תכשיר לבליעה בונה סחוס - זה אמיתי??

בפורום מקצועי זה תוכלו לשאול כל שאלה בתחום בריאות הגוף, רפואה, רפואה טבעית ותרופות. ד"ר יעל טוקצ'ינסקי מומחית לרפואה משלימה, תענה על שאלותיכם. ייעוץ בפורום בשום אופן אינו מחליף בדיקה/ייעוץ/טיפול מקצועי. פרופיל מלא

מנהל: יעל טוקצ'ינסקי

תכשיר לבליעה בונה סחוס - זה אמיתי??

הודעה שלא נקראהעל ידי מדען צמרת » 07 נובמבר 2017, 00:04

נקרא:
STEMENHENCA
מי שמע מי יודע?
סמל אישי של המשתמש
מדען צמרת

{ TOPIC_AUTHOR }
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: תכשיר לבליעה בונה סחוס - זה אמיתי??

הודעה שלא נקראהעל ידי אריה ענק משער האריות » 07 נובמבר 2017, 09:53

זאת מצאתי בכתובת זו כאן ואיני יודע אם זה קשור.
למיטב הבנתי בתרגום אוטומטי של גוגל, מדובר בתוסף מזון שיעילותו מפוקפקת ויתכן סיבוך מסים בנטילתו.
אמנם מדובר בכתבה ישנה מלפני כמה שנים ויתכן שבינתיים יצא לשוק גירסא משודרגת יותר של המוצר.
[כך הבנתי מתיאור המוצר באמזון כאן]

FDA warns vs 'Stem Enhance' product being sold online
Published August 16, 2013 8:02am
Health authorities on Thursday warned the public against a dietary supplement being sold online and claiming to support the natural release of adult stem cells.

The Food and Drug Administration said the product "Stem Enhance" made by STEMTech Health Sciences. Inc. of Oregon is "dubiously labeled" as a dietary supplement.

"This product is not registered by the FDA," acting FDA head Kenneth Hartigan-Go said, adding product is now under investigation.

However, Go cited FDA records showing a similar product, StemEnhance AFA Extract Food Supplement, was granted registration by the FDA.

Go said StemEnhance AFA Extract Food Supplement is labeled as a food supplement with "No Approved Therapeutic Claims" and is different from "Stem Enhance."

"The consumers are hereby warned that STEM ENHANCE has no curative value. No clinical studies or scientific justification has been shown to substantiate the claim that it can release adult stem cells from bone marrow into circulation. The health [benefit] claim is deceitful and fallacious," he added.

Also, he said that since the product's health claims have not been evaluated by the FDA, "the public is hereby warned not to use and patronize the on-line sale of the said product."

Arthrite plus

Meanwhile, the FDA clarified another food supplement, ARTHRITE PLUS is registered and contains glucosamine hydrochloride and chondroitin sulfate but has no approved therapeutic claims.

It also said ARTHRITE SGC 150 mg capsule of Rotex Pharma Philippines, lnc. Makati, is registered as a "Traditionally Used Herbal Product" with Registration No. THPR-18.

"As a Traditional Herbal Product, it is classified as an Over the Counter (OTC) preparation, and this could be advertised as long as the claim/s are those contained only in the
approved label or packaging registered with the FDA," Go said.

"Since the two products are not in the same product classification, the brand name ARTHRlTE 150 mg SOFTGEL CAPSULE for Traditional Medicine and the product name ARTHRITE Plus with Glucosamine and Chondroitin Sulfate for Food Supplement are allowed," he added. — LBG, GMA News
סמל אישי של המשתמש
אריה ענק משער האריות

הודעה שלא נקראהעל ידי אריה ענק משער האריות » 07 נובמבר 2017, 10:03

מצאתי כאן פרסומת של המוצר ואני מעתיק אותו לאחר תרגום אוטומטי של גוגל.

StemEnhance Ultra הוא המוצר היחיד המכיל את המרכיבים החשובים ביותר להפעלת שחרור של 4.5 עד 6 מיליון תאי גזע שלנו ממח העצם למחזור - עם כל מינון. זה עוזר לגוף לרפא את עצמו.

שני מרכיבים עיקריים חילוץ (באמצעות פטנט) מן האגם Klamath, אורגון מרוכזים מאוד לתוך כל כמוסה. מיזוג של StemEnhance עם fucoidan בתוספת תמצית ייחודית של spirulina יוצר סינרגיה ייחודית המסייעת הגירה וביות של תאי גזע על ידי איזון שליחים מפתח המעורבים בתאי גזע פונקציה.

