מצבור אשכולות העימות דגל / עץ

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

Re: קבוצת "המעודדים" - בזיונות לר"ש אוירבך

הודעה שלא נקראהעל ידי הגיון » 12 נובמבר 2014, 16:04

עלה זית כתב:ר' חוקר האמת- מה זה 'חזית אחידה' באגו"י? הרי בינם לבין עצמם יש ויכוח בין המתונים לקיצונים!
בית הספר בביתר. מה זה??? המשלחת- מה חשבת, שכולם ייכנסו לגראי"ל?

ר' הגיון- אסביר לך מה ר' שש משזר התכוון. קיצוני הוא מי שאוחז שאסור להצביע בבחירות, כדוגמת הבריסקרס. כמובן אין ממנו ראיה לעניין ההתייצבות...ופשוט. דרך אגב, אם תעיין קצת בספרים על החזו"א והנהגתו תמצא דמיון רב (מנסיון),הוא אשר אמר הגר"ד לנדאו 'בבואה דהחזו"א'.ועוד,דההיתר להצביע ולקחת תקציבים הוא פשרנות בפארנעם שאין כמוהו!! הרב שך התנהג בעניין הצבא במתינות (על וועדת כהן שמעת?) וגם היום מי גילה לך רז זה שהגראי"ל הוא מיעוט?

זה בדיוק מה שאני אומר שאני לא קנאי, אלא אגודיסט ושש משזר מחפש עבודה קלה לתייג כל מי שלא סובר כמותו 'כקיצוני'.... והדלגאים שכאמור חיים מזה עידנים זה בד.נ.א. שלהם 'אני ואפסי עוד' "הוא מנהיג את כל היהדות החרדית"... לא מסוגלים להכיל דעה אחרת גם בתוכם.

עמדת הגראיל במשך כל סערת הגיוס הייתה מתונה, לנסות בהשתדלויות שקטות, ולא לצאת חזיתית. כפי שאמרתי יש למטבע שתי צדדיים, מדובר בנושא מאוד מורכב עם אחריות על לכל הדורות הבאים, ואני ממש לא מסוגל הלכניס עצמי לנעליים של גדולי הדור בבואם להחליט נושאים הרי גורל כאלה.

אבל מה שהיה ברור שהעמדה המתונה של הגראיל הייתה בדעת מיעוט, אגודת ישראל וש"ס כבר בקשו לקיים עצרת המיליון עוד לפני שהחוק עבר בקריאה ראשונה, ובוודאי בעת שהבינו את הכיוון בוועדת שקד, היחיד שעצר את זה היה הגראיל, ולכן הוא בעמדת מיעוט.

העצרת לבסוף הייתה אחרי שכל האסטרטגיה המתונה קרסה והחוק עבר, ונתנו אישור לעצרת בלי שאין בה הרתעה אמיתית כי עצרת לא משנה חוקים, גם שמסר העצרת לא היה תקיף אלא 'תפילה ומחאה'.

זה נושא אחד במכלול חוק הגיוס, ואין טעם להיכנס לכל הניאונסים במשך כל התקופה שבו שוב היו חילוקי דעות, שעמדת הגראיל הייתה במיעוט.

כנ"ל בעניין ההתייצבות, אני לא יודע אם זה רוב או לא, אבל יש גדולי תורה רבים בש"ס ובאגודת ישראל שרוצים לקרוע את החוטים עם המדינה כבר עכשיו, ולצאת למאבק בכדי לקבור את ביצוע החוק טרם החלתו בפועל לאחר 4 שנים, מלחכות לאחר 'תקופת ההיסתגלות' כאשר יהיה הרבה יותר קשה. וכפי שהיה נוסח ההחלטות באסיפת שלושת המועצות המשותפות.

אני חוזר שוב, מריבה עם המדינה הוא לא דבר פשוט, זה סכנת נפשות, יש כאן שיקולים מאוד כבדים להחלטות הללו, ויש לזה סיכויי הצלחה רק עם זה יהיה בצורה מאוחדת וכלל חרדית, ולא נקדתית של פלג כזה או אחר, ולכן הרבה אדמורים יושבים על הגדר. ולא לשחק לידיים של הממסד הציוני שרוצה שנריב בתוכנו ונתפצל.
אבל יש הרבה מגדולי ישראל אולי הרוב, שחושבים בעצם שכבר אין מנוס. וזה הדבר היחידי שיכול לזעזע את המדינה וירדו מהכפייה החילונית. אנו לא ששים אלי קרב, אבל ככה נהגנו במקרים אחרים כשבאו מיים עד נפש.

והאמת והשלום יאהבו.
הגיון

{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: יתד לא נאמן ודגל התורה, לאן?

הודעה שלא נקראהעל ידי האמת » 12 נובמבר 2014, 16:10

סערת מכתב 'היתר המכירה'
הגר"ש כהן: "יתד נאמן משוגעים, למה פרסמו"
נשיא מועצת חכמי התורה הגאון רבי שלום כהן הביע הערב את זעמו על פרסום חתימתו במכתב נגד 'היתר המכירה' ב'יתד נאמן', למרות שלדבריו לא חתם על נוסח המכתב. בעת ששב לביתו, לקראת פגישה עם נציגי ש"ס באשדוד, התבטא הגר"ש כהן בחריפות: "יתד נאמן משוגעים, למה פרסמו את זה" (חרדים
האמת

הודעה שלא נקראהעל ידי עלה זית » 12 נובמבר 2014, 16:16

מרן הגראי"ל בחכמתו הטמין מוקשים בחוק עצמו באופן שיעקר את תוכנו. יעקב ריבלין רומז על כך מידי פעם בכתבותיו.אין לי את הזמן והכח כעת לפרט, עיי"ש. זו אחת מהסיבות שהגראיל לא ראה צורך בעצרת
עלה זית

הודעה שלא נקראהעל ידי האמת » 12 נובמבר 2014, 16:17

שש משזר כתב:
עלה זית כתב:לניק האמת,
לו היית טורח לקרוא את גוף הכתבה דהיום,
עס שטייט מפורש שהמכתב מקורו ב'קרן השביעית',
אבל לך זה לא ישנה בלאו הכי,
כי העיקר לכתוב נגד יתד...

מה לו ולטרוח להבין את 'האמת'... [תרתי משמע].

א. נכון מאוד העיקר לתקוף את יתד, להראות ולהוכיח שעיתון גנוב אין לו סייעתא דשמיא,
העיתון שנגנב שאמר שכל מטרתו זה לכבד את כל גדולי ישראל ולא כפי שהיה בעבר, הוכח לכל כשקר מוחלט שהוא מבזה הכי גדול שיש את מי שבא לו, אין לו סייעתא דשמיא
ועוד העיתון שרודף ללא הפסקה את בני התורה אין לו סייעתא דשמיא ונופל הלוך וחזור.
ב. אני לא מבין אתמול זליג [המנכ"ל] אמר שלפני הפרסום הם ביררו את אמיתות המכתב בבתי כל גדולי ישראל.
ג. איך הנוסח של המכתב לא החשיד אותם? נוסח לקוני וילדותי.
אבל כפי שאמרנו שאין סייעתא דשמיא כלום לא הולך. :!:
האמת

הודעה שלא נקראהעל ידי עלה זית » 12 נובמבר 2014, 16:22

האמת כתב:
שש משזר כתב:
עלה זית כתב:לניק האמת,
לו היית טורח לקרוא את גוף הכתבה דהיום,
עס שטייט מפורש שהמכתב מקורו ב'קרן השביעית',
אבל לך זה לא ישנה בלאו הכי,
כי העיקר לכתוב נגד יתד...

מה לו ולטרוח להבין את 'האמת'... [תרתי משמע].

א. נכון מאוד העיקר לתקוף את יתד, להראות ולהוכיח שעיתון גנוב אין לו סייעתא דשמיא,
העיתון שנגנב שאמר שכל מטרתו זה לכבד את כל גדולי ישראל ולא כפי שהיה בעבר, הוכח לכל כשקר מוחלט שהוא מבזה הכי גדול שיש את מי שבא לו, אין לו סייעתא דשמיא
ועוד העיתון שרודף ללא הפסקה את בני התורה אין לו סייעתא דשמיא ונופל הלוך וחזור.
ב. אני לא מבין אתמול זליג [המנכ"ל] אמר שלפני הפרסום הם ביררו את אמיתות המכתב בבתי כל גדולי ישראל.
ג. איך הנוסח של המכתב לא החשיד אותם? נוסח לקוני וילדותי.
אבל כפי שאמרנו שאין סייעתא דשמיא כלום לא הולך. :!:

העיתון נגנב?? הכל היה חוקי על פי הכרעת הרוב. מומלץ להפסיק לפנטז.
דרך אגב, אם המכתב היה מתפרסם בהפסל כלום היה יוצר גלים?! יוצאות לכם העיניים מקנאה על שלא סופרים אתכם :D
עלה זית

הודעה שלא נקראהעל ידי הגיון » 12 נובמבר 2014, 16:22

ריבלין השבבניק ממש לא מקור וסמכות, בבקשה!...
האם החוק עקור או לא? ימים יגידו. מה שפורסם לציבור הוא שבעוד כ3 שנים, תוחל חובת גיוס על 75 אחוז מבני הישיבות, ואם לא 'נעמוד במכסה' יהיה חובת גיוס על כולם למעט 2300 מתמידים....
סנקציות כלכליות יש כבר מעכשיו עם לא נעמוד בהגדלת המכסות, אבל פליליות יתחילו ב2017, היכן בדיוק 'התוכן מעוקר'???

מה שגם מעוד מקומם, שמאיתנו מבקשים 75 אחוז, כאשר מהמגזר החילוני מגיע רק כ50 אחוז! לפי החוק השירות יחוייב ל 24 חודש והדלי"ם בהסדר באים רק 17 חודש, [זה היה הדיל של לפיד עם הבית היהודי שיתמוך בחוק למרות שמקודם טענו שבשום אופן לא יסכימו לפליליות, אבל נכנעו תמורת החרגת ההסדר על חשבוננו, אין מפלגה סקטוריאלית כמפלגה 'כלל ישראלית' זו] גם זה כנראה מההצלחות 'והמוקשים' הרבים...
הגיון

הודעה שלא נקראהעל ידי תם שבהגדה » 12 נובמבר 2014, 17:13

חלק מהבעיה שיצרו אנשי עץ, הוא שכל פוץ מזדמן זב חוטם, צריך לדעת את כל הפרטים החסויים ולהכריע מי מגדולי ישראל צודק.
ולשם כך יש אנשים מהצד השני שחושפים הרבה קלפים שאסור שיתגלו לתשקורת החילונית.
יאמר ברורות: את כל מסע ההפחדות של אנשי עץ 'הקנאים החדשים', שמענו מהם גם בזמן חוק טל לפני 14 שנים, ואלפי הפשקוילים ועצרות המחאה עדיין חרותים בזכרונינו, על לגיונות הבחורים שיצאו לשמד וכו', ובסופו של דבר באה המציאות וטפחה על פניהם. ואילולי בג"ץ היו לומדי התורה היקרים עדיין ממשיכים לשקוד על תלמודם מכח החוק הזה.
אין אנו חפצים לדעת דבר, על כל המוקשים והתחבולות שיש או שאין בחוק, טוב לנו שלא נדע משנדע, אבל אנו נמצאים ב"ה בידיים הטובות ביותר, וסמוכים ובטוחים אנו על כוחו וצדקתו ואחריותו של אותו זקן מרן הגראי"ל שליט"א, הנושא את עולם הישיבות על עיניו ולבו כאשר ישא האומן את היונק, כי לא תמוש התורה מפי לומדיה, ולא תתבטל כנסת החכמים כאן בארה"ק, למרות חוסר האחריות והנזק הנורא שגורמים אנשי עץ.
כי התורה כוללת כל הטובות שבעולם
תם שבהגדה

הודעה שלא נקראהעל ידי הגיון » 12 נובמבר 2014, 17:48

כבר היבהרתי למעלה כמה תגובות מתחמקות מהסוג הזה אינם שווים מאום, ואני בכלל לא מעץ, שכבודם במקומם מונח, ויש להרבה גדולי ישראל חוסר נחת מהצורה בו התנהל המאבק נגד חוק הגיוס, כולל טרפוד מסע המועצת שהייתה אמורה להזעיק עולם ומלואה בארה"ב, כדומה שנעשה בעת גיוס בנות שהפגינו בארה"ב (אם כל אלה בעיניך קיצונים, אז הבעיה אצליך).
די להסתתר מאחורי מעטה סודיות מעושה, כאילו ויש כאן דברים אלומים ונסתרים, והצלחות מסחררות בהסתר, תוכן החוק הנורא גלוי לעין כל, בספר החוקים של מדינת ישראל האנטישמית, ועל תרדים את עצמיך בשקט התעשייתי, עד לבוא 2017 שבו החוק האיום והנורא אמור להיכנס בעיקר בתוקף! חוץ עם לא אכפת לך מהחוק הזה!
אני לעולם לא כתבתי נגד חוק טל, ומבחינת רבותי הוא היה הצלה לכמה שנים. היה כבר אז חשש שבג"צ לא יאשר זאת, וישתמש בזה בנימוקיו שמהתמיכה החרדית בחוק משמע שאין בעיה עקרונית לגיוס, אז למה שיהיה גורף יותר, אבל למעשה 10 שנים ניצלנו מהבלגן הזה בזכות החוק, שאגודת ישראל תמכה בו.
הגיון

הודעה שלא נקראהעל ידי עלה זית » 12 נובמבר 2014, 21:00

א. למשל, ההחלטה על גובה המכסות תיקבע ע"י החלטת ממשלה ולא קבועה בחוק, והחלטות ממשלה זה דבר שקל מאוד להעביר, בפרט כשבע"ה החרדים יהיו בפנים, משא"כ לשנות חוק.
ב. ראינו את העצרת המפוצלחת בארה"ב (שהייתהבמקביל לעצרת כאן)והבנו כמה זה מעניין את החבר'ה שם
עלה זית

הודעה שלא נקראהעל ידי עלה זית » 12 נובמבר 2014, 21:05

ואם בגניבות עסקינן, להלן גניבה חיננית מבית הפלס
[/urlforum.otzar.org/forums/viewtopic.php?f=19&t=20088][/url]
עלה זית

הודעה שלא נקראהעל ידי שים שלום » 12 נובמבר 2014, 21:33

נוכל לקבל קישור שעובד
שים שלום

אמור לי מי חביריך, ואומר לך מי אתה.

