אני מאשים

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

אני מאשים

הודעה שלא נקראהעל ידי האדמו''ר מאינטרנט » 16 דצמבר 2014, 22:56

אריה המסכן,
אריה בלי שיניים,
שועל בלי לב,
כלב נובח,
מכרת את ההנהגה הספרדית,
ביזית את אלי ישי כי חשבת שבכך תרום קרנך,
אבל אתה הראת לדעת, כי ה' הוא האלוקים, וינקום בך על כל העוול שעשית לתנועה.
מרן שם אותך ראש התנועה,
אבל גם מרן שם את אלי יחד איתך,
ואתה ברגל גאווה, איפה שיכלת ובעיקר היכן שלא יכלת תקעת לו מקלות בגלגלים,
עכשיו כשהוא פרש, נתגלית ערום בלי פיסת בגד לכסות את ערותך.
כולם רואים את ההתנהגות המבישה שלך.
אתה זה שאיימת לפתוח תנועה במקרה שלא יחזירו אותך לש"ס, פתאום זועק חמס על מי שמימש איום זה?!?!
אתה זה שהכרזת אני יעבוד יחד עם אלי, אתה הורית לו שלא להתראיין לשום כלי תקשורת ללא תיאום איתך מראש,
וכי אתה הגננת שלו?!?!

בקיצור, אריה,
אתה והרב רבי אמנון יצחק הרסתם בידיים בכישרון רב את תנועת ש"ס.
כעת הרב רבי אמנון יצחק יושב מול מסכי הטלוויזיה וצופה בערוץ 2 או כל ערוץ אחר האהוב עליו, ומחכך ידיים בהנאה,
קורא לשמשו שיכין לו עוד כוס תה עם חתיכת ג'חנון, טוחן בפיו עלה גת, ונהנה לראות כיצד אתה שנלחמת בו למען תנועת ש"ס מרסק את התנועה בידיים!!!

היחיד שהרויח מכל העסק הזה,
הוא הספק של עלי הגת מראש העין, המיבא לרחוב מתתיהו 10 בבני ברק מקום התבצרות קהילת "פז".

אריה,
האני מאשים הקודם הביא לש"ס למעלה מ10 מנדטים.
אך האני מאשים הזה, ירחיק מש"ס כל מצביע פוטנציאליי,

היכן הימים של מרן?!?!?
שידע כיצד להתנהג איתך.

כעת מורגש חסרנו של מרן!!!

בכל אופן,
את הקול השפוי שלי, לא אתה ולא אלי ישי יקבלו,
אנו ניתן את הקול בגאוה ובגאון, לתנועה אשר כל חייה עומדת אך ורק על דברי חכמים (כמו תנועת ש"ס בעבר) אשר סימנה ג'.

מי יתן ותשכילו להחזיר את קולותינו חזרה הבייתה.

השיבנו ה' אליך ונשובה חדש ימינו כקדם.
האדמו''ר מאינטרנט

{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אני מאשים

הודעה שלא נקראהעל ידי JOS » 16 דצמבר 2014, 22:59

אתה מתחרה עם שש משזר?
JOS

הודעה שלא נקראהעל ידי שש משזר » 16 דצמבר 2014, 23:04

חזק.
כל מילה פנינה.

תגיד, כתבת בעצמך או העתקת?
סמל אישי של המשתמש
שש משזר

הודעה שלא נקראהעל ידי האדמו''ר מאינטרנט » 16 דצמבר 2014, 23:07

לפני חודשים רבים עזבתי לגמרי את כל הגלישה,
והייתי עסוק בעבודתי.
ואחד הסיבות היו בגלל הרפש שראיתי בבחירות האחרונות. וד"ל.
לאחר ששמעתי אתמול (במקרה) את נאומו של אלי ישי "עוזב את המפלגה אבל לא את הדרך"
רציתי לשלוח לו שאלה "האם מה שהוא עושה זה לא המפלגה?"
הרי זה בדיוק המפלגה, להציק לכל מי שלא זורם איתך בדעות שלך....
והנה יש אריה צרוד המנסה לשאוג אך יוצא נביחות שלא יכול להסתדר איתו, במקום שאלי יגלה חכמת יתר להסתדר עם מר אריה דארע,
הוא שובר את הכלים ופותח מפלגה...
כי אריה לא מתאים לי, אני יוצא נגדו....
זה המפלגה!!!
אם כן, אלי ישי לא עזבת את המפלגה, זה בדיוק ההתנהגות של המפלגה!!!
האדמו''ר מאינטרנט

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי שש משזר » 16 דצמבר 2014, 23:15

נכון. וגם דעתי כך.
אבל אני חושב שאלי ישי מבין שאם היה נשאר בש"ס היה נזרק באמצע הקדנציה שלו ע"י דרעי. וזה דבר נראה בעליל לדרעי לעשות כן. ולכן החליט שיפה שעה אחת קודם, והסתלק ממקום עקידתו.
סמל אישי של המשתמש
שש משזר