** זמן קצר לאחר נטילת שתי כמוסות של StemEnance Ultra יהיו מיליוני תאי גזע משוחררים ממח העצם שלנו למחזור הדם. תאי גזע נודדים באופן טבעי לרקמה הזקוקה לתיקון, הצמדת והכפלת אלפי פעמים והפיכת רקמה חדשה.

תאים בתאי גזע במחזור הדם באופן קבוע מאפשר חידוש רקמות מתמיד ותיקון. מוצר זה יכול לקחת יותר מפעם אחת ביום.

** דיכאון - StemEnhance Ultra יכול להשפיע על אלה עם דיכאון. ואני ncreased בהירות נפשית העלאת מצב רוח כבר תועדה כאשר PEA קיים. PEA - פנילאלנין חומצת אמינו N חיוני התזונה האנושית מתרחש באופן טבעי StemEnhance Ultra - בכל מקום בין 12 ל 16 מ"ג מתרחשת בכל מינון.

** מעשים כמו מעכב קוקס 2 המציע הקלה טבעית של דלקת ללא תופעות לוואי.

** תמיכת פוליסכרידים טבעיים למערכת החיסונית

"... תאים גזעיים Mesenchynal במוח העצם לעורר את תאי גזע רקמות, כלומר הם הוכחו להבדיל לתאי העצם והשומן; גידים, רצועה ורקמות חיבור אחרות, כמו גם נוירונים ותאי הכבד, הריאות, הלבלב והלב. רשימה זו אינה ממצה. כמו כן, כפי ששמם מרמז לתאי גזע המטופויטיים באותו מוח עצם הם המבשרים המוכרים למגוון רחב של תאי דם (אדום ולבן) וטסיות דם ". מתוך ספרו של אלן ג 'סומרסל, מחבר" ​​תזונה בתאי גזע ".

למה להעביר תאי גזע נוספים ממח העצם שלנו למחזור הדם?

תאי גזע שלנו לתקן ולחדש הזדקנות או תאים פגומים. ככל שאנו מתבגרים, יש לנו פחות תאי גזע באופן טבעי במחזור וזה הזמן שאנחנו צריכים אותם.

המטרה עם Stemenhance Ultra היא שיש מיליון o F תאי הגזע שלנו לעזוב את מח העצם למחזור שבו הם ייסעו דרך מחזור הדם נלווה רקמות צורך לתקן, הכפלת אלף פעמים ונעשו תאים חדשים.

תאי גזע יכולים להפוך לכל תא של כל איבר בגוף. כאשר תאי גזע הם בשפע בדם הם יכולים להפוך לתאי לב, תאי כבד, ריאות, תאי לבלב, תאי שריר, תאי מוח, כל רקמה בגוף. תפקידם להחליף ולהחליף תאים.

כאשר התאים שלנו גיל או כאשר יש לנו פגיעה או שאנחנו פשוט פעילות גופנית וקרע רקמות, תאים אלה פגומים שולחים הודעה כימית (אות) המבקשת תאי גזע. אם תאי גזע הם במחזור הדם שלנו הם נמשכים הרקמה זקוקה לתיקון.

הסיפור האישי שלי ~

חבר טוב שלח לי 2 בקבוקים של StemEnhance המקורי לפני שנים. סקרן אותי מה שקראתי על המוצר, למרות שזה היה חדש החברה עדיין לא השיקה בעבר. עם זאת, ללא ציפיות, התחלתי לקחת 2 כמוסות בבוקר, ובעלי 2 כמוסות 2x ביום.

שבוע לאחר מכן היינו בכנס בדרום קליפורניה להקשיב המדען ואת שיתוף formulator של המוצר StemEnhance. בשמונה בבוקר, בחדר המלון שלי, ניסיתי לאסוף מים חמים ממכונת הקפה כדי להכין כוס תה ירוק. איכשהו שרפתי את האצבע שלי כשנגעה בצלחת החמה של מכונת הקפה. שלפוחית ​​מיד הופיעה והחלה להתמלא בנוזל.

מאחר שלא היה לי שום דבר במזוודות שלי כדי לטפל בשריפה זו, התעלמתי ממנה כמיטב יכולתי והשתתפתי בוועידה. בצהריים נזכרתי באצבע ובכוויה. להלם שלי, השלפוחית ​​נעלמה. הבטתי בכל האצבעות, וחשבתי שאולי יש לי את הלא נכון. פתאום נזכרתי בשתי הכמוסות שצילמתי באותו בוקר, ומיד הבנתי ש ...

... StemEnhance עשה בדיוק מה זה אומר שזה עושה ...

. .. גואה למוח העצם ומפעיל את שחרור תאי גזע למחזור להקל על ההגירה שלהם לכל רקמה הזקוקה לתיקון. (אני בדרך כלל צריך חוויות אישיות כדי באמת "מאמין" במשהו לפני שאני משתף).