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 12 נובמבר 2014, 21:46

לאחר שכולנו ראינו איך הפורשים מדרכי הציבור העלו את ברקת לראשות העיר,
לאחר שגם ברבנות ירושלים הם הכניסו את הנציג שלהם שטרן, ואת היריב הכי גדול של הגרי"ש אלישיב.
עכשיו גם בירוחם הם ניסו להעלות את המועמד של שונאי הדת, כדי לנסות גם שם להכות בציבור החרדי: (אבל הפעם התברר להם שהם עלו בטעות על הסוס המפסיד... לא נורא, הם מקוים שפעם הבאה החילונים ינצחו "בעזרת השם").

ההקלטות שנשלחו על ידי אנשי פלג שער"ח נחשפים לראשונה

כך נשמע יוסי פטרוב מאיים אישית על ראשי הקהילה כי אם לא יפגשו איתו ויתנו לו להיות בעניינים הוא וחבורתו יהרסו את הבחירות בעיר ירוחם ומשנענה בשלילה נשלחו בימים האחרונים וגם ביום הבחירות הקלטות טלפוניות לכל התושבים בניסיון לחבל בבחירות ובנציגות החרדית שזה עתיד צביון העיר

למי שלא מבין את משמעות העניין העיר ירוחם שעקב מצוקת הדיור הפכה בשנים האחרונות למקום חרדי תורני פורח, בשנים האחרונות גורמים חילונים ודת"ל שעינהם צרה בפריחה התורנית של המקום ניסו פעם אחר פעם לפגוע בקהילה התורנית, אלא שרה"ע הנוכחי (מסורתי) מנע מהם זאת, לפני הבחירות האחרונות החליטו שונאי הדת כי יריצו מועמד משלהם, מועמד שחתם לשר הכלכלה בנט "אני יהיה היסמן שלך, ויעשה הכל כדי למנוע את התחרדות העיר"

ראשי תנועת "עץ" שנלחמים בכל דבר שבקדושה החליטו כצעד מתריס לתמוך במפלגת הבית (של גויים) היהודי ובמועמד של בנט

חברי הכנסת החרדים ובינהם יו"ר שס אריה דרעי ויו"ר דגל התורה משה גפני ירדו לשטח כדי להילחם באותם גורמים שניסו לפגוע בנציגות החרדית בעיר ובמועמד שתומך בפריחת עולם התורה במקום

אבל לאותם פעילי "עץ" הדבר לא הזיז, נגד עיניהם עמדה מטרה אחת לפגוע בעולם התורה שבנוסף לכך הגדילו לעשות ביום הבחירות הטרידו במהלך היום את אנשי המטה, חלקם אף קיבלו איומים אנונימיים וכך ניסו אנשי פלג שער"ח להשבית את העבודה

אלא שבסיומו של יום התגלה כישלונם, גם ראש העיר שנתמך על ידי הקהילה החרדית ורב הקהילה הרב קראוס ניצח בפער גדול וגם שס"ג הם המפלגה השנייה בגודלה אחרי מפלגתו של ראש העיר שאיתו הלכו בשיתוף פעולה
סמל אישי של המשתמש
משולש

Re: אמור לי מי חביריך, ואומר לך מי אתה.

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 12 נובמבר 2014, 21:55

גפני: "שברו כאן מוסכמות, ניסו למנוע הצלחה חרדית"
הבחירות בירוחם הסתיימו בניצחונם של ראש העיר מיכאל ביטון וסיעת שס"ג, שזכתה בשני מנדטים, אך ח"כ משה גפני תוקף בחריפות את הפלג הירושלמי ואומר כי הוא מזועזע מכך שהיו גורמים מחוץ לירוחם "שניסו בכל הכוח למנוע מהמפלגה החרדית להצליח, הם יתנו את הדין"
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 12 נובמבר 2014, 21:55

דרעי מאשים: "הפסדנו בגלל בני תורה"

http://www.bhol.co.il/article.aspx?id=75850

בעקבות ניסיונות אנשי 'בני תורה' לפגוע ברשימה החרדית המאוחדת בירוחם, יוצא נגדם יו"ר תנועת ש"ס, ח"כ אריה דרעי, בראיון לאבי רוזן ב'יום ליום' • "אותם הקוראים לעצמם בני תורה מפריעים פעם אחר פעם למגזר החרדי. בגללם הפסדנו את הבחירות לעיריית ירושלים ובגללם הפסדנו את הבחירות לרבנות העיר ירושלים"
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי הגיון » 12 נובמבר 2014, 22:03

עלה זית כתב:א. למשל, ההחלטה על גובה המכסות תיקבע ע"י החלטת ממשלה ולא קבועה בחוק, והחלטות ממשלה זה דבר שקל מאוד להעביר, בפרט כשבע"ה החרדים יהיו בפנים, משא"כ לשנות חוק.
ב. ראינו את העצרת המפוצלחת בארה"ב (שהייתהבמקביל לעצרת כאן)והבנו כמה זה מעניין את החבר'ה שם

אתה רציני? זה 'הצלה'???? אנו אמורים להיות מרוצים שנקבל 10 מכות במקום 11???? השכל ברח לך לחלוטין?
אגב, מנלן שנהיה בממשלה אז? מנלן שזה יעזור בכלל הרי יהיה לחץ ורוב שלא יתן לזה? וגם אם כן, תמרון הממשלה בעניין קטנה ביותר, בכל מקרה לפי החוק יצטרכו חרדים להתגייס.
אוי להם שזה טיעוני ההצלחה.... ממש זהב, החוק טוב.... לא היה צורך בכלל בעצרת..... אפשר לישון בביטחה....

מסורת אבותנו בידנו, לצעוק כשכואב, אף ממשלה לא מרוצה שבעולם דווקא היהודים האותנטים יוצאים נגדה (וזה לא סטמר שבבסיס נגדם, אלא אגודת ישראל שמשתדלת במסדרונות הממשל האמרקאי לטובת ישראל) כל היה בגיוס בנות שהפגינו נגד ראש הממשלה דאז כשהגיע לביקור.
ואם מועצת גדולי התורה של אגודת ישראל היו מגיעים ביחד, זה היה עורר הד עצום ואדיר לפני ההצבעה הסופית על החוק ויכל לשנות! אבל "הרי בסתר המצב טוב" כי הממשלה 'הצדיקה' תחליט...... לא נתפס למה היה עניין להשתיק בכוח כל קול מחאה קול דעה נגדית כאילו והחוק 'טוב לחרדים'....
אוי ריבונו של עולם.
הגיון

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 12 נובמבר 2014, 22:06

הגיון כתב:ריבלין השבבניק ממש לא מקור וסמכות, בבקשה!...
האם החוק עקור או לא? ימים יגידו. מה שפורסם לציבור הוא שבעוד כ3 שנים, תוחל חובת גיוס על 75 אחוז מבני הישיבות, ואם לא 'נעמוד במכסה' יהיה חובת גיוס על כולם למעט 2300 מתמידים....
.

זה העיקר הראשון משלושה עשר העיקרים, (או יותר נכון י"ד העיקרים):
אני מאמין באמונה שלמה בהתגשמות גזירת הגיוס! ואף על פי שתמהמה עם כל זה אחכה לה בכל יום שתבוא! (ואם לא תבוא, נדאג כבר למצוא פשרנות אחרת אצל הגראי"ל, בטח מחר כולם כבר ישכחו מה דיברנו היום, כמו שהיום הם לא זוכרים מה דיברנו אתמול).
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי האמת » 12 נובמבר 2014, 22:13

נשיא מועצת החכמים הרב שלום כהן פרסם מכתב הבהרה
המהדורה המרכזית | י"ט חשון התשע"ה

הסערה שעורר מכתב הרבנים שפורסם אתמול בעיתון "יתד נאמן" מסרבת לרדת מסדר היום: נשיא מועצת חכמי התורה של ש"ס הגאון רבי שלום כהן מפרסם מכתב הבהרה בנושא 'היתר המכירה' ומבהיר כי אין הבדל בין שמיטה זו לשנים קודמות אך ממליץ לבני התורה לרכוש מהדרין בלבד.

ח״כ ניסים זאב מאשים הערב במהדורה המרכזית של 'קול ברמה' כי המכתב שהוחתמו עליו הרבנים היה שונה מזה שפורסם. "מביתו של הרב צדקה נימסר לי שהיה מכתב אבל לא היה על היתר מכירה", הבהיר ח"כ זאב וציין: "שינו את תוכן מכתב הרבנים. המכתב היה מיועד לחקלאים שיעסקו בתורה".
האמת

הודעה שלא נקראהעל ידי הגיון » 12 נובמבר 2014, 22:19

משולש כתב:
.

אני מאמין באמונה שלמה בהתגשמות גזירת הגיוס! ואף על פי שתמהמה עם כל זה אחכה לה בכל יום שתבוא! (ואם לא תבוא, נדאג כבר למצוא פשרנות אחרת אצל הגראי"ל, בטח מחר כולם כבר ישכחו מה דיברנו היום, כמו שהיום הם לא זוכרים מה דיברנו אתמול).

איזה תשובה לעניין, הינה באמת אין גזירת גיוס, הכל דבש, עם נאמר שהעולם עגול תגידו שזה מרובע?... כמב שטחי ורדוד ניתן להיות, בו נכחה כמה שנים ונראה בידוק מי פנטז ומי ריאלי!
אגב, לראשונה שאני שומע שהפלג הבני ברקי חושב שאין בעיה בחוק שעבר?... היה וויכוח איך להילחם וכו', אבל שהכל בסדר, זה לראשונה אני קורה מכם, וזה הזוי בכל קנה מידה של מינימום שפיות!
הגיון

הודעה שלא נקראהעל ידי הגיון » 12 נובמבר 2014, 22:25

קופת השרצים בסגנון 'אמור לי מי חבריך' שיש לדגל התורה ארוכה מיני ים, מתחילה בגדי עגמון ומסתיימת אי שם במקומות מפוקפקים... מי שיש לו חמאה על הפנים וכו'...
אגב, אין לי מושג מה היה בירוחם, אני לא שייך לציבור הליטאי, אבל ברור שצריך לשמוע צד שני, רק מהסלט שעשיתם עם ירושלים, הבנתי כמה זה פופוליסטי ולא אמין.
כאילו ולירושלים היה מועמד לראשות העיר משלנו ממש, ולא סרוג ממפלגת המתבוללים ליברמן שכיהן כאדריכל ממשלת הגיוס וחסר כל סיכוי בכלל! "בני תורה" העלו את ברקת הרשע!... וכנ"ל ברבנות, שהרב אליהו הלאומן הקיצוני הסרוג עדיף מהגר"ש עמר שליט"א, ושלהרב לאו בכלל היה איזה שהוא סיכוי....
די לדמגוגיה השפילה, שארית האימון במנגנון הדיגלאי כבר ירד לי מזמן מזמן!
הגיון

הודעה שלא נקראהעל ידי רוצה להיות טוב » 12 נובמבר 2014, 22:31

הגיון כתב:קופת השרצים בסגנון 'אמור לי מי חבריך' שיש לדגל התורה ארוכה מיני ים, מתחילה בגדי עגמון ומסתיימת אי שם במקומות מפוקפקים... מי שיש לו חמאה על הפנים וכו'...
אגב, אין לי מושג מה היה הירוחם, אני לא שייך לציבור הליטאי, אבל ברור שצריך לשמוע צד שני, רק מהסלט שעשיתם עם ירושלים, הבנתי כמה זה פופוליסטי ולא אמין.
כאילו ולירושלים היה מועמד לראשות העיר משלנו ממש, ולא סרוג ממפלגת המתבוללים ליברמן שכיהן כאדריכל ממשלת הגיוס וחסר כל סיכוי בכלל! "בני תורה" העלו את ברקת הרשע!... וכנ"ל ברבנות, שהרב אליהו הלאומן הקיצוני הסרוג עדיף מהגר"ש עמר שליט"א, ושרב לאו בכלל היה איזה שהוא סיכוי....
די לדמגוגיה השפילה, שארית האימון במנגדנון הדיגלאי כבר ירד לי מזן מזמן!

הפלא ופלא
הגיון, חסר הגיון
האמת, מקור השקר,
חוקר האמת, מוצא רק את השקר.
אבל תמיד הייתם כאלו שפושטים את טלפיהם ואומרים "כשר אני", לכן תמיד הניקים שלכם הם תואמים את השקרים שלכם.
איכס
רוצה להיות טוב

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי עלה זית » 12 נובמבר 2014, 22:49

ריבונו של עולם, אף אחד לא חושב שהחוק טוב. לא אמרתי שזה גלגל ההצלה היחיד, אבל זה גלגל הצלה משמעותי בהתחשב בשבאבניקים שבמילא הולכים לצבא (הנה דוגמא לגלגל שני- הגדרת מיהו חרדי),ואותה יכולת תמרון שדיברת עליה היא אכן פתח ההצלה! מה גם שהדרך שלכם הרבה הרבה יותר מסוכנת כי היא דורשת מצרך שכמעט לא קיים בדור הזה: מסירות נפש... הנה דוגמא קלה ביותר: תזכיר לי מתי בפעם האחרונה עשית משהו נגד הרצון או העברת על המידות...וזה עוד משהו קטן לעומת מה שנדרש כדי להלחם בגזירה
אני לא מאמין שמסע המועצת היה מצליח לשנות משהו. בדיעבד התברר שהוא תוכנן בדיוק לימי הקרה הגדולה שם מה שהיה מוריד עוד יותר את הסיכויים
עלה זית

הודעה שלא נקראהעל ידי עלה זית » 12 נובמבר 2014, 22:54

לא יודע איך להעלות קישור... עיינו פורום אוצר החכמה משפחות סופרים אשכול תחת הכותרת "ליום היא"צ הי"ג"
עלה זית

הודעה שלא נקראהעל ידי עלה זית » 12 נובמבר 2014, 23:00

הגיון כתב:קופת השרצים בסגנון 'אמור לי מי חבריך' שיש לדגל התורה ארוכה מיני ים, מתחילה בגדי עגמון ומסתיימת אי שם במקומות מפוקפקים... מי שיש לו חמאה על הפנים וכו'...
אגב, אין לי מושג מה היה בירוחם, אני לא שייך לציבור הליטאי, אבל ברור שצריך לשמוע צד שני, רק מהסלט שעשיתם עם ירושלים, הבנתי כמה זה פופוליסטי ולא אמין.
כאילו ולירושלים היה מועמד לראשות העיר משלנו ממש, ולא סרוג ממפלגת המתבוללים ליברמן שכיהן כאדריכל ממשלת הגיוס וחסר כל סיכוי בכלל! "בני תורה" העלו את ברקת הרשע!... וכנ"ל ברבנות, שהרב אליהו הלאומן הקיצוני הסרוג עדיף מהגר"ש עמר שליט"א, ושלהרב לאו בכלל היה איזה שהוא סיכוי....
די לדמגוגיה השפילה, שארית האימון במנגנון הדיגלאי כבר ירד לי מזמן מזמן!

