***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, המפצח, yehuda

Re: ***סיפורים פיקנטים וביזארים...***

הודעה שלא נקראהעל ידי המשוטט » 25 ינואר 2017, 15:04

גבר בן 70 ששדד בנק במדינת קנזס לא הצליח לברוח עם הכסף ונעצר על ידי המשטרה. בחקירתו במשטרה הפתיע השודד, לורנס ריפל וסיפר שבחר לעשות את מה שעשה משום שהעדיף להישלח לכלא ולא להישאר יום נוסף עם רעייתו.

ריפל הודה באשמה בבית משפט בעיר קנזס סיטי מבלי לנסות להשיג עסקת טיעון, והוא עשוי להישלח לתקופת מאסר של עד 20 שנה.

לפי מסמכי בית המשפט עולה כי ריפל נכנס לתוך בנק פדרלי בקנזס סיטי ב-2 בספטמבר 2016, נתן לפקידה הבנק פתק שבו הוא דורש ממנה כסף מזומן ומאיים עליה שהוא נושא עליו נשק.

ריפל קיבל מהפקידה קרוב ל-3,000 דולר. אך במקום לברוח הוא בחר להתיישב באזור הכניסה של הבנק ואמר למאבטח: "אני האיש שאתם מחפשים". סוכן של הבולשת הפדרלית (FBI) סיפר שריפל רב עם אשתו מוקדם יותר ואז כתב לה שהוא "מעדיף להיות בכלא מאשר בבית".

רעייתו של ריפל, אנדאיון, ליוותה אותו לבית המשפט והשניים סירבו להגיב על הפרשה המוזרה.
המשוטט

{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 26 ינואר 2017, 23:29

''גוגל מפות תיעד את החייזרים חוטפים אותי''

לרוב לאנשים שטוענים שנחטפו על ידי חייזרים אין ממש הוכחות חוץ מהמילה שלהם. הפעם לאדם בר מזל במיוחד, או שלא, תלוי איך מסתכלים על זה, יש תיעוד נדיר של חטיפתו בגוגל מפות. מה הסיכוי?

ג'ון מונר, כנראה אדם נחמד שמאוד אוהבים עב"מים וחייזרים, מטורקי, דבון שבאנגליה טוען שגוגל מפות תיעדו את הרגע המדויק בו נחטף על ידי חייזרים. צירוף מקרים מדהים, לא? מונר טוען שאינו זוכר את התקרית במלואה, אך בתמונות מגוגל הוא אומר שניתן לראות אותו נאבק בחייזר המנסה לחטוף אותו לחללית.

את מקרה החטיפה, אותה כאמור כמעט ולא זכר, גילה בשיטוט אחר תצפית עב"מים אחרת. "הלוויין לכד חטיפת חייזרים אמיתית. התדהמה הכתה בי כשהבנתי שאני הוא זה שמתועד נחטף על ידי חייזר אפור. התמונות מראות באופן ברור אותי נאבק בחייזר וחובט בפרצופו".

חטיפת חייזרים בגוגל מפות (צילום: Google Maps)
והנה החלליות באות לקחת אותי
צילום: Google Map

לפי מונר, התמונה מראה גם שהתנגדותו נכשלה כשהחייזר הצליח להדוף את אגרופו, ולבסוף הכניע אותו. "הדבר הכי מוזר בכל העניין הוא שאני בכלל לא זוכר את התקרית. אני כן יודע שיש רגעים במהלך השנה האחרונה שפשוט יש לי שם חורים בזיכרון. אני זוכר שחשבתי כובע בייסבול שחור וחולצת בייסבול. זה אני בוודאות בתצלומים".

בנוסף הוא חשף עוד תצלומים של שלושה עב"מים מרחפים מעל האזור, שהוא טוען שנשלחו לאסוף אותו ואת החייזר החוטף. לנו הוא נראה כמו אדם אמין, המר מונר הזה.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 27 ינואר 2017, 00:17

איזה אמין!! המר מונר הזה שקרן מדופלם!! זה היה חייזר שרצה לקחת אותי!!
פאר מיר, לשון הרע רעדט זיך נישט!
(מצוואתי). בקנין דמתנת בריא ומעכשיו. ולא אחזור בי עד לאחר מיתה
סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי חבצלת השרון » 30 ינואר 2017, 23:32

לישראל הגיע מטוס מנהלים ענק ומפואר, הנושא לוגו דומה במיוחד לזה של אגד. הפרטים והתמונות

