הבחירות בארה"ב

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

Re: הבחירות בארה"ב

הודעה שלא נקראהעל ידי קריא » 07 נובמבר 2016, 00:29

אני פה כתב:האדמור מויזניץ מונסי התבטא בחודש האחרון מספר פעמים שאם קלינטון עולה צריך לעזוב את אמריקה.

ולאן?
סמל אישי של המשתמש
קריא

{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הודעה שלא נקראהעל ידי zeevi » 07 נובמבר 2016, 00:32

אני פה כתב:האדמור מויזניץ מונסי התבטא בחודש האחרון מספר פעמים שאם קלינטון עולה צריך לעזוב את אמריקה.

מתי הוא אמר את זה? ולמי????
(במונסי יש הוראה לבחור בטראמפ?)
zeevi

הודעה שלא נקראהעל ידי שימי התימני » 07 נובמבר 2016, 02:50

בית

בשורות טובות לקלינטון: שבוע לאחר פתיחתה מחדש של החקירה נגדה בפרשת המיילים, הודיע ראש ה-FBI במכתב לחברי הקונגרס כי אין מקום להעמידה לדין • טראמפ זועם: "הילרי קלינטון מוגנת על ידי מערכת מושחתת"
לאחר שבשבוע שעבר הודיע ראש ה-FBI ג'יימס קומי על ההחלטה לפתוח מחדש את החקירה בפרשת המיילים בעניינה של המועמדת הדמוקרטית לנשיאות והותקף בשל כך על ידי מטה המועמדת שהאשימה אותו בעיתוי פרסום ההחלטה, הודיע הערב אותו ג'יימס קומי לחברי הקונגרס כי אין מקום להמשך החקירה וכי אין מקום להעמדתה של קלינטון לדין.

בהודעה ששלח קומי לחברי הקונגרס נאמר: "בהמשך לבדיקת המידע החדש, הרינו להודיעך כי לא שינינו את מסקנותינו לגבי המזכירה קלינטון שאותן פרסמנו בחודש יולי. כלומר, אין מקום להעמיד לדין את הילארי קלינטון על פרשת שרת הדואר". לשון ההודעה.

קומי הדגיש כי "החוקרים עבדו מסביב לשעון כדי לעבד ולבחון את הכמות העצומה של המיילים שהתגלו ואחרי שבדקו את כל המיילים שהגיעו מקלינטון או נשלחו אליה".

"אני מודה מאד למקצוענים ב-FBI שעשו כמות יוצאת מן הכלל של עבודה באיכות גבוהה בפרק זמן קצר", סיים קומי את מכתבו.

בתקשורת האמריקנית דווח כי כמעט כל המיילים הקשורים בפרשה – 600,000 במספר – נבדקו ע"י כמות גדולה מאוד של חוקרים שנטלו חלק במאמץ, זאת כדי להסיר את העננה בטרם הבחירות.

במטה קלינטון, כצפוי, מיהרו לברך על ההחלטה ואמרו: "אנחנו שמחים שהעניין הזה נפתר". ואילו דונלד טראמפ, באופן צפוי לא פחות, הגיב בחריפות להחלטה וטען: "הילרי קלינטון מוגנת על ידי מערכת מושחתת".
נ נח נחמ נחמן מאומן
סבא הוא המלך
סמל אישי של המשתמש
שימי התימני

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 07 נובמבר 2016, 14:25

תחזית חדשה: קלינטון מנצחת עם קולותיהם של 352 אלקטורים ● העיתון "לוס אנג'לס טיימס" מנבא כי המועמדת הדמוקרטית תשיג את הרוב הדרוש לניצחון, בעוד טראמפ יזכה רק לקולות 186 אלקטורים
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 07 נובמבר 2016, 15:57

אחד כתב:
גאליציינער כתב:
ניסן גוק כתב:מערכת 'נייעס מייל' בשיתוף 'הסקופים' מגישים מקבץ של עיתונאים ואישי ציבור שמהמרים מי ינצח בעוד יומיים בבחירות בארה"ב.

יעקב ריבלין: קלינטון. יקי אדמקר: קלינטון. חיים כהן: טראמפ. ישעיהו ויין: קלינטון. משה טייטלבוים: טרמאפ.

