כוס אחת לפני השינה במשך חודשיים, והשומן בבטן ייעלם!!!

בפורום מקצועי זה תוכלו לשאול כל שאלה בתחום בריאות הגוף, רפואה, רפואה טבעית ותרופות. ד"ר יעל טוקצ'ינסקי מומחית לרפואה משלימה, תענה על שאלותיכם. ייעוץ בפורום בשום אופן אינו מחליף בדיקה/ייעוץ/טיפול מקצועי. פרופיל מלא

מנהל: יעל טוקצ'ינסקי

כוס אחת לפני השינה במשך חודשיים, והשומן בבטן ייעלם!!!

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד » 28 אוגוסט 2016, 19:22

מכירים את תחושת התסכול הצורבת הזו, אחרי שניסיתם עשרות שיטות להשיל קילוגרמים עודפים מגופכם? ובכן, השיטה הזו אחת היעילות שיש 'עם תוצאות מובטחות' – לדברי מאות הגולשים שניסו אותה.

המכנה המשותף של כל רכיבי המיץ הוא שכולם בלי יוצא מן הכלל, מצטיינים בניקוי רעלים מהגוף. אולם החיבור של כולם יחד, מקנה נוסחה לניקוי מאסיבי, שכולל ניקוי של רעלים מסוכנים כגון מתכות שהצטברו בגוף.

את העבודה ה'שחורה' הזו מבצע לרוב הכבד, אולם לא רק שהניקוי לא ייעשה בשלימות, כשהוא מרגיש עמוס מדי, אלא בגופכם יצטברו עוד רעלים – שחלקם אף נצמדים לדופן הבטן.

המשקה הייחודי שעליו מדווחים הגולשים כ'קוטל שומנים', אף מחזק את מערכת העיכול לאחר הניקוי, ומעודד אותה להירתם לשריפת שומני הבטן. גולשים אחדים כתבו שהמשקה הייחודי מסייע אף בהורדה של לחץ דם גבוה וסוכרת סוג 2, וכן מקטין את הסיכונים ללקות במחלות לב שונות.

אז אלו רכיבים תצטרכו?

צרור פטרוזיליה (נקי מתולעים)
חצי כוס מים מינרלים
כפית ג'ינג'ר מגורד או טחון (ניתן להשיג בבתי טבע)
חצי לימון
מלפפון
איך מכינים?

הכניסו את כל המרכיבים לבלנדר, וערבבו היטב עד לקבלת משקה 'חלק', ללא גושים. מזגו את המשקה שלכם לכוס גדולה, ושתו אותו לפני השינה – מדי יום. אתם מוזמנים לשמור את הלינק לכתבה, ולדווח בטוקבקים על השינוי שחל בשומני הבטן שלכם. לדברי מרבית הגולשים שניסו את המשקה, התוצאות לא מאחרות להגיע, וכבר בשבועות הראשונים לצריכתו, מורגש שינוי מהותי בהיקפי הבטן.

הצלחה רבה!

מקור - http://www.hidabroot.org/article/212179
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)
סמל אישי של המשתמש
אחד
מנהל

{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: כוס אחת לפני השינה במשך חודשיים, והשומן בבטן ייעלם!!!

הודעה שלא נקראהעל ידי עטרת תפארת » 07 ספטמבר 2016, 15:12

מה אומרת הד"ר טוקצ'ינסקי על המשקה הזה?
אין עוד מלבדו!
סמל אישי של המשתמש
עטרת תפארת

הודעה שלא נקראהעל ידי לאה » 07 ספטמבר 2016, 20:12

קודם נראה אם אתם מצליחים להכניס את הטעם הזה לפה יותר מפעם אחת....
" כָּל עֲמַל הָאָדָם לְפִיהוּ, וְגַם הַנֶּפֶשׁ לֹא תִמָּלֵא " (קהלת ו ז)
סמל אישי של המשתמש
לאה

הודעה שלא נקראהעל ידי יעל טוקצ'ינסקי » 08 ספטמבר 2016, 08:50

עטרת תפארת כתב:מה אומרת הד"ר טוקצ'ינסקי על המשקה הזה?

אילו היה לי מה להגיד משהו בעל משמעות - כבר הייתי אומרת...
זה עזר לגברת - אני שמחה עבורה.
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי (PhD - ד"ר לנטורופתיה),
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה",
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
http://www.yaelclinic.co.il/
יעל טוקצ'ינסקי

הודעה שלא נקראהעל ידי שים שלום » 08 ספטמבר 2016, 13:53

יעל טוקצ'ינסקי כתב:

מה דעתך על החיסונים?
(סליחה על הסטיה)
שים שלום

הודעה שלא נקראהעל ידי יעל טוקצ'ינסקי » 08 ספטמבר 2016, 14:22

שים שלום כתב:
יעל טוקצ'ינסקי כתב:

מה דעתך על החיסונים?
(סליחה על הסטיה)

יש חיסונים - ויש חיסונים.
יש חיסונים מצילי חיים, כמו חיסון נגד כלבת: לכלבת אין שום טיפול, והננשך ע"י חייה נגועת כלבת (בד"כ עכבר, חולדה או מחרסם אחר) - דינו מוות, אלא אם כן יקבל חיסון נגד כלבת.
לאחר מכן הייתי נותנת הומאופתיה ובכך מנטרלת תופעות לוואי של חיסון זה שזה התקפי מיגרנות לכל החיים.

יש חיסונים שאני ממליצה לעשות במקרים מסוימים ולא ממליצה במקרים אחרים. למשל: עובד בניין, חייל או כל אדם אחר שיש סיכוי סיבר שיכול להיפצע ולקבל פצע עמוק ומזוהם (למשל, מסמר חלוד ומלוכלך נכנס עמוק אל תוך הרגל - זה דבר סביר לעובד בניין) - אמליץ על חיסון טטנוס. אבל לתינוק שחי בלול, מסובב בבית נקי ומבלה בידים של הורים, סבים ומטפלות - לא הייתי ממליצה, כי לתינוק כזה אין זה סביר לקבל פצע מסוג זה, מה גם אם יקבל - ניתן לחסן אותו אז ולא יהיה מאוחר (בניגוד לחייל, למשל, שמי יודע באיזה תנאים יפצע?).