"טוב שההגה בידיים של אגד". את הסיסמה הזו אתם בוודאי מכירים, אבל בסוף השבוע האחרון נחת בנתב"ג מטוס פרטי, שנראה כאילו שייך לחברת התחבורה הישראלית, לפחות על פי הלוגו המעטר את זנבו. עם זאת, נאמר כבר מעכשיו, לא - לא מדובר במטוס של אגד וחברת האוטובוסים לא תחל לבצע טיסות במטוס איירבוס A340 ענק.
למרות הדמיון הרב בצבעים ובסמל לחברת האוטובוסים הישראלית, מדובר במטוס פרטי של חברת Air X ממלטה, הנחשב למפואר במיוחד. מטוס האיירבוס מדגם A340-300 כולל בתוכו מאה מושבי עסקים בלבד, עם שירותים מפוארים, מושבי עור ומערכת מולטימדיה שבה טלפון לווייני וחיבור תמידי לרשת האינטרנט. רק לצורך ההשוואה, מטוס מסחרי "רגיל" זהה בגודלו של חברת לופטהנזה כולל שמונה מושבים במחלקה הראשונה, 44 מושבים במחלקת העסקים, 32 מושבים במחלקת הפרימיום ולא פחות מ-213 מושבים במחלקת תיירים. בסך הכל מדובר במטוס היכול להכיל בתצורה תיירותית רגילה 297 מושבים.
הדמיון הרב לסמלה של אגד לא פסח על עמוד הפייסבוק של החברה, שם שיתפו את תמונת המטוס לרגל שבוע הכפילים, וכתבו: "אתם חושבים שזה צריך להיות הדופלגנגר של אגד?".
המטוס נחת בישראל בלילה שבין שישי לשבת. הוא החל את טיסתו ביום חמישי האחרון בסאו פאולו בברזיל, ביצע עצירת ביניים ברומא, ומשם המריא לנתב"ג. המטוס צפוי לעזוב את ישראל בימים הקרובים.
מטוס איירבוס A340 של Air X ערך את טיסתו הראשונה בשנת 2002 ושופץ בשנה שעברה. הוא מגיע למהירות שיוט מקסימלית של 913 קמ"ש, ומשייט בגובה של 41 אלף רגל.

588fa1eb3e00adf4.jpg
588fa1eb3e00adf4.jpg (106.96 KiB) נצפה 4414 פעמים
מנצחים הם לא אנשים שלעולם לא נכשלים, אלא אנשים שלעולם לא נכנעים.
סמל אישי של המשתמש
חבצלת השרון

הודעה שלא נקראהעל ידי חבצלת השרון » 30 ינואר 2017, 23:33

588fa1c63d235fac1.jpg
588fa1c63d235fac1.jpg (32.72 KiB) נצפה 4413 פעמים
מנצחים הם לא אנשים שלעולם לא נכשלים, אלא אנשים שלעולם לא נכנעים.
סמל אישי של המשתמש
חבצלת השרון

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 31 ינואר 2017, 00:30

זה שקר לא פיקנטי ולא ביזארי!
אם עדים מוכחשים מפי עצמם על התאריך, הם נפסלים.

זה סיפור מזוייף מתוכו. מכיוון ואין לילה "בין שישי לשבת" להד"ם.
פאר מיר, לשון הרע רעדט זיך נישט!
(מצוואתי). בקנין דמתנת בריא ומעכשיו. ולא אחזור בי עד לאחר מיתה
סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 05 פברואר 2017, 13:23

עשורים של תעלומה קטלנית נפתרו: ליצ'י גרם למות מאות ילדים בהודו מדי שנה  

עשורים של תעלומה קטלנית נפתרו: ליצ'י גרם למות מאות ילדים בהודו מדי שנה

http://www.haaretz.co.il/news/world/asi ... -1.3625879

ליצ'י בדרמסאללה, הודו - צילום בלומברג

עשרות הורים הגיעו עם ילדיהם החולים לבתי החולים באזור כפרי במזרח המדינה מדי חודש מאי. חוקרים שהתחקו אחר התופעה גילו שמקורה ברעלן שנמצא בליצ'י, השכיח מאוד בתזונת התושבים

אלן באריל, ניו יורק טיימס 05.02.2017 08:21

מדי שנה, עם עליית הטמפרטורות בהודו בחודש מאי, היו מגיעים לבית החולים עשרות הורים מבוהלים הנושאים את ילדיהם החולים. סיפוריהם היו דומים: ההורים העידו שהילדים חשו בטוב ערב קודם לכן, אך התעוררו לפנות בוקר בבכי תמרורים. כעבור זמן קצר החלו הילדים לחוות התקפי עוויתות ושקעו בתרדמת. 40% מהם מתו, לעתים בתוך שעות.

המגפה המסתורית פגעה בעיקר בילדי הכפר באזור מוזפארפור, פסחה על אחיהם הבוגרים ועל שאר האוכלסייה. אך באותה הפתאומיות שהיתה תוקפת היא היתה גם נעלמת — בכל חודש יולי עם בוא עונת המונסון. מומחים ייחסו את ההתפרצויות, שהחלו ב–1995, לגורמים רבים, בהם מכות חום, זיהומים מעכברים, או הרעלה מחומרי הדברה שחקלאים משתמשים בהם במטעי ליצ'י סמוכים. אבל לאף אחד מהם לא היה קצה חוט של ממש.

