שערוריית בית הספר ברמת בית שמש

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

שערוריית בית הספר ברמת בית שמש

הודעה שלא נקראהעל ידי האח הקטן » 01 ספטמבר 2014, 18:59

למי שלא מעודכן בפרטי הסערה הבאה:
באמצע רמב"ש א' ישנו בי"ס חילוני בשם 'שפות ותרבויות'. בי"ס זה משתמש בבנין ובו מקום ל-500 תלמידים, בעוד הוא מונה 140 בלבד.
כמובן שכל ילדי בית הספר מגיעים בהסעות מהעיר הוותיקה מידי יום, וכמובן על חשבון משלם המיסים העירוני - תושבי רמב"ש כידוע משלמים יותר.
בעבר כבר ניסו להעבירו לעיר הוותיקה, שם ישנן כיתות ריקות למכביר - אך החילונים ראו בזה משום הצרת צעדיהם ושר החינוך דאז גדעון סער הורה לא לגעת בביה"ס הזה.

במקביל, ישנו בית ספר בית יעקב לבנות החרדיות של רמה א' בשם משכנות דעת (=לחלק התחתון של הרמה, לחלק העליון יש את בית הספר האגדי 'בית יעקב הרמה' כידוע). בית ספר זה שוכן בקרוואנים ומונה כ-800 תלמידות.

אתמול, החליטו בעירייה שהעיוות נגמר. בנו מחיצות, הביאו ציוד, וכיתות א' החדשות של משכנות דעת שוכנו היום בשעה טובה באגף התחתון של 'שפות ותרבויות'.

כמובן שכל האנטישמים הנבערים יצאו מחוריהם, והחלו לעורר סערה, צעקות, גרפיטי, כתבות בתקשורת ועירוב משרד החינוך שמתנגד למהלך.

לא די בכך, מ. החינוך הודיע כי הוא יסיר את רשיון בית הספר 'משכנות דעת' המוכר שאינו רשמי.

מה טענתם?
אין לי מושג.
בליל של קשקשת.
זה שלנו, החרדים משתלטים, אסור לגעת בביה"ס, ועוד ועוד. אך בעיקר טענתו של חה"כ ליפמן שחוגג על הענין - "למה אתם עושים הפרדה בין יהודים?" (זאת טענתם של אלו שעד לרגע זה רוצים בהפרדת בית שמש לשני חלקים).

מה יהיה? ה' יעזור.
האח הקטן

{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: שערוריית בית הספר ברמת בית שמש

הודעה שלא נקראהעל ידי מאור ושמש » 01 ספטמבר 2014, 21:51

הידעתם שלאחד הסמינרים בבית שמש עדיין אין מקום היכן לפתוח את שנה"ל?????
"ובוודאי כשאדם מתבודד לבדו יוכל לפשפש במעשיו היטיב ולשבר לבו באמת בהכנעה גדולה וזהו טהרתו... אבל זאת הוא באמת מי שמשבר לבו לגמרי בהכנעה גמורה לפני הבורא יתברך בוודאי יביא לו שמחה גמורה" (מאור ושמש פר' מצורע)
סמל אישי של המשתמש
מאור ושמש

הודעה שלא נקראהעל ידי האח הקטן » 02 ספטמבר 2014, 01:11

איזה סמינר?
האח הקטן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי ענת » 02 ספטמבר 2014, 01:18

בהתחלה חשבתי שליפמן הזה חולה נפש, אבל היום הבנתי שהבן אדם בסך הכל רוצה להתקדם בפוליטיקה כמה קצת יותר גבוה, גם אם זה על חשבון מיעוט נרדף, ששמו חרדים, כיון שזו הדרך הכי קלה היום לצבור פופולריות במיוחד אם אתה נראה כמוהם. (ראה ערך אמסאלם). רק שמפריע לי שגם הכלי תקשורת הדתיים מביאים את דבריו של המשוקץ הזה.
ענת

הודעה שלא נקראהעל ידי האח הקטן » 02 ספטמבר 2014, 01:23

גם רצונו זה, להתקדם בפוליטיקה, לא מצדיק את מעשיו.
האח הקטן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי ברוך » 02 ספטמבר 2014, 01:35

האח הקטן כתב:איזה סמינר?