למה אתה חוזר כל הודעה שאתה לא ליטוואק, אנחנו מאמינים לך כבר מהפעם הראשונה :lol: :lol: :lol:
ליאון הבטיח עולם ומלואו לחרדים, ברקת- ג'וב וחצי למושקל'אך שלכם. ליברמן הבטיח שיעמוד לימיננו בממשלה ובכנסת ואם לא- נקמה מרה (מה שאכן קורה). רבנות ירושלים- ענינו לכם באשכולים קודמים
עלה זית

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 12 נובמבר 2014, 23:13

שימו לב שכל הניקים העצניקים כאן (חוץ מקקטוס לבינתיים) מכחישים כל הזמן בתוקף שהם ליטאים. זה סימן טוב, שהם עדיין מתביישים ומפחדים לעמוד מאחרי המילה שלהם.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי שש משזר » 12 נובמבר 2014, 23:46

עלה זית כתב:ואם בגניבות עסקינן, להלן גניבה חיננית מבית הפלס
[/urlforum.otzar.org/forums/viewtopic.php?f=19&t=20088][/url]

הנה הקישור המתוקן:
http://forum.otzar.org/forums/viewtopic ... 19&t=20088
סמל אישי של המשתמש
שש משזר

הודעה שלא נקראהעל ידי שש משזר » 13 נובמבר 2014, 00:03

רק היגיון השוטה הוא ממש מקור וסמכות.
סמל אישי של המשתמש
שש משזר

הודעה שלא נקראהעל ידי שש משזר » 13 נובמבר 2014, 00:04

משולש כתב:
.

אהבתי.
מאוד אהבתי...!
סמל אישי של המשתמש
שש משזר

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 13 נובמבר 2014, 00:32

ויסברג בבח"ח: האדמו"רים מבעלזא, צאנז ומודז'יץ הגיעו כעת לדון בנושא ההתייצבות בביתו של הגראי"ל שטיינמן.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי קקטוס » 13 נובמבר 2014, 00:39

אני לא מכיר את העיירה ירוחם, אבל כך כתב לי חבר שמכיר שם את העניינים:
"זה די קורע מצחוק להתעסק בבחירות לעיירה הנידחת הזו, שהבחירות שם בין החמולה המרוקאית לחמולה ההודית מעניינות את קצה הזנב של הגמל שאין לי,
אבל זה ה"הישג" הראשון של דגל זה זמן רב, אז בכל זאת.
ראיתי שמוטי בטיטו מירוחם תמך באלמקייס, ואני מבין שגפני מאשים אותו שהוא "איש מבחוץ" ומפריע למועמד של גדולי ישראל.
אין לי שמץ של ידיעה איזה קשר יש לו אם בכלל לעץ או להפלס, אבל במקרה אני מכיר קצת את האיש מצומת אחרת.
אז ככה, גפני האופורטוניסט , שמחליף נאמנויות וזהויות בלי למצמץ למען הכסא, של נעליך לפני שאתה מדבר על מוטי בטיטו, שהיה עשרות שנים נציג הקהילה החרדית במועצה, עסקן ציבור כמו שאתה היית באופקים לפני שהסתאבת,

האיש היה שם לפני שהרב קראוס בכלל הגיע לעיירה, בזמן שלמנחם שפירא שיחק בארגז החול בגן,
היה נאמן לדרך גם בזמן שש"ס שרפו לו את החנות ואיימו עליו ברצח,

ועצוב מאוד שאתה וחבורת העסקנים החרדשים והמפונקים שסביבך "יורדים לשטח " להצטלם ולהביא "הוראות מגדולי ישראל" על העדיפות כביכול של מועמד חילוני כזה או אחר, בפרט כשאתם בחרתם דווקא במועמד היותר שמאלני ופחות חרדי.

יפה לך גפני, אתה ודרעי נגד בטיטו. מי היה מאמין

ולגבי האברכים תושבי ירוחם-
אם פעם חשבתי שהאקלים הבני ברקי גורם לטמטום ושנאה,
מסתבר שהחום המדברי וניתוק מהעולם מטגנים את המוח עוד יותר, ושומר נפשו ירחק".

משולש כתב:שימו לב שכל הניקים העצניקים כאן (חוץ מקקטוס לבינתיים) מכחישים כל הזמן בתוקף שהם ליטאים. זה סימן טוב, שהם עדיין מתביישים ומפחדים לעמוד מאחרי המילה שלהם.

יש כאן עוד כמה ניקים שמודים בכך שהם ליטאים.
מתכתובת בהודעות אישיות עם הניק 'היגיון' אכן הוכח לי שהוא שייך למגזר החסידי.
יש כאן כמה ניקים חסידיים שמגינים בחירוף נפש על מרן הגראי"ל ואנשיו ואף אחד לא חשב שהם ליטאים בגלל כך. ודו"ק.
קקטוס

הודעה שלא נקראהעל ידי קקטוס » 13 נובמבר 2014, 00:41

מדהים לראות את התגובות זה לעומת זה. מי יודע מהו רוצה ומי מגיב ברמה רדודה.
קקטוס

הודעה שלא נקראהעל ידי רוצה להיות טוב » 13 נובמבר 2014, 00:50

קקטוס כתב:"האיש היה שם לפני שהרב קראוס בכלל הגיע לעיירה, בזמן שלמנחם שפירא שיחק בארגז החול בגן,

.

מה אתה מתכוין לומר בזה שהאיש היה לפני הרב קראוס (שאני מבין שהוא הרב המקומי, תקן אותי אם אני טועה), ובזמן ששפירא שיחק בחול ?ף
האם אתה מתכוין לומר שהוא אמור לקבוע לרב כי "הוא היה קודם"???.
נשמע קצת מוזר, לא??
רוצה להיות טוב

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 13 נובמבר 2014, 00:55

הרב קראוס הוא הרב של הקהילה התורנית בירוחם ב 25 שנה האחרונות.
המועמד הנתמך על ידו עשה רבות וימשיך לעשות למען הציבור החרדי ולמען שומרי התורה והמצוות.
המועמד השני הוא נגד הציבור החרדי ובעד הבית של גוים והליכוד.
ככה שהתגובה של הקקטוס באמת קורעת מצחוק.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 13 נובמבר 2014, 00:58

בוודאי, הגיון יודע הכי טוב שעוד שלוש שנים תהיה גזירת הגיוס ולכן כבר מהיום צריך לרדוף את הגראי"ל שטיינמן עד חרמה. אוי סליחה מה הקשר בין הסיבה לתוצאה?! לא נורא, הדמגוגיה היא העיקר פה. התוכן פחות חשוב.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 13 נובמבר 2014, 00:59

האדמו"ר מבעלזא ומרן הגראי"ל שטיינמן נועדו בארבע עיניים בבני ברק, זמן קצר לאחר פגישה שקיימו בנוכחות האדמו"רים מצאנז ומודז'יץ. הפגישות עסקו בנושא ההתייצבות.

אני רק מרחם על האדמו"ר מבעלזא וחסידיו שיתחילו לקבל הטרדות טלפוניות מעכשיו.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי קקטוס » 13 נובמבר 2014, 01:00

משולש כתב:הרב קראוס הוא הרב של הקהילה התורנית בירוחם ב 25 שנה האחרונות.
המועמד הנתמך על ידו עשה רבות וימשיך לעשות למען הציבור החרדי ולמען שומרי התורה והמצוות.
המועמד השני הוא נגד הציבור החרדי ובעד הבית של גוים והליכוד.
ככה שהתגובה של הקקטוס באמת קורעת מצחוק.
רוצה להיות טוב כתב:
קקטוס כתב:"האיש היה שם לפני שהרב קראוס בכלל הגיע לעיירה, בזמן שלמנחם שפירא שיחק בארגז החול בגן,

.

מה אתה מתכוין לומר בזה שהאיש היה לפני הרב קראוס (שאני מבין שהוא הרב המקומי, תקן אותי אם אני טועה), ובזמן ששפירא שיחק בחול ?ף
האם אתה מתכוין לומר שהוא אמור לקבוע לרב כי "הוא היה קודם"???.
נשמע קצת מוזר, לא??

תקראו שוב פעם לפני שאתם מגיבים והשאלות יבואו על פתרונם.
ב"ה אני לא מכיר את העיירה הזו, ובעז"ה לא אכיר. רק היום נודע לי שהיה שם בכלל בחירות.
קקטוס

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 13 נובמבר 2014, 01:02

אריה אברהם נציג שס״ג בראיון סוער: ״ש״ס וג׳ מאוחדים פה. אנשי עץ ניסו לסכסך בינינו ואיימו עלי אישית, גם היום במהלך הבחירות השביתו לנו את המחשבים והטלפונים״..
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי קקטוס » 13 נובמבר 2014, 01:03

משולש כתב:האדמו"ר מבעלזא ומרן הגראי"ל שטיינמן נועדו בארבע עיניים בבני ברק, זמן קצר לאחר פגישה שקיימו בנוכחות האדמו"רים מצאנז ומודז'יץ. הפגישות עסקו בנושא ההתייצבות.

אני רק מרחם על האדמו"ר מבעלזא וחסידיו שיתחילו לקבל הטרדות טלפוניות מעכשיו.

מעניין. מה לא היה מספק בפגישה של כל האדמורים יחד?

תמונה מהפגישה
(מעניין שהיום התמונות פורסמו מיד, און ליין)
קבצים מצורפים
האדמורים-בפגישה-עם-רבינו-שליטא-עותק-470x305.jpg
האדמורים-בפגישה-עם-רבינו-שליטא-עותק-470x305.jpg (38.56 KiB) נצפה 6618 פעמים
קקטוס

הודעה שלא נקראהעל ידי תם שבהגדה » 13 נובמבר 2014, 01:04

לפי התנהלות אנשי עץ, נראה כי בבחירות הבאות לכנסת, הם ירוצו יחד עם חיים אמסלם.
אין להם שום מטרה מלבד לדפוק את היהדות הנאמנה, ואין להם שום קו אדום.
כי התורה כוללת כל הטובות שבעולם
תם שבהגדה

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 13 נובמבר 2014, 01:10

איזה מחפש פגמים חולני!!
כלא מפרסמים התמונות הוא לועג, כשכן מפרסמים שוב לועג...
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 13 נובמבר 2014, 01:14

תם שבהגדה כתב:לפי התנהלות אנשי עץ, נראה כי בבחירות הבאות לכנסת, הם ירוצו יחד עם חיים אמסלם.
אין להם שום מטרה מלבד לדפוק את היהדות הנאמנה, ואין להם שום קו אדום.

חיים אמסלם מידי צדיק ולא שווה להם ללכת אתו.
הם ילכו עם יאיר לפיד, הוא ידפוק את הציבור החרדי הכי חזק. ואז כשיאיר לפיד יקבל את ראשות הממשלה, (ע"י שחיים אפשטיין יתמודד מולו...) אז תשמעו אותם מתהוללים עם ההמנון שלהם: "עוצו עצה ותופר". (כמובן שהכוונה על העצות של הגראי"ל, לא ח"ו של יאיר לפיד ידידם).
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי קקטוס » 13 נובמבר 2014, 01:15

משולש כתב:איזה מחפש פגמים חולני!!

צורת התגובה שלך מובנת, וד"ל. רק שלא חשבתי שאתה קשה הבנה.
כשלא הסתדר לאנשי החצר הם לא פרסמו מיד, בשונה מעכשיו שזה דחוף להם התמונות פורסמו מיד.
קקטוס

הודעה שלא נקראהעל ידי עלה זית » 13 נובמבר 2014, 01:16

קקטוס כתב:
משולש כתב:איזה מחפש פגמים חולני!!

צורת התגובה שלך מובנת, וד"ל. רק שלא חשבתי שאתה קשה הבנה.
כשלא הסתדר לאנשי החצר הם לא פרסמו מיד, בשונה מעכשיו שזה דחוף להם התמונות פורסמו מיד.

נו, נכון, מה רע בזה??
עלה זית

הודעה שלא נקראהעל ידי קקטוס » 13 נובמבר 2014, 01:18

לאור התגובות, משום מה נזכרתי בכתבה הזו.

התקשורת החרדית ציטטה חברי כנסת חרדים התוקפים את תכנית הסאטירה הפופלארית, בה נאמר "אני יכול להרוג 8 חרדים באצבעות".
למרות שבסוף הפרק צוין כי אין בין הדברים שנאמרו למציאות כלום, העובדה שהתקשורת מתירה לעצמה לפרסם התבטאות שכזו, קוממה עליה את חברי הכנסת החרדיים.

ח"כ מאיר פרוש הגיב ואמר כי "באותה מידה שנתניהו מאשים את אבו מאזן שבעקבות דברי ההסתה שלו הפלסטינים רוצחים בנו, כך צריך לומר על ההסתה בתכנית הזאת נגד החרדים. אני מתריע בפני ערוץ 2 על ההשלכות של הסתה זו".

גם עמיתו ח"כ מנחם אליעזר מוזס הגיב בחריפות ואמר כי "אפילו המחבלים הרוצחים בנו בימים האחרונים, אינם מבחינים בין חרדי לזה שאיננו. זו אנטישמיות קשה שאם היינו שומעים כמוה בעולם, היו קולות הגינוי מגיעים מכל עבר".

ח"כ ישראל אייכלר צוטט כאומר כי "האמירה מייצגת את האמת הפנימית של הממשלה הזאת. כל מה שהם לא יכולים להגיד באופן ישיר הם אומרים בצחוק. הם מכינים דעת קהל לשלילת זכות הקיום של החרדים".

