביקרו בביתו בשבוע האחרון אך הוא לא נכח במקום.

הפרטים הבאים, התקבלו מאחד מגדולי הרבנים, אליו פנו בני המשפחה לקבלת הכוונה וברכה מה לעשות במצב הנוכחי אליו נקלע הבחור.

שתי ברירות עומדות בפניו; להתגייס לצבא, להתחייל ושם לנסות למצוא את הדרך להשתחרר כמה שיותר מהר. או, לעמוד על העקרון של 'הפלג הירושלמי' והאיסור אפילו להתייצב, לא כל שכן לשרת בצבא, מה שמוגדר פעמים רבות במסרי "הפלג" כיהרג ואל יעבור - ולהכנס לכלא לתקופה ארוכה ובלתי מוגבלת, כל זמן שיצהיר כי אינו מוכן להתגייס. ריצוי הכלא יכול להימשך במקרה הגרוע כשנתיים, כך לדבריהם.

בצר להם פנו הם אל אותו רב שיכריע מה לעשות. הרב, סירב להכריע בסוגייה כה רגישה ומשמעותית, והפנה את המשפחה לקבלת הכרעת הגר"ש אויערבך, באומרו כי הבחור טולדנו פעל לפי הוראתו הרי שגם בשאלה זו עליו לקבל הכרעתו.

הכרעת הגר"ש אויערבך, היתה מפתיעה מאוד; להתחייל ולנסות לחמוק משם בהקדם. בני המשפחה מספרים כי מה שקרה אחר כך היה לא פחות ממפתיע.

עסקנים בעניין הגיוס החלו ללחוץ על טולדנו הצעיר שלא להתגייס, בטענה כי צעד כזה יחליש את "המערכה" על 'גזירת הגיוס'.⁠⁠⁠⁠

(זה נראה שמפסיק באמצע הידיעה, אבל המעביר טוען שזו כל הכתבה).
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 20 יולי 2017, 01:30

כתבן כתב:יש עדיין רישום לישיבות? הרי כולם הולכים למכינות קדם צבאיות.

חזק!
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי קלף טאקי חדש » 20 יולי 2017, 01:31

:D
משולש כתב:
כתבן כתב:יש עדיין רישום לישיבות? הרי כולם הולכים למכינות קדם צבאיות.

חזק!
סמל אישי של המשתמש
קלף טאקי חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי שר המודיעין » 24 יולי 2017, 23:33

פרסום ראשון ב"בחדרי חרדים": לקראת הדיון וההצבעה על תקנות חוק הגיוס - נושא שסוקר בהרחבה ב'בחדרי', צילצל היום (ב') באופן חריג אחד ממנהיגי 'דגל התורה' חבר מועצת גדולי התורה וראש ישיבת סלבודקה, אל חבר הכנסת מטעם 'אגודת ישראל' העוסק בעניין - מנחם אליעזר מוזס.

כפי שכבר דווח ב'בחדרי', אחרי דיונים ופגישות רבות, מחר תתקיים הצבעה בוועדת חוץ וביטחון על תקנון הגיוס החדשות לבני הישיבות והכוללים. בשל כך, ראש הישיבה הגרמ"ה הירש התקשר ושוחח עם חבר הוועדה ח"כ מנחם אליעזר מוזס, זאת לאחר שגורמים ב'פלג הירושלמי' טענו בפני הגרמ"ה הירש כי מוזס מתכוון להצביע מחר על תקנות שהוא אפילו לא ראה.

הטלפון הגיע בסביבות השעה 12:00, אל לשכת ח"כ מוזס. על הקו הייתה הרבנית הירש שמסרה כי בעלה ראש הישיבה מעוניין לשוחח עם ח"כ מוזס. מוזס שהיה בדיוק בדרכו ללשכה, חזר לאחר מספר דקות אל מספר הטלפון של ראש ישיבת סלבודקה, ושוחח עימו.

ל"בחדרי חרדים נודע כי הרב הירש טען בשיחה כי "נמסר לי שלא העבירו לך את התקנות בצורה פרטנית של כל הסעיפים, ואתה הרי צריך מחר להצביע עליהן, עוד אמרו לי שאתה אמרת שאתה מסתמך על כך שהראו לי ולהגר"ב סולוביצ'יק את התקנות. רציתי לומר לכם שלא ראיתי".

מוזס הנדהם, שמכיר בעל פה את התקנות, אמר לראש הישיבה "אני מתנצל שמטרידים את ראש הישיבה בכאלו שקרים שלא היו ולא נבראו, וזה מוכח מן המציאות, אף אחד לא דיבר איתי על זה ולאף אחד לא הזכרתי את השם של ראש הישיבה, וגם לא את השם של רבי ברוך סולוביצ'יק".

מוזס הוסיף בשיחת הטלפון להגרמ"ה הירש כי "הנה התקנות עומדות כאן לפניי על השולחן. אף אחד לא הסתיר את זה ממני, בניגוד למה שאמרו לרב שאני לא ראיתי את התקנות, הנה הם אצלי בשני עותקים, ואני מסתמך על כך שיש וועד הישיבות לנושא הזה, שם יושבים הרבנים והם קובעים לנו בדיוק מה לעשות". מעבר לקו, אמר הגרמ"ה הירש לאחר מאנשיו כי "הנה הוא אומר שזה להד"ם (לא היו דברים מעולם י.ג)".
שר המודיעין

הודעה שלא נקראהעל ידי שר המודיעין » 24 יולי 2017, 23:37

אופוזיציה בלייקווד: "מגייסים מאברכים כסף שאין להם - למחלוקת"

ביום רביעי צפוי להתקיים בלייקווד כנס מגבית של "מרכז ההצלה" שנאבק נגד שיתוף פעולה חרדי עם רשויות הצבא. אנשי המרכז עומדים באופן קבוע מחוץ ללשכת הגיוס, ונותנים לבאים לחתום על דיחוי, חוברת הסברה, בה מפורט איך לא להתפתות לגיוס לצה"ל.

לקראת הכנס הופצו כרוזים בעיר, בעיקר בריכוזי האברכים והישיבה, הקוראים לציבור להשתתף, ובהם פירוט וחזרה על הטענות כי הצבא מנסה לפתות בחורי ישיבה להתגייס לצה"ל באמצעות הממ"ח - מרכז מיון חרדי בתל השומר. כדי למנוע את הפיתוי, מציינים מגייסי הכסף, הם צריכים מימון למאבק, חומרי הסברה והתמודדות עם רדיפת הרשויות.

אברכים בלייקווד כועסים ובשיחה ל'בחדרי חרדים' מספר אחד האברכים "לאברכים אין פה מה לאכול, אנשים פה מסובכים עם השלטונות, ואנשי מרכז ההצלה מגייסים את הפרוטות האחרונות מאברכי כולל, שמאמינים לתעמולה שיש בישראל גזירת שמד".

לטענתו כמה מראשי הישיבה ורבנים אחרים בקהילה כועסים על כך שהפכו את העיירה התורנית לחלק מהמאבק בישראל - מאבק ששנוי במחלוקת כידוע, עם הבאת פעילות "מרכז ההצלה" למקום. לטענתם, בשל עמדת הגאון הרב מלכיאל קוטלר התומך במאבק, אף אחד מהרבנים לא מעוניין לייצר עוד מחלוקת ולצאת בפומבי נגד.

באמצעות 'בחדרי' מבקשים אברכים להעביר מסר מטעם הרבנים כי הם מבקשים מהשלוחים שמגיעים מישראל בעניין הזה, "תצאו מפה עם הפרופוגנדה שלכם. זה סתם מכניס מקום תורה בו שוקדים אלפים על התורה, לעיסוק בנושא שלא שייך אלינו, עיקרו במחלוקת ובעיקר גורם לביטול תורה".

