אשכול מודעות למלחמה בפגעי הטכנולוגיה ומודעות מעניינות אחרות

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, המפצח, yehuda

Re: אשכול מודעות למלחמה בפגעי הטכנולוגיה ומודעות מעניינות אח

הודעה שלא נקראהעל ידי עזר » 16 פברואר 2017, 20:12

עלון פרשת יתרו - מכבסה - סייל 2017 - הייתי שם ועדיין

https://www.jumbomail.me/he/Downloads.a ... 3838673D3D
עזר

{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הודעה שלא נקראהעל ידי עזר » 17 פברואר 2017, 01:41

פרשת יתרו
קבצים מצורפים
חברי מחזיקי הדת.pdf
(66.04 KiB) הורד 27 פעמים
והיה מחניך קדוש.pdf
(957.28 KiB) הורד 32 פעמים
עזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי עזר » 17 פברואר 2017, 02:17

עזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי עזר » 17 פברואר 2017, 02:19

עזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי עזר » 17 פברואר 2017, 02:21

והיה מחניך קדוש
כאן משתמשים רק בטלפון כשר
קבצים מצורפים
והיה מחניך קדוש.jpg
והיה מחניך קדוש.jpg (122.66 KiB) נצפה 2039 פעמים
עזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי עזר » 22 פברואר 2017, 16:40

