אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי בן ארי » 14 מרץ 2013, 21:47

הנשיא אובמה מפתיע בפעם הראשונה: לוח זמנים מוגדר לעצירת הגרעין האיראני –
ומה אמר על פולארד?


על הגרעין האיראני אומר נשיא ארה"ב ברק אובמה בראיון לערוץ 2 "אם נוכל לפתור את זה דרך באופן דיפלומטי או סנקציות נעשה זאת, אך אם לאו וכל הדרכים יכשלו אני מבטיח כי נגן על ישראל ולא ניתן להם להגיע לפצצה, לאיראנים נותר עד שנה לייצר פצצה, סוגיית איראן נוגעת לביטחון של ארה"ב ושל ישראל".

על העצומה למען פולארד והגשתו לנשיא אומר אובמה כי בשלב זה בביקורו בישראל, זה לא הזמן לדבר על זה והוא לא ישוחרר בינתיים. עוד אמר כי הוא מבין את כאב הישראלים על שעדיין לא נעשה למענו, אך הוא הבטיח כי יפעל למען הקצבת עונשו כמו שעושים לכל אסיר אמריקאי.

על ביקורו הקרוב בישראל אומר הנשיא כי הוא מתרגש מאוד מהביקור בישראל וכי הוא רוצה לדבר ישירות לישראלים, עוד אמר כי הוא מתואם עם ביבי בכל המהלכים, כולל התחמשות איראן בנשק גרעיני, ואין בכוונתו להתערב בשלב זה בעת הביקור בענין המחלוקת עם הפלשתינים.
קבצים מצורפים
ברק-אובמה.jpg
ברק-אובמה.jpg (26.88 KiB) נצפה 5489 פעמים
בן ארי
 
הודעות: 303
הצטרף: 15 נובמבר 2012, 18:09
{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי YACOV » 14 מרץ 2013, 21:59

נא להביא פרטים מתי תהיה קבלת הפנים ומתי יהיה הנאום של אובאמה בבניני האומה

אגב ראיתי באתר JDN שלטים שתלו פלסטינים עם כיתוב באנגלית "הנשיא אובאמה אל תביא את הסמארטפון שלך לרמאללה - לא יהיה לך גישה לאינטרנט" מה פשר הענין ?
YACOV
 
הודעות: 212
הצטרף: 12 נובמבר 2012, 22:44
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי בן ארי » 14 מרץ 2013, 22:03

הם שומעים בקול הרבנים :)
בן ארי
 
{ AUTHOR_TOPIC }
הודעות: 303
הצטרף: 15 נובמבר 2012, 18:09
{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 14 מרץ 2013, 23:01

יפגש עם האתיופית שנבחרה למלכת היופי.
סמל אישי של המשתמש
משולש
 
הודעות: 13623
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 22:24
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי ממוש » 17 מרץ 2013, 04:02

משולש כתב:יפגש עם האתיופית שנבחרה למלכת היופי.

פו פו
שיהא שם שמים מתאהב על ידינו
סמל אישי של המשתמש
ממוש
 
הודעות: 1422
הצטרף: 10 נובמבר 2012, 23:43
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי משפט הטבע » 17 מרץ 2013, 09:42

הכי מאובטח בעולם: כך שומרים על ברק אובמה

נוהלי האבטחה של נשיאי ארה"ב נכתבו בדם. היום הם כוללים 3 מעגלי שמירה, לימוזינות משוריינות ("החיה"), כלי טיס מוגנים מטילים שמחכים לו בכל העולם ושורת מקצוענים שמוכנים לחטוף עבורו את הכדור בכל רגע. הכירו את השירות החשאי שיוצא למשימה בישראל וברשות - שם כבר סימנו X על אובמה

יצחק בן-חורין, וושינגטון פורסם: 16.03.13, 23:35

הלימוזינה שתסיע בשבוע הבא את ברק אובמה ברחובות ירושלים היא טנק המחופש למכונית והיא מכונה "החיה" - The Beast. למעשה מדובר במבצר מתגלגל שנועד להגן על חייו של הנשיא האמריקני בכל מחיר. הפמליה בביקור אובמה בישראל תכלול שתי לימוזינות כאלה - שעלותן הצנועה היא 300 אלף דולר כל אחת - והן ינועו אחת אחרי השנייה בתוך שיירה ענקית של מלווים ובהם בעיקר מאבטחים, גלויים וסמויים. נוהלי האבטחה הללו לא תואמים את החיבה ההיסטורית של העם האמריקני לראות את הנשיאים שלו נעים חשופים ברחובות ומנופפים ידיים לשלום. לאורך השנים הם נהגו לשבת בכרכרות רתומות לסוסים ואחר כך במכוניות פתוחות, אבל הכול השתנה בשעה 12:30 ב-22 בנובמבר 1963.

