חדשות - האשכול המרכזי

לדעת ולדון על הנעשה והנשמע בציבור החרדי.

המנהלים: יאיר, אחד, המפצח

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי קלף טאקי חדש » 23 יולי 2017, 11:50

פעמון זהב ורימון כתב:"בלילה שבין שישי לשבת"

מישהו אצלנו מכיר כזה לילה?


רואים שאתה גר בריכוז חרדי...
:roll:
סמל אישי של המשתמש
קלף טאקי חדש
 
הודעות: 501
הצטרף: 25 אפריל 2017, 17:55
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי קלף טאקי חדש » 23 יולי 2017, 11:56

יצחק הספרן כתב:מהפכה בשירותי הרישוי כמו באירופה יוצאת לדרך

מהפכה בשירותי הרישוי
כמו באירופה: רישיון נהיגה עד גיל 70 לכלי רכב פרטיים ואופנועים
במסגרת הרפורמה המהפכנית של השר כץ: צמצום הביורוקרטיה, העתקת משרדי רישוי למבנים חדשים ומרווחים, קיצור זמן ההמתנה ל-15 דקות, הסמכת גופים נוספים למתן שירותי רישוי, הכפלת עמדות הרשיומט ועוד

מהפכת הרישוי יוצאת לדרך. שר התחבורה והמודיעין, ישראל כץ הציג היום רפורמה מהפכנית במערך שירותי הרישוי, שתצמצם באופן דרסטי את הצורך של האזרחים להגיע למשרדי הרישוי ותקצר לראשונה את זמן ההמתנה ל-15 דקות לכל היותר.
התכנית כוללת שורה ארוכה של שיפורים מהפכניים בכל תחומי הרישוי. הארכה משמעותית של תוקף רישיונות הנהיגה, צמצום הבירוקרטיה, הסמכת גופים נוספים במתן שירותי רישוי, הרחבת השירותים המקוונים, הנגשת המידע לאזרחים, העתקת משרדי רישוי למבנים חדשים ומרווחים ושיפור השירות בסניפים הקיימים.
"מדובר במהפכה הגדולה ביותר שבוצעה אי פעם במשרדי הרישוי, שתיתן מענה אמיתי לציבור הנהגים הנזקקים לשירותי הרישוי. הרפורמה תייתר למרבית האזרחים את הצורך להגיע למשרדי הרישוי, תקצר את זמני ההמתנה באופן דרמטי ותחסוך לציבור זמן יקר וכסף רב" אמר השר כץ.
הארכת תוקף רישיון הנהיגה עד לגיל 70. השר כץ החליט כי רישיון הנהיגה המונפק לכלי רכב פרטיים ואופנועים, יהיה בתוקף עד לגיל 70, במקום חידוש רישיון אחת ל-10 שנים כיום. לאחר גיל 70 יחודש הרישיון מדי 5 שנים עד גיל 80. לאחר מכן הרישיון יחודש בכל שנתיים, כנהוג כיום. בכך, עתידה ישראל להצטרף למדינות רבות באירופה, בהן מונפקים רישיונות נהיגה לתקופה בלתי מוגבלת ,כמו למשל גרמניה, צרפת ובלגיה, או עד גיל 70 כמו באנגליה, דנמרק ופינלנד.
הרחבת שירותי רישוי בסניפי הדואר.במסגרת שיתוף פעולה בין משרד התחבורה לחברת דואר ישראל, ניתן כיום להנפיק רישיון נהיגה ולשלם עבורו בכל אחד מ- 700 סניפי הדואר בארץ. החל מ- 1 בספטמבר 2017 ניתן יהיה להנפיק גם רישיון רכב ולשלם עבורו במזומן (כנהוג כיום) או באמצעות כרטיס אשראי. מתן האפשרות להנפקת רישיונות נהיגה ורכב בדואר עתידים לחסוך למעלה מחצי מיליון פניות למשרדי הרישוי.

הכפלת עמדות הרשיומט. משרד התחבורה יכפיל את מספר עמדות הרשיומט, המוצבות כיום בעשרות סניפי סופר פארם ומרכזי קניות ברחבי הארץ. עד סוף השנה יתווספו 50 עמדות נוספות של רשיומט, ובכך יגיע מספרם לכ-100 עמדות, מקרית שמונה בצפון ועד אילת בדרום. כיום ניתן להנפיק באמצעות הרשיומט רישיונות נהיגה ורכב ולשלם עבורם בתוך מספר שניות. בנוסף לכך ניתן לקבל תדפיס המכיל מידע מפורט על עברו של הרכב בטרם קנייה, כולל בעלויות קודמות והגבלות. השירות ניתן באמצעות כרטיס אשראי על שם בעל הרכב.

זימון תורים מראש. במסגרת הרפורמה ניתן יהיה לראשונה להזמין תור מראש למשרדי הרישוי, באמצעות האינטרנט או הטלפון הסלולארי ולקבל שירות בסניפים בתוך 15 דקות. מהיום, ניתן להזמין תור במשרדי הרישוי באר שבע, חיפה, ירושלים ואשקלון. בשאר משרדי הרישוי השירות ינתן בחודשים הקרובים (פירוט של רשימת הסניפים יפורסם באינטרנט).

הקמת משרדי רישוי חדשים. במסגרת הרפורמה יועתקו 12 משרדי הרישוי מחוזיים ואזוריים, בכל רחבי הארץ למבנים חדישים ומרווחים יותר. עד לחגים הקרובים יפתחו ארבעה משרדי רישוי חדשים בירושלים (מרכז), בית שמש, אשדוד ונתניה. בחודשים הקרובים יפתחו 7 משרדי רישוי חדשים (במקום משרדי הרישוי הישנים) בירושלים (מחוזי), רמת גן, ברחובות או ראשון לציון, חיפה, כרמיאל וקרית שמונה. בחודש הבא יפתח מחדש משרד הרישוי המשודרג בחולון, שעבר שיפוצים נרחבים שנועדו לשפר את השירות ותנאי הקבלה לציבור הנהגים.

הרחבת שעות קבלת הקהל. שעות קבלת הקהל בכל סניפי הרישוי בארץ יוארכו במהלך שעות היום ויורחבו גם לשעות אחר הצהרים. זאת, לצד תגבור של כוח האדם המטפל בפניות הנהגים בסניפי הרישוי.

המרת רישיונות נהיגה זרים. עולים חדשים ותושבים חוזרים יוכלו לראשונה להמיר את רישיון הנהיגה שלהם לרכב פרטי או אופנוע, לרישיון נהיגה ישראלי, ללא צורך בביצוע מבחן שליטה (טסט). זאת, בתנאי שברשותם רישיון נהיגה ממדינת המוצא, במשך חמש שנים לפחות. במקביל, יוארך לתקופה של עד חמש שנים תוקף רישיון הנהיגה של העובדים הזרים, בכפוף לתוקף אשרת השהייה שלהם בישראל, מהלך שיחסוך יותר מ- 50 אלף פניות בשנה למשרדי הרישוי.

בקרוב, בדיקות רפואיות לא רק במרב"ד. משרד התחבורה פרסם מכרז לביצוע בדיקות רפואיות לנהגי רכב כבד ורכב ציבורי הנדרשות במסגרת בקשת להוצאת הרישיון. כיום, המכון הרפואי לבטיחות בדרכים הוא הגוף היחידי המוסמך לבצע בדיקות אלה. מהלך זה נועד לקצר את זמני ההמתנה מ- 6 חודשים ויותר כיום לשלושה שבועות בלבד.

בשנת 2016 בוצעו במשרד התחבורה כ-8 מיליון פעולות רישוי. באותה שנה הגיעו למשרדי הרישוי מיליון ו-320 אלף נהגים שביצעו 2.77 מיליון פעולות, מדובר בגידול של כ-50% לעומת שנת 2015. 1.8 מיליון מהפניות התקבלו באמצעות המוקד הטלפוני של משרד התחבורה וכמיליון פניות נוספות בוצעו באמצעות עמדות הרשיומט (גידול של כ-40% לעומת 2015).
השר כץ ציין כי הרפורמה במערך שירותי הרישוי צפויה לשפר את רמת השירות לאזרחים לאין ערוך. "הרפורמה עשויה להפחית ביותר מ- 50% את מספר הפונים למשרדי הרישוי ולייעל את עבודת הסניפים. בכך, האזרח יהנה משירותי הרישוי ברמה המקובלת במדינות המערב המתקדמות" הוסיף השר כץ.

הלו!
אני קורא לשר כץ לנסוע באוטובוס של אגד עם נהג ש 60 שנה עושה את המסלול הזה.......
הנהג בן 85. פעמיים בנסיעה יורד לצד הדרך בשביל ****** ... מנמנם בנסיעה... שומע שירים של נעמי שמר וחברותיה... טוען שאסור לצעירים למהר ולעקוף אותו... אבל הוא עצמו ללא שום הסבר מגיע שעה אחרי הזמן... ובכלל, הוא מזמן כבר יכול לצאת לפנסיה אבל משעמם לו בבית...
כן! אני דורש שלא יתנו לנהג אחרי גיל 70 לנהוג על תח"צ!!!
סמל אישי של המשתמש
קלף טאקי חדש
 
הודעות: 501
הצטרף: 25 אפריל 2017, 17:55
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 23 יולי 2017, 14:56

נחשף ברגע האחרון: כך ניסתה הקרן החדשה 'להפיל' את חברי המועצות הדתיות

גוף אנונימי הזמין עשרות חברי מועצות דתיות לכנס בנושאי כשרות ונישואין שייערך ביום ראשון. שעות לפני כניסת השבת התגלה: 'הקרן החדשה' עומדת מאחורי היוזמה. מוזמנים ביטלו השתתפות
"הקרן החדשה מכה שוב בהסוואה" - כך מגדירים בכירים במשרד הדתות את מה שעובר בימים האחרונים על המועצות הדתיות ברחבי הארץ. עשרות חברים ממועצות דתיות שונות בישראל, אישרו את השתתפותם בכנס שיתקיים מחר (ראשון) ברעננה בנושא כשרות ונישואין. אלא, שבסוף השבוע האחרון נודע להם כי הקרן החדשה לישראל היא זו שעומדת מאחורי היוזמה, ובעקבות כך החל מיום שישי נרשם גל ביטולים של המשתתפים, שמאיים על עצם קיום הכנס, כך נודע ל"כיכר השבת".

ולפרטים בהרחבה: בימים האחרונים, הוצפו תיבות הדואר האלקטרוניות של עשרות ראשי וחברי המועצות דתיות מכל רחבי הארץ בהזמנה אנונימית לכנס מיוחד בנושאי כשרות, נישואין ועוד, שאמור להתקיים מחר בעיר רעננה.

למוזמנים, אף הוצעו פיתויים בדמות הסעה ספיישל מביתם אל האירוע ובחזרה ללא כל תמורה, ארוחת צהריים כיד המלך ועוד. עשרות ראשי וחברי מועצות דתיות אישרו את השתתפותם ב'כנס העיון' מבלי לדעת מי הגוף העומד מאחורי היוזמה.

אלא שכאמור, בסוף השבוע התברר כי מי שעומדים מאחורי האירוע הם אנשי 'הקרן החדשה' הממומנת בין השאר על ידי גופים רפורמים, ומבקשת לתת דריסת רגל בתוככי המועצות הדתיות בעניינים מהותיים כמו כשרות, רישום נישואין, מקוואות ועוד.

ל"כיכר השבת" נודע כי ביום שישי, שעות לפני כניסת השבת, מאז היוודע זהות הגוף העומד מאחורי הכנס, החל גל ביטולים גדול מכל רחבי הארץ של ראשי מועצות דתיות, כך שעצם קיום הכנס עומד כעת בסימן שאלה לאור הביטולים וחוסר ההיענות.


גורם במשרד לשרותי דת אמר הערב ל"כיכר השבת" כי "מדובר בעליית מדרגה חמורה מצד ארגוני הרפורמים וביוזמת הקרן החדשה במטרה לנסות ולחלחל לתוככי המועצות הדתיות בנושאים מקודשים ולנסות להשפיע מבפנים והכל בהסוואה ובהיחבא. זהו דבר חמור שצריך לבלום אותו באופן מיידי ויפה שעה אחת קודם".

השר לשירותי דת מסר: "בימים האחרונים הופצה הזמנה לעובדות המועצות הדתיות בדבר הכשרה בנושא כשרות. הזמנה זו הופצה על ידי עמותת שתיל שפועלת ללא שום שיתוף פעולה או אישור רישמי של המשרד לשירותי דת. המשרד בראשותי מקיים הכשרות מסודרות באופן קבוע במסגרת הדרכות למועצות הדתיות תוך מתן דגש על שיפור וייעול השירות לאזרחים".
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 24 יולי 2017, 02:25

היה היום אירוע בשגרירות ישראל בירדן כנראה איש מהשגרירות נפצע באורח קשה, עדיין אין אישור רשמי, מופיע ברשתות זרות.
סמל אישי של המשתמש
אני פה
 
הודעות: 5720
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 21:46
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 24 יולי 2017, 03:11

הקבינט מתכנס בשעה זו לדון בין השאר גם באירוע בירדן ככל הנראה בחילופי האש נהרג 1 או 2 חיילים ירדנים מה שמסבך את האירוע מבחינה דיפלומטית.
סמל אישי של המשתמש
אני פה
 
הודעות: 5720
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 21:46
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 24 יולי 2017, 11:57

אני פה כתב:הקבינט מתכנס בשעה זו לדון בין השאר גם באירוע בירדן ככל הנראה בחילופי האש נהרג 1 או 2 חיילים ירדנים מה שמסבך את האירוע מבחינה דיפלומטית.

מאבטח ישראלי ירה בנער ירדני לאחר שהנער ניסה לדקור אותו הנער נהרג והמאבטח מתבצר בשגרירות
שיך
 
הודעות: 1445
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 24 יולי 2017, 12:18

אירוע דקירה בפתח תקוה
שיך
 
הודעות: 1445
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 24 יולי 2017, 12:44

שיך כתב:אירוע דקירה בפתח תקוה

במקום פצוע בינוני
המחבל מנוטרל
שיך
 
הודעות: 1445
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 24 יולי 2017, 12:53

שיך כתב:
שיך כתב:אירוע דקירה בפתח תקוה

במקום פצוע בינוני
המחבל מנוטרל

ישראלי כבן 40 נפצע באורח בינוני- קשה בפיגוע דקירה בפתח תקווה. הוא נדקר בפלג גופו העליון ע"י מחבל תושב השטחים. כוחות הצלה העניקו לו טיפול רפואי והוא פונה למרכז הרפואי בילינסון, המחבל נתפס ונחקר בשעה זו.
פיגוע דקירה אירע לפנה"צ בפתח תקווה, שעה שמחבל תושב השטחים הגיע לרחוב זאב אורלוב בעיר, ודקר ישראלי כבן 40 בפלג גופו העליון. האיש החל לדמם ועוברי אורח ניסו לעצור את הדמום, במקביל לכך שהשתלטו על המחבל ועצרו אותו.

במד"א התקבל הדיווח בשעה 11:43, חובשים ופראמדיקים שהגיעו למקום החלו לטפל בפצוע שנדקר בפלג גופו העליון.

חובש רפואת חירום על אופנוע מד"א יוסי פרנקל ופראמדיק מד"א תום דגן סיפרו: "בתוך חנות מזון ראינו גבר כבן 40 בהכרה מלאה יושב על כיסא עם פצעי דקירה מדממים בפלג גופו העליון. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל עצירת דימומים והכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לבי"ח כשמצבו מוגדר בינוני עד קשה ויציב.

מפרטים ראשוניים עולה כי תושב קלקיליה דקר ישראלי תושב ערערה סמוך לחנות שווארמה ופצע אותו באורח בינוני - קשה. הדוקר נלכד, נסיבות האירוע בבדיקה.
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 24 יולי 2017, 13:11

אחד ויחיד כתב:
שיך כתב:
שיך כתב:אירוע דקירה בפתח תקוה

במקום פצוע בינוני
המחבל מנוטרל

ישראלי כבן 40 נפצע באורח בינוני- קשה בפיגוע דקירה בפתח תקווה. הוא נדקר בפלג גופו העליון ע"י מחבל תושב השטחים. כוחות הצלה העניקו לו טיפול רפואי והוא פונה למרכז הרפואי בילינסון, המחבל נתפס ונחקר בשעה זו.
פיגוע דקירה אירע לפנה"צ בפתח תקווה, שעה שמחבל תושב השטחים הגיע לרחוב זאב אורלוב בעיר, ודקר ישראלי כבן 40 בפלג גופו העליון. האיש החל לדמם ועוברי אורח ניסו לעצור את הדמום, במקביל לכך שהשתלטו על המחבל ועצרו אותו.

במד"א התקבל הדיווח בשעה 11:43, חובשים ופראמדיקים שהגיעו למקום החלו לטפל בפצוע שנדקר בפלג גופו העליון.

חובש רפואת חירום על אופנוע מד"א יוסי פרנקל ופראמדיק מד"א תום דגן סיפרו: "בתוך חנות מזון ראינו גבר כבן 40 בהכרה מלאה יושב על כיסא עם פצעי דקירה מדממים בפלג גופו העליון. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל עצירת דימומים והכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לבי"ח כשמצבו מוגדר בינוני עד קשה ויציב.

מפרטים ראשוניים עולה כי תושב קלקיליה דקר ישראלי תושב ערערה סמוך לחנות שווארמה ופצע אותו באורח בינוני - קשה. הדוקר נלכד, נסיבות האירוע בבדיקה.
קבצים מצורפים
פתח.jpg
פתח.jpg (63.02 KiB) נצפה 47074 פעמים
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 24 יולי 2017, 16:16

בית משפט השלום בפ"ת *הוציא צו איסור פרסום* על כל פרט מפרטי החקירה ועל כל פרט העלול לזהות את החשודים.
קבצים מצורפים
unnamed.jpg
unnamed.jpg (64.44 KiB) נצפה 47033 פעמים
שיך
 
הודעות: 1445
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 24 יולי 2017, 16:18

'מבט לתקשורת פלסטינית': הרשות הפלסטינית תחלק השנה מעל ל-1.2 מיליארד שקלים למחבלים ולבני משפחותיהם – גידול חד לעומת 2016. שיאני השכר: רוצחי תינוקות, נשים וקשישים.
4.3 מיליון שקל. זה הסכום שצפוי לקבל המחבל מחלמיש כמשכורת מהרשות הפלסטינית. כך עולה מספר התקציב של הרשות הפלסטינית, אשר תקציר שלו פורסם באתר של מכון המחקר 'מבט לתקשורת פלסטינית'. מהנתונים עולה כי המחבל צפוי לקבל מהרשות שכר בגובה 12 אלף שקלים בחודש. אם ייכלא המחבל ל-30 שנה, השכר יצטבר לסכום האמור.

סכום הקצבאות הכולל שתשלם השנה הרשות למחבלים ולבני משפחותיהם עומד על למעלה מ-1.2 מיליארד שקלים. מדובר על גידול חד לעומת הסכומים ששולמו על ידי הרשות ב-2016 – בשיעורים של 13 אחוזים למחבלים הכלואים בבתי הכלא הישראלים; ו-4 אחוזים למשפחות מחבלים שנהרגו במהלך ביצוע פיגוע. בסיכום הכולל, 6,300 פלסטינים היושבים בבתי הכלא בישראל מקבלים משכורות מהרשות בסכום של 550 מיליון שקלים; בעוד שקרוב ל-27 אלף משפחות של מחבלים שנהרגו במהלך ביצוע פיגועים נהנות מקצבאות בגובה 687 מיליון שקלים.