משה ויסברג: טראמפ. שניאור רוזן: קלינטון. דוד חכם: טראמפ. משה גלסנר: קלינטון. שרי רוט: קלינטון. יוחאי דנינו: קלינטון.

איתי גדסי: טראמפ. ארי קלמן: טראמפ. ישראל כהן: קלינטון. בועז גולן: טראמפ. בנצי לייזרוביץ: טראמפ. אברימי צמח: טראמפ.

עקיבא וייס: קלינטון. יעקב רייניץ: קלינטון. ביתאן: קלינטון. צביקה גרוניך: טראמפ. פנחס טננבוים: קלינטון. שלמה קוק: קלינטון.

מנחם טוקר: קלינטון. אסתי פלד: טראמפ. ישי כהן: קלינטון. שיעלה וינברגר: טראמפ. אליהו אליוביץ: קלינטון. אריה יואלי: קלינטון.

מוישי ביכלר: קלינטון. ארי גלהר: טראמפ. יעקב אמסלם: קלינטון. נחום בנדיקט: קלינטון. ישראל אוחיון: קלינטון. עמירם בן לולו: טראמפ. אברימי קרויזר: קלינטון.

ישורון תורג'מן: קלינטון. אשר מדינה: טראמפ. שלהבת חסדיאל: קלינטון. אהרן רבינוביץ: קלינטון. דוד דמן: קלינטון. גואל ועקנין: קלינטון. אסף פוזיילוב: קלינטון.

אבי יוספי: טראמפ. אבי גרינצייג: טראמפ. אברהם רוזנשטיין: קלינטון. יצחק קקון: טראמפ. אהרן קליגר: קלינטון. שי וייספיש: טראמפ. דודי שוומנפלד. טראמפ.

יענקי קצבורג: קלינטון. אברהם דב גרינבוים: הצבעתי קלינטון. דב פוברסקי: טראמפ. ינון פלח: קלינטון. חנני בלייך: קלינטון. אלי פולק: טראמפ. אהרון ברוך ליבוביץ. קלינטון.

כמה קלינטון וכמה טראמפ בסה"כ ?

יענקי קצבורג אצל טוקר ב'קול חי' על הסקר של 'נייעס מייל' בשיתוף 'הסקופים' : מתוצאות הסקר בקרב מובילי דעת קהל ועיתונאים בציבור החרדי, 30 סבורים שקלינטון תנצח ו-20 סבורים שדווקא טראמפ ייבחר לנשיא. ‏

לא נכון, תספור טוב ותראה שייש 35 תומכים בקלינטון ו-22 בטראמפ..
אנא עבדא דקודשא בריך הוא!
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 07 נובמבר 2016, 16:03

אני פה כתב:תחזית חדשה: קלינטון מנצחת עם קולותיהם של 352 אלקטורים ● העיתון "לוס אנג'לס טיימס" מנבא כי המועמדת הדמוקרטית תשיג את הרוב הדרוש לניצחון, בעוד טראמפ יזכה רק לקולות 186 אלקטורים

מוזר: הלוס אנג'לס טיימס תמיד נתן הרבה יותר אחוזים לטרמאפ - הרבה יותר מהאחרים ובאופן עקבי, מה קרה עכשיו ??
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי אבן הפינה » 07 נובמבר 2016, 17:27

"הממלך מלכים ולו המלוכה" בגימטריה 423
"דונלד טראמפ" בגימטריה 424 עם הכולל 1 שהוא נגד השי"ת המנהיג עולמו
הייתה לראש פינה
סמל אישי של המשתמש
אבן הפינה

הודעה שלא נקראהעל ידי לוי » 07 נובמבר 2016, 17:29

אבן הפינה כתב:"הממלך מלכים ולו המלוכה" בגימטריה 423

כבר כתבת את הבדיחה:
viewtopic.php?p=316920#p316920
לוי

הודעה שלא נקראהעל ידי אבן הפינה » 07 נובמבר 2016, 17:31

לוי כתב:
אבן הפינה כתב:"הממלך מלכים ולו המלוכה" בגימטריה 423

כבר כתבת את הבדיחה:
viewtopic.php?p=316920#p316920

למה זה בדיחה ?
הייתה לראש פינה
סמל אישי של המשתמש
אבן הפינה

הודעה שלא נקראהעל ידי לוי » 07 נובמבר 2016, 17:33

אבן הפינה כתב:למה זה בדיחה ?

