האדמו"ר מסאטמאר מתבטא בשנית בדברים השקפתיים ברורים

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד

האדמו"ר מסאטמאר מתבטא בשנית בדברים השקפתיים ברורים

הודעה שלא נקראהעל ידי בן בתירא » 25 אוגוסט 2014, 06:51

לאחר דבריו בדבר שלושת הנערים החטופים כעת בעניין היציאה למבצע

מי שיוכל להעלות תמליל ו/או הקלטה מדברי מרן האדמו"ר (מהר"א) מסאטמאר ביום הילולת דודו האדמו"ר זצ"ל

בהם תקף את המניעים להחלטה לצאת למבצע צוק איתן האם הסנהדרין הורתה כך??

ושאלות דומות...

מי שיוכל להעלות את הנ"ל תבוא עליו ברכה משמים,
וקסאם לעולם לא ינחת על ראשו אמן.


נ. ב.
שמעתי שבתקשורת החילונית כשסיקרו את הלוויית הקדוש ר' אברהם וואלעס הי"ד
כשדיברו על ההספד קורע הלב של הרב חנון (חמיו של הקדוש הנ"ל)
הגדירו הלבלרים בסגנון זה:
"כמו כן הביע חמיו של הנרצח דברים בגנות הכניסה הקרקעית לעזה"
. (מפי השמועה)
בן בתירה מתיר בסוס(פסחים ד, ג)
בן בתירא
 
הודעות: 92
הצטרף: 11 אוגוסט 2014, 22:01
מיקום: חאן-יונס, ישראל
{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: האדמו"ר מסאטמאר מתבטא בשנית בדברים השקפתיים ברורים

הודעה שלא נקראהעל ידי משוגענער » 26 אוגוסט 2014, 14:20

לא הצלחתי להוריד בשבילך אז קבל לפחות קישור

http://www.jdn.co.il/news/384572

וגם זה בתור בונוס

http://www.jumbomail.co.il/Downloads.as ... 536959773D
משוגענער
 
הודעות: 467
הצטרף: 19 דצמבר 2013, 03:25
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: האדמו"ר מסאטמאר מתבטא בשנית בדברים השקפתיים ברורים

הודעה שלא נקראהעל ידי מאור ושמש » 26 אוגוסט 2014, 15:24

בבקשה
http://www.jumbomail.co.il/Downloads.as ... 516832673D


האדמו”ר מסאטמאר מתריע: “תוצאות המלחמה יהיו גיוס בני הישיבות ביתר קלות”
למרות הלחימה הקשה בארץ הקודש, שובר האדמו”ר מסאטמאר את הקו הממלכתי “אי אפשר לחכות עד שהכל יגמר ורק אז לדבר” • בדרשה ארוכה שנשא בהילולת ה’דברי יואל’ התריע האדמו”ר: “התוצאה של המלחמה תהיה גזירת גיוס בני הישיבות. מתחברים להם, מתחילים לחבב אותם, וככה יהיה הרבה יותר קל לשכנע את החרדים להתגייס” • על המלחמה: “האם היתה ישיבת סנהדרין לפני המלחמה? האם קיבלו היתר להפקיר דם יהודים?” • עוד התריע האדמו”ר נגד קווי הנייעס ועל סכנת ההיחשפות לטכנולוגיה בלתי מפוקחת

חיים יעקב עלבויגן | 23:03 | כ״ח באב תשע״ד

האדמו''ר מסאטמאר בביקור במחנה רב טוב דסאטמאר (43)
אלפי חסידי סאטמאר התכנסו לשולחן הטהור שערך כ”ק האדמו”ר מסאטמאר שליט”א ביום היארצייט ה-35 של דודו כ”ק האדמו”ר בעל הדברי יואל זצ”ל ביום כ”ו אב.

האדמו”ר שליט”א האריך מאוד בדברות קודשו במשך שעתיים ברציפות, האדמו”ר שליט”א דיבר מגודל זכות בעל ההילולא זצ”ל שעמד בפרץ בכל שנות חייו ולא פחד לצאת נגד דעת רוב הציבור בעת שהוא ראה בזה חובת השעה והצלת הדורות ולא פחד לפרסם את דעת קדשו בכל העולם כולו בכל השפות למרות קיתונות של בוז וגידופין שהוא קיבל על זה ואפילו עד כדי מסירות נפש ממש פירסם את דעת תורה הברורה.