נקודת המפנה הייתה אחרי רצח קנדי ומאז נרשם שיפור מתמיד ביעילות השמירה על חיי הנשיאים, כשהחידוש האחרון והמשמעותי היא הלימוזינה The Beast. היא נחנכה ב-20 בינואר 2009, יום השבעתו של אובמה לכהונה הראשונה, וכשפתחו עבורו את הדלת המכונית היא נראתה לו כמו דלת של מטוס בואינג.

המכונית אטומה ומוגנת מפני התקפה של נשק כימי או ביולוגי. השמשה שלה אינה חדירה לקליעים והיא מדופנת בשכבת פיצוץ מאלומיניום שמטרתה לספוג ולבלום את שברי הזכוכית. הדלתות העשויות פלדה הן חלק מגוף כלי הרכב - תערובת של פלדה, אלומיניום, טיטניום וחרסינה - שחסין בפני מטעני צד וירי רקטות. מלבד זאת, גם מיכל הדלק מוגן מפגיעה ישירה, על הפגושים מוצבים חיישנים לראיית לילה, מצלמות ואמצעים לשיגור גז מדמיע. הצמיגים ממשיכים לתפקד גם לאחר שמנקבים אותם, ועל כל צרה שלא תבוא יש בתא המטען האחורי בלוני חמצן, מנות דם לשעת חירום ואמצעי כיבוי אש.

עד כאן מעגל האבטחה הקרוב של נשיא ארצות הברית. מכאן זה רק הולך ומתעבה.

שומר הראש
בביקור בישראל, מרב האחריות על שיתוף הפעולה עם גורמי הביטחון האמריקנים מוטלת על שירות הביטחון הכללי, אבל 5,000 שוטרים יעסקו באבטחת הנשיא בכל מקום שבו יופיע, יתאכסן או ינוע. לצורך כך נערך משחק חשיבה עם השירות החשאי האמריקני שבמסגרתו תורגלו תרחישי איום שונים - מניסיון לפגוע בנשיא האמריקני ועד הפרת סדר שנועדה לשבש את הביקור. "זה ביקור של 48 שעות אבל עבודת המטה וההכנות אליו נמשכו יותר מחודש כי אין מקום לטעויות", אמר ראש אגף מבצעים במשטרה, ניצב ניסים מור.

אלא שהשירות החשאי לא מסתמך על אבטחה זרה, מנוסה ומוערכת ככל שתהיה. המאבטחים הצמודים, הלימוזינה וככל הנראה גם אפוד מגן מהווים את שכבת ההגנה המיידית של אובמה, שמוקף בשני מעגלי שמירה נוספים במהלך נסיעה או כשהוא יוצא לקחת חלק באירוע פומבי. הראשון הוא מעגל חיצוני של שוטרים והשני מורכב מסוכנים של השירות החשאי שמטרתם למנוע הגעה של כלי נשק או גורמים חשודים לקרבתו. היה ובכול זאת יש ניסיון התנקשות, החובה "לחטוף" את הכדור מוטלת על המאבטחים הצמודים.


ההיסטוריה האמריקנית - גם המודרנית - רצופה ניסיונות התנקשות. כך למשל, ב-1 בנובמבר 1950 ניסו שני לאומנים פורטו ריקנים לרצוח את הנשיא ה-33 הארי טרומן כשיצא מהבלייר האוס (שם התגורר כשהבית הלבן היה תחת שיפוצים). טרומן לא נפגע, אחד המתנקשים נהרג במקום והשני נתפס ונאסר. ב-30 במרס 1981 הצליח ג'ון הינקלי לחדור את שני קווי ההגנה הראשונים ולירות חמישה כדורים מטווח קצר לעבר הנשיא רונלד רייגן בכניסה למלון וושינגטון-הילטון (המתנקש טען שביקש להרשים את כוכבת הקולנוע ג'ודי פוסטר שאליה פיתח אובססיה). רייגן נפצע קשה אבל חייו ניצלו.