חכה עוד יומיים ותבחן ;)
לוי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 07 נובמבר 2016, 20:22

מחקר שערך המגזין הכלכלי 'אינווסטרס ביזנס דיילי", מגלה שכמעט כל מכוני הסקרים האמריקאים שגו בתחזיותיהם בשלוש מערכות הבחירות האחרונות, חוץ מהסקר של מכון IBD/TIPP המתפרסם במגזין, שחזה היום (שני) ניצחון לדונלד טראמפ בשתי נקודות.

המחקר בדק את הסקרים המובילים, ביניהם של ABC, פוקס ניוז, גאלופ, pew ונוספים בשלוש מערכות הבחירות האחרונות: ב-2004, 2008 ו-2012. משקלול התוצאות נתגלה כי הסקר של IBD/TIPP היה הכי מדויק לאורך השנים, עם סטייה ממוצעת של 0.9 אחוזים מתוצאות האמת, לעומת סטייה של 1.4 – 3.9 אחוזים לשאר הסקרים.

למעשה, סקר IBD/TIPP "פספס" רק ב-2012, כשחזה שאובמה ינצח בהפרש קטן מזה שניצח בתוצאות האמת. במערכת הבחירות של 2008 הוא חזה את התוצאות בדיוק מוחלט (0.00 אחוזים סטייה), וב-2004 הייתה סטייה של 0.4 אחוזים בין תוצאות הסקר לתוצאות האמת.

"סקר הוא שילוב של מדע ואמנות, ואנחנו מתמחים בשניהם", מתפארים בסוכנות הסקרים IBD/TIP, בסוכנות אומרים, כי בניגוד לסקרים אחרים, הסקרים שלהם מתבססים על שיחות חיות למצביעים רשומים ולאנשים המתכוונים להצביע, הן בטלפון סלולרי והן בטלפון קווי. התוצאות המתקבלות, שלהן טווח טעות של כ-3.4 אחוזים, מועברות לדברי מכון הסקרים תהליך נוסף, המשייך את העונים לאזורים שונים ולנטייה פוליטית, כדי לצמצם עוד יותר את מרווח הטעות.

אתר NRG דיווח כי סקר IBD/TIP חזה אתמול (ראשון) ניצחון לדונלד טראמפ בנקודה אחת, 44 מול 43 אחוזים להילרי קלינטון. בסקר IBD/TIP של היום (שני), שבוצע לאחר הודעת ה-FBI על כך שאין כוונה לפתוח בחקירה פלילית נגד קלינטון, מוביל טראמפ ב-2 נקודות: 43 אחוזים מול 41 אחוזים לקלינטון.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי פעמון זהב ורימון » 08 נובמבר 2016, 02:06

אינני יודע אם היה באמת שלב של סיכוי לטראמפ
סביר שלא

אבל בשביל להרים מערכת בחירות קלינטון היתה חייבת אותו, ואם לא היה קיים אז לייצר אותו
זה מה שנתן את הטון, את המתח
בשביל הסיכון הזה יצאו תומכיה להצביע
בלעדיו הכל היה מת

יתכן שסקרים מסויימים שהעלו אותו לפעמים מצניחה כלפי מעלה וצמצמו פערים - לא היו אמיתיים אלא נרכשו בכסף מלא ע"י מטה קלינטון...
פאר מיר, לשון הרע רעדט זיך נישט!
(מצוואתי). בקנין דמתנת בריא ומעכשיו. ולא אחזור בי עד לאחר מיתה
סמל אישי של המשתמש
פעמון זהב ורימון

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 08 נובמבר 2016, 02:09

אני חוזר על הודעתי מלפני כמה ימים, תרשמו לפניכם: טראמפ לוקח.
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד » 08 נובמבר 2016, 23:31

יועצי התקשורת מוטי מורל ותמי שינקמן קובעים חד משמעית ב'קול ברמה': "הילארי קלינטון הנשיאה הבאה של אמריקה".