מהדו"ח עולה כי מאמצי ממשל טראמפ ללחוץ על אבו מאזן לצמצם את התמיכה בטרור לא נשאו פרי, והרשות אף מגבירה את תמיכתה במחבלים. המשכורות למחבלים-אסירים ולבני משפחותיהם משולמות על ידי הרשות לפי 'סולם דם', שבמסגרתו סכום הקצבה עולה ככל שהמחבל מרצה עונש מאסר ארוך יותר בבית הסוהר. המשמעות היא שאבו מאזן ואנשיו קושרים ישירות בין ביצוע פיגועי טרור לרווחה כלכלית ובכך מייצרים לפלסטינים תמריץ של ממש לרצוח כמה שיותר יהודים.

לדוגמה, פלסטיני שביצע עבירה 'קלה' כמו זריקת אבנים ללא נפגעים ומרצה בכלא הישראלי 4-0 שנים יקבל מהרשות 1,400 שקלים בלבד על כל חודש בו ישהה בבית הסוהר. פלסטיני המרצה 20-15 שנים משלשל לכיסו כ-7,000 שקלים לחודש, ומי שנגזרו עליו עד 30 שנות מאסר יתוגמל במשכורת חודשית של עשרת אלפים שקלים מידי הרשות. הרף העליון ביותר של 'סולם הדם' שמור למחבלים המרצים 30 שנה ומעלה – העונש שצפוי להיגזר על המחבל שביצע את הפיגוע בחלמיש. אסירים אלו, הזוכים לקצבה של 12 אלף שקלים לחודש, מרצים בחלקם הגדול מאסרי עולם על חלקם בפיגועי הטרור המחרידים ביותר שזכורים מהשנים האחרונות: טבח חמשת בני משפחת פוגל באיתמר, רצח שישה מתפללים בבית כנסת בהר נוף, דקירתה למוות של הילדה הלל אריאלי יפה ז"ל מקרית ארבע, רציחתה של דפנה מאיר ז"ל מעתניאל וכעת גם הפיגוע בחלמיש נכנס לרשימה מחרידה זו.

ערבים ישראלים שווים יותר
במידה והמחבל נהרג במהלך ביצוע הפיגוע מקבלת משפחתו תשלום חד-פעמי של 6,000 שקלים. בנוסף, זוכה המשפחה לקצבה חודשית של 1,400 שקלים, כשהסכום גדל בהלימה למספר נשותיו וילדיו של המחבל ההרוג. על כל אישה לה הוא נשוי, מקבל המחבל 400-300 שקלים לחודש ועל כל ילד נוסף 50 שקלים.

ההנחה כי תשלומי הרשות הפלסטינית למחבלים מעודדים טרור זוכה גם להוכחה בשטח. לאחרונה פרסם 'מבט לתקשורת פלסטינית' תמלול חקירה של מחבל שנעצר אחרי ניסיון כושל לרצוח ישראלים בפיגוע דריסה בבית חגי ב-2014. בחקירתו, הודה המחבל, ח'אלד רג'וב, כי המניע שלו לפיגוע היה ש"משפחתי תקבל כסף" מהרשות הפלסטינית "ותחיה ברווחה". לדברי המחבל, "הכי טוב להרוג חיילים; כך גם יש להם נשק, והם יירו בי ויהרגו אותי. אבל אם לא יתאפשר לי להרוג חיילים, אני אנסה מתנחלים… העיקר שאמות ושיהרגו אותי, כדי שילדיי יקבלו קצבה ויחיו מרוצים."

הרשות הפלסטינית לא מסתפקת בעידוד תושבי יו"ש הערבים לבצע פיגועי טרור, אלא גם מדרבנת את ערביי מזרח ירושלים ובייחוד את ערביי ישראל לצאת ולרצוח יהודים.

לפי ספר התקציב של הרשות, משפחות מחבלים תושבי ירושלים או אזרחי מדינת ישראל שייהרגו במהלך ביצוע פיגוע ייהנו מתוספת של 300 שקלים לחודש לעומת משפחת מחבל הרוג מיהודה ושומרון. לדוגמה, משפחות המחבלים מאום אל פאחם שרצחו שני שוטרים בהר הבית ביום שישי שעבר ומשפחת המחבל מג'בל מוכבר שביצע את פיגוע הדריסה בארמון הנציב לפני כחצי שנה, מתוגמלים בסכום גבוה יותר מאשר משפחתו של עבד אל-פתאח א-שריף, המחבל מחברון שנורה למוות על ידי אלאור אזריה לאחר שדקר חייל. במידה ומחבל ערבי-ישראלי נותר חי לאחר שביצע פיגוע ומרצה בשל מעשהו עונש מאסר בכלא ישראלי, המשכורת החודשית לה הוא יזכה מהרשות תהיה גבוהה ב-500 שקלים לעומת זו של אסיר-מחבל תושב הרשות, דוגמת זה שביצע את הפיגוע האחרון בחלמיש.
שיך
 
הודעות: 1445
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 24 יולי 2017, 23:59

ככל הנראה 2 רקטות שוגרו לעוטף עזה בדקות האחרונות אין נפגעים.
סמל אישי של המשתמש
אני פה
 
הודעות: 5720
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 21:46
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 26 יולי 2017, 13:02

עמית סגל בטוויטר:
אהוד ברק ואבי גבאי נפגשו הבוקר
שיך
 
הודעות: 1445
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי קלף טאקי חדש » 26 יולי 2017, 14:20

שיך כתב:עמית סגל בטוויטר:
אהוד ברק ואבי גבאי נפגשו הבוקר


היה לי ברור שהם מתואמים
סמל אישי של המשתמש
קלף טאקי חדש
 
הודעות: 501
הצטרף: 25 אפריל 2017, 17:55
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 26 יולי 2017, 23:11

העירייה לחרדים: "הסירו את עמודי העירוב"

האם מדובר בצעד אנטישמי? לדברי ראש העיר, אין לו בעיה עם החרדים בעירו, הוא רק רוצה שיקיימו את החוק, מאידך, בעצומה שפורסמה באינטרנט בעד הסרת עמודי העירוב נכתבו הערות אנטישמיות נגד החרדים המקומיים

גורמים בעיירה מאווה, שבניו ג'רזי, הורו לחרדים על הפסקת בניית עמודי עירוב, וההחלטה זכתה לתמיכה חזקה של התושבים המקומיים. 

ביום שישי העבירו נציגי העיירה, מכתב המורה על הורדת עמודי העירוב שהוקמו כדי לאפשר לתושבי העיר היהודים לטלטל חפצים בשבת, ההוראה ניתנה, על בסיס הפרת חוקי השילוט של העיר, במכתב הם קבעו את התאריך-4 באוגוסט כמתוכנן להסרת כל עמודי העירוב עם החוטים. 

על פי הדיווח באתר Yeshiva world news, העירוב הוקם על ידי "קרן עירוב דרום מונסי", קבוצה קטנה יותר מהקהילה היהודית הגדולה שבמונסי שבניו יורק הסמוכה, שהקימה עירוב בערים הסובבות את הקהילות החרדיות באזור. 

מייק קלי, מהנדס העיר, כתב שעמודי ה-PVC הלבנים המשמשים להתקנת העירוב מהווים סימן שדומה לאיסור פרסום שלטים על סלעים, מוטות, או לוחות עץ. 

'קרן עירוב דרום מונסי' הודיעה לעירייה, כי הם קיבלו אישור מחברת החשמל לתלות את העירוב על המוטות שלהם. אף על פי כן, העיר משתמשת בצו של איסור פרסום ברחובות כאמצעי סילוק העירוב. 

"האחריות שלנו היא לשרת את הציבור ולאכוף את חוקי עיריית מאווה" אמר ראש העיר ביל לאפורסט. "זה שולח מסר חזק מאוד למי שבוחר להפר את חוקי העיירה שלנו". 

לפני יומיים (שני), יותר מ-200 תושבי העיר נועדו יחד לפגישת תמיכה בהחלטת מועצת העיירה. 


חדשותפוליטיפורומים

עוד ערוצים

X
יהדותהלכה יומיתמחשבה יהודיתפרשת השבועכשרותעל המדףמושג יהודיגדול בישראלהדף היומימעגל השנההלכהל"ג בעומר תשע"ו

יהדות

יום רביעי, ג´ אב 26.07.2017

עמוד הבית > יהדות > יהדות

העירייה לחרדים: "הסירו את עמודי העירוב"

האם מדובר בצעד אנטישמי? לדברי ראש העיר, אין לו בעיה עם החרדים בעירו, הוא רק רוצה שיקיימו את החוק, מאידך, בעצומה שפורסמה באינטרנט בעד הסרת עמודי העירוב נכתבו הערות אנטישמיות נגד החרדים המקומיים

יענקי פרבר09:27 26/07/2017

 5

 
עירוב. צילום: חדשות 24

גורמים בעיירה מאווה, שבניו ג'רזי, הורו לחרדים על הפסקת בניית עמודי עירוב, וההחלטה זכתה לתמיכה חזקה של התושבים המקומיים. 

ביום שישי העבירו נציגי העיירה, מכתב המורה על הורדת עמודי העירוב שהוקמו כדי לאפשר לתושבי העיר היהודים לטלטל חפצים בשבת, ההוראה ניתנה, על בסיס הפרת חוקי השילוט של העיר, במכתב הם קבעו את התאריך-4 באוגוסט כמתוכנן להסרת כל עמודי העירוב עם החוטים. 

על פי הדיווח באתר Yeshiva world news, העירוב הוקם על ידי "קרן עירוב דרום מונסי", קבוצה קטנה יותר מהקהילה היהודית הגדולה שבמונסי שבניו יורק הסמוכה, שהקימה עירוב בערים הסובבות את הקהילות החרדיות באזור. 

מייק קלי, מהנדס העיר, כתב שעמודי ה-PVC הלבנים המשמשים להתקנת העירוב מהווים סימן שדומה לאיסור פרסום שלטים על סלעים, מוטות, או לוחות עץ. 

'קרן עירוב דרום מונסי' הודיעה לעירייה, כי הם קיבלו אישור מחברת החשמל לתלות את העירוב על המוטות שלהם. אף על פי כן, העיר משתמשת בצו של איסור פרסום ברחובות כאמצעי סילוק העירוב. 

"האחריות שלנו היא לשרת את הציבור ולאכוף את חוקי עיריית מאווה" אמר ראש העיר ביל לאפורסט. "זה שולח מסר חזק מאוד למי שבוחר להפר את חוקי העיירה שלנו". 

לפני יומיים (שני), יותר מ-200 תושבי העיר נועדו יחד לפגישת תמיכה בהחלטת מועצת העיירה. 

"מהווה סטרונג", היא קבוצת פייסבוק שארגנה את הפגישה, והיא מפרסמת שהיא תדאג לאכוף את החלטת העיירה. הקבוצה צברה 3,000 חברים תוך שישה ימים בלבד. 

"אני לא רואה בזה השתלטות עוינת על העיר", אמר מנהל הקבוצה על קבוצת החרדים ממונסי שבנו את העירוב. "כל מה שאני רוצה זה שהם יקיימו את החוק ויישארו בגדר התקנות הקיימות". 

בנוסף, יותר מ-1,200 איש חתמו על עצומה באינטרנט הקוראת להוריד את העירוב. העתירה, שכותרתה "להגן על איכות קהילתנו במאווה", הערות בעצומה מתייחסות אל "האנשים האלה" (החרדים)ומבטאים חששות בנוגע לירידת ערך הנכסים. רובם מגיבים אנונימיים. 

"אני לא רוצה את האנשים הגסים, המגעילים האלה, המלוכלכים שחושבים שהם יכולים לעשות מה שהם רוצים בעיירה הנחמדה שלנו", נכתב באחת התגובות. 

אחר כתב: "אני לא רוצה שהעיירה מאווה תהפוך למקום לא רצוי לחיות. אנשים אלה אינם מתערים עם אנשים אחרים מחוץ לקהילה שלהם, אני לא רוצה שהם ישלטו במועצת המנהלים שלנו ויבקשו כספים למוסדות החינוך שלהם. כמו כן, הם קונים בתים (הכוונה לבתי כנסת) שהם טוענים כי זה למטרות דתיות, לא משלמים מסים, הם צריכים להישאר במקום ממנו באו,ושיעזבו את העיר שלנו לבד". 

ביום שני, גם ראש עיריית מונטוויל, עיירה סמוכה למאלווה, הוציא מכתב להפסיק את עבודות הקמת העירוב שהחלו לפני מספר שבועות.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי קלף טאקי חדש » 27 יולי 2017, 00:07

יצחק הספרן כתב:העירייה לחרדים: "הסירו את עמודי העירוב"

האם מדובר בצעד אנטישמי? לדברי ראש העיר, אין לו בעיה עם החרדים בעירו, הוא רק רוצה שיקיימו את החוק, מאידך, בעצומה שפורסמה באינטרנט בעד הסרת עמודי העירוב נכתבו הערות אנטישמיות נגד החרדים המקומיים

גורמים בעיירה מאווה, שבניו ג'רזי, הורו לחרדים על הפסקת בניית עמודי עירוב, וההחלטה זכתה לתמיכה חזקה של התושבים המקומיים. 

ביום שישי העבירו נציגי העיירה, מכתב המורה על הורדת עמודי העירוב שהוקמו כדי לאפשר לתושבי העיר היהודים לטלטל חפצים בשבת, ההוראה ניתנה, על בסיס הפרת חוקי השילוט של העיר, במכתב הם קבעו את התאריך-4 באוגוסט כמתוכנן להסרת כל עמודי העירוב עם החוטים. 

על פי הדיווח באתר Yeshiva world news, העירוב הוקם על ידי "קרן עירוב דרום מונסי", קבוצה קטנה יותר מהקהילה היהודית הגדולה שבמונסי שבניו יורק הסמוכה, שהקימה עירוב בערים הסובבות את הקהילות החרדיות באזור. 

מייק קלי, מהנדס העיר, כתב שעמודי ה-PVC הלבנים המשמשים להתקנת העירוב מהווים סימן שדומה לאיסור פרסום שלטים על סלעים, מוטות, או לוחות עץ. 

'קרן עירוב דרום מונסי' הודיעה לעירייה, כי הם קיבלו אישור מחברת החשמל לתלות את העירוב על המוטות שלהם. אף על פי כן, העיר משתמשת בצו של איסור פרסום ברחובות כאמצעי סילוק העירוב. 

"האחריות שלנו היא לשרת את הציבור ולאכוף את חוקי עיריית מאווה" אמר ראש העיר ביל לאפורסט. "זה שולח מסר חזק מאוד למי שבוחר להפר את חוקי העיירה שלנו". 

לפני יומיים (שני), יותר מ-200 תושבי העיר נועדו יחד לפגישת תמיכה בהחלטת מועצת העיירה. 


חדשותפוליטיפורומים

עוד ערוצים

X
יהדותהלכה יומיתמחשבה יהודיתפרשת השבועכשרותעל המדףמושג יהודיגדול בישראלהדף היומימעגל השנההלכהל"ג בעומר תשע"ו

יהדות

יום רביעי, ג´ אב 26.07.2017

עמוד הבית > יהדות > יהדות

העירייה לחרדים: "הסירו את עמודי העירוב"

האם מדובר בצעד אנטישמי? לדברי ראש העיר, אין לו בעיה עם החרדים בעירו, הוא רק רוצה שיקיימו את החוק, מאידך, בעצומה שפורסמה באינטרנט בעד הסרת עמודי העירוב נכתבו הערות אנטישמיות נגד החרדים המקומיים

יענקי פרבר09:27 26/07/2017

 5

 
עירוב. צילום: חדשות 24

גורמים בעיירה מאווה, שבניו ג'רזי, הורו לחרדים על הפסקת בניית עמודי עירוב, וההחלטה זכתה לתמיכה חזקה של התושבים המקומיים. 

ביום שישי העבירו נציגי העיירה, מכתב המורה על הורדת עמודי העירוב שהוקמו כדי לאפשר לתושבי העיר היהודים לטלטל חפצים בשבת, ההוראה ניתנה, על בסיס הפרת חוקי השילוט של העיר, במכתב הם קבעו את התאריך-4 באוגוסט כמתוכנן להסרת כל עמודי העירוב עם החוטים. 

על פי הדיווח באתר Yeshiva world news, העירוב הוקם על ידי "קרן עירוב דרום מונסי", קבוצה קטנה יותר מהקהילה היהודית הגדולה שבמונסי שבניו יורק הסמוכה, שהקימה עירוב בערים הסובבות את הקהילות החרדיות באזור. 

מייק קלי, מהנדס העיר, כתב שעמודי ה-PVC הלבנים המשמשים להתקנת העירוב מהווים סימן שדומה לאיסור פרסום שלטים על סלעים, מוטות, או לוחות עץ. 

'קרן עירוב דרום מונסי' הודיעה לעירייה, כי הם קיבלו אישור מחברת החשמל לתלות את העירוב על המוטות שלהם. אף על פי כן, העיר משתמשת בצו של איסור פרסום ברחובות כאמצעי סילוק העירוב. 

"האחריות שלנו היא לשרת את הציבור ולאכוף את חוקי עיריית מאווה" אמר ראש העיר ביל לאפורסט. "זה שולח מסר חזק מאוד למי שבוחר להפר את חוקי העיירה שלנו". 

לפני יומיים (שני), יותר מ-200 תושבי העיר נועדו יחד לפגישת תמיכה בהחלטת מועצת העיירה. 

"מהווה סטרונג", היא קבוצת פייסבוק שארגנה את הפגישה, והיא מפרסמת שהיא תדאג לאכוף את החלטת העיירה. הקבוצה צברה 3,000 חברים תוך שישה ימים בלבד. 

"אני לא רואה בזה השתלטות עוינת על העיר", אמר מנהל הקבוצה על קבוצת החרדים ממונסי שבנו את העירוב. "כל מה שאני רוצה זה שהם יקיימו את החוק ויישארו בגדר התקנות הקיימות". 

בנוסף, יותר מ-1,200 איש חתמו על עצומה באינטרנט הקוראת להוריד את העירוב. העתירה, שכותרתה "להגן על איכות קהילתנו במאווה", הערות בעצומה מתייחסות אל "האנשים האלה" (החרדים)ומבטאים חששות בנוגע לירידת ערך הנכסים. רובם מגיבים אנונימיים. 

"אני לא רוצה את האנשים הגסים, המגעילים האלה, המלוכלכים שחושבים שהם יכולים לעשות מה שהם רוצים בעיירה הנחמדה שלנו", נכתב באחת התגובות. 

אחר כתב: "אני לא רוצה שהעיירה מאווה תהפוך למקום לא רצוי לחיות. אנשים אלה אינם מתערים עם אנשים אחרים מחוץ לקהילה שלהם, אני לא רוצה שהם ישלטו במועצת המנהלים שלנו ויבקשו כספים למוסדות החינוך שלהם. כמו כן, הם קונים בתים (הכוונה לבתי כנסת) שהם טוענים כי זה למטרות דתיות, לא משלמים מסים, הם צריכים להישאר במקום ממנו באו,ושיעזבו את העיר שלנו לבד". 