ואילו בש"ס אמר ח"כ יעקב מרגי בתגובה כי "מדובר בהסתה פרועה כנגד ציבור שלם. שמילים הורגות כבר נוכחנו לדעת. הגיע הזמן שיוצרי התקשורת הזולה והפוגענית יעצרו לרגע ויעשו חושבים לאן הם רוצים להגיע. וכי לא די לנו במה שהחברה שלנו עוברת?"
קקטוס

הודעה שלא נקראהעל ידי קקטוס » 13 נובמבר 2014, 01:20

מישהו אמר רע? רק ציינתי עובדות.
קקטוס

הודעה שלא נקראהעל ידי 3128000 » 13 נובמבר 2014, 01:21

משולש, כמה שאני מעריך אותך אבל בקטע הזה אני חולק עליך לגמרי!!!
אמנם אני חש יותר חיבור לשיטת העצניקים בנחישותם נגד הצבא (ומאידך שונא את גרוסמן שהמציא את שיטת השטניות והעוקצנות וההתנשאות נגד החולקים עליו) אבל אני לא מצדד לגמרי בהם ואף מעבר לכך!! הנני אני מעריץ באמת ובתמים הערצה עצומה ואהבה גדולה למרן שר התורה שליט"א. ובכל הדברים נשמעתי ואשמע למרן בכל דבר אך מתקשה אני להתחבר לקו מרן הגראי"ל בעניין הייחס לצבא וכו'. ובזה אני נמשך לגמרי בקו של מרן הגר"ש.

אך כל זה היתה הקדמה.

מה שמפריע לי בדבריך זו ההיתממות כלפי בריוני המחנה של יתד דהיום.
אני רואה שוב ושוב את האגרסיביות שלהם נגד החולקים עליהם ואתה מנסה למכור שהצד השני הוא כזה??
זה מתסיס אותי.
אני רואה במו עיניי מקרים על ימין ועל שמאל של רדיפה רצחנית ויורדת וממררת חיים בשכונה של אאמו"ר נגד אלו שחשודים על נטיה לכיוון שיטת הגר"ש, ואתה מנסה למכור פה שאלו שעושים זאת הינם רק העצניקים??
אני מזמין אותך לבקר בבית הכנסת של הרב פרנקל בקריית הרצוג שמעולם לא הביע דעה נגד מרן ראש הישיבה ורק בגלל שהוא נזהר לא לבזות אף צד כולל את מרן הגר"ש אז פרויליך המטורף מקריית הרצוג שדואג לכבוד רבותינו כביכול, רודף אותו ויורד לחייו.
ולמרות שפרויליך הזה רדוף ייסורים קשים הוא לא לומד לקח!!!
הבן אדם מסתכסך חופשי עם בני משפחתו הקרובים ביותר כביכול בשם ההשקפה הצרופה למען כבוד מרן הגראי"ל, ויורד לחייהם של אצילי נפש כמו הרב פרנקל, ואצל בריוני יתד הוא נחשב לאחד מהעסקנים המסורים למען ההשקפה הטהורה..
אז ביחד עם שנאתינו את נתי גרוסמן על המצאת השיטה הליטאית של אלווה אכבר באידיש ובשם ההשקפה הוא שוחט אנשים, גם את מחנה יתד תשנא ובעיקר אותם כי היום בעץ יש רק את גרוסמן השנאוי ואולי עוד כמה בודדים כמותו אבל אצל מחנה יתד דהיום זה כבר נהיה בכמויות מטורפות של אברכים חולי נפש נשכנים גסי רוח שאם תעיז לצייץ את המילה עץ הם יטרפו אותך!!
מפחיד לפגוש היום אברך מקריית ספר שנמנה על מחנה יתד החדש. אם העזת לומר מילת הסכמה עם שיטת עץ נגד הצבא הרבה סיכויים שתראה אותו נתקף בחמת טירוף בעיניים ועם דם שמזנק לו מהגרביים לכיוון הראש ויאלללה עוד שניה והביס ביד מגיע...
3128000

הודעה שלא נקראהעל ידי קקטוס » 13 נובמבר 2014, 01:25

כל הרדיפות שכתבת זה רק על קצה קצהו של המזלג.
דור של מושחתים גודל כאן.
קקטוס

הודעה שלא נקראהעל ידי קקטוס » 13 נובמבר 2014, 01:32

שמעתי עכשיו שמרן הגר"ש הורה לאלה מבני הקהילה בירוחם הנשמעים להוראותיו לא לפרוש מהציבור ולבחור ככל בני הקהילה, וזאת על אף הרדיפות נגדם בשנה האחרונה. כך שלא ברור מה בדיוק גפני ודרעי רוצים.
קקטוס

הודעה שלא נקראהעל ידי עלה זית » 13 נובמבר 2014, 01:33

אדון 31800000 היקר...
ניכר מדבריך שאין עציצים בצפת. אם היית מכיר את שאהידיהם היית מדבר אחרת. וגם העדינים שבהם מדברים בזלזול חריף, אם לא כנגד הגראי"ל עצמו אז כנגד ר' יגאל או הרב סילמן.
הרב פרנקל- למען האמת, הוא היה בביכנ"ס ההוא בתור רב זמני, והוא עצמו חיפש להם רב במקומו, והם אמרו לו שלום נביא רב מעצמנו. ושמעתי עדות מעד ראיה (אח שלי) שבקידוש לרגל הכתרת הרב ליברמן אמר הגרי"א שוורץ (מרבני השכונה): אומרים ברחוב שהייתה פגיעה ברב פרנקל, אני אומר לכם שלא ההיתה שום פגיעה!
קבל ראיה: בהכנסת ס"ת שהייתה שם הרב פרנקל השתתף!! היתכן? הרי כ"כ פגעו בו ו"ירדו לחייו" כלשונך...
לגבי פרויליך- אינני מכירו ואין לי מידע אודותיו כך שלא אוכל להגיב.
לילה טוב
עלה זית

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 13 נובמבר 2014, 01:38

כנראה הם לא פירסמו כי הם לא רצו שיראו את ה"תלמידים" המשועממים (תלמידים רק לעניין מחלוקת ומכות) שוברים את הדלת של בית הגראי"ל.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 13 נובמבר 2014, 01:38

אני לא יודע איפה אתה חי אפס שלוש.
בריונים יש בשני הצדדים, השאלה היא באחוזים ובעיקר בקודקודים.
איני רוצה לחשוף כאן את דברי הבלע החמורים שהם מפיצים חדשים לבקרים נגד כל גדולי רבותינו.

אני מבטיח לך שאם היו אומרים על אבא שלך עשירית ממה שהם אומרים וכותבים כל הזמן על גדולי הדור ענקי התורה, היית רוצח אותם בסכין.
האם לא איכפת לך מכבוד התורה שנרמס על ידם עד עפר?
אתה לא רואה שהגר"ח קנייבסקי אומר שמדובר בעדת קורח, וממשיך "להבין" שיש גם צד שני.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 13 נובמבר 2014, 01:39

קקטוס כתב:שמעתי עכשיו שמרן הגר"ש הורה לאלה מבני הקהילה בירוחם הנשמעים להוראותיו לא לפרוש מהציבור ולבחור ככל בני הקהילה, וזאת על אף הרדיפות נגדם בשנה האחרונה. כך שלא ברור מה בדיוק גפני ודרעי רוצים.

מענין שבני ביתו הבהירו רק הערב יום לאחר הבחירות
ולא אתמול ביום הבחירות

לאחר שהתושבים קיבלו הודעה טלפונית בשם הגר"ש אוירבך שליט"א שלא להצביע שס"ג
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי קקטוס » 13 נובמבר 2014, 01:44

אני מבין שאתה גר בירוחם שאתה יודע בדיוק מה היה או לא. נראה יותר שאתה לא יותר ממנוי על איזה תפוצת מייל ותו לא.
(אני בכל אופן לא גר שם אבל כך שמעתי).
קקטוס

הודעה שלא נקראהעל ידי קקטוס » 13 נובמבר 2014, 01:45

התגובות התינוקיות שלך עושות לי את העבודה קלה יותר.
קקטוס

הודעה שלא נקראהעל ידי שש משזר » 13 נובמבר 2014, 02:03

הלו, קוקו. טוס מפה וכמה שמהר!!
סמל אישי של המשתמש
שש משזר

הודעה שלא נקראהעל ידי ספר » 13 נובמבר 2014, 02:06

משולש כתב:
אני מבטיח לך שאם היו אומרים על אבא שלך עשירית ממה שהם אומרים וכותבים כל הזמן על גדולי הדור ענקי התורה, היית רוצח אותם בסכין.

חזור בך, זאת לא דרך התורה.
ספר

הודעה שלא נקראהעל ידי שש משזר » 13 נובמבר 2014, 02:10

ספר כתב:
משולש כתב:

נכון, ומשולש רק דיבר בדרך ההגזמה ולא נתכוין לזה.

אי נמי, לשיטתם של העצ'ניקים דיבר [זוכרים את ה'פלוגות המתאבדים' שלהם?! מתוך דרשת זיכרמן כמדומני]...
סמל אישי של המשתמש
שש משזר

הודעה שלא נקראהעל ידי קקטוס » 13 נובמבר 2014, 02:11

שש משזר כתב:הלו, קוקו. טוס מפה וכמה שמהר!!

אוי, הרמה...
קקטוס

הודעה שלא נקראהעל ידי קקטוס » 13 נובמבר 2014, 02:13

שש משזר כתב:
ספר כתב:
משולש כתב:

נכון, ומשולש רק דיבר בדרך ההגזמה ולא נתכוין לזה.

אי נמי, לשיטתם של העצ'ניקים דיבר [זוכרים את ה'פלוגות המתאבדים' שלהם?! מתוך דרשת זיכרמן כמדומני]...
וכן מדברי החזו"א לבן גוריון.
קקטוס

הודעה שלא נקראהעל ידי אור השמש » 13 נובמבר 2014, 03:23

הצביעות נחשפת

מה התרחש בירוחם? הבחירות בדרום כמשל לסכסוך הליטאי

האם תנועת 'בני תורה' ניסתה לחבל בהצלחת הרשימה המרכזית שס"ג בבחירות למועצת ירוחם? • בית הגר"ש אוירבעך: "בשום אופן לא" • אלא שקלטות המובאות כאן חושפות: השטח לא מציית להנהגה בירושלים • "על פי הוראת מורנו ורבינו שליט"א: אסור להצביע לרשימת שס"ג" • אריה דרעי: "הקוראים לעצמם בני תורה פוגעים בציבור החרדי" • האזינו
נחמן גור1 י"ט חשון התשע"ה / 12.11.2014 23:46

ככל שנוקפות השעות מתברר כי הבחירות שנערכו ביום שלישי בירוחם מהוות מיקרו-קוסמוס למה שמתחולל בחברה החרדית בחודשים האחרונים.

נתחיל מהסוף.

המחלוקת הפנים-ליטאית, או במילים אחרות השסע בין תנועת 'בני תורה', ל'דגל התורה', לא הצליחה להשפיע על תוצאות הבחירות בירוחם הדרומית. מפלגת שס"ג – הכוללת בתוכה את בני התורה הליטאיים אנשי 'דגל התורה' וש"ס, זכתה בשני מנדטים, כשהיא שומרת על כוחה.

אמרנו שומרת על כוחה – למרות המכשולים. אלו שבעטיים נבחר ראש עיר חילוני לירושלים, ורבנים ראשיים שלא כרצון גדולי התורה האשכנזים, ובראשם הגראי"ל שטיינמן והגר"ח קניבסקי, שתמכו בדיל אליהו-לאו.

אך בעוד שבמקרים בהם הצליחו אנשי 'עץ' (ניר ברקת, דיל עמאר-שטרן) נחגגה ההצלחה על ידם בפומבי, בירוחם, כך נראה, הם מתעקשים לטעון כי לא ניסו לפגוע במפלגת שס"ג.

זו הסיבה, שהערב (רביעי), לגמרי במפתיע, הופצה הודעה לכלי התקשורת: "בני ביתו של הגר"ש אוירבעך הבהירו הערב לכל הגורמים 'בעלי האינטרסים' שפרסמו בשמו דברים בנוגע לבחירות בירוחם: ראש הישיבה הורה לכל השואלים להצביע למפלגה החרדית היחידה שס"ג והמצביע עבור מפלגה חילונית הוא חוטא ומחטיא".

מה משמעותה של הודעה זו?

אם נקבל אותה כפשוטה, הרי שפעילי השטח בירוחם מטעם 'בני תורה' פעלו שלא על פי הוראת רבם ומורם, אלא על דעת עצמם. האם זה אומר שכך הם נוהגים גם במקרים אחרים? מי יודע.

העובדות.

עסקנים חרדיים מקומיים מתנועת שס"ג בעיר הדרומית הקטנה יודעים לספר, כי לקראת הבחירות קיבלו שיחת טלפון ממקורב מאוד בכיר לגר"ש אוירבעך (לא נזכיר את שמו, שכן מדובר בהאשמה חמורה ביותר, ולפיה פעל שלא על פי הוראות מורו ורבו), שביקש לשתף אותו במהלכים לקראת הבחירות ואף להיפגש איתו בנושא. משנענה בשלילה – הודיע כי יטרפד את הצלחת המפלגה.

אלא שההצלחה לא נוטרלה, ולאחר השקעה רבה הצליחה האוכלוסייה החרדית בעיר לשמור על כוחה. יו"ר תנועת ש"ס, אריה דרעי, שבילה במקום שעות ארוכות עם ח"כ משה גפני, סיפר לכתב יום ליום, אבי רוזן: "בדגל התורה ובש"ס הקדישו למערכת הבחירות חשיבות רבה והשקיעו מאמצים רבים בכדי לנצח. ההשקעה הרבה ברוך ה' עשתה את שלה. הלכנו ברשימה משותפת וזכינו להגדיל את כוחנו ולקדש שם שמים".

אלא שלצד ההצלחה והאחדות בין ש"ס ליהדות התורה, צפו על פני השטח קולות שניסו לחבל בהצלחתה של התנועה המאוחדת.

על מי מדובר? דרעי אמר לרוזן גלויות: "אותם הקוראים לעצמם בני תורה מפריעים פעם אחר פעם למגזר החרדי. בגללם הפסדנו את הבחירות לעיריית ירושלים ובגללם הפסדנו את הבחירות לרבנות העיר ירושלים".

קשה לדעת למה התכוון כשאמר: "הפסדנו את הבחירות לרבנות העיר ירושלים" – כשש"ס ומועצת חכמיה תמכו ברב שלמה עמאר, ועם זאת, דבריו מדברים בעד עצמם.

אז איך פעלו אותם גורמים שאיימו 'לפוצץ' את ההגמוניה של שס"ג באוכלוסיה החרדית בירוחם?