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 16 דצמבר 2014, 23:17

האדמור מאינטרנט.
ביטאת את הדברים בצורה המיטבית,
רק שכחת (אולי שלא באשמתך),
את על דאטפך אטפוך,
של סיפור הנציג/ח"כ הראשון, הרב פרץ שהכניס את העז אריה,
והעז הצמיחה רעמה עד שהרב פרץ גורש/נמלט בשל העז ששינתה פניה.
ובקיצור מי שנובר בהסטוריה מגלה תגליות בעלות משמעות ולעיתים אקטואלית,
ושוב תודה על דבריך שנאמרו/נערכו בטוב טעם.
נ.ב. כתבתי את דברי לפני שראיתי את דבריך האחרונים,
אבל הם נכונים רק אצל האריה כי הרב פרץ קיבל את דין התנועה, וגם ישי שאלמלי היו רודפים אותו ומשתקים אותו הוא יכל להיות במקום השני אבל כשהאריה לא נותן לאף גור ולא רק לגור אלא גם לאריות התורה שבמועצת, אין ברירה לאלי ישי אלא לעשות את צעדו !.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי האדמו''ר מאינטרנט » 16 דצמבר 2014, 23:22

יצחק הספרן כתב:האדמור מאינטרנט.
ביטאת את הדברים בצורה המיטבית,
רק שכחת (אולי שלא באשמתך),
את על דאטפך אטפוך,
של סיפור הנציג/ח"כ הראשון, הרב פרץ שהכניס את העז אריה,
והעז הצמיחה רעמה עד שהרב פרץ גורש/נמלט בשל העז ששינתה פניה.
ובקיצור מי שנובר בהסטוריה מגלה תגליות בעלות משמעות ולעיתים אקטואלית,
ושוב תודה על דבריך שנאמרו/נערכו בטוב טעם.
נ.ב. כתבתי את דברי לפני שראיתי את דבריך האחרונים,
אבל הם נכונים רק אצל האריה כי הרב פרץ קיבל את דין התנועה, וגם ישי שאלמלי היו רודפים אותו ומשתקים אותו הוא יכל להיות במקום השני אבל כשהאריה לא נותן לאף גור ולא רק לגור אלא גם לאריות התורה שבמועצת, אין ברירה לאלי ישי אלא לעשות את צעדו !.

רבי יצחק הספרן, קראתי את דבריך בעיון,
אכן ההיסטוריה חוזרת.

אולי באמת אפשר לסכם את דבריך במשפט אחד:
"האריה גירש את הלביאה".
האדמו''ר מאינטרנט

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי שש משזר » 17 דצמבר 2014, 04:33

שש משזר כתב:נכון. וגם דעתי כך.
אבל אני חושב שאלי ישי מבין שאם היה נשאר בש"ס היה נזרק באמצע הקדנציה שלו ע"י דרעי. וזה דבר נראה בעליל לדרעי לעשות כן. ולכן החליט שיפה שעה אחת קודם, והסתלק ממקום עקידתו.

ועכשיו מתפרסם שכך אמר ישי בעצמו בראיון ל'ישראל היום':
viewtopic.php?f=1&t=5372&p=157429#p157429
סמל אישי של המשתמש
שש משזר

הודעה שלא נקראהעל ידי משפט הטבע » 17 דצמבר 2014, 09:50

מאחר ולא ניתן לשלוח תודה, הריני עושה את זה כאן, מזדהה עם קודמי.
משפט הטבע

הודעה שלא נקראהעל ידי סקאלפער » 17 דצמבר 2014, 16:29

אני מודה באשמה
סקאלפער יש רק אחד !
סקאלפער

הודעה שלא נקראהעל ידי סקאלפער » 17 דצמבר 2014, 16:30

אני מודה באשמה
סקאלפער יש רק אחד !
סקאלפער

הודעה שלא נקראהעל ידי איצקוש » 17 דצמבר 2014, 19:19

כל השסניקים שמחים שאלי ישי עף מש"ס, ואריה דרעי מלך מחדש. זאת היתה המטרה מלכתחילה ורק עכשיו היא התגשמה.