איש השירות החשאי ג'וזף פטרו סיפר בתוכנית תחקיר של ערוץ דיסקברי על האחריות והלחץ העצומים המופעלים על הסוכנים, ועל הפרנויה שפיתחו רבים מהם בגלל האסקיומה שלפיה שגיאה אחת עולה בחיי הנשיא. "כשהייתי אחראי על הנשיא רציתי תמיד להיות במרחק זרוע אחת ממנו בפומבי", סיפר. "הטקטיקה במקרה של ירי היא לגונן על הנשיא, להכניס אותו במהירות לרכב ולהסתלק ממקום הסכנה".פטרו תיאר אירוע שהתרחש כשאיבטח את הנשיא רייגן בביקור בעיירה בניו ג'רזי: "מולי ראיתי מישהו מכוון אקדח במרחק של בלוק מאיתנו. טענתי את העוזי וכיוונתי אותו במטרה לפגוע. בשבריר שנייה הבחנתי שזהו אקדח אדום ולא לחצתי על ההדק. התקרבנו ואז התברר לי שזה אקדח מים ומי שהניף אותו היה נער בן 15 שכמעט שילם על כך בחייו".
הרבה השתנה מאז שנות ה-80 של רייגן ופטרו. העוזי הוחלף בינתיים בנשק מדויק יותר ועם פחות פיזור של קליעים, וכיום משתמשים הסוכנים באקדחי FN P-90 ובאקדחי P229 בעלי אמינות גבוהה יותר. בנוסף עומדות לרשותם גם אלטרנטיבות לא קטלניות כמו לייזר שמעוור זמנית.הגנה אווירית
את הדרך מנתב"ג לירושלים יעשה הנשיא אובמה במסוק הנשיאותי "מארין 1" שאולי יחסוך לנהגים הישראלים פקקים רבים בכביש מספר 1, כפי שקרה באמצע שנות ה-90 במהלך ביקורו של ביל קלינטון. הראשון שעשה שימוש במסוק היה הנשיא אייר פורס 1:

דווייט אייזנהואר ב-1957, כדי להגיע מהבית הלבן למעון הנופש שלו ברוד איילנד. את הנשיא אובמה משרת צי של 28 מסוקי בלק הוק, שעלותם 15 מיליון דולר כל אחד. הם מניידים אותו ממדשאת הבית הלבן לנמל אנדרוז (שם חונים המטוסים הנשיאותים "אייר פורס 1"), או לאתר הנופש הנשיאותי קמפ דייויד. מסוקים אלה ממתינים לנשיא ביעדים שונים הן בארה"ב והן ברחבי העולם.

נמל הבית של המסוקים הנשיאותיים הוא בסיס המארינס קוונטיקו שמדרום לוושינגטון, והם מתוחזקים על צוות של 800 איש. כדי להטעות גורמים עוינים, לעתים ניתן לראות באוויר עד חמישה מסוקים זהים בעלי גג הצבוע לבן כשבאחד מהם יושב הנשיא. מסוק הוא כלי טיס פגיע: החשש העיקרי הוא מטילי כתף, ולכן המסוקים הנשיאותיים מצוידים כולם באמצעי הגנה מפני טילים.

פיגועי 11 בספטמבר הובילו להחלטה להקים צי מסוקים חדש, אבל המחיר הסופי של התוכנית היה כפול מהעלות המשוערת והגיע ל-400 מיליון למסוק. הפרויקט, שנגרר כמה שנים, בוטל לבסוף על ידי אובמה בשל העלות הגבוהה.

השפעה אחרת של הפיגועים בבנייני התאומים ובפנטגון הייתה לדרבן את השירות החשאי להפוך את ה"אייר פורס 1" לבית לבן מעופף. כיום, באמצעות תדלוק אווירי, יכול הג'מבו הנשיאותי לשהות באוויר זמן בלתי מוגבל. הנשיא ג'ורג' וו. בוש שהה בבוקר 11 בספטמבר בביקור בפלורידה וביקש לחזור מיידית לוושינגטון כדי לשאת נאום לאומה, אבל השירות החשאי סרב.בעקבות זאת נלקח סגן הנשיא דיק צ'ייני למקלט מתחת לבית הלבן, בעוד בוש ומטוסו הסתובבו באוויר במשך תשע שעות, כולל שתי חניות ביניים במקומות מאובטחים (הטיסה מפלורידה לוושינגטון אמורה לקחת לאייר פורס 1 קצת יותר משעתיים). לוושינגטון הגיע בוש רק בשעות הערב כשהוא מלווה במטוס קרב. הלקח מאותו יום היה לצייד את המטוס בטכנולוגיה שתאפשר לנשיא לדבר מהמטוס בשידור חי אל הציבור האמריקני.