דוגמא אחרת - אדמת. מגוחך לחסן ילדים נגד מחלת האדמת, שהיא מחלה כ"כ קלה, שלרוב אנשים אפילו לא שמים לב שחלו בה, אין במחלה זו סיבוכים, ומצד שני - היא מחזקת את מערכת החיסון (כמו כל מחלות הילדים). אבל אם בחורה הולכת להתחתן ולא ידוע לה שחלתה באדמת, אני ממליצה לעשות לה בדיקת דם לנוגדני אדמת ואם יתברר שאכן לא חלתה - לחסן אותה ולחזור ולחסן כל כמה שנים (כי חיסון מלאכותי מספיק לכמה שנים בודדות בלבד), כי המקרה היחידי בו אדמת מסוכנת - זה בזמן ההריון, אז היא יכולה לגרום למומים אצל העובר.

בקיצור, אני לא שוללת חיסונים על הסף, אלא אני בעד לחסן תוך כדי הפעלת שכל ולפי הצורך בלבד.

החיסון האמתי - זה חיסון טבעי שהגוף מפתח כתוצאה מהמחלה שהתגבר עליה. חיסון זה - אינו מזיק, במקרה של מחלות ילדים - גם מחזק את מערכת החיסון, נשמר כל החיים ויש בו הרבה יותר תועלת ממה שאנחנו יודעים בינתיים.
כך, למשל, התברר שילדים שחלו באבעבועות רוח מחוסנים לא רק נגד מחלת ילדים זו אלא גם נגד סרטן המוח. זה התגלה "במקרה". יתכן שמחלות ילדים אחרות מגינות נגד משהו עוד, פשוט טרם גילינו.
לעומת זאת, תועלת חד-משמעית מחיסונים מלאכותיים יש רק לכל הגורמים שמרוויחים מהם. ואילו תועלת לציבור מוטלת בספק, ובו בזמן יש להם המון תופעות לוואי קשות, עד למוות. אז צריך לתת לכך את הדעת ולהתחסן רק אם וכאשר יש צורך של ממש.

לעומת זאת, אני בעד שיטה שנקטו בה סבתות שלנו, ששמו את הילדים הקטנים למיטות לילדים חולים במחלות הילדים ע"מ שיעברו את המחלות הללו כמה שיותר מהר: עם הגיל הסיכון לסיבוכים עולה, ואילו ילדים קטנים בד"כ חולים קל, מפתחים חיסון לכל החיים ולא מפתחים כל סיבוך.
זאת חכמת אבותינו שהיו חכמים מאתנו...
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
יעל טוקצ'ינסקי

הודעה שלא נקראהעל ידי שים שלום » 08 ספטמבר 2016, 15:31

יעל טוקצ'ינסקי כתב:
שים שלום כתב:
יעל טוקצ'ינסקי כתב:

מה דעתך על החיסונים?
(סליחה על הסטיה)

יש חיסונים מצילי חיים, כמו חיסון נגד כלבת: לכלבת אין שום טיפול, והננשך ע"י חייה נגועת כלבת (בד"כ עכבר, חולדה או מחרסם אחר) - דינו מוות, אלא אם כן יקבל חיסון נגד כלבת.
לאחר מכן הייתי נותנת הומאופתיה ובכך מנטרלת תופעות לוואי של חיסון זה שזה התקפי מיגרנות לכל החיים.

יש חיסונים שאני ממליצה לעשות במקרים מסוימים ולא ממליצה במקרים אחרים. למשל: עובד בניין, חייל או כל אדם אחר שיש סיכוי סיבר שיכול להיפצע ולקבל פצע עמוק ומזוהם (למשל, מסמר חלוד ומלוכלך נכנס עמוק אל תוך הרגל - זה דבר סביר לעובד בניין) - אמליץ על חיסון טטנוס. אבל לתינוק שחי בלול, מסובב בבית נקי ומבלה בידים של הורים, סבים ומטפלות - לא הייתי ממליצה, כי לתינוק כזה אין זה סביר לקבל פצע מסוג זה, מה גם אם יקבל - ניתן לחסן אותו אז ולא יהיה מאוחר (בניגוד לחייל, למשל, שמי יודע באיזה תנאים יפצע?).

דוגמא אחרת - אדמת. מגוחך לחסן ילדים נגד מחלת האדמת, שהיא מחלה כ"כ קלה, שלרוב אנשים אפילו לא שמים לב שחלו בה, אין במחלה זו סיבוכים, ומצד שני - היא מחזקת את מערכת החיסון (כמו כל מחלות הילדים). אבל אם בחורה הולכת להתחתן ולא ידוע לה שחלתה באדמת, אני ממליצה לעשות לה בדיקת דם לנוגדני אדמת ואם יתברר שאכן לא חלתה - לחסן אותה ולחזור ולחסן כל כמה שנים (כי חיסון מלאכותי מספיק לכמה שנים בודדות בלבד), כי המקרה היחידי בו אדמת מסוכנת - זה בזמן ההריון, אז היא יכולה לגרום למומים אצל העובר.

בקיצור, אני לא שוללת חיסונים על הסף, אלא אני בעד לחסן תוך כדי הפעלת שכל ולפי הצורך בלבד.

החיסון האמתי - זה חיסון טבעי שהגוף מפתח כתוצאה מהמחלה שהתגבר עליה. חיסון זה - אינו מזיק, במקרה של מחלות ילדים - גם מחזק את מערכת החיסון, נשמר כל החיים ויש בו הרבה יותר תועלת ממה שאנחנו יודעים בינתיים.
כך, למשל, התברר שילדים שחלו באבעבועות רוח מחוסנים לא רק נגד מחלת ילדים זו אלא גם נגד סרטן המוח. זה התגלה "במקרה". יתכן שמחלות ילדים אחרות מגינות נגד משהו עוד, פשוט טרם גילינו.
לעומת זאת, תועלת חד-משמעית מחיסונים מלאכותיים יש רק לכל הגורמים שמרוויחים מהם. ואילו תועלת לציבור מוטלת בספק, ובו בזמן יש להם המון תופעות לוואי קשות, עד למוות. אז צריך לתת לכך את הדעת ולהתחסן רק אם וכאשר יש צורך של ממש.