את תנועת ש"ס הארצית הקים אריה דרעי, (את המקומית הקים בירושלים ניסים זאב, ובב"ב רפאל פנחסי).
דרעי היה אברך צעיר מוכשר נמרץ וכריזמטי, מקורב להרב עובדיה, הוא משכן את דירתו, והריץ את התנועה.
תנועת ש"ס היתה לא רק תנועה פוליטית, אלא בעיקר תנועה עממית, היא החלה להחזיר עטרה ליושנה, פתחה בתי ספר והחלה להשיב ליהדות את הבנים שנאבדו לעם היהודי ע"י עוקרי הדת בשנות ה50.
דרעי שם את ש"ס על המפה בכל ערי הארץ, נציגי ש"ס בנו מקוואות, יסדו שיעורי תורה, והדבר הישוב מכל נפתחה רשת ישיבות קטנות, כדי ליצור המשכיות לבתי הספר של ש"ס. הדבר היה כרוך בהמון יכולות תמרון פוליטיות, כדי להשיג תקציבים לרשת המתפתחת,
במקביל דאג דרעי גם לישיבות הותיקות, (אף הליטאיות), לפרוייקטים החרדיים, הוא שילב ידיים עם שאר נציגי הציבור, ובימיו נבנו, בית שמש החרדית, רמת שלמה, אלעד, ועוד.
התנועה גדלה משנה לשנה, והמערכת החילונית החלה לפחד ממנה, ועל כן הורה שר המשטרה דאז רוני מילוא (ליכוד, אלא מה?) לפתוח בחקירות נגד אריה דרעי, עשרות חוקרים (במימון משלם המיסים) הונחו לחפש את אריה דרעי בחורים ובסדקים, ולאחר מאמץ רב הצליחו לתפור לו תיק, ואף להכניסו למאסר.
במקביל:
אלי ישי, בחור אפרורי, התחיל את חייו בעבודות מזדמנות, עובד ברתכות, במפעל למילוי תססן בתוך שחמט (למי שזוכר), והמשיך כעוזר זוטר של ניסים זאב בעיריית ירושלים, ומשם כפקיד באל המעיין, דרעי קידם אותו, הכניס אותו לכנסת, ונתן לו תפקיד שר.
אך דרעי לא שם לב לנחש שהוא מגדל בחיקו, אלי ישי התחיל לחתור תחתיו, וכשנפטרה הרבנית מרגלית יוסף, ומשה ויהודית יוסף התחילו לגור בבית הרב עובדיה, הבין ישי שזו ההזדמנות שלו, הוא הפך לעבד נרצע של בני הזוג, הוא (כשר הרווחה) היה מבצע עבורם שליחויות פשוטות, כדי לרכוש על גבם את מפתחות הכניסה לביתו של הרב עובדיה.
נחזור לדרעי:
דרעי קיבל גזר דין של 4 שנות מאסר, הוא הצליח למנף את הכעס הציבורי על כך, לכח פוליטי, וש"ס קיבלה 17 מנדטים, בכל החדשים שקדמו למאסרו ישב דרעי לילה לילה באולפני ערוצי הקודש ויחד עם הרב אורי זוהר, רשמו ילדים לחינוך תורני, הוא מינף את האמוציות של הציבור כדי ליצור יידישקייט.
מי שזוכר את היום שבו נכנס דרעי למאסר, 50,000 איש ליוו אותו, והנאום שלו היה, שמי שרוצה למחות על מעצרו, שירשום עוד ילדים לחינוך תורני.
בו ביום הודיע הרב אורי זוהר על הקמת ישיבת 'שאגת אריה' מול שערי כלא מעשיהו, והדבר הפך לתופעה, רבבות אנשים ביקרו שם, והדבר שימר את אש המחאה, שכאמור היתה מתועלת ל'הפיכה יהודית', רישום ילדים לבתי ספר תורניים.
בחזרה לאלי ישי:
היה איש אחד שהדבר היה לצנינים בעיניו, הוא רצה לרשת את אריה דרעי, בימים הקשים של אריה דרעי הוא הלך והכפיש אותו אצל הרב (כאשר אין לאריה דרעי את זכות התגובה), הוא הסביר לרב שכל הרעות החולות הם באשמתו של אריה דרעי. וגרם לו להדיח את דרעי, ולסגור את שאגת אריה. (אין לי את הכח להאריך להסביר איך הדברים בוצעו, אך מי שיעלעל בעיתוני התקופה ההיא, יראה זאת בעיניו).
לישי אין את היכולות והכריזמה של דרעי, ולכן תקציבים הוא לא הביא, ובמקום זאת הכניס את הרשת לתהליך 'הבראה', בתי ספר צומצמו ואף נסגרו, והחמור מכל, מערכת הישיבות קטנות נסגרה. כל בר דעת מבין שאם אין המשך לבתי הספר, ובוגריהם ממשיכים לתיכונים ממלכתיים ולצבא, הרי שאין לבתי הספר שום משמעות.
אלי ישי גם לא הביא שום הישג ליהדות החרדית, הוא אפילו לא טרח לעזור למצוקת הדיור (או שאין לו את מעט השכל לכך), ישנם עשרות דוגמאות לכך, כבר הבאתי דוגמה באשכול אחר, בעיר לוד היה צורך למנות ועדה קרואה, ועדה זו מתמנית ע"י שר הפנים (אלי ישי), בעיר לוד היו אינטרסים ליהדות החרדית, פרוייקט אחיסמך. כל בר דעת יאמר, ששר הפנים אמור לדאוג לכך בטרם הוא ממנה ראש עיר, הוא צריך לוודא שראש העיר יראה איתו את צרכי הציבור עין בעין, אך ראה זה פלא, ראש הועדה הקרואה, תקע בכל כוחו את הפרוייקט ל3 שנים יקרות. למה? כי אלי ישי הוא אידיוט וחדל אישים, שחוץ מלחמם את הכסא ולזרוק את אנשי דרעי, לא עשה דבר.
הוא המשיך להחניף למשה ויהודית יוסף, לבסס את מעמדו בתנועה, ותו לא.
אלי ישי נלחם למעשה בהפצת היהדות, בהרחבת גבולות הקדושה, ואף לא הביא שום הישג שאפשר להצביע עליו במשך 13 שנים. הוא חייך יפה לכולם, שמר על יחסים טובים עם שאר הפוליטיקאים, וזהו...

ברוך ה' שנפטרנו מן הטיפוס הזה, ואני מצטרף (לראשונה בחיי) לקריאתה של זהבה גלאון, מי יתן ובכנסת הבאה לא נראה את הבוגדן הלזה.
איצקוש

הודעה שלא נקראהעל ידי יענקלה לולו » 17 דצמבר 2014, 20:52

איצקוש כתב:כל השסניקים שמחים שאלי ישי עף מש"ס, ואריה דרעי מלך מחדש. זאת היתה המטרה מלכתחילה ורק עכשיו היא התגשמה.