'ערוץ 2': ב- 2 הלילה יגיעו תוצאות אמת מפלורידה. ב- 2.30 צ' קרוליינה ואוהיו. 3 פנסילבניה. 4 קולרדו ו- 5 מנוואדה.
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)
סמל אישי של המשתמש
אחד
מנהל

הודעה שלא נקראהעל ידי שימי התימני » 09 נובמבר 2016, 02:13

למי שלא מבין מהי שיטת הבחירות בארה"ב

אלקטורים ושאר ירקות: כך עובדת שיטת הבחירות בארה"ב

מה זו בדיוק שיטת האלקטורים? כיצד יתכן שהמנצח בבחירות יהיה זה שקיבל פחות קולות מיריבו שהפסיד? מתי ההכרעה על זהות הנשיא עוברת להכרעת הקונגרס? ואיזה נשיא נבחר רק אחרי 36 סיבובים? • סקירה
בארצות הברית, הנשיא וסגן הנשיא אינם נבחרים ישירות על ידי ציבור הבוחרים, אלא על ידי חבר האלקטורים (באנגלית: Electoral College), בשיטה המפורטת בסעיף הראשון שבפרק השני של חוקת ארצות הברית ובתיקון ה-12 לה.

לכל מדינה בארצות הברית מוקצים אלקטורים במספר השווה למספרם של נציגיה בקונגרס, המורכב משני נציגיה בסנאט ומספרם המשתנה של נציגיה בבית הנבחרים (שנקבע בכל עשור על פי מפקד). על פי התיקון ה-23 לחוקה, מספר האלקטורים של מחוז קולומביה לא יפחת ממספר האלקטורים של המדינה הקטנה ביותר, העומד כיום על שלושה. מספר האלקטורים הכולל עומד היום על 538.

אזרחי כל מדינה אינם מצביעים בבחירות ישירות למועמדים לנשיאות, אלא לאלקטורים מטעמם (למרות שברוב המדינות מופיע רק שם המועמדים לנשיאות, ורק במיעוטן גם שם המועמדים לחבר האלקטורים). לכל מדינה הזכות לקבוע בעצמה את דרך חלוקת האלקטורים שלה. הרוב המוחלט של המדינות מעניק את כל האלקטורים של המדינה למועמד שזכה ברוב הקולות במדינה. בנברסקה ומיין מקבל המועמד שזכה ברוב הקולות של המדינה שני אלקטורים, בעוד שאר האלקטורים משויכים לאזורי הבחירה של חברי הקונגרס מטעם המדינה, וכל אחד מהם ניתן למועמד שזכה ברוב במחוז הבחירה, כך שייתכן מצב שהאלקטורים של מדינות אלה יתחלקו בין המועמדים. לדוגמה, בבחירות של 2008, זכה המועמד הדמוקרטי ברק אובמה בקולו של אלקטור אחד בנברסקה, בעוד שיתר האלקטורים בחרו במועמד הרפובליקאי ג'ון מקיין. במדינת קולורדו הועלתה להצבעה ביום הבחירות של 2004 הצעת תיקון לחוקת המדינה, על פיה האלקטורים של המדינה יחולקו בשיטה יחסית, אך היא לא התקבלה.

האלקטורים של כל מדינה מתכנסים בבירת המדינה במועד שנקבע על ידי הקונגרס – יום שני שחל בין ה-13 ל-19 בדצמבר. על פי התיקון ה-12 לחוקה, כל אלקטור מצביע עבור מועמד אחד לנשיא ומועמד אחד לסגן נשיא (שלפחות אחד מהם חייב להיות ממדינה שונה מזו של האלקטור).

אף שהחוקה אינה מחייבת את האלקטורים להצביע עבור המועמד שזכה במרבית הקולות במדינתם, ביותר מ-99% מהמקרים הצביעו האלקטורים בהתאם להכרעת הרוב. בחלק מן המדינות, חוק המדינה מחייב את האלקטורים להצביע בהתאם להצבעת הרוב, או מטיל קנסות ועיצומים אחרים על אלקטורים שהצביעו בניגוד להצבעת הרוב. באחרות, המפלגות דורשות מן האלקטור שנבחר מטעמן להצהיר על כוונת הצבעתו מראש. מכיוון שהאלקטורים הם לרוב בכירים במפלגתם במדינתם, אין זה סביר שיצביעו כנגד מועמד המפלגה.