לעומת זאת, אני בעד שיטה שנקטו בה סבתות שלנו, ששמו את הילדים הקטנים למיטות לילדים חולים במחלות הילדים ע"מ שיעברו את המחלות הללו כמה שיותר מהר: עם הגיל הסיכון לסיבוכים עולה, ואילו ילדים קטנים בד"כ חולים קל, מפתחים חיסון לכל החיים ולא מפתחים כל סיבוך.

תודה רבה על התשובה המפורטת, יעל
בני בכיתה ח' עובר שני חיסונים לבני גילו, חיסון גרסדיל נגד נגיף הפפילומה (HPV), וחיסון כנגד אסכרה (דיפתריה), פלצת (טטנוס), ושעלת.
אשמח לשמוע את דעתך עלייך,
ושוב פעם תודה
שים שלום

הודעה שלא נקראהעל ידי יעל טוקצ'ינסקי » 08 ספטמבר 2016, 15:55

לא ידעתי שדוחפים פפילומה כבר לבנים...

אני ממליצה לך בחום להכנס לאתר של עמותת חסון - ארגון שאוסף מידע על החיסונים - ולקרא שם על כל החיסונים שמעניינים אותך. בנוסף, יש שם ווידאו ובו רופאים שונים מרחבי העולם, ביניהם מומחים גדולים בתחום, מדברים על בחיסונים.

http://www.hisunim.org.il/

הנה, למשל, לגבי HPV :
http://www.hisunim.org.il/vaccinesportf ... 56-haughpv

ואני אוהבת מאד את הנאמר ע"י המחברת המאמר, ד"ר Charlotte Haug, MD, PhD, MSc:
כששוקלים את הראיות לגבי סיכון ותועלת, מותר גם לשאול מי לוקח על עצמו סיכון ומי זוכה לתועלת. הציבור והמטופלים מצפים, באופן הגיוני, כי רק ראיות מדעיות ורפואיות ישוקללו בחישוב. אם נושאים אחרים מוכנסים לחישוב, כמו למשל רווח לחברה מסוימת או רווחים פיננסיים ומקצועיים לרופאים או קבוצות של רופאים, הרי המאזן מוטה על נקלה. המאזן גם יוטה אם לא ילקחו בחשבון בצורה נאותה תופעות הלוואי השליליות של החיסון.

- זה נכון לגבי כל חיסון.

אם אתה שואל את דעתי האישית: HPV - חיסון ספציפי זה מיועד לחברת הפריצות. בחור כשר שיתחתן עם בת ישראל כשרה - לא מסתכנים בפפילומה...
ואף בחברת הפריצות פפילומה - זה לא הדבר במסוכן, אך החיסון נמצא מסוכן, כבר הרג לא מעט אנשים ולא מעט הפך לנכים, יו-טיוב מלא בסרטוני ההורים שמספרים מה החיסון עשה עם ילדיהם. מדברים גם שהחיסון מעקר ויתכן שאף הומצא למטרת שליטה על הילודה.

טטנוס - כפי שאמרנו: תלוי. אם בנך לומד בת"ת - אין שום סיבה להזריק לו את כל הרעלים הללו. מה גם החומר נמצא בשפע ואם יזדקק מסיבה כלשהי - לא תהיה בעיה לחסנו.
דיפטריה - מחלה מסוכנת לגיל הרך, במיוחד עד גיל שנה. לאחר מכן - לא מסוכנת, אם כי לא נחמדה. נותנת חיסון לכל החיים (לעומת חיסון בזריקה...).
המלה נגרמת ע"י חיידק ( Corynebacterium diphtheriae) ולכן ניתנת לטיפול מוצלח ע"י אנטיביוטיקה.
חיסון נגד דיפטריה הוא אחד המסוכנים, זהו גם חיסון שנמצא אחראי עיקרי לאוטיזם.

אילו היה מדובר בילדים שלי - גם אילו היו משלמים לי בזהב טהור וביהלומים גם יחד כנגד משקל הילדים מידי חודש - לא הייתי נותנת לעשות זאת.
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
יעל טוקצ'ינסקי

הודעה שלא נקראהעל ידי שים שלום » 08 ספטמבר 2016, 16:27

יעל טוקצ'ינסקי כתב:לא ידעתי שדוחפים פפילומה כבר לבנים...

אני ממליצה לך בחום להכנס לאתר של עמותת חסון - ארגון שאוסף מידע על החיסונים - ולקרא שם על כל החיסונים שמעניינים אותך. בנוסף, יש שם ווידאו ובו רופאים שונים מרחבי העולם, ביניהם מומחים גדולים בתחום, מדברים על בחיסונים.

הנה, למשל, לגבי HPV :

כששוקלים את הראיות לגבי סיכון ותועלת, מותר גם לשאול מי לוקח על עצמו סיכון ומי זוכה לתועלת. הציבור והמטופלים מצפים, באופן הגיוני, כי רק ראיות מדעיות ורפואיות ישוקללו בחישוב. אם נושאים אחרים מוכנסים לחישוב, כמו למשל רווח לחברה מסוימת או רווחים פיננסיים ומקצועיים לרופאים או קבוצות של רופאים, הרי המאזן מוטה על נקלה. המאזן גם יוטה אם לא ילקחו בחשבון בצורה נאותה תופעות הלוואי השליליות של החיסון.

- זה נכון לגבי כל חיסון.