נדמה שלי שהיתה בעיה לסמינר שרנצ'קי של הרב יורמן, אלא ששמעתי שהם כן התחילו את שנה"ל.
ולגבי בית ספר המריבה, אני לא מצליח להבין איזה הצדקה הם מוצאים להסביר את ההחלטה שקומה שלמה בשפות ותרבויות תהיה מושבתת.
מעניין מה צפוי לנו מחר בבוקר.
ולהשלכות של הפרשה, אפשר והמצב הנוכחי משרת את קומץ הצעקנים המבקש לחלוק את בית שמש, בגדר הפרדה אדיר מימדים כזה ששום חרד לא יראה ולא ימצא ברשותם.
מה שמתברר עוד שריצ'ארד פרס שערך מפה מפורטת לחלוקת העיר, ואת תושבי רמת בית שמש א' הוא נידב לצד החילוני. יצטרך מעתה להזיע קצת יותר ולחלק את רמת בית שמש עצמה לרובעים שונים. השאלה המעניינת היא אם ניתן לחלק גם לגובה.. למשל שמקומה מסויימת יהיה לצד זה וכן הלאה.
אגב, שמעתי שלג.ק. אביר איכות הסביבה בעיר (שהקים לפני כעשור את פרדס 'באר התקוה' למרגלות רמת בית שמש ג1), יש שכן 'חרד'
שם יצטרכו כנראה לחלק את הבנין לאורך.
ברוך

הודעה שלא נקראהעל ידי האח הקטן » 02 ספטמבר 2014, 01:51

ברוך כתב:
האח הקטן כתב:איזה סמינר?

נדמה שלי שהיתה בעיה לסמינר שרנצ'קי של הרב יורמן, אלא ששמעתי שהם כן התחילו את שנה"ל.
ולגבי בית ספר המריבה, אני לא מצליח להבין איזה הצדקה הם מוצאים להסביר את ההחלטה שקומה שלמה בשפות ותרבויות תהיה מושבתת.
מעניין מה צפוי לנו מחר בבוקר.
ולהשלכות של הפרשה, אפשר והמצב הנוכחי משרת את קומץ הצעקנים המבקש לחלוק את בית שמש, בגדר הפרדה אדיר מימדים כזה ששום חרד לא יראה ולא ימצא ברשותם.
מה שמתברר עוד שריצ'ארד פרס שערך מפה מפורטת לחלוקת העיר, ואת תושבי רמת בית שמש א' הוא נידב לצד החילוני. יצטרך מעתה להזיע קצת יותר ולחלק את רמת בית שמש עצמה לרובעים שונים. השאלה המעניינת היא אם ניתן לחלק גם לגובה.. למשל שמקומה מסויימת יהיה לצד זה וכן הלאה.
אגב, שמעתי שלג.ק. אביר איכות הסביבה בעיר (שהקים לפני כעשור את פרדס 'באר התקוה' למרגלות רמת בית שמש ג1), יש שכן 'חרד'
שם יצטרכו כנראה לחלק את הבנין לאורך.

אני חייב לומר שבתור עו"ס קליני אני מנסה להבין מה המניעים הכל כך רגשיים של החבר'ה האלה. בוידאו נראה שהם ממש מתפרצים.
זה התסכול מהבטלה בספסלי האופוזיציה? עד כדי כך?

בנוגע להפרדה - אני בעד הפרדה ולא מבין מדוע הנציגות החרדית כל כך מפחדת מזה.
האח הקטן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי י. בהיר » 02 ספטמבר 2014, 09:29

לדעתי יש לטפל במקרה הזה באמצעים משפטיים. נראה שמשרד החינוך חרג מסמכותו ופעל באופן לא חוקי.
ראשית, סגירת בית הספר היא ענישה לבית הספר, בעוד שבית הספר אינו אשם ולא חטא במאומה.
העיריה היא זו שפעלה והחליטה למי היא מאפשרת שימוש בנכסים הציבוריים שברשותה.
בנוסף, מול העיריה אין למשרד החינוך שום סמכות, כי העיריה אינה מקבלת דבר ממשרד החינוך, אלא אדרבה היא משתתפת מתקציבה בהוצאות האחזקה השוטפות של בתי הספר.
ניהול הנכסים הציבוריים שבעיר הוא בסמכות העירייה ואין לו קשר למשרד החינוך.
אני הייתי מגיש עתירה דחופה לבג"צ נגד משרד החינוך. 99% שביהמ"ש העליון יקבל עתירה זו.
לתשומת לב הנהלת העירייה!!!
י. בהיר