ביום שני, גם ראש עיריית מונטוויל, עיירה סמוכה למאלווה, הוציא מכתב להפסיק את עבודות הקמת העירוב שהחלו לפני מספר שבועות.

מצער לשמוע
סמל אישי של המשתמש
קלף טאקי חדש
 
הודעות: 501
הצטרף: 25 אפריל 2017, 17:55
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי חבצלת השרון » 27 יולי 2017, 00:09

קלף טאקי חדש כתב:
יצחק הספרן כתב:העירייה לחרדים: "הסירו את עמודי העירוב"

האם מדובר בצעד אנטישמי? לדברי ראש העיר, אין לו בעיה עם החרדים בעירו, הוא רק רוצה שיקיימו את החוק, מאידך, בעצומה שפורסמה באינטרנט בעד הסרת עמודי העירוב נכתבו הערות אנטישמיות נגד החרדים המקומיים

גורמים בעיירה מאווה, שבניו ג'רזי, הורו לחרדים על הפסקת בניית עמודי עירוב, וההחלטה זכתה לתמיכה חזקה של התושבים המקומיים. 

ביום שישי העבירו נציגי העיירה, מכתב המורה על הורדת עמודי העירוב שהוקמו כדי לאפשר לתושבי העיר היהודים לטלטל חפצים בשבת, ההוראה ניתנה, על בסיס הפרת חוקי השילוט של העיר, במכתב הם קבעו את התאריך-4 באוגוסט כמתוכנן להסרת כל עמודי העירוב עם החוטים. 

על פי הדיווח באתר Yeshiva world news, העירוב הוקם על ידי "קרן עירוב דרום מונסי", קבוצה קטנה יותר מהקהילה היהודית הגדולה שבמונסי שבניו יורק הסמוכה, שהקימה עירוב בערים הסובבות את הקהילות החרדיות באזור. 

מייק קלי, מהנדס העיר, כתב שעמודי ה-PVC הלבנים המשמשים להתקנת העירוב מהווים סימן שדומה לאיסור פרסום שלטים על סלעים, מוטות, או לוחות עץ. 

'קרן עירוב דרום מונסי' הודיעה לעירייה, כי הם קיבלו אישור מחברת החשמל לתלות את העירוב על המוטות שלהם. אף על פי כן, העיר משתמשת בצו של איסור פרסום ברחובות כאמצעי סילוק העירוב. 

"האחריות שלנו היא לשרת את הציבור ולאכוף את חוקי עיריית מאווה" אמר ראש העיר ביל לאפורסט. "זה שולח מסר חזק מאוד למי שבוחר להפר את חוקי העיירה שלנו". 

לפני יומיים (שני), יותר מ-200 תושבי העיר נועדו יחד לפגישת תמיכה בהחלטת מועצת העיירה. 


חדשותפוליטיפורומים

עוד ערוצים

X
יהדותהלכה יומיתמחשבה יהודיתפרשת השבועכשרותעל המדףמושג יהודיגדול בישראלהדף היומימעגל השנההלכהל"ג בעומר תשע"ו

יהדות

יום רביעי, ג´ אב 26.07.2017

עמוד הבית > יהדות > יהדות

העירייה לחרדים: "הסירו את עמודי העירוב"

האם מדובר בצעד אנטישמי? לדברי ראש העיר, אין לו בעיה עם החרדים בעירו, הוא רק רוצה שיקיימו את החוק, מאידך, בעצומה שפורסמה באינטרנט בעד הסרת עמודי העירוב נכתבו הערות אנטישמיות נגד החרדים המקומיים

יענקי פרבר09:27 26/07/2017

 5

 
עירוב. צילום: חדשות 24

גורמים בעיירה מאווה, שבניו ג'רזי, הורו לחרדים על הפסקת בניית עמודי עירוב, וההחלטה זכתה לתמיכה חזקה של התושבים המקומיים. 

ביום שישי העבירו נציגי העיירה, מכתב המורה על הורדת עמודי העירוב שהוקמו כדי לאפשר לתושבי העיר היהודים לטלטל חפצים בשבת, ההוראה ניתנה, על בסיס הפרת חוקי השילוט של העיר, במכתב הם קבעו את התאריך-4 באוגוסט כמתוכנן להסרת כל עמודי העירוב עם החוטים. 

על פי הדיווח באתר Yeshiva world news, העירוב הוקם על ידי "קרן עירוב דרום מונסי", קבוצה קטנה יותר מהקהילה היהודית הגדולה שבמונסי שבניו יורק הסמוכה, שהקימה עירוב בערים הסובבות את הקהילות החרדיות באזור. 

מייק קלי, מהנדס העיר, כתב שעמודי ה-PVC הלבנים המשמשים להתקנת העירוב מהווים סימן שדומה לאיסור פרסום שלטים על סלעים, מוטות, או לוחות עץ. 

'קרן עירוב דרום מונסי' הודיעה לעירייה, כי הם קיבלו אישור מחברת החשמל לתלות את העירוב על המוטות שלהם. אף על פי כן, העיר משתמשת בצו של איסור פרסום ברחובות כאמצעי סילוק העירוב. 

"האחריות שלנו היא לשרת את הציבור ולאכוף את חוקי עיריית מאווה" אמר ראש העיר ביל לאפורסט. "זה שולח מסר חזק מאוד למי שבוחר להפר את חוקי העיירה שלנו". 

לפני יומיים (שני), יותר מ-200 תושבי העיר נועדו יחד לפגישת תמיכה בהחלטת מועצת העיירה. 

"מהווה סטרונג", היא קבוצת פייסבוק שארגנה את הפגישה, והיא מפרסמת שהיא תדאג לאכוף את החלטת העיירה. הקבוצה צברה 3,000 חברים תוך שישה ימים בלבד. 

"אני לא רואה בזה השתלטות עוינת על העיר", אמר מנהל הקבוצה על קבוצת החרדים ממונסי שבנו את העירוב. "כל מה שאני רוצה זה שהם יקיימו את החוק ויישארו בגדר התקנות הקיימות". 

בנוסף, יותר מ-1,200 איש חתמו על עצומה באינטרנט הקוראת להוריד את העירוב. העתירה, שכותרתה "להגן על איכות קהילתנו במאווה", הערות בעצומה מתייחסות אל "האנשים האלה" (החרדים)ומבטאים חששות בנוגע לירידת ערך הנכסים. רובם מגיבים אנונימיים. 

"אני לא רוצה את האנשים הגסים, המגעילים האלה, המלוכלכים שחושבים שהם יכולים לעשות מה שהם רוצים בעיירה הנחמדה שלנו", נכתב באחת התגובות. 

אחר כתב: "אני לא רוצה שהעיירה מאווה תהפוך למקום לא רצוי לחיות. אנשים אלה אינם מתערים עם אנשים אחרים מחוץ לקהילה שלהם, אני לא רוצה שהם ישלטו במועצת המנהלים שלנו ויבקשו כספים למוסדות החינוך שלהם. כמו כן, הם קונים בתים (הכוונה לבתי כנסת) שהם טוענים כי זה למטרות דתיות, לא משלמים מסים, הם צריכים להישאר במקום ממנו באו,ושיעזבו את העיר שלנו לבד". 

ביום שני, גם ראש עיריית מונטוויל, עיירה סמוכה למאלווה, הוציא מכתב להפסיק את עבודות הקמת העירוב שהחלו לפני מספר שבועות.

מצער לשמוע

אתה לא צריך להגיב על הכל..זה ארוך.
פשוט תסמן קצת מהקטע הראשון ותגיב
מנצחים הם לא אנשים שלעולם לא נכשלים, אלא אנשים שלעולם לא נכנעים.
סמל אישי של המשתמש
חבצלת השרון
 
הודעות: 3460
הצטרף: 16 נובמבר 2016, 16:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי קלף טאקי חדש » 27 יולי 2017, 00:13

חבצלת השרון כתב:
קלף טאקי חדש כתב:
יצחק הספרן כתב:העירייה לחרדים: "הסירו את עמודי העירוב"


מצער לשמוע

אתה לא צריך להגיב על הכל..זה ארוך.
פשוט תסמן קצת מהקטע הראשון ותגיב


חבצלת אתה חמוד.
אבל גם אתה "הגבת על הכל"

עכשיו קיצרתי את זה 8-)
סמל אישי של המשתמש
קלף טאקי חדש
 
הודעות: 501
הצטרף: 25 אפריל 2017, 17:55
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי יהודה חסיד » 27 יולי 2017, 00:14

חבצלת השרון כתב:מנצחים הם לא אנשים...
אימתי קאתי מר, לכשיפוצו מעינותיך חוצה
סמל אישי של המשתמש
יהודה חסיד
 
הודעות: 393
הצטרף: 25 יולי 2017, 02:30
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי קלף טאקי חדש » 27 יולי 2017, 00:19

:?:
יהודה חסיד כתב:
חבצלת השרון כתב:מנצחים הם לא אנשים...
סמל אישי של המשתמש
קלף טאקי חדש
 
הודעות: 501
הצטרף: 25 אפריל 2017, 17:55
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי חבצלת השרון » 27 יולי 2017, 00:25

יהודה חסיד כתב:
חבצלת השרון כתב:מנצחים הם לא אנשים...

איפה כתבתי שמנצחים הם לא אנשים... :?
מנצחים הם לא אנשים שלעולם לא נכשלים, אלא אנשים שלעולם לא נכנעים.
סמל אישי של המשתמש
חבצלת השרון
 
הודעות: 3460
הצטרף: 16 נובמבר 2016, 16:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי יהודה חסיד » 27 יולי 2017, 00:35

בהודעה זו עצמה.......
קבצים מצורפים
לכידה.PNG
לכידה.PNG (6.7 KiB) נצפה 46841 פעמים
אימתי קאתי מר, לכשיפוצו מעינותיך חוצה
סמל אישי של המשתמש
יהודה חסיד
 
הודעות: 393
הצטרף: 25 יולי 2017, 02:30
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי חבצלת השרון » 27 יולי 2017, 00:39

יהודה חסיד כתב:בהודעה זו עצמה.......

אהה. :D
מנצחים הם לא אנשים שלעולם לא נכשלים, אלא אנשים שלעולם לא נכנעים.
סמל אישי של המשתמש
חבצלת השרון
 
הודעות: 3460
הצטרף: 16 נובמבר 2016, 16:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי קלף טאקי חדש » 27 יולי 2017, 00:44

:P
חבצלת השרון כתב:
יהודה חסיד כתב:בהודעה זו עצמה.......

אהה. :D
סמל אישי של המשתמש
קלף טאקי חדש
 
הודעות: 501
הצטרף: 25 אפריל 2017, 17:55
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 27 יולי 2017, 12:23

מקבץ חדשות - צהרים -
נשיא המדינה רובי ריבלין הגיע לניחום אבלים באלעד אצל משפ' סלומון.

‏ישי כהן ב'כיכר': ח"כ עופר שלח נפגש היום בכנסת עם חיילים ושוטרים חרדים.

עמית סגל: אהוד ברק ואבי גבאי נפגשו הבוקר. לפני כן נפגש גבאי עם שלי יחימוביץ.

פרשת בזק: מנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר שוחרר ממעצר בית. הוא יורחק ממשרדו.

אלעד: שר הביטחון ליברמן בניחום אבלים עם שגריר ארה"ב פרידמן וגרינבלט שליחו של טראמפ.

'ערוץ 10': רה"מ נתניהו והשר ארדן קבעו כי מהבוקר יבוצעו בדיקות פרטניות בכניסה למתחם הר הבית.

'בחדרי': טרגדיה בניו יורק החרדית: הילדה מרים זיידל בת 7 שטבעה בבריכת שחייה בשבוע שעבר, נפטרה הלילה.

כנסת: מושב הקיץ יסתיים ביום ראשון הקרוב ז' אב - מושב החורף יפתח לאחר פגרה ארוכה ביום ראשון ב' חשון תשע"ח.

אדמקר בטוויטר: יהדוה"ת מחרימה את הדיון על חוק הלאום. נציג המפלגה בוועדה ח"כ מקלב: "זה לא נמצא בסדרי העדיפויות שלנו".

יו"ר הקואליציה ביטן ב'קול ברמה' - "המושב הבא של הכנסת הוא הכי קריטי לקואליציה. אם נעבור אותו לא יהיו בחירות לפני 2019. מאמין שנצלח את זה".

ישי כהן: ‏ח"כ יואב בן צור יו"ר סיעת שס, הפך לחבר ועדה קבוע בוועדת חוץ וביטחון: "רואה חשיבות רבה להיות מעורב בהחלטות רגישות המשפיעות על ביטחון המדינה".

'ישראל היום' בכותרת ראשית לראשונה נגד רה"מ נתניהו - "הסרת המגנומטרים: מפגן חוסר האונים של רה"מ נתניהו - הצעד שהוביל נתניהו מכוון ישירות נגד בסיס התומכים שלו".

שלומי גיל 'משפחה' בטוויטר: ההפגנות של 'הפלג' נגד ח"כ מקלב הם חרפה. מדובר באחד מנבחרי הציבור הטובים שידעה היהדות החרדית. איש שכולו עשייה למען הציבור ואיש אמת. בושה.

'מעריב': סיכום מושב הקיץ - עוד מושב מוצלח לחרדים שביטלו עוד גזירות מממשלת לפיד ובנט! הם הצליחו גם עם חוק המקוואות, ביטול מתווה הכותל וחוק הגיור. תקציב הישיבות ב- 2017 עלה לשיא של מיליארד ו- 200 מיליון.

ישראל כהן ב'כיכר': רבני הציונות הדתית יצאו במכתב חיזוק לאיילת שקד במאבקה נגד הקהילה הגאה. בתגובה לפיד יצא במתקפה: "זו קריאה למלחמת אחים". גורמים בדת״ל: "מי שגורם מידי יום לפילוג בעם שלא יטיף מוסר".

בשורה משותפת של השר דרעי וח"כ גפני: פנים חדשות ליישובים מוחלשים בנגב בתקציב של 30 מליון שקלים. תפרח, קוממיות ויסודות צפויים להיכלל. כבישים חדשים, מדרכות, תאורת רחוב, תשתיות חדשות ליישובים שהוזנחו שנים. דרעי וגפני: "שמחים לתקן עוול של שנים".

'המבשר': אישורן הסופי של תקנות הגיוס נעשו לאחר דיונים רבים של הצוות המשולש שכלל את משהב"ט, הלשכה המשפטית של ועדת חו"ב, סגן השר פרוש, ח"כ מקלב, אריאל אטיאס, בליווי הרב קופמן יו"ר ועד הישיבות. סגן השר פרוש: "תקנות הגיוס אושרו מתוך עבודה משותפת של הנציגות החרדית שפעלה לאחר הנחיות ברורות של גדולי התורה וראשי הישיבות המכהנים כחברים בוועד הישיבות".

ח"כ יעקב מרגי לגרודקה ב'בחדרי' יוצא למתקפה נגד 'הפלג' - "הנערים השוטים האלו של עיתון ׳הפלס׳ רודפים אחרי ברחובות ב״ב וי-ם ותוקפים אותי למה אני מגן על חיילים חרדים. הם הפגינו ליד הבית שלי והוציאו קריקטורות. לא חושב שהייתה לנו קדנציה עם כל כך הרבה הישגים. לא רוצים מדי למנף את זה. זה עלול להביא לנו שבקדנציה הבאה, הקמפיין המרכזי יהיה על חרדים שהם סחטנים".
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי קלף טאקי חדש » 27 יולי 2017, 13:05

אחד ויחיד כתב:מקבץ חדשות - צהרים -
.


תודה רבה
סמל אישי של המשתמש
קלף טאקי חדש
 
הודעות: 501
הצטרף: 25 אפריל 2017, 17:55
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 27 יולי 2017, 13:58

תודה רבה אחד ויחיד, תביא עוד...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער
 
הודעות: 6103
הצטרף: 21 מרץ 2016, 14:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 27 יולי 2017, 13:59

אחד ויחיד כתב:מקבץ חדשות - צהרים -
ישראל כהן ב'כיכר': רבני הציונות הדתית יצאו במכתב חיזוק לאיילת שקד במאבקה נגד הקהילה הגאה. בתגובה לפיד יצא במתקפה: "זו קריאה למלחמת אחים". גורמים בדת״ל: "מי שגורם מידי יום לפילוג בעם שלא יטיף מוסר".

מזה ?
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער
 
הודעות: 6103
הצטרף: 21 מרץ 2016, 14:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי קלף טאקי חדש » 27 יולי 2017, 14:19

אהחחחמממ.....

ע' סוף פר' אחרי - מות
סמל אישי של המשתמש
קלף טאקי חדש
 
הודעות: 501
הצטרף: 25 אפריל 2017, 17:55
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 27 יולי 2017, 14:20

קוראים להם ככה ??
אני לא בטוח...

השאלה שלי הוא מה עושה איילת שקד עכשיו ??
אם זה לא ראוי לענות אז לא לענות...
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער
 
הודעות: 6103
הצטרף: 21 מרץ 2016, 14:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי קלף טאקי חדש » 27 יולי 2017, 14:23

אין לי מושג מה היא עשתה כנגדם. אבל גם הדת"ל לא אוהבים אותם

אשלח לך מסרון אישי
סמל אישי של המשתמש
קלף טאקי חדש
 
הודעות: 501
הצטרף: 25 אפריל 2017, 17:55
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 27 יולי 2017, 14:24

תודה רבה.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער
 
הודעות: 6103
הצטרף: 21 מרץ 2016, 14:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 31 יולי 2017, 06:58

‏בשעה 4:50 לפנות בוקר נמסר למד"א על שריפה בבית הכנסת של היישוב מבוא חורון, אין נפגעים. הבית כנסת נשרף כליל.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי תמים » 31 יולי 2017, 06:59

גם רח"ל 'ספר תורה'
תמים
 
הודעות: 153
הצטרף: 13 יוני 2017, 21:21
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 31 יולי 2017, 07:01

משה ויסברג 06:32 31/07/2017

טלטלה של ממש בעולם הכשרות ובענף החלב: לאחר שישים שנה שבהם העניקה בד"ץ אגודת ישראל כשרות למחלבת טרה היא מודיעה על הסרת ההשגחה מהמחלבה.

במודעה שפורסמה הבוקר (שני) ביומונים החרדים מודיעים בבד"ץ 'אגודת ישראל' על הסרת הכשרות וההשגחה למוצרי המחלבה של טרה מוצרי מולר ומשק צוריאל.

במודעה כותבים באגודת ישראל כי הודענו להם שמהיום אין לנו רשות להשתמש בתוויות שעליהן יש את חותמת הבד"ץ, על פי המודעה

כזכור, בכל החודשים האחרונים היה רחש בחש כבד במגזר החרדי בכל הנוגע לשמועות על כך שבד"ץ 'העדה החרדית' עומד להיכנס לתת כשרות למחלבת טרה.

גורם בכיר בכשרות בד"ץ 'אגודת ישראל' אומר הבוקר ל'בחדרי חרדים' בתגובה להסרת הכשרות: "אגודת ישראל שמרה תמיד על עקרונות הכשרות המחמירים ביותר לאורך השנים במחלבת טרה, בתקופה האחרונה גורמים אינטרסנטים מנסים להגיע ולשנות דברים תוך כדי בדיקה בכדי לתת כשרות אחרת למחלבה - הדבר גרם להפרת נהלי הכשרות של בד"ץ אגודת ישראל, ומשכך בתקופה האחרונה התנהל דין ודברים בין המחלבה לאגודת ישראל לאחר שהתגלו בעיות בנושא הכשרות, ואתמול התכנסו הרבנים חברי הבד"ץ והודיעו על הסרת הכשרות".

