חסינות העדר - מאמר על מחקר חדש בנושא

בפורום מקצועי זה תוכלו לשאול כל שאלה בתחום בריאות הגוף, רפואה, רפואה טבעית ותרופות. ד"ר יעל טוקצ'ינסקי מומחית לרפואה משלימה, תענה על שאלותיכם. ייעוץ בפורום בשום אופן אינו מחליף בדיקה/ייעוץ/טיפול מקצועי. פרופיל מלא

מנהל: יעל טוקצ'ינסקי

חסינות העדר - מאמר על מחקר חדש בנושא

הודעה שלא נקראהעל ידי יעל טוקצ'ינסקי » 27 דצמבר 2016, 14:46

זהו תרגום למאמר של הביו-כימאי האמריקאי שיין אליסון שפורסם בניוזלטר שלו בתאריך 7.12.2016.

אני מחקתי מהמאמר את החלק בו הוא תוקף את הרפואה הממסדית ואת ההורים-חסידי החיסונים, כי המטרה שאני מביאה את המאמר - לספק את המידע בלבד ובשום אופן לא להילחם נגד מישהו ולא לתקוף מישהו בשום צורה. הכעס של המחבר ברור, אך לא מתאים לנו. מה שמעניין אותנו - זה רק את העובדות שהמחבר ליקט עבורנו. בבקשה:
האם חסינות העדר באמת קיימת?
7.12.2016, מאת The People's Chemist

חסינות העדר היא השערה שנתלשה מספר לימוד ישן בקולג'. השערה זו מצהירה שקבוצות גדולות של אנשים מחוסנים, יכולות להגן על פגיעה בחסינות או על אנשים שלא חוסנו. במילים אחרות, חסינות העדר משרתת כמגן אנושי – סוג של חיסוניות – לאינדיבידואלים "שנמצאים בסיכון".

וללא ספק, החיסונים אמורים להביא לכך. אך זכרו, זוהי רק השערה...שקיימת מאז שנת 1840!

כדי לבחון חסינות עדר, צריך פשוט לנטר קבוצה שמחוסנת באחוז גבוה (או אפילו חיסון טבעי) ולראות אם יש התפרצויות. אם מישהו מהקבוצה הזדהם, אז ברור שחסינות העדר לא עובדת. וזה בדיוק מה שנמצא לאורך מספר העשורים האחרונים.

בקורפוס כריסטי (עיר בטקסס, ע.ס.), שם שיעור החיסונים עמד על 99%, החצבת לא נרתעה והדביקה מבוגרים אשר קיבלו את הזריקות שלהם. מדענים אשר תיעדו את התפשטות המחלה עבור הניו אינגלנד ז'ורנל אוף מדיסין, סיכמו ש"התפרצות של חצבת יכולה לקרות בבתי ספר תיכוניים, אפילו כאשר יותר מ-99% מהתלמידים חוסנו (have been vaccinated) ויותר מ-95% מחוסנים (are immune)".

בהדהוד לממצאים אלה, האמריקן ז'ורנל אוף פבליק הילף הראה שבבי"ס תיכון במצ'סוטס שיעור ההתחסנות היה 98%. זה לא עצר את החצבת מלהתפרץ בתוך ה"עדר" שהיה מחוסן בצורה מסיבית.

חסידים של חסינות העדר יתעקשו שהטיפול בכשלונות צריך להיות ע"י חיסון של עוד יותר אנשים, כדי להגיע לרמה של 100%...אך זה כבר לא חסינות העדר, אלא זה בהגדרה יצירת הגנה ע"י חיסונים. ואפילו אז, העדר עדיין פגיע! באילינוי, המרכז לבקרת מחלות והגנה (CDC) תיעד התפרצות למרות שיעור חיסונים של 100% בבי"ס תיכון במחוז סנגמון.

מדענים גילו התפרצויות של שעלת גם באוכלוסיות של ילדים שהיו "מחוסנים" לחלוטין.
המחקר שלהם – שפורסם ע"י ה-CDC ב"התעוררות מחלות זיהומיות", מצא ש"מתבגרים ומבוגרים שחוסנו עשויים לשמש כמאגר לזיהום שקט ולהיעשות מעבירים פוטנציאליים לתינוקות לא מוגנים".

אתם יכולים ללכת אחורה אפילו עד בדיקת המבחנה הראשונה ותמצאו את אותן תוצאות, החוזרות בין "עדרים" שונים. זאת מכיוון שחסינות העדר אינה קיימת מחוץ לספרי הלימוד ולתעמולת חברות התרופות.

מתעלמים מהעובדות או מסרבים ללמוד אותן כאשר מתרחשות התפרצויות, פקידי הבריאות ממהרים להצהיר שזה בגלל שיבוש ב"חסינות העדר". דוקטורים גם הם חוזרים על כך כמו תוכים, מבלי אפילו להסתכל על המחקר.
הם אומרים שזה קורה לעתים תכופות יותר ברחבי ארה"ב מאחר והמדינות מקילות על ההורים להימנע מזריקות החיסון.

.....

בסופו של דבר, העובדות ברורות. תחיבה חסרת טעם של תריסרי זריקות מתוחכמות חדשות לשבטי ילדים לא הולכת לעזור לאף אחד. לכן, חסינות העדר היא לא יותר מאשר ביטוי קליט וטפשי – שנולד ע"י אלה שמרוויחים מהחיסונים – אשר משתמשים בו להפחיד ולדחוף בבריונות הורים לחסן את ילדיהם.

אם לתומכי החיסונים, למדיה ולרופאים באמת היה אכפת להגן על הילדים, הם היו מפסיקים להשתמש בהשערה לא מוכחת כמו חסינות העדר להטלת ספק בהורים שלא תומכים בחיסונים. במקום זאת, גישה יותר שקולה היתה לבחון את הגורמים הברורים שרואים למעלה, אשר גורעים בריאות מילדינו – היעדר חסינות העדר, פגימה ביעילות החיסונים או כישלון גורף של החיסונים והפצת מחלות ע"י המחוסנים!
ד"ר יעל טוקצ'ינסקי (PhD - ד"ר לנטורופתיה),
מחברת "בריאות האישה ברפואה המשלימה",
"בריאות הגבר ברפואה המשלימה"
"סיפורים מהקליניקה",
"אסטרולוגיה לכל עת"
"קל להיות בריא"
http://www.yaelclinic.co.il/
יעל טוקצ'ינסקי
 
הודעות: 2033
הצטרף: 12 אוגוסט 2013, 14:47
{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

חזור אל ונשמרתם לנפשותיכם

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־12 אורחים