חובה להכנס, צביעות גלויה

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, yehuda, המפצח

Re: חובה להכנס, צביעות גלויה

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי עדיף » 30 יולי 2017, 15:48

יש אינטרס חרדי שהערבים יקבלו יותר, כי כך אי אפשר להפלות את החרדים. לולא הערבים הקריטריונים היו משתנים לרעתנו הרבה יותר. לכן גם אם הם יקחו 80% זה עדיין עדיף לנו מאשר הם יקבלו 0% ואת כל ה100% יקבלו רק נכים יוצאי צבא וכדומה.
טוב אין לי יותר כעת מה לכתוב, ולהתראות בתגובה באשכול אחר.
ברי עדיף

{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 30 יולי 2017, 20:19

טוב, אני רואה שהשמאלנים כבר הצליחו להפוך גם פה את הערבים למסכנים..
זה שהערבים מקבלים הרבה יותר מאיתנו זה ברור וידוע לכל.
זה שהם מקבלים קצבת שאירים וילדים למרות שהם נהרגו בפיגועי התאבדות, זה גם ברור וידוע לכל.

למרות זאת בוחר כותב מכתב התגובה להתעלם מזה ולהאשים אותנו שאנחנו לא נותנים מספיק לערבים, בושה !!
אנא עבדא דקודשא בריך הוא!
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 31 יולי 2017, 10:23

גאליציינער כתב:טוב, אני רואה שהשמאלנים כבר הצליחו להפוך גם פה את הערבים למסכנים..
זה שהערבים מקבלים הרבה יותר מאיתנו זה ברור וידוע לכל.
זה שהם מקבלים קצבת שאירים וילדים למרות שהם נהרגו בפיגועי התאבדות, זה גם ברור וידוע לכל.

למרות זאת בוחר כותב מכתב התגובה להתעלם מזה ולהאשים אותנו שאנחנו לא נותנים מספיק לערבים, בושה !!

פערל ווערטער
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד

ושוב צביעות נוספת של האום של תמיכה ברוצחים

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 01 אוגוסט 2017, 11:32

לעומת מלחמתם בישראל המתגוננת מרוצחים.

ולסיפור התורן;האו''ם שילם ב-2016 מיליוני דולרים למקורבי אסד

זרועות שונות של האו"ם, כך דווח הבוקר (יום ג') באתר "בלומברג", העבירו לגופי ממשל סוריים ולמקורביו של הנשיא מדמשק בשאר אל-אסד, כולל אשתו ובן דודו, סכומי כסף שעולים לכדי 18 מיליון דולר לפחות בשנה שעברה. חלקם מאותם אישים "מככבים" ברשימות השחורות של האיחוד האירופי וארה"ב, ונתונים לעיצומים כלכליים כבדים.
האו"ם אינו מחויב לעיצומים של מדינות החברות בו, ומועצת הביטחון כשלה בעבר לנקוט פעולות חמורות נגד הסורים בעקבות הווטו שהטילה רוסיה. אולם הגילוי הזה יכול עוד לערער את האמון של הקהילה הבינלאומית בגוף העולמי, שאינו מצליח למלא את יעדיו לשמור על השלום והביטחון.

כך למשל, חוזים בתחום התקשורת נחתמו עם ראמי מח'לוף, בן דודו של אסד. בנוסף, צוות אנשי האו"ם שילמו חשבון בסך 9.5 מיליון דולר במלון "ארבע העונות" בדמשק, שמצוי בבעלות חלקית של משרד התיירות הסורי. חלק מכספי האו"ם, כך צוין בדו"ח הרכישות השנתי ל-2016 של הארגון הבינלאומי, הועבר לקרן צדקה שהקימה אשתו של הרודן הסורי, אסמה.

"כל כסף שמגיע לאסד ולבעלי הברית שלו מראה שהאו"ם אינו נטול פניות, אלא למעשה מסייע לשחקן הגדול ביותר בסכסוך", ביכתה את הגילוי הזה קתלין פלון, דוברת "קמפיין סוריה".

באו"ם טוענים כי במדינה כמו סוריה, קשה להגיע להסכמים כלכליים או שירות כלשהם מבלי להגיע איכשהו לחברות שנמצאות בבעלות הממשל. בנוסף, מעטים המקומות שבהם הארגון הבינלאומי יכול לשכן את אנשיו בבירה הסורית שנחשבים בטוחים יחסית, ואשר אינם קשורים לנשיא אסד.

מח'לוף למשל נמצא ברשימה השחורה של ארה"ב מאז 2008, ובבעלותו נמצאים כמה חברות תקשורת שארגוני או"ם שונים, ובהם יוניס"ף וסוכנות הפליטים, חתמו עמן על חוזים. הוא נחשב לאחד האנשים החזקים בכלכלה הסורית, והטענה היא שכל מי שמעוניין לגרוף רווחים כספיים במדינה צריך לעבור דרכו.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

Re: ושוב צביעות נוספת של האום של תמיכה ברוצחים

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 01 אוגוסט 2017, 12:38

יצחק הספרן כתב:לעומת מלחמתם בישראל המתגוננת מרוצחים.

ולסיפור התורן;האו''ם שילם ב-2016 מיליוני דולרים למקורבי אסד

זרועות שונות של האו"ם, כך דווח הבוקר (יום ג') באתר "בלומברג", העבירו לגופי ממשל סוריים ולמקורביו של הנשיא מדמשק בשאר אל-אסד, כולל אשתו ובן דודו, סכומי כסף שעולים לכדי 18 מיליון דולר לפחות בשנה שעברה. חלקם מאותם אישים "מככבים" ברשימות השחורות של האיחוד האירופי וארה"ב, ונתונים לעיצומים כלכליים כבדים.
האו"ם אינו מחויב לעיצומים של מדינות החברות בו, ומועצת הביטחון כשלה בעבר לנקוט פעולות חמורות נגד הסורים בעקבות הווטו שהטילה רוסיה. אולם הגילוי הזה יכול עוד לערער את האמון של הקהילה הבינלאומית בגוף העולמי, שאינו מצליח למלא את יעדיו לשמור על השלום והביטחון.

כך למשל, חוזים בתחום התקשורת נחתמו עם ראמי מח'לוף, בן דודו של אסד. בנוסף, צוות אנשי האו"ם שילמו חשבון בסך 9.5 מיליון דולר במלון "ארבע העונות" בדמשק, שמצוי בבעלות חלקית של משרד התיירות הסורי. חלק מכספי האו"ם, כך צוין בדו"ח הרכישות השנתי ל-2016 של הארגון הבינלאומי, הועבר לקרן צדקה שהקימה אשתו של הרודן הסורי, אסמה.

"כל כסף שמגיע לאסד ולבעלי הברית שלו מראה שהאו"ם אינו נטול פניות, אלא למעשה מסייע לשחקן הגדול ביותר בסכסוך", ביכתה את הגילוי הזה קתלין פלון, דוברת "קמפיין סוריה".

באו"ם טוענים כי במדינה כמו סוריה, קשה להגיע להסכמים כלכליים או שירות כלשהם מבלי להגיע איכשהו לחברות שנמצאות בבעלות הממשל. בנוסף, מעטים המקומות שבהם הארגון הבינלאומי יכול לשכן את אנשיו בבירה הסורית שנחשבים בטוחים יחסית, ואשר אינם קשורים לנשיא אסד.

מח'לוף למשל נמצא ברשימה השחורה של ארה"ב מאז 2008, ובבעלותו נמצאים כמה חברות תקשורת שארגוני או"ם שונים, ובהם יוניס"ף וסוכנות הפליטים, חתמו עמן על חוזים. הוא נחשב לאחד האנשים החזקים בכלכלה הסורית, והטענה היא שכל מי שמעוניין לגרוף רווחים כספיים במדינה צריך לעבור דרכו.

ולהמחיש את הצביעות,
יש ארגון שמביא את ההרוגים ה"פלסטינים" המתועדים במסמכים (כי לא מתועדים יש הרבה יותר) שנהרגו ב6 שנים האחרונות של משטר אסד וזה הרבה יותר מכלל ה"פלסטינים" כולל מחבלים רוצחים ש"נהרגו" במדינת ישראל מאז שנת תש"ח,
וזה ממחיש מעט מצביעות העולם בניצוחו של האו"ם,
ולדברים עצמם;
מכון לונדוני:3542 פלסטינים נהרגו בסוריה,1621 עצורים ו-300 נעדרים.

*- מכון לונדוני:3542 פלסטינים נהרגו בסוריה,1621 עצורים ו-300 נעדרים.
31.07.17 11:20 נכתב ע”י NzivNet

קבוצת הפעולה לטובת הפלסטינים הסורים היושבת בלונדון מפרסמת מספרים עגומים באשר למחיר ששלמו הפליטים הפלסטינים במהלך 6 שנות המרד בסוריה.
על פי המידע והמסמכים הנמצאים בידי הארגון נהרגו עד כה במהלך המרד הסורי 3542 פלסטינים מתוכם 1147 נהרגו כתוצאה מהפצצות ישירות על מקומות מגוריהם על ידי צבא סוריה והחיזבאללה וכוחות דאעש בעוד ש-900 נוספים נהרגו במהלך הקרבות ברחבי המדינה.

465 פלסטינים מתו בתוצאה מעינויים שעברו בבתי הכלא של משטר אסד ו-195 פליטים פלסטינים מתו מרעב ואי אפשרות לקבל טיפול רפואי הולם לבעיותיהם רובם כתוצאה מהמצור שהוטל על מחנה הפליטים ירמוק באזור דמשק.