גורמים המעורים בעולם הכשרות אומרים הבוקר כי אין ספק שמדובר בידיעה מטלטלת שתגרום לתזוזות בענף, לדברי המומחים "מדובר בשינוי גדול בכל המערך והדברים שנעשו יצטרכו להיבדק" "הרי צריך להבין" הם אומרים, "מחלבת טרה רק צמחה וצמחה בכל השנים האחרונות במגזר החרדי ואין שום סיבה לכך שהם יחליפו את הכשרות".

כך או כך יהיה מעניין לעקוב האם בטרה ישלפו במידית את כשרות 'העדה' או שיציגו כשרות אחרת זאת מאחר ולפי הפרסומים 'העדה החרדית' עדיין לא השלימה את בדיקתה וטיפול במעבר הכשרות, בכל החודשים האחרונים דובר שההשקה תהיה לאחר החגים, אך בעיות בנהלי כשרות גרמו כאמור לאגודת ישראל להסיר את הכשרות במידי, מעניין לדעת כיצד העדה החרדית הנחשבת לגוף שמרני תנהג בעניין.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

החרדים גנבים! אופס, זה לא חרדים?

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 31 יולי 2017, 08:45

אם זה לא חרדים,
בטח הם היו המדריכים?
אופס, גם מדריכים הם לא היו,
מסתבר שלגור במדינה אחת עם חרדים, גם משפיע ;)

ועכשיו לתחלס,
חשד לשחיתות נוספת במעצ: עשרות מיליוני שקלים שולמו לקבלן על עבודות שלא ביצע


בדיקה פנימית שהזמינה הנהלת החברה הממשלתית מצאה כי עשרות מיליוני שקלים שולמו לקבלן עבור עבודות שלא ביצע ■ בחברה חושדים כי מנהל הפרויקט שיתף פעולה עם הקבלן ואישר את העבודות - ותלונה הוגשה למשטרה ■ התהיות סביב הפרויקט נחשפו בתחקיר TheMarker ב-2015

שנה לאחר שהוגשו המלצות המשטרה בפרשת השוחד בחברת נתיבי ישראל (לשעבר מעצ) — מתאמת החשש כי ביעור השחיתות בחברה עדיין לא מוצה והסתעפויות החקירה מוסיפות להתברר.
ל–TheMarker נודע כי בבדיקה פנימית שנערכה בחודשים האחרונים בחברה הממשלתית עלה חשד למקרה שחיתות נוסף, שבו מעורבים גורמים שלא נחקרו עד כה במשטרה. מדובר בפרויקט שבסופו שילמה נתיבי ישראל לקבלן עבודות מאות מיליוני שקלים, לרבות סכומי עתק שחרגו מהתקציב המאושר לה.

הקבלן לא הסתפק בכך, וכמו קבלנים נוספים שעבדו מול נתיבי ישראל, דרש מהחברה עשרות מיליוני שקלים נוספים עבור עבודות אחרות שנדרש לבצע מעבר להזמנת העבודה המקורית.
ביקורת פנימית שהזמינה ההנהלה הנוכחית של נתיבי ישראל העלתה חשד כי מנהלי הפרויקט ששכרה החברה הממשלתית לליווי עבודות הקבלן — אישרו לו תשלומים עבור עבודות שדווחו כמבוצעות, אף שאלה לא בוצעו בפועל. כך, לפי החשד, זכה הקבלן לתשלומים עודפים בסך עשרות מיליוני שקלים מכספי ציבור, אף שלא ביצע את המוטל עליו. זאת באופן שעשוי היה לסכן חיי אדם, היות שהסלילה בפרויקט בוצעה לכאורה באופן לקוי.

בביקורת עלה חשד נוסף שלפיו העבירה התאפשרה הודות לשיתוף פעולה שנרקם בין הקבלן לבין מנהל פרויקט חיצוני שהופקד על הפיקוח מטעם נתיבי ישראל, אך בחר "לעצום עין" — ואישר בחתימתו כי העבודות בוצעו כנדרש. גורמים מקצועיים שהעירו על התנהלות הקבלן הורחקו מהפרויקט בהוראת הנהלת החברה הממשלתית, והוחלפו באחרים
בעקבות הממצאים הגישה הנהלת נתיבי ישראל תלונה בלהב 433 כבר לפני כמה חודשים. ככל הידוע, חקירת המשטרה בנושא, אם בכלל נפתחה, עדיין לא נהפכה גלויה, ומשכך נזהרים גורמים מעורבים להתבטא בנושא.
עם זאת, סימני השאלה שריחפו מעל הפרויקט, כמו גם התמיהות שעלו באשר להתנהלות אנשי נתיבי ישראל מול קבלן העבודות, נחשפו כבר בתחקיר שפירסם TheMarker לפני כשנתיים.
דפוס פעולה שכיח
במסגרת פרשת השוחד בנתיבי ישראל (פרשה 618), שהתפוצצה לפני כמעט שנתיים, נחקרו כמה מקרים בעלי דפוס פעולה דומה. במקרים אלה העניקו קבלנים טובות הנאה למפקחי עבודות חיצוניים שהעסיקה החברה הממשלתית במיקור חוץ, בתמורה לאישור תשלומים כנגד עבודה שלא בוצעה כנדרש.

לעתים כללה פעילות השוחד גם בכירים במעצ עצמה, שדאגו מראש לשיבוץ מנהלי פרויקטים "קואופרטיביים", או כאלה ששילמו לבכירים שוחד במטרה לזכות בעבודות.
מנגנון פרוץ זה של התקשרויות התאפשר בזכות בניית מאגר סגור של מנהלי פרויקטים המקורבים לצמרת החברה הממשלתית. זאת, תוך הפרטה מוחלטת של הליכי הבקרה על העבודות בשטח — במקביל לריסוק מכוון של אגף הבטחת האיכות, שאמור היה לוודא כי הפרצה הארגונית לא תיהפך להפקרות.
פרצות אלה נסתמו באופן חלקי בשנה האחרונה, בין היתר לאחר כינון מאגר פתוח של קבלני משנה על בסיס קריטריונים אובייקטיביים גלויים, ולאחר חיזוק הבקרה על העבודות בשטח וחיוב רוטציה בין מנהלי פרויקטים.
נחשד בשוחד - וחזר לעבוד מול החברה
בתוך כך נודע כי אחד ממנהלי הפרויקטים החיצוניים שנעצר לפני שנתיים בפרשת נתיבי ישראל בחשד לקבלת שוחד ולמרמה — שב באחרונה לעבוד עבור החברה הממשלתית. מדובר במהנדס נתן פרוידנברגר, שמונה אז ללא מכרז על ידי ממלא מקום מנכ"ל החברה, מיכה קופילובסקי, כדי שינהל את הפרויקט התקוע לטיפול במוקדי סיכון בכבישים. הפרויקט החשוב הופקד תחילה בידי חברת ניהול שהסתירה ניגוד עניינים חמור, ולקחה לקופתה כ–14 מיליון שקל — בלי שקידמה את שדרוג הכבישים המסוכנים בקצב הנדרש.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 31 יולי 2017, 10:08

אגודה.jpg
המודעה שפירסמה אגודת ישראל
אגודה.jpg (48.9 KiB) נצפה 46565 פעמים
יצחק הספרן כתב:משה ויסברג 06:32 31/07/2017

טלטלה של ממש בעולם הכשרות ובענף החלב: לאחר שישים שנה שבהם העניקה בד"ץ אגודת ישראל כשרות למחלבת טרה היא מודיעה על הסרת ההשגחה מהמחלבה.

במודעה שפורסמה הבוקר (שני) ביומונים החרדים מודיעים בבד"ץ 'אגודת ישראל' על הסרת הכשרות וההשגחה למוצרי המחלבה של טרה מוצרי מולר ומשק צוריאל.

במודעה כותבים באגודת ישראל כי הודענו להם שמהיום אין לנו רשות להשתמש בתוויות שעליהן יש את חותמת הבד"ץ, על פי המודעה

כזכור, בכל החודשים האחרונים היה רחש בחש כבד במגזר החרדי בכל הנוגע לשמועות על כך שבד"ץ 'העדה החרדית' עומד להיכנס לתת כשרות למחלבת טרה.

גורם בכיר בכשרות בד"ץ 'אגודת ישראל' אומר הבוקר ל'בחדרי חרדים' בתגובה להסרת הכשרות: "אגודת ישראל שמרה תמיד על עקרונות הכשרות המחמירים ביותר לאורך השנים במחלבת טרה, בתקופה האחרונה גורמים אינטרסנטים מנסים להגיע ולשנות דברים תוך כדי בדיקה בכדי לתת כשרות אחרת למחלבה - הדבר גרם להפרת נהלי הכשרות של בד"ץ אגודת ישראל, ומשכך בתקופה האחרונה התנהל דין ודברים בין המחלבה לאגודת ישראל לאחר שהתגלו בעיות בנושא הכשרות, ואתמול התכנסו הרבנים חברי הבד"ץ והודיעו על הסרת הכשרות".

גורמים המעורים בעולם הכשרות אומרים הבוקר כי אין ספק שמדובר בידיעה מטלטלת שתגרום לתזוזות בענף, לדברי המומחים "מדובר בשינוי גדול בכל המערך והדברים שנעשו יצטרכו להיבדק" "הרי צריך להבין" הם אומרים, "מחלבת טרה רק צמחה וצמחה בכל השנים האחרונות במגזר החרדי ואין שום סיבה לכך שהם יחליפו את הכשרות".

כך או כך יהיה מעניין לעקוב האם בטרה ישלפו במידית את כשרות 'העדה' או שיציגו כשרות אחרת זאת מאחר ולפי הפרסומים 'העדה החרדית' עדיין לא השלימה את בדיקתה וטיפול במעבר הכשרות, בכל החודשים האחרונים דובר שההשקה תהיה לאחר החגים, אך בעיות בנהלי כשרות גרמו כאמור לאגודת ישראל להסיר את הכשרות במידי, מעניין לדעת כיצד העדה החרדית הנחשבת לגוף שמרני תנהג בעניין.
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 31 יולי 2017, 10:59

אחד ויחיד כתב:
הקובץ המצורף אגודה.jpg לא זמין יותר.
יצחק הספרן כתב:משה ויסברג 06:32 31/07/2017

טלטלה של ממש בעולם הכשרות ובענף החלב: לאחר שישים שנה שבהם העניקה בד"ץ אגודת ישראל כשרות למחלבת טרה היא מודיעה על הסרת ההשגחה מהמחלבה.

במודעה שפורסמה הבוקר (שני) ביומונים החרדים מודיעים בבד"ץ 'אגודת ישראל' על הסרת הכשרות וההשגחה למוצרי המחלבה של טרה מוצרי מולר ומשק צוריאל.

במודעה כותבים באגודת ישראל כי הודענו להם שמהיום אין לנו רשות להשתמש בתוויות שעליהן יש את חותמת הבד"ץ, על פי המודעה

כזכור, בכל החודשים האחרונים היה רחש בחש כבד במגזר החרדי בכל הנוגע לשמועות על כך שבד"ץ 'העדה החרדית' עומד להיכנס לתת כשרות למחלבת טרה.

גורם בכיר בכשרות בד"ץ 'אגודת ישראל' אומר הבוקר ל'בחדרי חרדים' בתגובה להסרת הכשרות: "אגודת ישראל שמרה תמיד על עקרונות הכשרות המחמירים ביותר לאורך השנים במחלבת טרה, בתקופה האחרונה גורמים אינטרסנטים מנסים להגיע ולשנות דברים תוך כדי בדיקה בכדי לתת כשרות אחרת למחלבה - הדבר גרם להפרת נהלי הכשרות של בד"ץ אגודת ישראל, ומשכך בתקופה האחרונה התנהל דין ודברים בין המחלבה לאגודת ישראל לאחר שהתגלו בעיות בנושא הכשרות, ואתמול התכנסו הרבנים חברי הבד"ץ והודיעו על הסרת הכשרות".

גורמים המעורים בעולם הכשרות אומרים הבוקר כי אין ספק שמדובר בידיעה מטלטלת שתגרום לתזוזות בענף, לדברי המומחים "מדובר בשינוי גדול בכל המערך והדברים שנעשו יצטרכו להיבדק" "הרי צריך להבין" הם אומרים, "מחלבת טרה רק צמחה וצמחה בכל השנים האחרונות במגזר החרדי ואין שום סיבה לכך שהם יחליפו את הכשרות".

כך או כך יהיה מעניין לעקוב האם בטרה ישלפו במידית את כשרות 'העדה' או שיציגו כשרות אחרת זאת מאחר ולפי הפרסומים 'העדה החרדית' עדיין לא השלימה את בדיקתה וטיפול במעבר הכשרות, בכל החודשים האחרונים דובר שההשקה תהיה לאחר החגים, אך בעיות בנהלי כשרות גרמו כאמור לאגודת ישראל להסיר את הכשרות במידי, מעניין לדעת כיצד העדה החרדית הנחשבת לגוף שמרני תנהג בעניין.

בד"ץ העדה החרדית ירושלים יתנו את ההכשר ל"טרה" (מה שאומר שמחירי המוצרים החלבים יוזלו)
קבצים מצורפים
בדץ.jpeg
בדץ.jpeg (37.59 KiB) נצפה 46566 פעמים
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אבן הפינה » 31 יולי 2017, 11:13

אחד ויחיד כתב:
אחד ויחיד כתב:
אגודה.jpg
יצחק הספרן כתב:משה ויסברג 06:32 31/07/2017

(מה שאומר שמחירי המוצרים החלבים יוזלו)

למה יוזלו המוצרים ?
בגלל התחרות עם תנובה ?
הייתה לראש פינה
סמל אישי של המשתמש
אבן הפינה
 
הודעות: 946
הצטרף: 06 ינואר 2015, 18:29
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 31 יולי 2017, 11:13

כן, וגם שתמיד טרה הייתה יותר זולה מתנובה
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 31 יולי 2017, 11:15

בדרך אגב כעת גם לא יהיה מחסור בחמאה וכו'
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 31 יולי 2017, 12:00

כותרות המהדורה

לא רק צוללות: נחקרים בתיק הצוללות נשאלו גם על עסקת הענק שמחברת בין מטוסים איטלקיים, מתווכים ישראלים וממשלת לוב (פוליטי) * נשר ועליו אמצעי מעקב נתפס בסוריה, המורדים טוענים: "שימש לריגול עבור ישראל" (בטחוני) * 16 הרוגים בהפגנות נגד הבחירות לאסיפה המחוקקת בוונצואלה; ממשלת ונצואלה: כ-40% הצביעו בבחירות; לפי האופוזיציה, פחות מ-20% הגיעו לקלפיות; ארה"ב שוקלת סנקציות (חוץ) * משבר כשרות בחברת טרה: בד"ץ אגודת ישראל הסירה את הכשרות (חרדים)

פוליטי

מחלוקת על הרוטציה בין המפלגות מאיימת לפרק את הרשימה המשותפת * התפטרותו של ח"כ גטאס יצרה שינויים בנוסחה שסוכמה, והביאה למחסור בייצוג של בל"ד. (הארץ)
לא רק צוללות: נחקרים בתיק הצוללות נשאלו גם על עסקת הענק שמחברת בין מטוסים איטלקיים, מתווכים ישראלים וממשלת לוב * ב–2012 חגגה מערכת הביטחון עסקה גדולה לרכש של 30 מטוסי אימון לחיל האוויר מאיטליה. מטוסי האימון, מדגם M-346, נרכשו מהחברה האיטלקית איירמאקי (Aermacchi), חברה בת של תאגיד פינמכניקה (Finmeccanica), שהתאחד ב–2016 עם חברת ליאונרדו. השווי הכולל של העסקה היה כ–10 מיליארד שקל — סכום הכולל את רכש המטוסים וכן רכש גומלין איטלקי בישראל. * עמלה היתה ככל הנראה אמורה לזרום לכיסו של מתווך ישראלי, לשעבר בכיר בצה"ל. *המתווך הכחיש בפני TheMarker את הדברים, וממשרד הביטחון נמסר כי המשרד "לא שילם ולא ביקש לשלם עמלה כלשהי לסוכן בעסקה זו". (דה מרקר)

בטחוני

נשר ועליו אמצעי מעקב נתפס בסוריה, המורדים טוענים: "שימש לריגול עבור ישראל" * לוחמי ארגון "צבא סוריה החופשית" ירו בעוף הדורס שחג מעל שמי אדליב. הם טענו שעל גופו נמצאו אמצעי מעקב ומצלמה וכי נשלח מישראל (חדשות10)

חוץ

גורם רשמי בארה"ב על גירוש הדיפלומטים מרוסיה: "החלטה מצערת"
המדינות המחרימות את קטאר יאפשרו למטוסים קטאריים לטוס במקרי חירום
ארה"ב על החלטת פוטין לגרש דיפלומטים אמריקנים מרוסיה: "צעד מצער ומיותר, נשקול כיצד להגיב" (רויטרס)
ארגנטינה סיפקה אלפי מסמכים ממלחה"ע ה-2 למוזיאון השואה בארה"ב * המדינה הדרום אמריקאית, ששימשה כארץ מקלט לאייכמן ולפושעים נאצים נוספים, סיפקה כמעט 40,000 מסמכים מתקופת המלחמה למוזיאון השואה בוושינגטון (מעריב)
ה-FBI חשף עשרות שרתים ואתרים שהיו בשימוש האקרים איראנים
אפגניסטן: שני פיצוצים אירעו בסמוך למטה המשטרה בקאבול * מחבל ביצע מתקפה בתחנת משטרה, סמוך לשגרירות העיראקית בקאבול * דעא"ש לקחו אחריות על הפיגוע
ארה"ב: חוק חדש בהונולולו, האוסר לחצות את הכביש תוך כדי הסתכלות או התעסקות במכשיר הנייד
בריטניה: אזרחותם של 150 מחבלים נשללה * הממלכה הפעילה את "פקודת השלילה" המאפשרת לה לבטל את דרכוניהם של בריטים שלחמו במסגרת ארגוני טרור (ישראל היום)
וונצואלה: 16 הרוגים בהפגנות נגד הבחירות לאסיפה המחוקקת בוונצואלה; ממשלת ונצואלה: כ-40% הצביעו בבחירות; לפי האופוזיציה, פחות מ-20% הגיעו לקלפיות * שמונה שוטרים שרכבו על אופנועים בכביש ראשי בעיר הבירה קראקס נפגעו בפיצוץ שאירע בדרך במהלך עימותים עם מפגינים נגד הבחירות השנויות במחלוקת לבחירת "המועצה העליונה". * האופוזיציה קראה להחרים את ההצבעה היום ולהפגין נגדה; מוחים רבים חסמו את הדרכים והתעמתו עם כוחות הביטחון. * הממשל דיווח על תורים לקלפיות, אך בתקשורת הזרה והמקומית דווח על קלפיות שוממות ושיעור השתתפות נמוך * לטענת האופוזיציה רק כ-10% מאזרחי המדינה - עובדי ממשל שהוזהרו כי יפוטרו אם לא יצביעו.
- מדינות רבות ובראשן ארה"ב הודיעו כי לא יכירו בתוצאות המשאל
- שגרירת ארה"ב באו"ם: "הבחירות בוונצואלה - צעד נוסף לקראת דיקטטורה"
- ארה"ב שוקלת לנקוט בסנקציות הקשורות בנפט נגד ונצואלה
לוב: אחרי שורת הפסדים, דאעש מתארגן מחדש * ארגון הטרור נסוג בעיראק ובסוריה, אך לפי עדויות של גורמים שונים הוא מתכונן למתקפות במדינה האפריקאית. החשש: פגיעה בתעשיית הנפט וזרם פליטים חדש שיצא לאירופה (nrg)
סוריה: חיזבאללה: החלו ההכנות למעבר חמושים חזרה לסוריה
צרפת: במקום מאסר: מחבלים אנטישמים בצרפת נשלחים לאשפוז פסיכיאטרי * בית משפט בעיר בוביני החליט לשלוח למוסד סגור מוסלמי שניסה לשרוף את בית הכנסת המקומי באמצעות הצתת פחי אשפה ואת רוצח המורה היהודייה שרה חלימי (מעריב)
קוריאה: שגרירת ארה"ב באו"ם: "אין טעם בדיון באו"ם על השיגור הצפון קוריאני אם אין לכך תוצאה, המדינה כבר הפרה מספר החלטות של המועצה"
- שגרירת ארה"ב באו"ם: "ביג'ינג צריכה להחליט אם היא מוכנה לקחת סוף סוף צעדים מעשיים" * סין לארה"ב: "אין קשר בין הגרעין של צפון קוריאה ליחסי המסחר שלנו"
- ר"מ יפן: "טראמפ התחייב כי יעשה את מרב המאמצים כדי להגן על יפן מפני צפון קוריאה"
תימן: האו"ם: 80% מהילדים בתימן זקוקים לסיוע, שני מיליון מהם סובלים מתת־תזונה חריפה * לדברי ארגוני סיוע בתימן, המדינה סובלת מהתפרצות הכולרה החמורה בעולם בתוך המשבר ההומניטארי הגדול בעולם. עוד נמסר כי יותר מכל סובלים ילדים מהמשבר (הארץ)