הלוך ובכה עד... עד... עד בחורים...
כולנו עדיין תחת רושם ההלם והזעזוע מהתאונה המחרידה שטלטלה את כל כלל ישראל... מכל גווני הקשת... כל אחד שואל את עצמו: מה?? מה אפשר להתחזק?? מה הקב"ה רוצה לרמוז לנו באסון הזה??
אז דבר ראשון: לפני הכל!!!!
הקב"ה דבר ראשון רוצה שנדע ונפנים שהתאונה הזו היא משמים!!!! זה לא המנוף... ולא הנהג... ולא התרשלות... ולא מהירות... ולא החוסר ראות... זה משמים!!!
ומאוד מאוד קשה לנו להכיר בזה!!! יש לנו חקירות משטרה... ואלף ואחת פרשנויות..
אם שמת לב: כשזה קרה!!! התעורר חשש קטן שיתכן וזה על רקע לאומני... סוף סוף נהג המשאית תושב מזרח ירושלים וכו' וכו'... אם עקבת אחרי פעימות הלב שלנו... מאוד התחשק לכולנו לשמוע שהתברר שזה אכן על רקע לאומני... למה?? אז לא לגמרי ברור למה... אבל כן ברור... כי ברגע שהיה מתברר שזה על רקע לאומני אז... אז אה... הנה... המחבלים האלו... ואזלת היד של הממשלה... וצריך לנהוג ביד קשה עם הפלסטינים... בקיצור: לא צריך להתאמץ... המשפטים המוכרים לנו כבר מהתקופה האחרונה!!! אבל ברגע שזה תאונה?? אה... בתאונה כבר אי אפשר להאשים לא את הערבים ולא את הממשלה... אז זהו!!! התברר סופית שזה תאונה!!! נו... עכשיו את מי נאשים??? אז באמת ארך לנו כמה שעות להתעשת... אבל מהר מאוד הוצאנו מהבוידם את כתבי אישום על הנהגים הלא זהירים... ולתבוע את אגד... ועל חוסר האחריות שנותנים לנהג שכבר היה מעורב בתאונה וכו' וכו'... וכמובן שגם הסיפורים של המוות בעריסה מהזמן האחרון... גם זה קשור לזה שהילדים שוכבים על הבטן...
בקיצור: לכל דבר שקורה אנחנו מוצאים אשמים!!!!! אבל... מה נעשה... שלדאבוננו הרב כל התירוצים האלו לא מצליחים לכסות את הדם השותת!!!!!!
כל התירוצים האלו... והחיפוש אחר אשמים האלו... כל זה לא עוזר להמעיט את האסונות שפוקדות את כלל ישראל בזה אחר זה בתקופה האחרונה!!! זה לא מנחם בכהוא זה את המשפחות השכולות... לכן!!! אם אנחנו שואלים את עצמנו במה להתחזק... אז לפני הכל: הקב"ה רוצה דבר ראשון שנפנים!! שזה לא קשור לאיזה מישהו שאשם... וזה לא שייך לאיזה מחדל בטחוני... וגם לא קשור לשכיבה על הבטן... הקב"ה רוצה שנצביע על עצמנו ונאמר: אבל אשמים אנחנו!!!!!
אנחנו צריכים לחזור בתשובה... אנחנו צריכים לתקן משהו!!!
אנחנו צריכים לנצל את הימים האחרונים של שובבי"ם ת"ת... ולחזור לאבינו שבשמים... עכשיו: מה?? מה צריך לחזור בתשובה?? זה כבר כל אחד מאיתנו צריך לעשות את החשבון נפש האישי... ויודע צדיק נפש בהמתו... ולב יודע מרת נפשו... מה שברור: כששמענו את האסון הזה... כולנו פתאום נהיינו רציניים לכמה שעות!! ובאותם שעות כולנו עשינו מה שהיינו צריכים לעשות... וזה!! זה בדיוק מה שהקב"ה רוצה שנעשה!!!
---
אותו פלטיאל בן ליש שעמד בניסיון הגדול של קדושה... ונעץ חרב שלא יכשל בחטא!! אזי כשהגיע סיומו של הניסיון... ודוד המלך ביקש מאבנר בן נר שיחזיר את מיכל בת שאול... כתוב שפלטיאל בן ליש הלך אחריה הלוך ובכה עד בחורים!! עד המקום ששמו בחורים!!! והגמ' אומרת: שפלטיאל בן ליש בכה על זה שהוא כעת מפסיד את הניסיון הגדול שהיה לו עד עכשיו... הוא בכה על הנחת רוח שעד כה הייתה להקב"ה מההתגברות שלו... שכעת מסתיימת!!! הוא הלך ובכה עד בחורים... אומרים הדרשנים: שזה בא לרמוז... שבחור שמתחתן הוא אמנם עושה את העיסקה הכי טובה... הוא לא מפסיד כלום... חוץ ממשהו אחד!!! יש משהו אחד שהוא כן מפסיד... את הזכות להיות בחור ולעמוד בגבורה בניסיונות המרים של קדושה!! את הנחת רוח היחודית הזו שאפשר לתת לרבש"ע בתור בחור... זה הדבר היחיד שמי שמתחתן מפסיד... ועל זה יש מה לבכות... וזה מה שבכה פלטי בן ליש--עד בחורים... הוא בכה על זה שהוא מפסיד את הניסיון ששמו בחורים!!!!!!
מול אסון זה... ובימים אלו- סוף ימי שובבי"ם לא נותר לנו אלא להצטרף לבכייתה של השכינה הקדושה שהפסידה ארבעה בחורים קדושים ששמרו על קדושתם בדור הכ"כ פרוץ הזה... על השכינה הקדושה שהפסידה ארבעה רווקים שהצליחו לחיות בכרך הזה ששמו שנת 2016 ולהשאר טהורים וקדושים!!! הלוך ובכה עד בחורים!!!!
ימי השובבי"ם הולכים להסתיים עם קרבנות אלו... יש לנו עדיין הזדמנות בימים הספורים שעוד נותרו לנו משובבי"ם לעשות חשבון נפש... בנושא של קדושה ולקבל החלטות... מי יודע אם לא מזג האויר החם באופן חריג בעיצומו של חורף- שהיה בשבוע זה.. מי יודע אם זה לא איזה מבחן מקדים בשבילנו בתוככי ימי השובבי"ם... לקראת הקיץ הבעל"ט בפרט... ואיזה קבלה מעשית אנחנו מוכן להעמיד מול עצמנו בכלל... ה' יגמור בעדנו... ההמשך בעמוד 4...
עזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי עזר » 22 פברואר 2017, 16:40