קבוצת העבודה טוענת כי יש בידה 1621 שמות של פלסטינים הנמצאים במעצר בבתי כלא סורים אך היות וממשלת סוריה לא מספקת נתונים אודות העצורים בבתי הכלא שלה סביר שהמספר הרבה יותר גבוה . כמו כן יש בידם 300 שמות של פלסטינים שעקבותיהם לא נודעו והמשפחות חוששות לפנות לשלטונות שמא שרותי הביטחון יפגעו בהן. יותר ממחצית הנעדרים נמנים על תושבי מחנה הפליטים ירמוק.

כמו כן מאשימה הקבוצה גורמים בסוריה הנוהגים לחטוף ולהעלים פליטים פלסטינים כדי לשחררם מאוחר יותר תמורת דמי כופר .
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 03 אוגוסט 2017, 19:12

נאסרה בניית בית כנסת באוסטרליה בנימוק: יעד פוטנציאלי לטרור

נאסרה בניית בית כנסת באוסטרליה בנימוק: יעד פוטנציאלי לטרור.

בית הכנסת היה צפוי להיבנות בפרבר של סידני, אך המועצה המקומית אסרה זאת בטענה של חשש לפגיעה בתיירים. ראש הקהילה היהודית המקומית: "זו החלטה חסרת תקדים"

מועצה מקומית באוסטרליה אסרה בניית בית כנסת בבונדיי, פרבר של העיר סידני, בטענה כי מדובר ביעד טרור פוטנציאלי. המהלך עורר תגובות קשות בקרב המנהיגים הדתיים באזור, שאמרו כי זו החלטה שהיא תוצאה של כניעה לאסלאם הקיצוני, וכי מדובר בתקדים מסוכן.
ההחלטה, שהכתה בקהילה היהודית הוותיקה ביישוב, נתמכה בידי החלטת בית המשפט, שקבע כי יש להעלות את רמת הבטיחות בשדות תעופה ובמקומות ציבוריים מחשש לפיגועים. זאת, לאחר שסוכל בשבת ניסיון לפוצץ פצצה במטוס בנמל תעופה ביבשת, ולהפילו. ארבעה בני אדם נעצרו בפשיטות משטרתיות בפרברי סידני בחשד שתכננו את הפיגוע, ומפקד המשטרה הודיע כי המניע הוא טרור איסלאמי.
בית המשפט לענייני איכות הסביבה אישר את החלטת המועצה לאסור את בניית בית הכנסת, שעתיד היה להבנות מאות מטרים בלבד מחוף בונדיי, אחד החופים המפורסמים ביותר באוסטרליה, מחשש לפגיעה בתיירים ובתושבים מקומיים.
באופן אירוני, המועצה ובית המשפט השתמשו בהערכת הסיכונים שהוצגו בעיצוב בית הכנסת, שכלל תכנון שככל הנראה לא היה בטיחותי מספיק בפני סיכונים ביטחוניים. עם זאת, על פי המועצה, אם יעשה שינוי בעיצוב הבניין על מנת להתאים אותו לתנאי הבטיחות הנדרשים, הוא לא יהיה נאה מספיק.
מנהיגים היהודיים באזור הזדעזעו בעקבות ההחלטה, המגבילה עבורם את חופש הדת, וזאת משום שהם מהווים מטרה לפשעי שנאה בידי מוסלמים קיצוניים.
ראש הקהילה היהודית המקומית אמר כי המועצה ובית המשפט פגעו בחופש הדת, ובכך העניקו פרס לטרור. "ההחלטה הינה חסרת תקדים", אמר הרב יהורם אולמן לאתר החדשות news.com.au האוסטרלי.
"ההשלכות של המהלך הן עצומות. הוא מעיד על כך שיהודי לא יכול להתקיים באזורים מיושבים. הפעולה הזו עלולה לפגום בפעילות הקהילה היהודית בסידני ואף בכל אוסטרליה ולבסוף אף להעצים את הטרור ביבשת".
מנכ"ל מועצת הנציגים היהודית במדינת ניו סאות' ווילס, ויק אלחדף, אמר כי הוא מעולם לא שמע על קבוצה דתית אחרת שנלקחה ממנה הרשות לקיים את פולחנה הדתי בעקבות איום של פלגים קיצוניים, והוסיף כי מדובר בתקדים מסוכן. "זהו יום עצוב מאוד בעבור אוסטרליה אם אוכלוסייה מבוססת שצריכה מקום להתפלל בו, לא מקבל אישור לבנות אותו", הוא אמר.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 06 אוגוסט 2017, 08:23

חשמל כשר אבל יקר

האם תחנות כוח פרטיות שיספקו "חשמל כשר" יוקמו בשכונות ובערים חרדיות על חשבוננו? • תוכנית חדשה במגזר החרדי עלולה לייקר את מחירי החשמל לכלל הציבור • ההערכה: רצונו של נתניהו לשמור על הקואליציה עשוי להביא לאישור התוכנית

מתווה חדש, המנוסח בתיאום עם חברי כנסת מטעם מפלגת יהדות התורה, מבקש להקים בערים ובשכונות חרדיות תחנות כוח פרטיות קטנות — שיוזנו בדלק יקר וינותקו מהרשת הארצית בשבתות — במטרה לספק לתושבים "חשמל כשר". ומה הם מציעים לעשות לגבי העלויות? להוסיף לתעריף החשמל שמשלם כלל הציבור. הסיבה, לטענתם: "כדי למנוע אפליה".

התוכנית החדשה של הוועדה לענייני אנרגיה בשבת — המורכבת מעסקנים חרדים, חלקם בולטים ומוכרים מאוד במגזר — מקודמת בתיאום עם חברי כנסת ממפלגת יהדות התורה: יו"ר ועדת הכספים בכנסת ח"כ משה גפני ויו"ר ועדת המדע ח"כ אורי מקלב, המעוניינים בהמשך להביאה לאישור הממשלה. גורם פוליטי העריך שבמצב הנוכחי של החקירות נגד ראש הממשלה נתניהו — ורצונו לשמר את יציבות הקואליציה — סיכוייה של ההצעה בממשלה גבוהים מהרגיל.

לאורך שנים טוענים החרדים כי החשמל שזורם בישראל בשבתות וחגים אינו כשר. הסיבה: גם אם החשמל מופעל עוד בערב שבת, או לחלופין באמצעות שעון שבת — בתחנות הכוח עובדים בזמן זה יהודים, ובמהלך השבת משתנה הפעלת התחנות על פי שיקולים כלכליים שונים. מערך הזרמת הגז טבעי לתחנות מהווה גם הוא בעיה מבחינתם, כיוון שגם הוא מפועל בידי יהודים.

"בראי הצרכנים שומרי המסורת, מדובר בחילול שבת באופן השולל את אפשרותם להשתמש בחשמל בשבת ובמועדי ישראל, או לחלופין מאלץ אותם להתפשר על צו מצפונם ואמונתם הדתית", נכתב במסמך שהכינה הוועדה במתווה של הצעת החלטה לממשלה.

אז מה הפתרון המוצע? בכל שכונה ויישוב שבהם יש רוב מובהק של שומרי מסורת יוקמו תחנות כוח פרטיות קטנות. אלה יחוברו מצד אחד לרשת הארצית, ומהצד השני לרשת סגורה של אותו יישוב. במהלך השבוע הן יופעלו בגז טבעי "רגיל" — באמצעות מערכת צינורות שגם אותה יהיה צורך להרים ולממן — ואילו בשבתות ובחגים הרשת הפנימית תקבל "חשמל כשר" רק מהתחנות הפנימיות, שיופעלו באופן אוטומטי. התחנות ינותקו גם מרשת חלוקת הגז הטבעי הלא כשרה (אתם מכירים גז טבעי כשר ולא כשר??? אני מכיר גז טבעי בעיר ערד ששם יש קרטל שכל העיר סובלת משוד לא חרדי זה, ושקט ודממה הזעקה לא נשמעת, אבל כאן ממציאים בדיה דמיונית לצורך הסתה שקרית ודמגוגית י.ה) ויופעלו באמצעות גז טבעי דחוס שמחירו גבוה פי 3-2 ממחיר הגז הטבעי ה"רגיל". ההצעה כוללת רשימה של יישובים ושכונות שבהם יוקמו התחנות הפרטיות, בהם אלעד, בני־ברק, ביתר־עילית, בית־שמש, ירושלים, מודיעין־עילית ועוד.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 06 אוגוסט 2017, 13:10

נא יותר הסבר על ידיעה זו בעניין החשמל הכשר.
האם יש בזה משהו או שזה סתם ידיעה שקרית לצרכי הסתה
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 06 אוגוסט 2017, 14:49

ג"כ מה הסיפור בערד שרמזת בין השורות...
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 06 אוגוסט 2017, 15:57

גאליציינער כתב:ג"כ מה הסיפור בערד שרמזת בין השורות...

בערד יש חברה (עם אינני טועה עירונית) עם קרטל גז ולשום חברה אחרת ממנה לא נותנים דריסת רגל גם אם הוא יבנה מתקן לבלוני גז לפי כל תקני הבטיחות,
והם לוקחים יקר בהרבה גם מהתעריפים הכי יקרים בארץ,
ועד היום אף אחד לא הצליח למגר אותם בכדי לתת ולו דריסת רגל קטנה לאיזו שהיא חברת גז אחרת,
וכאן בעוול הזה התשקורת ממלאת פיה מים.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 06 אוגוסט 2017, 16:14

כיום אפשר מבחינה חוקית שכל בנין יזמין לבד חברת גז לאותה בנין, א"כ איך ישנה קרטל גז שמה ?
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 06 אוגוסט 2017, 22:50

גאליציינער כתב:כיום אפשר מבחינה חוקית שכל בנין יזמין לבד חברת גז לאותה בנין, א"כ איך ישנה קרטל גז שמה ?