נתוני התחלואה בהודו לא ידועים, אך לפי ההערכות אלפי ילדים מתים ממחלות מדי שנה. ב–1995 חלו אלף ילדים רק באזור מוזאפרפור, ו–300 מתו. התופעה חזרה על עצמה מדי שנה, ומחלות דומות דווחו גם בבנגלדש ווייטנאם. כדי להבין מה גורם לילדים רבים כל כך לחלות ולמות, הגיע הד"ר ראג'ש יאדאב, חוקר מגפות בהודו למוזפארפור — וחיכה. מחקר משותף של המרכז הארצי לבקרת מחלות של הודו והמרכז לבקרת מחלות ומניעתן באטלנטה, מצביע כעת על האשם: ליצ'י.

על פי המחקר שפורסם השבוע בכתב העת הבריטי The Lancet Global Health, ילדים שסובלים מתת תזונה ואוכלים פרי בוסר של עץ הליצ'י על בטן ריקה — נפגעים. "במשך שנים רבות לא היה כל הסבר להתפרצות המחלה", אומרת פדמיני סריקנטיה, אפידמולוגית בכירה במרכז לבקרת מחלות והמחברת הראשית של המחקר. המאמר בכתב העת לאנסט הוא סיכום של סיפור מתח רפואי בן שנתיים, שבמסגרתו חוקרים רבים עקבו מקרוב אחר חייהם של מאות ילדים חולים, בניסיון לברר כל מה שאכלו, שתו ונשמו.

ילדה שחלתה בעקבות אכילת ליצ'י במוזפארור, ב–2013 - צילום: KUNI TAKAHASHI / NYT

"זה היה אינטנסיבי מאוד, כי כל יום היינו עדים למותם של ילדים לנגד עינינו, מיד עם בואם לבית החולים", אומר ידאב, העובד היום במרכז לבקרת מחלות ומניעתן באטלנטה. לדבריו, השיחות המפורטות עם ההורים היו קשות במיוחד, "הם היו בפאניקה, ילדיהם גססו מסיבה בלתי ידועה".

במשך 20 שנה לא הצליחו הרופאים לקבוע אם הגורם למחלה, שאחד מתסמיניה הוא התנפחות חמורה של המוח (אנצפלופתיה) הוא זיהום — הנחה מקובלת במחלות רבות בהודו. החוקרים, שעיינו בדו"חות מקרי מחלה קודמים, נדהמו לגלות שלילדים החולים לא היה חום ושמספר הכדוריות הלבנות בדמם לא היה גבוה. אלה עדויות לכך שגופם לא נאבק בזיהום. העובדה שלא נמצאה כל ראיה לזיהום היתה קצה החוט הראשון שהשיגו המומחים.

לאחר איסוף דגימות דם מ–300 ילדים, החלו החוקרים לדגום שורה נוספת של מדדים שעל חלקם לא נתנו את הדעת קודם לכן. התברר כי רמת הסוכר בדם בקרב רבים מאותם ילדים היתה נמוכה מאוד, ולפי הד"ר סריקנטיה, הסיכוי של אלה שלקו בכך למות היה גבוה פי שניים. "תחילה זה לא נראה בהכרח כסימן", תיארה החוקרת סריקנטיה, "אחד הדברים ששמענו שוב ושוב מהאמהות הוא שהילדים לא אכלו ארוחת ערב של ממש".
ההתפתחות המשמעותית במחקר הגיעה בשיחת ועידה בסתיו 2013. אחד המשתתפים בצוות מאטלנטה ציין את מחלת ההקאות הג'יימקנית — מגפה שגרמה זה עשורים לנפיחות במוח, עיוותים ואף בעיות נפשיות בקרב ילדי ג'מייקה. התברר שמגפה זו קשורה לרעלן היפוגליצין המצוי בפרי עץ האקי (ackee). הרעלן מדכא את יכולת הגוף לפרק רב סוכר לגלוקוז, וגורם לרמות נמוכות של סוכר בדם.

"חלפו עשרות שנים, אולי אפילו מאה, לפני שהבינו מה הסיבה לכך", הסבירה סריקנטיה, "עכשיו אמהות וסבתות מזהירות את הילדים: אל תאכלו פרי בוסר של עץ האקי". בשלהי 2014 אישרו בדיקות מעבדה שגם הליצ'י מכיל רעלן דומה, MCPG.