הודעה שלא נקראהעל ידי מתכתב » 02 ספטמבר 2014, 15:59

י. בהיר כתב:לדעתי יש לטפל במקרה הזה באמצעים משפטיים. נראה שמשרד החינוך חרג מסמכותו ופעל באופן לא חוקי.
ראשית, סגירת בית הספר היא ענישה לבית הספר, בעוד שבית הספר אינו אשם ולא חטא במאומה.
העיריה היא זו שפעלה והחליטה למי היא מאפשרת שימוש בנכסים הציבוריים שברשותה.
בנוסף, מול העיריה אין למשרד החינוך שום סמכות, כי העיריה אינה מקבלת דבר ממשרד החינוך, אלא אדרבה היא משתתפת מתקציבה בהוצאות האחזקה השוטפות של בתי הספר.
ניהול הנכסים הציבוריים שבעיר הוא בסמכות העירייה ואין לו קשר למשרד החינוך.
אני הייתי מגיש עתירה דחופה לבג"צ נגד משרד החינוך. 99% שביהמ"ש העליון יקבל עתירה זו.
לתשומת לב הנהלת העירייה!!!

צודק 100%
סמל אישי של המשתמש
מתכתב

הודעה שלא נקראהעל ידי שימקע » 02 ספטמבר 2014, 17:39

ישר כוח אח קטן באמת הייתי מבולבל, תודה
סמל אישי של המשתמש
שימקע

הודעה שלא נקראהעל ידי האח הקטן » 02 ספטמבר 2014, 18:18

בהיר, הצעתך - יש בה טעם.
אני מניח שאת כל זה יודעים פרנסי העיר החרדים והממולחים.

גם אני חשבתי על זה היום, שביה"ס אין לו שום צד בענין ושלילת הרשיון שלו יש בה משום ענישה והשתוללות שלא במקומה.

אני מניח שזה ברור שאם משרד החינוך ישלול את הרשיון - מה שלא נראה לי הגיוני אלא יותר כסוג של איום או מס שפתיים להרגעת רוחם של המובטלים האנטישמיים - הצעד שהעיריה וביה"ס ינקטו זה פניה לבית המשפט. פשוט מהטעם שאין מה להפסיד.
האח הקטן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי יהודי אחד » 02 ספטמבר 2014, 18:34

בית משפט הורה על סגירת בית הספר ומאשים את אבוטבול כי נהג שלא בנקיון כפים.
http://www.ladaat.info/article.aspx?artid=14486
תחשוב טוב, יהיה טוב!
יהודי אחד

הודעה שלא נקראהעל ידי האח הקטן » 02 ספטמבר 2014, 18:47

אכן, ביהמ"ש אסר על כל שימוש באגף המריבה עד לדיון שיתקיים ב-4.9.14 - בעוד יומיים.

לכל אלו שחשבו לסמוך על בית המשפט...

צריכים להבין שבית שמש היא דוגמא ותמרור אזהרה מפחיד ביותר לציבור הציוני בארץ, משום שהם רואים כיצד ההערכות בדבר רוב חרדי בארץ מתחיל אט אט להתמשמש... במצב חרדתי שכזה, האדם פועל מתוך הרגש הזה, וכל טיעון הגיוני לא יצלח.

התגובה החרדית לקונפליקט זה, שיקבל ביטוי בעוד מקומות בארץ ככל שיעבור הזמן, זה לפתוח בקמפיין הרגעה בו יוכלו החילונים להבין שאף אחד לא הולך לכפות את אורח החיים החרדי על אף אחד.
בשביל זה צריך קודם כל להפסיק באמת לחשוב שאנחנו הולכים לכפות את אורח חיינו על החילונים... כמו שיש כאלו בינינו שחושבים כך.
האח הקטן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי הגיון » 02 ספטמבר 2014, 19:22

האח הקטן כתב:אכן, ביהמ"ש אסר על כל שימוש באגף המריבה עד לדיון שיתקיים ב-4.9.14 - בעוד יומיים.

לכל אלו שחשבו לסמוך על בית המשפט...

צריכים להבין שבית שמש היא דוגמא ותמרור אזהרה מפחיד ביותר לציבור הציוני בארץ, משום שהם רואים כיצד ההערכות בדבר רוב חרדי בארץ מתחיל אט אט להתמשמש... במצב חרדתי שכזה, האדם פועל מתוך הרגש הזה, וכל טיעון הגיוני לא יצלח.