שם זו חברה שקיבלה לפני אולי עשרות שנים בלעדיות (זה גז טבעי ולא גז ממיכלים\משאיות) ומאז ועד היום אף אחד לא הצליח לשבור קרטל זה.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 06 אוגוסט 2017, 22:57

מכל דבר באידישקייט עושים כסף די נמאס. ממעוכבי שידוכים עושים כסף (40 יום בעמוקה), מתקשורת כשרה עושים כסף, מחשמל בשבת עושים כסף , מהשגחה טובה עושים כסף, מנסיעה לאומאן עושים כסף, כסף כסף כסף די נמאסתם!

לפני כמה שבועות עשיתי ב"ה בר מצוה באותו יום כמה טלפונים מתקשרים אלי מכמה ארגוני חסד שאני אתרום לכבוד הבר מצוה כסף, את המידע כמובן הם לוקחים מתוכנת "אגרון", מה זה נראה לכם הגיוני להפוך את כל היהדות שלנו למסחרה אחד גדולה.
נערך לאחרונה על ידי אני פה בתאריך 06 אוגוסט 2017, 23:11, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 06 אוגוסט 2017, 23:05

זהו נדב גלאון, הבן של זהבה גלאון...

נדב הוא יקיר הברז'ה שעוטפת דואגת ומגוננת עליו.

הוא גם שימש כיועץ התקשורת לשר אבישי ברוורמן, ח"כ בנימין בן אליעזר וח"כ אראל מרגלית.

הוא גם הוא עבד בתנועת "One Voice” שמימנה את ארגון v2015 הכאילו א-פוליטי שניסה להפיל את נתניהו בבחירות 2015, שם הוא ניהל את מחלקת קשרי הממשל והדוברות. אגב הידעתם שבנו של אבו-מאזן הוא גם יועץ בכיר לארגון ....?

אז כעת נדב גלאון ממנכ"ל את חברת לאופר-גלאון GLPR, שהיא חברה לייעוץ תקשורת המתמחה במגזר הציבורי.
בין לקוחות המשרד נמצא את ארגון השמאל הקיצוני
"שלום עכשיו"

כמו גם עיריית תל-אביב, עיריית חדרה, עריית רמת גן, רשות המים וגם...גם הרשות השניה לטלוויזיה ורדיו...

כעת חמודים, מי יתחיל לבדוק ואולי לחקור כיצד זכה המשרד של "הבן של" בייעוצים לעיריות, לגופים ציבורים ולרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו...וכיצד לא שמענו על תחקירים או בדיקות של הנושא בטלוויזיה או...ברדיו...
לא שווה בדיקה דרוקר? לא חקירה, לא האשמה חס-וחלילה. בדיקה. בכל זאת יש במקרה מקום לעניין ציבורי ונראות ציבורית....

ומה היה קורה לו יאיר נתניהו היה משמש כדוברם של חברי כנסת מהימין ומקבל על כך כסף?
מה היה קורה אם הוא היה מנהל לדוגמא את מחלקת קשרי הממשל והדוברות של תנועת ישראל "ישראל שלי" או של "אם תרצו",
והאם היה כאן רעש או דממה לו היה מקים חברת ייעוץ שהיתה מקבלת המון כסף, אבל המון כסף מלקוחות כגופים ציבוריים, עיריות או אפילו גורמי תקשורת כמו "ישראל היום" או "ערוץ 20" ?

ובכלל האם לעזאזל היתם צריכים אותי בכדי לספר לכם על כך או שאת האינפורמציה היתם מקבלים מכל ערוצי הטלוויזיה הרדיו העיתונות והפרשנים השונים שהיו מפמפמים לכם את הידיעה ללא הרף ובצורה מוטה?

=== קול העם ===
עושים תקשורת אחרת !!!
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי יהודה חסיד » 07 אוגוסט 2017, 00:53

אני פה כתב:מכל דבר באידישקייט עושים כסף די נמאס. ממעוכבי שידוכים עושים כסף (40 יום בעמוקה), מתקשורת כשרה עושים כסף, מחשמל בשבת עושים כסף , מהשגחה טובה עושים כסף, מנסיעה לאומאן עושים כסף, כסף כסף כסף די נמאסתם!

לפני כמה שבועות עשיתי ב"ה בר מצוה באותו יום כמה טלפונים מתקשרים אלי מכמה ארגוני חסד שאני אתרום לכבוד הבר מצוה כסף, את המידע כמובן הם לוקחים מתוכנת "אגרון", מה זה נראה לכם הגיוני להפוך את כל היהדות שלנו למסחרה אחד גדולה.

ואיך אמר הרה"ק מפרימשלאן זי"ע תסחוט את הכסף של יהודים ותראה שיוצא מהם מצות.
ולגופו של ענין, אל תאשים את היהדות ואת היאידישקייט בענינים שהיא לא אשמה
מכל דבר בעולם עושים כסף, ואין צריך להאריך אז כמובן שכציבור חרדי החרדים עושים מענינים חרדים (שהם במילים אחרות אידישקייט) אבל זה לא קשור לאידישקייט.
שנית, אתה מכליל פה ענינים שונים ורבים שאין להם קשר. צדקה (מעוכבי שידוכים) הוא כסף נכון, רק מאיפה יהיה להם לתת לכל העניים. תקשורת, חשמל, השגחה, הכל עולה כסף ועל הכל יש כאלו שעובדים ומזיעים למען זה, אז אתה טוען שיכולים לקחת פחות כסף, אזלך תקים גם אתה ארגון ותזיע כמוהם, ותציל את היודישקייט בדורינו כמוהם ואח"כ תקח פחות כסף.
נסיעה לאומן זה עסק נטו לא קשור לאידישקייט (לא מדבר על הנסיעה ח"ו אלא על העסק שבה)
אימתי קאתי מר, לכשיפוצו מעינותיך חוצה
סמל אישי של המשתמש
יהודה חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 07 אוגוסט 2017, 00:57

לא האשמתי את האידישקייט, האשמתי את מי שמכל דבר עושה כסף, ומחלל את האידשקייט. אכן הדוגמא של קופת העיר לא במקומה. אך בכל השאר אני עומד מאחרי כל מילה.

המשנה שאל תהפוך את התורה לקרדום להפוך בה כמדומה עולה גם על העסקנות שסביב התורה. ודו"ק.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 07 אוגוסט 2017, 01:11

אני פה כתב:לא האשמתי את האידישקייט, האשמתי את מי שמכל דבר עושה כסף, ומחלל את האידשקייט. אכן הדוגמא של קופת העיר לא במקומה. אך בכל השאר אני עומד מאחרי כל מילה.

המשנה שאל תהפוך את התורה לקרדום להפוך בה כמדומה עולה גם על העסקנות שסביב התורה. ודו"ק.

נכון, ולכן תיקון קטן לא היה מזיק לך: "יש אנשים שמכל דבר עושים כסף, גם מדברים באידישקייט."

ולגופו של עניין, איני חושב שקרטל אתרוגים או הכשרים, הוא יותר מושחת מכל קרטל אחר שהולך בשוק.

מי שמנצל את הציבור ועושק אותם הוא מושחת (כמובן שמדובר באופן שזה באמת ניצול, הרי אף אחד לא כועס על זה שבחוף הים עולה עשר שקל ארטיק קרח, וכדומה). ולא משנה במה הוא עושק אותם, האם בחשמל כשר או בחשמל טרף.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי יהודה חסיד » 07 אוגוסט 2017, 01:12

אני לא אמשיך להתכווכח, וזה ההודעה האחרונה שלי בנושא בע"ה.
אני פה כתב:אך בכל השאר אני עומד מאחרי כל מילה.

יהודה חסיד כתב:תקשורת, חשמל, השגחה, הכל עולה כסף ועל הכל יש כאלו שעובדים ומזיעים למען זה, אז אתה טוען שיכולים לקחת פחות כסף, אזלך תקים גם אתה ארגון ותזיע כמוהם, ותציל את היודישקייט בדורינו כמוהם ואח"כ תקח פחות כסף.

ואגב, מזל טוב על הבר מצוה
סמל אישי של המשתמש
יהודה חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 07 אוגוסט 2017, 01:16

אתם צודקים כל מי שמנצל את הציבור בכל דבר שהוא הוא מושחת. אך כשזה בא מאדם הירא לדבר ה' זה מגעיל, וכל שכן כשזה מגיע מטעם ועדות רבנים והמימסד שכביכול באים לשפר לך את המצב של האידשקייט שלך כמו בהכשרים וכדו' ועושים עליך קופה אז זה דוחה בהחלט וגובל בחילול ה', "נשאת ונתת באמונה" חל על כולם. וגם אני גמרתי להיום לילה טוב.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 07 אוגוסט 2017, 01:22

אני פה כתב:אתם צודקים כל מי שמנצל את הציבור בכל דבר שהוא הוא מושחת. אך כשזה בא מאדם הירא לדבר ה' זה מגעיל, וכל שכן כשזה מגיע מטעם ועדות רבנים והמימסד שכביכול באים לשפר לך את המצב של האידשקייט שלך כמו בהכשרים וכדו' ועושים עליך קופה אז זה דוחה בהחלט וגובל בחילול ה', "נשאת ונתת באמונה" חל על כולם. וגם אני גמרתי להיום לילה טוב.

