מי שמבשל דג מסריח, בסוף הוא אוכל אותו לבד ...

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד

מי שמבשל דג מסריח, בסוף הוא אוכל אותו לבד ...

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 03 ספטמבר 2015, 19:40

חשבון הנפש של תושבי בית וגן וקרית יובל- לעצמו הוא עושה

נחזור קצת לימי מערכת הבחירות בעירית ירושלים, אותם בחירות כאובות בהם מפלגת עץ זרעה חורבן באינטרסים החרדיים, חורבן שיקח זמן רב לשקם, ביד אחת עם ראש העיר החילוני ניר ברקת, ואנשי הציונות הדתית
שני מעוזים עיקריים היו שהביאו בסופו של דבר על קוצו של קול כמעט להכנסת נציג עץ חיים אפשטיין. ולהשלטת קואליציית ברקת קרויזר אפשטיין ווין קואליציה שעד היום הצליחה להרוס ולפגוע בכל חלקה טובה ולהשליט את החילוניות הרעה בירושלים, כמעט לסדום היינו לעמורה דמינו.
שני המעוזים העיקריים בציבור החרדי הליטאי למהפך הרוע בירושלים היו כידוע וכזכור לכולם השכונות 'בית וגן וקרית יובל' כל אחת מסיבתה היא.
בבית וגן הצליחו אנשי הפלגס לזרוע בלבול חמור בדעתו של הגאון רבי עזריאל אוירבאך על אף התנגדותו, ביודעם כי לא יוציא מכתב נגד אחיו הגאון הרב שמואל ראש ישיבת מעלות התורה. התעללות זו בגאון רבי עזריאל אוירבאך לשם השוואה חמורה מאות מונים מול פתיחת ישיבה מתחרה לישיבת חדרה בה נתנו הזדמנות לחפצים בכך ללמוד תורה באווירה חיובית ומחזקת ולא באווירת קלקול ורוע, שם עשו זאת החפצים בכך, בבית וגן התעללו רגשית בגאון מפורסם כשקלף המיקוח היחיד הוא חוסר יכולתו לצאת חוצץ נגד אחיו הגאון הרב שמואל אוירבך שליט"א.
קרית יובל הסיפור קצת שונה, בשכונה זו הצליחו הפלגסים למנות רב מתחזק מתוך שורותיהם בנצלם את חולשתו של מרן הגרי"ש זיע"א כדרכם בקדש כשרב זה מנצל את סמכויותיו על צעירי האברכים שם תוך הטלת כל האינטרס המקומי מול המערכה הקדושה של מחיקת ההנהגת מכלל ישראל, בגדר גם לי גם לך לא יהיה.
שני השכונות הללו מרגישים בשנתים האחרונות בעיקר את נחת זרועו של ניר ברקת אברימי קרויזר חיים אפשטין וישעיהו ווין. בשכונה זו בית ספר צפוף של למעלה מ1500 תלמידות, עם כניסה אחת, ואיכות צפיפות של נפה בהכשר הרב וויא. כשראש העיר מתנגד באופן אובססיבי לכל נסיון לפתוח שם בית ספר נוסף או לחילופין לתת מבנה נוסף לבית הספר.
בימים אלו נערכת בשכונת בית וגן וקרית יובל חשבון נפש נוקב, ונשקלים דרכי הפעולה, יתכן ונראה בימים הקרובים תמורות בקרית יובל, ותזוזות מעניינות מתוך ליבת השכונה בבית וגן, וד"ל ימים יגידו
נערך לאחרונה על ידי משולש בתאריך 03 ספטמבר 2015, 20:37, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
משולש
 
הודעות: 13734
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 22:24
{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מי שמבשל דג מסריח, בסוף הוא אוכל אותו לבד ...

הודעה שלא נקראהעל ידי 344 » 03 ספטמבר 2015, 20:23

אחד מבשל והשני אוכל
344
 
הודעות: 7
הצטרף: 01 ספטמבר 2015, 14:59
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: מי שמבשל דג מסריח, בסוף הוא אוכל אותו לבד ...

הודעה שלא נקראהעל ידי אור השמש » 03 ספטמבר 2015, 20:32

התמורות כבר נראות בשטח כאשר הגאון רבי עזריאל אויערבאך מתרחק יותר ויותר מהכת של נתי גרוסמן וישעיהו ויין, והדברים ידועים.
אור השמש
 
הודעות: 762
הצטרף: 29 נובמבר 2012, 21:33
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב


חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־40 אורחים