מי אתה אהרן גרנות?! חרדי, דל"י, חרדל"י, או סתם הזוי?...

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

Re: מי אתה אהרן גרנות?! חרדי, דל"י, חרדל"י, או סתם הזוי?...

הודעה שלא נקראהעל ידי באבא » 11 מאי 2014, 21:12

יצחק הספרן כתב:
באבא כתב:
הוא לא גדל בבית של חסידי גור,
אלא סבו הי חסיד גור,
ואביו התגלצ' והיה מזרוחני'ק,
אחיו חברון בעל "הפינה של חברון" ברחוב השומר בב"'ב הינו מזרחיס'ט
אח אחד הינו חרדי ליטאי
נדמה לי שגם אחות אחת הינה ליטאית
אח אחד הינו חילוני לחלוטין
והאהרוני הוא גערער-מיזרחיס'ט-מתנחל-לובש שחורים-צבעוניים-סרוגים ועוד היד נטויה...

אני ממליץ לך להביע דעה בתחומים שאתה מבין בהם כי את משפחת גרנביץ אני מכיר קצת יותר ממך ודבריך קישקוש.!
ולא הייתי נדרש לזה לולי היית משמיץ ועוד בבטחון של ידען אז תחשוב פעמיים לפני שאתה מקשקש בדבריך
[b]נכון שאתה גערער וע"כ אתה תוקף אותי בכל מקום אפשרי....
בהצלחה לך!!!!
אבל בכל אופן את משפחת גרנביץ אני מכיר כבר עשרות שנים היות והאבא גרנביץ גר ליד בית הורי עוד בילדותי
ועל השורה האחרונה בדבריך - כל הפוסל במומו פוסל....

ושוב פעם הריני לברכך בהצלחה רבה בכל מקום שאליו תפנה!!!!!![/

אם דבריך נכונים לגבי קרבת המגורים אז עוד יותר מוזר לי שאתה טועה ומטעה.
כגון בנו החסיד גור כיום שלא אזכיר את שמו כי הוא בטח לא מעונין.
וחברון לא מה שאמרת.
אח אחד ליטאי גם לא בדיוק.
את מקום לימוד ילדיו שחלקם למדו משום מה בגור.
ועוד זיופים/הטעיות נוספים.![/quote]
בנו חתנו של ב.מ. המוכר לציבור הירושלמי שותי השתיה החמה...
וחברון לא מה שאמרתי אלא מה?
אח אחד ליטאי מה לא בדיוק?
ולא אמרתי שילדיו לא למדו בגור,
דווקא במאמרו של אהרן גרנות עצמו שהביא ידידינו רבי שש משזר שליט"א [שדרך אגב עדיין ממתין לתגובתך...] הוא כותב: "הסתערתי קדימה בלי לחשוב את מי אני משאיר מאחור, בלי לחשוב שיש לי אישה יקרה וחמישה ילדים (שאליהם נוספו במשך הזמן גם שני חתנים, כלה וגם נכדה) אלה נותרו בציבור הדתי לאומי והמשיכו לחיות את חייהם. מאחר ולא עלה בדעתי לפרק את המשפחה שלי השינוי בבית היה מינורי ביותר: לבד מלבושו של ראש המשפחה שום דבר בעצם לא השתנה. המשכנו להתגורר בחברון, ילדי המשיכו ללמוד באותם מוסדות דתיים לאומיים, בנותיי שירתו בשירות הלאומי כמנהג חברותיהן, בני החל ללמוד בישיבה שתכוון אותו בסופו של דבר ללימוד תורה יחד עם שרות משמעותי בצה"ל"
ו:
"המחיר לא היה גדול צריך לומר, הוא היה קטן שכן לא באמת התרחשו שינויים בבית שלי, אבל הוא היה ברקע. הילדים שלי לא יכלו להכיל בקרבם אבא שנראה כל כך אחרת מאורחות חייהם. זאת ועוד, את הקטן שבילדי ביקשתי להפנות לכיוון החסידי. תשובה שקיבלתי בקודש פנימה הניע אותי מלעשות זאת, "חס ושלום", נאמר לי, "אם אתה לא רוצה שהוא ייהרס תשאיר אותו במקומו, החינוך שהוא מקבל גם היום הוא חינוך תורני, אתה רוצה דגש חסידי תעשה זאת בבית אל תגרום לו לשינויים".
כח - קהילות ירושלים!
סמל אישי של המשתמש
באבא