ויותר מגעיל לדבר לשון הרע הגובל בהוצאת שם רע על הכשרים שכל בית ישראל סומכים את ידיהם עליהם, ועל ועדות רבנים שעושים מלאכתם באמונה וכל הציבור החרדי נשמע להוראותיהם.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי יהודה חסיד » 07 אוגוסט 2017, 01:23

משולש,
כה לחי
סמל אישי של המשתמש
יהודה חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 07 אוגוסט 2017, 01:26

משולש יקר אתה האחרון שתטיף מוסר על דיבורי לשון הרע ורכילות וביזיון ת"ח בפורום. והמבין יבין. אנא תסתכל רק בנושא שלנו של "הצבועים" ותגלה כמה לשון הרע שפכת על כל חוג שלא מצא חן בעיניך, קשוט עצמך תחילה.
נערך לאחרונה על ידי אני פה בתאריך 07 אוגוסט 2017, 01:34, נערך 2 פעמים בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי יהודה חסיד » 07 אוגוסט 2017, 01:29

זה כבר אישי, הוא אמר דברים צודקים, אל תסתכל בניק
סמל אישי של המשתמש
יהודה חסיד

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 07 אוגוסט 2017, 01:33

גם את אל תהיה "חסיד" הרבה, אתה הראשון שכתבת על נושא כשרות תנובה שמישהו השתלט שם וכו' בבקשה שב בשקט.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 07 אוגוסט 2017, 01:38

אני פה כתב:משולש יקר אתה האחרון שתטיף מוסר על דיבורי לשון הרע ורכילות וביזיון ת"ח בפורום. והמבין יבין. אנא תסתכל רק בנושא שלנו של "הצבועים" ותגלה כמה לשון הרע שפכת על כל חוג שלא מצא חן בעיניך, קשוט עצמך תחילה.

אל תכסה על מחדליי בטענת "המבין יבין" אשמח שתכתוב ותפרש איפה שגיתי ואתקן בלי נדר.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 07 אוגוסט 2017, 01:41

אם נעלבת שאמרתי על דבריך "מגעיל" הרי השתמשתי רק בחלק קטן מה"פנינים" שאתה השתמשת שם בהודעתך.
אבל עכ"פ אני בהחלט חושב שהגזמתי ומבקש מחילתך.
(וגם אתה צריך לבקש מחילה מכל ועדות הרבנים וההכשרים על דבריך נגדם...)
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 07 אוגוסט 2017, 01:45

אני לא דברתי על "כל" הוועדות וההכשרים אלא על מקרים ספיצפיים של הכשרים ושל ועדת תקשורת מסוימת שדנו עליה בארוכה בפורום כאן, וכל אחד יודע למה כוונתי, יתכן שזה היה נשמע כביכול שאני מאשים את האידישקייט ולכן קפצו עלי. לא נורא מחול לכולם.

ואם באמת יתברר שלא כמו שנכתב פה אלא גם ההכשרים וגם וועדת התקשורת כל מעשיהם באמונה הריני מתנצל מראש ומתחרט על הכל.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

אותו אום שנזעק על כל מגננה ישראלית לא עושה כלום על טבח עם בס

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 07 אוגוסט 2017, 15:39

עד שאחת מבפנים לא רק אומרת זאת אלא פורשת בשל חידלון צבוע זה.

קרלה דל פונטה: מומחית לפשעי מלחמה עוזבת את ועדת החקירה של האו''ם לחקר פשעי מלחמה בסוריה

הסיבה העיקרית: "הם לא עושים כלום"
מדובר על ועדה שהוקמה לחקירת פשעי המלחמה הסורים(ורוסים) בסוריה מזה 5 שנים.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי עדיף » 07 אוגוסט 2017, 15:41

איך אחרי שהיא בועדת החקירה לפשעי המלחמה של האו"ם ושומעת את הכל, עוד היא יכולה להגיד על הסורים שהם לא עושים כלום??? אין לך צביעות וחידלון גדולה מזה!!
ברי עדיף

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 07 אוגוסט 2017, 16:58

ברי עדיף כתב:איך אחרי שהיא בועדת החקירה לפשעי המלחמה של האו"ם ושומעת את הכל, עוד היא יכולה להגיד על הסורים שהם לא עושים כלום??? אין לך צביעות וחידלון גדולה מזה!!

הם לא עושים כלום הכוונה לאו"ם, לא לסוריה,
ומכיוון שהאו"ם משלב ידים בבטלה היא פורשת.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי עדיף » 07 אוגוסט 2017, 21:26

אין לי כבר אפשרות לתקן את תגובתי הקודמת.
ברי עדיף

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 07 אוגוסט 2017, 23:02

תנוח דעתך. גם אני בתחילה הבנתי כמוך (אלא שאח"כ הפכתי בדבר שוב והפכתי הבנתי...)
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 08 אוגוסט 2017, 17:21

ד״ר אבישי בן חיים בפייסבוק:

לטוענים כי האליטה משמאל סימנה ומסמנת לחוקרים ולמערכת החוק שצריך להוריד את ביבי, כדאי לשים לב כי האליטה האנטי מזרחית מהימין (הדתי בעיקר) סימנה ומסמנת לחוקרים שצריך להוריד את דרעי.

אפשר לשמוע בימים אלה קולות של שסניקים שמזלזלים בסדרת הפרסומים נגד יו''ר מפלגתם. זהו חוסר הבנה מוחלט של האפקט העצום של מסע התעמולה הממושך נגד ש"ס.

ראשית, אי אפשר להבין את הצלחת האליטות לרסק את המפלגה הראשונה שהצליחה לגרום למזרחים להצביע עבור עצמם בהמוניהם משבעה עשר מנדטים לשבעה ומטה, בלי מסע התעמולה היושב על אדנים גזעניים אנטי מזרחים ואנטי חרדיים.

שנית, לטוענים כי האליטה משמאל סימנה ומסמנת לחוקרים ולמערכת החוק שצריך להוריד את ביבי, כדאי לשים לב כי האליטה האנטי מזרחית מהימין (הדתי בעיקר) סימנה מסמנת לחוקרים שצריך להוריד את דרעי. עוד יגיע המועד להסביר עד כמה חקירת דרעי השנייה אפילו מרחיקת לכת יותר מהחקירה הראשונה בהנחות היסוד מושפעות התעמולה הגזענית המובילות אותה. (א. השסניק הוא שיילוק בן עדות המזרח שכל מה שמעניין אותו זה בצע כסף וליטרת הבשר של בדצ בית יוסף. יש לחקור אותו בצל הסטריאוטיפ הגזעני הזה, האליטות עבדו על הטמעתו קשה ב. למזרחי ולילדיו לא אמורות להיות דירות ג. פוליטיקאי מזרחי מאיים שמצליח לגרום למזרחים להצביע עבור עצמם צריך להחקר מאיפה השיג כל שקל בחיים שלו – כדאי לשים לב לדגש הזה, אין עוד חקירות כאלה. היה זה פרופ' אמנון רז קרקוצקין שהסביר את אלמנט הרדיפה העדתית המובהק בפרשת דרעי הראשונה בעובדה המדהימה שאין דומה לה לגבי שום פוליטיקאי אחר שכל משפט דרעי סבב סביב השאלה ''מאיפה יש לפרענק דירה'', בניגוד לסדר הישן והטוב.)

בשס עוד לא מעכלים, אבל מסע הדה לגיטימציה הזה - לא רק לדרעי שסומן כפוטנציאל האיום המזרחי הגדול ביותר ולכן האש התמקדה בו, אלא לחרדים הספרדים עצמם, לחרדיות הספרדית ולמזרחיות העממית עצמן שבוזו והולעגו – הצליח.
מסע התעמולה האנטי מזרחי נגד שס הצליח והוא בעל השפעה על מערכת החוק והמשפט ומתייצב כסיבה המרכזית להצלחת האליטות לרסק את כוחה של שס ולבריחת הבוחרים מהמעגלים הרחבים.

נותר דבר חשוב אחד שצריך להדגיש שוב ושוב: מצבה הקשה של שס הוא קודם כל תוצאה של הרדיפה והדיכוי. כל ניסיון לספר את הסיפור ההיסטורי של המשבר בשס ומה שנראה כהתגשמות חלום האליטות לרסק את האיום המזרחי אחרת, הוא לא סתם שגיאה מגוחכת, הוא חלק מהדיכוי.
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 08 אוגוסט 2017, 17:22

התמלילים הודלפו!
8 בבוקר, להב 433:

נחקר: יש לי שלושה דוחות חניה שאני רוצה לבטל. אני מוכן להיות עד מדינה.

חוקר: מה אתה יודע?

נחקר: אני יודע על נתניהו הכל!!!

חוקר: סבבה, אני מבטל לך את הדוחות, דבר!

נחקר: ובכן, נתניהו הוא מראשי הממשלה הכי טובים שהיו לנו, הרפורמות שהעביר מוציאות אותנו מעידן מפא"י, הפכנו ממדינת עולם שלישית למדינת עולם ראשון מתקדמת. האבטלה בשפל היסטורי, האינפלציה אפסית, מדדי איכות חיים, בריאות, רווחה, ייצור, יצוא, יבוא ורמת חיים בשיא.
למרות שעדיין ישנם פיגועים אנחנו נמצאים בתקופה הבטחונית השקטה מקום המדינה. יחסי החוץ שלנו זוכים לפריחה חסרת תקדים, וחוץ מכמה קמפוסים שמלאים בצעקנים פריוולגיים אנחנו מחוזרים דיפלומטית ועסקית ברחבי העולם.

חוקר: לא, אני צריך שתגיד דברים רעים על נתניהו!