"רוב האברכים לא יגיעו לכנס" הוא מעריך. "במקום לעזור לאברכים שנמצאים בצרה צרורה עם החקירות נגדם, מתעסקים עם בעיות בארץ ישראל. כעת זו עונת הקיץ, רוב נשות האברכים והמורות לא עובדות, יש צמצום נוראי באופן כללי בכסף בקרב משפחות האברכים, חייבים לשלוח את הילדים לקעמפ בקיץ, ולהכין אותם לשנה"ל הבאה. זה חוצפה אדירה לבוא ולבקש כסף מאברכים, רוצים כסף? שילכו לוויליאמסבורג, מה הם רוצים מאברכים שחיים בדחקות?"

הוא ממשיך להעלות את טענותיו, וטוען כי הוא משמש פה למאות אברכים. "הם לא פונים לבעלי בתים, הם פונים לאברכים שאין להם בשר בשולחן שבת". לטענתו, "בעלון שהפיצו הם לא הסבירו מה הבעיה בלהתייצב בממ"ח, הם רק כתבו שהמשטרה מתנכלת לעומדים עם דוכן ההסברה, ונותנת להם דוחות. אנחנו פה בלייקווד עם כל הצרות שלנו צריכים לממן דוכן בארץ ישראל?".

"האברכים פה מנותקים מאינטרנט, הם לא כמו הגבירים שיודעים מה הולך בארץ ישראל, חלקם מאמינים שהם אכן מצילים נפשות בזכות תרומות כאלה" - הוא נוגע בשורש הבעיה, הכר הנרחב בקרב קהלים שאינם מעודכנים בקמפייני ה'פייק-גיוס' שהתגלו באחרונה.

שורת הסיכום שלו מעלה שאלה קשה: "רבני השכונות פה מחלקים לאברכים כסף כדי שהילדים שלהם לא יסתובבו ברחוב, וילכו לקמפים, ואז מגיעים אנשים מהארץ ועושקים מהם את הפרוטות האלה. הילדים פה צריכים להיות ברחוב בגלל פוליטיקה בישראל?" הוא תוהה.

בחדרי
שר המודיעין

הודעה שלא נקראהעל ידי יהודה חסיד » 25 יולי 2017, 03:03

רציתי להביא כאן מכתב שחולק בלונדון בענין זה, אך איני יודע איך מעלים קבצים, אשמח לקבל תגובה איך מעלים
תודה רבה
סמל אישי של המשתמש
יהודה חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי יהודה חסיד » 25 יולי 2017, 03:10

זה תוכן המכתב שנכתב עבור מערכת "שבת בשבתו" כתגובה על פרסום מאמר אצלם על ענינים אלו
המכתב באידיש וזה עיקר תרגומו ללה"ק בקיצור נמרץ

לכבוד מערכת "שבת בשבתו" - לונדון ה' עליכם יחיו!
קודם כל נודה לכם על המאמרים הנפלאים, ובברכת הצלחה בהמשך
איך יש לכם החוצפה לכנות רב בישראל "רב הרשע ימ"ש" עברתם על גבול, והוצאתם מהכלים הרבה יהודים כשרים וישרים
בכללות הקפידו לא לכנות שום יהודי בימ"ש,
יש לכם להיזהר מלהיכנס במחלוקת בין גדולי ישראל
חוץ אם רצונכם שכשרי ישראל יחמירו את עלונכם
ובכללות ברצונינו להודיעכם, שלא כל העולם הוא סטמר ושיטתם, אלא יש הרבה גדולים וענקים שהתנגדו לשיטתו של הרה"ק מסטמר וכבודם במקומם מונח
ובפרט אחר המערכות האחרונות כ"גזירת הגיוס" השקרית, וה"קבלת פנים" לאדמו"ר מבעלזא בלונדון ועוד
החותמים בכאב רב קהילות הק' דפה לונדון החרדים למען עתיד חינוך הטהור של ילדינו
קהילות באבוב, באבוב 54 , בעלזא, בעלזא 99 , גור, ויזניץ, ויזניץ-מונסי,
סקווירא, צאנז, טשערנוביל, דושינסקי, ועוד
סמל אישי של המשתמש
יהודה חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי משה חיים » 25 יולי 2017, 03:32

ומי שרוצה לקרוא את המכתב באידיש מצורף בזה
קבצים מצורפים
מכתב גלוי לשבת בשבתו.pdf
(101.91 KiB) הורד 105 פעמים
משה חיים

הודעה שלא נקראהעל ידי יהודה חסיד » 25 יולי 2017, 03:33

לא ענית לי איך מעלים קבצים מצורפים?
תודה
סמל אישי של המשתמש
יהודה חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי משה חיים » 25 יולי 2017, 04:05

קודם צריך שהשם שלך יהפוך מירוק לכחול ואח''כ כשלוחצים שלח תגובה למטה שם יש את האפשרות של צירוף קובץ
משה חיים

הודעה שלא נקראהעל ידי שר המודיעין » 25 יולי 2017, 23:54

תקנות חוק הגיוס החדשות אושרו כעת בוועדת חוץ וביטחון של הכנסת, לאחר דיונים מרתוניים שנמשכו חודשים ארוכים. 8 הצביעו בעד, 5 נגד.

חברי הכנסת שולי מועלם, מוטי יוגב, רוברט אילטוב, אבי דיכטר, ענת ברקו. מנחם אליעזר מוזס, יואב בן צור ומירב בן ארי - הצביעו בעד. חברי הכנסת אלעזר שטרן, עופר שלח, עמר בר לב ואייל בן ראובן - הצביעו נגד.

עימות סוער התקיים בוועדה בין הבית היהודי לישראל ביתנו. בנוסף, ח"כ עופר שלח תקף והשווה לכאורה את בחורי הישיבות לרוצחים, לדבריו, "גם אם יהיה 40% רוצחים - נשנה את החוק עבורם", גפני זעם והחל להשיב אש.

"מדובר על רוצחים? מדובר על לומדי תורה, על כמה בודדים, להשוות אותם לרוצחים, מה קרה? תכנסו למסלול נורמלי", צעק גפני לעברו של שלח מ'יש עתיד'.

גפני המשיך: "עכשיו יש להם את אלעזר שטרן, הוא לא היה קודם, הוא פגע בנו דרך התפקיד הקודם שלו", שטרן ניסה להשיב וגפני המשיך לצעוק בזעם: "דיי, אתם רוצים שאני אתחיל לפרט, אני מזמין אתכם - אני אראה לכם מצגת".

יו"ר ועדת הכספים דפק על השולחן ואמר: "אני לא אסבול את הענין הזה שיגידו על בן תורה שהוא רוצח". בתגובה שלח טען שהוא לא השווה בין תלמידי הישיבות לרוצחים.

בתחילה, חבר הוועדה ח"כ אליעזר מנחם מוזס נעדר מהדיון וההצבעה על תקנות הגיוס. הסיבה הרשמית של מוזס היא העובדה שחמותו לא חשה בטוב. בשלב זה גם ממלא מקומו ח"כ ישראל אייכלר לא נמצא במשכן הכנסת. לאחר הלחצים, מוזס הגיע לבניין הכנסת, והשתתף בוועדה.

הדיון הופסק בעיצומו לשעה קלה, בעקבות ויכוח סוער בין נציגת 'הבית היהודי' ח"כ שולי מועלם לנציג 'ישראל ביתנו' ח"כ רוברט אילטוב, סביב סעיף 9.5 האומר כי שר הביטחון יהיה רשאי להסיר מרשימת הישיבות - ישיבה שראשיה קוראים לאלימות או לפעילות פלילית.