לאחר שנספרים הקולות, טופסי ההצבעה המפרטים את התוצאות נחתמים ונשלחים לנשיא הסנאט – הוא סגן הנשיא המכהן. עם כינוס הקונגרס החדש, נפתחים טופסי ההצבעה של האלקטורים בפני מושב משותף של שני בתי הקונגרס.

אם יש מועמד שמספר הקולות שבו זכה עבור תפקיד הנשיא מהווה רוב מוחלט של חבר האלקטורים, הוא מתמנה כנשיא. אם אף אחד מהמועמדים לא זכה לרוב מוחלט (דבר שאפשרי כאשר יותר משני מועמדים זוכים באלקטורים, או כאשר מושג שוויון גמור בין שני המועמדים לנשיאות), ההחלטה עוברת מיידית להצבעה בבית הנבחרים, שבוחר את הנשיא מבין שלושת המועמדים שזכו במספר הקולות האלקטוראליים הגבוה ביותר. אולם ההצבעה מתנהלת באופן מדינתי, כך שלכל מדינה יש קול אחד שנקבע על ידי הצבעה בתוך המשלחת של המדינה לבית הנבחרים (אם יש תיקו בהצבעה זו, המדינה נמנעת). מועמד צריך לזכות ברוב מוחלט של הצבעות משלחות המדינות בשביל להיבחר. אם אין רוב כזה, נערכים סיבובים נוספים עד שהוא מושג. בבחירות ב-1800 נבחר תומאס ג'פרסון רק לאחר 36 סיבובי הצבעה, בהתערבותו של אלכסנדר המילטון. אם לא הצליח בית הנבחרים להגיע להכרעה בבחירת הנשיא עד לזמן הקבוע בחוק (צהריי יום ה-20 בינואר), ישרת סגן הנשיא הנבחר כנשיא בפועל, עד שתתקבל ההחלטה.

אם יש מועמד שמספר הקולות שבו הוא זכה עבור תפקיד סגן הנשיא מהווה רוב מוחלט של חבר האלקטורים, הוא מתמנה כסגן הנשיא. אם אף אחד מהמועמדים לא זכה לרוב מוחלט, עוברת הבחירה לסנאט שבוחר את סגן הנשיא מבין האנשים שזכו בשני המספרים הגבוהים ביותר של קולות אלקטוראליים.

כפי שהוזכר לעיל, ברוב המדינות, המועמד שזוכה ברוב קולות מדינה מסוימת מקבל את כל קולות האלקטורים ממדינה זו. בשיטה זו נוצר לעתים רחוקות מעין פרדוקס בו מועמד שקיבל את רוב קולות הבוחרים האזרחיים בכלל ארצות הברית עשוי להפסיד בכל זאת בבחירות היות שאין לו רוב של אלקטורים. כך קרה בבחירות שבשנת 1824, 1876, 1888 וב-2000. בבחירות ב-2000 התמודדו ג'ורג' בוש ואל גור, וג'ורג' בוש זכה ליתרון זעום של כ-0.009 אחוז, כ-537 קולות בלבד בפלורידה מתוך 5,825,043 קולות מצביעים במדינה, ולכן גרף את כל 25 האלקטורים של המדינה וזכה בנשיאות למרות שלגור היה יתרון של 539,947 מסך כלל קולות הבוחרים בכל ארצות הברית.

מה עומד מאחורי השיטה המוזרה?

הסיבה הראשונה והמשנית היא שבאותה תקופה רוב אזרחי ארצות הברית היו חקלאים שלא הבינו מאומה בפוליטיקה, לכן הוחלט לתת את בחירת הנשיא בידי אנשים המתמצאים בהליך הדמוקרטי. שיטה זו היא בעצם פשרה בין רצונם של האבות המייסדים שהקונגרס יבחר בנשיא, לבין רצון העם לבחור את הנשיא בעצמו בשיטה היחסית.