אם אתה שואל את דעתי האישית: HPV - חיסון ספציפי זה מיועד לחברת הפריצות. בחור כשר שיתחתן עם בת ישראל כשרה - לא מסתכנים בפפילומה...
ואף בחברת הפריצות פפילומה - זה לא הדבר במסוכן, אך החיסון נמצא מסוכן, כבר הרג לא מעט אנשים ולא מעט הפך לנכים, יו-טיוב מלא בסרטוני ההורים שמספרים מה החיסון עשה עם ילדיהם. מדברים גם שהחיסון מעקר ויתכן שאף הומצא למטרת שליטה על הילודה.

טטנוס - כפי שאמרנו: תלוי. אם בנך לומד בת"ת - אין שום סיבה להזריק לו את כל הרעלים הללו. מה גם החומר נמצא בשפע ואם יזדקק מסיבה כלשהי - לא תהיה בעיה לחסנו.
דיפטריה - מחלה מסוכנת לגיל הרך, במיוחד עד גיל שנה. לאחר מכן - לא מסוכנת, אם כי לא נחמדה. נותנת חיסון לכל החיים (לעומת חיסון בזריקה...).
המלה נגרמת ע"י חיידק ( Corynebacterium diphtheriae) ולכן ניתנת לטיפול מוצלח ע"י אנטיביוטיקה.

אילו היה מדובר בילדים שלי - גם אילו היו משלמים לי בזהב טהור וביהלומים גם יחד כנגד משקל הילדים מידי חודש - לא הייתי נותנת לעשות זאת.

תודה רבה,
האם יש לך קישורים לרופאים ברפואה המודרנית נגד החיסונים הנ"ל?
שים שלום

הודעה שלא נקראהעל ידי יעל טוקצ'ינסקי » 08 ספטמבר 2016, 17:16

שים שלום כתב:
יעל טוקצ'ינסקי כתב:לא ידעתי שדוחפים פפילומה כבר לבנים...

הנה, למשל, לגבי HPV :

- זה נכון לגבי כל חיסון.

תודה רבה,
האם יש לך קישורים לרופאים ברפואה המודרנית נגד החיסונים הנ"ל?

מלא.
וקודם כל, אני ממליצה לקרא ולהקשיב לרופאים שמדברים בסרטים שהוצגו באתר עמותת חסון. כל הרופאים שם - מומחים בעלי שם בתחום והם רופאים מערביים בעלי תואר שני ושלישי ברפואה. גם הרופאה שציטטתי בתשובתי, כפי שציינתי, בעלת תואר שני ושלישי ברפואה המערבית המודרנית.
אם תרצה - יש לי עוד, בנוסף למה שפרסמה העמותה.
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
יעל טוקצ'ינסקי

הודעה שלא נקראהעל ידי יעל טוקצ'ינסקי » 08 ספטמבר 2016, 17:19

[quote=
תודה רבה,
האם יש לך קישורים לרופאים ברפואה המודרנית נגד החיסונים הנ"ל?[/quote]

שימו לב לדף זה. כאן אם אתה לוחץ על תמונת הרופא יש לך וידאו עם דבריו:

http://hisunim.org.il/doctorsspeak

ממליצה לך לשמוע המומחית של היום בתחום האימונולוגיה (רופאה קונבנציונאלית, מומחית למערכת החיסון, בעלת תואר שלישי ברפואה הקונבנציונלית), תבחר מה שתרצה:

https://www.youtube.com/results?search_ ... bukhanych+

וד"ר שיננבר (גם MD) פשוט אומרת: "חיסונים הורגים ילדים".
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
יעל טוקצ'ינסקי

הודעה שלא נקראהעל ידי יעל טוקצ'ינסקי » 08 ספטמבר 2016, 17:47

הרופאים בארגנטינה הצליחו להפסיק נתינת חיסון HVP. הנה נשיאת ארגנטינה ברגעים שהיא מודה: חיסון זה הורג נשים (זה שמחסנים גם גברים - זה משהו מאד-מאד חדש):
https://www.youtube.com/watch?v=ecoqmWJ2u84
אמנם בספרדית, אבל יש תרגום

עוד אוסף קטנה של רופאים - ציטוטים קצרים:
https://www.youtube.com/watch?v=bGNn_prJXhg

והנה ראיון עם ד"ר קרליי - גם היא, כמובן MD:
https://www.youtube.com/watch?v=DdTrVzO3obI

אני בטוחה שבמאמץ מינימאלי תמצא עוד אלפי תוצאות.
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
יעל טוקצ'ינסקי

הודעה שלא נקראהעל ידי סבתא » 08 ספטמבר 2016, 20:40

ומה עם כל החיסונים שמקבלים התינוקות?
יש חיסונים שעדיף לא לתת?
סבתא

הודעה שלא נקראהעל ידי יעל טוקצ'ינסקי » 08 ספטמבר 2016, 20:58

סבתא כתב:ומה עם כל החיסונים שמקבלים התינוקות?
יש חיסונים שעדיף לא לתת?

כל החיסונים הלא נחוצים עדיף לא לתת.
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
יעל טוקצ'ינסקי

הודעה שלא נקראהעל ידי סבתא » 08 ספטמבר 2016, 21:28

יעל טוקצ'ינסקי כתב:
יש חיסונים שעדיף לא לתת?

כמובן,
אבל מה מבחינתך "חיסונים לא נחוצים"?
סבתא

הודעה שלא נקראהעל ידי יעל טוקצ'ינסקי » 08 ספטמבר 2016, 21:57

סבתא כתב:
יעל טוקצ'ינסקי כתב:
יש חיסונים שעדיף לא לתת?

כמובן,
אבל מה מבחינתך "חיסונים לא נחוצים"?