התגובה החרדית לקונפליקט זה, שיקבל ביטוי בעוד מקומות בארץ ככל שיעבור הזמן, זה לפתוח בקמפיין הרגעה בו יוכלו החילונים להבין שאף אחד לא הולך לכפות את אורח החיים החרדי על אף אחד.
בשביל זה צריך קודם כל להפסיק באמת לחשוב שאנחנו הולכים לכפות את אורח חיינו על החילונים... כמו שיש כאלו בינינו שחושבים כך.

ניתחת טוב את המצב, הם מ פ ח ד י ם מהריבוי שלנו, כבר כתב המשוקץ שחר אילן שביום שיהיה רוב חרדי, הם לא יכבדו את הדמוקרטיה 'רודן אבל חילוני', או שיחלקו את המדינה לשתיים. בית שמש היא רק המיקרוקוסמוס של כל התסבוכת הזו.

לענ"ד אנו צריכים כבר עכשיו להתחיל לתבוע חלוקת - לא של בית שמש - אלא של הארץ לשתיים, ובא לציון גואל, שלפיד והדלי"ם והבג"צ יתבשלו במיץ של עצמם, ויתנו לנו סוף סוף לנהל את חיינו בעצמנו.

נראה הזוי? נכון. אבל איןב רירה. כי זה בין כל יקרה ביום שנהיה רוב חרדי, אז למה לסבול עד אז? למה לתת לכל הגזירות הכואבות למוטט אותנו חלילה? וביון שהם יתבעו את חלוקת הארץ, ישאירו לנו את האיזורים הבעייתים כמו ההתנחלויות, המשולש, וכו', אז בו ניפרד וניקח את המקומות הנורמאליים, וכפי שכתתבי שימשיכו להתבשל בבוץ המתירני שלהם.
הגיון

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 02 ספטמבר 2014, 19:33

א. אני לא מצליח להבין איך סמכתם על בג"ץ! זה אותו בג"ץ שפסל את הבחירות על סמך 36 הצבעות מזויפות. מה חשבתם שהוא יעשה עכשיו????
ב. החילונים לא רוצים בכלל להתפטר ממנו. אנחנו פרה חולבת מצויינת. משלמים כמויות של מיסים, ומקבלים אפס אחוז.
ג. גם אם הם כן ירצו בסוף להתפטר מאתנו, למה שהם יוותרו על חלקים מהמדינה שלהם?? אם החרדים רוצים מדינה שילכו לאוגנדה! החילונים עבדו קשה באו"ם, בצבא, וגם הקריבו שש מליון יהודים בשביל לקבל את המדינה. (הם רצו להקריב יותר אבל לא הצליחו). אבל הפיתרון (הסופי) היותר מועדף מבחינתם זה "לכווץ" את החרדים, והמבין יבין... (ניסיון נוסף בכיוון נעשה אתמול כאשר שוטרים התעללו ביהודי (סליחה בחרדי) באחד הרחובות המרכזיים ביותר בבני ברק, בצהריי היום לעיני כל (כולל ילדיו) על לא עוול בכפו. ו'שלחו' אותו לבית חולים לתקופות ממושכות).
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי הגיון » 02 ספטמבר 2014, 19:50

משולש כתב:א. אני לא מצליח להבין איך סמכתם על בג"ץ! זה אותו בג"ץ שפסל את הבחירות על סמך 36 הצבעות מזויפות. מה חשבתם שהוא יעשה עכשיו????
ב. החילונים לא רוצים בכלל להתפטר ממנו. אנחנו פרה חולבת מצויינת. משלמים כמויות של מיסים, ומקבלים אפס אחוז.
ג. גם אם הם כן ירצו בסוף להתפטר מאתנו, למה שהם יוותרו על חלקים מהמדינה שלהם?? אם החרדים רוצים מדינה שילכו לאוגנדה! החילונים עבדו קשה באו"ם, בצבא, וגם הקריבו שש מליון יהודים בשביל לקבל את המדינה. (הם רצו להקריב יותר אבל לא הצליחו). אבל הפיתרון (הסופי) היותר מועדף מבחינתם זה "לכווץ" את החרדים, והמבין יבין... (ניסיון נוסף בכיוון נעשה אתמול כאשר שוטרים התעללו ביהודי (סליחה בחרדי) באחד הרחובות המרכזיים ביותר בבני ברק, בצהריי היום לעיני כל (כולל ילדיו) על לא עוול בכפו. ו'שלחו' אותו לבית חולים לתקופות ממושכות).