לפי ההקלטות המובאות פה – אשר לדברי אנשי שס"ג הופקו על ידי יריביהם – הקריין התקשר לבתי תושבים מהקהילה החרדית, וסיפר להם שלא כל ילדיהם מתקבלים למוסדות בירוחם – חלקם ייאלצו לשלוח את ילדיהם ללמוד בדימונה. הקריין מסביר גם, כי "50% מהקהילה לא יצביעו לשס"ג ומכאן שהתומך בשס"ג תומך במחלוקת".

בהקלטה נשמע הקריין מסביר: "עסקנים בעלי אינטרסים התסיסו את רב הקהילה להתערב במחלוקת הליטאית". בין השאר, מוזכרים פיטוריו של המלמד הרב אופנהיימר, מי ש"קיבל במעונו של הגר"ש דברי עידוד וחיזוק, גם עבורכם בני הקהילה".

והפיטורין, כך הקריין, "נעשו ללא סיבה מוצדקת ובניגוד לחוק".

"אנחנו ניאבק עבורכם במשרדי החינוך והתמ"ת, ובהוראת גדולי התורה אין כאן משום מסירה", הוא מודיע, ומצרף הצעה לפנות לטלפון אישי של הרב משה מלאכי, חבר מועצת העיר בני ברק.

ביום הבחירות עצמו הופצה הודעה מוקלטת, בה נשמעים הקולות באופן ברור ביותר: "היום מקדשים שם שמים ומצייתים להוראת מורנו ורבינו שליט"א: אסור להצביע לרשימת שס"ג, אסור לתת כוח לאלו שרודפים אותנו להמשיך לעשות זאת, היום נוכיח קבל עם ואומה שזאת התורה לא תהיה מוחלפת, ומתברכים בשפע ברכה והצלחה".

וכל זאת, כאמור, כשהודעה רשמית מביתו של הגר"ש אויערבך טוענת ברורות : "הורה לכל השואלים להצביע למפלגה החרדית היחידה שס"ג והמצביע עבור מפלגה חילונית הוא חוטא ומחטיא".

היתכן?

ירוחם כמיקרו-קוסמוס של הסכסוך הליטאי.

http://www.ch10.co.il/news/104377/#.VGPwXPmsXC8
אור השמש

הודעה שלא נקראהעל ידי חוקר האמת » 13 נובמבר 2014, 03:28

לא צריך להרחיק עד צפת בשביל לראות מי הטרוריסטים ומשתיקי המעזים לסבור אחרת מהם.

כאן בפורום הזה, יש אחד שכל הסובר אחרת מדעתו חוטף מקלחת לא עניינית. הרמה הכי גבוהה בתגובותיו היא הפיכת שמות הניקים 'היגיון' נהפך לחסר היגיון האמת וחוקר האמת לשקרים. נו, כמה שמו נאה לו 'רוצה להיות טוב'. מדויק למצבו היום כרשע.

ניק אחר כותב ל'קקטוס' קוקו טוס... רק כי כתב אחרת מקו ההשקפה הצרופה של נערי חזו"א 5.

כל מי שמעז להצדיק את גאון ישראל ושיטת רבי שמואל שליט"א מאוים ומוזהר כי יסתלק מהפורום. נס שאינם יכולים לזרוק אותנו מהכולל.

ולקינוח. היום התפרסם כי מרן הגראי"ל אינה נוחה דעתו מכתיבת 'ספרי יוחסין' נפרדת. גוו השחוח של מרן הגראי"ל וכתפיו הרחבות יכולים לקבל כל השמצה וכל פשרנות יתלו בשמו. הרי יתד נאמן מימי הגרי"ש שנושא הגיור היה קרוב וקודש לליבו ועד היום בשליטת הגראי"ל היה ראש הלוחמים והראשון שהצהיר שיפתחו 'ספרי יוחסין', אבל בשם האווירה שבני הבית מנוערי החצר, משדרים, אפשר מחר לפרסם בשמו כל דבר פיוס ופשרה.
סמל אישי של המשתמש
חוקר האמת

הודעה שלא נקראהעל ידי שש משזר » 13 נובמבר 2014, 05:14

הלואי ונדבר בלשון תת-רמה, עד שנזכה להיפטר ממך ומדומיך!!

פשוט גועל נפש לשמוע כל יום איך שחבורת המטומטמים 'קקטוס-האמת-דובר האמת' בזים להנהגת הדור, מתחצפים לגדול הדור, ונוהגים כטרול לכל דבר, כאשר הם משמיעים את קולם קול הזרזיר והעורב למינהו, בשעה שאף אחד לא רוצה לשמוע את קולם.

יאללה, תלכו מפה וכמה שמהר. וכשתלכו מפה תקחו איתכם את ההזויים 'גדול הדור-אמלתראות', ותלכו למקום שאין מכירים אתכם,
שם תוכלו לדבר כל אחד לעצמו,
ולהשמיע את הגיגיו לעצמו,
ולמחות נגד העולם ומלואו לעצמו,
ולהתרגז על חצופי הגר"ש והגרא"י בעצמו,
ולהשתדך עם עצמו.

לכל בני ישראל התועים בדרך לא דרך, תניחו אותם לנפשם! הם רוצים לילך בדרך עיקש ופתלתול, לא לאחוז בדרכי הגראי"ה קוק, ולא להיות חלק מחבורת הגר"ש אוירבך.
ואם חשבתם שאתם כביכול מגנים על כבוד חכם, אזי שתדעו: אתם רק גורמים שמפעם לפעם יצא עוד זלזול -בד"כ בשגגה- על 'גדולכם'.
סמל אישי של המשתמש
שש משזר

הודעה שלא נקראהעל ידי שש משזר » 13 נובמבר 2014, 05:20

חוקר האמת כתב:כאן בפורום הזה, יש אחד שכל הסובר אחרת מדעתו חוטף מקלחת לא עניינית. הרמה הכי גבוהה בתגובותיו היא הפיכת שמות הניקים 'היגיון' נהפך לחסר היגיון האמת וחוקר האמת לשקרים. נו, כמה שמו נאה לו 'רוצה להיות טוב'. מדויק למצבו היום כרשע.

ניק אחר כותב ל'קקטוס' קוקו טוס... רק כי כתב אחרת מקו ההשקפה הצרופה של נערי חזו"א 5.

כל מי שמעז להצדיק את גאון ישראל ושיטת רבי שמואל שליט"א מאוים ומוזהר כי יסתלק מהפורום. נס שאינם יכולים לזרוק אותנו מהכולל.

והטעם: כי נמאסתם!!!
ב"ה הציבור כאן מציית לגדולי הדור, ואינם רוצים לשמוע את הבל פיכם [תרתי משמע] כלל!

וכדברינו באשכול אחרת:
שש משזר כתב:הלואי ונדבר בלשון תת-רמה, עד שנזכה להיפטר ממך ומדומיך!!

פשוט גועל נפש לשמוע כל יום איך שחבורת המטומטמים 'קקטוס-האמת-דובר האמת' בזים להנהגת הדור, מתחצפים לגדול הדור, ונוהגים כטרול לכל דבר, כאשר הם משמיעים את קולם קול הזרזיר והעורב למינהו, בשעה שאף אחד לא רוצה לשמוע את קולם.

יאללה, תלכו מפה וכמה שמהר. וכשתלכו מפה תקחו איתכם את ההזויים 'גדול הדור-אמלתראות', ותלכו למקום שאין מכירים אתכם,
שם תוכלו לדבר כל אחד לעצמו,
ולהשמיע את הגיגיו לעצמו,
ולמחות נגד העולם ומלואו לעצמו,
ולהתרגז על חצופי הגר"ש והגרא"י בעצמו,
ולהשתדך עם עצמו.

לכל בני ישראל התועים בדרך לא דרך, תניחו אותם לנפשם! הם רוצים לילך בדרך עיקש ופתלתול, לא לאחוז בדרכי הגראי"ה קוק, ולא להיות חלק מחבורת הגר"ש אוירבך.
ואם חשבתם שאתם כביכול מגנים על כבוד חכם, אזי שתדעו: אתם רק גורמים שמפעם לפעם יצא עוד זלזול -בד"כ בשגגה- על 'גדולכם'.
סמל אישי של המשתמש
שש משזר

הודעה שלא נקראהעל ידי עלה זית » 13 נובמבר 2014, 09:18

חוקר האמת כתב:רק כי כתב אחרת מקו ההשקפה הצרופה של נערי חזו"א 5.

ולקינוח. היום התפרסם כי מרן הגראי"ל אינה נוחה דעתו מכתיבת 'ספרי יוחסין' נפרדת. גוו השחוח של מרן הגראי"ל וכתפיו הרחבות יכולים לקבל כל השמצה וכל פשרנות יתלו בשמו. הרי יתד נאמן מימי הגרי"ש שנושא הגיור היה קרוב וקודש לליבו ועד היום בשליטת הגראי"ל היה ראש הלוחמים והראשון שהצהיר שיפתחו 'ספרי יוחסין', אבל בשם האווירה שבני הבית מנוערי החצר, משדרים, אפשר מחר לפרסם בשמו כל דבר פיוס ופשרה.

למי אתה קורה 'נערי חזו"א 5'????? לרבן של ישראל!!! חצוף בן בליעל טול קורה מבן עיניך!!!
לא יודע ממי קיבלת את הפרסומים על ספרי היוחסין, מסתמא מחבריך הנבזיים.
עלה זית

הודעה שלא נקראהעל ידי האמת » 13 נובמבר 2014, 10:44

משולש כתב:
קקטוס כתב:שמעתי עכשיו שמרן הגר"ש הורה לאלה מבני הקהילה בירוחם הנשמעים להוראותיו לא לפרוש מהציבור ולבחור ככל בני הקהילה, וזאת על אף הרדיפות נגדם בשנה האחרונה. כך שלא ברור מה בדיוק גפני ודרעי רוצים.

מענין שבני ביתו הבהירו רק הערב יום לאחר הבחירות
ולא אתמול ביום הבחירות

לאחר שהתושבים קיבלו הודעה טלפונית בשם הגר"ש אוירבך שליט"א שלא להצביע שס"ג

מעניין הרבה יותר שגפני נזכר לתקוף את בני התורה רק אחרי הבחירות, איפה הוא היה לפני????-הוא ידע שיש לו מה להפסיד כי אם הוא יתקוף לפני הוא יפסיד את תמיכתם. :!:
האמת

הודעה שלא נקראהעל ידי הגיון » 13 נובמבר 2014, 12:37

הרוצה לשקר ירחיק עדתו, לאחר סדרת כשלונות מביכים של עסקני דגל מתמיכה פאסיבית (עצירת כל המאבקים הנגדיים) בחוק הגיוס, ועד הכישלון בירושלים וברבנות ובכל החוקים הקשים, אז ההגנה הטובה ביותר זה ההתקפה! בני תורה אשמים... וכמובן בשקרים ובעלילות כהרגלם השתלטני והאלים מעת נוסדה דגל התורה.

מצאו בחירות בירוחם, עיר נידחת, שעד עכשיו אין אחד שיודע מה היה שמה, מי זה המועמד הנגדי שאסור לחשוב להצביע עבורו, בכדי לצאת בהסתה פראית נגד בני תורה בניסיון האלף לסתום את פיותיהם.
אני לא יודע מה היה שם, כמו כולכם קראתי כאן את ההכחשה מבית הגר"ש, 'וגורמים עלומים' שטוענים שכן הפריעו, וזה ששלחו תא קולי, יכול להיות בהחלט רעיון של המועמד הנגדי ללא קשר לבני תורה.
אבל גודל האכזבה מכל הכשלונות לאורך כל החזית על חשבון עתיד היהדות הנאמנה, מוציא אותם מדעתם ומשפיותם, ומצאו את הנוסחה הישנה הכה 'בעץ' והצל את הכבוד והמצביעים....

יותר מכל, כל הקפיין הטפשי 'ירוחם' חשוד בחוסר אמת ואינטרסנטיות לשמה, ברגע שערבו את ירושלים הבנתי שזה קמפיין מסריח.
כאילו 'שברור' שבירושלים בני תורה נהגו שלא כדין! וכך גם בירוחם. אז רבותי עדיין אני וחברי לא סניליים ולא לקינו במחלת השכחה, בבחירות בירושלים חלק נרחב מהציבור החסידי תמך בברקת (כולל בעלזא שכביכול תומך בגראיל, ומאז הבחירות בעלזא עברו טרור קשה מצד בריוני הבית, ובעלזא תגמלו כעת את החצר בארגון פגישת האדמורים ופגישה 'בארבע עיניים') וכי גפני שכחת את זה? גם הם 'עצניקים'???

חוץ מזה, שלא היה לליאון הירוק מגבעתיים שום סיכוי לנצח את ברקת, לא היה לו מצביעים חילונים ודתיים, אבל ברוך השם שברקת ניצח לא שהוא משלנו, והמצב טוב, אבל ליאון הסרוג היה יותר גרוע מברקת כי יש לו כיפה סרוגה על הראש והם כפי שעינינו רואים יום יום, האנטישמים הרשעים ביותר מכולם.

פטרונו ליברמן מהתבוללות ביתנו, אחד מעושי הצרות הגדולים ביותר ליהדות החרדית, כי הוא מייצג מאות אלפי גויים גמורים, ורק מי שחושב שכולנו טמבלים תולה את התנהגותו האנטי חרדית בהפסד בירושלים.
חברה הזיכרון שלנו עובד! ליברמן וליאון שניסח את ההסכם הקואלציוני הנורא הזה, לא אהבו ולא אוהבים אותנו מזה כמה שנים טובות! רק פתי מוחלט יכול להאמין ולשכתב את ההיסטוריה כמו הניק הסרוג כאן שזה קשור לירושלים. ובכלל מי מאמין עוד להבטחותיו של ליברמן שמתחלף לפי השבשבת. אם תצביעו ליאון יהיה בסדר... די לכל הנאיבים שהאמינו גם לגדי עגמון ולאיילת שקד.