תלמד את החומר שאספו עבורך אנשים מחסון, ואז, כשתכיר את העובדות, תשמע מה הרופאים הבלתי תלויים אומרים, מה התועלות ומה הסיכונים - תחשוב: מה מכל זה חיוני עבור בריאותו של הילד שלי?
לבריאות שלו ולא לרווחים של מישהו.
ןתחליט.
אני לא אומרת לאנשים מה לעשות. שכל אחד יחליט לעצמו. ב"ה, היום יש מידע נגיש.
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
יעל טוקצ'ינסקי

הודעה שלא נקראהעל ידי יעל טוקצ'ינסקי » 28 ספטמבר 2016, 16:21

עוד קצת מידע בהמשך לשאלתכם לגבי חיסון נגד פפילומה:

ד"ר דיאנה פליישר, רופאה פנימית המתמחה ברפואה נשים על חיסון פפילומה בראיון קצר ל"רדיו ללא הפסקה":
http://103fm.maariv.co.il/programs/Medi ... t4nzVQ=EHJ

סרט - לנשים בלבד - מדברים בדנית, אך יש כתוביות בעברית - בנות בגילאי 13-14 בדניה שקיבלו את החיסון והוא הפך אותן לנכות. ובהמשך - שיירה של רופאים דנים שמביעים את דעתם בנושא חיסון זה:
https://www.youtube.com/watch?v=10JU1eMSGIQ

סרט יפני - ביפנית, אך עם כתוביות בעברית ובאנגלית - מראה נפגעות יפניות מהחיסון. יפן, אגב, כמעט מיד הפסיקה לחסן ואין שם נפגעות חדשות:
https://www.youtube.com/watch?v=jpfGI_q ... thcAmcBJv6
בסרטון זה למעט נפגעות הראשונות, פני כל הנפגעות טושטשו גם מטעמי הצניעות וגם מפני שמדובר בבנות קטינות, בנות 12-13....
הזהרה: תמונות קשות מאד.

סרטון על 131 בנות באירלנד שידועות כנפגעות חיסון פפילומה:
https://www.youtube.com/watch?v=Yg61h-n ... VC_26qy241

לצערנו, ניתן להמשיך.

תקראו גם מאמר על חיסון בסידני ג'ראלד טריבון:
http://www.smh.com.au/comment/antiimmun ... oetem.html

חשוב שכל הורה לפני שהוא שולח ילד עם פינקס חיסונים - ייתן דעת למה שהוא עושה

יצא סרט בנוגע לחיסון זה. יזם אותו אחד הרופאים מיני רופאים רבים שמתנגדים נחרצות לחיסון זה.
הסרט היה אמור להיות מוקרן בפסטיבל הסרטים באוסטרליה וכעת הנהלת הפסטיבל הודיע שמבטלת הקרנת הסרט עקב איומים רבים שקיבלו ומתוך חשש לחייהם. הנה המילים שמסיימים את ההודעה: "אנו מודיעים בצער רב שהפסטיבל נאלץ עקב סיבות ברורות של בטחון אישי לבטל את הקרנת הסרט.""
הנה טקסט המקורי של ההודעה:
Media release re VAXXED

22 September 2016

Since announcing the premiere Australian screening of the controversial film VAXXED: From Cover-Up to Catastrophe, our community-based film festival has suffered a campaign of highly co-ordinated abuse and intimidation. It has come to the point where members of the CLIFF team feel personally and professionally threatened.

This is unacceptable.

It is a sad reflection on the state of Australian democracy that legitimate questions cannot be raised in a public forum without inciting a campaign of ill-informed and dishonest intimidation.
It is with the utmost regret, therefore, that CLIFF is compelled, for clear reasons of personal and public safety, to withdraw the screening from the CLIFF 2016 programme.
מקור:
http://www.cliff.net.au/media-release-re-vaxxed/
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
יעל טוקצ'ינסקי

הודעה שלא נקראהעל ידי יאיר » 28 ספטמבר 2016, 16:50

קישורים כאלה חסומים (מקוה) לכולם.
בבקשה להעלות רק סרטונים ראויים, כשרים וצנועים ב-100%.
הנתקל בסרטון בעייתי, בבקשה לדווח בפרטי או בסימון '!', יישר כח!
סמל אישי של המשתמש
יאיר
מנהל ראשי

הודעה שלא נקראהעל ידי יעל טוקצ'ינסקי » 28 ספטמבר 2016, 17:14

יאיר כתב:קישורים כאלה חסומים (מקוה) לכולם.

מי שיכול - יראה. מי שלא, בקצרה:
מראים בנות שהיו בריאות לחלוטין, מלאות חיים ותוכניות לחיים לפני החיסון והפכו לנכות שלא יכולות להזיז את עצמן אחרי החיסון.
מראיינים אותן ואת הוריהן.
תמונות קשות.
בכל מדינות - אותו דבר.
מראיינים רופאים שונים. הם אומרים שהסתירו מהם את המידע. וממשיכים להסתיר. שהם עצמם לא ירשו לבנותיהם להתקרב לחיסון זה. חלקם בהתחלה שלחו את המטופלות שלהם להתחסן, אך הפסיקו לעשות זאת בהמשך כשראו עד כמה החיסון מסוכן.
בנוסף, החיסון אמור "להגן" מפני סרטן מהסוג הלא נפוץ. את כמויות הנשים שמתים ממנו מידי שנה (הנתון שזועקים בפרסומות החיסון) - הן נשים באפריקה וזה לא קשור אלינו כלל.
קראתי שחיסון זה מעקר. אבל גם בלי השפעה הזאת, אני מסתכלת על הבנות המסכנות בסרטים: האם מישהי מהן תוכל להתחתן?... וגם אם כן - האם מישהי מהן תוכל להביא אפילו ילד אחד?.. קשה להאמין...
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
יעל טוקצ'ינסקי

הודעה שלא נקראהעל ידי הר ההר » 15 פברואר 2018, 01:45

יעל טוקצ'ינסקי כתב:
שים שלום כתב:
יעל טוקצ'ינסקי כתב:

מה דעתך על החיסונים?
(סליחה על הסטיה)

האם תופעות הלוואי החמורות של חיסון הטטנוס הוא לא יותר שכיח מהמחלה עצמה שהיא כ"כ נדירה בימינו? וכן לגבי אדמת.
הר ההר

הודעה שלא נקראהעל ידי יעל טוקצ'ינסקי » 15 פברואר 2018, 03:22

לא יודעת להגיד לגבי טטנוס, לפי מה שקראתי - הוא נדיר היום. אבל מרוב שאני ממש לא אוהבת לסכן אנשים, אני מעדיפה להמליץ לכל בר סיכון: בנאי, חייל וכיו"ב. וגם אם קרה מקרה שנמצא בקבוצת סיכון. אבל לחסן תינוק שחי בעגלה/לול ונמצא תחת השגחת מבוגרים - זה באמת מוזר. במיוחד שחיסון טטנוס הולך היום יחד עם דפטריה, שהיא נחשבת לאחת החיסונים המסוכנים.