{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 11 מאי 2014, 22:28

באבא
דבריך לא סותרים את דברי.!
אהרון סרוג עד מעל הראש
וכל כך סרוג שכשהו חזר גם את זקנו הוריד.
דבר שיכל להשאירו גם כסרוג.
וכנראה שלא הובנתי נכון אינני מדבר על ילדי אהרון אלא על אחיו ואת אחיו אני מכיר אי אלו עשרות שנים ועליהם דברי נסובו.!
ולגבי שש מושזר
מידע פנימי איני מוסר.
וגם לו הייתי מוסר זה לא היה במרחבי הפורום אלא באופן אישי.
ובאופן אישי לא יכול להתקיים כאן אפילו במסרים.
מפני שגלויים הם למנהלים.!
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי באבא » 12 מאי 2014, 04:19

יצחק הספרן כתב:באבא
דבריך לא סותרים את דברי.!
אהרון סרוג עד מעל הראש
וכל כך סרוג שכשהו חזר גם את זקנו הוריד.
דבר שיכל להשאירו גם כסרוג.
וכנראה שלא הובנתי נכון אינני מדבר על ילדי אהרון אלא על אחיו ואת אחיו אני מכיר אי אלו עשרות שנים ועליהם דברי נסובו.!
ולגבי שש מושזר
מידע פנימי איני מוסר.
וגם לו הייתי מוסר זה לא היה במרחבי הפורום אלא באופן אישי.
ובאופן אישי לא יכול להתקיים כאן אפילו במסרים.
מפני שגלויים הם למנהלים.!

אכן כך,
על איזה מאחיו אתה מדבר?
ובקשר לרש"מ שליט"א
זהו אינו מענייני
ובכללי אתה צודק....
כח - קהילות ירושלים!
סמל אישי של המשתמש
באבא

הודעה שלא נקראהעל ידי שש משזר » 19 יוני 2014, 06:41

יצחק הספרן הביא ידיעה מעניינת מבית מדרשו של מרן דב ליאור - אותו גאון וצדיק שהבטיח להגרנוביץ'י הזה שעולם התורה לא יפגע ע"י ברית בנט-לפיד.
ראו כאן: viewtopic.php?f=1&t=5861#p123958
סמל אישי של המשתמש
שש משזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 19 יוני 2014, 07:41

שש משזר כתב:יצחק הספרן הביא ידיעה מעניינת מבית מדרשו של מרן דב ליאור - אותו גאון וצדיק שהבטיח להגרנוביץ'י הזה שעולם התורה לא יפגע ע"י ברית בנט-לפיד.
ראו כאן: viewtopic.php?f=1&t=5861#p123958

אכן הוא גאון וצדיק.
אז אם כך למה אני כותב עליו "רב" בצורה כזו?
כי השורש ה"ציוני" פורה ראש ולענה משבש את דעתם של הסרוגים ואפילו את דעתו של גאון וצדיק כזה.
וכגון מה שמדובר בפרשת השבוע על גאון וצדיק ששמו קורח שבגלל שיבושו הוא נזכר לדראון עולם, וזה מראה עד להיכן יכולה להוליך דעה משובשת.
ולכך אני מראה נקודות שימחישו זאת ושלא נטעה אחרי המראה והרושם גם של "רבנים" כמו ה"רב" דב ליאור!.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי שש משזר » 19 יוני 2014, 07:58