כנ"ל לגבי הבחירות לרבנות ירושלים, גם כאן נוקטים הדגלאים הצבועים האלימים, את השיטה ככל שתחזור על שקר כך זה יתקבע כאמת, כאילו והיה כאן מועמד חרדי לכתחילה כמו "הרב שמואל אליהו" הסרוג הלאומן הקיצוני מתיר איסורי כריתות חסר התאמה לעיר רגישה כירושלים, מול 'הרפורמי' הגאון האדיר כבוד הרב עמר שליט"א, רב חרדי, נכון שבסוף כהונתו טעה קשות בעניין הגיור, (שכעת שומעים שהגראיל גם נגד ספרי יוחסין)
עדיין זכותו המוחלטת והנבונה של מרן הגר"ש להחזיק שהוא הבחירה הטובה מבין שתי האופציות הגרועות שעל השולחן! ואם בשביל זה צריך לעשות דיל, אז למה לא, כולם עושים דילים.
להרב לאו לא היה שום סיכויים נגד הדלי"ם וברקת שעבדו כמה שנים לשטרן!, הוא נזכר שבועיים לפני הבחירות לאחר שנכשל בנתניה ומשפחתו מחפשת עבורו משרה בכל הארץ ואינו גר בירושלים, אז עדיף להציל את כס הרב הספרדי ולתמוך בדיל שטרן-עמר מאשר להפסיד את שתי הכיסאות. לגיטימי בהחלט לגר"ש לחשוב כך! תלמדו לכבד דעות של אחרים!

גפני היה מת להצליח כמוהם, אבל הקנאה והתסכול מוציאו אותו וחברי נעריו מדעתו. וההגנה הטובה ביותר לחפות על כל הפשלות, זה התקפה שקרית ברוטלית, ירידה לחיים בצורה אכזרית שלא ראינו יהודים מנהגים כך לעולם, גם במחלוקות הכי חריפות שהיו.
תמשיכו ככה, כל רדיפה וקמפיין שקרי רק פותח יותר לאנשים את העיניים...
ולכן אני לא מאמין מילה כל מה שהם מספרים על ירוחם. כמו בירושלים הוא משקר ומשכתב כנראה כך זה שם.

מבחינתי זה סגירת מעגל, אותה טקטיקה שתלטנית שהתחילה בתשמ"ט שגרם לחורבן ביהדות החרדית, המנגנון הזה קם על יוצריו ומחריבה כעת את עצמה.
כאשר דגל התערבה בעיניינים הפנימיים של אגודת ישראל ותמכו במפלגת הפרוש, שלא יבאו בטענות מדוע יש באגודת ישראל כאלה שנהנים להתערב בבעיותיה הפנימים כעת, מה גם שהשקפתית הם בעיננו יותר נאמנים לדרך המסורה מאשר דגל החדש.
נערך לאחרונה על ידי הגיון בתאריך 13 נובמבר 2014, 12:55, נערך 6 פעמים בסך הכל.
הגיון

הודעה שלא נקראהעל ידי הגיון » 13 נובמבר 2014, 12:45

>
הגיון

הודעה שלא נקראהעל ידי אור השמש » 13 נובמבר 2014, 14:00

רגע רגע, הגיון, הרי פרסמתם שהגר"ש אויערבאך הורה לתמוך במפלגת שס"ג, ופתאום כאן אתה מביא לנו דברים הפוכים מכך שראוי ורצוי היה לתמוך במועמד של החילונים.
אה שכחתי, אתה חסיד בכלל...
ככה נראים פניהם של כזבני הפלס.
אור השמש

הודעה שלא נקראהעל ידי הגיון » 13 נובמבר 2014, 14:09

איפה כתבתי שראוי לתמוך במועמד של החילונים? אתה מתבלבל בין ירוחם לירושלים, שהסרוג גרוע מהחילוני?

אם על ירוחם, ציטטתי מהפורסם שהחכישו מבית הגר"ש על שאמרו שלא הורה לתמוך בשס"ג, וגורמים 'עלומים' טוענים הפוך.
הגיון

הודעה שלא נקראהעל ידי אור השמש » 13 נובמבר 2014, 14:43

גורמים עלומים? יוסי פטרוב כל כך עלום שם?
מקודם הובאו ההקלטות המפורשות בהם נשמעים פעילי נצח מסיתים את דעת הציבור שלא להישמע לגדולי ישראל וביניהם הגר"ש אויערבאך.
אור השמש

הודעה שלא נקראהעל ידי אור השמש » 13 נובמבר 2014, 14:43

גורמים עלומים? יוסי פטרוב כל כך עלום שם?
מקודם הובאו ההקלטות המפורשות בהם נשמעים פעילי נצח מסיתים את דעת הציבור שלא להישמע לגדולי ישראל וביניהם הגר"ש אויערבאך.
אור השמש

הודעה שלא נקראהעל ידי עלה זית » 13 נובמבר 2014, 14:52

כתבתי לך לעיל: ליאון הבטיח עולם ומלואו לחרדים, ברקת- ג'וב וחצי למושקהל'אך שלכם. ליברמן הבטיח שיעמוד לימיננו בממשלה ובכנסת ואם לא- נקמה מרה (מה שאכן קורה). רבנות ירושלים- ענינו לכם באשכולים קודמים.

אתה יכול להמשיך עם הבלה-בלה. האמת ברורה לכל צופה מהצד. תמשיכו להרוס, מתוסכלים.
עלה זית

בזכות מפלגת עץ: היתר מכירה בירושלים

הודעה שלא נקראהעל ידי אור השמש » 13 נובמבר 2014, 15:05

ידוע כמה נלחם מרן רבינו הגרי"ש אלישיב זיע"א בהר' אריה שטרן שלא יבחר לרבה של ירושלים, אבל עכשיו כשאותנו עזב לאנחות קמו תחתיו תרבות אנשים חטאים שרוממות א-ל בגרונם וחרב פיפיות בידם והכתירו אותו לרב הראשי של ירושלים, שם הוא עושה כבתוך שלו והורס ומחבל במערכות הכשרות, והקולר תלוי בהני שועלים קטנים מחבלים כרמים.

והנה הכתבה מהיום:

רבה של ירושלים יצא לדרך: העניק תעודה ראשונה עם 'היתר מכירה'

הגאון רבי אריה שטרן חתם אתמול על תעודה ראשונה המתירה שימוש ב´היתר מכירה´ • בלשכתו אומרים: "התעודה הזו היא צעד ראשון במימוש מדיניותו" • בפנים: התעודה
נחמן גור כ' חשון התשע"ה / 13.11.2014 12:15
הרב אליעזר שטרן
צילום: בן-ארי בועז

לראשונה מזה עשור: רבה של ירושלים, הגאון רבי אריה שטרן, חתם אתמול על תעודה ראשונה המתירה שימוש ב'היתר מכירה' בכשרות רבנות ירושלים.

התעודה הוענקה לחנות הירקות של האחים יעקובי ברחוב יוסף נדבה בשכונת פסגת זאב בירושלים.

בלשכתו של הרב שטרן מספרים כי בשבועות האחרונים, מאז נכנס הרב לתפקיד, הוא האיץ את ההליכים לאישור תעודות כשרות הכוללות 'היתר מכירה'. בלשכה אמרו לחרדים10: "התעודה הזו היא צעד ראשון במימוש מדיניותו של הרב שטרן עליה הודיע לראשי המחלקות עם כניסתו לתפקיד, לספק כשרות לכלל האוכלוסייה, כדי למנוע מרבים מהציבור להיכשל".

אתמול, כחודש לאחר בחירתו לתפקיד רבה הראשי של ירושלים, נערך טקס הכתרה לכבודו של הגאון רבי אריה שטרן בקהילת 'חורב', בה כיהן כרב עד כה.

בטקס השתתפו ראש העיר ירושלים ניר ברקת, הגר"א שלזינגר – הרב הפוסק ברבנות ירושלים, שהתמודד אף הוא על התפקיד, והצהיר כי יתפטר במידה והרב שטרן יבחר, הגר"ש דייכובסקי מזכיר בתי הדין הרבניים היוצא, והגר"ח דרוקמן.

במהלך הטקס אמר הרב דרוקמן כי "כבר עכשיו חלים שיפורים עבור כלל תושבי העיר ולא למגזר אחד".

הרב הנבחר הבטיח לפעול ביחד עם כל הגורמים ובשיתוף פעולה מלא עם עמיתו הספרדי הראשל"צ הגרש"מ עמאר.

http://www.ch10.co.il/news/104643/#.VGScz_msXC8

wpid-wp-1415872589482.jpeg
wpid-wp-1415872589482.jpeg (71.26 KiB) נצפה 6887 פעמים

כמו כן נציגי מפלגת נצח עובדים בימים אלו על דיל עם נפתלי בנט ראש הבית של גוים כאשר הם ירוצו איתו בבחירות לכנסת הקרובה והוא יבטיח להם בדל ל ג'וב.
אור השמש

Re: בזכות מפלגת עץ: היתר מכירה בירושלים

הודעה שלא נקראהעל ידי בעל דעה » 13 נובמבר 2014, 15:14

מושחתים צבועים ורשעים מרושעים.
לא אכפת להם לעשות חור בספינה של כולנו, העיקר שיהיה להם איזה רווח צדדי קטן של ג'וב לעסקן פלוני או אלמוני.
פשוט מ-ו-ש-ח-ת-י-ם !!!
בעל דעה

הודעה שלא נקראהעל ידי אור השמש » 13 נובמבר 2014, 15:15

עדותו של נציג ש"ס בירוחם:
קרב הבחירות הדרומי – "גורמים חרדים פעלו עבור נציג מחלל שבת" (הקלטה)
הקרב הליטאי גם בדרום: ביום שאחרי הבחירות בירוחם המפלגות החרדיות מאשימות: "הפלג הירושלמי" ניסה להכשיל את המערכה. האזינו.

ראש מועצת ירוחם המכהן, מיכאל ביטון, מועמד החרדים, נבחר השבוע לכהונה נוספת בתפקידו, ברוב של 70% מהקולות. המתמודד מולו מטעם הליכוד, אילן אלמקייס, זכה ב-30% תמיכה.
הרשימה המשותפת שס"ג זכתה ל-2 מנדטים. העיר ירוחם הדרומית לא ציפתה לעבור מערכת בחירות סוערת והתנכלות מבית לרשימה החרדית.
גורמים חרדים המזוהים עם 'הפלג הירושלמי' הורו לא לצאת ולהצביע בבחירות ואף פעלו עבור נציג 'הליכוד' כך עולה משיחות שקיימנו עם נציגי 'שס"ג' המקומיים, הדבר עורר את זעמם של בכירי ש"ס ו'דגל התורה' ברמה הארצית שיצאו למתקפה נגד הגורמים שניסו להזיק למערכה החרדית בירוחם ללא הצלחה.
לידי 'קוקר' התקבלה שיחת הטלפון הנסערת שהתקיימה בין הרב מרדכי בלוי מעסקני 'דגל התורה' לנציג שס"ג המקומי אריה אברהם יממה לאחר הבחירות.
האזינו:

לפניכם התמליל המלא
בלוי: היה מי שניסה להפריע למערכת הבחירות?
אברהם: לצערי היו כאלה אנשים ששייכים לחצרו של הרב אויערבך שניסו לעשות הרבה נזקים אבל היה קידוש ה' גדול והכנסנו 2 מנדטים.
בלוי: לקחת יישוב חילוני שהרב שך שלח לשם אברכים ולהזיק? מה קרה, מה לא בסדר?
אברהם: הם (הפלג הירושלמי) רצו לעשות משהו נגד החלטתו של הרב קראוס (רבה של ירוחם) עשו קמפיין והודעות לכל הטלפונים ביישוב בהודעה כי מחצרו של הרב אויערבך יצא החלטה לא להצביע לשס"ג.
אברהם: רשימה אחרת אולי היה מקובל, אבל הם הלכו ועבדו למח"ל רשימת הליכוד.
בלוי: הם עבדו למפלגה של מחללי שבת? הם נקראים יוצאי ישיבות?
אברהם: תמכו באופן מוצהר עבור מועמד הליכוד ועל חשבון זה ניסו להחליש אותנו. אבל עם הכל הצלחנו להביא 2 מנדטים והמועמד בו תמכנו לקח ב-70 אחוז.
אברהם: קיבלתי מאות טלפונים של הטרדות לא הצלחתי לתקשר עם הפעילים אבל לאורך כל היממה קיבלתי מאות או אלפי טלפונים.
בלוי: זה בשם התורה? יש להם פטרוב מחוצף מאין כמוהו, ככה הם הביאו בטריקים את ברקת וככה הם הביאו רבנים עוקרי הלכה בירושלים הכל הרס אצליהם, אלו אויבי ומחרבי התורה, בזה הם חזקים – בהטרדות טלפוניות ולהרוס ולסייע למועמד החילוני.
גורמים ב'פלג הירושלמי' טוענים מאידך כי לא ניתנה אף הוראה מהגר"ש אויערבך להצביע עבור מפלגה חילונית ודעתו הייתה לתמוך ברשימה החרדית שס"ג, "הפעילות נגד הרשימה החרדית נעשתה על דעת עצמם של הפועלים" הוסיפו הגורמים.
http://www.kooker.co.il/%D7%A7%D7%A8%D7 ... %A2%D7%9C/

כשהם יורדין יורדין.
אור השמש

הודעה שלא נקראהעל ידי הגיון » 13 נובמבר 2014, 15:22

אם זה הלך מחשבה הגיוני אתה במצב קשה מאוד! להאשים בהכל את 'עץ'... גם על מזג האוויר החם...
כבר ברור לכולם שלא היה לרב לאו המוצנח מנתניה שום סיכוי, לא על קול אחד של עץ זה עמד, שטרן מועמד הדלדלים וברקת זה כמה שנים היה לו מהרגע הראשון רוב רציני ואת כל הסיכויים לנצח, אבל תמשיכו בדמגוגיה שזה קשור לעץ...
חוץ מזה, כאילו ואין דרך לקבל כשרות היתר מכירה מהרבנות אם רב העיר לא נותן, כידוע לאחר בגצ בעניין, הרבנות מחוייבת לתת באמצעות 'וועדת רבנים' תעודת כשרות בהיתר מכירה לכל דכפין כשרב העיר לא נותן, זה יכול לקרות גם בבני ברק. ורבי שמואל אליהו המועמד 'החזון אישניק' למהדרין, לא היה נותן כשרות בהיתר מכירה?? ה??
היתר מכירה ניתן לצערנו גם בשנות כהונתו של מצגר מועמד הגרי"ש, ויקרה גם עם מוטלה קרליץ יהיה רב העיר!...
באין טיעונים, ומרוב כשלונות וחוסר תעסוקה, גם גדי עגמון 'אמין' וגם מטאטא יורה אצלכם....
הגיון

הודעה שלא נקראהעל ידי אור השמש » 13 נובמבר 2014, 15:36

הגיון כתב:אם זה הלך מחשבה הגיוני אתה במצב קשה מאוד! להאשים בהכל את 'עץ'... גם על מזג האוויר החם...
כבר ברור לכולם שלא היה לרב לאו המוצנח מנתניה שום סיכוי, לא על קול אחד של עץ זה עמד, שטרן מועמד הדלדלים וברקת זה כמה שנים היה לו מהרגע הראשון רוב רציני ואת כל הסיכויים לנצח, אבל תמשיכו בדמגוגיה שזה קשור לעץ...
חוץ מזה, כאילו ואין דרך לקבל כשרות היתר מכירה מהרבנות אם רב העיר לא נותן, כידוע לאחר בגצ בעניין, הרבנות מחוייבת לתת באמצעות 'וועדת רבנים' תעודת כשרות בהיתר מכירה לכל דכפין כשרב העיר לא נותן, זה יכול לקרות גם בבני ברק. ורבי שמואל אליהו המועמד 'החזון אישניק' למהדרין, לא היה נותן כשרות בהיתר מכירה?? ה??
היתר מכירה ניתן לצערנו גם בשנות כהונתו של מצגר מועמד הגרי"ש, ויקרה גם עם מוטלה קרליץ יהיה רב העיר!...
באין טיעונים, ומרוב כשלונות וחוסר תעסוקה, גם גדי עגמון 'אמין' וגם מטאטא יורה אצלכם....