וזה מעמוד 4:
די.. תפסיק.. אתה לא כזה תמים.. אני מכיר אותך

יש נבואה נוראה בישעיה... הנביא ישעיה מקדיש נבואה מיוחדת לעיוורים ולחרשים... נבואה בכתב ברייל... החרשים שמעו והעיוורים הביטו לראות" אחרי שישעיה סיים לפנות לעיוורים והחרשים... הוא מסביר:
מי עיוור כי אם עבדי, וחרש כמלאכי אשלח,
מי עיוור כמשולם ועיור כעבד ה'...
אומר ישעיה הנביא: מי העיוור הגדול ביותר??? זה העבד שלי!!!!
מי החרש הגדול ביותר?? זה עובד ה' שלא מזהה לאן אני חותר!
נבואה נוקבת מאין כמותה!!! הנביא אומר לנו: אם יש עיוור... זה לא היהודי הפשוט הזה שמרותק לרדיו (במקרה הטוב...) ממנו כבר אי אפשר לצפות מידי... הוא כבר יודע בדיוק מי אשם... הוא כבר קיבל עידכון מפורט מי האחראי למחדל... אז להגיד לו שאשמים אנחנו... והקב"ה רוצה לעורר אותנו?? אה... זה כבר מאוחר... אין עם מי לדבר!!! העיתון כבר ניתח מידי טוב מי האשם... אז היהודי הפשוט- הוא לא עיוור... כי אף פעם הוא בכלל לא התחיל לראות... אז מי עיוור?? זה אתה!! האברך!! הרציני!! הבחור בן עליה!! כן... אתה!!!! כשיש כזו תאונה מחרידה... בדיוק בקו 402... ובדיוק נלקחים מאיתנו הטובים שבטובים... מה זה?? למה זה??? בינינו... במשך חמש דקות... כמה אוטובוסים עוברים בכביש תל אביב ירושלים ועוד בשעה שבע בערב...?? עשרות אוטובוסים!!!! ובדיוק קו 402!! בדיוק אצלו זה קורה... ובדיוק נלקחים מאיתנו בחורי ישיבות זכים וטהורים בדרך לישיבה!!! לא נעים לשאול בקול: אבל מתי פעם אחרונה שמעת על כזו תאונה מחרידה אצל אחינו התועים? צריך להיות עיוור כדי לא לראות שהקב"ה רוצה משהו מ א י ת נ ו ! ! ! צריך להיות עיוור בשביל להיות עסוק עם הרשלנות של הנהג... או כל שאר הפרשנויות. צריך להיות חרש!!!! עיוור!! בשביל להמשיך להאזין בכובד ראש לכל הלקחים והמסקנות והבירבורים שדואגים להלעיט אותנו וללכת חלילה בקרי...
---
נחזור לפסוק: "מי עיוור כי אם עבדי" בעל המצודות מבאר את הפסוק הזה כך: יפרש דבריו לומר מה שכללתי גם הכשרים שבכם להקראם חרשים ועורים כי מי הוא היותר ראוי להקרא עיור כי אם עבדי על כי הוא יודע ומכיר בקלקול הדור ואינו מסתכל במעשיהם להישירם ולתקנם, וחרש כמלאכי אשלח חוזר על מלת מי הוא היותר ראוי להקרא חרש כמלאכי אשר אשלח רצה לומר מי שנתתי חכמה בלבו וכאלו שלחתיו ללמד דעת את העם והוא כחרש לא ישמע מעשי בני העם להזהירם על הדבר", כתוב כאן: שהנביא מגיע בתרעומת דווקא על הכשרים שבישראל!!! והחכמים שבהם שהם יודעים ומכירים בקלקול הדור... ולא מסתכלים במעשיהם להישירם ולתקנם זאת אומרת: יש תביעה עלינו בתור אנשים כ ש ר י ם ! ! למה אנחנו לא מסתכלים סביבנו?? למה אנחנו מתעלמים מהסביבה הקרובה לנו שנאבדים לנו מול העיניים?? למה אנחנו מתעלמים מהם באלגנטיות כאילו אנחנו עיוורים..?? כאילו אנחנו חרשים...??
