האם יש מחשב נייד חלופי?

יעוץ עידכון על כל מה שקשור לתוכנות מחשבים וכדו'

מנהל: בכל מכל כל

האם יש מחשב נייד חלופי?

הודעה שלא נקראהעל ידי dannygor » 14 מרץ 2016, 17:13

אני משתמש לא מעט במחשב אצלנו בבית אבל הוא כבר רחוק מחדש ובתקופה האחרונה כבר היו בו כל מיני תקלות. פעם אחת גם הזמנתי טכנאי שהחליף לו כמה חלקים ונראה שכדאי שיהיה גיבוי בבית. השאלה היא האם כדאי לקנות מחשב רגיל חדש או אולי להמשיך להשתמש בישן כמה שיחזיק מעמד ובמקביל להשקיע במחשב נייד?
העניין הוא שמחשב נייד טוב לפי מה שהתחלתי לבדוק באינטרנט יכול לעלות אפילו יותר ממחשב רגיל (במיוחד כשאני לא מחליף את המסך אלא מדבר רק על המחשב עצמו ואם מחשב רגיל יעלה כ-3,000 ₪, מחשב נייד יעלה לפחות 4,000 או יותר אם אני לא הולך על מחשב בסיסי שהוא באמת לא יוכל לשמש כתחליף...
ואם כבר משקיע במחשב נייד- אני רואה שמוכרים היום מחשב עם מסך מתהפך (כמעט 5,000 ₪) ומסך מגע - אני מתכוון לדגמים כאלה
הקישור נמחק
האם אלו שימושים שכדאי להשקיע בהם? זה מייקר בעוד לפחות כ-1,000 ₪ לעומת הדגם עם מסך רגיל?
האם למישהו יש מסך מתהפך/ מגע- האם קריטי/ משדרג או רק גימיק?
והכי חשוב- מחפש הכוונה לדגם ספציפי טוב. מעדיף להימנע מאסוס- שמעתי חוות דעת פחות טובות. מה עדיף- דל או HP או שניהם טובים?
dannygor

{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: האם יש מחשב נייד חלופי?

הודעה שלא נקראהעל ידי yossigavni » 16 אוגוסט 2016, 15:20

זה תלוי לאיזה צורך המחשב?משחקים?או לעבודה?
כי אני בתור סטודנט קניתי מחשב ב www.ksp.co.il של ACER ב1500 שקל לצורך עבודה ולימודים ואני מאוד מרוצה אבל הוא לא מספיק חזק בשביל משחקים וכו'
yossigavni

{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

חזור אל פורום מחשבים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: מישהי מירושלים ו־27 אורחים