נכון אבל החכם עיניו בראשו. זה בין כל יהיה יום אחד. "אין אני והוא יכולים לדור בכפיפה אחת" גם לפלסטינים הם יתנו יום אחד מדינה, ואם לא היו הולכים בטרור ומתעקשים על זכות השיבה זה כבר מזמן היה קורה.
אנו לא דורשים דברים לא מציאותיים ומופלגים, חלק צנוע מארץ ישראל המקראית, בחילופי אוכלוסיות, ולגמור עם מלחמת התרבות הזו.
הגיון

הודעה שלא נקראהעל ידי האח הקטן » 02 ספטמבר 2014, 20:55

צריך לחשוב על פתרונות מציאותיים.
האח הקטן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי חסידישער » 04 ספטמבר 2014, 23:58

מה הוחלט בדיון????
שאינו דין!!!!
חסידישער

הודעה שלא נקראהעל ידי האח הקטן » 05 ספטמבר 2014, 00:02

הוחלט שהעתירה נדחית, ובית הספר יוכל להכנס ללמוד.
מ. החינוך הודיע שיעתור לבית המשפט המחוזי.
האח הקטן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי האח הקטן » 07 ספטמבר 2014, 16:21

בית המשפט המחוזי פסק לצד עיריית בית שמש וסירב לבקשת מ. החינוך להוציא את הבנות:

נצחון חרדי נוסף.
האח הקטן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי ברוך » 07 ספטמבר 2014, 16:36

האח הקטן כתב:בית המשפט המחוזי פסק לצד עיריית בית שמש וסירב לבקשת מ. החינוך להוציא את הבנות:

נצחון חרדי נוסף.

תודה על העדכון. ככל הנראה בשלב הזההמנהלים של לדעת מתעניינים יותר במצנח של 'חב"ד' בתל אביב.
אינני יודע אם מוקד ההתענינות שלהם הואהמצנח או חב"ד. מה שברור שהם מרחפים באויר..
אולי יואיל מישהו לצטט במקום אחר קצת מאמרותיו של השופט ומנימוקי החלטתו.
הבנתי, שההחלטה הסופית תהיה במועד אחר, האם זה נכון?
ברוך

הודעה שלא נקראהעל ידי האח הקטן » 07 ספטמבר 2014, 16:56

ניצחון חרדי: שופט בית משפט המחוזי בירושלים, ארנון דראל, קיבל בצהריים (ראשון) את עמדת עיריית בית שמש וסרב להוציא צו ביניים כדרישת משרד החינוך הקובע כי התלמידות החרדיות ייצאו מבית הספר "שפות ותרבויות" בבית שמש.

המשמעות: הבנות החרדיות מבית הספר "משכנות דעת" יישארו ללמוד במתחם בית הספר, בניגוד למאבק שהוביל משרד החינוך בניסיון להוציאם מבית הספר שברובו עומד ריק.

עמדת עיריית בית שמש הוצגה על-ידי עורכי הדין אורי קידר ואבי בלום.

מדובר במכה קשה לשר החינוך שי פירון שלאחר החלטת בית משפט השלום פנה לבית המשפט המחוזי בכדי להוציא את הילדות החרדיות, וכעת הוא חוטף מכה נוספת כאשר בית המשפט מסרב לקבל את בקשתו ומשאיר את הבנות החרדיות במתחם בית ספר המריבה נגד בקשת שי פירון.

השופט הורה למשרד החינוך להיענות לבקשת העירייה ולפנות לגישור אצל היועץ המשפטי לממשלה.

• עשו לייק לעמוד הפייסבוק של 'כיכר השבת' ותישארו מעודכנים
עם זאת, השופט מתח ביקורת על התנהלות עיריית בית שמש שפרצה באישון לילה למתחם בית הספר: "החיפזון בנקיטת צעד חד צדדי בערב שלפני פתיחת שנת הלימודים, ולא בהליך מסודר של פניה מבעוד מועד למשרד החינוך ובמידת הצורך פנייה לסעד משפטי כלפי משרד החינוך - מעורר קושי ואינו הולם התנהלות תקינה של רשות ציבורית. תחושתה של העותרת כי המדובר ב"מחטף" ובצעד כוחני - אינה נראית איפה קלוטה מן האוויר".

באשר לסיכויי משרד החינוך בעתירה עצמה כותב השופט כי "ניתן אפוא לצאת מנקודת מוצא כי סיכויי העתירה, בעיקר בכל הנוגע לדרך קבלת ההחלטה, לעיתוי בו התקבלה ולאופן הביצוע, נחזים להיות גבוהים יחסית".

"מובן כי ההערכה זו היא לכאורה בלבד שכן טרם התקיים דיון מלא בעתירה", הדגיש השופט.