בדק בית
מבחינת השירות החשאי אפילו הבית הלבן טומן בחובו סכנה לנשיא. בין 132 החדרים נעים הסוכנים כאילו האויב מסתתר בתוכו. מטה השירות ממוקם מתחת לאגף המערבי, שם נמצאים החדר הסגלגל, משרדי סגן הנשיא, ראש המטה הבית הלבן, היועץ לביטחון לאומי ושאר הבכירים. סוכנים נעים כל הזמן על הגג ובין החדרים, ולכל אחת ממאות הדלתות יש מנגנון נעילה עצמאי. קירות הבית מוגנים מפני קרינה רדיואקטיבית, חיישנים סורקים את המדשאות,
ומאז 11 בספטמבר מוגן המתחם על ידי נשק נגד מטוסים.

אבל אפילו בביתו קשה להגן על נשיא ארה"ב. בשנות ה-90 התרסק טייס ססנה על קיר הבית הלבן כשהילרי וביל קלינטון לא נמצאו בו. במקרה אחר, כשקלינטון צפה במשחק פוטבול, ירה אדם עשרות קליעים לעבר הבית הלבן. הנשיא ביקש לגשת לחלון כדי לראות על מה המהומה אבל סוכני השירות מנעו זאת ממנו. עד שנות ה-90 היה הכביש שליד הבית הלבן פתוח לתנועת מכוניות, אבל עכשיו הוא יעד מבוצר, עם עיניים הבולשות אחר כל אדם הצועד על המדרכה לאורך השער הצפוני.

בכל מקום שאליו הגיע, נשיא ארה"ב תמיד היה על הכוונת. קשה מאוד להגן על אדם מפני אדם בודד הנחוש לרצוח אותו. קשה שבעתיים להגן על הנשיא בחו"ל, כשלשירות החשאי אין שליטה מלאה על השטח. בביקור של ג'ורג' בוש הבן בגאורגיה ב-2005 נזרק רימון חי לעבר הבמה ופגע כמה עשרות מטרים בלבד מהנשיא. בביקור אחר בעיראק זרק עיתונאי מקומי את נעליו לעברו. על הנייר נחשבת ישראל ליעד מכניס אורחים יחסית לעיראק, אבל הביקור של אובמה עדיין יהווה אתגר לא פשוט לשירות החשאי, במיוחד בגלל הדילוגים לרמאללה ול בית לחם. לסוכני השירות מעולם לא חסרו סיבות לנדודי שינה.
משפט הטבע
 
הודעות: 274
הצטרף: 16 ינואר 2013, 09:23
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי משפט הטבע » 17 מרץ 2013, 11:22

מקור: YNET
משפט הטבע
 
הודעות: 274
הצטרף: 16 ינואר 2013, 09:23
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי בן ארי » 18 מרץ 2013, 05:42

המתנה לאובמה: מגילות העצמאות בננו-שבב על אבן מתקופת בית שני

מגילת.jpg
מגילת.jpg (167.19 KiB) נצפה 5337 פעמים
המתנה שיעניק נתניהו לאובמה
רה"מ נתניהו יעניק לנשיא אובמה שיגיע לביקור בישראל, מתנה המסמלת את הקשר העמוק בין המדינות: ננו-שבב בגודל 0.04 מ"מ שבתוכו מוטבעות מגילות העצמאות של המדינות, והונח על אבן מתקופת בית שני.

חזקי גולדברג ו' ניסן תשע"ג 22:48

נשיא ארה"ב ברק אובמה צפוי להגיע ביום רביעי לביקור בישראל, במהלכו ייפגש עם נשיא המדינה פרס, ועם ראש הממשלה נתניהו.

בתחילת הפגישה בין ראש הממשלה נתניהו לנשיא אובמה ביום רביעי אחה"צ, יעניק ראש הממשלה לנשיא האמריקני שי סמלי: ננו-שבב מצופה זהב בגודל 0.04 מ"מ מרובע שבתוכו מוטבעות בעומק 0.00002 מ"מ מגילות העצמאות של ישראל וארה"ב זו לצד זו. המגילות הוטבעו באמצעות קרן מרוכזת של יונֵי גליום.