לאחר שיו"ר הקואליציה ח"כ דוד ביטן התערב וכינס את הצדדים, סוכמה פשרה, על פיה, שר הביטחון יוכל להוציא מרשימת ישיבות ההסדר ישיבה שהעומד בראשה קרא לאלימות נגד חיילי צה"ל או אם חדל להתקיים אחד מהסעיפים האמורים לפיו ישיבות הסדר אמורות לעודד לגיוס לצה"ל. בנוסף נכנס לתקנות כי השר יכול לשקול צעדים חלופיים להוצאה של הישיבה מהרשימה.
שר המודיעין

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 26 יולי 2017, 00:04

הערב עברתי ליד ביתו של ח"כ הרב אורי מקלב היה נחת לראות קבוצת ילדים נראים בערך בני10 עם עוד כמה בחורים שבקושי הביאו ב' שערות עומדים מול ביתו ונובחים על כך שהם לא חיים ברוסיה ואין ברצונם להתגייס לצבא השמד,
האמת שזה היה מביך ומצחיק.........
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי שר המודיעין » 26 יולי 2017, 23:37

הטרדות 'הפלג' נמשכות: בית המשפט הרחיק את טריגר מהפעלת הקו

בית המשפט קיבל את בקשת המשטרה והרחיק את אברהם טריגר מראשי הפלג הירושלמי מ'קו המאבק' למשך 30 יום. טריגר ניהל על פי החשד את מערך ההטרדות הטלפוניות. בעקבות זאת, פורסמה בראשית השבוע הודעה בקו כי הוא משהה את פעילותו לתקופה - הסיבה האמיתית כמובן הוסתרה בקו, וההסבר למאזינים נתלה בעניינים רוחניים תורניים כביכול.

ההחלטה על ההרחקה התקבלה אחר שבמסגרת חקירת מחלק ההונאה של משטרת ירושלים נגד עיתון הפלס והפלג הירושלמי, הוגש לפני כחודשיים לביהמ"ש המחוזי בלוד, ערר על החלטת ביהמ"ש השלום בראשל"צ, בנוגע לאיסור עיסוקו של אברהם טריגר ב'קו המאבק'.

בהחלטת השלום בחודש אפריל, נדחתה בקשת המשטרה לסגור את הקו ואושרה "תפיסת הקו", תוך שהשופט דוחה מכל וכול את טענת טריגר כי מדובר בפגיעה בזכויות היסוד לחופש הביטוי, וקבע כי "אין מדובר בהבעת דעה לגיטימית".

בתחילת חודש מאי במסגרת עיון חוזר, בית המשפט קבע כי טריגר יוכל להמשיך ולשדר בקווי המידע, כולל קריאה למחאה אך יסייג את דבריו ו"יבהיר באופן מפורש שלא לנקוט במחאה תוך שימוש במכשירי טלפון, לרבות פקסים ושליחת מסרונים בקו המאבק".

בנוסף נקבע, כי טריגר לא יאפשר להעלות הודעות הקוראות למחאה תוך שימוש במכשירי טלפון בקו המאבק. יחד עם זאת, קבע ביהמ"ש כי "מותר למחות בדרכים אחרות וככל שאנשים אחרים יעלו לקווי מידע כאלו ואחרים, כולל קו המאבק וייקראו למחאה באופן אחר, שלא תבוא טרוניה נגד המשיב".

בעקבות החלטה זו, מחלק ההונאה של משטרת ירושלים בראשות רפ"ק איזיק סימון הגישו ערר לבית משפט המחוזי בלוד, שם טענו כי בית המשפט טעה בהחלטתו "עת נתן למונח 'תפיסה' פרשנות מצמצת", וכן טעה בהחלטה במסגרתה נתן אמון בטריגר "והפקיד בידיו את מלאכת ההכרעה לגבי התכנים המועלים לקו המאבק".

עוד נטען כי "בית המשפט לא נתן את דעתו לכך שקו המחאה הוא קו שנועד כולו למסע הטרדה וסחיטה ואין המדובר בקו חדשות או מידע". במשטרה טענו עוד כי בידיהם מסמכים המעידים על כך שההטרדות נמשכות. "המשיב הוא זה שעומד מאחורי ההטרדות גם אם על ידי קריצת עין", ולכן ביקשו להרחיק את טריגר מניהול קו המאבק, לא לאפשר לו גישה למטרה זו, ולסגור את הקו.

לעומת זאת, פרקליטו של טריגר, עו"ד אביגדור פלדמן טען כי המחוקק לא העניק למשטרה סמכות לסגור קו טלפון. לדבריו, מאז הדיון בבביהמ"ש השלום, "הקו אינו משמש להטרדה אלא למחאה לגיטימית" כפי שנפסק. ואכן טריגר התחייב שלא להשתמש בקו כדי להטריד "ואם היו אנשים שהוטרדו, הרי שהדבר לא היה בגלל הקו". עוד הוסיף כי לטריגר חשוב להמשיך ולשדר בקו, מידע - כולל קריאה למחאה לגיטימית.

פרקליטו טען כי היות ואין שינוי בנסיבות, אין מקום לקבל את הבקשה לערר על פסיקת המחוזי. "כיום הקו לא נותן סיוע לביצוע הטרדה ולא קורא להטרדה או נותן אמצעים לביצועה, אלא משמש רק למחאה. אין בידי המשטרה הוכחות שיש אנשים שמטרידים בעקבות הקו". הוא ביקש לדחות את הערר.

בחדרי
שר המודיעין

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 27 יולי 2017, 23:05

נוסח אבינו מלכנו העתיק ללא שינויי הפשרנים והחרדים החדשים:

אבינו מלכנו (חטאנו) הם חטאו לפניך.
אבינו מלכנו אין לנו מלך אלא אתה.
אבינו מלכנו עשה עמנו למען שמך:
אבינו מלכנו חדש עלינו (שנה טובה) כל גזירות קשות.
אבינו מלכנו (בטל) קיים עלינו כל גזירות קשות ורעות.
אבינו מלכנו (בטל) קיים מחשבות שונאינו.
אבינו מלכנו (הפר) הקם עצת אויבינו.
אבינו מלכנו כלה כל (צר ומשטין) דובר אמת מעלינו.
אבינו מלכנו סתום פיות (משטינינו ומקטרגינו) דוברי אמת.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי שר המודיעין » 27 יולי 2017, 23:16

אטיאס בראיון: הציגו לראשי הישיבות מידע שגוי ושקרי חלקו בזדון

השר לשעבר אריאל אטיאס מעורב מזה שנים בנושא הגיוס. על אף שהוא כבר איננו פוליטיקאי, הוא המשיך לעסוק בענייןן במינוי נשיא המועצת ראש השיבה הגאון רבי שלום כהן. אחרי סיום העבודה על התקנות בחוק, אטיאס התייצב לראיון מרכזי אצל הפרשנים ריבלין ובלום ברדיו קול חי.

- פרשת מהחיים הפוליטיים אבל נושא אחד השארת בידיך, מדוע ?

"למעשה זה משהו שמלווה אותי עוד מתקופת מרן זצ"ל. עוד כשבוטל חוק טל על ידי בג"צ, מרן הטיל עלי לטפל בזה. היה אז בוגי יעלון, זה היה בנפשו של מרן, יומם ולילה. אחכ היו בחירות והיינו באופוזיציה והיה מאוד קשה. מרן נפטר, ואז קיבלתי את המשיחמה על ידי נשיא מועצת חכמי התורה (הגר"ש כהן) והיו"ר דרעי, ראיתי בזה שליחות והמשכתי בזה. ברוך ה ראינו ברכה בעמלנו, התקנות הן למעשה משלימות את החוק, חוק הגיוס".

- מה גרם לך ללכלך את הידיים דווקא בנושא הזה והאם הלחצים שהיו על הנציגים החרדים אתה סבלת מהם גם, טלפונים הטרדות ועוד?

"לי יש חיים קלים, כי אני לא מקבל ההחלטות. צברתי שעות רבות עם כל הגורמים כדי להבין מה מפריע ואיך מפרקים מוקשים. זה דבר גדול מאוד לאפשר ללמוד תורה, צריך להבין, החוק הזה למעשה מאפשר למי שלומד תורה להמשיך ללמוד, זה הישג.

השינוי הוא שאין סנקציות פליליות, את זה אין. זה היה הליבה. יש עוד נושאים, אבל זה העיקר. וזה ירד. כי אם לא היו עומדים ביעדים מעמד התורתו אומנותו יורד וסמכותו של שר הבטחון נפקעת.