את תנועת ש"ס הארצית הקים אריה דרעי, (את המקומית הקים בירושלים ניסים זאב, ובב"ב רפאל פנחסי).
דרעי היה אברך צעיר מוכשר נמרץ וכריזמטי, מקורב להרב עובדיה, הוא משכן את דירתו, והריץ את התנועה.
תנועת ש"ס היתה לא רק תנועה פוליטית, אלא בעיקר תנועה עממית, היא החלה להחזיר עטרה ליושנה, פתחה בתי ספר והחלה להשיב ליהדות את הבנים שנאבדו לעם היהודי ע"י עוקרי הדת בשנות ה50.
דרעי שם את ש"ס על המפה בכל ערי הארץ, נציגי ש"ס בנו מקוואות, יסדו שיעורי תורה, והדבר הישוב מכל נפתחה רשת ישיבות קטנות, כדי ליצור המשכיות לבתי הספר של ש"ס. הדבר היה כרוך בהמון יכולות תמרון פוליטיות, כדי להשיג תקציבים לרשת המתפתחת,
במקביל דאג דרעי גם לישיבות הותיקות, (אף הליטאיות), לפרוייקטים החרדיים, הוא שילב ידיים עם שאר נציגי הציבור, ובימיו נבנו, בית שמש החרדית, רמת שלמה, אלעד, ועוד.
התנועה גדלה משנה לשנה, והמערכת החילונית החלה לפחד ממנה, ועל כן הורה שר המשטרה דאז רוני מילוא (ליכוד, אלא מה?) לפתוח בחקירות נגד אריה דרעי, עשרות חוקרים (במימון משלם המיסים) הונחו לחפש את אריה דרעי בחורים ובסדקים, ולאחר מאמץ רב הצליחו לתפור לו תיק, ואף להכניסו למאסר.
במקביל:
אלי ישי, בחור אפרורי שהצליח לנהל את ש"ס בשנים הכי קשות ולהביא להצלחות שאף אחד לא האמין, התחיל את חייו בעבודות מזדמנות, עובד ברתכות, במפעל למילוי תססן בתוך שחמט (למי שזוכר), והמשיך כעוזר זוטר של ניסים זאב בעיריית ירושלים, ומשם כפקיד באל המעיין, כלומר התחיל מאפסדרעי קידם אותו, מאחר ולפי דרע הוא היה איש השטח הכי מוצלח של ש"סהכניס אותו לכנסת, כי ידע שהוא מתאים לתפקיד, דרעי לא מכניסי שרים לכנסת כדי לחזק אותם ונתן לו תפקיד שר.
אך דרעי לא שם לב לנחש שהוא מגדל בחיקו, על זה אומרים הנחש גידל את הנחש אלי ישי התחיל לחתור תחתיו, וכשנפטרה הרבנית מרגלית יוסף, ומשה ויהודית יוסף התחילו לגור בבית הרב עובדיה, הבין ישי שזו ההזדמנות שלו, הוא הפך לעבד נרצע של בני הזוג, הוא (כשר הרווחה) היה מבצע עבורם שליחויות פשוטות, כדי לרכוש על גבם את מפתחות הכניסה לביתו של הרב עובדיה אז מה.
נחזור לדרעי:
דרעי קיבל גזר דין של 4 שנות מאסר, הוא הצליח למנף את הכעס הציבורי על כך, לכח פוליטי, וש"ס קיבלה 17 מנדטים הפך את הציבור כנרדף אז הם תמכו בו, בכל החדשים שקדמו למאסרו ישב דרעי לילה לילה באולפני ערוצי הקודש ויחד עם הרב אורי זוהר, רשמו ילדים לחינוך תורני, הוא מינף את האמוציות של הציבור כדי ליצור יידישקייט אמת מגיע לו המון המון שכר והכרת הטוב.
מי שזוכר את היום שבו נכנס דרעי למאסר, 50,000 איש ליוו אותו, והנאום שלו היה, שמי שרוצה למחות על מעצרו, שירשום עוד ילדים לחינוך תורני זה היה מרגש מאוד מי האמין שאחרי שנים הוא ימות בחזרה על תפקיד פוליטי, אז הוא נהפך לבאבא.
בו ביום הודיע הרב אורי זוהר על הקמת ישיבת 'שאגת אריה' מול שערי כלא מעשיהו, והדבר הפך לתופעה, רבבות אנשים ביקרו שם, והדבר שימר את אש המחאה, שכאמור היתה מתועלת ל'הפיכה יהודית', רישום ילדים לבתי ספר תורניים.
בחזרה לאלי ישי:
היה איש אחד שהדבר היה לצנינים בעיניו, הוא רצה לרשת את אריה דרעי, כמו כל שאפתן מצליח מחכה ליום בו הוא יוכל לרשת בימים הקשים של אריה דרעי הוא הלך והכפיש אותו אצל הרב (כאשר אין לאריה דרעי את זכות התגובה), הוא הסביר לרב שכל הרעות החולות הם באשמתו של אריה דרעי. וגרם לו להדיח את דרעי איזה הדחה בראש שלך זה פשוט לא היה מציאות נורמילי שיו"ר בכלא, ודרך אגב בזמנו היה שר ירושלים איש של דרעי בתוך ש"ס של אלי ישי, ולסגור את שאגת אריה
זה היה בקשת אריה דרעי למי שלא זוכר כי זה רק הזיק לו
. (אין לי את הכח להאריך להסביר איך הדברים בוצעו, אך מי שיעלעל בעיתוני התקופה ההיא, יראה זאת בעיניו).
לישי אין את היכולות והכריזמה של דרעי, יש לו קסם אישי ויושרה שאתו הוא סגר בריתות והגיע להסכמות, פרשת עמנוא סגר ישי ולא דרעי שניצלא את ההזדמנות להתנגח עמוולכן תקציבים הוא לא הביא א. הביא והביא, ב אי אפשר להשוות את תקופת הצטאלך והחגיגות של זמני דרעי שלא היו צריכים לחוקים הכל עבד הרבה יותר קל, לעומת תקופת ישי שבו ישנם המון תקנות , ובמקום זאת הכניס את הרשת לתהליך 'הבראה', בתי ספר צומצמו ואף נסגרו, והחמור מכל, מערכת הישיבות קטנות נסגרה. כל בר דעת מבין שאם אין המשך לבתי הספר, ובוגריהם ממשיכים לתיכונים ממלכתיים ולצבא, הרי שאין לבתי הספר שום משמעות
הקשיים החלו, ונמשכים גם כיום בראשות אריה דרעי מדובר בניהול בעייתי, ומוסד קשה ביותר לניהול
.
אלי ישי גם לא הביא שום הישג ליהדות החרדית, מעניין מאוד חד וחלק להיות כ"כ שקוף ודפוק אני לא מאמין הוא אפילו לא טרח לעזור למצוקת הדיור (או שאין לו את מעט השכל לכך)
באמת מעניין מה הוא עשה שם כשר הפנים... ומה עשה אריה דרעי למצוקת הדיור... חחח
, ישנם עשרות דוגמאות לכך, כבר הבאתי דוגמה באשכול אחר, בעיר לוד היה צורך למנות ועדה קרואה, ועדה זו מתמנית ע"י שר הפנים (אלי ישי), בעיר לוד היו אינטרסים ליהדות החרדית, פרוייקט אחיסמך. כל בר דעת יאמר, ששר הפנים אמור לדאוג לכך בטרם הוא ממנה ראש עיר, הוא צריך לוודא שראש העיר יראה איתו את צרכי הציבור עין בעין, אך ראה זה פלא, ראש הועדה הקרואה, תקע בכל כוחו את הפרוייקט ל3 שנים יקרות
אחיסמך - תעזוב הפוליטיקה שם גדול מעליך בכמה מדות, שתגדע למי היה שם אינטרסים ומי תקע מה במה נדבר איתך
. למה? כי אלי ישי הוא אידיוט
אם הוא אדיוט זה אומר ח"ו שמי שמינה אותו הוא לא רוצה להגיד אפילו ברמיזה
וחדל אישים
מעניין מאוד מה חדל אישיים
, שחוץ מלחמם את הכסא ולזרוק את אנשי דרעי, לא עשה דבר
חד וחלק.. מרן מינה אותו סתם
.
הוא המשיך להחניף למשה ויהודית יוסף, לבסס את מעמדו בתנועה, ותו לא.
אלי ישי נלחם למעשה בהפצת היהדות, בהרחבת גבולות הקדושה, ואף לא הביא שום הישג שאפשר להצביע עליו במשך 13 שנים. הוא חייך יפה לכולם, שמר על יחסים טובים עם שאר הפוליטיקאים, וזהו...
ממש כך ואז מי שבחר ש"ס בשנים הללו שידע שהוא שוטה, אז רבי אמנון יצחק צודק, עושים ממרן צחוק כבר בחייו אני חותם לך שלא הצבעת ש"ס כפי דעת מר"ן בבחירות הקודמות