לגבי אדמת - זאת מחלה בכלל לא מסוכנת לא לילדים ולא למבוגרים, בכל גיל. אדמת היא מחלה כה קלה, עד שרוב האנשים שתמצאו אצלם נוגדנים נגד המחלה לא זוכרים שחלו בה. כלומר, היא עברה להם בכלל ללא תסמינים. או שהיו תסמינים כה קלים עד שלא התייחסו.
אבל זאת מחלה מאד מסוכנת לעובר! אף עובר לא יוצא ללא פגע מפגישה עם ווירוס אדמת. מידת הפגיעה נמצאת ביחס הפוך מגיל ההריון. כמובן, הכי טוב - לעבור את המחלה בילדות ולשכוח מהעניין: החיסון מהמחלה לכל החים. אבל היום בגלל מדיניות החיסונים המחלה נדחית לגילאים מבוגרים. אם אישה לא חלתה באדמת בילדותה ותידבק בזמן ההריון - עוברה יפגע מזה. לכן אני אישית לגמרי בעד חיסון נגד אדמת לכל בת שלא נמצאו אצלה נוגדני אדמת לפני הנישואין. אבל זאת דעתי האישית, כמובן.

בחסונים, כמו בתרופות, צריך לשקול תועלת החיסון/תרופה מול הנזק ממנה. אם לדבר באדמת, בגיל הילדות - יש תועלת להידבר במחלה ולעבור אותה. אגב, כמו כל מחלות הילדות, גם אדמת נועדה לפתח ולחזק מערכת החיסון ולהכין אותה לחיים הבאים. לעומת זאת חיסון - זה תערובת של רעלים, חלבונים זרים וגורמי מחלות. בגיל הילדות - אני בעד מחלה.
אבל אם לא הצלחנו - לדעתי, הרע במיעוטו זה חיסון. פשוט אני אישית מוכנה לכל דבר - רק לא לאבד את הילד ולא לפגוע בו.
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
יעל טוקצ'ינסקי

הודעה שלא נקראהעל ידי הר ההר » 15 פברואר 2018, 13:38

אני לא מבין, טטנוס ואדמת הם מחלות שכמעט ולא קיימות היום, מצד שני אוטיזם ומחלות אטואימיוניות ועוד הרבה תופעות לוואי ואפילו מוות מהחיסונים קיים וקיים הרבה, אז בגלל שאת לא אוהבת לסכן אנשים תמליצי על משהו שאת לא יודעת אם הנזק גדול מהתועלת או הפוך?
הר ההר

הודעה שלא נקראהעל ידי יעל טוקצ'ינסקי » 15 פברואר 2018, 15:15

הר ההר כתב:אני לא מבין, טטנוס ואדמת הם מחלות שכמעט ולא קיימות היום, מצד שני אוטיזם ומחלות אטואימיוניות ועוד הרבה תופעות לוואי ואפילו מוות מהחיסונים קיים וקיים הרבה, אז בגלל שאת לא אוהבת לסכן אנשים תמליצי על משהו שאת לא יודעת אם הנזק גדול מהתועלת או הפוך?

לא ידוע לי שום דבר על כך שאדמת לא קיימת. עד כמה שידוע לי, היא קיימת. נדחה לגילאים מאוחרים יותר, וזה גרוע מאד, אבל קיימת.
לגבי טטנוס, כל אחד מעריך את המצב כפי שהוא מעריך. להערכתי - כן, יש אנשים בקבוצות סיכון. ולאנשים בקבוצות סיכון אלה אני כן אמליץ על חיסון טטנוס. למשל, אם אדם ננשך ע"י חיית בר, אני אמליץ על חיסון טטנוס יותר מאשר על חיסון כלבת. כלבת - זה לפי הנסיבות. אם זאת אם שהגנה על גוריה או כל חייה שנלחמה על חייה - לא מדובר בכלבת. אבל אם זאת חיה שתוקפת בלי שום סיבה , לפחות בלי שום סיבה שמובנת לנו - כן, אמליץ גם על טטנוס וגם על כלבת. כן - בשביל לא לסכן.
אבל זאת רק דעתי. כפי שהבנתי, דעתך שונה ולא תחסן בשום דבר בשום מקרה. אני מכירה את הגישה הזאת, אבל לא מזדהה אתה, זה הכול. תעשה כפי שאתה חושב לנכון. חשוב מאד להיות בשלום עם עצמך.
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
יעל טוקצ'ינסקי

הודעה שלא נקראהעל ידי הר ההר » 15 פברואר 2018, 20:07

אין לי דעה אני רק שואל
הר ההר

הודעה שלא נקראהעל ידי הר ההר » 15 פברואר 2018, 21:24

דיווח תופעות לוואי ל VAERS

מספר ארועי תופעות לוואי מדווחים בארה"ב בגין חיסונים המכילים את רכיב האדמת16, בחמש השנים האחרונות:

ÂÂ 2012 2011 2010 2009 2008
מוות 11 8 5 21 12
מסכן חיים 34 45 46 44 36
נכות צמיתה 29 31 28 56 63
אישפוז 107 145 150 147 142
(מתוכם) אשפוז ממושך
9 9 15 12 9
חדר מיון
865 1,131 1,185 1,168 1,367
לא חמור
2,233 2,549 3,169 2,917 3,233
תשלום פיצויים לנפגעים בארה"ב

