לראשונה: לא סגן שר, ולא במעמד שר. שר!

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

לראשונה: לא סגן שר, ולא במעמד שר. שר!

הודעה שלא נקראהעל ידי האדמו''ר שליט''א » 18 מרץ 2015, 14:10

יעקב ליצמן לוקח את תיק הבריאות במעמד שר בכיר. ולא סגן.
מה אתם אומרים על התקדים?
סמל אישי של המשתמש
האדמו''ר שליט''א

{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: לראשונה: לא סגן שר, ולא במעמד שר. שר!

הודעה שלא נקראהעל ידי עויבד » 18 מרץ 2015, 14:37

מאיפה לך
אם אתה באמצע תקופה קשה ושואל את עצמך איפה ה׳, תזכור תמיד שגם מורה שותק באמצע מבחן....
סמל אישי של המשתמש
עויבד

הודעה שלא נקראהעל ידי שלמה קוסטליץ » 18 מרץ 2015, 17:27

אתה שואל שאלות על אדמו"רים?
לחתום אינו רשאי שלא לחתום
סמל אישי של המשתמש
שלמה קוסטליץ

הודעה שלא נקראהעל ידי האדמו''ר שליט''א » 18 מרץ 2015, 19:52

יוסי וויס כתב:מאיפה לך

שלמה קוסטליץ כתב:אתה שואל שאלות על אדמו"רים?

כנראה ששלמה מבין מה זה אדמור...
תכלס' אסור לי לגלות הכל מה שאני רואה בשמים. אבל רק דברים שהותרו לפרסום מאחורי הפרגוד הותר לי לפרסם.

דברו, אתם מסכימים עם העובדה הזאת? מקומם? מרגש? מעצבן? משמח? כלום?
סמל אישי של המשתמש
האדמו''ר שליט''א

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי עויבד » 18 מרץ 2015, 19:58

אותי זה דווקא מעצבן כי איך שלא יהיה גור לא עבדה הכי הכי במערכה הזאת ובכל זאת שיקבלו שר מה קרה לכם....????????
אם אתה באמצע תקופה קשה ושואל את עצמך איפה ה׳, תזכור תמיד שגם מורה שותק באמצע מבחן....
סמל אישי של המשתמש
עויבד

הודעה שלא נקראהעל ידי יודע ומבין » 18 מרץ 2015, 21:15

יעקב ליצמן אצל מימרן בקול חי אמר לפני מס' דקות, כי הוא לא ייקח את תיק הבריאות במעמד שר, כפי שנהוג מזה שנים באגודה. גם כעת שקיימת אפשרות לשמש כשר ולהתפטר מהכנסת וכך להכניס את יעקב אשר (ואולי בגלל...)
והמבין יבין!
יודע ומבין

הודעה שלא נקראהעל ידי מסתקרן » 18 מרץ 2015, 21:40

יודע ומבין כתב:יעקב ליצמן אצל מימרן בקול חי אמר לפני מס' דקות, כי הוא לא ייקח את תיק הבריאות במעמד שר, כפי שנהוג מזה שנים באגודה. גם כעת שקיימת אפשרות לשמש כשר ולהתפטר מהכנסת וכך להכניס את יעקב אשר (ואולי בגלל...)

מה פתאום שליצמן יתפטר מהכנסת כדי להכניס את יעקב אשר?!
וכי אגודת ישראל צריכה לשלם את המחיר על המריבות של הליטאים?!
מסתקרן

הודעה שלא נקראהעל ידי פעם חשבתי » 18 מרץ 2015, 22:29

עם כל הכבוד לך,
יעקב אשר בחוץ בגלל המודד הגבוה למנדט, ולא בגלל המריבות. המציאות היא שיש עליה משמעותית במס' המצביעים ליהדוה"ת מהבחירות שלפני שנתיים, ולא ירידה. ובכל זאת השביעי בחוץ בגלל אחוז הצבעה גבוה במדינה.
חברים יקרים, פרשתי מניהול הפורום,
עזרו למנהלים שיחיו לשמור על אופי הפורום מכל משמר!
אנא בטובכם, לרענן מדי פעם את קריאת כללי הפורום - ולהתבטא בויכוחים בכבוד ובהוגנות...

viewtopic.php?f=1&t=2305
סמל אישי של המשתמש
פעם חשבתי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחות של מירי » 18 מרץ 2015, 23:10

האם אין זה ענין של השקפה שביהודות התורה לא לוקחים תפקיד שר?
ומה באמת הבדל בין שר לסגן שר?
אחות של מירי

הודעה שלא נקראהעל ידי מסתקרן » 18 מרץ 2015, 23:17

פעם חשבתי כתב:עם כל הכבוד לך,
יעקב אשר בחוץ בגלל המודד הגבוה למנדט, ולא בגלל המריבות. המציאות היא שיש עליה משמעותית במס' המצביעים ליהדוה"ת מהבחירות שלפני שנתיים, ולא ירידה. ובכל זאת השביעי בחוץ בגלל אחוז הצבעה גבוה במדינה.

לא נכון!
אילולא מריבות הליטאים יעקב אשר היה בפנים למרות אחוז ההצבעה הגבוה, העליה במספר המצביעים אינה מבטאת את הריבוי הטבעי.
מסתקרן

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 19 מרץ 2015, 22:57

מסתקרן כתב:
פעם חשבתי כתב:עם כל הכבוד לך,

לא נכון!
אילולא מריבות הליטאים יעקב אשר היה בפנים למרות אחוז ההצבעה הגבוה, העליה במספר המצביעים אינה מבטאת את הריבוי הטבעי.