ברוך ה' שנפטרנו מן הטיפוס הזה, ואני מצטרף (לראשונה בחיי) לקריאתה של זהבה גלאון
אכן נאה לך להצטרף אליה כי אחרי מצא מין את מינו
, מי יתן ובכנסת הבאה לא נראה את הבוגדן הלזה.

בהצלחה בהמשך ההודעות נגד ישי..

ואחרי הכל לשני האישיים שעמדו בראש ש"ס יש את הכישרונות וא הזכויות ואף אחד לא יכול לקחת זה מזה את הזכויות, וצריך לראות את הקמת המפלגה כדבר לגיטימי שאם יצליח עוד ייראו שכשם שבדגל ואגודה מסתדרים אין שום סיבבה שכיום לא יהיו שני מפלגות ספרדיות, אף אחד לא חתם עם הספרדים שצריכים להישמע לרב אחד, כל זמן שמרן היה יכול לחבר זה היה נהדר, וכאשכנזי ממש קנאתי, אבל עכשיו כבר עדים האיחוד שבפירוד, מהפירוד שבאיחוד...
יענקלה לולו

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 17 דצמבר 2014, 20:55

איצקוש
למה אתה לנו לפח יקוש?!
בשנאה שקרים ודמגוגיה לא תצלח דרככם,
וברוב מלל לא תכסה על הדיקטטורה השלטת בשס וכולי תקווה שאלי ישי יצליח, כמובן עדיף בתוך שס אבל אם לא, אז במפלגה מתחרה,
ואינני רוצה להרחיב בדיבורים כי מגעיל אותי לבוסס במי אפסיים אלו.
נ.ב.אינני ממצביעי שס אבל כצופה מבחוץ כואב לי המצב האומלל שמפלגה זו נקלעה עליה.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי שש משזר » 18 דצמבר 2014, 00:57

איצקוש = קשקוש!

תודה יענקלה לולו על הבהרת הדברים בקצרה.
איצקוקוש, יש סיבה שרוב הפוליטיקאים מרוצים מאלי ישי, כי הוא אדם ישר! ומאותו סיבה מתעבים את אריה דרעי.
סמל אישי של המשתמש
שש משזר

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 18 דצמבר 2014, 09:25

"אדמו"ר" הסכמתי איתך בכל מילה עד שהגעת לרב רבי אמנון יצחק שליט"א.