האזינו לדברי קדשו הנחרצים של האדמו”ר מסאטמאר


האדמו”ר מסאטמאר התייחס בהרחבה לכל הקורה בארה”ק בחודשים האחרונים, תחילה הוא דיבר על ההפגנה הגדולה נגד גזירת גיוס בני הישיבות שהתקיימה בארה”ק ואח”כ בניו יורק במעמד רבבות יהודים, והדגיש כי לראשונה הכריזו רבבות יהודים בכל העולם כולו שמדינת ישראל רודפת את היהדות החרדית, “למרות שבחודשים האחרונים המלחמה על הגזירה קצת נרגעה ונדחתה לכמה שנים, אבל כל זה רק אחיזת עיניים זמנית עד אשר ישבו שופטי בג”ץ המחליטים האמיתיים במדינת ישראל והם ישבו ויחליטו על הגזירה הנוראה האם החוק החדש ישאר בתוקפו או שגם זה לא טוב וחייבים לגייס את כולם מיד”.

אבל, צעק האדמו”ר, עיקר הבעיה בדורינו הוא העיתונים למיניהם בכל השפות גם העיתונות הכתובה וגם הקווים למיניהם שמפיצים בעולם את השקפת הציונית מי מהם בגלוי ומי מהם בהבלעה ולכן אי אפשר לשבת ולשתוק בזמן כזה ולא לדבר, אי אפשר לחכות עד שהכל יגמר ורק אז לדבר.

כאשר גל הכפירה עובר על העולם מי שיודע כל השפיכות דמים של קרוב ל-70 נפשות יהודיות שנהרגו לאחרונה התחילה מחטיפת שלושת הבחורים שעלו לטרמפ בלילה באחד מההתנחלויות בידיעת ההורים ההורים ידעו שילדיהם שלומדים במקום סכנה עולים לטרמפ ולא אמרו להם כלום זה בדיוק כמו לפתוח ישיבה בשכונת פשע ידוע וגדול ולשלוח לשם ללמוד בחורי ישיבה ולתפוס טרמפים בלילה כל מי שעיניו בראשו יצעק ויזעק נגד הישיבה הזו וההורים שהם רוצחים אז למה בחטיפת הבחורים לא נשמעה קול מחאה נגדם ולא צעקו ככה? , הסיבה לכך היא רק בגלל תאוות הציונית שבלב התאוה להסתובב בכל רחבי הארץ התאוה על הזכות לגור איפה שרוצים ושאף אחד לא יגיד לי איפה ללכת אז זהו בדיוק נקודת הציונית וזה הסיבה שכולם שתקו ולא דיברו, וזה למדנו מדודי הק’ בעל ההילולא זצ”ל.

ואח”כ התחילו בקריאות נקמה על הרציחה הנוראה ונקמה הביאה נקמה חדשה עד שזה הביא לפריצת המלחמה שגרם רח”ל שכ-70 יהודים נהרגו בגלל הנקמות ואני שואל האם היה ישיבת סנהדרין לפני המלחמה? האם קיבלו היתר להפקיר דם יהודים? האם מותר בכלל לצעוק לנקמה ולנקום בכוחות עצמי ע”י בשר ודם? אומרים בתפילה נקום לעינינו נקמת דם הקב”ה ינקום דם כל אלו שנהרגו בכל אורך הגלות
כולל דם היהודים האלו ואסור לבשר ודם לנקום את הנקמה הזו לבד, ובעיקר שמליוני גויים שונאי ישראל שמחכים רק לתירוץ טוב כדי לצאת לרחובות העיר ולהרוג או להכות יהודים וזה נותן להם תירוץ טוב לעשות את זה כפי שכולם יודעים ורואים.