הסיבה השנייה והעיקרית היא רצונם של המייסדים להבטיח את כוחן של מדינות ארצות הברית הקטנות. אם הנשיא היה נבחר על פי רוב קולות ארצי, היו המדינות שאוכלוסייתן גדולה מאפילות בכוחן על אלו שאוכלוסייתן קטנה וקולות הבוחרים של המדינות הקטנות היו זניחים וחסרי ערך. שיטה זו מאדירה את כוחן הפוליטי של המדינות הקטנות בכך שהן מיוצגות על ידי שלושה אלקטורים, חצי אחוז מכלל האלקטורים, בזמן שאוכלוסייתן עלולה להיות קטנה מאחוז זה ביחס לאוכלוסיית ארצות הברית כולה.

איך נבחרים האלקטורים?

האלקטורים נבחרים בכל מדינה על ידי המפלגות השונות והציבור, בשני שלבים.

בשלב ראשון, בוחרות המפלגות בכל מדינה מועמדים לאלקטורים, בוועידת מפלגה מדינתית או בוועידת המפלגה הארצית, בהתאם לתקנות המפלגה בכל מדינה. על פי רוב יהיו אלה אנשי מנגנון המפלגה, פעילים פוליטיים, מקורבים למועמד המפלגה לנשיאות, וכדומה.

בשלב שני, ביום הבחירות לנשיאות, במקביל לבחירת הנשיא, בוחרים האזרחים באלקטורים, אשר שמותיהם עשויים להופיע על פתק ההצבעה עם שמו של המועמד לנשיאות, בהתאם לחוקי כל מדינה. האלקטורים של המועמד שקיבל את מרב הקולות ממונים כאלקטורים מטעם אותה מדינה, למעט מדינות נברסקה ומיין, בהן יש חלוקה יחסית של האלקטורים. במדינות אלה, הזוכה במדינה מקבל שני אלקטורים, והזוכה בכל מחוז קונגרס מקבל אלקטור עבור המחוז. שיטה זו מאפשרת לחלק את האלקטורים בין המועמדים.

החוקה האמריקאית מטילה מספר מגבלות המונעות מאדם לשמש כאלקטור. פרק 2, פסקה 1, סעיף 2 אוסר על סנטור, חבר בית הנבחרים, נושא משרת אמון או מקבל משכורת מן הממשל הפדרלי מלשמש כאלקטור. התיקון ה-14, שהוכנס לאחר מלחמת האזרחים האמריקנית, מונע ממי שסייע לאויב או מרד במדינה מלשמש כאלקטור.

ככלל, הודעת המדינה על נציגיה לחבר האלקטורים נחשבת כעדות מספיקה לעמידתם בתנאים.
נ נח נחמ נחמן מאומן
סבא הוא המלך
סמל אישי של המשתמש
שימי התימני

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 09 נובמבר 2016, 08:37

אני פה כתב:אני חוזר על הודעתי מלפני כמה ימים, תרשמו לפניכם: טראמפ לוקח.

אמרתי לכם
סמל אישי של המשתמש
אני פה

הודעה שלא נקראהעל ידי חרדי חרדי » 09 נובמבר 2016, 08:55

שמישהו יעלה את כל אלו שאמרו הילרי להודעה אחת
יש אתרים שמסקרים את הציבור החרדי.. ויש אתר של הציבור החרדי www.jdn.co.il
סמל אישי של המשתמש
חרדי חרדי

הודעה שלא נקראהעל ידי עטרת תפארת » 09 נובמבר 2016, 09:28

אני פה כתב:

אמרתי לכם

עכשיו תגלה לנו על סמך מה קבעת זאת?
אין עוד מלבדו!
סמל אישי של המשתמש
עטרת תפארת

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 09 נובמבר 2016, 09:33

עטרת תפארת כתב:
אני פה כתב:

אמרתי לכם

את זה גם הוא לא יודע...
גם טראמפ לא ידע שהוא ינצח במספר אלקטורים כ"כ גדול..