חצוף חוצפן ומתחצף שכמותך! בושה וחרפה! גועל נפש!
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 18 דצמבר 2014, 22:47

יאיר כתב:"אדמו"ר" הסכמתי איתך בכל מילה עד שהגעת לרב רבי אמנון יצחק שליט"א.

מצטרף ליאיר במחאה על כבוד תלמיד חכם.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי שש משזר » 19 דצמבר 2014, 00:00

משולש כתב:

גם אני מצטרף, כיהודה ועוד לקרא.
סמל אישי של המשתמש
שש משזר

הודעה שלא נקראהעל ידי אחת מהארץ » 19 דצמבר 2014, 00:06

[b]שאלה:
למה מתעסקים רק במחלוקות של הספרדים????? וכי אצל האשכנזים הכל טוב?????????????????????????????????????????
ממש לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!! רק מה.......יש לכם שנאה לספרדים ובגללכם לא בא המשיח וכל הצרות באים רק מהאשכנזים יאללה נמאסתם עלי!!
[/b
אחת מהארץ

הודעה שלא נקראהעל ידי שש משזר » 19 דצמבר 2014, 00:10

אם תמשיכי לדבר גבוהה גבוהה, ולדבר שלא לעניין כלל, תזכי לשם טרול ועוד מעט ניפטר ממך. בהצלחה!
סמל אישי של המשתמש
שש משזר

הודעה שלא נקראהעל ידי אחת מהארץ » 19 דצמבר 2014, 00:14

שש משזר כתב:אם תמשיכי לדבר גבוהה גבוהה, ולדבר שלא לעניין כלל, תזכי לשם טרול ועוד מעט ניפטר ממך. בהצלחה!

ממ קשה לך לקבל את האמת בפרצוף הא?????
טוב, אז תמשיך לחלום שש"ס לא תקבל הרבה מנדטים, בסוף....נתראה אחר כך מעניין מה התגובה שלך תהיה.....הערת אגב, בכל פעם שהיו בחירות הסקרים הראו שש"ס צונחת ובמציאות היה אחרת להזכירך......!!!
אחת מהארץ

הודעה שלא נקראהעל ידי האדמו''ר מאינטרנט » 19 דצמבר 2014, 03:12

שש משזר כתב:
משולש כתב:

גם אני מצטרף, כיהודה ועוד לקרא.

גם אני מצטרף...

דרושים מצטרפים נוספים....
האדמו''ר מאינטרנט

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 19 דצמבר 2014, 03:48

אני מוכן להצטרף.
מקבלים לחם בשקל??
בנוגע לבחירות כל אחד יעשה כמצוות רבותיו
זה לא סלוגן, זו דרך חיים.

(מי שמתלבט מי רבותיו יכול לפנות אלי לצורך שיכנוע)

התגובות בנושא בפורום, הם רק הסבר להוראת רבותיו או שאלות להבהרת דעתם, ולא חלילה להפריך או לשכנע מישהו בניגוד לרבותיו.
סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי האדמו''ר מאינטרנט » 19 דצמבר 2014, 04:07

פעמון זהב ורימון כתב:אני מוכן להצטרף.
מקבלים לחם בשקל??

תזהר,
יאיר לפיד יכתוב עליך שאתה
יאיר לפיד כתב:

וגם יכולים להצטרף אליו
משולש, ושש מושזר....

אז אתה אמור להבהל!!!

לא שאני חלילה חושב בדברי לבזות,
בדיוק הפוך,
אתם אלה שמבזים,
לוקחים דברים רציניים שיצאו מפי קדוש,
כמו שאומר המסילת ישרים שגם דיבורי החול של הצדיקים דברי תורה הם,
וכשמרן רבי אמנון הוציא מפיו "לחם בשקל" ובמיוחד עם המנגינה הסוחפת
הרי דברים אלה הם דברי תורה לכל דבר,
ואשרינו שזכינו לכתוב דברי תורה כאן בפורום...
(אקווה שלא יאשימו אותי בעומס דברי תורה על הפורום, כיון שמשפט זה "לחם בשקל" חוזר על עצמו כמה פעמים)
האדמו''ר מאינטרנט

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 19 דצמבר 2014, 10:00

הלחם בשקל הזה החזיר עשרות אלפים בתשובה ועדיין מחזיר.
כמה אתה החזרת בתשובה, אדמו"ר בגרוש??
הלואי תצליח להחזיר את עצמך בתשובה!
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 19 דצמבר 2014, 10:21

יש אנשים שהתבטאותם לא שווה תגובה (מלבד זו..)
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי mmw » 21 דצמבר 2014, 00:45

יאיר כתב:יש אנשים שהתבטאותם לא שווה תגובה (מלבד זו..)

יאיר ידוע ;)
שנשמע ונתבשר בשורות טובות
סמל אישי של המשתמש
mmw

הודעה שלא נקראהעל ידי רוצה להיות טוב » 21 דצמבר 2014, 02:57

אחת מהארץ כתב:[b]שאלה:
למה מתעסקים רק במחלוקות של הספרדים????? וכי אצל האשכנזים הכל טוב?????????????????????????????????????????
ממש לא!!!!!!!!!!!!!!!!!!! רק מה.......יש לכם שנאה לספרדים ובגללכם לא בא המשיח וכל הצרות באים רק מהאשכנזים יאללה נמאסתם עלי!!
[/b

וואלה, אהבתי!
אפשר לשאול אולי הסברים להתרחשויות נוספות בגין מה הם ארעו ?, או שרק בדברים הקשורים למשיח את בקיאה ?.
רוצה להיות טוב

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 21 דצמבר 2014, 03:16

משולש כתב:הלחם בשקל הזה החזיר עשרות אלפים בתשובה ועדיין מחזיר.