האמת, אני לא רוצה לזלזל בהרב ליאור, לדעתי הוא ת"ח גדול וכנראה גם יר"ש מרבים [לא מכירו באופן אישי, אבל עוקב אחריו. הוא נראה בנאדם רציני. באמת].
אלא מאי?!
כשאני רואה שוב את דברי המשוגע הגרנוביצ'י הנ"ל שהתבטא אודות הגה"צ הקוה"ט רשכבה"ג דב ליאור, ושהבטיח שלא יאונה כל רע לחרדים מברית בנט-לפיד [כאן: viewtopic.php?f=1&t=4871#p104130]. ועתה ראה מה עולל לנו! ובעיקר פשוט לא אוכל להשלים עם זה שהמשוגע הגרנוביצ'י השמיץ במאמרו השקרי את החרדים, ובשלמא אז טעה, אבל מאז היה לו להיות הוגן לפחות עם עצמו ולכתוב אגרת שנית ונהפוך הוא, ואני עדיין ממתין...
סמל אישי של המשתמש
שש משזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 31 ינואר 2017, 16:55

זה נכון מה ששמעתי לאחורנה שפיטרו את גרנות - גרנוביץ' ממשפחה בשל דברים אלו שהובאו פה ועוד כאלו ??
אנא עבדא דקודשא בריך הוא!
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

העיתונאי אהרן גרנות עוזב את עיתון משפחה

הודעה שלא נקראהעל ידי חבצלת השרון » 06 פברואר 2017, 15:34

העיתונאי אהרן גרנות עוזב את 'משפחה' לטובת החיילים החרדים
העיתונאי הבכיר אהרון גרנות, סגן עורך עיתון 'משפחה' עוזב את תפקידו בעיתון, בכדי שיוכל להתמסר לעמותה שהקים עבור חיילים חרדים בודדים.
מנצחים הם לא אנשים שלעולם לא נכשלים, אלא אנשים שלעולם לא נכנעים.
סמל אישי של המשתמש
חבצלת השרון

Re: העיתונאי אהרן גרנות עוזב את עיתון משפחה

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 06 פברואר 2017, 15:39

למה פתחת לזה אשכול חדש ?
אתה לא ראית שיש על זה אשכול ישן והקפצתי את זה כבר בשבוע שעבר ??

נא לאחד את זה, תודה.

====
יש אולי יותר פרטים בנושא ??

תודה רבה.
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 06 פברואר 2017, 15:41

הקפצה חוזרת לחבצלת.

תראה את ההודעה הקודמת שכתבתי...
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי חבצלת השרון » 06 פברואר 2017, 15:42

העיתונאי הבכיר אהרון גרנות סגן עורך עיתון 'משפחה' עוזב את תפקידו בעיתון, לטובת עמותה לחיילים חרדים בודדים שהקים. כך נודע ל'בחדרי חרדים'.

ל'בחדרי חרדים' נודע כי שמה של העמותה שהקים גרנות הוא "עושי חיל", עמותה בקריית ארבע המספקת בית לחיילים חרדים בודדים עקב גיוסם לצה"ל, העמותה מעניקה לחיילים אוכל, לינה וכתף חמה. נכון להיום, מונה העמותה חמש דירות בהן משוכנים כ-17 חיילים.

גרנות היה בכיר כתבי השטח של עיתון 'משפחה'. במשך 17 השנים בהן שימש ככתב העיתון הביא גרנות אלפי כתבות צבע מרתקות ממקומות רבים ואקזוטיים מהארץ ומהעולם. בין השאר סיקר את ההפיכה בטוניס, את ההפיכה הכתומה באוקראינה, את המלחמה בעיראק, והיה בשדה הקרב שבין גאורגיה לרוסיה נשלח להודו לסקר אחרי הפיגוע במומביי, ואף היה במקום שבו נפצע כתב 'ידיעות אחרונות' צדוק יחזקאלי, היה בבית הנבחרים בקירגיסטן עת פרצה בו הפיכה צבאית, והיה בעזה במפקדת החמאס בעזה וסיקר את המלחמה בין רוסיה לאוקראינה.

ל'בחדרי חרדים' הגיעה ההודעה שכתב גרנות לחיילים הבודדים המתגוררים בבתי העמותה: "חרדקים אהובים ויקרים שלי, מקודם זה היה בתאוריה, עכשיו זו הלכה למעשה. החל מה 1 למרץ אינני עוד סגן עורך 'משפחה', למעשה אינני עובד בעיתון כלל. פה ושם אכתוב בעיתון בשכר סופרים אבל עיקר חיי מוקדשים מעתה רק לכם אהובים שלי, כדי שיהיה לכם טוב יותר בחיים, כדי שתוכלו להתקדם ולדעת שיש לכם גב".