תשלום פיצויים מכח חוק פיצוי נפגעי חיסונים בארה"ב בגין חיסונים המכילים את רכיב האדמת:

סוג החיסון תביעות פוצו נדחו
נכות מוות סה"כ
Rubella 189 4 193 70 123
MMR 860 56 916 350 481
MMRV 24 1 25 10 7
MR 15 0 15 6 9
הר ההר

הודעה שלא נקראהעל ידי הר ההר » 15 פברואר 2018, 21:26

מהאתר של משרד בריאות:

החל משנת 1973 החיסון נכלל בתכנית חיסוני השגרה בילדוּת. החל משנת 1994 מומלץ על שתי מנות חיסון לכל ילד. משנה זו ירד מספר החולים לפחות מ- 10 מקרים בשנה. אדמת מולדת לא דווחה במדינת ישראל משנת 1993.
הר ההר

הודעה שלא נקראהעל ידי הר ההר » 15 פברואר 2018, 21:33

מהאתר של משרד הבריאות לגבי טטנוס:

היסטוריית המחלה בישראל
בשנים 1950-1952 היו בישראל כ-100 חולים בשנה. בשנת 1955 הוחל במתן החיסון כשגרה לכלל התינוקות בישראל ומאז נרשמה ירידה חדה ביותר במספר החולים. משנת 2001 דווח רק על שני מקרים בלבד של תחלואה.
הר ההר

הודעה שלא נקראהעל ידי יעל טוקצ'ינסקי » 15 פברואר 2018, 21:49

הר ההר כתב:דיווח תופעות לוואי ל VAERS

מספר ארועי תופעות לוואי מדווחים בארה"ב בגין חיסונים המכילים את רכיב האדמת16, בחמש השנים האחרונות:

ÂÂ 2012 2011 2010 2009 2008
מוות 11 8 5 21 12
מסכן חיים 34 45 46 44 36
נכות צמיתה 29 31 28 56 63
אישפוז 107 145 150 147 142
(מתוכם) אשפוז ממושך
9 9 15 12 9
חדר מיון
865 1,131 1,185 1,168 1,367
לא חמור
2,233 2,549 3,169 2,917 3,233
תשלום פיצויים לנפגעים בארה"ב

תשלום פיצויים מכח חוק פיצוי נפגעי חיסונים בארה"ב בגין חיסונים המכילים את רכיב האדמת:

סוג החיסון תביעות פוצו נדחו
נכות מוות סה"כ
Rubella 189 4 193 70 123
MMR 860 56 916 350 481
MMRV 24 1 25 10 7
MR 15 0 15 6 9

קודם כל, אני לא מדברת על MMR, אלא על אדמת בלבד.
שנית, כן, עדיף שלא נצטרך ונקבל חיסון טבעי ע"י המחלה, אלא שכפי שאמרת בעצמך היום רוב הילדים מחוסנים ונדבקים כבר אנשים מבוגרים.
וכאן כל אחד עושה את החישוב שלו. לטעמי, עדיף להיפגע מהחיסון בעצמך מאשר לאבד ילד או ללדת ילד בעל נכות קשה. אבל כאן, כמובן, כל אחד והשיקול האישי שלו.
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
יעל טוקצ'ינסקי

הודעה שלא נקראהעל ידי הר ההר » 16 פברואר 2018, 04:40

האם הסיכוי להיפגע מתאונה בדרך לקבל את החיסון הוא לא יותר גדול מאשר להידבק באדמת בהריון?
הר ההר

הודעה שלא נקראהעל ידי יעל טוקצ'ינסקי » 16 פברואר 2018, 08:32

הר ההר כתב:האם הסיכוי להיפגע מתאונה בדרך לקבל את החיסון הוא לא יותר גדול מאשר להידבק באדמת בהריון?

לאהבנתי: אתה מנסה להשוות סיכוי פגיע מחיסון אדמת להידבקות באדמת בהריון?

אם כן, אין לי סטטיסטיקה לאדמת, ואני לא יודעת גם אם היא קיימת בכלל, כי מדובר במחלה כה קלה שברוב המקרים לא מתייחסים אליה. היום, כאשר אצל כולנו כמעט מערכת החיסונית מבולבלת ואנשים סובלים מאלרגיות, כל פריחה מתקבלת קודם כל כסימן לאלרגיה, וזאת עוד דרך אחת יפה לפספס אדמת. אם פעם אדמת היתה חד-משמעית מחלת ילדים, ורק רופאי ילדים פגשו אותה - הם ידעו לאבחן אותה ממבט הראשון. היום ילדים מחוסנים באדמת ורופאי ילדים קודם כל לא מחצפים לראות את המחלה. שוב: לא מצפים! אגב, כל הילדים האלהנ ששמעתי שנפגעו ממחלות ילדים, נפגעו קודם כל מחוסר אבחון בזמן, שהוא נבע מכך, שרופא ילדים לא ציפה למחלות ילדים!
חוץ מזה, מחלה אצל מחוסנים משנה צורה, היא מתנהלת בצורה לא סטנדרטית, נראית אחרת, קשה יותר לזהות אותה. בקיצור - מקרים רבים עד מאד עלולים להיות לא מזוהים. פעם רופאי ילדים לפעמים טעו וקראו לאלרגיה - אדמת, היום זה בדיוק להפך...)

שנית, מחלה עברה במידה רבה למבוגרים. כלומר - לרופא משפחה. אבל הוא בכלל לא מאומן למחלות ילדים! ואם רואה לפניו אדמת - מה נשאר לו לחשוב? ווירוס או אלרגיה. אם זה יהיה אם חום - סביר להניח שיגיד שזה "וירוס" ותוך כמה ימים יעבור ואם בלי - שזה אלרגיה ותעבור. וזה אכן יעבור כי שוב, המחלה קלה מטבעה. יש רק לקוות שלא ירשום תרופות נגד אלרגיה, שלא יעזרו ורק ירעילו את הגוף...
אף אחד לא ילך לבדוק במקרה של כל פריחה, הרגשה לא טובה של יומיים או נזלת אם זה לא אדמת במקרה. בקיצור, במצב כזה - איך אפשר בכלל לקל סטטיסטיקה של אדמת?