אכן הוא החזיר רבים בתשובה,
אבל כיום ( וגם לא כל כך כיום ) הטא הקדיח תבשילו וזקנותו ביישה את נעוריו,
וכיום לא היית כל כך מסתייג מאדמור האינטרנט.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 21 דצמבר 2014, 04:12

יצחק הספרן כתב:

אבל כיום ( וגם לא כל כך כיום ) הטא הקדיח תבשילו וזקנותו ביישה את נעוריו,

זה שהעלילו עליו עלילות שוא והעמיסו שקרים ע"ג שקרים, לא אומר שהדברים אכן נעשו על ידו ואני ואחרים יודעים את האמת לאמיתה על בורייה, כיון שעקבנו היטב אחרי הדברים ואין בהם ממש, אלא הכל הבל שנובע מאינטרסים שפלים.
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי משיב » 21 דצמבר 2014, 04:48

להרב רבי אמנון יצחק יש הרבה מאד זכויות.
המפלגה שהוא פתח זה כבר היסטוריה.

אז למה לדוש בזה? למה לטחון אם הוא עשה טעויות או לא?
זה לא אקטואלי, לא מועיל לכלום.
וביזוי ת"ח יכול רק להזיק.

לתועלתכם ולתועלת כולנו, הניחו את זה בצד כל אחד ממילא נשאר בדעתו.
משיב

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 21 דצמבר 2014, 05:21

יאיר כתב:
יצחק הספרן כתב:

אבל כיום ( וגם לא כל כך כיום ) שהוא הקדיח תבשילו וזקנותו ביישה את נעוריו,

זה שהעלילו עליו עלילות שוא והעמיסו שקרים ע"ג שקרים, לא אומר שהדברים אכן נעשו על ידו ואני ואחרים יודעים את האמת לאמיתה על בורייה, כיון שעקבנו היטב אחרי הדברים ואין בהם ממש, אלא הכל הבל שנובע מאינטרסים שפלים.

אתן לך אפילו רק דוגמה אחת שתסביר לך שזה לא עלילות!
בעיתונו 'ארבע כנפות' הוא יצא למלחמת חורמה בפלאפונים הכשרים ונגד מארגניהם,
וזה לא היה כתבה בודדת ( שאולי חמקה מעיניו/עיני העורך ) אלא סדרת כתבות שנכתבו בזו אחר זו וחולקו ב"מסירות נפש" נגד כל האיומים והלחצים,
ולהגיד שזה לא היה בידיעתו ( מעבר לזאת אם אני זוכר הוא גם נאם ששום לחצים בעניין לא יכניעו אותו ) זו אפילו לא טענה מבישה, אולי מגוחכת כן,
וזו דוגמה ממעשיו המחפירים,
מבלי לפגוע במעשיו הנפלאים,
אבל זה שהוא הרב, הפוסק, והדיין של עצמו, מביא אותו לדברים שהם הפך ההלכה,
ואם זה היה לעצמו החשיתי, אבל כשהוא מפיץ את הבליו בכל דרך אפשרית נגד גדולי ישראל ( כגון הדוגמה שהבאתי ) כאן כבר לא חולקים כבוד, גם לא לאחד כמו רבי אמנון יצחק !!!.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי שש משזר » 21 דצמבר 2014, 21:02

אולי אתה מסביר למה הוא יצא במתקפה נגד הפלאפונים האלו? או אז תראה ותיווכח, שאם את שיטתו לא נקבל מ"מ שיטתו נבין ואת האיש נצדיק?!!!
סמל אישי של המשתמש
שש משזר

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 21 דצמבר 2014, 22:49

שש משזר כתב:אולי אתה מסביר למה הוא יצא במתקפה נגד הפלאפונים האלו? או אז תראה ותיווכח, שאם את שיטתו לא נקבל מ"מ שיטתו נבין ואת האיש נצדיק?!!!

הטענה שלו היתה שיש דרך לעקוף את הפלאפון הכשר,
ולכן זה כביכול פארסה/בלוף,
אני לפי שיטתו לא הייתי מתקין כספות ולא מערכות אזעקה, כי יש דרך לעקוף זאת, וכל בר דעת מבין שזו טעות,
כנ"ל פה שנפשות רבות הפון הכשר הציל, על אף הפרצות שישנם,
והוא בלעגו על זה ובהראותו את דרכי הפריצה, קירר את חשיבות העניין בניגוד לדעת גדולי ישראל, וזה אחד מהדפקטים של בעלי התשובה ובתוכם רבי אמנון יצחק, שהם יודעים יותר טוב מגדולי ישראל, וכל גדולי ישראל טועים, ( מבחינתו אף הרב עובדיה זצ"ל בכלל ) ורק הם יודעים את האור והדרך,אז כל שפוי אמור להבין במי מדובר ולהתיחס בהתאם.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי אור ישראל » 21 דצמבר 2014, 23:09

יישר כוחו של יענקלה לולו שהעמיד דברים על דיוקם לגבי אלי ישי.
והתנהגות החרפה כלפי ישי שהיה יו"ר ש"ס 14 שנים ויד ימינו של מרן הגר"ע יוסף זצ"ל בלטה כשבלוויה כשהודו לאנשים שליוו את הגר"ע לא הוזכר שמו של מי שהיה יו"ר התנועה במשך 14 שנים. ההתנהגות של תומכי דרעי הרבים היא כפיות טובה לשמה, בניגוד לאיציקוש ישי לא הכפיש את שמו של דרעי לפני הרב עובדיה אלא הצטער מאוד על המאסר של דרעי, והוא בהחלט לא טיפוס של התנהגות כזו שייחס לו "איציקוש".
לא הייתה ליישי בררה, וזה עלול לפגוע קשה בעניין הגושים הפוליטיים כי שתי המפלגות במצבן הנוכחי הן על סף אחוז החסימה.