פה מה שקורה שביטלנו את זה, נכון שיש עדיין בג"צ. בגלל החשש מאפלייה כלפי ציבורים אחרים, מזה עלה עניין היעדים".

בראיון המלא והמרתק - מתוכנית פילפוליטיקה, מלבד אמירתו כי "הציגו לראשי הישיבות מידע שגוי ושקרי, חלקו בזדון", מציין אטיאס - מי שללא ספק בקיא יותר מכולם בפרטים, כי בניגוד גמור לטענות על הסכנה שבו, החוק הוא למעשה מהפכה כיוון שיאפשר לבני הישיבות ללמוד ללא הפרעה. הוא מספר על העבודה הסזיפית על כל סעיף וסעיף. ומפתיע כשמעריך בזהירות כי תקנות אלו נותנות יותר ביטחון שבג"צ לא יפסול את החוק בדיון בעוד חודש.

בחדרי
שר המודיעין

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 27 יולי 2017, 23:52

איזו פאשלה.
הוואקף תפס להם את מהדורת החדשות...

הפלג הכינו להיום התפרעויות של משוגעים (כולל התכתשויות פיזיות עם שקוצעס), מול לשכת הגיוס בירושלים.
אבל הם לא לקחו בחשבון שהוואקף יגנוב להם את כל ההצגה...
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי יעבץ » 27 יולי 2017, 23:53

אז שילכו להפגין ביחד עם הוואקף...
סמל אישי של המשתמש
יעבץ

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 28 יולי 2017, 01:11

אהההה
עכשיו נפל לי האסימון!
הם לא מוכנים להתייצב בלשכת הגיוס בגלל שיש שם מגנומטרים!!
תנסו ותראו. תורידו את גלאי המתכות מלשכות הגיוס ומיד יפסקו המהומות.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי קלף טאקי חדש » 28 יולי 2017, 01:13

:D
משולש כתב:אהההה
עכשיו נפל לי האסימון!
הם לא מוכנים להתייצב בלשכת הגיוס בגלל שיש שם מגנומטרים!!
תנסו ותראו. תורידו את גלאי המתכות מלשכות הגיוס ומיד יפסקו המהומות.
סמל אישי של המשתמש
קלף טאקי חדש

הודעה שלא נקראהעל ידי אבן הפינה » 30 יולי 2017, 11:44

יפה מאוד !!!
הייתה לראש פינה
סמל אישי של המשתמש
אבן הפינה

הודעה שלא נקראהעל ידי איש חסיד היה » 02 אוגוסט 2017, 01:24

חברה!! מה קרה שבימים האחרונים יש תגובות מועטות באשכול זה?

שמעתי אימרא יפה, כי בשלושה מקומות בעולם ישנם עדיין גזירת הגיוס שכבר פג תוקפה, והם: א] אצל ה'עץ'ניקים. ב] בארה"ב קהל יטב לב דסאטמאר [אצל הזאלונים במיוחד]. ג] בפורום שלנו ב'חרדים לדעת'....
וכנראה, שגם בפורום שלנו השלימו עם המצב שאין גזירת גיוס, ובגלל כן נתמעטו התגובות.
איש חסיד היה

הודעה שלא נקראהעל ידי בחייכון וביומיכון » 02 אוגוסט 2017, 01:44

איש חסיד היה כתב:חברה!! מה קרה שבימים האחרונים יש תגובות מועטות באשכול זה?

שמעתי אימרא יפה, כי בשלושה מקומות בעולם ישנם עדיין גזירת הגיוס שכבר פג תוקפה, והם: א] אצל ה'עץ'ניקים. ב] בארה"ב קהל יטב לב דסאטמאר [אצל הזאלונים במיוחד]. ג] בפורום שלנו ב'חרדים לדעת'....
וכנראה, שגם בפורום שלנו השלימו עם המצב שאין גזירת גיוס, ובגלל כן נתמעטו התגובות.

כבר הוסיף החכם אחר י"ג אני מאמין:
אני מאמין בגזירת הגיוס, ואע"פ שיתמהמה עכ"ז אחכה לו בכל יום שיבוא...
סמל אישי של המשתמש
בחייכון וביומיכון

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסי200 » 02 אוגוסט 2017, 02:00

כאן בפורום גזירת הגיוס קיימת רק בכותרת האשכול .... כבר מזמן הציעו לשנות את הכותרת ...
יוסי200

הודעה שלא נקראהעל ידי איש חסיד היה » 02 אוגוסט 2017, 11:01

בחייכון וביומיכון כתב:

כבר הוסיף החכם אחר י"ג אני מאמין:
אני מאמין בגזירת הגיוס, ואע"פ שיתמהמה עכ"ז אחכה לו בכל יום שיבוא...

ומזמן אמר החכם: הצאלמער'ס מחדשים גזירות חדשים לבקרים בכדי שיהיה על מה להפגין ולחלוב כספים מאת הנאיבים האמריקאנים בחשבם שככה הם ימחו את המדינה הארורה מתחת פני האדמה, והצאלמער'ס מחיים את עצמם עם הכספים שמגיע מהם לחיי עד....
איש חסיד היה

הודעה שלא נקראהעל ידי איש חסיד היה » 02 אוגוסט 2017, 11:04

רבותי!! בשבוע הבא יהיה לנו אורח חשוב פה בארץ, וה"ה החסיד הנעלה, קנאי בן קנאי, לוחם מלחמות ה' בעוז ובגאון, ה"ה הרב חיים שלום לעפקאוויטש שליט"א, הוא מגיע כאן לשמחה משפחתית, בשהותו כאן בארץ הוא מרבה לדרוש בבתי מדרשות של הקנאים אודות מלחמתו הגדולה נגד הציונים שר"י.
ראשי המדינה כבר נבהלו מביאתו, ויושבים הנה באסיפות על גבי אסיפות, ודנים איך להצר צעדו.
איש חסיד היה

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 02 אוגוסט 2017, 13:09

נו, איפה הוא יהיה ?
אשמח לתפוס איתו שיחה...
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 02 אוגוסט 2017, 14:56

נעצר בחור עציץ עריק בעוון אי התייצבות (שנעשתה בהוראתו הישירה של הגר"ש).

בהנהלת הפלג עשו חושבים והחליטו שבבין הזמנים של אב לא משתלם לעשות הפגנות, וכנראה מחכים לאלול כדי להתחיל עם ההפגנות. (רק על תורה נאמר "ביטולה הוא קיומה" אבל על קייאקים בחצבאני לא נאמר "ביטולם זהו קיומם")...

סיבה נוספת היא מכיון שמתנהל משפט נגד העיתונאים מנהיגי הציבור העצניקי לא כדאי להעלות את חמתם של השופטים עכשיו.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי zeevi » 02 אוגוסט 2017, 22:32

קבלתי במייל.
(נ.ב. לא קראתי את הכתבה)

פתאום יש ביתד הודאת בע"ד שכן יש 4,000 בחורים מסובכים עם הצבא ורק עכשיו בזכות התקנות החדשות נהיה 'מימים ימימה'.... –

האמת, עוד לא הספקתי לזרוק את מגדל העיתונים שהכריזו שכל מי שהתייצב לא נפלה שערה משערת ראשו. כבר אז בקושי נשארו לי שערות...
וגם, מה יהיה על הקידושים שהשתתפתי בהם עם ביטול הגזירה לפני שנתיים ?'קוגל לבטלה'....