אז ככה: אם מישהו היה מביא את הפסוק הזה לפני שלושים שנה... איך הוא היה מתרגם את זה?? רבותי: כ"כ הרבה יהודים יש שהם לא שומרים תורה ומצוות... לצאת כולם לרחובות ולקרב לבבות!!! להצטרף לארגון הפעילים... לעשות ביקורי בית ולשכנע הורים להכניס כמה שיותר ילדים חילונים לבתי ספר תורניים... שעוד ילד ידע לומר קריאת שמע... להחזיר את עם ישראל בתשובה... זה השפה של הדור הקודם!!!! (כמובן שגם בדורנו יש את זה ב"ה-) אבל בדור שלנו??? לא זה עיקר החזית!!!! כשהנביא פונה היום!!! לכשרי ישראל ואומר להם: אתם עיוורים!!!! הוא לא מתכווין שאנחנו מתעלמים לאחינו החילונים... הוא מתכוין עמוק מבפנים.. בתוך הבית מדרש שלנו.. שם אנחנו מתעלמים.. שם אנחנו משחקים ראש קטן...
---
אתה יכול לראות אברך משלנו מסתובב בבית מדרש עם פלאפון מוגן... מה? למה?? למה אתה מסתובב עם זה??? הרי זה לא "מאושר"?? עזוב... הכל אינטרסים... מה הבעיה בזה?? אז נכון!!!! אני מבין... אני מבין שלבחור ישיבה זה לא כ"כ לעניין... אני יודע שבחור צעיר יכול להכניס בזה את מה שהוא רוצה... וזה איום ונורא... אבל תכל'ס... אני?? אני לא עושה עם זה דברים לא טובים... ו... ואין בזה כלום!!! ותכל'ס... זה מאוד נוח... ו... וה"מאושר" מאוד יקר... ושמעתי כל מיני דברים... אז... אז... הנה... הנה זה... פונה אלינו הנביא ואומר: אתם חרשים??? אתם עיוורים?? אתם באמת כ"כ תמימים?? אתם באמת לא קולטים איך המערכת החברתית בדור שלכם עובדת?? מה... אתה באמת לא קולט שברגע שאתה מרשה לעצמך... אז גם אם אתה בעצמך גלאט כשר!! אבל הבחור הטוב... הנשששמה הזה... שרואה אותך... ומדבר איתך בלימוד... ברגע שהוא ראה אותך עם זה... הרי גם הוא יקנה את זה!!! וברור שהוא יקנה את זה!!! וברור שכשהוא יקנה את זה... זה בגללך!! ואיש אינו יודע איזה התמודדויות יש לו כעת רק בגללך... ובינינו: מה שהכי משריין אותך: שאף אחד בעולם לא יוכל להוכיח באופן ברור ששורש הנפילה שלו... התחילה מזה שהוא ראה שאתה הרשית לעצמך... אף אחד לא יוכל לגמרי להוכיח את זה! ולכן אתה מרשה לעצמך... ועל זה!!!! בדיוק על זה מגיע הנביא וזועק: אתה עיוור?? אתה חרש?? מה... אתה עד כדי כך מפגר?? הרי בינינו... אתה בעצמך לא היעזת לקנות את המכשיר הזה... עד שלא ראית עוד אחד דתי חזק כמוך... ועם זקן טיפה יותר ארוך משלך... שגם הוא קנה... ורק אז הרשית לעצמך לקנות... אז מה חשבת??? שזה יגמר אצלך?? שרק אתה מושפע מאחרים?? ואחרים לא מושפעים ממך??
נגיד שאתה חסון!!! נניח שאתה מחושל!!! אבל אתה חי בחברה... ואתה יודע את זה!!! אוהו איך שאתה חי בחברה... כולך מושפע מכף רגל ועד ראש מהחברה... ומי כמוך יודע עד כמה כל החיים שלך מוכתבים רק מהחברה... אז למה נראה לך שכשיראו אותך אחרים הם לא יעשו העתק הדבק לעצמם?? מה... אתה באמת עד כדי כך חרש עיוור????
---
תבין: מה המכנה המשותף בין חרש לעיוור???
שניהם לא מושפעים מהחברה!!!! העיוור לא רואה! החרש לא שומע!!
כשאומרים לעיוור... שהעין רואה והלב חומד.. העיוור אומר בצדק: לי זה לא יקרה!! הוא צודק... אני איתו... גם אני חושב ש-לו זה לא יקרה... סוף סוף הוא עיוור!!! בבית חינוך לעיוורים אין אפילו סרט אחד!!!!
כשאומרים לחרש... אל תקשיב להסתה... זה יכול להשפיע עליך לרעה... החרש אומר בצדק: לי זה לא יקרה!! והוא צודק... לו זה לא יקרה לו