התוצאה של כל המלחמה יהיה גזירת גיוס בני הישיבות מתחברים להם מתחילים לאהוב אותם וככה יהיה הרבה יותר קל לשכנע את החרדים להתגייס לכור ההיתוך הצהל”י מקור הכפירה רח”ל כתוב בבני יששכר פרשת פנחס שאפילו כאשר מגיע זמן קץ הגלות והקב”ה רוצה לגאול את עם ישראל, יכולים הערב רב שבהם במעשיהם למנוע את הגאולה ולגרום לאריכות הגלות אפילו אחרי זמן הקץ.

אח”כ חזר האדמו”ר לדבר באריכות על קוי הנייעס שמכניסים בלא יודעין ובשגגה דעות פסולות כפי שבעל ההילולא זצ”ל אמר פעם למו”ל העיתון דער איד שהוא לא רוצה שהם יפתחו עיתון יומי שא”א להוציא עיתון יומי בלי לפרסם בו דעות כוזבות ביודעין ובלא יודעין ולהכניס בלבול המוחות ודעות נפסלות, וכ”ש בקוי הנייעס.

כמו כן הכריז האדמו”ר שליט”א על פתיחת חבורה חדשה ללימוד אחרי כשפתח שני החבורות “יסודי התורה” ללימוד עמוד ליום ובחינות וחבורת “תורתך שעשועי” ללימוד דף ליום ובחינה בסוף החודש ומלגות
הוקם חבורת חדשה “שונה הלכות” ללימוד רבע שעה שו”ע ובאר היטב ולגמור את כל שו”ע או”ח במשך שלוש שנים עם בחינות ומלגות.

וכמובן שהאדמו”ר דיבר על הצרה הגדולה ביותר בדורינו הטכנלוגיה שמחריב את כרם ישראל ומוריד מידי יום עשרות מדרך התורה והמצות ובעיקר אצל הנשים שדעתן קלות וכל באיה לא ישובין רח”ל,
האדמו”ר סיפר שמגיעים אליו עם בחורים שנחשפו לזה אפילו רק חצי שעה והנזק גדול כ”כ שכמעט וא”א להחזיר את הבחור למצב הקודם רח”ל.

אחרי חצות הלילה נגמר הטיש ובמשך כל שעות הלילה והבוקר עלו רבבות יהודים על הציון באוהל הק’ בבית החיים בקרית יואל.

בשעה 10 הגיע האדמו”ר שליט”א להיכל הישיבה גדולה בקרית יואל שם התפלל האדמו”ר שליט”א תפילת שחרית עם הבחורים ואח”כ התקיים לחיים טיש ודברות קודש לקראת העלי’ לציון.

הנהירה של היהודים מכל השכבות והעדות המשיכה עד כשעה לפני זמן הדלה”נ.
"ובוודאי כשאדם מתבודד לבדו יוכל לפשפש במעשיו היטיב ולשבר לבו באמת בהכנעה גדולה וזהו טהרתו... אבל זאת הוא באמת מי שמשבר לבו לגמרי בהכנעה גמורה לפני הבורא יתברך בוודאי יביא לו שמחה גמורה" (מאור ושמש פר' מצורע)
סמל אישי של המשתמש
מאור ושמש
 
הודעות: 423
הצטרף: 21 אוגוסט 2014, 05:19
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: האדמו"ר מסאטמאר מתבטא בשנית בדברים השקפתיים ברורים

הודעה שלא נקראהעל ידי מאור ושמש » 26 אוגוסט 2014, 15:25

פעם הובא דבר של אחד מגדולי אמריקה לפני מועצת גדולי התורה,
ואמר ר’ חצקל סרנא למזכיר המועצת: ‘תגיד לאותו גדול שלא יאכל את הארבעס שם, ויעשה את הגרעפס פה’.
וד”ל.

[תגובה בJDN]
"ובוודאי כשאדם מתבודד לבדו יוכל לפשפש במעשיו היטיב ולשבר לבו באמת בהכנעה גדולה וזהו טהרתו... אבל זאת הוא באמת מי שמשבר לבו לגמרי בהכנעה גמורה לפני הבורא יתברך בוודאי יביא לו שמחה גמורה" (מאור ושמש פר' מצורע)
סמל אישי של המשתמש
מאור ושמש
 
הודעות: 423
הצטרף: 21 אוגוסט 2014, 05:19
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב


חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: [G], יהיה טוב, ראש בטטה ו־113 אורחים