מטעי ליצ'י פרוסים באזורי המחלה

זה היה פתרון התעלומה. באזור מוזפארפור במזרח הודו מגדלים 70% מיבול הליצ'י בהודו. ליד הכפרים שבהם התפרצה המחלה, אומרת סריקאנטיה, "אי אפשר לצעוד מאה מטרים בלי להיתקל במטע ליצ'י".

ילדי הסביבה נהגו לקטוף פירות ולאכול אותם עוד כשהיו בוסר, או לאחר שכבר נשרו מהעץ, אבל מכיוון שהליצ'י שכיח מאוד בתזונת התושבים, רבים מהם התקשו להאמין שהפרי עשוי לגרום מחלה קטלנית כל כך. בראשית 2015 פתחו מעבדות המרכז לבקרת מחלות מדדים לכמות היפוגליצין בשתן — ומצאו חריגות בבדיקות של הילדים החולים. "החבר'ה במעבדה אמרו שלא ראו דבר כזה בחיים", סיפרה סריקנטיה. "זה היה ממש חריג".

הבדיקה חתמה סופית את המחקר, המשתתפים פרסמו את המלצותיהם: יש לעודד ילדים באזורי הסיכון לאכול בקביעות ארוחת ערב ולהמעיט בצריכת ליצ'י. ב–2015, בעקבות המחקר, הנחו רשויות הבריאות הורים באזורי סיכוי למחלה לדאוג שילדיהם יאכלו ארוחת ערב מסודרות ויצמצמו את כמות הליצ'י בתפריטם. ואכן, מספר המקרים בשנה צנח מכמה מאות ל-50
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי אריה ענק משער האריות » 05 פברואר 2017, 20:29

מקור: jdn
הספר העזתי התפרסם בזכות סרטונים שיצאו מתוך המספרה שלו והפכו לפופולריים בקרב תושבי הרצועה שהתחילו לנהור בהמוניהם אל המספרה שהתחילה לעבוד שעות נוספות • מדוע הוא שורף את השיער של הלקוחות שלו?
הספר רמדאן עד'ואן, תושב רצועת עזה בן 37, מבעיר אש בשיער של הלקוחות שלו כתחליף למכשיר עיצוב, בו הוא מתקשה להשתמש לאור הפסקות החשמל הארוכות שברצועה.
לקוחותיו ככל הנראה סומכים על המקצועיות שלו וזריזות ידיו, ומגיעים בהמוניהם ליהנות מהטכניקה יוצאת הדופן שלו. הוא משתמש בקרמים מיוחדים שמסייעים לו להבעיר אש בשיער לקוחותיו – מבלי להזיק לטיב השיער או במקרה הקיצוני – לשרוף להם את הראש.
עד'ואן, המתגורר ברפיח, מספר תחילה את לקוחותיו בשיטה המסורתית והמקובלת ורק אחר כך מוסיף קרמים דליקים המכילים חומרים השומרים על השיער. את האש הוא מצית באמצעות ספריי, וזו בוערת רק על גבי הקרמים המיוחדים ואינה חודרת דרכם אל ראש הלקוח.
עד'ואן מספר כי היה נהוג להשתמש בשיטה הזו בעבר כדי לשרוף את שיער הפנים והאוזניים, אולם הוא פיתוח את הרעיון אחרי תקופה ארוכה כספר גברים לאור הפסקות חשמל תכופות והעדר התפתחות טכנולוגית. רק אל תנסו את זה בבית…

מי מעלה לנו את הסרטון?
סמל אישי של המשתמש
אריה ענק משער האריות

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 20 פברואר 2017, 08:19

טרמינל ראשון מסוגו בעולם לחיות נפתח בשדה התעופה JFK בשווי 65,000,000$ דולר

הטרמינל היחודי הוא בבעלות פרטית של חברת pet Oasis ארגון העוזר לכלבים, הוא הראשון מסוגו בעולם והוא יעזור לאלו הרוצים ליסוע יחד עם בעלי חיים, ליסוע בנוחות יותר
C5D0dM-UkAAEH-G.jpg
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 20 פברואר 2017, 08:21

הטענה ההזויה שנשמעה בבית המשפט: "רציתי לחפש עכברים לנחש שלי"

אדם החשוד בפריצה הסביר לשופטת הנדהמת: "רציתי בסך הכל לחפש עכברים לנחש המחמד שלי", והוא... זוכה

הסיפור הבא יכול להישמע כהזוי, אך למרבה הפלא הוא מתברר כאמתי לחלוטין: תושב נתניה זוכה היום (ראשון) מאשמת פריצה לדירה בעיר לפני כשנתיים, כאשר הטענה שהביאה לזיכויו המלא הייתה הדאגה לנחש המחמד שלו.

הכל התחיל כאשר בעל דירה בנתניה ישב בביתו ושמע רעש. לפתע הוא הבחין בכך שתקרת הזכוכית בבית נשברה ובתוך הדירה גילה את הנאשם, כשהוא אומר בקול צרוד: "תעזרו לי".