חדשות

משרד החקלאות סוגר את מועצת הצמחים * במקומה תיפתח מועצה וולונטרית. בעבר העריכו חקלאים שסגירתה תשפר את רווחיות החקלאי שיוכל לחסוך לצרכן 1.5 מיליארד שקל בשנה במחירי פירות וירקות (דה מרקר)
מאות מבני פלקל עדיין בשימוש: יותר מ-16 שנים חלפו מאז אסון ורסאי, בו נהרגו 23 בני אדם בשל קריסת הרצפה באולם החתונות, אבל מתברר שבישראל יש עדיין מאות מבנים בשיטת הפלקל, שלא עברו חיזוק כפי שמתחייב –חלקם גם מבני ציבור - שמבקרים בהם מאות אנשים בכל יום (חדשות2)
חיפה כימיקלים והמשרד להגנת הסביבה בוחנים חלופת ריקון מהירה למכל האמוניה * החברה והמשרד להגנת הסביבה טענו עד כה כי יש רק חלופה אחת בטוחה לריקונו, שתימשך עד סוף השנה * לא ברור אם חלופות יבוא האמוניה יקבלו רישיון עסק מעיריית חיפה * העירייה: "מברכים על הדחייה של עמדת המדינה, הדומה באופן 'מפליא' לעמדת החברה" (דה מרקר)
פרשת אזריה: איזנקוט ישקול להמתיק את עונשו של אזריה אם יפנה ויביע חרטה; לא ננהל מו"מ עם עורך הדין יורם שפטל * בצה"ל ממתינים להודעת משפחת אזריה, שאמורה להחליט בתוך שבוע אם לערער לבית המשפט העליון או לפנות לרמטכ"ל בבקשה להקלה בעונש. * מקורות צבאיים: לא ננהל מו"מ עם עו"ד שפטל (הארץ)
תקרית הירי בירדן: עיתון ירדני פרסם את זהותו של מאבטח השגרירות הישראלית * בעקבות חשיפת צילום תעודת הזהות שלו בעיתון ירדני, הותרו פרטיו לפרסום * משפחתו החליטה לעזוב את ביתם, "חוששים שיפגעו בו"

צרכנות

שר הכלכלה אלי כהן: מונופול ימשיך להיות מוגדר גם לפי נתח שוק * שר הכלכלה כהן יקדם הצעת חוק שתרחיב את סמכותה של הממונה על ההגבלים, כך שתוכל לתת הוראות ליבואנים בלעדיים שפוגעים בתחרות מיבוא - ללא ביטול ההגדרה הקיימת של מונופול לפי נתח שוק * הממונה, מיכל הלפרין, הכריזה כי היא שוקלת לבטל את הגדרת המונופול לפי נתח שוק (דה מרקר)

כלכלה

מזרחי טפחות: מנהלים מגעים לרכישה ולמיזוג של בנק אגוד * הבנק מאשר כי מתנהל מו"מ לקראת עסקה לרכישת כל המניות בהונו המונפק של אגוד, ובכללן מניות בעלי השליטה והמניות המוחזקות על ידי קבוצת אליהו, במטרה למזג את אגוד לתוכו (ספונסר)

בעולם היהודי

ערב תשעה באב: בית הכנסת של היישוב מבוא חורון נשרף כליל עם כל ספרי התורה שהיו בו * לפנות בוקר, בישוב מבוא חורון פרצה שריפה בבית כנסת, כתוצאה מהשריפה נגרם נזק רב למבנה (קראוון), לא היו נפגעים בנפש - "ערב תשעה באב, בו אנו מקוננים על שריפת בית המקדש, נבכה הלילה שבעתיים על שריפת עוד בית מקדש ביהכ"נ שלנו"

חרדים

"הוסרה הכשרות מחברת טרה", כך מפרסם הבוקר בד"ץ אגודת ישראל. * בטרה מנסים לקבל כשרות מהודרת יותר, וקיוו שלבנתיים עד שיוכלו להעביר את כלל מוצרי החברה לכשרות הגבוהה תוכל החברה להמשיך ולהנות מהשגחה וכשרות של בד"ץ אגודת ישראל, אלא שבאגודת ישראל סירבו להיענות לבקשה והחליטו להסיר את הכשרות באחת. בעקבות כך, נאלצה טרה להיעזר בתקופת הביניים, בכשרות ווסטהיים.
גיוס: בניגוד להכחשות, נכון לשבוע שעבר: קרוב לארבעת אלפים בחורים ואברכים מצאו עצמם מסובכים ללא הסדר דיחוי מתאים, כאשר הישיבות בהן למדו לא עמדו בדרישות או שהתנהלותם ביציאות לחו"ל לא תאמה את התקנות (יתד נאמן)

הודעות

בליל ט"ב ישא דברים ויקונן על חורבן הבית הגאון רבי משה שמידע שליט"א ראש ישיבת גרודנא, בהיכל הישיבה הקדושה קרית פוניבז' באשדוד * לאחר השיחה ישודרו שיחות ראש הישיבה הגרד''צ קרלינשיין זצוק"ל משנים עברו עד לחצות הלילה.
בליל ט"ב יתקיים שיעור חיזוק בענייני החורבן בבהכנ"ס המרכזי אמרי שפר (רח' קמנלבוגן 1 בהר נוף) ע"י הרה"ג יוסף זיסקינד שליט"א מרבני ישיבת נתיבות הדעת, בשעה 9.45
בליל ט"ב תתקיים הרצאה בלווי שיקופיות על פרשת "כי תוליד בנים" וכל שלבי הגלות, ע"י הרה"ג יחיאל ויצמן שליט"א מראשי ארגון ערכים, בבהכנ"ס יחוה דעת ברח' אגסי2 בשכונת הר נוף בשעה 9.15
ביום ט"ב יתקיימו שיעורי תורה בענין האבלות והחורבן בבהכנ"ס חיים וחסד ברח' קצנלבוגן 3 בשכונת הר נוף החל מהשעה 4 ועד מנחה.
מחר בליל תשעה באב ישא דברים ויקונן על חורבן הבית בשעה 9:00 ראש הישיבה הגאון האדיר רבי משה שמידע שליט"א בהיכל הישיבה הקדושה קרית פוניבז' באשדוד.
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד » 31 יולי 2017, 15:13

אחד ויחיד כתב:
אחד ויחיד כתב:
אגודה.jpg
יצחק הספרן כתב:

בד"ץ העדה החרדית ירושלים יתנו את ההכשר ל"טרה" (מה שאומר שמחירי המוצרים החלבים יוזלו)

עקיבא וייס 'התאגיד' בטוויטר: לאחר שגם 'תנובה' וגם 'טרה' נמצאים כעת בכשרות העדה החרדית - יש חשש גדול: קרטל 'העדה החרדית' על חלק גדול ממוצרי החברות הגדולות, עשוי להביא לעליית מחירים.
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)
סמל אישי של המשתמש
אחד
מנהל
 
הודעות: 2430
הצטרף: 20 אפריל 2016, 12:05
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד » 02 אוגוסט 2017, 10:28

האקרים פרצו למחשבים של צה"ל וגנבו מסמכים * הצליחו לשים את ידם על מסמכים בדרגות סיווג שונות ומאיימים לחשוף אותם בקרוב. * מצה"ל נמסר בתגובה: "המקרה נמצא בבדיקה" (חדשות2)
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)
סמל אישי של המשתמש
אחד
מנהל
 
הודעות: 2430
הצטרף: 20 אפריל 2016, 12:05
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי zeevi » 03 אוגוסט 2017, 00:26

מה היה בסוף עם חזן? הוא נפגש עם הירדני במעבר אלנבי? מה היה שם?
zeevi
 
הודעות: 1152
הצטרף: 17 אוגוסט 2015, 23:36
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד » 03 אוגוסט 2017, 00:45

ראש הסגל, יואב הורוביץ, התקשר לפני זמן קצר לח"כ אורן חזן שכבר הגיע לקרבת גשר אלנבי, והורה לו שלא להגיע לגשר כדי להיפגש עם חבר הפרלמנט הירדני.

ח"כ חזן אמר: "אני מכבד את בקשתון של ראש הממשלה. אני התכוננתי הבוקר, פניי לשלום. ירדן היא פלסטין ואני מציע שחבר הפרלמנט הירדני יקח את ערביי השטחים לירדן" אמר. מוקדם יותר הבוקר פורסם, כי חבר הפרלמנט הירדני החליט שלא להגיע למפגש על אף שהוא יזם את ההזמנה הזו.

כזכור, הכל החל מספר שעות לאחר הפיגוע בשגרירות ישראל בירדן, אז צייץ ח"כ אורן חזן ברשת החברתית כי "נראה ששכנינו ממזרח לירדן, אלה שאנו משקים במים ושומרים להם יומם ולילה, צריכים קצת חינוך מחדש. זה מתחיל להרגיש כמו שלום ולא להתראות".

דברי ח"כ חזן, עוררו את זעמו של חבר הפרלמנט הירדני, יחיא סעיד שמצידו קרא לחזן לבוא ו'לסגור חשבון כמו גבר' על גשר אלנבי "הוא אדם בזוי, והדברים שלו בזויים. אם הוא גבר שיבוא לכן לפגוש אותי בגשר" אמר סעיד.

בתגובה צייץ אורן חזן "אני נענה להזמנתו של חבר הפרלמנט הירדני לפגישה על הגשר. מחר בעשר בבוקר אגיע לגשר אלנבי לשיחה בגובה העיניים. יש לי הצעה שלא יוכל לסרב לה".
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)
סמל אישי של המשתמש
אחד
מנהל
 
הודעות: 2430
הצטרף: 20 אפריל 2016, 12:05
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 06 אוגוסט 2017, 10:15

עבודות ברכבת: התנועה בין חיפה לתל אביב תופסק לעשרה ימים
העבודות על הקו המהיר בין ת"א לירושלים ישביתו את תחנת הרצליה והרכבות הפרבריות תופעלנה מבנימינה לבית יהושע ובחזרה. הרכבות מדרום יעצרו בת"א. האוטובוסים יתוגברו.

תחנת הרכבת בהרצליה תיסגר החל מה-18 בחודש למשך כעשרה ימים, בשל ביצוע עבודות תשתית נרחבות לקראת חיבור הקו המהיר בין תל אביב לירושלים. התחנה תיסגר החל מיום שישי לפנות בוקר ותנועת הנוסעים תחודש, לאחר כעשרה ימים, ביום ראשון (27 בחודש) החל מהשעה 4.00 לפנות בוקר.
במהלך עשרת ימי סגירת תחנת הרצליה, תנועת הרכבות מדרום תופעל רק עד תחנת תל אביב-מרכז (סבידור).

באותם ימים, לא יפעלו הרכבות המהירות בין חיפה לתל אביב ותנועת הרכבות הפרבריות מבנימינה תופעל רק עד תחנת בית יהושע ומשם בחזרה.
תנועת הרכבות מהוד השרון לבאר שבע תפעל כסדרה, אבל רק מתחנת האוניברסיטה בתל אביב. עוד עולה מהשינויים המתוכננים, כי רכבות הנוסעים בקו ירושלים (מלחה) – הרצליה בשני הכיוונים תופעלנה עד לתחנת ההגנה בתל אביב.
רכבת קלה תוקם בבאר שבע: "תיקרא על שמו של רוביק דנילוביץ'"
שר התחבורה, ישראל כץ, הכריז כי בירת הנגב תזכה גם היא לתחבורה ציבורית נוספת ואמר: "המושג פריפריה הולך ומאבד את משמעותו"

ברכבת ישראל ציינו שבעת סגירת תחנת הרצליה, יתוגברו צוותי השירות בתחנות הרלוונטיות, וכן יתווספו אליהם סדרנים אשר יציעו סיוע והכוונה לנוסעים.
הצמצום הדרסטי בתנועת הרכבות, יהיה בתקופה בה ישנם פחות עומסי תנועה בכבישים, בשל יציאתם של רבים לחופשת הקיץ. אבל הצפי הוא לעומסים, בעיקר של משפחות שיוצאות לטיולים, או לבילוי בתל אביב או חיפה. במהלך סגירת תחנת הרצליה צפויים שיבושים קשים בעיקר ביום ראשון, ה-20 בחודש, כאשר חיילים רבים חוזרים מחופשת סוף השבוע. אז יתוגברו האוטובוסים וייתכן שגם ההסעות על ידי משרד הביטחון".

"ההפסקות הזמניות והקצובות בתנועת הרכבות הינן לצורך התאמת המסילות לרכבות הדור הבא, להתקנת תשתית הנעה חשמלית לרכבות ומערכת איתות מהמתקדמות בעולם", ציינו ברכבת ישראל – "במטרה להקל על הציבור, בוצע תכנון מדויק של העבודה כדי לקבוע את העיתוי המתאים ולקצר את אורכה ככל שניתן, שבסופו נבחר חציו השני של חודש אוגוסט, בו כמות הנסיעות בקטע המדובר קטן יותר.

ברכבת ישראל ציינו שהקו המהיר לירושלים שיופעל בין הרצליה לירושלים, יהיה קו הרכבת החשמלי הראשון של בארץ. במקביל, נערכת החברה גם לקליטת קווי הרכבת החדשים בשנים הקרובות.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 07 אוגוסט 2017, 23:37

לשכת סגן שר הביטחון* תחת איפול ובהמשך לאירוע הקשה בדרום - עקב פניות כתבים:
בשעות האחרונות רצות ברשת שמועות שאינן מבוססות לגבי האירוע בבסיס רמון.

השמועות שרצות הינן על מגוון אישים בצבא ובפוליטיקה.

יובהר כי לדברי גורמים בצה"ל השמועות אודות אישיות בכירה שנפגעה בתאונה לא נכונות ולא מבוססות.

סגן שר הביטחון הרב אלי בן דהן מזכיר כי הפצת שמועות מזיקה ומסוכנת. והינה מעשה חסר אחריות העלול לפגוע בביטחון המדינה.

עוד מציין סגן שר הביטחון: ליבי עם המשפחה השכולה של הקצין ההרוג, ואיחולי החלמה מהירה לנווט הפצוע שכעת מקבל טיפול בסורוקה. צוותי חקירה של חיל האוויר פתחו בחקירת התאונה.
סמל אישי של המשתמש
אני פה
 
הודעות: 5720
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 21:46
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 07 אוגוסט 2017, 23:46

אני פה כתב:לשכת סגן שר הביטחון* תחת איפול ובהמשך לאירוע הקשה בדרום - עקב פניות כתבים:
בשעות האחרונות רצות ברשת שמועות שאינן מבוססות לגבי האירוע בבסיס רמון.

השמועות שרצות הינן על מגוון אישים בצבא ובפוליטיקה.

יובהר כי לדברי גורמים בצה"ל השמועות אודות אישיות בכירה שנפגעה בתאונה לא נכונות ולא מבוססות.

סגן שר הביטחון הרב אלי בן דהן מזכיר כי הפצת שמועות מזיקה ומסוכנת. והינה מעשה חסר אחריות העלול לפגוע בביטחון המדינה.

עוד מציין סגן שר הביטחון: ליבי עם המשפחה השכולה של הקצין ההרוג, ואיחולי החלמה מהירה לנווט הפצוע שכעת מקבל טיפול בסורוקה. צוותי חקירה של חיל האוויר פתחו בחקירת התאונה.

מה בדיוק קרה?
בדגל התורה נלך , נקדש שם שמים !
סמל אישי של המשתמש
חויזר
 
הודעות: 3598
הצטרף: 15 פברואר 2016, 20:43
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 08 אוגוסט 2017, 00:13

מסוק התרסק
סמל אישי של המשתמש
אני פה
 
הודעות: 5720
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 21:46
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 08 אוגוסט 2017, 00:48

אני פה כתב:מסוק התרסק

מסוק התרסק ליד מצפה רמון, הנווט פצוע והשני [ככה"נ הטייס] נהרג, ההרוג הוא קצין בכיר בצבא, כל זה ע"פ שמועות ולפי מידע שקיבלתי ממעדכן הפורום "שיך"
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער
 
הודעות: 6103
הצטרף: 21 מרץ 2016, 14:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 08 אוגוסט 2017, 00:50

גאליציינער כתב:
אני פה כתב:מסוק התרסק

מסוק התרסק ליד מצפה רמון, הנווט פצוע והשני [ככה"נ הטייס] נהרג, ההרוג הוא קצין בכיר בצבא, כל זה ע"פ שמועות ולפי מידע שקיבלתי ממעדכן הפורום "שיך"

בכיר באיזו רמה?
בדגל התורה נלך , נקדש שם שמים !
סמל אישי של המשתמש
חויזר
 
הודעות: 3598
הצטרף: 15 פברואר 2016, 20:43
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 08 אוגוסט 2017, 00:53

לא נהרג שום בכיר סופי. קצין רגיל בחיל האוויר.
סמל אישי של המשתמש
אני פה
 
הודעות: 5720
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 21:46
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 08 אוגוסט 2017, 00:54

אומרים שרמה גבוהה, אבל אני לא יודע להגיד יותר ממה שקיבלתי ממנו.
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער
 
הודעות: 6103
הצטרף: 21 מרץ 2016, 14:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 08 אוגוסט 2017, 00:54

אני פה כתב:לא נהרג שום בכיר סופי. קצין רגיל בחיל האוויר.