לגבי הרב רבי אמנון יצחק, ללא קשר לו עצמו, העניין של כח להשפיע גרם לפחות למדנט אחד פחות לכוח של שומרי המצוות וסה"כ גוש הימין והחרדים והדתיים נפגע מהפלגנות עם 5-4 מנדטים פחות ממה שהיה אמור להיות ובגלל זה "יש עתיד" הייתה המפלגה השנייה בגודלה עם כל הכרוך בכך. בקרה של אלי ישי, לא הייתה לו בררה ונקווה שזה לא יפגע בכוח שומרי המצוות בכנסת.
אור ישראל

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 21 דצמבר 2014, 23:30

הבנתי. אתה מתכוין שאם הרב רבי אמנון יצחק התנגד לפלאפונים הכשרים בתחילת דרכם, והצביע על החסרונות שלהם, (והוא לא היה היחיד. אז למה יצאו רק נגדו? אה, זה בגלל הסיבה שאביא בהמשך). זה סימן כבר שהוא "מקדיח תבשילו ברבים", וחוטא ומחטיא...
ומה תגיד על אלו שהקימו את ועדת הכשרות החדשה לתקשורת? ופתאום התברר שהועדה הקודמת עשתה קרטל במשך שנים על חשבון הציבור התמים שפוחד "להקדיח תבשילו". (מאז שהוקמה הועדה החדשה מחירי הסלולאר הכשר ירדו משמונים לעשרים ש"ח לחודש!!)

האם אתה יכול להסביר לי רק למה בדיוק כשהוא פתח מפלגה הוא הפך ל"מקדיח תבשילו"?? האם אין זו הוכחה שהכל היה פוליטיקה מכוערת כדי להכפיש אותו ולבטל את האיום הפוליטי של המפלגה??
את המנדטים לא הוא שרף אלא רשעים אחרים שנלחמו נגדו.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 22 דצמבר 2014, 00:05

אני לא מתכוון להתחיל להתכווח משום שנראה לי שגם אם אביא את כל ההוכחות בעולם, לא אצליח לשכנע את יצחק (בדומה לויכוחים עם מזרוחניקים) כך שחבל לי על הזמן...
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי שש משזר » 22 דצמבר 2014, 01:24

מצטרף לדברי הני תרי צנתרי דדהבא
רבינו משולש ורבינו יאיר שליט"א.

הכו"ח, שש משזר...
סמל אישי של המשתמש
שש משזר

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 22 דצמבר 2014, 04:40

משולש כתב:הבנתי. אתה מתכוין שאם הרב רבי אמנון יצחק התנגד לפלאפונים הכשרים בתחילת דרכם, והצביע על החסרונות שלהם, (והוא לא היה היחיד. אז למה יצאו רק נגדו? אה, זה בגלל הסיבה שאביא בהמשך). זה סימן כבר שהוא "מקדיח תבשילו ברבים", וחוטא ומחטיא...
ומה תגיד על אלו שהקימו את ועדת הכשרות החדשה לתקשורת? ופתאום התברר שהועדה הקודמת עשתה קרטל במשך שנים על חשבון הציבור התמים שפוחד "להקדיח תבשילו". (מאז שהוקמה הועדה החדשה מחירי הסלולאר הכשר ירדו משמונים לעשרים ש"ח לחודש!!)

האם אתה יכול להסביר לי רק למה בדיוק כשהוא פתח מפלגה הוא הפך ל"מקדיח תבשילו"?? האם אין זו הוכחה שהכל היה פוליטיקה מכוערת כדי להכפיש אותו ולבטל את האיום הפוליטי של המפלגה??
את המנדטים לא הוא שרף אלא רשעים אחרים שנלחמו נגדו.

2 דברים.
1. את טענתך למה יצאו נגדו רק כשהו פתח מפלגה גם אני טוען וזה מראה את הדמגוגיה של אלו שיצאו רק בעת פתיחת המפלגה.
2. בתחילת הדרך לא הייתה שום תחרות ויתרה מזו אף חברה לא רצתה לפתוח קו כשר,
ובכדי לפרוץ את מחסום החברות ( שעשו יד אחת בהתנגדותם ) חתמו הסכם עם החברה החידה שהסכימה ואחת הסיבות שהיא הסכימה זה הבלעדיות , ( כמובן שהיה גם עסקן ממולח שהוא זה שפרץ את הדרך והוא גזר קופון והוא לא חסיד גור ) ולאחר שנגמרה הבלעדיות נפתחה הדרך לתחרות בריאה.
נ.ב. לגבי ועדה כזו או אחרת אין לי מושג וזה גם לא רלוונטי לגבי מלחמתו של רבי אמנון יצחק שבכלל לא נלחם על המחיר ( בניגוד ללחם בשקל ) אלא על הצורך וה"בלוף" של הפלפון הכשר
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: [G], טריסקער, יהיה טוב ו־121 אורחים