מי מילל ומי פילל..
ובכל זאת [וי"א שדווקא כעת]: ברוך אתה ה אלוקינו מלך העולם שלא עשני גוי !!!
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי עטרת תפארת » 09 נובמבר 2016, 09:37

תגידו, הבעיה לאחרונה הוא של הסוקרים, או שהאנשים פשוט משקרים לסוקרים?...
אין עוד מלבדו!
סמל אישי של המשתמש
עטרת תפארת

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 09 נובמבר 2016, 09:57

עטרת תפארת כתב:תגידו, הבעיה לאחרונה הוא של הסוקרים, או שהאנשים פשוט משקרים לסוקרים?...

אנשים שומעים את מה שהם רוצים לשמוע, ואנשי התקשורת השמאלנים ברובם רצו את קלינטון...
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער

הודעה שלא נקראהעל ידי אבן הפינה » 09 נובמבר 2016, 17:37

חכה עוד יומיים ותבחן ;)[/quote]
מה קורה עם הבדיחות שלי ???????
הייתה לראש פינה
סמל אישי של המשתמש
אבן הפינה

הודעה שלא נקראהעל ידי עטרת תפארת » 09 נובמבר 2016, 18:05

אבן הפינה כתב:

חכה עוד יומיים ותבחן ;)

מה קורה עם הבדיחות שלי ???????[/quote]
על סמך מה קבעת שהוא יבחר???
אין עוד מלבדו!
סמל אישי של המשתמש
עטרת תפארת

הודעה שלא נקראהעל ידי לוי » 09 נובמבר 2016, 18:17

אבן הפינה כתב:
לוי כתב:

חכה עוד יומיים ותבחן ;)

מה קורה עם הבדיחות שלי ???????

מליוני בני אדם בחרו לנשיא את ה"טראמפ" הזה - זה לא בדיחה אחת גדולה ?
לוי

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 09 נובמבר 2016, 18:57

אז מי ניצח?, דונלד דאק?
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי לוי » 09 נובמבר 2016, 19:32

התקשורת בארה"ב הכריזה על יום אבל לאומי.
לוי

הודעה שלא נקראהעל ידי שימי התימני » 09 נובמבר 2016, 20:26

גאליציינער כתב:
עטרת תפארת כתב:
אני פה כתב:

אמרתי לכם

את זה גם הוא לא יודע...

מי מילל ומי פילל..

בוש: שלא עשני גוי
אובמה: שלא עשני עבד
קלינטון: שלא עשני אשה
טראמפ: הנותן לשכוי בינה
:lol:: :lol:: :lol::
נ נח נחמ נחמן מאומן
סבא הוא המלך
סמל אישי של המשתמש
שימי התימני

הודעה שלא נקראהעל ידי הדובדבן שבקצפת » 09 נובמבר 2016, 21:00

שימי התימני כתב:
גאליציינער כתב:
עטרת תפארת כתב:
אני פה כתב:

אמרתי לכם

את זה גם הוא לא יודע...

מי מילל ומי פילל..

בוש: שלא עשני גוי
אובמה: שלא עשני עבד
קלינטון: שלא עשני אשה
טראמפ: הנותן לשכוי בינה
:lol:: :lol:: :lol::

חזק ביותר , בעיקר בנוגע לטראמפ....! :lol:: :lol:: :lol::
סמל אישי של המשתמש
הדובדבן שבקצפת

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 09 נובמבר 2016, 21:23

הוא ברווז לא תרנגול!

viewtopic.php?p=317772#p317772
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי הדובדבן שבקצפת » 09 נובמבר 2016, 21:53

יאיר כתב:הוא ברווז לא תרנגול!

viewtopic.php?p=317772#p317772

ונחלקו הפוסקים בדבר....
סמל אישי של המשתמש
הדובדבן שבקצפת

הודעה שלא נקראהעל ידי שפיץ » 09 נובמבר 2016, 23:40

סמל אישי של המשתמש
שפיץ

{ AUTHOR_TOPIC }
{ TOPIC_AUTHOR }

הודעה שלא נקראהעל ידי הדובדבן שבקצפת » 09 נובמבר 2016, 23:42

שפיץ כתב:https://www.jumbomail.me/he/Downloads.aspx?sid=66504F532F537032663748464B3342347436653838673D3D

יש מצב להעלות בדרייב?