בהמשך ההודעה כתב גרנות לחיילים: "ה' הטוב ישלח ברכה והצלחה במעשה ידינו, ושלא אראה מחסור כלכלי בעקבות כך. פרנסה רק ממנו. אני נרעש ונפחד אבל מאמין שעשיתי את הבחירה הנכונה שבחרתי בכם וה' יעשה את שלו למעלה. נצליח כולנו ביחד בע"ה".

בשיחה עם''בחדרי חרדים' אומר גרנות: "אני שמח ומאושר על 17 השנים הברוכות שהיו לי בעיתון משפחה. אני מודה למעסיק הנפלא אלי פלאי, ולשאר כתבי ועורכי עיתון משפחה. עיתון משפחה ימשיך להיות המשפחה שלי. אני אמשיך לכתוב בעיתון מידי פעם בשכר סופרים. אחרי 40 שנות עיתונות אני יוצא לאופק חדש".
סמל אישי של המשתמש
חבצלת השרון

הודעה שלא נקראהעל ידי חבצלת השרון » 06 פברואר 2017, 15:43

תתן קישור
סמל אישי של המשתמש
חבצלת השרון

הודעה שלא נקראהעל ידי קלונימוס הזקן » 06 פברואר 2017, 15:46

סמל אישי של המשתמש
קלונימוס הזקן

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 06 פברואר 2017, 15:46

קלונימוס הקדים אותי...

הוא התחיל לעבוד, מה קרה ?? אתה מרגיש יותר טוב בגלל שהפכת לצמחוני ??
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי עטרת תפארת » 06 פברואר 2017, 15:52

הוא שאל את הגערער רעבע לפני פתיחת העמותה? הוא טוען שהוא לא עושה צעד בלי לשאול את האדמו"ר מגור...
אין עוד מלבדו!
סמל אישי של המשתמש
עטרת תפארת

הודעה שלא נקראהעל ידי חבצלת השרון » 06 פברואר 2017, 16:16

ריבלין בטוויטר:

אבדה לתקשורת החרדית. אהרון גרנות כתב השטח הטוב ביותר במגזר פורש. העיתונאי שלימד את כולנו פרק בחריצות.
סמל אישי של המשתמש
חבצלת השרון

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 06 פברואר 2017, 16:19

חבצלת השרון כתב:ריבלין בטוויטר:

אבדה לתקשורת החרדית. אהרון גרנות כתב השטח הטוב ביותר במגזר פורש. העיתונאי שלימד את כולנו פרק בחריצות.

לא ממש אבידה ולא רק לתקשורת החרדית, הרי הוא גם עזב את החרדים כולם...
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי חבצלת השרון » 06 פברואר 2017, 17:34

אהרן גרנות: "בתחילת דרכו – 'בקהילה' היה בעל תחרות הוגן"

כבר לא עיתונאי? בשיחה עם מנחם טוקר ב"זמן אוויר" מסביר אהרן גרנות: "לא פרשתי לגמרי. אמשיך לכתוב אבל פחות" • על המסע המפחיד ביותר: "כל הזמן חיכיתי שייגמר" • המסע המרגש ביותר: "ג'רבה, ללא ספק" • וגם, מה הוא חושב על העיתונות החרדית היום?

בשעות האחרונות פורסם כי העיתונאי אהרן גרנות ששנים רבות משמש ככתב בשבועון "משפחה", פורש מתפקידו. בשיחה מפתיעה שערך מנחם טוקר ב"זמן אוויר" בכדי לבדוק את המידע הזה, סיפר גרנות כי הפרישה היא לא לגמרי וכי הוא עסוק בפרוייקט שבא לפתחו לפני זמן מה ובו הוא משקיע את מיטב כוחותיו "בחודש האחרון הרגשתי גנב כשלקחתי את המשכורת מהעיתון. ראשי ורובי בעמותה" הוא סיפר.