אבל אתה???? אתה עיוור?? אתה חרש??
אתה הרי חי בעולם... אתה הרי יודע כמה אתה מושפע... אז למה דווקא פה אתה חושב שאתה לא מושפע??? למה אתה כ"כ רגוע שבדיוק אתה לא משפיע על אחרים???
---
ברשותך קורא יקר: תרשה לי לפתוח נושא רגיש... אני מעיז לכתוב את זה דווקא עכשיו... יש סיכוי שאולי תחת רושם הזעזוע מהתאונה... הדברים יתקבלו בפרופורציה הנכונה: בכל מה שקשור לנושא של ועדת החסימה של הפלאפונים... כצפוי!!!! יש בזה כל מיני רינונים... יש כאלו שאומרים שהכל אינטרסים... והכל פוליטיקות... והכל מסחרה של כסף.. ולמה הפלאפונים כ"כ יקרים?? בטח יש פה מישהו שעושה עלינו קופה... וכו' וכו' וכו'... יש מישהו שכבר הסביר לי: שאינטרנט ואינטרס זה מילים נרדפות!!! יש הרבה מאוד אנשים שיש להם אינטרס כלכלי במאבק נגד האינטרנט... ולמה?? כי הם סוכנים של חברת סלולר כשרה... אז במקום לפרסם אותה בפרסומת רגילה... הם מפרסמים כמה איום ונורא ה"מוגן כשר.." וכמה אסור וחמור כל מה שלא בחותמת של "מאושר..." וככה הם עושים את הקופה שלהם מהדלת האחורית...ובינינו: זה משפטים שנאמרים!!!! והמון אנשים אומרים את זה!!!
עכשיו: אני נורא תמים... כמו שאפשר לעבוד עלי מאוד בקלות... ככה אפשר תוך רגע לשכנע אותי שעובדים עלי... ואני מודה שדי השתכנעתי... תקופה די ארוכה הסתובבתי בתחושה הזו... שכן!!! יש פה כמה בעלי אינטרסים שהם אלו שמפרסמים שהכל אסור... רק המאושר מותר. ובקצב
הזה היה את כל הסיבות בעולם שאני אמשיך ככה לחשוב תמיד...
רק איפה קרתה התפנית??? כשזה פתאום הגיע אלי!!!
יום אחד אני מקבל טלפון מבן אדם... והוא שאל אותי בשיא הפשטות: תגיד לי: מה אני אשם שאתה מקבל משכורת על כל מאמר שאתה כותב נגד ה"מוגן כשר"??? למה אני צריך להרגיש נקיפות מצפון בגלל שאתה צריך כסף?? מה... וכי בגלל ש-לי אין כסף לשלם לך שתכתוב בעד?? לכן אני צריך לקבל ממך "בומבות" בראש נגד כל הפלאפונים המוכשרים??
הוא דיבר כ"כ ברור!!! כ"כ מוצק!!! כ"כ משוכנע!! שגם אני כבר כמעט הסתובבתי אחורה לראות אולי מישהו הולך לשלם לי על זה... רגע... בעצם... אולי באמת... אולי זה באמת רעיון... לא חשבתי על זה...
אז זהו שסטופ!!! ברגע שזה הגיע אלי!!!! פה פתאום נפתח לי הראש!!! ישבתי וחשבתי מי "גילה" לאותו אחד רז זה שאני מקבל משכורת מידי חודש על המאמרים שאני כותב נגד האינטרנט...???
ואז נפל לי האסימון!!!!
קורא יקר: אני רוצה לשאול אותך שאלה!!! שאלת מתמטית!!!
כשאתה רואה מודעה בעיתון נגד פלאפונים שאין עליהם חותמת...
לכמה אנשים יש אינטרס במודעה הזו?? תגיד לי במספרים?? כמה? מאה.. מאתיים... שלוש מאות?? בא נגיד: 500!!!! יש חמש מאות סוכני פלאפונים כשרים... שיש להם אינטרס אישי שכולם יבואו לקנות דווקא אצלם והם יעשו עלינו קופה... טוב?? 500!! תזכור את המספר הזה..
עכשיו ניגש לשאלה הבאה: לכמה אנשים יש אינטרס לומר ש... שעזוב... הההההכל אינטרסים... הכל מסחרה... הכל משחקי כבוד... עזוב... איש לאהליך ישראל... לכמה אנשים יש אינטרס לומר שהכל אינטרסים??