תודה מראש
סמל אישי של המשתמש
הדובדבן שבקצפת

הודעה שלא נקראהעל ידי פך שמן » 10 נובמבר 2016, 00:36

מצחיק לקרוא את ההודעות הראשונות שבאשכול זה.
ולהאמין שטראמפ הוא הנשיא
"רבות מחשבות ..............."
פך שמן

הודעה שלא נקראהעל ידי קריא » 10 נובמבר 2016, 00:47

אמנם יש כאן כמה שחזו להצלחתו ומצטרפים למקובלים, כדאי לכם להיחשף.
סמל אישי של המשתמש
קריא

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 10 נובמבר 2016, 10:45

קריא כתב:אמנם יש כאן כמה שחזו להצלחתו ומצטרפים למקובלים, כדאי לכם להיחשף.

אני גם חזיתי את בחירתו והייתי משוכנע בכך גם במהלך ספירת הקולות שהרוב אמרו קלינטון,
וזאת לא מתוך כוחות בבאיים אלא ניתוח העניינים שהיה די דומה למלחמת התקשורת בבחירות לנתניהו כשהתקשורת מציגה מצג שווא על רצון העם והעם אומר את דברו,
ובפרט העם האמריקאי שרובו פטריוטי וכשהוא רואה איך אובמבה (וממשיכתו קלינטון) הבעיר את העולם ומה ההשלכות של הליברליזם ההזוי באירופה,
אך טבעי שהוא יצביע למי שיותר פטריוט ולא לליברלית הזויה,
ולפלא הוא בעיני שרבים לא ראו זאת.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן

הודעה שלא נקראהעל ידי אדוק » 13 נובמבר 2016, 13:53

אחוזים בחרוזים: הגראמער שר את הנייעס • צפו
בחתונה שהתקיימה אמש בארצות הברית, הגראמער אברהם מרדכי שוורץ בחר לשיר את תוצאות הבחירות: צפו
קובי הר צבי יום רביעי ח' חשון תשע"ז 20:32 09/11/2016
5 הדפסתגיות: בחירות , ארהב, , , , מוזיקה
הבחירות בארצות הברית אמש, בסופן נבחר הרפובליקני דונאלד טראמפ לנשיאות ריתקו את תושבי ארצות הברית ומיליונים רבים ברחבי העולם.

בחתונה חסידית שהתקיימה אמש בארצות הברית, התקיים כנהוג ריקוד ה״מצווה טאנץ״, כשהגראמער אברהם מרדכי שוורץ מנעים מקולו.

שוורץ הבין עד מהרה כי המשתתפים בחתונה סקרנים יותר לדעת את התוצאות, ומסביב לשולחנות אנשים היו שקועים במסכים של המכשירים הסלולארים.

שוורץ לא איבד אשתונות, ובצעד יצירתי שלף את המכשיר הנייד האישי שלו, צפה בהתפתחויות, ובזמן אמת חרז חרוזים של אחוזים.

באי החתונה לא יכלו להתעלם מהביצוע המקורי, עזבו את הניידים, והקשיבו לשירתו של הגראמער.
סמל אישי של המשתמש
אדוק

הודעה שלא נקראהעל ידי עטרת תפארת » 19 מרץ 2017, 20:41

סליחה על ההקפצה! טעות.
אין עוד מלבדו!
סמל אישי של המשתמש
עטרת תפארת

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 19 מרץ 2017, 20:49

גם הנקודה במשבר התאגיד זה טעות
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד

הודעה שלא נקראהעל ידי עטרת תפארת » 19 מרץ 2017, 20:52

ראה בפרטי.
אין עוד מלבדו!
סמל אישי של המשתמש
עטרת תפארת

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 19 מרץ 2017, 21:02

הבנתי אבל תעלה מה שרצית לעלות
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד

הודעה שלא נקראהעל ידי עטרת תפארת » 19 מרץ 2017, 21:07

העליתי באשכול התאגיד
אין עוד מלבדו!
סמל אישי של המשתמש
עטרת תפארת

הקודם

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: [G], normal, אני פה, יצחק הספרן, משולש, רונית, רינת, שוע, שר המודיעין ו־75 אורחים