בתגובה להחלטת בית המשפט, אומר עו"ד אורי קידר: "אני שמח שבית המשפט קיבל את עמדתנו ושם לנגד עיניו את טובת הבנות לפני כל שיקול פוליטי. אני מברך גם על כך שבית המשפט קיבל את עמדתנו והורה למשרד החינוך לגשת עמנו לגישור אצל היועץ המשפטי לממשלה כפי שביקשנו מלכתחילה".

במהלך הדיון הבוקר, פנה השופט אמנון דראל לנציג ההורים החילונים ואמר כי "הלוואי ולכל תלמיד בארץ היו תנאים כמו שיש לתלמידים שלכם גם אחרי חלוקת המבנה. תתנתק רגע מבית שמש ותחשוב שאתה בגבעתיים, אם זה היה שם לא היינו פה".

רגע השיא בדיון נרשם כאשר נציגת הפרקליטות העירה לשופט: "כבודו משחק לידי העירייה". השופט גער בה והשיב: "אבקש לשמור על כבוד בית המשפט".
האח הקטן

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי מלול אבוטבול » 07 ספטמבר 2014, 23:58

ברוך המקדש שמו ברבים.

החינוך החרדי ניצח.

אשריכם תושבי בית שמש!
תן לי רעיון לחתימה...
סמל אישי של המשתמש
מלול אבוטבול

הודעה שלא נקראהעל ידי y t » 08 ספטמבר 2014, 00:06

שימו לב לציטוט הבא:
איש הבית היהודי בבית שמש אליסף וורמן אומר היום כי מי שהפסיד היום במערכה זה החרדים כי כל אחד במדינה יודע שמי שיתעסק עם החרדים יזוב דם.
y t

הודעה שלא נקראהעל ידי בן בתירא » 08 ספטמבר 2014, 00:10

y t כתב:שימו לב לציטוט הבא:
איש הבית היהודי בבית שמש אליסף וורמן אומר היום כי מי שהפסיד היום במערכה זה החרדים כי כל אחד במדינה יודע שמי שיתעסק עם החרדים יזוב דם.

דבר אחד ברור!
בית המשפט לא פסק כפי שפסק מאהבת החרדים!

אלא מחוסר ברירה...

הם מחכים לנו בפינה,

אילו רק לנציגות החרדית בכנסת היה יותר כח...

אה,

מרן צדק...
בן בתירה מתיר בסוס

(פסחים ד, ג)
בן בתירא

הודעה שלא נקראהעל ידי מאור ושמש » 08 ספטמבר 2014, 00:31

רק אני לא הבנתי?????
"ובוודאי כשאדם מתבודד לבדו יוכל לפשפש במעשיו היטיב ולשבר לבו באמת בהכנעה גדולה וזהו טהרתו... אבל זאת הוא באמת מי שמשבר לבו לגמרי בהכנעה גמורה לפני הבורא יתברך בוודאי יביא לו שמחה גמורה" (מאור ושמש פר' מצורע)
סמל אישי של המשתמש
מאור ושמש

הודעה שלא נקראהעל ידי מאור ושמש » 08 ספטמבר 2014, 00:32

מלול אבוטבול כתב:ברוך המקדש שמו ברבים.

החינוך החרדי ניצח.

אשריכם תושבי בית שמש!

ברכות למרן מלול אבוטבול שליט"א
אחיו ובן גילו של ראש - עיריית בית שמש
רבי משה אבוטבול השם ישמרהו ויחייהו!
ולכל תושבי בית שמש!!!
סמל אישי של המשתמש
מאור ושמש

הודעה שלא נקראהעל ידי מתכתב » 08 ספטמבר 2014, 18:02

הוא רק שכח לציין כי מאז שהחרדים הגיעו לבית שמש העיר התפתח לבלי הכר
סמל אישי של המשתמש
מתכתב

הודעה שלא נקראהעל ידי איירתן » 09 ספטמבר 2014, 14:07

מאור ושמש כתב:

רק אני לא הבנתי?????

כוונתו הייתה שכל עיר שמתחילה ליישב חרדים או כל קשר עם חרדים מסתיים בהשתלטות....
איירתן

הודעה שלא נקראהעל ידי איירתן » 09 ספטמבר 2014, 14:50

אתמול פורסם כאן באשכול החדשות נציגי משרד החינוך מבקרים בעיר להציג חלופות לבית ספר מישהו יודע מה יצא??
איירתן

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: [G] ו־76 אורחים