בודאי אחרי שישעיהו ויין בוגר הצבא והמכללות הצהיר בפירוש על תמיכת מפלגתו בשטרן וכאשר בעל הספרי יוחסין הדמיוניים הביע תמיכה מפורשת בשטרן, בכך הם שברו את חומת האחדות של הציבור החרדי.
אור השמש

הודעה שלא נקראהעל ידי קקטוס » 13 נובמבר 2014, 15:44

שהיהודים אשמים בכל זו לא המצאה מודרנית. רק תפנה גם לאדמו"ר מערלוי שתמך בו ואף קיבלו בכבוד גדול לאחר בחירתו, וכן לחב"ד. כמובן שהיה אסור לתקוף אותם ביתד, זה היה מקלקל את ההצגה.

רק תענה לי בכנות מה הרב שמואל אליהו היה עושה, הוא לא היה מתיר?
ואם כבר העלת שוב את הנושא. לאחר גל הטרור זה נס שהרב אליהו לא נבחר, לאור היותו סדין אדום בעיני הערבים, ובפרט לאור אמירותיו הבעייתיות המתירות ומחזקות בכל עת ובוודאי בתקופה זו את העלייה להר הבית.

סופו מעיד על תחילתו. טוב שסיימת את תגובתך עם הזיה יפה. רק נזרום עם הפנטזיה שלך, אם הרב שמואל אליהו יהיה הנציג זה יהיה בסדר?
קקטוס

הודעה שלא נקראהעל ידי אור השמש » 13 נובמבר 2014, 15:45

3128000 כתב:משולש, כמה שאני מעריך אותך אבל בקטע הזה אני חולק עליך לגמרי!!!
אמנם אני חש יותר חיבור לשיטת העצניקים בנחישותם נגד הצבא (ומאידך שונא את גרוסמן שהמציא את שיטת השטניות והעוקצנות וההתנשאות נגד החולקים עליו) אבל אני לא מצדד לגמרי בהם ואף מעבר לכך!! הנני אני מעריץ באמת ובתמים הערצה עצומה ואהבה גדולה למרן שר התורה שליט"א. ובכל הדברים נשמעתי ואשמע למרן בכל דבר אך מתקשה אני להתחבר לקו מרן הגראי"ל בעניין הייחס לצבא וכו'. ובזה אני נמשך לגמרי בקו של מרן הגר"ש.

אך כל זה היתה הקדמה.

מה שמפריע לי בדבריך זו ההיתממות כלפי בריוני המחנה של יתד דהיום.
אני רואה שוב ושוב את האגרסיביות שלהם נגד החולקים עליהם ואתה מנסה למכור שהצד השני הוא כזה??
זה מתסיס אותי.
אני רואה במו עיניי מקרים על ימין ועל שמאל של רדיפה רצחנית ויורדת וממררת חיים בשכונה של אאמו"ר נגד אלו שחשודים על נטיה לכיוון שיטת הגר"ש, ואתה מנסה למכור פה שאלו שעושים זאת הינם רק העצניקים??
אני מזמין אותך לבקר בבית הכנסת של הרב פרנקל בקריית הרצוג שמעולם לא הביע דעה נגד מרן ראש הישיבה ורק בגלל שהוא נזהר לא לבזות אף צד כולל את מרן הגר"ש אז פרויליך המטורף מקריית הרצוג שדואג לכבוד רבותינו כביכול, רודף אותו ויורד לחייו.
ולמרות שפרויליך הזה רדוף ייסורים קשים הוא לא לומד לקח!!!
הבן אדם מסתכסך חופשי עם בני משפחתו הקרובים ביותר כביכול בשם ההשקפה הצרופה למען כבוד מרן הגראי"ל, ויורד לחייהם של אצילי נפש כמו הרב פרנקל, ואצל בריוני יתד הוא נחשב לאחד מהעסקנים המסורים למען ההשקפה הטהורה..
אז ביחד עם שנאתינו את נתי גרוסמן על המצאת השיטה הליטאית של אלווה אכבר באידיש ובשם ההשקפה הוא שוחט אנשים, גם את מחנה יתד תשנא ובעיקר אותם כי היום בעץ יש רק את גרוסמן השנאוי ואולי עוד כמה בודדים כמותו אבל אצל מחנה יתד דהיום זה כבר נהיה בכמויות מטורפות של אברכים חולי נפש נשכנים גסי רוח שאם תעיז לצייץ את המילה עץ הם יטרפו אותך!!
מפחיד לפגוש היום אברך מקריית ספר שנמנה על מחנה יתד החדש. אם העזת לומר מילת הסכמה עם שיטת עץ נגד הצבא הרבה סיכויים שתראה אותו נתקף בחמת טירוף בעיניים ועם דם שמזנק לו מהגרביים לכיוון הראש ויאלללה עוד שניה והביס ביד מגיע...

אני לא מצדיק בשום אופן אלימות מכל סוג שהיא, וכבר טבעו מורי דרכנו כי האלימות זמורת זר במחננו.
אבל עם כל זה חשוב מאוד להבהיר שתי נקודות נחוצות:
א. מי שהכניס את רוח האלימות במחננו ודרך דחיקת האחר ומחיקתו היו הם אותם אנשים שמציגים עכשיו את פניהם כנרדפים.
במשך שנים כשהם חשבו שהגה השלטון בידיהם הם רדפו בצורה מחרידה את כל מי שחשב אחרת מהם, לא צריך לפרט איך ירדו לחיייו של מרן הגר"ד פוברסקי ובנו הגרב"ד שליט"א באכזריות נוראה, איך שפכו בחוצות את דמו של הגרי"מ פיינשטיין, איך ביזו והשפילו את הגר"ח גריינמן וכל הנוטים אחריו, איך לא יראה נפשם להרוס את מבצר התורה ישיבת סלבודקה המעטירה, אשר ראוי לציין כי החלק הנכבד מהמועצת של נצח הינם בוגריה בעבר, איך היכו באגרוף רשע ברחובה של עיר את הגרח"פ ברמן ראש ישיבת פוניבז' איך ביזו ותקפו את מרן הגרי"ג אדלשטיין, ועוד ועוד סיפורים מסמרי שיער שכאלו.
הם אלו שייצרו את השיטה, ועכשיו היא תוקפת אותם בחזרה!
אל להם להלין אלא על עצמם ולנסות לשפר את מעשיהם מכאן ולהבא, וכמים הפנים לפנים כן לב האדם.
ב. אני יכול להבין במידה מסוימת את הזעם הציבורי הנורא שקיים בכל שכבות הציבור נגד עסקני מפלגת נצח, שבתאוות השררה והשלטון שלהם המעבירה אותם על דעתם ועל דעת קונם החליטו לנקום בכל הציבור החרדי בכללותו.
ניקח לדוגמא את ירושלים, אין זה סוד שבמשך חמש שנות כהונתו של ניר ברקת בראשות עירית ירושלים סבל הציבור החרדי מרורות מידיו, אם זה בדחיקת רגליו מהשכונות או באי הקצאת מבנים למוסדות התורה והחסד, ועיקר העיקרים פרצות הדת המרובות שפרץ בעיר קדשנו, בהבאת רוח הטומאה החילונית והגברת חילולי השבת באופן מבהיל.
והנה לפני שנה היתה הזדמנות נאותה להיפטר מאותו אחד שהצהיר ברורות שמטרתו "לחלן את ירושלים", היה ניתן לבחור אדם שאמנם איננו לכתחילה שבלכתחילה, אבל רחוק מניר ברקת ושאיפותיו כרחוק מזרח ומערב, אך היו אלו אנשי נצח שתקעו טריז בחומה הבצורה של הציבור החרדי וניתצוה לרסיסים, בתרגיל המסריח שרקחו עם ברקת העמידו מועמד דחליל, וכך הגישו את ראשות עירית ירושלים לניר ברקת על מגש של כסף, אשר מאז במשך כל השנה האחרונה ממשיך במרץ במטרתו לחלל ולטמא את ירושלים ולדחוק את רגלי החרדים.
אין כל פלא שמעשה נפשע שכזה מביא לזעם ציבורי ענק נגד אלו האחראים לפשע.
ושלא לדבר על כל המסירות וההצקות שעשו הני אינשי דלא מעלי נגד הישיבות הקדושות והכוללים בארץ הקודש.
לאחרונה הם הגדישו את הסאה לגמרי כאשר בתמיכתם המוצהרת נבחר בירושלים רב ראשי שמכריז במפורש שכוונתו לעקור את חומות הקדושה והכשרות בעיר, וכל זאת בעבור ספק משרה שאולי יתנו להם, ואחרון הכביד תמיכתם במשנאי הדת בעיר ירוחם נגד החזית המאוחדת של כל הציבור החרדי בעיר.
אמור לי מעתה האם כל המעשים הנפשעים הללו לא גורמים לזעם ציבורי נרחב, ובעטיו יש כאלו שעל דעת עצמם נגררים גם לפעולות אשר לא כדת.
בסופו של דבר אנחנו צריכים להבין שמדובר כאן בכת שקמה על כל הציבור החרדי ורודפת אותנו בכל פינה ומקום.
אור השמש

הודעה שלא נקראהעל ידי קקטוס » 13 נובמבר 2014, 15:46

אור השמש כתב:עדותו של נציג ש"ס בירוחם:
קרב הבחירות הדרומי – "גורמים חרדים פעלו עבור נציג מחלל שבת"

אהבתי את האמירה הדמגוגית הזו.
כאילו הנציג השמאלן שנבחר שומר שבת.
קקטוס

הודעה שלא נקראהעל ידי אור השמש » 13 נובמבר 2014, 15:48

קקטוס כתב:

בירושלים צעקתם בצביעות שצריך לבחור רק בשומר שבת לא כך?
אור השמש

הודעה שלא נקראהעל ידי אור השמש » 13 נובמבר 2014, 15:52

קקטוס כתב:שהיהודים אשמים בכל זו לא המצאה מודרנית. רק תפנה גם לאדמו"ר מערלוי שתמך בו ואף קיבלו בכבוד גדול לאחר בחירתו, וכן לחב"ד. כמובן שהיה אסור לתקוף אותם ביתד, זה היה מקלקל את ההצגה.

ואם כבר העלת שוב את הנושא. לאחר גל הטרור זה נס שהרב אליהו לא נבחר, לאור היותו סדין אדום בעיני הערבים, ובפרט לאור אמירותיו הבעייתיות המתירות ומחזקות בכל עת ובוודאי בתקופה זו את העלייה להר הבית.

סופו מעיד על תחילתו. טוב שסיימת את תגובתך עם הזיה יפה. רק נזרום עם הפנטזיה שלך, אם הרב שמואל אליהו יהיה הנציג זה יהיה בסדר?

האדמו"ר מערלוי וחב"ד אינם צבועים ואינם באים לתקן את העולם, הם חיים את החיים שלהם לעצמם, ומן הראוי להסביר לציבור את ההשקפה הנכונה.
שונים מהם הם הצבועים שבאים לומר דעות לכל העולם ולכפות על כולם את כל תכתיביהם, והנה מתברר שמדובר בצבועים מהסוג הגרוע ביותר.

ולגבי העליה להר הבית, האם נציגכם הנאמן מרן ברקת יר"ה לא רמס ברגליו את מקום מקדשנו בהתגרות באומות, מדוע רק להר' שמואל אליהו אסור וליקירכם ניר ברקת מותר? האם מפני שהוא משרת את האינטרסם שלכם הותר לו הכל?
אור השמש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 13 נובמבר 2014, 16:04

אני מכיר טוב טוב את ירוחם הדרומית והשקטה. אבל האנשים שם כל כך צדיקים שאני לא יודע אם הם יסכימו לספר לי פרטים מהסכסוכים הפנים חרדיים שם.
רק אזכיר למי ששכח, שלפני כשנה התפרסם על עצניק חוצפן אחד מתושבי הקהילה שפרץ בחוצפתו לתא הקולי של רב הקהילה, ושינה את הודעת הפתיחה שלו להודעה מלגלגת ומבזה.
באתרים היה כתוב רק האות הראשונה של השם שלו.
כששאלתי אנשים משם מי זה היה הם אמרו לי שאני אחשוב לבד מי השם משפחה שלו מתחיל באות ההיא. אז החלטתי שאולי עדיף לא לברר וגמרנו.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי קקטוס » 13 נובמבר 2014, 16:06

אור השמש כתב:
קקטוס כתב:

בירושלים צעקתם בצביעות שצריך לבחור רק בשומר שבת לא כך?

בחרנו בחיים אפשטיין.
רק אל תגיד שזה לא מצחיק הדמגוגיה הזו.
קקטוס

הודעה שלא נקראהעל ידי אור השמש » 13 נובמבר 2014, 16:09

קקטוס כתב:
אור השמש כתב:בירושלים צעקתם בצביעות שצריך לבחור רק בשומר שבת לא כך?

בחרנו בחיים אפשטיין.