כעבור שבועיים, בעוד בעלי רוחץ את פניו, הבחין בכמה כתמים חומים, שהיו על לחיו במשך שנים, פשוטו כמשמעו; והיה שם עור חדש. מי היה מאמין שתאי גזע בוגרים יעשו זאת? ו

מה עוד היה תיקון בגוף שלנו,

כי לא יכולנו לראות ...?

מאז אנו עסוקים בהבנה טובה יותר של התפקיד של תאי גזע מבוגרים, ולמצוא מה קורה לאחרים באמצעות המוצר StemEnhance.

חברים מבוגרים שלי, אשר במשך חודשים רבים יש באופן עקבי נלקח 2 עד 4 כמוסות או יותר ליום יש שם לב את השיפור שונים חולים, מתמשך התנאים בגופם. אז נראה כי יש את ההשפעה הגדולה ביותר עם עקביות לאורך זמן, אם כי זה מתחיל לעבוד מיד.

עדכון - StemEnhance -

מה שמתי לב לאחרונה ביותר באמצעות מוצר זה הוא כתמי גיל חום (המכונה לעתים קרובות כתמים בכבד) על הידיים שלי דהו ואת הבליטה הרים יש שטוח. עכשיו יש לי רק נמשים קלים מאוד על הידיים - בלי בליטות מורמות. אז זה כל חדשות טובות בשבילי. הגוף שלי מתקן מבפנים החוצה.

הערה: לדור המבוגר יש פחות תאי גזע טבעיים המשתחררים באופן טבעי ממח העצם - ולכן מינונים תכופים יותר עשויים להיות מועילים. זה אומר אחד יכול לקחת שתי כמוסות של StemEnhance Ultra יותר מפעם אחת ביום.

בעוד בדרום אפריקה לאחרונה שותף עסקי שלי הראה לי את השיער החדש מגיע על הקרקפת שלה לאחר נטילת המוצר במשך 4 חודשים. אדם זה יש גם ניוון myelin ניוון (MS), והוא מצפה לתוצאות של סריקה במוח הקרובה לראות את ההשפעה בתאי גזע בוגרים היו במצב זה. כמה לקוחות אמרו לי שהשיער הלבן שלהם נעלם והשיער הכהה צומח בחזרה - וזה לא היה הניסיון האישי שלי - עדיין יש לי שיער לבן ...!

אוסטיאוארתריטיס - מגזין מכון הבריאות

מה הם תאי גזע למבוגרים?

תא גזע הוא תא שיש לו את היכולת לשכפל את עצמו ללא סוף ולהיות תאים של כל איבר או רקמה בגוף. תאי גזע נמצאים בעוברים אנושיים, והם נמצאים בשפע גם ברקמות של הגוף לאחר שנולדנו, אשר נקראים תאי גזע בוגרים. תאי הגזע שלך יכולים להיחשב כ"תאי אב ", אשר הגוף משתמש בהם לפי הצורך כדי לחדש את הזדקנות או רקמות פגומות, תאי גזע למבוגרים שלך נמצאים בשפע במוח.

כילדים, תאי הגזע שלנו משוחררים בקלות רבה יותר לזרם הדם, בעוד שהתהליך הזה מאט כאשר אנו עוברים לבגרות.

בתאי גזע למבוגרים להסתובב ולתפקד להחליף תאים dysfunctional ... במיוחד כדי לתקן ולחדש פגום או הזדקנות ורקמות ניוון.

ההתפתחויות האחרונות במהלך 4-6 השנים האחרונות חשפו כיצד לשחרר באופן טבעי מיליוני תאי גזע בוגרים ממח העצם למחזור הדם במהירות. בתאי גזע מבוגרים יש יכולות להשוות לתאי גזע עובריים.

ככל שאנו מתבגרים, את מספר ואיכות תאי גזע במחזור הגוף שלנו בהדרגה פוחתת כלומר יש לנו פחות תאי גזע במחזור לתקן את הגוף לפי הצורך כאשר אנו נפגעים או עוברים בעיות הקשורות לגיל. (תאי גזע מבוגרים אלה עדיין נמצאים במוח העצם שלנו - זמינים לשחרור בכל עת.) תאי גזע עובריים הולכים למוח העצם, מפעילים את מוח העצם כדי לשחרר מיליוני תאי גזע למבוגרים שלך למחזור - מה שהופך אותם לזמינים בכל יום לתקן תאים פגומים או הזדקנות בגוף.