גרנות שבשנותיו הרבות היה סמל לעיתונאי אמיץ ללא חת אשר הגיע למקומות הכי מרתקים, מסוכנים, מיוחדים ומרגשים, ענה לשאלות המאזינים וסיפר על חוויותיו שלדבריו "לא נגמרו. המילה פרישה לא כל כך במקומה. אני אמשיך לכתוב אך לא ב'משרה מלאה' אם כי שוב, זה יהיה הרבה פחות, אין ספק שירדתי פאזה ואולי כמה פאזות".

הוא מספר על התגובות שמקבל סביב החלטתו "החברים מפרגנים ומעודדים מאד. סך הכל מדובר על כ-40 שנות עיתונות שכאמור, לא נגמרו אבל הגיע הזמן קצת לשנות, לעשות משהו קצת אחר" הוא אומר. "אמרתי לחבריי במערכת" הוא מספר "שבימים עברו היינו הולכים לנביא לקבל את דבר ד'. היום, כשאין נביאים, איך אנחנו יודעים? אנחנו יודעים לפי מה שהקב"ה מגלגל לפתחנו. ובנושא של העזרה לחיילים חרדים בודדים הגיע אלי".

כשנשאל גרנות על מסעותיו המגוונים, הוא עונה "יש מסעות למקומות רגועים ויש מכוננים. הנסיעה להודו לדוגמא, היתה מכוננת ולא בגלל הרוחניות המזויפת שיש שם. אתה פשוט נחשף לעולם אחר" עם זאת הוא מספר כי המקום הכי מפחיד בו היה זה בעיר עזה "מיד לאחר הגירוש מגוש קטיף נשלחתי באופן רשמי בכדי לבדוק את מצב בתי הכנסת. הייתי במפקדה של חמאס בעזה והמפקד שם פחד שאסתובב ברחובות עזה אז לקחו אותי לראות מקומות מהם משגרים קטיושות לישראל והכירו לי את המחבלים שעושים את זה. בכל המסע הזה חיכיתי לרגע אחד – הרגע שאחרי. רציתי שזה ייגמר".

לדבריו, הוא היה תחת אש במקומות נוספים "הייתי תחת אש כשסיקרתי את המורדים באוקראינה. אני זוכר שכשהייתי באוקראינה נפגשתי בסגן הרמטכ"ל הגיאורגי שבא להתנקם ברוסים. למה להתנקם? זמן מה לפני כן הייתי בביקור בגיאוגיה, אז, הרוסים הפגיזו את גיאורגיה וגם שם פגשתי את אותו האיש באותו התפקיד".

כשנשאל על המקום הכי מרגש בו ביקר ענה כי ללא ספק היה זה בג'רבה "פתאום אתה מגלה חרדים שחים בחרדיות עד הרגע הזה בצורה מרגשת" הוא אומר. בנוגע לכתבה ההיתולית ביותר שיצאה תחת ידיו, הוא מספר "התחפשתי במסגרת מתיחת פורים לקבצן. הבאתי סיפור הזוי שמי שקרא אותו ותרם, מגיע לו על שנתן. זה היה בסגנון 'יש לי וילה שלוש קומות, לא החלפתי רכב חדש כמה שנים וצריך כסף לעוזרת בית' משהו הזוי והתשובה לשאלה האם אנשים קוראים את הסיפורים לפני שתורמים קיבלנו תשובה חד משמעית. אנשים תרמו. עד היום יש לי חבר שלא מדבר אתי כי הוא לא זיהה אותי ותרם".

כשנשאל על תחרות, אם קיימת, למול מערכת עיתון "משפחה", אמר גרנות "תחרות תמיד מאתגרת. בקהילה בתחילת דרכו היה ללא ספק בעל תחרות הוגן. אני מחמיא לכולם. יעקב ריבלין חבר טוב אישי שאגב הראשון שבא לבקר אותי לאחר שהבן המאומץ שלי נפצע. העורכים של בקהילה לדורותיהם. המודיע. בכלל, העיתונות החרדית עלתה רמה בעשור האחרון. מעולם לא חשבתי על מישהו ממערכת אחרת כאוייב שלי"
סמל אישי של המשתמש
חבצלת השרון

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: חבצלת השרון ו־75 אורחים