בלעך מסוכן

בפורום מקצועי זה תוכלו לשאול כל שאלה בתחום בריאות הגוף, רפואה, רפואה טבעית ותרופות. ד"ר יעל טוקצ'ינסקי מומחית לרפואה משלימה, תענה על שאלותיכם. ייעוץ בפורום בשום אופן אינו מחליף בדיקה/ייעוץ/טיפול מקצועי. פרופיל מלא

מנהל: יעל טוקצ'ינסקי

בלעך מסוכן

הודעה שלא נקראהעל ידי אריה ענק משער האריות » 11 ספטמבר 2017, 19:23

משרד האנרגיה קורא לציבור שלא לעשות שימוש בפלטה המונחת על גבי אש הכיריים (”בלעך”), למנוע את האסון הבא ולהציל את חייהם של בני המשפחה. השימוש בפלטה מסוג זה מסוכן ועלול לגרום הן לפגיעות מידיות בנפש כתוצאה ממחסור בחמצן בבית, והן לדליפת גז כתוצאה מבלאי של הצינורות ומערכת הכיריים.

גז הבישול וההסקה הינו אחד ממקורות האנרגיה המרכזיים במשק הישראלי, והוא זמין ובטוח כאשר נוהגים בו על פי התקנים. עם זאת, חשוב לזכור שהוא מוגדר כחומר מסוכן, אשר יש להשתמש בו בצורה מושכלת, תוך שמירה על כללי הבטיחות והקפדה על תחזוקה נכונה. שימוש נכון מונע תאונות גז ביתיות ומציל חיים.

בימים אלה ולאורך תקופת החגים, מפרסם המשרד ברדיו, בעיתונות ובאינטרנט תשדירי הסברה בנושא בטיחות בגז בישול והסקה. התשדירים ילוו במידע נוסף באתר המשרד, אודות חשיבות השמירה על תקנות הבטיחות, רכישת גז מספקים מורשים בלבד והנחיות נוספות לפעולה במקרה של דליפת גז.
סמל אישי של המשתמש
אריה ענק משער האריות
 
הודעות: 2086
הצטרף: 03 נובמבר 2013, 01:19
מיקום: ארץ הקודש
{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

חזור אל ונשמרתם לנפשותיכם

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־9 אורחים