אבל כשבודקים נשים בהריון לאדמת - וזאת אחת הבדיקות השגרתיות שעושים - רובן נמצאות מחוסנות, שזה אומר שחלו אדמת בשלב זה או אחר בחיים. אצל חלק קטן רואים שגוף הכיר את הווירוס, אך אין כמות מספקת של נוגדנים, שזה אומר - לא מחוסנות. נשים הללו, אם הן ידבקו - וזה עלול לקרות בכל שניה מבלי שתרגשנה - יאבדו את עוברן או ילדו תינוק נכה, תלוי בשבוע הריון בהידבקות. הבדיקה נעשית בהריון ובהריון אסור לחסן.
אז אם לסכם, המצב הוא כזה:
1. מאחר והמחלה מאד קלה, לא תמיד שמים עליה לב
2.מדובר במחלה הכי מדבקת מכל המחלות המוכרות עד עכשיו, לכן היא לא בא בגלים כמו מחלות אחרות, אלא קיימת כל הזמן
3.מחלה סתמית לכולם חוץ מעוברים
4.חיסון נגד אדמת בילדות דוחה את המחלה לגיל הבגרות, ולכן יא עלולה להופיע אצל אישה בהריון
5.אין מחלוקת בכלל לגבי נזקה לעובר
6. לבדיקה לאדמת שנעשית בקופת חולים בזמן ההריון יש ערך אקדמי בלבד: כאשר אישה תאבד את תינוקה או תלד ילד חולה - נדע למה. וזה גם יתן נקודה באיזה גרף במשרד הבריאות. עד כאן.

לכן אני אומרת: בחורה התארסה? - אשי בדיקה סרולוגית, תבדקי אם חלית בעבר באדמת! הרי עושים "דור ישרים"! ואם מקבלים "חיובי" ב"דור ישרים", מעשית זה אחוז זה או אחר (גם אם זה אחוז גדול, אבל אחוז מסוים!) של תינוק חולה. ובמקרה של אדמת אנחנו מדברים על 100% נזק לעובר.
אז מה בעיה לבדוק? רוב הסיכויים - חלתה, גם אם לא הבינה שחלתה. ואם לא - זה עניין של פריאוריטטים. לדעתי האישית, לחסן! כמובן, לא ב-MMR, אלא בחיסון נגד אדמת. כן, אני מאד בעד לחסן ולא משנה לי במקרה הזה מה הסיבוכים האפשריים לאישה, כי כל הסיבוכים יחד - זה לא כלום לעומת לאבד ילד או לראות מול העיניים ילד סובל כל החיים!
אבל זאת דעתי האישית. יש גם טוענים שאין אדמת, כי לא שומעים שחולים אדמת. אני גם זוכרת שלפני כמה שנים דיברתי עם רופא ילדים (רופא מעולה, וותיק במקצוע) שאמר לי שלא זוכר, מתי בפעם האחרונה ראה חזרת - וחודש לאחר מכן פרצה מגפה רצינית של חזרת...
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
יעל טוקצ'ינסקי

הודעה שלא נקראהעל ידי כלה » 16 פברואר 2018, 14:24

מעניין מאוד מה שאת אומרת
מישהי אמרה לי שלה לא עזר חיסון
בכל הריון בודקים ואין לה נוגדנים
היא פשוט מתפללת שלא תידבק כי אין לה מה לעשות
בנתיים יש לה חמישה ילדים וכולם בסדר ב"ה
סמל אישי של המשתמש
כלה

הודעה שלא נקראהעל ידי יעל טוקצ'ינסקי » 16 פברואר 2018, 14:40

כלה כתב:מעניין מאוד מה שאת אומרת
מישהי אמרה לי שלה לא עזר חיסון
בכל הריון בודקים ואין לה נוגדנים
היא פשוט מתפללת שלא תידבק כי אין לה מה לעשות
בנתיים יש לה חמישה ילדים וכולם בסדר ב"ה

בלי עין הרע, כן ירבו וכולם יהיו רק בריאים.
אני מתפללת עבורה. זה כמו לעבור את הכביש באור אדום - לא תמיד נדרסים.
לאישה כזאת הייתי ממליצה להתחסן אחרי הלידה. כמובן, הרבה יותר טוב אם יהיה לה מישהו בסביבה חולה אדמת (אדמת וודאית!) שתעשה לו ביקור חולים - תזכה גם למצווה, גם לאדמת. אבל זה לא פשוט כמו פעם. צריך הרבה תפילות שמישהו בסביבה יחלה אדמת בדיוק כאשר היא תהיה אחרי הלידה.
ושאף אחד מהילדים שלה לא יביא לה אדמת מהגן או מבית הספר ואף חולה אדמת לא ישב לצידה באוטובוס וכיו"ב בדיוק כשהיא תהיה בהריון.
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
יעל טוקצ'ינסקי

הודעה שלא נקראהעל ידי הר ההר » 16 פברואר 2018, 17:42

לא הבנתי, אם החיסון לא עובד אצלה אז למה שתתחסן, ומה העניין להתחסן אחרי הלידה?
הר ההר

הודעה שלא נקראהעל ידי יעל טוקצ'ינסקי » 17 פברואר 2018, 19:44

הר ההר כתב:לא הבנתי, אם החיסון לא עובד אצלה אז למה שתתחסן, ומה העניין להתחסן אחרי הלידה?

היא לא מחוסנת מפנישלא חלתה עד עכשיו אדמת.
זה בדיוק המקרה,בו אניממליצה על חיסון. נכון שזה הרבה פחות טוב, אבל עדיין טוב מכלום.

למה אחרי הלידה - מפני שבהריון זה אסור. כמובן, בתיאום עם רופא ילדים.
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
יעל טוקצ'ינסקי

חזור אל ונשמרתם לנפשותיכם

מי מחובר