אומנם,
הקוגלים היו מסירת מודעא, גילוי דעת וביטול למפרע מעתה ועד עולם מתהום ארעא ועד רום רקיעא שאין כאן לא גיוס, לא שמד ולא צבא בעולם כלל,

ובאם שישכח למודעא זו ויתחייל אי מי בלבישת המדים הירוקים הרי למודעי כי רק ניסיון באמונת חכמים וכפיפות להנהגת הדור יש כאן,

והמתגייס כלל אינו נמצא בצבא, הגם שלעיני קטני אמנה כך נראה
קבצים מצורפים
IMG-20170728-WA0019.jpg
zeevi

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 02 אוגוסט 2017, 23:12

zeevi כתב:קבלתי במייל.
(נ.ב. לא קראתי את הכתבה)

פתאום יש ביתד הודאת בע"ד שכן יש 4,000 בחורים מסובכים עם הצבא ורק עכשיו בזכות התקנות החדשות נהיה 'מימים ימימה'.... –

האמת, עוד לא הספקתי לזרוק את מגדל העיתונים שהכריזו שכל מי שהתייצב לא נפלה שערה משערת ראשו. כבר אז בקושי נשארו לי שערות...
וגם, מה יהיה על הקידושים שהשתתפתי בהם עם ביטול הגזירה לפני שנתיים ?'קוגל לבטלה'....

אומנם,
הקוגלים היו מסירת מודעא, גילוי דעת וביטול למפרע מעתה ועד עולם מתהום ארעא ועד רום רקיעא שאין כאן לא גיוס, לא שמד ולא צבא בעולם כלל,

ובאם שישכח למודעא זו ויתחייל אי מי בלבישת המדים הירוקים הרי למודעי כי רק ניסיון באמונת חכמים וכפיפות להנהגת הדור יש כאן,

והמתגייס כלל אינו נמצא בצבא, הגם שלעיני קטני אמנה כך נראה

דברי ליצנות והבל שנובעים מקנאה.
הם משתוללים כבר ארבע שנים ולא הצליחו לתקן אפי' תת סעיף קטן בחוקי הגיוס. ושלוחי דרבנן מצליחים בשקט להשיג כמעט את כל מה שרצו להשיג.

והרי באותה כתבה מפורש כמה פעמים שבגלל רגישות העניין היה חובה להסתירו בשנה וחצי האחרונות. (וגם עכשיו הם לא מגלים הכל).

וזו בדיוק מטרת הפלג בצעקותיו לעבר התקשורת החילונית, לנסות ולהכשיל את התיקונים בחוק כדי שח"ו לא תתבטל גזירת הגיוס.

כי גם הפלגנים יודעים שאין הברכה שורה אלא בדבר הסמוי מן העין, ולכן הם מתאמצים שזה לא יהיה סמוי חלילה.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי עלה זית » 02 אוגוסט 2017, 23:37

העציצים שוברים את שיאי אי-הבנת הנקרא כל פעם מחדש.

מי שמתבונן שורה מעבר לקו האדום המודגש רואה שמדובר באותם אלו שבהתנהלותם הביאו על עצמם צרות, כגון אלו שיצאו לחו"ל למרות ההתרעות שזה מסוכן, או בכאלו שישיבותיהם לא עמדו בתקנות (אינני יודע למה הכוונה, עכ"פ ודאי שמדובר בישיבות שבשוליים), עכ"פ כל מי שהתייצב והלך בתלם לא נפלה שערה משערות ראשו, שאלו נא לכל ה'מחבלים' וחבריהם העציצים האשכנזים (שאלופים בלשלוח את יוצאי בית שאן - זה המקרה האחרון שהביא הרב משולש - לכלא...).

וכעת בשעה טובה סידרו פתרון גם לכל אלו. כה יתן ה' וכה יוסיף.
עלה זית

הודעה שלא נקראהעל ידי אבן הפינה » 03 אוגוסט 2017, 11:53

עלה זית כתב:העציצים שוברים את שיאי אי-הבנת הנקרא כל פעם מחדש.

:lol:: :lol:: :lol::
האמת כואבת
הייתה לראש פינה
סמל אישי של המשתמש
אבן הפינה

הודעה שלא נקראהעל ידי שר המודיעין » 03 אוגוסט 2017, 15:11

..
שר המודיעין

הודעה שלא נקראהעל ידי שר המודיעין » 03 אוגוסט 2017, 15:16

(נ.ב. לא קראתי את הכתבה)

אין פה שום סתירה !!!
כל מה שנאמר שאין הפרעה לשום בחור לשבת וללמוד אבל עדיין יש כאלה שלא הוסדר מעמדם כבן ישיבה , וזה סידרו כעת. פשוט מאד.
שר המודיעין

הודעה שלא נקראהעל ידי zeevi » 03 אוגוסט 2017, 23:24

שר המודיעין כתב:
(נ.ב. לא קראתי את הכתבה)

אין פה שום סתירה !!!
כל מה שנאמר שאין הפרעה לשום בחור לשבת וללמוד אבל עדיין יש כאלה שלא הוסדר מעמדם כבן ישיבה , וזה סידרו כעת. פשוט מאד.

כן, אבל לידיעתך, ישנם כאלו שטוענים, שהכל מתנהל על מי מנוחות, וכל הסיפורים שיש בחורים ואברכים (רגילים, שאין להם כל קשר לפלג) שמסובכים בצורה כזאת או אחרת עם הצבא, לא היו ולא נבראו....
zeevi

הודעה שלא נקראהעל ידי תמים » 04 אוגוסט 2017, 11:06

צריך לתן שבח והודיה לבורא כל עולמים שהפרסומת הצליחה ומספר המתגייסים נשאר 6000
תמים

הודעה שלא נקראהעל ידי איש חסיד היה » 07 אוגוסט 2017, 07:45

כנראה, שהציונים פעלו בקרב משתתפי הפורום באמצעות הקרן החדשה לישראל סם הרדמה להרדים את הצורך לעורר על גזירת הגיוס החמורה, כי זמן רב לא פרסמו הודעות!!!
חברה תתעוררו!!! תתעוררו!!
איש חסיד היה

הודעה שלא נקראהעל ידי איש חסיד היה » 08 אוגוסט 2017, 08:34

הגזירה נכנסה לתרדמת!!! אוי געוואלד!!! אוי געוואלד!!! עורו ישנים משינתכם ונרדמים הקיצו מתרדמתכם!!! בחודש הזה חדשו גזירותיכם בחודש הזה שפרו הפגנותיכם!!!
איש חסיד היה

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 08 אוגוסט 2017, 10:48

אני רואה שזה ממש עולה לך בבריאות - זה שהשיח נרדם פה, אם אתה רוצה להחיותו, תשלח הודעה פרטית לנחמן ולקטןודל ואולי לעוד כמה מהעצניקים והכל יבוא על מקומו בשלום.
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי איש חסיד היה » 08 אוגוסט 2017, 11:12

לא עולה לי בבריאות כלל, פשוט כנראה שהפסיקו הסאטמורים והזאלונים לשלוח כספים, וממש כואב הדבר שלא יהיה להם ממה להתפרנס.....
איש חסיד היה

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 08 אוגוסט 2017, 11:19

אל דאגה, ברגע שהכסף ייגמר כבר ימצאו גזירה חדשה, או שפשוט יחזרו לקברים, בנתיים מי שמבחין אין בעיות בבי"ש והכל בא על מקומו בשלום...
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסי200 » 08 אוגוסט 2017, 11:57

גאליציינער כתב:אל דאגה, ברגע שהכסף ייגמר כבר ימצאו גזירה חדשה, או שפשוט יחזרו לקברים, בנתיים מי שמבחין אין בעיות בבי"ש והכל בא על מקומו בשלום...

סליחה על הבורות, אבל מה זה בבי"ש ?
יוסי200

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 08 אוגוסט 2017, 13:38

בבית שמש... גולובנציץ...
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 08 אוגוסט 2017, 17:16

הסיבה לשקט היא פשוט שכולם מטיילים עכשיו ואין להם זמן ל"גזירות".
ברגע שיתחיל זמן אלול יחזור להיות "שמייח".
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 08 אוגוסט 2017, 19:56

משולש כתב:הסיבה לשקט היא פשוט שכולם מטיילים עכשיו ואין להם זמן ל"גזירות".
ברגע שיתחיל זמן אלול יחזור להיות "שמייח".