כמה?? חמש מאות?? אלף?? אלפיים?? נו... כמה??? ר ב ב ו ת ! ! ! ! מ א ו ת א ל פ י ם ! ! ! לי ולך ולו... לכככולנו יש אינטרס אישי לומר שעזוב... ההכל אינטרסים... בינינו... הרי לכולנו זה קשה... כל ההגבלה של הפלאפון המאושר שאין בו שום דבר חוץ ממשחק מטופש... זה הרי קשה לכולנו... ולכולנו יש בלב איזה "איש קטן" שקופץ מידי פעם ו... ומייחל מתי יתמוטט כל הממסד ויתברר שכל ה"מאושר" לא שווה... ומותר מוגן... מותר מצלמה... (אני מדבר נטו מהרהורי ליבי... אתה לא ממש חייב להסכים שזה גם המחשבות שלך... עכ"פ אתה לא חייב לגלות זאת בפומבי...)
אז בא... בא רגע אחרי... תשים לב כעת מה שקורה פה...:
יום אחד נכתבת מודעה בעיתון שצריך לקנות רק פלאפון מאושר!!!!
לכמה אנשים יש אינטרס שהמודעה הזו תכתב?? סיכמנו ש-500 אנשים!
ולכמה אנשים יש אינטרס לומר שההההכל אינטרס?? ל-200.000 איש!!
נו... עכשיו מגיעים אליך שני אנשים.. שניהם מספרים לך ש מ ו ע ה...: אחד אומר לך: כן... שמעתי שהפלאפונים הכשרים הם הכי טובים... וזה טוב וכו'... וחשוב... וצריך... והשני אומר לך: אה... עזוב... שמעתי שהכל אינטרסים עכשיו אני שואל אותך: איזו שמועה נראית לך יותר אינטרסנטית איזו שמועה נשמעת לך פחות אמינה??? אה... תחשוב על זה!!!!
משום מה ככככולנו משתכנעים מהשמועה ה"מבוססת" ו"הרווחת" שקובעת שהכל אינטרסים... אבל אנחנו שוכחים לחשבן דבר אחד ויחיד:
כמה אנשים אינטרסנטים יש שדואגים לשמועה שהכל אינטרסים????????
רבבות רבבות!!!! ואילו כמה אנשים כבר יש להם אינטרס להגיד ש... שזה לא אינטרסים?? הם בטלים לא בששים... אלא בשש מאות אלף!!!
זו הסיבה!!! ש... שתקשיב טוב למשפט הבא שאני כעת אומר לך: לעולם ועד ולנצח נצחים כל מי שיעשה חסימה לפלאפונים וגדולי ישראל יברכו עליה... תמיד ירננו עליו שהכל אינטרסים והכל פוליטיקות...
אין סיכוי בעולם שזה יראה אחרת!!!!
כי... כי... כי זה קשה לכולנו... ולכולנו יש אינטרס אישי עמוק מבפנים למוטט כל ממסד שמגביל אותנו... ולכן תמיד המרדנות הזו תקפוץ לנו...
אז אני פונה אליך ידידי היקר: אתה שאמרת לי שאתה היית רוצה פלאפון חסום כהלכה... רק מה אפשר לעשות?? הכל מססחרה... טענת לי שאתה פשוט יושב ומחכה מתי תקום מערכת ישרה ואמינה ונקיה שתעשה חסימה הוגנת בלי שטיקים ובלי טריקים... ידידי היקר!!!! נכון למאתים עשרים וארבע שנים הקרובות (דהיינו עד סוף האלף הששי) לא תקום חסימה שאתה!!! שאתה תברך אותה ותגיד שהיא הגונה... אין שום סיבה בעולם שאתה תגיד את זה כי היצר הרע שקופץ לך שמה בפנים לא יתן לזה... אין מצב שהוא יאהב את זה...
עכשיו: שיהיה ברור... שלא תגיד שלא אמרתי: שלא יגיעו אלי מעכשיו טלפונים עם תלונות על כל ועדות החסימה.. כאילו אני עובד שם... וכאילו אני מייצג מישהו... וכאילו אני מקבל משכורת מהם... כי אין לי שמץ של מושג מה קורה שם!!! רק מה כן??? במה כן יש לי מושג??? יש לי מושג בגמד הקטן הזה שקופץ בלב שלי ושלך... שבייחס אליו יש לי מושג ואני אומר לך שאין שום סיבה בעולם שהוא לא יאמר שההההכל ברבורים... וחסל... קדימה- הפקרות...