בדרגת ?
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער
 
הודעות: 6103
הצטרף: 21 מרץ 2016, 14:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 08 אוגוסט 2017, 00:54

מה זה משנה סמל ראשון או שני או לא יודע מה.
סמל אישי של המשתמש
אני פה
 
הודעות: 5720
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 21:46
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 08 אוגוסט 2017, 01:23

לא בדרגת אלוף משנה או תת אלוף ?
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער
 
הודעות: 6103
הצטרף: 21 מרץ 2016, 14:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 08 אוגוסט 2017, 21:11

שני אזעקות באשקלון וככל הנראה נפילה אחת!.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 09 אוגוסט 2017, 01:34

צהל תוקף עכשיו:
תקיפה.jpg
תקיפה.jpg (33.06 KiB) נצפה 46467 פעמים
תקיפה.jpg
תקיפה.jpg (93.18 KiB) נצפה 46464 פעמים
סמל אישי של המשתמש
אני פה
 
הודעות: 5720
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 21:46
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 09 אוגוסט 2017, 09:09

מהפכה: 'אגד' השיקה 25 אוטובוסים חשמליים לאזור חיפה
אגד השיקה לראשונה, באירוע שהתקיים בחיפה, עשרים וחמישה אוטובוסים חשמליים והצטרפה בכך למגמה עולמית של חברות התחבורה הציבורית הרבות שמחליפות את ציי הרכב שלהם לרכבים חשמליים

אגד השיקה לראשונה, באירוע שהתקיים בחיפה, עשרים וחמישה אוטובוסים חשמליים והצטרפה בכך למגמה עולמית של חברות התחבורה הציבורית הרבות שמחליפות את ציי הרכב שלהם לרכבים חשמליים.

גדי שלסקי מ'אופטיבוס', המפתחת פתרונות לבניית סידורי עבודה אופטימליים לתחבורה ציבורית (נהגים ורכבים), טוען כי שינוי זה, לצד היתרונות הרבים הגלומים בו כגון ירידה בהוצאות התפעול, והפחתת זיהום האוויר והרעש, מציבים גם אתגר אמתי של תדלוק תכוף יותר וההשלכות על תכנון מערך ההיסעים והנהגים הנגזר מכך.

ביזנעס שימושי

בעוד שרכב שמונע בסולר מתודלק בדרך כלל פעם אחת ביום ויכול לפעול יום שלם ללא הפסקה, לאוטובוס חשמלי יש טווח נסיעה הרבה יותר קצר, ויש צורך לטעון את מצבריו במהלך יום העבודה, לעיתים מספר פעמים. המשמעות היא שבתכנון יום העבודה של האוטובוס החשמלי צריך לקחת בחשבון את טווח הנסיעה המשוער לאחר טעינת הלילה, ולתזמן לכל אוטובוס זמן טעינה במהלך היום. טווח הנסיעה אגב מושפע מכמות האנרגיה במצברים, מהטופוגרפיה של מסלול הנסיעה, מכמות צפויה של נוסעים וממזג האוויר הצפוי.

בתחבורה כצפוי, מה שמתוכנן לא תמיד יוצא אל הפועל, לכן נדרשת בקרה בזמן אמת על כמות האנרגיה האגורה בכל רגע במצברי הרכב, ובדיקה שהתכנון אפשרי לביצוע. כלומר, יכול להיות מצב שלאוטובוס תוכננו שלוש נסיעות עד לטעינה חוזרת של המצברים, אולם בגלל תנאי מזג אוויר בלתי צפויים, עומס נוסעים חריג או סתם פקק תנועה ארוך, כמות האנרגיה תספיק רק לשתי נסיעות, ואת תוכנית העבודה צריך לשנות בזמן אמת.

שר התחבורה, חה"כ ישראל כ"ץ (ליכוד), אמר במעמד ההשקה כי "השימוש באוטובוסים המונעים באנרגיה חלופית תורם בראש ובראשונה לאיכות הסביבה, ומעבר לכך משפר את חווית הנסיעה ומאפשר לנוסע נסיעה שקטה וחלקה יותר. האוטובוס החשמלי אינו פולט מזהמים בעיר, נסיעתו שקטה יותר לעומת מנוע דיזל, והתחזוקה שלו זולה הרבה יותר שכן עלות האנרגיה החשמלית הנדרשת היא כחמישית מעלות הדלק".

השר להגנת הסביבה, חה"כ זאב אלקין (ליכוד), אמר כי "זיהום אוויר מתחבורה הוא אחד מהאיומים הסביבתיים הגדולים ביותר על הציבור בישראל". השר גילה כי בכל שנה נפטרים בישראל כ- 2,200 בני אדם מזיהום אוויר, יותר ממחציתם מזיהום אוויר מתחבורה וסיפר כי משרדו משקיע כ-370 מיליון שקלים בפרוייקטים שיסייעו בהפחתה משמעותית של זיהום האוויר וכי 25 האוטובוסים החשמליים שנכנסים לשירות, הם רק פרויקט אחד מיני עשרות פרויקטים נוספים.
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 09 אוגוסט 2017, 11:06

דיווח ראשוני : פריז: רכב דרס 6 חיילים ונמלט; מרדף נרחב אחר הדורס
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 09 אוגוסט 2017, 11:10

ראש הרשות המקומית של פרבר לוולואה פרה סמוך לפריז התייחס לאירוע הדריסה שאירע הבוקר באזור ואמר: "אין ספק שזו הייתה פעולה מכוונת". בדריסה נפצעו שישה חיילים, ארבעה מהם באורח קל ושניים נוספים בדרגות פציעה חמורות יותר.
שיך
 
הודעות: 1445
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 09 אוגוסט 2017, 11:22

שיך, סליחה שגנבתי לך את הקרדיט של הגשת החדשות
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 09 אוגוסט 2017, 12:26

אחד ויחיד כתב:שיך, סליחה שגנבתי לך את הקרדיט של הגשת החדשות

ממתי התפקיד שייך לי :?: :?:
שיך
 
הודעות: 1445
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 09 אוגוסט 2017, 12:34

memberlist.php?mode=viewprofile&u=2599 עיין כאן באיזה נושא אתה הכי פעיל
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 09 אוגוסט 2017, 13:02

חדשות טובות מסורוקה:שיפור משמעותי במצבו של טייס האפאצ׳י שהתרסק ונפצע קשה.החל להגיב לראשונה ולהזיז את ידיו ורגליו.
שיך
 
הודעות: 1445
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אני פה » 10 אוגוסט 2017, 00:08

לא היה כלום כי אין כלום
סמל אישי של המשתמש
אני פה
 
הודעות: 5720
הצטרף: 12 דצמבר 2015, 21:46
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי חויזר » 10 אוגוסט 2017, 01:24

נתניהו הערב בנאום חייו:

https://www.jumbomail.me/he/Downloads.a ... 3838673D3D
בדגל התורה נלך , נקדש שם שמים !
סמל אישי של המשתמש
חויזר
 
הודעות: 3598
הצטרף: 15 פברואר 2016, 20:43
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 10 אוגוסט 2017, 11:04

כלו' ?
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער
 
הודעות: 6103
הצטרף: 21 מרץ 2016, 14:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי ברי עדיף » 10 אוגוסט 2017, 11:07

שהוא לא נשאר חייב...
כל הכתבות המצוטטות מאתר בח"ח הם זבל של שקרים, לפעמים זדוניים ומרושעים
אל תאמינו למילה שמעתיקים משם
ברי עדיף
 
הודעות: 655
הצטרף: 03 יולי 2015, 00:47
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 10 אוגוסט 2017, 11:27

בני ברקים המשטרה מבקשת את עזרתכם בחיפוש אחר זקן חרדי שנעדר.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר חיים ברושטיין, תושב בני ברק שנעדר מאז אתמול בבוקר. משפחתו דיווחה כי נהג מידי בוקר ללכת לבית הכנסת ואולם אתמול הוא לא שב לביתו.
משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר הנעדר בסיכון חיים בועז ברושטיין בן ה - 60 המתגורר ברחוב חתם סופר בני ברק.

ברושטיין יצא מביתו אתמול בבוקר בשעה 6:00 לערך ומאז נעלמו עקבותיו. לרוב נוהג להסתובב באזור בתי כנסת.

תאורו: גובה 175 סמ, מבנה גוף רזה, שיער שיבה, עיניים בצבע חום. לבש חולצה לבנה ומכנס שחור.

כל היודע דבר אשר יכול לסייע באיתורו מתבקש ליצור קשר עם המשטרה בטלפון 036104618 או לחייג למוקד המשטרה 100.
קבצים מצורפים
28968.jpg
28968.jpg (25.9 KiB) נצפה 46130 פעמים
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 10 אוגוסט 2017, 11:52

אחד ויחיד כתב:בני ברקים המשטרה מבקשת את עזרתכם בחיפוש אחר זקן חרדי שנעדר.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר חיים ברושטיין, תושב בני ברק שנעדר מאז אתמול בבוקר. משפחתו דיווחה כי נהג מידי בוקר ללכת לבית הכנסת ואולם אתמול הוא לא שב לביתו.
משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר הנעדר בסיכון חיים בועז ברושטיין בן ה - 60 המתגורר ברחוב חתם סופר בני ברק.

ברושטיין יצא מביתו אתמול בבוקר בשעה 6:00 לערך ומאז נעלמו עקבותיו. לרוב נוהג להסתובב באזור בתי כנסת.

תאורו: גובה 175 סמ, מבנה גוף רזה, שיער שיבה, עיניים בצבע חום. לבש חולצה לבנה ומכנס שחור.

כל היודע דבר אשר יכול לסייע באיתורו מתבקש ליצור קשר עם המשטרה בטלפון 036104618 או לחייג למוקד המשטרה 100.


pjNwMz.png
תמנה מוארת יותר
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 10 אוגוסט 2017, 13:25

  "ייבנה גם במחיר מערכה נגד חמאס": זהו הקיר שיחסל את המנהרות
מכונת חפירה אדירה מגרמניה, בטון נוזלי מהבלקן ואלף עובדים מרחבי העולם: צה"ל יאיץ את הקמת המכשול נגד המנהרות מעזה, שיכלול חיישנים לזיהוי חפירות. עומקו יהיה עשרות מטרים והגדר שמעליו תימשך לתוך הים - בשובר גלים שייבנה מול עזה. בצה"ל חשפו כיצד נבנות מנהרות במרכזי אוכלוסייה. אלוף פיקוד הדרום: "המנהרות ייהפכו למלכודת מוות"

"המכשול מול רצועת עזה בנֹה ייבנה, גם במחיר מערכה מוצדקת מבחינתנו מול חמאס". כךאמר אתמול (יום ד') מפקד פיקוד הדרום אלוף אייל זמיר בתדרוך לכתבים בגבול רצועת עזה. דברי זמיר מגיעים על רקע חשיפת מידע על פרויקט המכשול החדש נגד המנהרות ופרסום יזום מקביל של צה"ל על תרגילים חטיבתיים גדולים שנערכו בשבוע האחרון בחטיבות גבעתי ו-401 של השריון באוגדה 162, השייכת לפיקוד הדרום.

בשיחה שהתקיימה אתמול טען אלוף זמיר כי האצת הקמת המכשול החדש נגד המנהרות מעבירה את הכדור למגרש של חמאס. "אנחנו לא אדישים ופוגעים ביכולות חמאס מבלי להוביל להסלמה, כפי שעשינו שלשום בלילה ובפעולות אחרות", אמר זמיר בהתייחסו לתקיפת חיל האוויר נגד תשתית טרור ומנהרה של חמאס בעקבות ירי רקטה לחוף אשקלון שנפלה בשטח פתוח. "חמאס מורתע ומרוסן ועושה הכול כדי להימנע מהסלמה. אבל חמאס משקיע בהתעצמות לקראת המערכה הבאה. הערכת המצב יכולה להשתנות בכל רגע, ואנו פועלים לשימור הרגיעה, חיזוק ההרתעה ובעיקר לשיפור המוכנות למלחמה".

אלוף הפיקוד חשף בתדרוך דוגמה אחת מיני רבות להתעצמות חמאס, שמתבטאת ביתר שאת בפרויקט המנהרות ברצועת עזה - חפירתן לא הופסקה לרגע מאז מבצע צוק איתן ב-2014. צה"ל הציג מידע מודיעיני שלפיו שני פירי מנהרות לחימה נחפרו בצפון הרצועה בשנתיים האחרונות, כקילומטר מהגבול עם ישראל. שתי המנהרות הוקמו מתחת לבתי מגורים שבהם מתגוררות משפחות עם ילדים - אחד המבנים הוא בן שש קומות והשני צמוד למסגד, ושניהם נמצאים בשולי בית להייה ומחנה הפליטים שאטי, מרחק של כקילומטר וחצי בקו אווירי מהיישוב נתיב העשרה.

לפי צה"ל, מתחת למבנה בן שש הקומות יש חניון שמחובר לפיר כניסה לרשת מנהרות של חמאס. הפיר השני אותר מתחת לביתו של פעיל חמאס, עמאר חאמד, שמתגורר במבנה עם אביו, אחיו, אשתו וחמשת ילדיו. "נהפוך את המנהרות למלכודות מוות במלחמה הבאה", הזהיר אלוף זמיר, "כל מי שנמצא במבנים האלה מסכן את עצמו וילדיו, וכל מבנה כזו הוא מטרה צבאית לגיטימית ונכנס לבנק המטרות שלנו".

רחפן עזתי פרימיטיבי יחסית שנפל השבוע בשטח ישראל הוא חלק ממערך האיסוף של חמאס, שלא מפסיק לעקוב אחר המפלצת הצה"לית שמוקמת לנגד עיניו בגבול – ומטרתה להחריב בתוך פחות משנתיים את הנכס המשמעותי והיקר ביותר של ארגון הטרור: מנהרות החדירה לישראל.

הפרויקט העצום של הקמת הקב"א - קיר המכשול האינדיקטיבי - צפוי לעלות יותר מ-4 מיליארד שקלים. קיר הבטון האימתני והעבה יירד לעומק של עשרות מטרים מתחת לאדמה, ומעליו תעמוד גדר בגובה של שישה מטרים. העבודות מתבצעות בקרבת הגבול עם רצועת עזה, בשטח ישראל. המכשול צפוי לזהות ולהשמיד, בעזרת טכנולוגיה הנדסית מיוחדת, כל מנהרה ישנה או שנחפרת שהוא מגלה. 

מספר קילומטרים בודדים כבר הושלמו, בעיקר בחלקים המאוימים בגבול שסמוכים ליישובים, בהם אזור שדרות. המכשול יכסה את כל שטח הגבול, מכרם שלום ועד לנתיב העשרה, מתחת לאדמה ומעליה. בחודשים הקרובים תואץ ההקמה, ולפי ההערכות במערכת הביטחון תושלם פריסתו במלואה בגבול הרצועה בתוך כשנה וחצי עד שנתיים. במהלך הקמתו הקיר "מאפס" למעשה את הגבול ממנהרות. לאחר מכן יתריע המכשול החדש מפני כל ניסיון עתידי של חמאס לחפור מנהרה לעבר ישראל - וישמיד אותו.

בנוסף למכשול היבשתי יבנה צה"ל שובר גלים בגבול הימי בצפון הרצועה. המכשול יימשך בלשון יבשה מלאכותית, עם מערכות הגילוי והגדר הגבוהה, אל תוך הים.

העבודה כעת מתפרסת על פני עשרה מוקדים שונים, וכדי לזרז, לייעל ולהוזיל עלויות הוקמו על הגבול מפעלי בטון זמניים לצורך יציקתו אל בטן האדמה ויצירת הקיר התת-קרקעי. בשיא העבודות, לקראת חודש דצמבר, יעסקו מעל אלף עובדים בהקמה ב-40 מוקדים שונים. חברות הבנייה שזכו במכרז הן ישראליות אך הן מעסיקות גם עובדים ומומחים זרים שנמצאים בשטח - מאריתראה, מולדובה, ספרד, איטליה, ברזיל ועוד. העובדים נבדקו על ידי מערכת הביטחון והם כוללים גם ערבים-ישראלים ויהודים, אך לא פלסטינים.

העבודות מתבצעות סביב השעון שישה ימים בשבוע תחת אבטחה צה"לית, והעובדים לובשים על גופם שכפ"צים. האדמה והחול הרב שמכונת החפירה הגרמנית מוציאה משמשים להקמת סוללות שמגנות על העובדים מירי צלפים מהצד העזתי. מאחר שלא בוצע בעולם אי פעם פרויקט הנדסי מעין זה, צוותים אדומים
של צה"ל פועלים כל העת בניסיון לאתר ולסמן את תורפותיו.

כל קילומטר של עבודה על המכשול עולה 41.5 מיליון שקלים. העבודה כוללת שימוש במכונת החפירה הגרמנית "הידרומאיל", שמצוידת בגלגלי שיניים עוצמתיים המסוגלים להגיע עד לעומק מי התהום. לאחר חפירה העובדים מזרימים במהירות לחלל שנוצר חומר שנקרא "בנטונייט", בטון נוזלי שמבוסס על מינרל טבעי צמיגי שמגיע מארצות הבלקן ומחזק את דפנות התעלה שנחפרה, מונע התמוטטותה, מזהה וממלא חללי מנהרות ישנות או חדשות. באתר נבנו גם בריכות לניקוי ומחזור ה"בנטונייט". בשלב הבא העובדים מזרימים את הבטון הרגיל עצמו לתעלה העמוקה ומוציאים את ה"בנטונייט", כאשר כלובי ברזל גדולים מוחדרים ליציקות הבטון. בכלובים מותקנים חיישני גילוי אלקטרוניים מתקדמים לזיהוי עתידי של חידוש החפירות בדיוק רב. צינורות החיישנים יושחלו באופן שיאפשר לשלוף אותם ולהחליפם בטכנולוגיית גילוי מתקדמת יותר, אם זו תפותח בעתיד.
mihshol.jpg
796075401000100980661no.jpg
796075401000100980661no.jpg (192.3 KiB) נצפה 46098 פעמים
79590430100095980919no.jpg
79590430100095980919no.jpg (73.81 KiB) נצפה 46098 פעמים
79595326971886640360no.jpg
79595326971886640360no.jpg (89.92 KiB) נצפה 46098 פעמים
79595331991690640360no.jpg
79595331991690640360no.jpg (95 KiB) נצפה 46098 פעמים
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 10 אוגוסט 2017, 14:16

יצחק הספרן כתב:
אחד ויחיד כתב:בני ברקים המשטרה מבקשת את עזרתכם בחיפוש אחר זקן חרדי שנעדר.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר חיים ברושטיין, תושב בני ברק שנעדר מאז אתמול בבוקר. משפחתו דיווחה כי נהג מידי בוקר ללכת לבית הכנסת ואולם אתמול הוא לא שב לביתו.
משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר הנעדר בסיכון חיים בועז ברושטיין בן ה - 60 המתגורר ברחוב חתם סופר בני ברק.

ברושטיין יצא מביתו אתמול בבוקר בשעה 6:00 לערך ומאז נעלמו עקבותיו. לרוב נוהג להסתובב באזור בתי כנסת.

תאורו: גובה 175 סמ, מבנה גוף רזה, שיער שיבה, עיניים בצבע חום. לבש חולצה לבנה ומכנס שחור.