בעל הדירה סבר מיד שמדובר בפורץ. הוא הודיע לו שהוא מזעיק מיד את המשטרה, והנאשם מיד קם על רגליו ונמלט. לאחר כחודשיים הוא נעצר על ידי המשטרה והוגש נגדו כתב אישום בו הוא מואשם בפריצה לדירת מגורים.

אלא שכאן נכונה לשופטים הפתעה – הנאשם הצליח בסיוע עו"ד שייצגה אותו מטעם הסנגוריה הציבורית, להכחיש בבית המשפט את המעשה שיוחס לו. להגנתו הוא טען שאכן היה בדירת המתלונן, אך הוא לא פרץ אליה אלא בסך הכל נפל לתוכה. כשנשאל איך הצליח ליפול מן התקרה, הסביר הנאשם כי הוא ביקש לטפס על הגג כדי לחפש עכברים בהם יוכל להאכיל את נחש המחמד שלו. אלא שמכיוון שהייתה זו תקרת זכוכית, היא נשברה תחת רגליו.

למרות שהדברים נשמעו הזויים קבעה השופטת גלית ציגלר בהכרעת הדין כי הוא זכאי לחלוטין. לדבריה: "בבחינת כל הנסיבות, נמצא שגרסת הנאשם ולפיה סבר שיוכל ללכוד עכברים בגג, עדיין אפשרית. לכן, כשנותר ספק, זכאי הנאשם ליהנות ממנו, ואני מזכה אותו".
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 22 פברואר 2017, 20:28

באמצע הדרך ללוויה: הנער ההודי הפתיע והתעורר לחיים
הרופאים אמרו להוריו של קומאר שאין לו סיכוי להישאר בחיים כשינותק מהמכשירים, ומיכון שלא הראה סימני חיים, התחילו בהכנות למסע הלוויה. אלא שאז הוא פקח את עיניו...
נער הודי הימם את משפחתו כשהתעורר בדרך להלוויה שלו: קומאר מרוואד בן ה-17 ננשך בחודש שעבר על ידי כלב משוטט בכפר מנגונדי. עם הזמן החל לסבול מחום גבוה עד שבריאותו הידרדרה. בסוף השבוע האחרון הוא הובהל לבית חולים במדינת קרנטקה ואושפז במצב קשה.

לאחר שמצבו של קומאר לא השתפר הוחלט בעצה אחת עם המשפחה לנתק את קומאר ממכונת ההנשמה כדי לחסוך ממנו סבל מיותר. "החלטנו לקחת אותו הביתה אחרי שהרופאים אמרו שהסיכויים שלו לשרוד ללא המכונה נמוכים מאוד", סיפר ל"Times of India" גיסו של קומאר.

כשהמשפחה הגיעה הביתה, קומאר כבר לא נשם ולא הראה כל סימן חיים. בשלב זה החלו ההכנות להלוויה, שבסופן יצאה המשפחה למסע בן קילומטרים ספורים אל האתר שבו היא הייתה אמורה להיערך. קרובי משפחה כבר נאספו שם כשלפתע… המנוח ניעור לחיים. הוא הובהל לבית החולים שם הוא מאושפז, שוב, במצב קשה
לע"נ המתנדב היקר ר' אפרים בן משה ושושנה גדסי ז"ל
שנהרג בדרך להצלת חיים
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 22 פברואר 2017, 20:29

מיליארדר ערבי שילם 25 מיליון יורו עבור מקום חניה
מליארדר ערבי רכש מקום חניה עבור צי מכוניות היוקרה והספורט שלו, בהן הוא מחזיק בלונדון במחיר של 25 מיליון יורו • ואתם עוד התלוננתם על מחירי החניה היקרים כאן בישראל?
אזרח אחת ממדינות המפרץ המתגורר כיום בלונדון, שילם לאחרונה 25 מיליון יורו עבור מקום חניה פרטי באזור היקר ביותר בעיר.

אולי הגזמנו קצת עם הביטוי "מקום חניה". אחרי הכל, מדובר בחניון תת-קרקעי מחומם, עם מקומות חניה גדולים במיוחד, מיגון סופג לאורך הקירות וסביב העמודים למניעת נזקי פח, מצלמות, מערכת זיהוי ועוד. כל אלה כדי לאכסן את צי של 80 מכוניות על וכלי רכב קלאסיים שונים בו הוא מחזיק.

הוא לא יהיה המיליארדר הראשון בחניון יוצא הדופן, שכן קודמו – אשר צייד את המתחם עבור המכוניות שיחנו בו – החזיק אף הוא בצי מכוניות יוצא דופן וחשבון בנק מתאים. החניון ממוקם בסמוך להרודס, בנייטסברידג'. אזור סופר-יוקרתי הנחשב זה מכבר כמגרש משחקים לבעלי מכוניות ספורט אקזוטיות, למורת רוחם של תושבי לונדון.