צעקתם בצביעות שאסור לבחור במחלל שבת אפילו שמשה ליאון איננו מחלל שבת, והעמדתם את אפשטיין בתור מוועמד דחליל.
אם כן למה בירוחם לא מצאתם איזה מועמד דחליל והחלטתם הפעם לבחור ישירות במועמד מחלל שבת שגם שונא את החרדים.
אור השמש

הודעה שלא נקראהעל ידי עלה זית » 13 נובמבר 2014, 16:10

---
עלה זית

דעת מרן הגראי"ל

הודעה שלא נקראהעל ידי קקטוס » 13 נובמבר 2014, 16:11

זכרים את ההתקפות על דברי מרן הגרי"י קלמנוביץ במבצע 'צוק איתן'. אז הנה דעתו של מרן הגראי"ל:
קבצים מצורפים
Untitled-1.gif
Untitled-1.gif (145.88 KiB) נצפה 7224 פעמים
קקטוס

הודעה שלא נקראהעל ידי עלה זית » 13 נובמבר 2014, 16:11

הגיון כתב:אם זה הלך מחשבה הגיוני אתה במצב קשה מאוד! להאשים בהכל את 'עץ'... גם על מזג האוויר החם...

שוב פעם הטיעון האידיוטי הזה. תכל'ס תמכתם במועמד שהרב אלישיב, שגם אתם ראיתם בו גדול הדור, לחם כנגדו בכל הכח. יצאתם בזויים וא"א להכחיש... אתם חבורת עסקנים אופורטוניסטים שמוכנים למכור הכל בשביל ג'וב וחצי. רק חבל שהצלחתם ליצור קשר עם אדם גדול ולהתלות בו. התקרית המביכה בירוחם הוכיחה בדיוק כמה אתם קשורים אליו!
עלה זית

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 13 נובמבר 2014, 16:13

אור השמש כתב:
קקטוס כתב:
אור השמש כתב:בירושלים צעקתם בצביעות שצריך לבחור רק בשומר שבת לא כך?

בחרנו בחיים אפשטיין.

צעקתם בצביעות שאסור לבחור במחלל שבת אפילו שמשה ליאון איננו מחלל שבת, והעמדתם את אפשטיין בתור מוועמד דחליל.
אם כן למה בירוחם לא מצאתם איזה מועמד דחליל והחלטתם הפעם לבחור ישירות במועמד מחלל שבת שגם שונא את החרדים.

שמש הוצאת לי את המילים מהפה!
הם פשוט חשבו שירוחם כל כך רחוקה שהפשעים שלהם לא יתגלו.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי קקטוס » 13 נובמבר 2014, 16:14

אור השמש כתב:
קקטוס כתב:שהיהודים אשמים בכל זו לא המצאה מודרנית. רק תפנה גם לאדמו"ר מערלוי שתמך בו ואף קיבלו בכבוד גדול לאחר בחירתו, וכן לחב"ד. כמובן שהיה אסור לתקוף אותם ביתד, זה היה מקלקל את ההצגה.

האדמו"ר מערלוי וחב"ד אינם צבועים ואינם באים לתקן את העולם, הם חיים את החיים שלהם לעצמם, ומן הראוי להסביר לציבור את ההשקפה הנכונה.
שונים מהם הם הצבועים שבאים לומר דעות לכל העולם ולכפות על כולם את כל תכתיביהם, והנה מתברר שמדובר בצבועים מהסוג הגרוע ביותר.

ולגבי העליה להר הבית, האם נציגכם הנאמן מרן ברקת יר"ה לא רמס ברגליו את מקום מקדשנו בהתגרות באומות, מדוע רק להר' שמואל אליהו אסור וליקירכם ניר ברקת מותר? האם מפני שהוא משרת את האינטרסם שלכם הותר לו הכל?

לא ענית על נושא האשכול.
האם הרב שמואל אליהו לא היה מתיר היתר מכירה?

מישהו אמר למי אסור ומותר לגבי העלייה? ציינתי עובדה, שהתבטאויותיו בעבר בכל נושא התסיסו את הערבים והוא סדין אדום בעיניהם, מה שאין כן ברקת.
קקטוס

Re: דעת מרן הגראי"ל

הודעה שלא נקראהעל ידי עלה זית » 13 נובמבר 2014, 16:15

יחי ההבדל הקטן!! למיטב זכרוני, הרב קלמנוביץ' אמר שלא להתפלל על החיילים החילונים כי עדיף שימותו בעוד שרבינו הגראי"ל מתייחס לאחר שהם מתו.
עלה זית

הודעה שלא נקראהעל ידי קקטוס » 13 נובמבר 2014, 16:18

עלה זית כתב:יחי ההבדל הקטן!! למיטב זכרוני, הרב קלמנוביץ' אמר שלא להתפלל על החיילים החילונים כי עדיף שימותו בעוד שרבינו הגראי"ל מתייחס לאחר שהם מתו.

לא ברור.
הגראי"ל אומר שעדיף שימותו, אם כן אין צורך להתפלל עליהם (כמובן רק על חייל שברור שהוא במצב כזה, ולא חייל דתי וכדו').
קקטוס

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 13 נובמבר 2014, 16:19

ועוד הבדל קטן בין המשומדים שהתבוללו בזדון לבין החיילים שרובם תינוקות שנשבו, ורבים מהם שומרי מצוות ומסורתיים וכו'
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי אור השמש » 13 נובמבר 2014, 16:20

ברקת שמעודד את המתנחלים בעיר דוד ועולה באופן מוצהר להר הבית מסוכן לא פחות ואף יותר מאשר הר' שמואל אליהו.
אבל איך יש לנו בכלל זכות לדבר נגד מרן ברקת יר"ה אחרי שהוא זרק כמה עצמות לאפשטיין ויוהשע פולק.
אור השמש

כך מעודד נציג דגה''ת בעריית ירושליים חילולי שבת

הודעה שלא נקראהעל ידי קקטוס » 13 נובמבר 2014, 16:20

הדרך של עריית ירושלים להילחם נגד פתיחת חנויות בשבת, היא ע"י נתינת דוחו"ת לבעלי עסקים הפתוחים בשבת, עם הדוחו"ת הניתנים על פתיחה בשבת הם מסתדרים- הם לוקחים את זה בחשבון.
אך אפשר (וכך עשו תמיד) לתת דוחו"ת על דברים אחרים- כדוגמת הוצאת שולחנות וסחורה, עד שיפסיק לחלל שבת.

אלא שהאחריות על הפיקוח העירוני נמצאת בידיו של נציד דגל התורה שלא מוכן לתת להם דוחו"ת. ולא זו בלבד- אלא שגם את הדוחו"ת על חילול השבת הם לא מקבלים.

ובמקום לעשות דברים פשוטים כאלה, הם מחפשים לעשות רעש וצלצולים- כדי לקבל תשומת לב- ולנגח את ציבור בני התורה.
והצביעות הגדולה שהם פתחו את מסע המחאה.
קקטוס

הודעה שלא נקראהעל ידי הגיון » 13 נובמבר 2014, 16:23

אור השמש כתב:

אני מסתפק האם אי פעם למדת סוגיה בעיון, כי חלקי הבונה והסותר השוואות וצורת החשיבה שלך עקומה, ולא מתאימה לבוגר בית המדרש.
לערלוי ולחבד מותר, ובפלפולים, שאני מניח גם אתה לא הבנת, לעץ זה אסור!... וכאמור, הכל הכל הכל אשמים אנשי עץ.... להם היה חמישה קולות שהכירעו את הבחירות ברבנות.... די לדמגוגיה ההזוייה הזו כבר.

אתה חוזר להשוואה שממש לא במקומה לברקת, ברקת אזרח חילוני, לא רב ולא דתי, ודיעותיו בענייני הלכה לא מעניינים את אף אחד, לעומת הרב אליהו שכרב ראשי בעיר כמו ירושלים, יש בהחלט יכולת להרוס את האיסור החמור לעלות להר הבית. מה שמשתלב בחוסר הטאקט שלו בלאומנות הקיצונית שלו נגד ערבים. הוא בשום דבר לא יותר טוב משטרן!

ועוד, ברקת נתמך בידי ציבור חרדי גדול, המועצת החסידית לא תמכה באף אחד והשאירה את זה פתוח, וחוגים חסדיים גדולים כמו גור ובעלזא תמכו בו רשמי!

אגב, מאז בעלזא מוחרמים בבית הגראיל, שלא הגיע לשמחות המשפחתיות האחרונות שלו, (זוכרים את הקריקטורה ביתד אז נגד בעלזא?) וכעת בכדי להעלות את המניות שלו בחצר בחזרה, האדמור מבעלזא ארגן את משלחת האדמורים בעניין ההתייצבות אצל הגראיל, גם במחיר אי קבלת דעת רוב חברי המועצת החסידית הנוטים לאסור את ההתייצבות. ולא סומכים על הבטחות הצבא בשום דבר כבר.
אבל ההתנהלות הפוליטית של בעלא מאז ומתמיד לא צפוייה ולא יציבה.

משה ליאון מגבעתיים, תכניסו את זה טוב טוב לראש שלכם, לא היה לו בדל סיכוי להיבחר, וחוץ נזה, היה גרוע מברקת, הוא היה מועמד הממשלה, הבית היהודי, התבוללות ביתנו, וליכוד, הבטחותיהם ונאומיהם לא שווים לצור על פי צלוחיתו! זה כמו לסמוך על 'היושר' של שקד ולגדי עגמון... (היום לא מאמינים אבל אותם תמימים ונאיבים ממשיכים לדבוק בגרסותיהם שהחוק לא נורא כאילו ואין שום מציאות... היום לילה....)

ברקת לא כוס התא שלנו, (אגב, בני תורה הצביעו אפשטיין, אבל לגופו של עניין) יש בו הרבה בעיות, אבל הניסיון הוכיח, שיש תחום ברור שהוא לא חוצה, הוא לא מסית נגד חרדים, והוא שומר על הזכויות המינימאליות של המגזר החרדי במוסדות החינוך בעיקר בתוך השכונות שלו. ועל סטטוס קוו מסויים. הרע במיעוטו.
וכאמור גדולי ישראל לא מעטים הורו לתמוך בו, אבל הזעם הפוליטי משכתב היסטוריה ומפנה את זה רק לעץ בכדי לא לקלקל את ההצגה.

ליאון זה היה הרבה יותר גרוע, ואם ללכת לפי הצהרותיו לתקשורת הלא חרדית הוא לא גמר לשדר זאת שישמור על 'ירושלים ציונית'... להפסיק להתמוגג מכל חובש כיפה שאומר 'ב"ה' שיהיה לו טיפת יכולת ואומץ לעמוד לימיננו, כשפטרוניו כל יום מחוקקים חוקים נוראים נגד החיים שלנו.

אני טורח לענות, כי אתם חוזרים על השקרים ומוציאים דיבה פרועה על ציבור חשוב שוב ושוב, ללא כל סיבה הגיונית, רק כי הם לא נכנעים לתכתבי השתלטנים, ומעיזים לעמוד על כבודם וזכויותיהם, מה שדגל עשו לאגודה, זה מה שקורה להם בעצמם.
נערך לאחרונה על ידי הגיון בתאריך 13 נובמבר 2014, 16:28, נערך פעם אחת בסך הכל.
הגיון

הודעה שלא נקראהעל ידי אור השמש » 13 נובמבר 2014, 16:23

עלה זית כתב:יחי ההבדל הקטן!! למיטב זכרוני, הרב קלמנוביץ' אמר שלא להתפלל על החיילים החילונים כי עדיף שימותו בעוד שרבינו הגראי"ל מתייחס לאחר שהם מתו.

פשוט וברור!

אבל חוששני שעכשיו שכאילו נתברר שמרן הגראי"ל אוחז כדברי הרב קלמנוביץ, הרי יתכן מאד שהרב קלמנוביץ יחזור מדבריו ויאמר בדיוק להיפך.
כמו שראינו בדיוק השבוע שכאשר יתד של מרן הגראי"ל יצא נגד ההיתר מכירה, לפתע החלו הללו לתמוך בו באדיקות.
אור השמש

הודעה שלא נקראהעל ידי קקטוס » 13 נובמבר 2014, 16:25

אור השמש כתב:

פשוט וברור!

אבל חוששני שעכשיו שכאילו נתברר שמרן הגראי"ל אוחז כדברי הרב קלמנוביץ, הרי יתכן מאד שהרב קלמנוביץ יחזור מדבריו ויאמר בדיוק להיפך.
כמו שראינו בדיוק השבוע שכאשר יתד של מרן הגראי"ל יצא נגד ההיתר מכירה, לפתע החלו הללו לתמוך בו באדיקות.

אתה נמצא השבוע כולך במתקפת הזיות.
דווקא ביתד היום נראה להיפך. מי היה מאמין שכך יהיה לגבי ההוראה התקיפה של מרן החזו"א.
משולש כתב:ועוד הבדל קטן בין המשומדים שהתבוללו בזדון לבין החיילים שרובם תינוקות שנשבו, ורבים מהם שומרי מצוות ומסורתיים וכו'

הגרי"י לא אמר את זה באופן כוללני. אלא אמר שזה לא פשוט כ"כ להתפלל על שם שלא יודעים מי בדיוק העומד מאחוריו.
קקטוס

הודעה שלא נקראהעל ידי קקטוס » 13 נובמבר 2014, 16:27

'הגיון' שפתיים ישק.
קקטוס

הודעה שלא נקראהעל ידי אור השמש » 13 נובמבר 2014, 16:28

קקטוס כתב:
אור השמש כתב:

פשוט וברור!

אתה נמצא השבוע כולך במתקפת הזיות.
דווקא ביתד היום נראה להיפך. מי היה מאמין שכך יהיה לגבי ההוראה התקיפה של מרן החזו"א.

אולי תוכל להצביע היכן נאמר היום אחרת, אתה שוב נסחף אחרי כותרות של כתבני כיכר השבאב.
במודעה נכתב בסך הכל שדעתם נגד ההיתר מכירה וכפי שכבר פרסמו בשנת תש"ס, ולא השתנתה אף פעם.
אור השמש

הודעה שלא נקראהעל ידי קקטוס » 13 נובמבר 2014, 16:28

אור השמש כתב:ברקת שמעודד את המתנחלים בעיר דוד ועולה באופן מוצהר להר הבית מסוכן לא פחות ואף יותר מאשר הר' שמואל אליהו.
אבל איך יש לנו בכלל זכות לדבר נגד מרן ברקת יר"ה אחרי שהוא זרק כמה עצמות לאפשטיין ויוהשע פולק.

ועדיין לא ענית על השאלה העיקרית שהיא נשוא האשכול.
קקטוס

הקודםהבא

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: [G], חבצלת השרון ו־55 אורחים