כל היודע דבר אשר יכול לסייע באיתורו מתבקש ליצור קשר עם המשטרה בטלפון 036104618 או לחייג למוקד המשטרה 100.


pjNwMz.png

ב"ה הנעדר נמצא בריא ושלם :
לאחר יממה של חיפושים, נמצא הנעדר בועז ברושטיין מבני ברק כשהוא בריא ושלם. משפחתו ומכריו מודים לכל מי שהשתתף בחיפושים
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 10 אוגוסט 2017, 14:28

אתה גם היית מאלו שחיפשו אותו ?
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער
 
הודעות: 6103
הצטרף: 21 מרץ 2016, 14:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 10 אוגוסט 2017, 14:45

גאליציינער כתב:אתה גם היית מאלו שחיפשו אותו ?

למה נראה לך שאני גר בבני ברק ? :P
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 10 אוגוסט 2017, 14:49

קודם כל כן, נראה לי שאתה גר שמה...
שנית כל, אולי עברת לשם במיוחד בכדי לחפש אותו.
הרי יש לך אופנוע, אופס רכב...
:lol:: :lol:: :lol::
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער
 
הודעות: 6103
הצטרף: 21 מרץ 2016, 14:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 10 אוגוסט 2017, 15:07

גאליציינער כתב:קודם כל כן, נראה לי שאתה גר שמה...
שנית כל, אולי עברת לשם במיוחד בכדי לחפש אותו.
הרי יש לך אופנוע, אופס רכב...
:lol:: :lol:: :lol::

;)
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי גאליציינער » 10 אוגוסט 2017, 15:08

תכל'ס, חיפשת או לא ?
אנא עבדא דקודשא בריך הוא
סמל אישי של המשתמש
גאליציינער
 
הודעות: 6103
הצטרף: 21 מרץ 2016, 14:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 10 אוגוסט 2017, 15:30

גאליציינער כתב:תכל'ס, חיפשת או לא ?

לא
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד » 13 אוגוסט 2017, 13:49

אחד ויחיד כתב:
יצחק הספרן כתב:
אחד ויחיד כתב:בני ברקים המשטרה מבקשת את עזרתכם בחיפוש אחר זקן חרדי שנעדר.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר חיים ברושטיין, תושב בני ברק שנעדר מאז אתמול בבוקר. משפחתו דיווחה כי נהג מידי בוקר ללכת לבית הכנסת ואולם אתמול הוא לא שב לביתו.
משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר הנעדר בסיכון חיים בועז ברושטיין בן ה - 60 המתגורר ברחוב חתם סופר בני ברק.

ברושטיין יצא מביתו אתמול בבוקר בשעה 6:00 לערך ומאז נעלמו עקבותיו. לרוב נוהג להסתובב באזור בתי כנסת.

תאורו: גובה 175 סמ, מבנה גוף רזה, שיער שיבה, עיניים בצבע חום. לבש חולצה לבנה ומכנס שחור.

כל היודע דבר אשר יכול לסייע באיתורו מתבקש ליצור קשר עם המשטרה בטלפון 036104618 או לחייג למוקד המשטרה 100.


pjNwMz.png

ב"ה הנעדר נמצא בריא ושלם :
לאחר יממה של חיפושים, נמצא הנעדר בועז ברושטיין מבני ברק כשהוא בריא ושלם. משפחתו ומכריו מודים לכל מי שהשתתף בחיפושים

מה קרה?
אל תפתח פה לשטן, הוא לא רופא שיניים!...
מבוסס על דברי הגמ' "אמר ר''ל וכן תנא משמיה דר' יוסי לעולם אל יפתח אדם פיו לשטן"
(ברכות יט. סא. כתובות ח:)
סמל אישי של המשתמש
אחד
מנהל
 
הודעות: 2430
הצטרף: 20 אפריל 2016, 12:05
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 13 אוגוסט 2017, 14:31

הוגשה תלונה למשטרה נגד אמנון אברמוביץ'


ביום ו' 11.8.17 הוגשה במשטרת חיפה תלונה כנגד אמנון אברמוביץ', פרשן חדשות 2, בחשדות חמורים לנסיון למתן שוחד, מרמה והפרת אמונים, שימוש לרעה בכוח המשרה, עובד ציבור שיש לו זיקה פרטית ועוד. מדובר בעבירות של שחיתות ציבורית ברמה החמורה ביותר. התלונה הוגשה על ידי עו"ד אביעד ויסולי, יו"ר נאמני ארץ ישראל בליכוד.

התלונה מתייחסת לשלושה נושאים:

1. ביום 10.8.17 פרסם מר יוסי וידר, חקיין מוכר, בעמוד הפייסבוק שלו הקלטה של שיחה שערך עם אמנון אברמוביץ', באותה שיחה חיקה וידר והציג את עצמו כאהוד ברק. במסגרת השיחה אמר אברמוביץ' לוידר/ברק, בין השאר:

יוסי וידר : "אני שוקל לרוץ, אני ממש על הקשקש להודיע וכמובן אתה תקבל את זכות הראשונים. ...

אברמוביץ': אז קודם כל בוא, תביא לי, אני אנסח את הידיעה ואף אניח אותה במקום בולט, הבולט האפשרי בתקשורת הישראלית, אז בוא תבוא יום ראשון בוא נדבר. ...

וידר / ברק: דברנו כבר בעברשחייבים לשים סוף לשלטון המוזר הזה של בנימין נתניהו למען מדינת ישראל חייבים להעיף אותו ואתה הסכמת אתי

אברמוביץ': על זה אין ויכוח, אני גם חושב שיש לך אשמה תורמת לקיומו של ביבי...

וידר / ברק: אתה תעזור לי?

אברמוביץ': בוא תבוא נדבר אני אראה מה אפשר לעשות עם קליינט קשה כמוך

וידר / ברק: אני, אני יש לי תחושה שאתה רוצה לעזור לי

אברמוביץ': אה.. נוני מוזס אמר לביבי כל מה שאברמוביץ' רוצה זה שברק יחזור

וידר / ברק: נכון נכון

אברמוביץ': אני יכול לשבור אבחנה שכזו?

וידר / ברק: בסופו של דבר הדבר הנכון שכולנו נתגייס ונעיף אותוכי זהו זה מספיק

אברמוביץ': כן"

בשיחה זו קורא אברמוביץ' לברק "קליינט", מציע לו שירותי יחסי ציבור תוך שימוש במשרתו בחברת החדשות של ערוץ 2 ("אני אנסח את הידיעה ואף אניח אותה במקום בולט, הבולט האפשרי בתקשורת הישראלית"). בהמשך, אברמוביץ' קושר קשר עם ברק, כביכול, ל"העיף" את ראש הממשלה בנימין נתניהו ולהחליפו בברק ומודה שהוא פועל לקדם מטרות אלה מזה תקופה ארוכה, במסגרת תפקידו הציבורי כפרשן בחברת החדשות של הערוץ השני.

יש בדברים של אברמוביץ' משום ניסיון למתן שוחד לברק, עבירת מרמה והפרת אמונים הפוגעת בציבור, עשיית שימוש במשאב ציבורי לקידום האינטרסים הפרטיים הפוליטיים של אברמוביץ' ("להעיף" את נתניהו ולהחליפו בברק) ועשיית שימוש לרעה בכוח המשרה כדי לקדם את האינטרסים הפרטיים של אברמוביץ' לסילוק נתניהו מראשות הממשלה.

2. ביום 10.8.17, בשעה 18:17לערך, במסגרת התכנית חדשות 6 בערב בערוץ השני עם המגישה סיון רהב מאיר ועמית סגל, אמר אברמוביץ' בין השאר כדלקמן:

אברמוביץ': "לא לא, תקשיב תקשיב, יוסי וידר הוא חקיין מאד חינני. בזמנו הוא התקשר אלי כרב המזמין אותי בחוג סוכות לסוכתו וזה היה קטע באמת חביב והיה לנו ניסיון טוב. במקרה הזה אמרתי מייד שזה הוא ושמדובר במתיחה. לכן הקטע ששמענו הוא קטע לא אותנטי וערוך. זאת אף זאת, אמרתי לו, יוסי אני מחבב אותך אני רוצה לעזור לך לפרנסתך בו נקליט את זה מחדש. לכן הקטע כפי שפורסם היום הוא קטע תפור"

...

עמית סגל: אפשר לעלות למטה כותרת: אברמוביץ': ידעתי שזה חיקוי?

אברמוביץ': כן, ודאי, איזו שאלה, הצעתי לו להקליט שוב מהתחלה. "

בדבריו אלה, שהיו כוזבים לחלוטין כפי שיתברר להלן, אברמוביץ' שיקר במצח נחושה בשידור כאשר טען שהקטע המוקלט אינו אותנטי, ובתוך כך הודה אברמוביץ' כי הוא הציע לוידר שוחד כדי שלא יפרסם את הדברים. יש בדברים לכאורה משום מרמה והפרת אמונים והודאה בהצעת שוחד לוידר.

3. ביום 10.8.17 כמה דקות לאחר השעה 23:00 התראיין יוסי וידר לתכנית החדשות של ערוץ 20 עם אמיר אבגי, ואמר את הדברים הבאים:

"אחרי השיחה התקשרתי לעשות גילוי נאות אז אמרתי לו אמנון זה אני יוסי וידר הייתי אהוד ברק. אז הוא ניסה לשכנע אותי לרדת מזה ואמר תשמע "המתיחה הזו היה לי חשד זרמתי אתך אבל תשמע בוא נעשה דבר כזה תתקשר אלי כמו ביבי ואני אשתף אתך פעולה" אז אני אומר לו אמנון אתה שומע את עצמך שאני אביים מתיחה? אני יוסי וידר אביים מתיחה? כל המתיחות שלי מושלמות בחיים אני לא מביים. הוא אומר "למה, אני אזרום אתך, זה לא טוב, אני מביע שם דעות, לא דעות, הוא מביע ואז הוא מבין שהוא טעה שאמר שהוא מביע, הוא ניסה לדבר אלי כמו אל ילד מטומטם, סליחה על הביטוי, ואתה יודע מה, השקר הזה, כנראה שאני צריך לחשוף אותו."

ואכן, ביום 11.8.17 פורסמה הקלטת במלואה והתברר כי וידר אמר אמת.

הדברים האמורים לעיל מצביעים על כך שאברמוביץ' שיקר בתכנית החדשות ביחס לאותנטיות של ההקלטה, וכן כי אברמוביץ' הציע שוחד ליוסי וידר כדי לא יפרסם את ההקלטה.

יש במעשיו של אברמוביץ' בהקשר זה, מעבר לעבירות שפורטו לעיל, עבירות נוספות לכאורה של מרמה והפרת אמונים, ניסיון למתן שוחד ועוד.
שיך
 
הודעות: 1445
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 13 אוגוסט 2017, 14:37

שיך כתב:הוגשה תלונה למשטרה נגד אמנון אברמוביץ'


ביום ו' 11.8.17 הוגשה במשטרת חיפה תלונה כנגד אמנון אברמוביץ', פרשן חדשות 2, בחשדות חמורים לנסיון למתן שוחד, מרמה והפרת אמונים, שימוש לרעה בכוח המשרה, עובד ציבור שיש לו זיקה פרטית ועוד. מדובר בעבירות של שחיתות ציבורית ברמה החמורה ביותר. התלונה הוגשה על ידי עו"ד אביעד ויסולי, יו"ר נאמני ארץ ישראל בליכוד.

התלונה מתייחסת לשלושה נושאים:

1. ביום 10.8.17 פרסם מר יוסי וידר, חקיין מוכר, בעמוד הפייסבוק שלו הקלטה של שיחה שערך עם אמנון אברמוביץ', באותה שיחה חיקה וידר והציג את עצמו כאהוד ברק. במסגרת השיחה אמר אברמוביץ' לוידר/ברק, בין השאר:

יוסי וידר : "אני שוקל לרוץ, אני ממש על הקשקש להודיע וכמובן אתה תקבל את זכות הראשונים. ...

אברמוביץ': אז קודם כל בוא, תביא לי, אני אנסח את הידיעה ואף אניח אותה במקום בולט, הבולט האפשרי בתקשורת הישראלית, אז בוא תבוא יום ראשון בוא נדבר. ...

וידר / ברק: דברנו כבר בעברשחייבים לשים סוף לשלטון המוזר הזה של בנימין נתניהו למען מדינת ישראל חייבים להעיף אותו ואתה הסכמת אתי

אברמוביץ': על זה אין ויכוח, אני גם חושב שיש לך אשמה תורמת לקיומו של ביבי...

וידר / ברק: אתה תעזור לי?

אברמוביץ': בוא תבוא נדבר אני אראה מה אפשר לעשות עם קליינט קשה כמוך

וידר / ברק: אני, אני יש לי תחושה שאתה רוצה לעזור לי

אברמוביץ': אה.. נוני מוזס אמר לביבי כל מה שאברמוביץ' רוצה זה שברק יחזור

וידר / ברק: נכון נכון

אברמוביץ': אני יכול לשבור אבחנה שכזו?

וידר / ברק: בסופו של דבר הדבר הנכון שכולנו נתגייס ונעיף אותוכי זהו זה מספיק

אברמוביץ': כן"

בשיחה זו קורא אברמוביץ' לברק "קליינט", מציע לו שירותי יחסי ציבור תוך שימוש במשרתו בחברת החדשות של ערוץ 2 ("אני אנסח את הידיעה ואף אניח אותה במקום בולט, הבולט האפשרי בתקשורת הישראלית"). בהמשך, אברמוביץ' קושר קשר עם ברק, כביכול, ל"העיף" את ראש הממשלה בנימין נתניהו ולהחליפו בברק ומודה שהוא פועל לקדם מטרות אלה מזה תקופה ארוכה, במסגרת תפקידו הציבורי כפרשן בחברת החדשות של הערוץ השני.

יש בדברים של אברמוביץ' משום ניסיון למתן שוחד לברק, עבירת מרמה והפרת אמונים הפוגעת בציבור, עשיית שימוש במשאב ציבורי לקידום האינטרסים הפרטיים הפוליטיים של אברמוביץ' ("להעיף" את נתניהו ולהחליפו בברק) ועשיית שימוש לרעה בכוח המשרה כדי לקדם את האינטרסים הפרטיים של אברמוביץ' לסילוק נתניהו מראשות הממשלה.

2. ביום 10.8.17, בשעה 18:17לערך, במסגרת התכנית חדשות 6 בערב בערוץ השני עם המגישה סיון רהב מאיר ועמית סגל, אמר אברמוביץ' בין השאר כדלקמן:

אברמוביץ': "לא לא, תקשיב תקשיב, יוסי וידר הוא חקיין מאד חינני. בזמנו הוא התקשר אלי כרב המזמין אותי בחוג סוכות לסוכתו וזה היה קטע באמת חביב והיה לנו ניסיון טוב. במקרה הזה אמרתי מייד שזה הוא ושמדובר במתיחה. לכן הקטע ששמענו הוא קטע לא אותנטי וערוך. זאת אף זאת, אמרתי לו, יוסי אני מחבב אותך אני רוצה לעזור לך לפרנסתך בו נקליט את זה מחדש. לכן הקטע כפי שפורסם היום הוא קטע תפור"

...

עמית סגל: אפשר לעלות למטה כותרת: אברמוביץ': ידעתי שזה חיקוי?

אברמוביץ': כן, ודאי, איזו שאלה, הצעתי לו להקליט שוב מהתחלה. "

בדבריו אלה, שהיו כוזבים לחלוטין כפי שיתברר להלן, אברמוביץ' שיקר במצח נחושה בשידור כאשר טען שהקטע המוקלט אינו אותנטי, ובתוך כך הודה אברמוביץ' כי הוא הציע לוידר שוחד כדי שלא יפרסם את הדברים. יש בדברים לכאורה משום מרמה והפרת אמונים והודאה בהצעת שוחד לוידר.

3. ביום 10.8.17 כמה דקות לאחר השעה 23:00 התראיין יוסי וידר לתכנית החדשות של ערוץ 20 עם אמיר אבגי, ואמר את הדברים הבאים:

"אחרי השיחה התקשרתי לעשות גילוי נאות אז אמרתי לו אמנון זה אני יוסי וידר הייתי אהוד ברק. אז הוא ניסה לשכנע אותי לרדת מזה ואמר תשמע "המתיחה הזו היה לי חשד זרמתי אתך אבל תשמע בוא נעשה דבר כזה תתקשר אלי כמו ביבי ואני אשתף אתך פעולה" אז אני אומר לו אמנון אתה שומע את עצמך שאני אביים מתיחה? אני יוסי וידר אביים מתיחה? כל המתיחות שלי מושלמות בחיים אני לא מביים. הוא אומר "למה, אני אזרום אתך, זה לא טוב, אני מביע שם דעות, לא דעות, הוא מביע ואז הוא מבין שהוא טעה שאמר שהוא מביע, הוא ניסה לדבר אלי כמו אל ילד מטומטם, סליחה על הביטוי, ואתה יודע מה, השקר הזה, כנראה שאני צריך לחשוף אותו."

ואכן, ביום 11.8.17 פורסמה הקלטת במלואה והתברר כי וידר אמר אמת.

הדברים האמורים לעיל מצביעים על כך שאברמוביץ' שיקר בתכנית החדשות ביחס לאותנטיות של ההקלטה, וכן כי אברמוביץ' הציע שוחד ליוסי וידר כדי לא יפרסם את ההקלטה.

יש במעשיו של אברמוביץ' בהקשר זה, מעבר לעבירות שפורטו לעיל, עבירות נוספות לכאורה של מרמה והפרת אמונים, ניסיון למתן שוחד ועוד.

ווואו מגניב ! סוף סוף לתקשורת שרוצחת אנשים ללא רחם
מי שלא ראה את הסירטון מפסיד
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 13 אוגוסט 2017, 14:52

אור הרשב"י גייסה תרומות במיליונים; 57% הלכו להנהלה, המנכ"ל גזר קופון
דוח עומק שהוזמן על-ידי רשם העמותות במשרד המשפטים קובע כי קיימת עילה לפירוק עמותת אור הזוהר הקדוש וישועות הרשב"י. מדובר בעמותה רווחית למדי, שפועלת מאז מרס 2008 ושהכנסותיה הגיעו בשנת 2014 לסך של 18.788 מיליון שקלים.

באותה שנה הסתכמו הוצאות העמותה בכ-15.5 מיליון שקל כשעיקר ההוצאות המוצהרות היו על שכר, מלגות, ו'אירועי מירון והפצת חומרי יהדות להפצת תורת הרשב"י', כהגדרתם. פעילות נוספת של העמותה היא הפעלת ישיבת מקובלים בשם 'אור הרשב"י' הפועלת בסמוך למתחם קבר ר' שמעון בר יוחאי. אולם דוח העומק, שהוכן על-ידי רו"ח יואל טולדנו, ממשרד זיו האפט רו"ח, קובע כי יותר ממחצית מן ההוצאות הללו, 57% מהן ליתר דיוק, הוצאו על 'הנהלה וכלליות' באופן המעלה חשש לשימוש בכספי העמותה בניגוד למטרותיה.

לכך, מוסיף דוח ביקורת העומק כי העמותה פרסמה בדוחות הכספיים שלה מידע מוטעה אודות ההוצאות הכספיות שלה והציגה הוצאה של 6.876 מיליון שקלים על פרסום וגיוס תרומות כהוצאה שנעשתה לצורך מימון אירועי מירון ולהפצת מורשת הרשב"י. מדובר בעלונים המחולקים בבתי כנסת ואשר מלאים בסיפורי ניסים ונפלאות ובשידול אנשים לתרום לעמותה על-מנת שיוושעו מצרותיהם. גם חלק ניכר מהוצאות השכר - שהגיעו בשנת 2013 ל-2.711 מיליון שקל - יוחסו על-ידי עורכי הדוח לגיוס תרומות.