בחברת הנדל"ן אשר ביצעה את המכירה הביעו שביעות רצון מהעסקה, כך מדווח הטיימס הלונדוני. "ערכו של צי הרכב בבעלות הרוכש גבוה משמעותית מהסכום ששילם עבור הנכס". וכדי להבין מדוע לא מדובר בסכום גבוה במיוחד אחרי הכל, יש לזכור כי בעלי מכוניות המעוניינים לחנות באזור משלמים גם כך כ-40 אלף יורו מדי שנה. בזמן שמחירו של מקום חניה בודד באזור מגיע ליותר מחצי מיליון יורו.
לע"נ המתנדב היקר ר' אפרים בן משה ושושנה גדסי ז"ל
שנהרג בדרך להצלת חיים
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 22 פברואר 2017, 23:24

נשיא איסלנד מבהיר : אין בסמכותי לאסור על פיצה עם אננס

בשבוע שעבר הכריז הנשיא במפגש עם תלמידים שהוא בעד לאסור על פיצה עם אננס. לאחר התנגדות מבית ומחאות ברשתות החברתיות פרסם אמש נשיא איסלנד, גות'ני יוהנסון, הודעת הבהרה בפייסבוק :
"אני אוהב אננס, פשוט לא על פיצה. אין לי את הכוח לחוקק חוקים האוסרים על אנשים לשים אננס על הפיצה שלהם. אני שמח שאני לא מחזיק בכוח כזה.

נשיאים לא צריכים כוח בלתי מוגבל. לא הייתי רוצה להחזיק בתפקיד אם הייתי יכול להעביר חוקים האוסרים על דברים שאני לא אוהב, ולא הייתי רוצה לחיות במדינה כזו".
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 23 פברואר 2017, 08:14

סכנת נפשות: נתלה על אוטובוס כדי לחסוך כסף
ווטסאפ שתף
נער כבן 14 נתלה על אוטובוס שנסע במהירות של לפחות 60 קמ"ש. את מעשיו הסביר: "לא היה לי כסף כדי לשלם על הנסיעה"

תוכלו להסתכל על הסיפור הזה כמטורף או כעצוב, אך מה שבטוח זה שהוא גובל בסכנת נפשות: נער בן 14 תועד אתמול (שלישי) כאשר הוא נתלה על אוטובוס בזמן הנסיעה, בעת שהאוטובוס יצא מאזור בית שמש.

מכיוון שנסע מאחוריו נהג שתיעד את מעשיו, הוא העביר את הסרטון לתחנת המשטרה, ושם איתרו השוטרים את הנער ועכבוהו לחקירה. הנער בתגובה הסביר את מעשיו בכך ש"לא היה לו כסף כדי לשלם על הנסיעה". בהמשך התברר שזו לא הפעם הראשונה שהוא מבצע את הפעלול המסוכן.

במהלך החקירה גם התברר שהנהג והנוסעים לא הבחינו כלל בנעשה. כמו כן היה ניתן לראות מהתיעוד כי המהירות בה נסע הנהג שצילם את האירוע הייתה גבוהה מ-60 קמ"ש. מאחר שהוא לא התנגש באוטובוס, ניתן להסיק שגם האוטובוס נסע במהירות דומה.

בסופה של החקירה עודכנו הוריו של הנער בפרטי המקרה והוא שוחרר לביתו בתנאים מגבילים.
100779_tumb_750Xauto.jpg
100779_tumb_750Xauto.jpg (37.98 KiB) נצפה 3521 פעמים
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 24 פברואר 2017, 10:10

החבילה ששלחה האם לבנה בדואר הכילה...את הזבל שהוא שכח לזרוק
ווטסאפ שתף
מה עושים כשהבחור שלכם מבטיח לזרוק את הזבל אבל לא עושה זאת? אם אמריקאית אחרת מצאה פתרון מקורי – ושלחה את הזבל בעקבות הבן הסורר.

מה עושים כשבן העשרה שלכם שוכח שוב ושוב לזרוק את הזבל? טרי קוקס ממרילנד, ארצות הברית, מצאה פתרון מקורי: היא שלחה את תכולת פח הזבל לבנה בדואר.

קונור קוקס בן השמונה עשרה לומד בקולג' בפנסילבניה. כשהגיע הביתה לחופשת החורף, אמו הסבירה שהיא מצפה ממנו לבצע את המטלות הקבועות שלו בבית, כולל זריקת הזבל. קונור הבטיח לעמוד בכך, אבל כשחזר לקולג' – שכח לזרוק את הזבל.