יותר טוב בשניה שיצטרכו להתחיל ללמוד הם יחפשו את כל הגזירות כדי לצאת לרחובות בחזרה
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 09 אוגוסט 2017, 03:03

ע"כ רמז משולש ומה הוספת?
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 09 אוגוסט 2017, 08:57

משולש רמז ואני אמרתי את זה בפירוש
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 15 אוגוסט 2017, 22:29

הקנאים קוראים לציבור להגיע לכניסה למודיעין עילית לנסות ולמנוע מעצר של בחור שלא התייצב בלשכת הגיוס.
חויזר

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 15 אוגוסט 2017, 22:29

כעת גם הפלג הוציאו הודעה שנקראת "החוטפים הגיעו" על כל הציבור לבוא ולנסות לשחרר את הבחור שכרגע עצור ע"י משטרה אזרחית ממתינים לצבאית
חויזר

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 15 אוגוסט 2017, 22:33

משטרה צבאית במודיעין עילית במצוד אחר בחור ישיבה ׳בן עליה׳ שאינו מתייצב בלשכות הגיוס
חויזר

הודעה שלא נקראהעל ידי זאבי » 16 אוגוסט 2017, 07:57

שמעתי שהיום יש הפגנה בנושא הגיוס בגשר בנות יעקב על הירדן ליד הקיאקים, תחבורה חינם!

מי בא?
זאבי

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 16 אוגוסט 2017, 13:02

זאבי כתב:שמעתי שהיום יש הפגנה בנושא הגיוס בגשר בנות יעקב על הירדן ליד הקיאקים, תחבורה חינם!

מי בא?

זה הפגנה על גיוס בנות??
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד » 16 אוגוסט 2017, 13:04

קיאקים גם חינם?
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)
סמל אישי של המשתמש
אחד
מנהל

הודעה שלא נקראהעל ידי זאבי » 16 אוגוסט 2017, 14:29

אחד כתב:קיאקים גם חינם?

העיקר תגיעו!
זאבי

הודעה שלא נקראהעל ידי סולידי » 16 אוגוסט 2017, 14:41

אחד כתב:קיאקים גם חינם?

נראה לי שיחלקו שם רק משוטים.
סמל אישי של המשתמש
סולידי

הודעה שלא נקראהעל ידי נחמן » 16 אוגוסט 2017, 16:34

למביני אידיש...

ציונים-01.jpg
ציונים-01.jpg (84.73 KiB) נצפה 6534 פעמים
נחמן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי פאטשיילע » 16 אוגוסט 2017, 16:55

זייער פרייליכע נייעס. דער עיקר נישט פארגעסן צו שיקן 3 דאללער פאר די הוצאות ....

[בתרגום 'חפשי': העיקר לא לשכוח לשלוח עם הסיקריק הקטן 3 דולר עבור ההוצאות...]
נערך לאחרונה על ידי פאטשיילע בתאריך 16 אוגוסט 2017, 17:02, נערך פעם אחת בסך הכל.
פאטשיילע

הודעה שלא נקראהעל ידי יעבץ » 16 אוגוסט 2017, 16:59

מענין למה החרדקי"ם מגיעים בהליקופטר, והילדים עם השעועית.
אני הייתי מציע לקחת את הילדים לטיול בהליקופטר, ואת החרדקי"ם להשאיר עם השעועית...
סמל אישי של המשתמש
יעבץ

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 16 אוגוסט 2017, 17:27

הנהלת הפורום ביקשה לתרגם כל הודעה באידיש.
נא לתרגם תודה.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי יעבץ » 16 אוגוסט 2017, 17:40

משולש כתב:הנהלת הפורום ביקשה לתרגם כל הודעה באידיש.
נא לתרגם תודה.

בתרגום חפשי
תכנית לילדים בקייטנת סאטמאר. יופיעו במסוק 2 חרדקים מחופשים, והילדים ישליחו עליהם פולי שעועית למחאה נגד הציונים.
ובכך הילדים יקדשו שם שמים...
נא לצרף 3 דולר עבור ההוצאות (קרי תשלום לנסיעה במסוק של החרדקי"ם - השעועית על חשבון הבית...).
סמל אישי של המשתמש
יעבץ

הודעה שלא נקראהעל ידי אגיל ואשמח » 16 אוגוסט 2017, 20:10

אגיל ואשמח בלבבי, בראותי שנצח ישראל לא ישקר, וחברינו היקרים אינם מרשים שגזירת הגיוס תפוג כוחה, וכל כמה ימים מעלים דברים מענינים אודות הגזירה החמורה הרובצת עלינו אשר לא היתה גזירה כזו מאז היותנו לגוי!!
אגיל ואשמח

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 16 אוגוסט 2017, 20:38

הודעה שהופצה כעת:

עקב מעצר הבחור אתמול במודיעין עילית הערב יוצאים להפגנות
מתאספים ברחבת ביהמ"ד סאטמאר ברחוב יואל בשעה 20:15
חויזר

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 16 אוגוסט 2017, 20:44

שלזינגר ב'בחדרי': שני העצורים לפנות בוקר במא"ש שוחררו בתנאים למרות בקשת המשטרה להשאיר אותם במעצר 5 ימים
חויזר

הודעה שלא נקראהעל ידי יהודה חסיד » 16 אוגוסט 2017, 22:39

אגיל ואשמח כתב:אגיל ואשמח בלבבי, בראותי שנצח ישראל לא ישקר, וחברינו היקרים אינם מרשים שגזירת הגיוס תפוג כוחה, וכל כמה ימים מעלים דברים מענינים אודות הגזירה החמורה הרובצת עלינו אשר לא היתה גזירה כזו מאז היותנו לגוי!!

תבקש מיצחק הספרן תמונה של הגר"ש, זה יהיה מעניין מאד, לראות את התמונה של חויזר ושלך
אימתי קאתי מר, לכשיפוצו מעינותיך חוצה
סמל אישי של המשתמש
יהודה חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד » 16 אוגוסט 2017, 22:40

יהודה חסיד כתב:
אגיל ואשמח כתב:אגיל ואשמח בלבבי, בראותי שנצח ישראל לא ישקר, וחברינו היקרים אינם מרשים שגזירת הגיוס תפוג כוחה, וכל כמה ימים מעלים דברים מענינים אודות הגזירה החמורה הרובצת עלינו אשר לא היתה גזירה כזו מאז היותנו לגוי!!

תבקש מיצחק הספרן תמונה של הגר"ש, זה יהיה מעניין מאד, לראות את התמונה של חויזר ושלך

כמדומני שהוא כתב בציניות..
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)
סמל אישי של המשתמש
אחד
מנהל

הודעה שלא נקראהעל ידי יהודה חסיד » 16 אוגוסט 2017, 22:42

בציניות יכול לכתוב מי שדעתו ושיטו גלויה וידועה לכל, אך כבר בהודעה הראשונה...........?
אימתי קאתי מר, לכשיפוצו מעינותיך חוצה
סמל אישי של המשתמש
יהודה חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי חמו » 16 אוגוסט 2017, 23:34

לראשונה, קצין בכיר בדרגת אלוף משנה שימש כ"משגיח" על החיילים החרדיים שבחרו להשתתף בטקס שכלל שירת נשים, כך נחשף היום (רביעי) ברדיו 'קול ברמה'.

על פי הדיווח, בשבוע שעבר התקיים ערב גיבוש ללוחמי חטיבת גבעתי. האירוע אורגן לבקשת וביוזמת המח"ט החדש, אלוף משנה דֵדו בר-כליפא. אלא שבפלוגה החרדית תומר של גדוד תומר בחטיבה, התלבטו האם לאשר לחיילים החרדיים להשתתף באירוע, שהיה אמור לכלול גם שירת נשים.

בסופו של דבר, הוחלט לשאול את החיילים ולאפשר למי שאינו מעוניין להגיע להישאר בבסיס. רק 8 מתוך כ-100 חיילים חרדיים לא הלכו לאירוע, כיוון שלא רצו להיחשף לשירת הנשים.