"בפועל מבדיקתנו עלה כי עיקר הוצאות אירועי מירון והפצת חומרי יהדות להפצת מורשת תורת הרשב"י הינן הוצאות פרסום המשמשים למעשה לגיוס תרומות. עלויות השכר של המוקדניות אף הן למעשה ברובם משמשים לגיוס תרומות", נכתב בדוח. "לפי חישובי הביקורת, הוצאת העמותה להנהלה וכלליות ולגיוס תרומות מסתכמות לשיעור של 57%. שיעור זה הינו חריג ומעלה חשש לשימוש בכספי העמותה בניגוד למטרותיה".

בתגובה לדברים טענו בעמותת אור הזוהר הקדוש וישועות הרשב"י כי יש להבחין בין חלוקת חומר שהיא נטו הפצת תורת הרשב"י לבין הדפסות שונות של העמותה. עורכי ביקורת העומק דחו טענה זו וקבעו כי מן המסמכים שהעמותה עצמה העבירה לעיונם עולה שהיא השתמשה בתורת הרשב"י כטיזר שימשוך קוראים אל העלון ויגרום להם להתקשר אל המוקד הטלפוני ולתרום כסף. "בעת עריכת הביקורת עיינו בדוגמאות של הפרסומים שהומצאו על-ידי העמותה ורובם המכריע כלל 2-4 דפים על רשב"י ועל סיפורי ניסים וחצי עמוד של הפניה להתקשר לעמותה ולמסור שמות לתפילה, כאשר - כאמור בדוח - פונים רבים תרמו לעמותה. הביקורת סבורה כי המטרה מצד העמותה הינה לגרום למעיינים בחומר שהופץ להתקשר ולתרום, ולכן מדובר בהוצאות פרסום/גיוס תרומות ששייכות להוצאות הנהלה וכלליות", לשון דוח הביקורת.
שיך
 
הודעות: 1445
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 13 אוגוסט 2017, 14:56

בתקשורת הערבית מדווחים שארגון הטרור 'חיזבאללה' חשף מערכות ריגול ישראליות בבקעת הלבנון המערבית, על הר בארוק ובסמוך לאגם קרעון.
על-פי רשת "אל-מנאר" הלבנונית המזוהה עם הארגון, המכשיר פוצץ מרחוק על-ידי ישראל במועד לא ידוע.
שיך
 
הודעות: 1445
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 14 אוגוסט 2017, 08:38

הערבי תיעד לחבריו החרדים את חילולי השבת: ''עושים מכם צחוק''

נכון שארבעה ח"כים הופקדו על צמצום העבודות בשבת על ידי רכבת ישראל, אבל המציאות בשטח היא שונה - דיבורים לחוד ומעשים לחוד • 'בחדרי חרדים' מציג שוב, תיעוד בלעדי מהעבודות בנתיבי איילון: "רמאות כזו – אני לא ראיתי" • צפו
יעקב גרודקה יום ראשון כ"א אב תשע"ז 12:45 13/08/2017
למרות העובדה ש'וועדת הארבעה' החרדית המורכבת מהח"כים, יואב בן צור, אורי מקלב, ישראל אייכלר ומיכאל מלכיאלי - הייתה אמורה לדאוג לצמצום עבודות התחזוקה הנעשות בשבת שלא לצורך על ידי רכבת ישראל, באישור משרד התחבורה ומשרד העבודה והרווחה, 'בחדרי חרדים' חושף שוב תיעוד בלעדי מהעבודות שהתבצעו בשבת האחרונה ושתועדו על ידי ישראלי ערבי ברחוב ההלכה בנתיבי איילון בת"א.
כזכור, זו הפעם השנייה שאותו בן המגזר הערבי מתעד את חילולי השבת על ידי רכבת ישראל. הפעם הקודמת הייתה לפני כ-20 יום, יממה לפני ישיבת ראשי הקואליציה שבה מינה ראש הממשלה בנימין נתניהו את ראש לשכתו יואב הורביץ לסיים את המשבר עם החרדים וכפי שנחשף לראשונה ב'בחדרי חרדים'.
המתעד שעובד במשך ימות השבוע במוסד חרדי - תיעד שוב השבת את העבודות ואמר תוך כדי צילום הווידאו שהגיע לידי 'בחדרי חרדים': "שלום לחברים שלי החרדים, היום, 12 באוגוסט, עוד פעם אני רואה בכביש איילון עובדים במסלול של הרכבת, זה אותו מקום שפעם שעברה תיעדתי לכם. אני מצטער להגיד לכם שהשר שלכם עושה צחוק ממכם, מחללים שבת, אני אוהב אתכם, מכבד אתכם, אבל רמאות כזו – אני לא ראיתי".
כאמור, לאחר התיעוד הקודם שפורסם ב"בחדרי חרדים", העלו ראשי המפלגות החרדיות, השרים אריה דרעי, יעקב ליצמן וח"כ משה גפני את נושא חילולי השבת בישיבת ראשי הקואליציה, בפניו של ראש הממשלה, שהגיב כי לא ידע על חילולי השבת ועל הפרת הסיכומים עם המפלגות החרדיות.
בעקבות כך, הטיל נתניהו את המשימה על הורביץ שנפגש יום לאחר מכן עם ועדת הארבעה, וסיכם עם חבריה הח"כים – כי מעתה, עבודות בשבת יתבצעו אך ורק על פי שיקולי בטיחות לאחר שהם יעברו את אישור ועדת הארבעה.
כאמור, על פי התיעוד שמתפרסם כעת ב"בחדרי חרדים" מתברר כי גם ההבטחה הזו לא החזיקה מים וכי השבת ממשיכה להרמס בראש כל חוצות על ידי ממשלת ישראל שהמפלגות החרדיות שותפים לה ומהוות חלק בלתי נפרד מהקואליציה שלה.
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 14 אוגוסט 2017, 09:52

הונאה בינלאומית: מיליארדר ישראלי ובכירים במשק נעצרו
היחידה ארצית של המשטרה עיכבה הבוקר חמישה חשודים לחקירה באזהרה בגין חשד לביצוע עבירות על חוק איסור הלבנת הון, זיוף מסמך, שימוש במסמך מזויף, רישום כוזב במסמכי תאגיד ועוד. בין העצורים: דמויות מפורסמות מאוד

היחידה ארצית של המשטרה עיכבה היום (ב) בשעות הבוקר חמישה חשודים לחקירה באזהרה בגין חשד לביצוע עבירות על חוק איסור הלבנת הון, זיוף מסמך, שימוש במסמך מזויף, רישום כוזב במסמכי תאגיד, מרמה והפרת אמונים בתאגיד, שיבוש מהלכי משפט ומתן שוחד.

ביזנעס שימושי

משעות הבוקר המוקדמות חוקרת המשטרה מספר מעורבים בחשד כי פעלו יחד באופן שיטתי עם החשוד העיקרי, אחד המיליארדים המפורסמים בארץ שכבר נחקר בעבר לא פעם, וזאת על מנת לייצר ולהציג חוזים ועסקאות פיקטיביים, בין היתר בתחום הנדל"ן במדינה זרה וזאת לצורך העברות כספים והלבנת הון.

החקירה מנוהלת בשיתוף פעולה בינלאומי וכן עם הרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור ובליווי פרקליטות מיסוי וכלכלה והמחלקה הפלילית והבינלאומית בפרקליטות המדינה. על פי החשד, לכל אחד מהמעורבים מיוחסות עבירות שונות ובמהלך הפעילות הבוקר בוצעו חיפושים בבתיהם ובמשרדים המשמשים את חלקם. בהמשך להתפתחויות בחקירה יוחלט האם להביא את מי מהמעורבים לבית המשפט לדיון בעניינו.
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 14 אוגוסט 2017, 10:59

אחד ויחיד כתב:הונאה בינלאומית: [b][size=150]מיליארדר ישראלי ובכירים במשק נעצרו[/size][/b]
היחידה ארצית של המשטרה עיכבה הבוקר חמישה חשודים לחקירה באזהרה בגין חשד לביצוע עבירות על חוק איסור הלבנת הון, זיוף מסמך, שימוש במסמך מזויף, רישום כוזב במסמכי תאגיד ועוד. בין העצורים: דמויות מפורסמות מאוד

היחידה ארצית של המשטרה עיכבה היום (ב) בשעות הבוקר חמישה חשודים לחקירה באזהרה בגין חשד לביצוע עבירות על חוק איסור הלבנת הון, זיוף מסמך, שימוש במסמך מזויף, רישום כוזב במסמכי תאגיד, מרמה והפרת אמונים בתאגיד, שיבוש מהלכי משפט ומתן שוחד.

ביזנעס שימושי

משעות הבוקר המוקדמות חוקרת המשטרה מספר מעורבים בחשד כי פעלו יחד באופן שיטתי עם החשוד העיקרי, אחד המיליארדים המפורסמים בארץ שכבר נחקר בעבר לא פעם, וזאת על מנת לייצר ולהציג חוזים ועסקאות פיקטיביים, בין היתר בתחום הנדל"ן במדינה זרה וזאת לצורך העברות כספים והלבנת הון.

החקירה מנוהלת בשיתוף פעולה בינלאומי וכן עם הרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור ובליווי פרקליטות מיסוי וכלכלה והמחלקה הפלילית והבינלאומית בפרקליטות המדינה. על פי החשד, לכל אחד מהמעורבים מיוחסות עבירות שונות ובמהלך הפעילות הבוקר בוצעו חיפושים בבתיהם ובמשרדים המשמשים את חלקם. בהמשך להתפתחויות בחקירה יוחלט האם להביא את מי מהמעורבים לבית המשפט לדיון בעניינו.

מדובר בבני שטיימץ
שיך
 
הודעות: 1445
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי זאבי » 14 אוגוסט 2017, 11:00

שיך כתב:
אחד ויחיד כתב:הונאה בינלאומית: [b][size=150]מיליארדר ישראלי ובכירים במשק נעצרו[/size][/b]
היחידה ארצית של המשטרה עיכבה הבוקר חמישה חשודים לחקירה באזהרה בגין חשד לביצוע עבירות על חוק איסור הלבנת הון, זיוף מסמך, שימוש במסמך מזויף, רישום כוזב במסמכי תאגיד ועוד. בין העצורים: דמויות מפורסמות מאוד

היחידה ארצית של המשטרה עיכבה היום (ב) בשעות הבוקר חמישה חשודים לחקירה באזהרה בגין חשד לביצוע עבירות על חוק איסור הלבנת הון, זיוף מסמך, שימוש במסמך מזויף, רישום כוזב במסמכי תאגיד, מרמה והפרת אמונים בתאגיד, שיבוש מהלכי משפט ומתן שוחד.

ביזנעס שימושי

משעות הבוקר המוקדמות חוקרת המשטרה מספר מעורבים בחשד כי פעלו יחד באופן שיטתי עם החשוד העיקרי, אחד המיליארדים המפורסמים בארץ שכבר נחקר בעבר לא פעם, וזאת על מנת לייצר ולהציג חוזים ועסקאות פיקטיביים, בין היתר בתחום הנדל"ן במדינה זרה וזאת לצורך העברות כספים והלבנת הון.

החקירה מנוהלת בשיתוף פעולה בינלאומי וכן עם הרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור ובליווי פרקליטות מיסוי וכלכלה והמחלקה הפלילית והבינלאומית בפרקליטות המדינה. על פי החשד, לכל אחד מהמעורבים מיוחסות עבירות שונות ובמהלך הפעילות הבוקר בוצעו חיפושים בבתיהם ובמשרדים המשמשים את חלקם. בהמשך להתפתחויות בחקירה יוחלט האם להביא את מי מהמעורבים לבית המשפט לדיון בעניינו.

מדובר בבני שטיימץ

מי הוא זה ואיזה הוא?
זאבי
 
הודעות: 755
הצטרף: 16 נובמבר 2012, 11:48
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי שיך » 14 אוגוסט 2017, 11:03

זאבי כתב:
שיך כתב:
אחד ויחיד כתב:הונאה בינלאומית: [b][size=150]מיליארדר ישראלי ובכירים במשק נעצרו[/size][/b]
היחידה ארצית של המשטרה עיכבה הבוקר חמישה חשודים לחקירה באזהרה בגין חשד לביצוע עבירות על חוק איסור הלבנת הון, זיוף מסמך, שימוש במסמך מזויף, רישום כוזב במסמכי תאגיד ועוד. בין העצורים: דמויות מפורסמות מאוד

היחידה ארצית של המשטרה עיכבה היום (ב) בשעות הבוקר חמישה חשודים לחקירה באזהרה בגין חשד לביצוע עבירות על חוק איסור הלבנת הון, זיוף מסמך, שימוש במסמך מזויף, רישום כוזב במסמכי תאגיד, מרמה והפרת אמונים בתאגיד, שיבוש מהלכי משפט ומתן שוחד.

ביזנעס שימושי

משעות הבוקר המוקדמות חוקרת המשטרה מספר מעורבים בחשד כי פעלו יחד באופן שיטתי עם החשוד העיקרי, אחד המיליארדים המפורסמים בארץ שכבר נחקר בעבר לא פעם, וזאת על מנת לייצר ולהציג חוזים ועסקאות פיקטיביים, בין היתר בתחום הנדל"ן במדינה זרה וזאת לצורך העברות כספים והלבנת הון.

החקירה מנוהלת בשיתוף פעולה בינלאומי וכן עם הרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור ובליווי פרקליטות מיסוי וכלכלה והמחלקה הפלילית והבינלאומית בפרקליטות המדינה. על פי החשד, לכל אחד מהמעורבים מיוחסות עבירות שונות ובמהלך הפעילות הבוקר בוצעו חיפושים בבתיהם ובמשרדים המשמשים את חלקם. בהמשך להתפתחויות בחקירה יוחלט האם להביא את מי מהמעורבים לבית המשפט לדיון בעניינו.

מדובר בבני שטיימץ

מי הוא זה ואיזה הוא?

איש עסקים שכבר נעצר בעבר בחשד למתן שוחד באפריקה
(שטיינמץ ולא שטיימץ)
שיך
 
הודעות: 1445
הצטרף: 24 ינואר 2016, 13:49
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי זרעא דיוסף » 14 אוגוסט 2017, 20:02

גשר קוקה קולה להולכי רגל קרס
יש אנשים שהם כמו יין, לא שהם משתבחים עם השנים... אלא שצריך לנעול אותם במרתף!

אם אתה מרגיש שהקב"ה רחוק ממך תזכור לא הוא זה שזז
זרעא דיוסף
 
הודעות: 1317
הצטרף: 01 ספטמבר 2015, 16:12
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי 2072 » 14 אוגוסט 2017, 20:06

זרעא דיוסף כתב:גשר קוקה קולה להולכי רגל קרס

הכוונה גשר רמת אלחנן
לא מאומת: משאית שנשאה טרקטור נתקעה בגשר
2072
 
הודעות: 20
הצטרף: 07 פברואר 2017, 22:21
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 14 אוגוסט 2017, 20:07

זרעא דיוסף כתב:גשר קוקה קולה להולכי רגל קרס

יש פצועים ?
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 14 אוגוסט 2017, 20:17

אחד ויחיד כתב:
זרעא דיוסף כתב:גשר קוקה קולה להולכי רגל קרס

יש פצועים ?

ע"פ השמועות הגשר קרס בגלל תאונה ממשאית שנתקעה בו אין פצועים מלבד נהג המשאית
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 14 אוגוסט 2017, 20:18

מנכ"ל קופיקס התפטר מתפקידו
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי אחד ויחיד » 14 אוגוסט 2017, 20:22

אחד ויחיד כתב:
אחד ויחיד כתב:
זרעא דיוסף כתב:גשר קוקה קולה להולכי רגל קרס

יש פצועים ?

ע"פ השמועות הגשר קרס בגלל תאונה ממשאית שנתקעה בו אין פצועים מלבד נהג המשאית

פצוע קשה http://www.jdn.co.il/news/israel/872737
קבצים מצורפים
תאונה 2.jpg
1221 איחוד הצלה, ראשונים להציל חיים.
סמל אישי של המשתמש
אחד ויחיד
 
הודעות: 4048
הצטרף: 15 דצמבר 2016, 20:26
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 14 אוגוסט 2017, 20:36

BlurImage_14-8-2017-8-27-33.png
BlurImage_14-8-2017-8-29-8.png
IMG-20170814-WA0095.png
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי חיים ישכר » 14 אוגוסט 2017, 23:17

שוטר שפעל לחלץ נפצע קל
חיים ישכר
 
הודעות: 410
הצטרף: 06 יוני 2017, 14:33
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

Re: חדשות - האשכול המרכזי

הודעה שלא נקראהעל ידי יצחק הספרן » 15 אוגוסט 2017, 08:46

פרופ' למשפט בינלאומי מפורדו: ''מדינה פלסטינית' עתידית היא איום קיומי פוטנציאלי לישראל''"לואיס רנה ברס פרופסור למדעי המדינה ולמשפט בינלאומי בפורדו רוטן על הדיבורים לאפשר לפלסטינים להקים מדינה. 'מדינה פלסטינית אם תקום עלולה להוות איום גדול בהרבה על ישראל, מאשר פתיחה באינתיפאדה שלישית. איום זה יחריף עוד יותר את המתאם בין הכוחות, ועשוי להיות קיומי. בנסיבות מסוימות, 'מדינה פלסטינית' יכולה להגדיל באופן משמעותי את הפיגועים,ולעורר מלחמת גרעין אזורית"

"מידת הסכנה הנשקפת לישראל על ידי מדינה פלסטינית עתידית, אינה כפופה לשיקולים מקריים. ניתן לבסס זאת רק באמצעות בדיקה משמעותית. יישום תהליך זה מראה שהאיום על ישראל יהיה הרבה יותר גדול ממה שנטען כיום. האיום הוא כל כך גדול, שהוא יכול בסופו של דבר לסכן את קיומה של מדינת ישראל"

"זאת ועוד, למרות שהאיום המוחשי הנשקף להישרדות ישראל יהיה עקיף. זה יזכיר מקרה של אדם שלא ימות כתוצאה ישירה ממחלה לא משמעותית, אבל המחלה תחליש אותו מספיק כדי להיות רגיש יותר למחלות פתולוגיות סופניות"

"אין זה סביר שהטרור הערבי נגד המדינה היהודית יירגע לאחר הקמת מדינה פלסטינית. זאת משום שמנהיגים עתידיים של מדינה בעלת מעמד משפטי פורמאלי יותר מזו הנוכחית באו"ם ימשיכו להתייחס לישראל הפגיעה יותר מהיום כ'פלסטין הכבושה'. אין סיכוי גם שישנו את המושג המקורי שלהם 'האויב הציוני', בייחוד לאחר שהפכו ליותר חזקים ללא עוררין?"
סמל אישי של המשתמש
יצחק הספרן
 
הודעות: 5694
הצטרף: 19 ינואר 2014, 10:54
{ THANKS }: { THANKS_TIME }
{ THANKED }: ב

הקודםהבא

חזור אל חרדים לדעת

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: [G], RUSHL, טריסקער, יהיה טוב, יעבץ, מדען צמרת, עלה זית ו־99 אורחים