נחושה בדעתה ללמד אותו לקח, קוקס ארזה את האשפה בקופסת קרטון ושלחה אותה בדואר לבן שלה. קונור היה בטוח שאימו האוהבת שלחה לו מזון וממתקים – והופתע לגלות את תכולתה האמיתית של החבילה.

"זה עצבן אותי", הודה קונור, "אבל הבנתי גם שהייתי צריך לזכור לזרוק את הזבל, כמו שהבטחתי".

האם המעשה הלא שגרתי של אימו הפתיע אותו? לא ממש, הוא אומר. "יש לה חוש הומור בלתי רגיל, אבל כשהיא רצינית בעניין מסוים, אין פשרות. אני באמת לא מופתע שהיא עשתה את זה".

הסיפור הפך וירלי ברשתות החברתיות דווקא בזכות קונור, שהפיץ אותו לכל חבריו ומכריו. והוא בהחלט שמח שהחינוך שהעניקה לו אמא הגיע אפילו לתקשורת. "אני חושב שהגיע הזמן שאמא שלי תקבל קצת תשומת לב על כל העבודה הקשה שהיא עושה! ואני בהחלט אזכור לזרוק את הזבל בפעם הבאה".
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי אריה ענק משער האריות » 26 פברואר 2017, 08:53

'שוטרובוט': בתחנת רכבת במחוז היינאן שבסין מוצב לראשונה שוטר-רובוט

'שוטרובוט' פעיל בתחנת רכבת בסין: בתחנת רכבת במחוז היינאן שבסין מוצב לראשונה שוטר-רובוט (הצעה בעברית: 'שוטרובוט' או 'רובושוטר') רב-תכליתיים, המסוגלים אפילו לשמש אנשי ביטחון -לסרוק פרצופים חשודים ולהעביר את המידע לאנשי ביטחון.

הרובוט צבוע שחור-לבן מסייר בין אולמות תחנת הרכבת כשהוא נע על גלגלים, ויש בו כמה חיישנים שבעזרתם הוא מודד את ניקיון האוויר, מודד טמפרטורות, שומר על התחנה בשעות הלילה, עונה לשאלות נוסעים, ובעת חירום יודע להפעיל את מערכת האזעקה של מכבי האש.

'בספטמבר 2016 הוצב בנמל התעופה של העיר שנג'ן שבדרום סין הרובוט ANBOT, המבצע סיורים ליליים באולמות בית הנתיבות. משקלו 78 ק"ג, גובהו 148 ס"מ, יכול לנסוע במהירות של 18 קמ"ש, ויש בו ארבע מצלמות דיגיטליות, שבעזרתן הוא מסייע לנוסעים, סוקר פרצופים של נוסעים חשודים ואף יודע להעביר את המידע והצילומים למטה של אנשי ביטחון אנושיים הממונים הביטחון בנמל התעופה. (nrg)
סמל אישי של המשתמש
אריה ענק משער האריות

הודעה שלא נקראהעל ידי עויבד » 26 פברואר 2017, 12:59

יצחק הספרן כתב:נשיא איסלנד מבהיר : אין בסמכותי לאסור על פיצה עם אננס

בשבוע שעבר הכריז הנשיא במפגש עם תלמידים שהוא בעד לאסור על פיצה עם אננס. לאחר התנגדות מבית ומחאות ברשתות החברתיות פרסם אמש נשיא איסלנד, גות'ני יוהנסון, הודעת הבהרה בפייסבוק :
"אני אוהב אננס, פשוט לא על פיצה. אין לי את הכוח לחוקק חוקים האוסרים על אנשים לשים אננס על הפיצה שלהם. אני שמח שאני לא מחזיק בכוח כזה.

נשיאים לא צריכים כוח בלתי מוגבל. לא הייתי רוצה להחזיק בתפקיד אם הייתי יכול להעביר חוקים האוסרים על דברים שאני לא אוהב, ולא הייתי רוצה לחיות במדינה כזו".

הסיפור הובא השבוע בהמודיע....
אם אתה באמצע תקופה קשה ושואל את עצמך איפה ה׳, תזכור תמיד שגם מורה שותק באמצע מבחן....
סמל אישי של המשתמש
עויבד

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 28 פברואר 2017, 12:03

מסתבר שיש צרפתים שה"אביב" הערבי שאובמבה הביא עליהם,
לא מספיק להם והם רוצים להמליך את אובמבה המקורי עליהם.