---
אני מתנצל על הדברים הנוקבים!! והכואבים!! אבל עדיין!!! עדיין יש משהו אחד יותר כואב!!!! והוא התאונה שהייתה בשבוע האחרון!!!
התאונה הזו יותר כואבת ומחלחלת את לב כולנו... וכל האסונות האחרונים שכבר די... כבר אי אפשר לשמוע כ"כ הרבה צרות... וכולנו כבר מוכנים... מה... מה... מה צריך לעשות?? רק תגיד... תצביע על נקודה... אז זהו!!! שכמה שהדברים שנכתבו כאן במאמר זה.. לא היה כיף לשמוע אותם... עוד יותר לא כיף לשמוע את כל הצרות... אז אם אנחנו מחפשים במה להתחזק.. ו... ו... והדברים האלו עדיין אקטואליים אצלנו... אז ניתן בהחלט לומר שהכתובת רשומה על הקיר...
זועק הנביא: מי עיוור כי אם עבדי!!!
יש לנו השפעה!!! זה לא יעזור!! לא נמלט מהאחריות הזו!!!!
"מי הוא היותר ראוי להקרא עיור כי אם עבדי על כי הוא יודע ומכיר בקלקול הדור ואינו מסתכל במעשיהם להישירם ולתקנם", אין לנו ברירה!!!! זה אנחנו!! אף אחד אחר לא!!!
אם שמת לב מאמר זה לא מיועד לאנשים שיש להם בעיה עם אינטרנט... הוא גם לא מנסה לשכנע מישהו שעומד על סף הגלישה לאינטרנט...
מאמר זה מיועד אלינו בני התורה שנמצאים עמוק עמוק מבפנים!!! ואין לנו איזה נסיגה רוחנית חלילה... הבעיה היחידה שלנו היא- מי הוא היותר ראוי להקרא חרש כמלאכי אשר אשלח ר"ל מי שנתתי חכמה בלבו וכאלו שלחתיו ללמד דעת את העם והוא כחרש לא ישמע מעשי בני העם להזהירם על הדבר",
ומזה אין לנו דרך להתחמק!!! לא יעזור לנו כלום!!!
בתאונה האחרונה רוב הנספים היו בחורי ישיבות!!!! אנחנו לא יודעים חשבונות שמים... אבל הרגשות שצפו לכולנו סביב האסון הזה היה זה רגשות סביב הגיל הזה... הגיל היפה הזה... שיא הגיל שנגדע באיבו...
זה הגיל הכי יפה!!! הכי בוער!! אבל זה גיל שהיצרים בו משתוללים!!!
מי יודע כמה חיים צעירים של בחורי ישיבות נגדעו באיבם בגללנו????
ואנחנו לא ניפטר מזה!!! אנחנו נגיד את כל התירוצים שבעולם ושום תירוץ לא יספק... כי אנחנו כבר אנשים משופשפים מהדור הזה... ואנחנו לא מפגרים... ואנחנו בדיוק איך ההשפעה החברתית דומננטית אצלנו...
---
אז מה אנחנו צריכים להתחזק מהאסון שקרה???
אז ברור שלב יודע מרת נפשו... וכל אחד יש לו את החבילה שלו...
אבל!!! אם כבר אנחנו מבינים שאנחנו קשורים אחד לשני... ואם כבר השכלנו להבין שכשיש תאונה בכביש תל אביב ירושלים זה משהו שאמור לעורר כל יהודי היכן שהוא נמצא!! אז לפני כן!!!! הרבה לפני כן!!! מותר לנו להבין שיש לנו השפעה הרבה ישירה וטכנית אחד על השני!!!! ובקיצור: בלי הרבה דיבורים!!! פשוט לתאם עמדות!! ולהיצמד למה שהרבנים אומרים... את כל החשבונות האישיים ואת כל השיקולים נשמור למקומות אחרים... הנושא הזה רציני מידי בשביל שנשחק איתו...
---
אסיים בתפילתו של אליהו הנביא: ענני ה' ענני... ענני שהדברים הנכתבים יתקבלו... וענני שלא יאמרו מעשי כשפים הם- שלא יחשבו גם על המאמר הזה בעצמו... שמישהו משלם לי שאכתוב אותו...
עזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי עזר » 22 פברואר 2017, 16:41