נחקר: אהההה, סבבה, הוא מינה את כחלון לשר אוצר, הוא לא מקדם רפורמות חיוניות כבר כמה שנים טובות, יש המון לאן להתקדם, הוא לא נלחם בקבוצות לחץ כלכליות דוגמת ההסתדרות.

חוקר: לא!!! יש לך משהו פלילי למסור על נתניהו?

נחקר: אין לי, אני רק רוצה שתבטל לי דוחות.

חוקר: צא לי מהמשרד!
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי עדיף » 09 אוגוסט 2017, 13:55

יאיר כתב:תנוח דעתך. גם אני בתחילה הבנתי כמוך (אלא שאח"כ הפכתי בדבר שוב והפכתי הבנתי...)

תנוח דעתך, אפילו בהתחלה לא הבנתי כמו שהבנת בתחילה. אבל אחרי שיצחק הצדיק שליט"א טרח לקבל את שאלתי ברצינות ולענות עליה, הייתי צריך להצדיק את השטות שכתבתי, כי הבנתי שאף אחד לא מחייך בלאו הכי בעקבותיה. על כן הפכתי והפכתי עד שהבנתי שאפשר לטעות וגם להתבייש בטעות הזו ולהצטער שזה לא מחיק עוד.....
ברי עדיף

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 10 אוגוסט 2017, 11:00

''מרכז אנה פרנק'' בארה''ב ערך טבלת השוואה בין היטלר לבין הנשיא טראמפ.
נ.ב. מכון רפורמי המתיימר להנציח את השואה וזו התוצאה השטנית, זו דוגמית מי הם הרפורמים י.ה
598b779529582377.jpg
598b779529582377.jpg (78.76 KiB) נצפה 1658 פעמים
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 10 אוגוסט 2017, 11:01

אפשר תרגום בבקשה ?
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי עדיף » 10 אוגוסט 2017, 11:02

בטח קיצצו למרכז איזה תקציב... הכל כסף. אין ספק אפשר לשבת לעשות על זה מחקר.
נערך לאחרונה על ידי ברי עדיף בתאריך 10 אוגוסט 2017, 11:06, נערך פעם אחת בסך הכל.
ברי עדיף

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 10 אוגוסט 2017, 11:04

טוב, ר' ברי עדיף, מספיק עם הסיומת שלך, זה כבר מתחיל לעצבן...
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי עדיף » 10 אוגוסט 2017, 11:05

העברתי את זה לחתימה. אל תסתכל מה כתוב שם. שמור על בריאותך בשלווה וברוגע. חלילה לי מלעצבן יהודי בכלל וגאליצייאנר בפרט.
ברי עדיף

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 10 אוגוסט 2017, 11:06

תודה רבה לך.
תזכה למצוות.

===
ואסוציאציות, מה תהא עליה ?
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי עדיף » 10 אוגוסט 2017, 11:07

==========
גם ככה זה לא עזר...
ברי עדיף

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 14 אוגוסט 2017, 08:35

הטלגרף הלונדוני:שליחותו של טוני בלייר למזרח התיכון מומנה ע''י ערבים

שליח הקוורטט טוני בלייר גם קיבל תשלומים מאיחוד האמירויות בזמן ששימש כמתווך "הוגן" באיזרינו...
(באנגליה כועסים עליו כנראה בגלל שהוא התעשר...)
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי מרן ראש הממשלה שליט''א » 15 אוגוסט 2017, 06:18

יצחק הספרן כתב:הטלגרף הלונדוני:שליחותו של טוני בלייר למזרח התיכון מומנה ע''י ערבים

שליח הקוורטט טוני בלייר גם קיבל תשלומים מאיחוד האמירויות בזמן ששימש כמתווך "הוגן" באיזרינו...
(באנגליה כועסים עליו כנראה בגלל שהוא התעשר...)

הידיעה מדאיגה לא בגלל צביעות אומות העולם
אלא איפה מומחי החוץ היושבים ומגרדים פדחתם איך למצוא חן בעיני צאצאי עשו וישמעאל,
תראו באיזה קלות אתה קונה ראש ממשלה בריטי בדימוס,
:oops: לא נעים שבאיחוד האמירויות יש אנשים שהצליחו לעשות משהו שאצלנו לא הבינו שצריך ואפשר לעשות.
וזה אפילו לא נראה כ"כ מסריח כמו מימון של איחוד האמירויות שרוצות לדחוף את אפן לכאן.
נורמלי לחלוטין שמדינת ישראל תפנק את אורחיה או תזמין אותם לביקור על חשבון תקציב יחסי החוץ.
:(
:cry:
תלמידיי היקרים אנא מכם!
נצלו את הזמן, ואל תשתטו!
סמל אישי של המשתמש
מרן ראש הממשלה שליט''א

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 15 אוגוסט 2017, 14:16

נו, מרן ראש הממשלה [ושר החוץ], בכבוד...
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 16 אוגוסט 2017, 07:23

מתחת לקרח של יבשת אנטרקטיקה חבויה מערכת ענקית של הרי געש • מחקר סקוטי גילה 91 הרי געש שלא היו ידועים עד כה.

מתחת למעטה הקרח של יבשת אנטרקטיקה בקוטב הדרומי חבויה מערכת ענקית של הרי געש, שניתן להשוות אותה לאזורים הגעשיים במזרח אפריקה ובצפון מערב אמריקה. מחקר חדש שנערך באוניברסיטת אדינבורו בסקוטלנד גילה 91 הרי געש שלא היו ידועים עד כה, חלקם בגובה של יותר מארבעה קילומטרים.

ידוע על הרי געש באנטארקטיקה, וחלקם אפילו בוקעים דרך מעטה קרחוני העד, אולם מעטה הקרח מקשה על בדיקה של הרי הגעש. צוות החוקרים הסקוטי הצליח לפתח שיטה לגילוי לוע של הרי געש דרך הקרח, וגילה 178 מבנים בצורת חרוט בקרחוני המערב של היבשת. 91 מהם לא היו מזוהים.

מחברי המחקר אומרים כי אינם יכולים לקבוע אם הרי הגעש הללו פעילים או רדומים, אך אמרו כי סקר הרי הגעש שביצעו יסייע לחקור סוגיה זו. לדבריהם, הם אינם מאמינים שיש קשר בין הפעילות הגעשית מתחת למעטה הקרח לבין התמוטטות הקרחונים בשנים האחרונות. עם זאת, המדענים מאמינים שנוכחות הרי הגעש תתרום למהירות הנסיגה של הקרחונים בעתיד, בדומה למתרחש באיסלנד.

נ.ב. החוקרים שמתעסקים במדע,
פתאום עוברים ל"אמונה" באומרם שאינם מאמינים שיש קשר בין הפעילות הגעשית מתחת למעטה הקרח לבין התמוטטות הקרחונים בשנים האחרונות,
וזאת בניגוד לעובדות המדעיות המתרחשות באיסלנד אלא הם מרחיקים עדותם ואומרים שוב ב"אמונה" שנוכחות הרי הגעש תתרום למהירות הנסיגה של הקרחונים בעתיד, בדומה למתרחש באיסלנד,
ולמה אינם רוצים לראות עובדות,
ומתכחשים להם,
כי זה יהיה חלק מסטירת הלחי לאמונתם העיוורת בתאוריית ההתחממות הגלובלית,
ולהבל הזה קוראים מדע,
ואת תורת ישראל שזה מתכון היצרן הם מכנים הבל עפ"ל י.ה.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 16 אוגוסט 2017, 19:13

בגלגל''צ הושמע שיר בערבית: ''מוכן למות בגאווה כשהיד''

זעם נרשם ברשת אחרי ששדר של תחנת הרדיו השמיע שיר של להקה פלסטינית הקוראת למהפכה נגד ישראל. "זה צרם לי מאוד ומהווה הסתה", כתבה גולשת. גלגל"צ: "השדר לא ידע את משמעות המילים"
מחאות ברשת הושמעו היום (ד') אחרי שבתחנת הרדיו הפופולרית גלגל"צ השמיע השדר סער גמזו שיר בערבית המהלל שהידים, ושבו מופיעה השורה "מוכן למות בגאווה כשהיד". מדובר בשיר Tightening Our Strength של להקה פלסטינית בשם "עושי המהפכה" יחד עם הזמר אחמד מוראד.

השיר שהושמע:

המאזינה אורטל בן חמו כתבה היום בדף הפייסבוק שלה על תחושותיה כששמעה את השיר, ועודדה את הגולשים למחות. "רוצה לשתף אתכם במשהו שצרם לי מאוד", כתבה. "אתמול בלילה, בדרכי הביתה האזנתי כהרגלי לתחנת הרדיו 'גלגל"צ' (…) להפתעתי הושמע שיר בערבית (להזכירכם גלגל"צ נמנעים לשדר שירים של זמרים מזרחיים רבים) ופתאום המילה 'שהיד' הדהדה ברקע.

"הצלחתי לאתר את השיר באתר הרשמי של גלגל"צ, נכנסתי ליוטיוב שבו מופיע תרגום אנגלי של השיר והוספתי למטה צילום מסך של שורה מתוכו: "אני עצמי מוכן למות בגאווה כשהיד" (בתרגום חופשי), שורה שלדעתי נחשבת כהסתה", הוסיפה בן חמו.

"נראה לי תמוה שגלגל"צ שמופעלת תחת גלי צה"ל וממומנת מכספי ציבור תשמיע שירים מהסוג הזה ועדיף שלא אכביר במילים (…) אשמח שתשתפו ושהנושא יגיע לדרגות הגבוהות ביותר. תודה", סיכמה, והוסיפה את תגובה תחנת הרדיו לפנייתה.