המח"ט החדש לא רצה לגרום ללוחמים בפלוגה החרדית להיחשף לבעיה הלכתית. בתחילה, היתה מחשבה להושיב את החיילים החרדיים בשורות האחוריות ביותר, כדי שיוכלו לעזוב בזמן השירה מבלי שיעוררו מהומה, אך בסופו של דבר החליט הקצין הבכיר, באישור שקיבל מאכ"א והרב הצבאי הראשי, לקיים עם החיילים החרדיים שיחת היכרות, בזמן שהחיילות שרו במקהלה מעורבת.

אחד החיילים החרדיים אמר, "לא היה אכפת לנו להשתתף באירוע עם שירת נשים, אבל פתאום הודיעו לנו שאנחנו צריכים ללכת עם בר כליפא לשיחה בבית כנסת סמוך. אותי באופן אישי זה עיצבן, כי אם לא אכפת לי להגיע לטקס, אז למה הצבא מוציא אותי משם כשיש שירת נשים?".

כך או כך, בר כליפא סיפר ללוחמים על עברו, אמר להם שרק לאחרונה נחשף לעובדה שיש פלוגה חרדית בגבעתי והפציר בהם לשמור על אורח החיים שלהם גם בצבא.

מדובר צה"ל נמסר בתגובה כי "מסלול תומר, מסלול גיוס לחיילים חרדים, מקיים מדיניות אליה התחייב צה״ל כלפי המתגייסים לשורות המסלול, לפיה לא ישתתפו באירועים בהם מתקיימת שירת נשים, על מנת לאפשר לכלל חיילי המסלול לקיים את אורח חייהם ואמונתם".

"במקרה הנ"ל ולאור המדיניות עליה התחייבנו, ועליה אנו מקפידים, בשגרת היום באימונים וכן בעצרות ובאירועים, התקיימה עבור החיילים במסלול פעילות מופרדת ומותאמת בהשתתפות מפקדיהם אשר כללה בין היתר גם שיחה עם מפקד החטיבה", לשון תגובת צה"ל.
חמו

הודעה שלא נקראהעל ידי אגיל ואשמח » 17 אוגוסט 2017, 17:12

זו לא הודעה הראשונה שלי, הייתי מעוטף בשנים אחרונות בכמה שמות הקדושים, והנני מקפיד בכל שנה ושנה להחליף את השם.
ושוב הנני מודה אל אלו שהם מנסים למצוא כל כמה ימים איזה התעוררות בענין גזירת הגיוס, כי זאת היא אחת מעיקרי הדת - לעורר מדנים על הציונים הארורים [אין צורך לעורר על התעוררות בתורה ובעבודה, קדושה וטהרה, ועל שאר עיקרי הדת, העיקר שמעוטפים בקנאות נגד כל ענין ציוני, ובכך יוצאים ידי חובתינו בעולמינו]
אגיל ואשמח

הודעה שלא נקראהעל ידי חמו » 17 אוגוסט 2017, 17:28

זה ס"ה כתבה בערוץ שבע, שמנסה לתת להבין מה מחכה למי שמתגייס מרצונו
וזה משהו שכולנו מסכימים לזה
חמו

הודעה שלא נקראהעל ידי ועד » 17 אוגוסט 2017, 18:03

גאליציינער כתב:אל דאגה, ברגע שהכסף ייגמר כבר ימצאו גזירה חדשה, או שפשוט יחזרו לקברים, בנתיים מי שמבחין אין בעיות בבי"ש והכל בא על מקומו בשלום...

גאלייצייאנר כבר מודעות בירושלים על הפגנה במתחם גלובנציץ, מה זה אומר?
ועד

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 17 אוגוסט 2017, 18:25

ועד כתב:

גאלייצייאנר כבר מודעות בירושלים על הפגנה במתחם גלובנציץ, מה זה אומר?

זה אומר שאלול מתקרב בצעדי ענק.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 20 אוגוסט 2017, 02:49

מתחילים את הזמן...
בהתחדשות...
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 20 אוגוסט 2017, 14:44

מתחילים את ה"ביטולה"...
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי קטןודל » 22 אוגוסט 2017, 18:25

זקי פרידמן
ל' אב תשע"ז 14:13
ראשי ישיבות בחו"ל: שבעה כללים לבחור המתייצב
עם פתיחת זמן הלימודים בהיכלי הישיבות, יוצאים שניים מראשי הישיבות בחו"ל במכתב אזהרה מיוחד המיועד לבחור הישיבה המתייצב לדיחוי בלשכת הגיוס. "הצבא הישראלי מסוכן מאוד לשומרי תורה ומצוות". פולמוס הגיוס.

המאבק בגיוס נמשך: ראש ישיבת 'נר ישראל' בבולטימור, הגאון ר' אהרן פלדמן וגאב"ד טורונטו, הגאון ר' אליהו שלמה מילר, יוצאים במכתב אזהרה מיוחד לבחורי הישיבה בישראל שצפויים להתייצב בלשכות הגיוס לקבלת דיחוי משירות בצה"ל.

במכתבם מרתיעים הרבנים אודות "הסכנות" האורבות לבחורי הישיבה בעת התייצבותם לקבלת דיחוי, ובכך מיישמים השניים את החלטות האדמו"רים וראשי הישיבות בחו"ל להרתיע בדבר אותן סכנות - החלטות שהתקבלו בעצרת הענק ובכינוס הרבנים שנערכו בחודשים האחרונים בניו יורק ביוזמת חסידות סאטמר, במסגרת המאבק בגיוס.

וזה לשון המכתב:

הצבא הישראלי נותן דיחויים לבחורי ישיבות בגיל המתאים לגיוס בתנאי שהם שומרים על תנאים מסויימים, בשנים האחרונות הצבא מקפיד מאוד על שמירת הכללים, התוצאה מכך – אלו ״שמחפשים״ דיחויים (הכוונה בלשון זו היא לפנות לאלו שמתייצבים, כי אלו שלא מתייצבים כהוראת מרן הגר״ש אוירבך שליט״א אינם זקוקים להוראות הללו, והעיקר שלא יהיו בחורי ישיבות בצבא כלל) צריכים להיזהר לציית לדברים הבאים:

א. לא להישאר אפילו יום אחד מעל הזמן שמותר להישאר בחוץ לארץ. יש כללים שונים בשביל בחורים שונים, וצריך לברר עם אנשים שיודעים לפני שעוזבים את הארץ.

ב. אם יעבוד בעבודה שבדרך כלל מקבלים עליה משכורת – אפילו יום אחד, יפסיד את מעמד בן ישיבה אפילו אם עבד בלי משכורת (לדוגמה, בחור שעוזר לאביו בחנות שלו בבין הזמנים).

ג. צריך להיזהר ולהופיע כדי לקבל את הדיחוי במקום ובזמן שייעדו לכם במכתב שקיבלתם מהצבא. תבדוק בדואר שלכם, ואם שיניתם את הכתובת צריכים לבדוק אם הדואר אכן שלח לכתובת החדשה.
ד. חייבים הלומדים בישיבה לברר אם הישיבה מוכרת בצבא, מפני שבזמן הקרוב יש אפשרות שיעשו כללים חדשים וממילא יהיו הרבה ישיבות וכוללים שלא יופיעו ברשימת הישיבות והכוללים ׳המוכרים׳.

ה. אם אתה עובר לישיבה או לכולל אחר, חייבים להביא הוכחות לצבא שעברת לישיבה או כולל אחר תוך ארבע עשרה יום. גם בזה יש אפשרות שבזמן הקרוב יתקנו עוד חוקים חדשים בזה.

ו. לא לחתום על שום מסמך בלי התייעצות עם הבקי במקצוע. אם פקידים או קצינים או אחרים שישתדלו לשכנע או אפילו לאיים על בחורים לחתום על מסמך שמחייב בגיוס, חייבים להתייעץ עם ועד הישיבות או עם ארגון איגוד בני תורה שיכולים לעזור לכם. (כאן מציין ר' אהרן פלדמן במכתב את מספר הטלפון של איגוד בני התורה).