משאלת לב בלי שום גיבוי ושום מקור.
אולי תציג בפנינו את הנתונים על הריבוי הטבעי של ג' עד היום ונראה האם עליה של 17.000 קולות תוך שנה ושמונה חדשים זה לא נחשב ריבוי מספק.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי טוב לי » 19 מרץ 2015, 23:04

מה שברור ולא על סמך ספקולציות היא העובדה שחסרו פחות משבעת אלפים קולות בשביל השביעי. וזה למרות אחוז ההצבעה הגבוה.
מה שעוד ברור זה שלפחות עשרת אלפים איש ליטאים לא הצביעו ג' בגלל מריבות פנימיות.
עכשיו תעשה אחד ועוד אחד.
סמל אישי של המשתמש
טוב לי

הודעה שלא נקראהעל ידי ברוך » 19 מרץ 2015, 23:45

אני לא כל כך מבין את הדיון, אובדן המנדט השביעי ורמת הגידול במספר הקולות קשורים בעיקר בדברים הבאים:
1. אחוזי ההצבעה: לפי נתוני האמת, אם אחוזי ההצבעה היו כמו בפעם הקודמת (66.5%) או אפילו 69%, היו עוברים בריווח של ממש, בניגוד לפעם הקודמת שעברו רק בקושי.
2. אם אלי ישי היה עובר את אחוז החסימה, גם עם כל 'בני תורה' (לא ברור לי, לא חישבתי עדיין) לא היו עוברים, האם גם אז היו אומרים שזה בגלל בני תורה.
3. ס"ס הגידול של הקולות היה גדול יותר מהגידול הטבעי דבר שנחשב מפתיע לגמרי. והוא פרי עבודתם של אנשי אליעזר סורוצקין מאיר פרוש ובעיקת אנשי דגל המתנגדים לאנשי בני תורה.
4. הגדיול במצביעים לפי רוב הפרשנים הוא בעיקר בגלל ההתנגדות הגדולה והקביעה של מרן הגר"ש שההצבעה לג' הי בבחינת 'מסייע', שזה גרם לאנשי ג' להתגייס באופן חסר תקדים כך שהם הביאו לפחות 15000 קולות וקיזזו כ15000 קולות של אנשי 'בני תורה'.
4. ב' למשל, הכנס ביום ד' בו השתתפו לטענת הממעיטים 40,000 זה אך ור כנגד אנשי בני תורה, וזה הביא אותם (את אנשי ג הליטאים) לאטרף של פעילות.
5.אתם צריכים להבין שכפי שהופי במאמרים ב'הפלס' סבור מרן הגר"ש שאנשי ג' כולם הם עוברי עבירה משום שהם לדעתו תומכים בגיוס. כך שלדעתי אנשי בני תורה בשלב הזה נחלקים על החסידים כמו על הליטאים.
6. לדעתי לא היה מטרה למרן הגר"ש לפגוע בג', אלא להורות לשמועי לקחו כדת מה לעשות.
ברוך

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 20 מרץ 2015, 12:03

ברוך כתב:אני לא כל כך מבין את הדיון, אובדן המנדט השביעי ורמת הגידול במספר הקולות קשורים בעיקר בדברים הבאים:
1. אחוזי ההצבעה: לפי נתוני האמת, אם אחוזי ההצבעה היו כמו בפעם הקודמת (66.5%) או אפילו 69%, היו עוברים בריווח של ממש, בניגוד לפעם הקודמת שעברו רק בקושי.
2. אם אלי ישי היה עובר את אחוז החסימה, גם עם כל 'בני תורה' (לא ברור לי, לא חישבתי עדיין) לא היו עוברים, האם גם אז היו אומרים שזה בגלל בני תורה.
3. ס"ס הגידול של הקולות היה גדול יותר מהגידול הטבעי דבר שנחשב מפתיע לגמרי. והוא פרי עבודתם של אנשי אליעזר סורוצקין מאיר פרוש ובעיקת אנשי דגל המתנגדים לאנשי בני תורה.
4. הגדיול במצביעים לפי רוב הפרשנים הוא בעיקר בגלל ההתנגדות הגדולה והקביעה של מרן הגר"ש שההצבעה לג' הי בבחינת 'מסייע', שזה גרם לאנשי ג' להתגייס באופן חסר תקדים כך שהם הביאו לפחות 15000 קולות וקיזזו כ15000 קולות של אנשי 'בני תורה'.
4. ב' למשל, הכנס ביום ד' בו השתתפו לטענת הממעיטים 40,000 זה אך ור כנגד אנשי בני תורה, וזה הביא אותם (את אנשי ג הליטאים) לאטרף של פעילות.
5.אתם צריכים להבין שכפי שהופי במאמרים ב'הפלס' סבור מרן הגר"ש שאנשי ג' כולם הם עוברי עבירה משום שהם לדעתו תומכים בגיוס. כך שלדעתי אנשי בני תורה בשלב הזה נחלקים על החסידים כמו על הליטאים.
6. לדעתי לא היה מטרה למרן הגר"ש לפגוע בג', אלא להורות לשמועי לקחו כדת מה לעשות.

1. האם לא היה סיכוי לשמיני עם אחוז הצבעה כמו פעם קודמת?
5. הם נתלים בויזניץ כדי להראות שהחסידים כן מתנגדים לגיוס. (שטות אוילית שרק שטופי מח מפלג השבבניקים יכולים לקנות).
סמל אישי של המשתמש
משולש

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: [G], zxc, אני פה, האמת, המוזיקאי, ועד, חסיד ליובאוויטש, יעבץ, מחנך, מרן ראש הממשלה שליט''א, משה 10, משולש, עלה זית, פעמון זהב ורימון, רביזון, שבתי, שמחת החיים ו־141 אורחים