בתגובת גלגל"צ נאמר כי "נעשתה שיחת בירור עם השדרן סער גמזו ששידר אמש את תכניתו הקבועה בימי שלישי בערב בין עשר לחצות. הוא שידר את השיר מבלי להבין את משמעותן של המילים, ויימנע מלעשות זאת בעתיד".

זה אותו גלי צהל ששירה מזרחית שאינה דתית כמעט אינו משמיע,
אבל שירה חרדית הס מלהזכיר רק שירה של אויבינו לתחנה המיעדת למגינינו זה לגטימי,
ואם תגידו שהתחנה הגיבה,
כי זה עורר סערה ורעש,
אבל תנו לי לנחש שזה לא השיר ה"פלסטיני" הראשון שהושמע שם,
כך זה בתחנה שמשרתת את ההיפך מיעודה,
וזה לא מפריע להמשיך להאביסה בתקציבים מיותרים מתקציב בטחון מדינתינו.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

מדינת ישראל מדברת על פתרון בעיית הפקקים ולא באמת פועלת בעניי

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 17 אוגוסט 2017, 09:24

ישראל מקום שלישי בעולם ביוקר הדלק  

כך על פי סקר שערכה סוכנות הידיעות הבינלאומית "בלומברג"
וזאת בעקבות המיסוי בישראל על הדלק.
מקום ראשון הונג קונג
מקום שני נורבגיה

נ.ב. וזו אחת התשובת למה מדינת ישראל לא באמת רוצה לפתור את בעיית הפקקים (עמידה בפקקים צורכת הרבה דלק שמתדלק כלכלית את האוצר) אלא מדללת מדי פעם כדי למתן את הזעם הציבורי על עוול זה,
ודרך אגב מדינת הונג קונג מהצפופות ביותר בעולם (הרבה יותר מישראל הצפופה) ויוקר הדלק הוא אחד הפתרונות לדלל את הרכבים שם. י.ה.
Wwm6n4.png
Wwm6n4.png (84.86 KiB) נצפה 814 פעמים
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 17 אוגוסט 2017, 12:20

תושעה התוכנית הפרו פלסטינית של ה''שומר הצעיר''

בהנהלת פרויקט "מסע" החליטו אמש (ד') להשעות את תוכנית "אחוות עמים" של תנועת "השומר הצעיר" בעקבות חשיפה בחדשות 2 כי מדובר בפרויקט המעודד את חניכיו, צעירים יהודים מהעולם, להשתתף בהפרות סדר פלסטיניים מול חיילי צה"ל. הסיפור נחשף השבוע בידי העיתונאי ירון אברהם, בו הוצגו עדויות מצולמות להשתתפות של חברי התוכנית בפעילויות אנטי-ישראליות מובהקות. "מסע", ארגון במימון ממשלת ישראל והסוכנות היהודית, משמש כארגון גג המאחד תחתיו את כל התוכניות הארוכות טווח המיועדות לצעירים יהודיים מהעולם, מכל הזרמים.
מנכ"לית "מסע" לירן אבישר בן-חורין שלחה מכתב לחברי ועדת ההיגוי של הארגון, ועדכנה כי התוכנית, שהייתה אמורה להיפתח למחזור נוסף בחודש ספטמבר הקרוב, הושעתה – כך נודע ל-360. "בימים האחרונים התקבלה ב'מסע' פנייה, לפיה מנהלי ומשתתפי אחת מתוכניות ה'שומר הצעיר' השתתפו באירוע בדרום הר חברון, במסגרתו פינו כוחות הביטחון מאחז פלסטיני. במסגרת האירוע היו אף עימותים עם כוחות הביטחון", נכתב.
לדבריה, "פעילות זו חוטאת למטרות הארגון, מפרה את נהליו ואת כללי הבטיחות והביטחון שלו ויש בה אף כדי לסכן את חיי המשתתפים. הנהלים למארגנים בנושא זה חודדו, והובהר כי 'מסע' תנהג ביד קשה במקרים מסוג זה".
אבישר בן-חורין עדכנה בפנייה על פגישתה עם מנכ"ל 'השומר הצעיר' וכתבה כי "במהלכה הובהר לו, כי לעת עתה, התוכנית, תושעה מפעילותה ב'מסע', וזאת עד להשלמת בחינת כלל המשמעויות. בכלל זאת תיבחן השאלה אם וכיצד אנו יכולים למנוע פעילות מסוג זה בעתיד". יש לציין כי התוכנית עלולה להמשיך את הפרויקט היות ו"מסע" הינו ארגון מממן, אך לא מבצע.
"עלינו להבטיח כי האירוע, בו השתתפו מספר מצומצם מאוד של משתתפים, איננו מכתים את כלל פעילותה הענפה והחשובה של 'מסע'", הדגישה אבישר בן-חורין. "אנו נוסיף לשמור על ממלכתיות הארגון ולהגשים את מטרתנו לאפשר לצעירים יהודים מכל הספקטרום ומכל רחבי העולם, לחוות חוויה משמעותית בישראל שתחזק את זהותם היהודית ואת הקשר העמוק שלהם למדינת ישראל", ציינה.
בחדשות 2 פורסם כי במסגרת התוכנית מגיעים הצעירים לישראל למשך חמישה חודשים ומקיימים פעילות שנועדה להכיר את הסכסוך הישראלי-פלסטיני מהשטח. בראש התוכנית עומדים דניאל רוט וקארן אייזקס, ובסרטוני התדמית שלה מוסבר כי התוכנית תחומה לירושלים ולהיכרות הסכסוך במסגרתה.

נ.ב. ולמה סיפור זה מובא באשכול זה ?,
א. כי בעוד זועקים שלדוסים לא מגיע תקציבים כי הם לא מגדלים ל"ערכים ותרבות ציוניים",
הרי שהשומר הצעיר שהיה משמנה וסלטה של ה"ציונות" מחנך לאנטי ציונות ולא סתם אנטי ציונות אלא אקטביסטית יד ביד עם שונאי הציונות.
ב. זה לחרדים עושים ביקורות חטטניות כמה פעמים בשנה ומחפשים מתחת לאדמה,
הרי השומר הצעיר שהפגינו לעיני התקשורת יחד עם שונאי ישראל מֶבהקים ובניגוד זועק לכללי התמיכה בהם,
המשיכו להפגין ולקבל תקציב,
ורק זעקה תקשורתית בולטת הביאה להפסקת הפרסה הלזו.
ג. אותם זועקים על חרדים המוחים על המציק להם בשכונותיהם כפריצות חילולי שבת ואולי חרדקים,
שותקים שתיקה רועמת כשצעירי השומר הצעיר יוצאים ממקומותיהם השלוים,
לחפש התנגחות אלימה (כולל אבנים) עם חיילי צהל מחוץ לתחום מושבם ומתעברים על ריב לא להם ועוד לוקחים מימון לכך מאותה מדינה שבועטים בה.
וזו רק דוגמה מרבים על צביעות ושחיתות המדינה.

נ.ב. מישהו שלח לי זאת ומשום מה לא שמתי לב לקיומו של הקישור,
וממילא לא מחקתיו ואם זאת שלא סימנתיו כקישור הוא יצא ככזה,
אז טוב מאוחר מאשר בכלל לא.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 17 אוגוסט 2017, 12:46