ז. חייבים להגיע ללשכת הגיוס בלבוש המתאים לבחור ישיבה. יש אפשרות שהפקיד יחליט לסרב לתת דיחוי (אף שאינו על פי חוק) לבחור שבדעתו לא נראה בעיניו כבחור ישיבה.

במכתבם מציינים הרבנים כי "הצבא הישראלי (צה״ל) הוא מסוכן מאוד בשביל אלו ששומרים תורה ומצוות, בנוסף שהוא מסוכן מאוד לרוחניות של כל אחד, וזה כולל גם את נצח יהודה שהוא ה'נחל החרדי', [שאינו חרדי]. הדבר הכי חשוב שיהודי יכול לעזור לעם היהודי הוא שיהפוך את עצמו לבן תורה שלומד ושומר תורה ומצוות, וזה שייך רק בסביבה של ישיבה, אשר על כן, מה שהכי חשוב לעם היהודי הוא שתמשיך להיות בחור ישיבה!"
קטןודל

הודעה שלא נקראהעל ידי אבן הפינה » 22 אוגוסט 2017, 18:31

ראשי ישיבות מארץ ישראל במכתב לבוחרים היוצאים לארה"ב איך שלא להגיע ל"נושרות"
הייתה לראש פינה
סמל אישי של המשתמש
אבן הפינה

הודעה שלא נקראהעל ידי פאטשיילע » 22 אוגוסט 2017, 20:02

ברוך שמסר עולמו לשומרים....
מזל שיש לנו את אותם "ראשי ישיבות", שאחרי שגמרו לטפל בהמון הבעיות של תלמידי הישיבות בחו"ל התפנו לסייע ולהציל את עולם התורה בארץ הקודש... :lol:: :lol:: :lol::
פאטשיילע

הודעה שלא נקראהעל ידי קטןודל » 22 אוגוסט 2017, 20:34

גדולי ת"ח הללו חושבים בדעת תורתם כי הדברים צריכים להיאמר, ומכיון שבגלל סיבות לא ידועות אינו נשמע מגדולי הת"ח בארה"ק, הם מרגישים חובה לעצמם לעורר על זה. ואגב, זהו זכותם המלאה.
קטןודל

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 22 אוגוסט 2017, 23:17

קטןודל כתב:גדולי ת"ח הללו חושבים בדעת תורתם כי הדברים צריכים להיאמר, ומכיון שבגלל סיבות לא ידועות אינו נשמע מגדולי הת"ח בארה"ק, הם מרגישים חובה לעצמם לעורר על זה. ואגב, זהו זכותם המלאה.

הטענה שלו היתה שעדיף ליטול עצה טובה מאלו שהצליחו ולא מאלו שתלמידיהם לוקחים סמים ושקועים באייפונים. בלי לזלזל חלילה באף אחד.

זה כמו שראש ממשלת ונצואלה יתן הוראות לתושבי ישראל כיצד להתגונן מפגיעת טילים. ב"ה יש לנו פה פיקוד העורף ואיננו צריכים עוד גופים מחו"ל שידריכו אותנו.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי עלה זית » 23 אוגוסט 2017, 00:44

קטןודל כתב:גדולי ת"ח הללו חושבים בדעת תורתם כי הדברים צריכים להיאמר, ומכיון שבגלל סיבות לא ידועות אינו נשמע מגדולי הת"ח בארה"ק, הם מרגישים חובה לעצמם לעורר על זה. ואגב, זהו זכותם המלאה.

לו יצויר שהיית רואה את עיתון יתד של היום, יום שלישי, היית רואה כותרת בעמוד הראשון עם אותו תוכן בתכל'ס: לשמור על הוראות וועד הישיבות.
ועד כמה שאינך רואה ואינך יודע - מנין לך הביטחון שאינו נשמע???
עלה זית

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 23 אוגוסט 2017, 01:16

עלה זית כתב:

לו יצויר שהיית רואה את עיתון יתד של היום, יום שלישי, היית רואה כותרת בעמוד הראשון עם אותו תוכן בתכל'ס: לשמור על הוראות וועד הישיבות.
ועד כמה שאינך רואה ואינך יודע - מנין לך הביטחון שאינו נשמע???

* ההבדל הקטן (גדול) שבמכתב חו"ל מופיע "שמחפשים" דיחויים, (דהיינו שההמלצה העיקרית היא להיות עריק ולשבת בכלא עם מסוממים ועולם תחתון) ואילו ועד הישיבות דורש מכולם להתייצב. (אבל גם הם כותבים שחייבים להתייעץ עם ועד הישיבות).
סמל אישי של המשתמש
משולש

? ? ? גזירת הגיוס ? ? ?

הודעה שלא נקראהעל ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 23 אוגוסט 2017, 04:19

רק בסעיף ו' הם נזכרו לציין התייעצות עם ועד הישיבות כשבסמוך אליו הם מיד מוסיפים את הארגון איגוד בני תורה עם מס' טלפון.

בשאר הדברים הם כותבים להתייעץ עם "מי שיודעים".

ביסוד דבר המודעות לחוקים והתקנות והזהירות להתאים לתקנות אם אתה זקוק לדחיית שירות
הדבר ראוי וחשוב, ויש ארגון שעושה את זה, שם הארגון למי שלא ידע "ועד הישיבות בארץ ישראל"
אם בישיבה שלכם לא תלו את הודעות ועד הישיבות, אין זה אומר שהועד לא שלח אלא שהם לא נתלו בלוח המודעות משום מה.
ועד הישיבות שולח כמעט מדי חודש הודעות למנהלי ומזכירי הישיבות הודעות, מהם לעיני עובדי המזכירות, ומהם להודעה לתלמידים.
מאז שלאחרונה החלו בצה"ל לעמוד על כל סעיף קטן בחוק או בתקנותיו, ברוב הישיבות והכוללים מפרסמים את ההודעות במיקום בולט.

ולא, איני מאמין באמונה עיוורת לכל פעולה שעושים ועד הישיבות
כשם שאיני מאמין באמונה עיוורת לכל ארגוני ההלצה מהגיוס שצומחים כפטריות.
ומי שמציל יהודים מרדת שחת, שכרו הרבה מאוד
אך לבוא ולהטיל רפש ובוקי וסריקי העיקר להאשים העסקנים הותיקים
בעוד שהם עצמם נעזרים בהם ותוך כדי כך משמיצים אותם
מזכיר קצת את השיר הציוני על עולם ישן עדי עד נחריבה וכו'
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!
סמל אישי של המשתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א

Re: ? ? ? גזירת הגיוס ? ? ?

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 23 אוגוסט 2017, 04:23

מרן ראש הממשלה שליט''א כתב:ולא, איני מאמין באמונה עיוורת לכל פעולה שעושים ועד הישיבות

מדוע רק לח"כ אתה מאמין לכל פעולה שעושים , מה ההבדל?

אינך צריך לענות, אני כבר יודע מה תענה.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 23 אוגוסט 2017, 05:25

גאליציינער כתב:מתחילים את הזמן...
בהתחדשות...

ביקשת...
קיבלת...
:roll: :lol:: :twisted: :o
קבצים מצורפים
עוד רד ישראל.pdf
(1.33 MiB) הורד 67 פעמים
מתאבדים1.pdf
(1.37 MiB) הורד 70 פעמים
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!
סמל אישי של המשתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א

הודעה שלא נקראהעל ידי הרב דרוק » 23 אוגוסט 2017, 21:18

היזמה באה מכיון העסקנים המטורפים, והת"ח הללו משחקים לידיהם הטמאות. הם אינם דואגים כלל וכלל לבני התורה בארץ ישראל, כפע שכולם מבינים. מטרתם הייתה ונשארה - אחת - לנגח את גדולי הדור האמיתיים כאן בארץ ישראל.
ארורים כל הרשעים ברוכים כל הצדיקים
הרב דרוק

הקודםהבא

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אני פה, המוזיקאי, טראמפ ו־80 אורחים