אלפי צרפתים חתמו: ''אובמה לנשיאות המדינה''

בדיחה שהלכה רחוק מדי? פוסטרים של ברק אובמה החלו לצוץ בימים האחרונים ברחבי בירת צרפת, הקוראים לנשיא ארצות הברית לשעבר להתמודד לבחירות לנשיאות במדינה. על המודעות מתנוסס הסלוגן האלמותי “Oui on peut”, "כן אנחנו יכולים" בצרפתית, שסימל את תחילת עידן אובמה בוושינגטון.
אף על פי שהיוזמה התחילה כבדיחה בין ארבעה חברים, וחרף העובדה שכאזרח זר אובמה לא יכול להתמודד מבחינה חוקית בבחירות לנשיאות במדינה, ארבעים אלף צרפתים כבר מיהרו לחתום על עצומה באתר Obama2017.fr, והביעו בו את תמיכתם.

הארבעה, שהעלו את הרעיון במהלך ישיבה משותפת על כוס בירה, סיפרו כי השיקו את האתר והדפיסו את הפוסטרים בגלל שלא היו מרוצים מהמועמדים לנשיאות, המתמודדים בשני סבבי בחירות שייערכו במהלך חודשי אפריל-מאי.

"אנו רוצים להנחית מכה על ידי בחירת נשיא זר לראשות ארצנו היפה. ברק אובמה, לאחר סיום הקדנציה השנייה שלו בתור נשיא ארה"ב – למה שלא נשכור את שירותיו כנשיא צרפת הבא?", נכתב באתר. הקבוצה מתכננת להגיע ליותר ממיליון חתימות עד ה-15 במרץ.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 16 מרץ 2017, 09:36

ניו זילנד: נהר זכה לראשונה למעמד חוקי של אדם

הפרלמנט בניו זילנד העביר חוק שמקנה לנהר Whanganui מעמד של ישות חיה.
המאורים, תושביה המקוריים של ניו זילנד, נלחמו למעלה מ-160 שנים כדי להשיג מעמד זה לנהר.
ההכרה מאפשרת לנהר לנהל תביעות בבתי משפט.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי אריה ענק משער האריות » 16 מרץ 2017, 14:21

יצחק הספרן כתב:ניו זילנד: נהר זכה לראשונה למעמד חוקי של אדם

הפרלמנט בניו זילנד העביר חוק שמקנה לנהר Whanganui מעמד של ישות חיה.
המאורים, תושביה המקוריים של ניו זילנד, נלחמו למעלה מ-160 שנים כדי להשיג מעמד זה לנהר.
ההכרה מאפשרת לנהר לנהל תביעות בבתי משפט.

נהר בניו זילנד הפך לראשון בעולם שמקבל את אותו מעמד משפטי כמו של אדם, כלומר ניתן לתבוע אותו או להיתבע על ידו. עיתון ה"גרדיאן" הבריטי דיווח היום (חמישי) כי הפרלמנט בניו זילנד אישר חוק שמכיר בנהר וואנגנוי שבצפון המדינה, כישות חיה.

מי שעמד מאחורי ההחלטה המוזרה הוא שבט מאורי מקומי שמתגורר על גדות נהר וואנגנוי ונלחם במשך 140 שנה על הכרה בנהר השלישי בגודלו בניו זילנד כ"אביו הקדמון".

מאות נציגים של השבט חגגו אתמול את אישורו של החוק בדמעות ובמוזיקה בפרלמנט הניו זילנדי בוולינגטון. "הסיבה שבגינה נקטנו בעמדה הזו היא משום שאנחנו מחשיבים את הנהר כאב קדמון ותמיד עשינו זאת", אמר ג'רארד אלברט, ראש צוות המשא ומתן מטעם שבט וואנגנוי איווי.

המשמעות של המעמד החדש שניתן לנהר היא שאם מישהו יזיק או יפגע בו, אז החוק לא עושה הבחנה בין פגיעה בשבט לבין פגיעה בנהר משום ששניהם דבר אחד ואותו הדבר. משמעות נוספת היא שהנהר יוכל להיות מיוצג בבית משפט על ידי עורך דין.

"אני יודע שהנטייה הראשונית של כמה אנשים תהיה לומר שזה די מוזר להעניק למשאב טבע אישיות משפטית", אמר כריס פינלייסון, שר בממשלת ניו זילנד לענייני משא ומתן על הסכמים. "אבל זה לא שונה מקרנות נאמנות משפחתיות או מחברות תאגידיות".

"הנהר ככלל חשוב לחלוטין לאנשים שמגיעים ממנו וחיים בו", אמר חבר הפרלמנט אדריאן בוראווה, שמייצג את המאורים. "מנקודת המבט של (שבט) וואנגנוי, הרווחה של הנהר קשורה ישירות לרווחה של האנשים ולכן זה חשוב מאוד שהוא מקבל הכרה", צוטט בוראווה ברשת החדשות הבריטית BBC.
סמל אישי של המשתמש
אריה ענק משער האריות

הקודםהבא

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: [G], zeevi, אבן הפינה, דרך האמת, המוזיקאי, חוסיד, כבוד הרב, שיך, שלוימה ו־54 אורחים