בס"ד
לימין שור / הרב אליהו קאופמן
פליטת הפה של יאיר נתניהו – ביחס למהומות הניאו נאצים במדינת וורגי'ניה בארה"ב, חייבת להדליק "אור אדום" לכל מי שזכר השואה יקר לו. נתניהו הבן ניסה לרכך את התקפת הניאו נאצים האלימה בווירג'יניה בטענה כי "הם נעלמים מהעולם" ו"הם עבר", ואילו את אשמת הסכנה הוא הטיל בשמאל האמריקאי, שכביכול יצא "נגד המדינה שלי". עולם שלם ראה כיצד ניאו נאצים – על דגליהם וכלי נשקם, הגיעו לרמוס, ולהרוג, ושעל הכוונת שלהם עמד ראש עיר יהודי, שהנאצים הללו הציתו נגדו את האנטישמיות ההיסטורית. אבל אצל נתניהו הצעיר הם היו בסה"כ רק תעתועי "העבר"! עולם שלם ראה כיצד הניאו נאצי דורס את מפגיני היריב לאחר שההפגנה הסתיימה, אבל אצל נתניהו הצעיר הדורס הנאצי היה רק דמיון ה"עבר"! נתניהו הצעיר ידע לסלוח לניאו נאצים על מאבקם האנטישמי אבל הוא מעדיף להתמקד כנגד אלה המבקרים את ממשלתו של אביו.
בישראל יש חוק עונשין "נגד הנאצים" ועוזריהם, והחוק הזה איננו מתמקד רק נגד אלה הפועלים מעשית בשרות הנאצים ימ"ש אלא גם בברברנים המוצאים, כביכול, "צידוקים" למעללי נאצי זה או אחר. להאשים את מותקפי הנאצים ולא לגנות רצח נאצי, הרי זו הדרך לצדד בנאצים ובעוזריהם. כל יהודי שמשפחתו עברה את השואה חייב לקום ולהתקומם נגד הלגיטימציה שהימין הישראלי מעניק בשקט לניאו נאציזם בעולם.
יאיר נתניהו לא המציא את חוסר ההסתייגות מהנאצים. גם אביו – ראש הממשלה, היה זקוק ליותר משלושה ימים כדי לגנות את הניאו נאצים מווירגי'ניה, ואת האנטישמיות שלהם נגד ראש העיר היהודי. אבל במבט קצר לאחור מסתבר שלא לחינם יש למשפחת נתניהו בעיה להדוף בפה מלא את הנאציזם העולה. בעשור האחרון מתרועעים אנשי הימין הישראלים – ובראשם דיפלומטים בכירים מהליכוד, עם הניאו נאצים האירופאים. בטוחני כי ראשי הליכוד המנוחם, כמנחם בגין ודב שילנסקי, מתהפכים בקברם כאשר הם שומעים על הפגישות הללו. הימין הישראלי מקיים פגישות עם המפלגות הניאו נאציות של אירופה, ובראשם מפלגת "התחייה" האוסטרית, ממשיכת דרכם של היידר והיטלר. רוני פרושאור – השגריר הישראלי לשעבר בבריטניה ובאו"ם, נפגש עם נושאת הדגל האנטישמי בצרפת, גב' מארי לה פן, ואח"כ (לאחר 40 דקות של פגישה...) טען כי "טעיתי בחדר". אבל פר ' הלל וויס, שר התקשורת – איוב קרא, והח"כ לשעבר מש"ס, ניסים זאב, היו הרבה פחות חמקנים כשנפגשו עם ראשי הניאו נאצים בבריסל ובאוסטריה, למגינת ליבן של הקהילות היהודיות האירופאיות, הסובלות מהאנטישמיות של אותן מפלגות!. זאב חפץ היה אף לארח את מנהיגי הנאצים בפרלמנט הישראלי אך זקן הח"כים דאז (כיו"ר הזמני של הפרלמנט), בנימין בן אליעזר המנוח, מנע זאת ממנו. תחקיר קטן מגלה שהשפה המשותפת בין הניאו נאציזם לימין הישראלי עוברת דרך המלחמה באסלאם האירופאי בפרט, והעולמי בכלל.
מכאן מסתבר לנו כי העמדת לקחי השואה והמלחמה בנאציזם איננה עוד מטרתה העליונה של ישראל – בשלטון הימין. האויב העיקרי הפך למוסלמי וגם תוצאות עליית האנטישמיות בעולם "יכופרו" לימין בעידוד העלייה לישראל, כתוצאה מאותה אנטישמיות. עוד סיבה טובה לברית לאומנית של ישראלים עם ניאו נאצים. אבל אם המצב הוא כך, אזי, היה צריך ליידע את הציבור בישראל שכל סיפורי "המלחמה בנאצים ובעוזריהם" אינם עוד מטרה ראשונה של המדינה ואילו הדמעות הנשפכות בביקורים במחנות ההשמדה לשעבר הן "דמעות תנין". כנגד התופעה הזו – של הענקת "לגיטימציה לאומית" לנאצים, היו צריכים לצאת כול אותם ארגונים אנטי נאציים בישראל ובעולם, ובראשם "יד ושם", אבל לפנינו "דום-שתיקה".
בעשור וחצי האחרון – מאז החלה "ברית הדמים", תרתי משמע, בין הניאו נאציזם לימין הישראלי, כיהנו בראש "יד ושם" שני אישים שדחפו את עצמם לשם, ואת הקריירה שלהם הם בנו על היותם "ילדי השואה". היו אלה טומי לפיד המנוח והרב ישראל מאיר לאו יבדל"א. אם על לפיד אפשר לסנגר כי בימיו המפגשים הללו רק החלו והיו בהילוך נמוך, הרי שכיום – בימיו של הרב לאו, הזילות של הימין הישראלי בשואה הגיעה לשיא ונתניהו הצעיר כנראה שאיננו אחרון המוהיקנים בהצהרות הללו, אך הרב לאו שותק. גם ארגונים אחרים – שמתיימרים "לצוד נאצים" שותקים באופן מביש מול הפיכת הניאו נאצים ל"ידידי ישראל והציונות". כך הם הדברים לגבי אלי ויזל, ו"מכון שמעון ויזנטל". השניים האחרונים שתקו גם כשהציגו להם בעבר מעללים של סחר בעצמות קרבנות השואה ברומניה, ע"י הפדרציה היהודית שם. כול עוד האשמות הוטחו נגד הרומנים הרי ששני הארגונים הללו – עם ועדי הרבנים באירופה, הקימו קול צעקה, אך משהתברר כי הפדרציה היהודית היא הסוחרת בעצמות קרבנות השואה הרי שהארגונים היהודים נדמו.
נתניהו הצעיר – עם גבנון השערוריות שלו, איננו מתבייש לומר את דברי ההבל ורעות הרוח שלו משום שהוא יודע כי מאחוריו נמצאת "בטונדה לאומית" שפתחה ערוץ חדש עם אלה שעדיין שואגים "הייל היטלר". הפרחח הזה הוא המשכו של אביו ושל סבו, בן ציון נתניהו. כבר הסב הוא זה שהחל במלאכת הכפירה בתורת ישראל כאשר חבר לערי ז'בוטינסקי וביקש להקים מזנון של "דבר אחר" בפרלמנט הישראלי. האב – בנימין נתניהו, היה ונותר ידידם הטוב של הרפורמים והספיק ל"התחתן" עם "שיקסה" נכרית בשם פלייר. אבל הבן יאיר עלה על אביו וסבו בתעתועיו האנטי יהודיים וכפושע בדת ישראל. הוא חבר – כאביו מולידו, ל"שיקסה" נכרית מנורבגיה (האב בנימין התגאה על כך באוזני נשיא נורבגיה), ובד בבד הצטלם יאיר נתניהו ביום אידם של הנוצרים ע"י עץ אשוח לחגא הנוצרית, וכשהוא לבוש בבגדי העבודה הזרה הנוצרית. אז מה הפלא שמהיצור הזה יצא אחד שהניאו נאצים האמריקאים הם קבוצה שאין לה סממנים שליליים?! הייתי מצפה לא רק מניצולי השואה, אלא גם מבני הדור השני והשלישי שלהם לא לעבור בשתיקה על הברית של הימין הישראלי, ושל נאמניו בעולם עם אלה ששרפו את אבותינו רק משום היותם יהודים. משמרת מחאה יומית של ניצולי שואה וצאצאיהם מול בית ראש הממשלה (שם עדיין מתגורר מפעם לפעם אותו יאיר נתניהו...) נגד זילות השואה אולי תמתן לצעיר הגאוותן הזה את הפרובוקציות שלו. במקום שמר בנימין נתניהו יבקש לא לפגוע במשפחתו עדיף שיבקש מצאצאיו לא לפגוע ברגשות הציבור בכלל וניצולי השואה בפרט, בנצלו את גבו הרחב של אביו. אילו הוא לא היה בנו של... הרי שאיש לא היה מתייחס ברצינות לפרובוקאטור העילג הזה.
פאר מיר, לשון הרע רעדט זיך נישט!
(מצוואתי). בקנין דמתנת בריא ומעכשיו. ולא אחזור בי עד לאחר מיתה
סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 17 אוגוסט 2017, 15:10