ננו-השבב הונח על אבן מירושלים מתקופת בית שני, ששימשה לאטימת כלי חרס שאחסנו נוזלים ובשמים. המתנה פותחה במכון ראסל ברי למחקר בננו-טכנולוגיה בטכניון.

מלשכת ראש הממשלה נמסר כי "המתנה הייחודית מסמלת את המסרים המרכזיים של הביקור - הקשר האיתן והעמוק בין ישראל וארה"ב והערכים המשותפים למדינות. הקשר בין אלפי השנים של עם ישראל לארץ ישראל. והמובילות הטכנולוגית של מרכזי המחקר והפיתוח הישראלים".
קבצים מצורפים
שבב.jpg
שבב.jpg (59.42 KiB) נצפה 5337 פעמים
בן ארי
 
{ AUTHOR_TOPIC }
הודעות: 303
הצטרף: 15 נובמבר 2012, 18:09
{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי משפט הטבע » 18 מרץ 2013, 13:11

בשעה האחורנה ביצעו כמה מסוקים מהצוות שילווה את אובמה תרגולי המראה ונחיתה באיזור הכנסת, כידוע אובמה ינחת בשדה התעופה לוד, ומשם ימריא במסוקו לירושלים.
משפט הטבע
 
הודעות: 274
הצטרף: 16 ינואר 2013, 09:23
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי דבורה » 18 מרץ 2013, 13:31

מה הם שיבושי התנועה הצפויים בירושלים בימי הביקור?
״לפעמים אתה צריך לראות אנשים כ... חבילת צבעים, לא כולם יהיו הצבעים האהובים עליך, אבל... אתה צריך אותם בשביל תמונה מושלמת יותר!!!"
סמל אישי של המשתמש
דבורה
 
הודעות: 9828
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 01:24
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי שלמה קוסטליץ » 18 מרץ 2013, 14:52

משולש כתב:יפגש עם האתיופית שנבחרה למלכת היופי.


לכאורה הודעה לא ראויה.

משולש, לא מתאים לך.
לחתום אינו רשאי שלא לחתום
סמל אישי של המשתמש
שלמה קוסטליץ
 
הודעות: 1721
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:53
מיקום: בין חזון להגשמה
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 18 מרץ 2013, 14:56

אם היא לא ראויה למה אתה מקפיץ אותה?
אתה עדיין יכול לערוך עד שתעבור שעה משליחת ההודעה.
(איך קראת לפני שלשה שבועות על מירוץ האשה היפה בעולם?)
סמל אישי של המשתמש
משולש
 
הודעות: 13623
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 22:24
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי שלמה קוסטליץ » 18 מרץ 2013, 15:03

לא קראתי.
ואם אתה חושב להתחיל להתווכח על הנושא, אני לא הכתובת. הבעתי את דעתי וחושבני שמותר לי.

בוא נחזיר את האשכול לנושא שלו:

אובמה מגיע לארץ!
לחתום אינו רשאי שלא לחתום
סמל אישי של המשתמש
שלמה קוסטליץ
 
הודעות: 1721
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:53
מיקום: בין חזון להגשמה
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי משולש » 18 מרץ 2013, 15:05

שלמה קוסטליץ כתב:לא קראתי.
ואם אתה חושב להתחיל להתווכח על הנושא, אני לא הכתובת. הבעתי את דעתי וחושבני שמותר לי.

בוא נחזיר את האשכול לנושא שלו:

אובמה מגיע לארץ!

התכוונתי למגילת אסתר
סמל אישי של המשתמש
משולש
 
הודעות: 13623
הצטרף: 07 נובמבר 2012, 22:24
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי שלמה קוסטליץ » 18 מרץ 2013, 15:09

הברקה לא רעה, רק לפני שמשווים צריך להוסיף:

"להבדיל אלף אלפי הבדלות".
לחתום אינו רשאי שלא לחתום
סמל אישי של המשתמש
שלמה קוסטליץ
 
הודעות: 1721
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 22:53
מיקום: בין חזון להגשמה
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי משפט הטבע » 18 מרץ 2013, 15:27