תיקון שובבי"ם
קבצים מצורפים
תיקון שובבי''ם ניתוק אינטרנט - עותק.png
תיקון שובבי''ם ניתוק אינטרנט.pdf
(30.93 KiB) הורד 12 פעמים
עזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי עזר » 23 פברואר 2017, 01:51

שובבי"ם
קבצים מצורפים
שובבים.jpg
TAG Januar 2016.pdf
(1.59 MiB) הורד 12 פעמים
עזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי עזר » 23 פברואר 2017, 01:54

לכבוד פרשת משפטים.
קבצים מצורפים
אהבתי את אדוני.jpg
אהבתי את אדוני.jpg (55.91 KiB) נצפה 1585 פעמים
נעבעך קנעכט.pdf
(84.13 KiB) הורד 14 פעמים
עזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי עזר » 28 פברואר 2017, 03:59

חומרים מעניינים לפורים
מותר להפיץ ולהדפיס הכל
קבצים מצורפים
cartoon-2.png
cartoon-2.png (91.49 KiB) נצפה 1408 פעמים
cartoon-16.jpg
cartoon-16.jpg (133.71 KiB) נצפה 1408 פעמים
cartoon-19.jpg
cartoon-19.jpg (68.72 KiB) נצפה 1408 פעמים
image001 - עותק.jpg
TAG Zurich awareness Purim A4 - עותק.jpg
אייפון-אבישי-חן - עותק.jpg
בעל-קורא(1).jpg
ותלו-אותו-ואת-בניו-על-העץ - עותק.jpg
עזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי עזר » 28 פברואר 2017, 04:04

עוד
מותר להפיץ ולהדפיס הכל
קבצים מצורפים
ומרדכי-לא-יכרע-ולא-ישתחווה - עותק.jpg
מעמד-מחיית-עמלק - עותק.jpg
נעבעך_Page_1 - עותק.jpg
קומיקס-פורים.png
פורים.jpg
תמחה זכר עמלק - עותק.jpg
תמחה זכר עמלק - עותק.jpg (51.79 KiB) נצפה 1409 פעמים
שעת חירום.pdf
(47.49 KiB) הורד 7 פעמים
עזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי עזר » 28 פברואר 2017, 04:14

משנכנס אדר מרבים בשמחה!
פורים שמח!
קבצים מצורפים
שעת חירום - עותק.jpg
וכל עמי הארץ כורעים ומשתחוים לעבודה זרה - עותק.jpg
דברי הצומות וזעקתם - עותק.jpg
עזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי עזר » 28 פברואר 2017, 04:15

עוד
קבצים מצורפים
פאסטער פורים.pdf
(1.64 MiB) הורד 19 פעמים
פורים - עזרינו2.pdf
(624.44 KiB) הורד 15 פעמים
שעת חירום.pdf
(47.49 KiB) הורד 18 פעמים
דברי הצומות וזעקתם.pdf
(26.19 KiB) הורד 16 פעמים
עזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 28 פברואר 2017, 15:07

חזק
קבצים מצורפים
image.png
image.png (207.16 KiB) נצפה 1381 פעמים
שיך

הודעה שלא נקראהעל ידי עזר » 01 מרץ 2017, 05:05

עזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי עזר » 01 מרץ 2017, 05:06

עזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי עזר » 02 מרץ 2017, 06:31

לשה"ק
קבצים מצורפים
ומרדכי לא יכרע ולא ישתחווה - לשה''ק.jpg
עזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי עזר » 02 מרץ 2017, 16:36

ביבי נתניהו בשיחת מוסר נוקבת...

https://jumbomail.me/j/nUCj429b-EiUuPT

עזר

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

Re: ביבי נתניהו בשיחת מוסר נוקבת...

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 03 מרץ 2017, 02:01

זה די ישן אך צודק לחלוטין ונכון בהחלט !
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הקודםהבא

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: [G], ישיביש ו־70 אורחים