כששרפתי את האצבע שלי באותו יום שבת בבוקר, תאי הגזע ששוחררו שעות קודם לכן, הופצו אל הכוויה לתיקון התאים במהירות רבה. בעיות בריאותיות כרוניות אחרות בגוף עשויות להזדקק לתאי גזע רבים המסתובבים על פני תקופה ארוכה יותר של זמן. תאי גזע שוחרר להתחיל לתקן מיד, ורבים להתחיל להרגיש טוב יותר בשבוע הראשון.

מה הם משפרי תא גזע?

תאי גזע מאיצים אולטרה גורם לשחרור מיליוני תאי גזע בוגרים ממח העצם שלנו למחזור הדם. מוצר זה הוא תערובת ייחודית של תרכובות שחולצו מהצומנופיאטה Aphanizomenon Flos - Aquae (AFA) ... אצות ירוקות כחולות באגם קלמאת ', מעורבב עם פוקואידן, וכן תמציות ספציפיות של ספיירולינה באיכות גבוהה המבודדות בתהליך הפקת פטנט, כימיקלים, או סוכנים קשים והוא מרוכז מאוד אולטרה StemEnhance.

תערובת זו תומכת בהגירה ובבדידות של תאי גזע לרקמות הזקוקות על ידי איזון שליחים מרכזיים המעורבים בתפקוד תאי הגזע.

כיצד תאי גזע עובדת?

בתוך שעות של נטילת 2 כמוסות, אחד יהיה מיליוני תאי גזע שלהם משוחרר ממח העצם למחזור הדם. לאחר מחזורי תאי גזע אלה הביתה על רקמות בגוף זקוק לתיקון. * רקמות * לא משנה אם זה עצם, שריר, רקמת חיבור, סחוס, כבד, לב, מוח, עור, עצב או הזדקנות ורקמות מתנוונות. לאחר המצורף כל תא גזע מכפיל אלפי פעמים והופך את הרקמה.

עדותו של ד"ר דוד א. פרנטיס, Ph.D.

"תאי גזע בוגרים כבר בשימוש קליני לטיפול במחלות רבות בחולים בני אדם, הכוללים טיפולים משלימים עם סוגי סרטן שונים, מחלות אוטואימוניות כגון טרשת נפוצה, זאבת, דלקת פרקים, אנמיה כולל אנמיה של תאי מגל וחוסר איזון. המשמשות לטיפול בחולים על ידי היווצרות סחוס, קרניות חדשות כדי להחזיר את הראייה לחולים עיוורים, טיפולים לשבץ וכמה קבוצות משתמשים בתאי גזע למבוגרים עם חולים לתיקון נזק לאחר התקפי לב ".

מחקר כפול Crowsover עם תאי גזע תאים / Enhancer

מחקר כפול סמיות נערך על בני אדם כדי לראות את ההשפעה של StemEnhance הגדלת פעילות תאי גזע בגוף. חלקם קיבלו את המוצר ואת placebos אחרים. דגימות דם נצפו 30, 60 ו 120 דקות לאחר תזונה תא גזע נלקח. ההרכב של תזונה בתאי גזע / משפר עורר גידול משמעותי של 25% במספר תאי גזע במחזור.

אלה עם מח עצם צריך להתייעץ עם הרופא שלהם לפני נטילת StemEnhance Ultra או כל תא גזע משפר. כמו כן, StemEnhance Ultra נוטה באופן טבעי לשמור על הדם נקי, אז מי לקחת תרופות דליל דם ירצה לבדוק עם הרופא שלהם כדי לא יותר על הדם הדק שלהם.

60 כמוסות לכל בקבוק

כמה לקחת היא החלטה אישית. מינון תחזוקה מוצע על הבקבוק הוא 2 כמוסות ביום. כמה אנשים עם בעיות בריאותיות מסוימות לקחת 2 כמוסות מספר פעמים ביום כדי להגדיל את כמות תאי גזע במחזור לאורך כל היום.

(זוהי בחירה אישית להשתמש פחות או יותר.)

I-AM בריא לחלוטין לא נועד להחליף תחליף רפואי או טיפול. מומלץ להתייעץ עם הרופא ההוליסטי שלך, MD, ND ... או וטרינר הוליסטית עבור חיות המחמד שלך לפני השימוש בתאי גזע גזע. המידע והמוצרים אינם מיועדים לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע כל מחלה או בעיה רפואית. מידע זה ניתן למטרות חינוך בלבד.
סמל אישי של המשתמש
אריה ענק משער האריות

הודעה שלא נקראהעל ידי אריה ענק משער האריות » 07 נובמבר 2017, 10:17

דף האתר של המוצר http://mystemcellpower.com/
סמל אישי של המשתמש
אריה ענק משער האריות