פעמון זהב ורימון כתב:בס"ד
לימין שור / הרב אליהו קאופמן
פליטת הפה של יאיר נתניהו – ביחס למהומות הניאו נאצים במדינת וורגי'ניה בארה"ב, חייבת להדליק "אור אדום" לכל מי שזכר השואה יקר לו. נתניהו הבן ניסה לרכך את התקפת הניאו נאצים האלימה בווירג'יניה בטענה כי "הם נעלמים מהעולם" ו"הם עבר", ואילו את אשמת הסכנה הוא הטיל בשמאל האמריקאי, שכביכול יצא "נגד המדינה שלי". עולם שלם ראה כיצד ניאו נאצים – על דגליהם וכלי נשקם, הגיעו לרמוס, ולהרוג, ושעל הכוונת שלהם עמד ראש עיר יהודי, שהנאצים הללו הציתו נגדו את האנטישמיות ההיסטורית. אבל אצל נתניהו הצעיר הם היו בסה"כ רק תעתועי "העבר"! עולם שלם ראה כיצד הניאו נאצי דורס את מפגיני היריב לאחר שההפגנה הסתיימה, אבל אצל נתניהו הצעיר הדורס הנאצי היה רק דמיון ה"עבר"! נתניהו הצעיר ידע לסלוח לניאו נאצים על מאבקם האנטישמי אבל הוא מעדיף להתמקד כנגד אלה המבקרים את ממשלתו של אביו.
בישראל יש חוק עונשין "נגד הנאצים" ועוזריהם, והחוק הזה איננו מתמקד רק נגד אלה הפועלים מעשית בשרות הנאצים ימ"ש אלא גם בברברנים המוצאים, כביכול, "צידוקים" למעללי נאצי זה או אחר. להאשים את מותקפי הנאצים ולא לגנות רצח נאצי, הרי זו הדרך לצדד בנאצים ובעוזריהם. כל יהודי שמשפחתו עברה את השואה חייב לקום ולהתקומם נגד הלגיטימציה שהימין הישראלי מעניק בשקט לניאו נאציזם בעולם.
יאיר נתניהו לא המציא את חוסר ההסתייגות מהנאצים. גם אביו – ראש הממשלה, היה זקוק ליותר משלושה ימים כדי לגנות את הניאו נאצים מווירגי'ניה, ואת האנטישמיות שלהם נגד ראש העיר היהודי. אבל במבט קצר לאחור מסתבר שלא לחינם יש למשפחת נתניהו בעיה להדוף בפה מלא את הנאציזם העולה. בעשור האחרון מתרועעים אנשי הימין הישראלים – ובראשם דיפלומטים בכירים מהליכוד, עם הניאו נאצים האירופאים. בטוחני כי ראשי הליכוד המנוחם, כמנחם בגין ודב שילנסקי, מתהפכים בקברם כאשר הם שומעים על הפגישות הללו. הימין הישראלי מקיים פגישות עם המפלגות הניאו נאציות של אירופה, ובראשם מפלגת "התחייה" האוסטרית, ממשיכת דרכם של היידר והיטלר. רוני פרושאור – השגריר הישראלי לשעבר בבריטניה ובאו"ם, נפגש עם נושאת הדגל האנטישמי בצרפת, גב' מארי לה פן, ואח"כ (לאחר 40 דקות של פגישה...) טען כי "טעיתי בחדר". אבל פר ' הלל וויס, שר התקשורת – איוב קרא, והח"כ לשעבר מש"ס, ניסים זאב, היו הרבה פחות חמקנים כשנפגשו עם ראשי הניאו נאצים בבריסל ובאוסטריה, למגינת ליבן של הקהילות היהודיות האירופאיות, הסובלות מהאנטישמיות של אותן מפלגות!. זאב חפץ היה אף לארח את מנהיגי הנאצים בפרלמנט הישראלי אך זקן הח"כים דאז (כיו"ר הזמני של הפרלמנט), בנימין בן אליעזר המנוח, מנע זאת ממנו. תחקיר קטן מגלה שהשפה המשותפת בין הניאו נאציזם לימין הישראלי עוברת דרך המלחמה באסלאם האירופאי בפרט, והעולמי בכלל.
מכאן מסתבר לנו כי העמדת לקחי השואה והמלחמה בנאציזם איננה עוד מטרתה העליונה של ישראל – בשלטון הימין. האויב העיקרי הפך למוסלמי וגם תוצאות עליית האנטישמיות בעולם "יכופרו" לימין בעידוד העלייה לישראל, כתוצאה מאותה אנטישמיות. עוד סיבה טובה לברית לאומנית של ישראלים עם ניאו נאצים. אבל אם המצב הוא כך, אזי, היה צריך ליידע את הציבור בישראל שכל סיפורי "המלחמה בנאצים ובעוזריהם" אינם עוד מטרה ראשונה של המדינה ואילו הדמעות הנשפכות בביקורים במחנות ההשמדה לשעבר הן "דמעות תנין". כנגד התופעה הזו – של הענקת "לגיטימציה לאומית" לנאצים, היו צריכים לצאת כול אותם ארגונים אנטי נאציים בישראל ובעולם, ובראשם "יד ושם", אבל לפנינו "דום-שתיקה".
בעשור וחצי האחרון – מאז החלה "ברית הדמים", תרתי משמע, בין הניאו נאציזם לימין הישראלי, כיהנו בראש "יד ושם" שני אישים שדחפו את עצמם לשם, ואת הקריירה שלהם הם בנו על היותם "ילדי השואה". היו אלה טומי לפיד המנוח והרב ישראל מאיר לאו יבדל"א. אם על לפיד אפשר לסנגר כי בימיו המפגשים הללו רק החלו והיו בהילוך נמוך, הרי שכיום – בימיו של הרב לאו, הזילות של הימין הישראלי בשואה הגיעה לשיא ונתניהו הצעיר כנראה שאיננו אחרון המוהיקנים בהצהרות הללו, אך הרב לאו שותק. גם ארגונים אחרים – שמתיימרים "לצוד נאצים" שותקים באופן מביש מול הפיכת הניאו נאצים ל"ידידי ישראל והציונות". כך הם הדברים לגבי אלי ויזל, ו"מכון שמעון ויזנטל". השניים האחרונים שתקו גם כשהציגו להם בעבר מעללים של סחר בעצמות קרבנות השואה ברומניה, ע"י הפדרציה היהודית שם. כול עוד האשמות הוטחו נגד הרומנים הרי ששני הארגונים הללו – עם ועדי הרבנים באירופה, הקימו קול צעקה, אך משהתברר כי הפדרציה היהודית היא הסוחרת בעצמות קרבנות השואה הרי שהארגונים היהודים נדמו.
נתניהו הצעיר – עם גבנון השערוריות שלו, איננו מתבייש לומר את דברי ההבל ורעות הרוח שלו משום שהוא יודע כי מאחוריו נמצאת "בטונדה לאומית" שפתחה ערוץ חדש עם אלה שעדיין שואגים "הייל היטלר". הפרחח הזה הוא המשכו של אביו ושל סבו, בן ציון נתניהו. כבר הסב הוא זה שהחל במלאכת הכפירה בתורת ישראל כאשר חבר לערי ז'בוטינסקי וביקש להקים מזנון של "דבר אחר" בפרלמנט הישראלי. האב – בנימין נתניהו, היה ונותר ידידם הטוב של הרפורמים והספיק ל"התחתן" עם "שיקסה" נכרית בשם פלייר. אבל הבן יאיר עלה על אביו וסבו בתעתועיו האנטי יהודיים וכפושע בדת ישראל. הוא חבר – כאביו מולידו, ל"שיקסה" נכרית מנורבגיה (האב בנימין התגאה על כך באוזני נשיא נורבגיה), ובד בבד הצטלם יאיר נתניהו ביום אידם של הנוצרים ע"י עץ אשוח לחגא הנוצרית, וכשהוא לבוש בבגדי העבודה הזרה הנוצרית. אז מה הפלא שמהיצור הזה יצא אחד שהניאו נאצים האמריקאים הם קבוצה שאין לה סממנים שליליים?! הייתי מצפה לא רק מניצולי השואה, אלא גם מבני הדור השני והשלישי שלהם לא לעבור בשתיקה על הברית של הימין הישראלי, ושל נאמניו בעולם עם אלה ששרפו את אבותינו רק משום היותם יהודים. משמרת מחאה יומית של ניצולי שואה וצאצאיהם מול בית ראש הממשלה (שם עדיין מתגורר מפעם לפעם אותו יאיר נתניהו...) נגד זילות השואה אולי תמתן לצעיר הגאוותן הזה את הפרובוקציות שלו. במקום שמר בנימין נתניהו יבקש לא לפגוע במשפחתו עדיף שיבקש מצאצאיו לא לפגוע ברגשות הציבור בכלל וניצולי השואה בפרט, בנצלו את גבו הרחב של אביו. אילו הוא לא היה בנו של... הרי שאיש לא היה מתייחס ברצינות לפרובוקאטור העילג הזה.

כתבה מרתקת וחשובה ותודה על כך,
אבל שאלת תם לי אליך,
מתי הציונים לא סחרו בשואה ?,
אפילו בעיצומה לא היה איכפת להם מהניטבחים אלא להיפך,
כי הם סברו להרוויח על גבם,
הן בשואה והן לאחריה וכיום הם רק ממשיכים במסורת אבותם,
אולי הדברים כואבים,
אבל חשוב שנדע את האמת על "אתחלתא דגאולה" אומללה זו.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 17 אוגוסט 2017, 15:13

תעשה פה בפורום חיפוש על "הרב" אליהו קאופמן, כבר דובר פה אודותיו...
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 17 אוגוסט 2017, 15:45

הוא כותב לרוב לעניין, הבעיה היא שכמעט בכל מאמר שלו הוא מכניס גם מילה או שתיים באמצע עם השמצות על גדו"י שלא הולכים בתלם שלו. והטור הזה נאה וראוי ובמקרה גם אין בו בכלל זלזול במי מגדו"י.
פאר מיר, לשון הרע רעדט זיך נישט!
(מצוואתי). בקנין דמתנת בריא ומעכשיו. ולא אחזור בי עד לאחר מיתה
סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » אתמול, 12:17

לאחר שקיבלו מתחם ענק (וריק) בכותל המערבי, וממשיכים לנסות לדחוק את היהדות גם מהרחבה הישנה, יוצאים הרפורמים בקמפיין נרדפות עלוב:
"יהודי לא מגרש יהודי - מהכותל המערבי".
קבצים מצורפים
222222222222222.jpg
222222222222222.jpg (58.58 KiB) נצפה 187 פעמים
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » אתמול, 13:31

הם צודקים, תקרא רק את הצבע הלבן: יהודי לא יהודי - יהודי שמתנהג ככה הוא לא יהודי...
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » אתמול, 18:41

הרפורמים גירשו יהודים מגוש קטיף

הבוקר פורסם כי התנועה הרפורמית יצאה בקמפיין מגוחך שהשתמש בסיסמה שליוותה את גירוש גוש קטיף ע"י המגורשים. בתגובה לכך, אמר ח"כ מוטי יוגב: "חבל שהתנועה הרפורמית, שתמכה בגרוש יהודי גוש קטיף מביתם, לא זכרה גם אז שיהודי לא מגרש יהודי. כל יהודי ויהודיה, כל אדם, יכולים להתפלל בכותל המערבי".

"כי ביתי בית תפילה יקרא לכל העמים". בכל המקומות הקדושים לדתות שונות, חלים כללי אותן דתות. גם הכותל המערבי, שריד בית מקדשנו, נתקדש במשך הדורות כבית תפילה ודינן נתקבל בישראל ובעולם כבית כנסת, כאשר החלק העליון של הרחבה הגדולה הוסדר כ'רחובה של עיר'".

"עם ישראל לא יאפשר לפגוע בקדושת מקומות תפילתו ובאחדות העם. רחבות התפילה של הכותל, פתוחות לכל מתפלל, על פי הצניעות המקובלת בעם ישראל במקומות המקודשים".
סמל אישי של המשתמש
משולש

הודעה שלא נקראהעל ידי יוסף בן יוסף » אתמול, 23:44

כדאי שמישהו יעלה את השיחה/פגישה של מר"ץ עם מוחמד עבאס, שלא הוזכר שם במילה תלומים משכורת למחבלים.
יוסף בן יוסף

הקודם

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־120 אורחים