המשטרה פרסמה מרכז מידע שיפעל 24 שעות ומספרו 1-700-553-100
משפט הטבע
 
הודעות: 274
הצטרף: 16 ינואר 2013, 09:23
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי טבעי » 18 מרץ 2013, 15:31

היה אמור להערך מבחן של חשבות שכר מטעם רואי חשבון בירושלים ובגלל הביקור הוא הועבר לגני התערוכה.
טבעי
 
הודעות: 3387
הצטרף: 17 דצמבר 2012, 12:15
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי זאבי » 20 מרץ 2013, 17:26

נו היכן העידכונים, תמונות וסירטונים וכל מה שיש?
זאבי
 
הודעות: 755
הצטרף: 16 נובמבר 2012, 11:48
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי בכל מכל כל » 20 מרץ 2013, 19:55

11
קבצים מצורפים
img50430.jpg
img50430.jpg (32 KiB) נצפה 5229 פעמים
img50429.jpg
img50429.jpg (32 KiB) נצפה 5229 פעמים
img50432.jpg
img50432.jpg (32 KiB) נצפה 5229 פעמים
בכל מכל כל
מנהל פורום מחשבים
סמל אישי של המשתמש
בכל מכל כל
 
הודעות: 766
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 20:04
מיקום: במרכז הגלובוס, בדיוק באמצע!!
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי בכל מכל כל » 20 מרץ 2013, 19:56

22
קבצים מצורפים
img50435.jpg
img50435.jpg (32 KiB) נצפה 5229 פעמים
img50436.jpg
img50436.jpg (32 KiB) נצפה 5229 פעמים
img50431.jpg
img50431.jpg (32 KiB) נצפה 5229 פעמים
בכל מכל כל
מנהל פורום מחשבים
סמל אישי של המשתמש
בכל מכל כל
 
הודעות: 766
הצטרף: 06 נובמבר 2012, 20:04
מיקום: במרכז הגלובוס, בדיוק באמצע!!
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי ללללללל » 20 מרץ 2013, 19:58

אובמה נוחת, נאום אובמה
http://www.jumbomail.co.il/Downloads.as ... 4C4F62383D
ללללללל
 
הודעות: 92
הצטרף: 18 נובמבר 2012, 12:41
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי ללללללל » 20 מרץ 2013, 21:08

אובמה בבית הנשיא, הרגעים המשעשעים
http://www.jumbomail.co.il/Downloads.as ... 2F3042773D
ללללללל
 
הודעות: 92
הצטרף: 18 נובמבר 2012, 12:41
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי כבוד הרב » 21 מרץ 2013, 02:01

מישהו יודע אולי מה לוח הזמנים ליום חמישי? מתי הוא מגיע לבניני האומה?
כבוד הרב
 
הודעות: 198
הצטרף: 08 נובמבר 2012, 01:27
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי אברומי ש. » 21 מרץ 2013, 04:23

לוח הזמנים:
קבצים מצורפים
לוח הזמנים.jpg
לוח הזמנים.jpg (95.86 KiB) נצפה 4703 פעמים
סמל אישי של המשתמש
אברומי ש.
 
הודעות: 695
הצטרף: 23 נובמבר 2012, 02:33
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי בן ארי » 22 מרץ 2013, 00:26

תודה לכל אלו שהביאו את הסרטים!
אך אם אפשר להביא "עם תרגום" להרבה מבינינו שלא מבינים אנגלים, הנאומים וכו'
בתודה ובהערכה
בן ארי
 
{ AUTHOR_TOPIC }
הודעות: 303
הצטרף: 15 נובמבר 2012, 18:09
{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: אובמה מגיע לארץ! אשכול מתעדכן

הודעה שלא נקראהעל ידי אלףבית » 22 מרץ 2013, 00:56

בקישור הזה יש הרבה סרטונים מאובמה אשמח אם יעלה לג'מבו מייל

http://www.kikarhashabat.co.il/tag.php? ... 7%90%D7%9C
א גיזונטע וינטער ....................................
אלףבית
לחץ כאן להוראות התקנת "רוקבוקס" בנגני סאנדיסק. לשאלות כנסו לכאן: אשכול מרכזי ל"רוקבוקס"
סמל אישי של המשתמש
אלףבית
 
הודעות: 1678
הצטרף: 09 נובמבר 2012, 16:15
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב


חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: moshe chaim, RUSHL, חיימקה, משולש, פעמון זהב ורימון, שיך ו־111 אורחים